Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. máj. 02, 2024 1:23



Hozzászólás a témához  [ 4 hozzászólás ] 
Dvd iro sebbeseg hiba? 
Szerző Üzenet
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. dec. 01, 2005 12:36
Hozzászólások: 369
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Hozzászólás Re: DVD író sebessége CD írás közben
Czakó József írta:
:( Szia!
A DVD írókkal CD-t írni? Lehet, de nemigazán erre találták ki őket.
1. A CD lemezek tokozásában van egy információs sáv, ami a lemez írási sebességére vonatkozik. Az író és az író program ezt olvassa ki.
2. Bizonyos DVD írók, csak pl.: "lassabb" CD-R vagy CD-RW lemezeket képesek megírni, a gyorsakat nem látják.
3. A tiéd pont fordítva, minden lemezt "gyorsnak" lát (4X-es vagy 12X-es CD-R writing) sebességgel kezeli őket.
4. Ha az írási sebesség beállíthatatlan:
- használd a DVD íróhoz gyárilag adott égető programot. Nekem is volt ilyen problémám, az én Samsung duálos DVD íróm a "régi" Nero programokkal (6.3.0.0) nem volt hajlandó DVD-t írni. A Nero 7 Premium-mal viszont CD-t és DVD-t is ír.
- keress más íróprogramot!
n.i.CJB - Jászszentandrás


Akkor a CD másolást hogy oldanád meg DVD-író nélkül(csak nem egy CD olvasó és egy cd író társaságában :twisted: )? :lol:


pén. márc. 17, 2006 10:08
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 29, 2004 14:28
Hozzászólások: 118
Hozzászólás Re: DVD író sebessége CD írás közben
Czakó József írta:
:( Szia!
A DVD írókkal CD-t írni? Lehet, de nemigazán erre találták ki őket.
2. Bizonyos DVD írók, csak pl.: "lassabb" CD-R vagy CD-RW lemezeket képesek megírni, a gyorsakat nem látják.
3. A tiéd pont fordítva, minden lemezt "gyorsnak" lát (4X-es vagy 12X-es CD-R writing) sebességgel kezeli őket.

n.i.CJB - Jászszentandrás


Na meg CD/DVD-t olvasni is lehetvelük,de nemigazán erre találták ki őket.Mert ez DVD-író ,Ugye. :shock:
Ha szerinted az író minden lemezt "gyorsnak" lát .Akkor miért nem írja gyorsan.Arról van szó,hogy 12x-nél nem írja gyorsabban.Nem lassítani akarja.


szer. márc. 15, 2006 16:28
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. nov. 05, 2005 21:25
Hozzászólások: 158
Tartózkodási hely: Jászszentandrás
Hozzászólás DVD író sebessége CD írás közben
:( Szia!
A DVD írókkal CD-t írni? Lehet, de nemigazán erre találták ki őket.
1. A CD lemezek tokozásában van egy információs sáv, ami a lemez írási sebességére vonatkozik. Az író és az író program ezt olvassa ki.
2. Bizonyos DVD írók, csak pl.: "lassabb" CD-R vagy CD-RW lemezeket képesek megírni, a gyorsakat nem látják.
3. A tiéd pont fordítva, minden lemezt "gyorsnak" lát (4X-es vagy 12X-es CD-R writing) sebességgel kezeli őket.
4. Ha az írási sebesség beállíthatatlan:
- használd a DVD íróhoz gyárilag adott égető programot. Nekem is volt ilyen problémám, az én Samsung duálos DVD íróm a "régi" Nero programokkal (6.3.0.0) nem volt hajlandó DVD-t írni. A Nero 7 Premium-mal viszont CD-t és DVD-t is ír.
- keress más íróprogramot!
n.i.CJB - Jászszentandrás


szer. márc. 15, 2006 11:23
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 66
Hozzászólás Dvd iro sebbeseg hiba?
Üdv!
Mi lehet a gond ha a Samsung SH-W08 Dvd irom a CD-ket csak 4 ill. 12 szeres sebesseggel tudja irni .E fole nem tudom beállitani az irási sebbességet

Köszi a segitséget!


szomb. okt. 16, 2004 14:15
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 4 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség