Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. márc. 28, 2024 23:16



Hozzászólás a témához  [ 2144 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 43  Következő
Asztali DVD írók 
Szerző Üzenet
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
rittinger zoltán írta:
Jé tényleg :D Csak az zavart meg hogy azt írtad hogy "vagy inkább a HDD-n".
Akkor viszont elméletileg nincs semmi a merevlemezen,mármint a felvett műsorokon kívül és így cserélhető is.

Azért "vagy inkább", mert egy egyszerű Op rendszer is lehet olyan nagy méretü, hogy sokkal egyszerűbb egy kis (akár rejtett) particióra rányomni.

DE: könnyen lehet, hogy ebben az indító programban benne van a HDD méret, szektorszám, foglalási méret, vagy egyéb olyan adat, amitől már a másik nem fog menni. Szóval nem egyértelmű a dolog.

Ki kell próbálni óvatosan, és mindent menteni előtte.


szer. szept. 30, 2009 18:59
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
Jé tényleg :D Csak az zavart meg hogy azt írtad hogy "vagy inkább a HDD-n".
Akkor viszont elméletileg nincs semmi a merevlemezen,mármint a felvett műsorokon kívül és így cserélhető is.


szer. szept. 30, 2009 18:48
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
rittinger zoltán írta:
... nekem már az is eszembe jutott hogy van az alaplapra forrasztva egy külön e célra szolgáló memória a rendszernek...

Ez lenne az az Eprom, amiről írtam. :D


szer. szept. 30, 2009 18:34
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
Az is lehet hogy így van viszont lehet hülyeség amire gondolok de nekem már az is eszembe jutott hogy van az alaplapra forrasztva egy külön e célra szolgáló memória a rendszernek.Ha nem jól gondolom jelezzétek. :D
Nekem is van egy merevlemezes asztali felvevőm és mivel már nem mai darab,megfordult a fejemben nekem is ami Balumackonak.


kedd szept. 29, 2009 20:26
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Balumacko írta:
Meg szeretném kérdezni, hogy lehet-e cserélni HDD-t az asztali dvd íróban?
Van valami különleges formátum ami esetleg meggátolja a nagyobbra cserélés lehetőségét?

Az íróban kell lenni valamilyen vezérlő vagy Op rendszernek. Nem ismerem ezeket a szerkezeteket, de ez a szoftver vagy valamilyen Eprom-on van fixen beégetve, vagy inkább a HDD-n. Lehet hogy egy külön partición. Erre mindenképpen szükség van a működéshez.
Azaz hiába cseréled le, az még kevés.

Több belső info kellene.


kedd szept. 29, 2009 19:53
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. ápr. 07, 2008 19:23
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: Egyek
Hozzászólás 
Meg szeretném kérdezni, hogy lehet-e cserélni HDD-t az asztali dvd íróban?
Van valami különleges formátum ami esetleg meggátolja a nagyobbra cserélés lehetőségét?


kedd szept. 29, 2009 19:33
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 238
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás Időnként ugró lejátszás
Helló!

Először is elnézést, ha már volt kérdésben de:

Van egy Samsung asztali íróm. Az a gondom vele, hogy amit felveszek tv-ből anyag, az lejátszásnál időnként ugrik egy kicsit. A hang nem, csak a kép. Éppen hogy észrevehető az ugrás, de azért zavaró. Mi lehet a probléma ilyenkor?


vas. ápr. 26, 2009 21:23
Profil Privát üzenet küldése ICQ
vas-tag

Csatlakozott: szomb. ápr. 11, 2009 23:43
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Re: Dimarson dmr956
Laci írta:
Dimarson dmr956!
Szia! Nekem van 1 iyen játékos ezzel a problémával kérlek írd meg hogyan javítható. Köszönöm.


kedd ápr. 14, 2009 7:06
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
nacorvus írta:
... A tetején a matricán rajta van valahol,vagy a címkén vagy a lemezbesajolva

Az fel sem merült bennem, hogy nem nézte meg ha rá van írva. :D


szer. jan. 28, 2009 20:51
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás 
Idézet:
Álatalában az szokott lenni a Slave állapot, hogy nincs rajta semmi Jumper. Próbáld meg

Vagy,éppen akkor CS,vagy egyáltalán nem megy :twisted:
A tetején a matricán rajta van valahol,vagy a címkén vagy a lemezbesajolva


szer. jan. 28, 2009 20:05
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
zoli12 írta:
Sziasztok! Megmondaná valaki hogy az Asus DRW-1608P3S dvd romnak melyik a slave tüskéje? Nincs feltüntetve a hátlapon....

Álatalában az szokott lenni a Slave állapot, hogy nincs rajta semmi Jumper. Próbáld meg. :shock:


kedd jan. 27, 2009 16:29
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 31, 2004 17:24
Hozzászólások: 400
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
Sziasztok! Megmondaná valaki hogy az Asus DRW-1608P3S dvd romnak melyik a slave tüskéje? Nincs feltüntetve a hátlapon....

http://kepfeltoltes.hu/view/090117/ASUS ... es.hu_.jpg


szomb. jan. 17, 2009 10:00
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás Re: kérdés
capryus írta:
Sziasztok!

Ne haragudjatok az esetleg hülye kérdésekért, de azt szeretném kérdezni, hogy a DVD felvevők között van-e olyan aminek 5.1-es a hangkimenete, vagy van annál korszerűbb is? A másik kérdés, hogy a felvevőbe be lehet dugni a tvantennát közvetlenül?

Pl. ennél a példánynál a kérdésemre mik a válaszok? Előre is köszi

http://panashop.hu/items/details/112/ca ... vlemezzel/


Természetesen létezik 5.1 hangkimenettel ellátott asztali dvd felvevő csak ritka mint a zöld varjú ;) hogy ez a pana el van e látva azt passzolom.Ja és természetes a tv kábelt is bedughatod ez már a legelső ilyen asztali felvevőkben is alapfelszereltség volt.Itt egy kép egy kicsivel korábbi panasonic modell hátáról.
Kép
ott van bal oldalt felül a második csatlakozó.


hétf. okt. 13, 2008 16:37
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. okt. 13, 2008 10:57
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Sziasztok!
Segitséget szeretnék kérni! Nevezetesen: van egy asztali DVD lejátszóm Philips DVD 723 /001 ,és sajnos nem minden irott DVD lemezt olvas be,tipuson belül is válogat.Azt tapasztaltam,hogy a régebbi lemezre irt videókat beolvassa,az ujabbakra (akár azonos márkájú lemezre) irt videókat egyszerüen kiadja és nem hajlandó beolvasni.Gondoltam rá hogy talán Freemwar-t kellene frissiteni,mert én ugy tudom a lemezeknek is van azonosítójuk,s talán az ujabbaknak az azonositóját nem ismeri fel,és talán egy frissités megoldaná a problémát,de nem találok hozzá sehol a neten freemwar-t.
Ha valaki tudna segiteni nagyon örülnék.
Előre is köszönöm!


hétf. okt. 13, 2008 11:14
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. okt. 12, 2008 19:12
Hozzászólások: 1
Hozzászólás kérdés
Sziasztok!

Ne haragudjatok az esetleg hülye kérdésekért, de azt szeretném kérdezni, hogy a DVD felvevők között van-e olyan aminek 5.1-es a hangkimenete, vagy van annál korszerűbb is? A másik kérdés, hogy a felvevőbe be lehet dugni a tvantennát közvetlenül?

Pl. ennél a példánynál a kérdésemre mik a válaszok? Előre is köszi

http://panashop.hu/items/details/112/ca ... vlemezzel/


vas. okt. 12, 2008 19:17
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 168
Hozzászólás Dimarson dmr956
Dimarson dmr956!
Sziasztok akinek iyen cucca van otthon 80 vagy160G és zajos a képe rgb kimeneten, vagy tuneren keresztül, vagy scart bemeneten keresztül annak tudok segiteni kis javítás és mintha kicserélték volna a gépet.
érdeklődni lehet privátba is!


pén. aug. 29, 2008 21:42
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. jún. 18, 2008 19:24
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
obregon írta:
A következő gondom támadt asztali DVD vásárlással.

Vettem egy Daewoo DHR-8104 160 GB-os asztali DVD írót. Minden tökéletesen működött rajta, csak éppen a tuner részével lehetett valami gond, mert ugyanaz a csatorna a régi Sony TV-men és a nem túl fiatal Philips videón sokkal tisztábban, élesebben jött be, mint a DVD felvevővel. Ráadásul a DVD felvevő képe enyhén remegett is. Visszavittem az üzletbe, ahol készségesen kicserélték, egy Daewoo DHR-8105-re. Hazahoztam, ennek is pont ugyanaz a baja. Tudom, hogy ez a DVD felvevő nem a legfrissebb kiadás, de azért azt gondolná az ember, hogy a tuner része van olyan jó, mint mondjuk egy 10 éves Sony tv-nek.

Természetesen visszaviszem, ezt a DVD felvevőt is, és gondolkodom egy LG RH277 H készüléken, amit 60 000 br. HUF-ért tudnék elhozni. Arra már gondolni sem merek, hogy azzal is hasonló vételi problémák lesznek. De mi van, ha mégis? Mi okozhatja, hogy egy DVD felvevő tunere nem tud olyan vételt produkálni, mint egy mezei videó magnóé?

Vagy ebben az 50-60 000 ft.-os árfekvésben ez nem jellemző? Az még hozzátartozik, hogy kábelen jön az adás, (T-Kábel) és mint írtam, a TV-én, videón kifogástalan a vétel, a régi gépemben volt egy ATI Radeon All in Wonder kártya, azzal is tökéletes volt, úgy hogy nem hiszem, hogy a kábel szolgáltatóval lenne a gond.

Adjatok tanácsot, mitől lehet ez a vételi probléma.

Ha van tipp, előre is kösz!

Obregon: A Daewoo felvevőd nem közvetlenül a tuner képét küldi ki a tévére (mellesleg LG tuner van benne), hanem a tuner jelét a beállított minőségben a HDD-n fenntartott bufferbe veszi és az onnan visszaolvasott kép jelenik meg a tévén. Ez teszi lehetővé az élő tévéadás megállítását. A legjobb képminőséget akkor kapod, ha a HDD-re vonatkozó felvételi minőséget HQ-ra állítod. Mivel a tévén tömörített kép jelenik meg, a készülék a digitális tömörítésből adódó szemcsézettséget úgy kompenzálja, hogy kicsit lágyítja a képet. Emiatt nem olyan éles a kép, mintha közvetlenül a tuner képét néznénk, cserében a gyengébb jelű, szemcsés tévéadások képe simább és homogénebb, mint simán tunerről.
Ha nem tetszik ez a megoldás, akkor válassz olyan készüléket, amelyik nem használ live buffert (Sony, Pioneer, Panasonic). Ezek közvetlenül a tuner képét jelenítik meg a tévén, de ezzel egyidőben le kell mondanod az élő tévéadás megállításáról, a bufferben való visszakeresésről, stb.


szer. jún. 18, 2008 19:39
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. jún. 08, 2008 16:46
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
sziasztok

van egy lazer pvr-5000 aztali dvd íróm. de nincs hozzá leírásom. nem tud valaki segíteni hogy hol kell beszerezni? vagy nem tud nekem küldeni egyet valaki? egyébként lehet vele lemezről felvenni hdd-re?
előre is köszi.


vas. jún. 08, 2008 16:51
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. máj. 28, 2004 20:06
Hozzászólások: 53
Hozzászólás 
A következő gondom támadt asztali DVD vásárlással.

Vettem egy Daewoo DHR-8104 160 GB-os asztali DVD írót. Minden tökéletesen működött rajta, csak éppen a tuner részével lehetett valami gond, mert ugyanaz a csatorna a régi Sony TV-men és a nem túl fiatal Philips videón sokkal tisztábban, élesebben jött be, mint a DVD felvevővel. Ráadásul a DVD felvevő képe enyhén remegett is. Visszavittem az üzletbe, ahol készségesen kicserélték, egy Daewoo DHR-8105-re. Hazahoztam, ennek is pont ugyanaz a baja. Tudom, hogy ez a DVD felvevő nem a legfrissebb kiadás, de azért azt gondolná az ember, hogy a tuner része van olyan jó, mint mondjuk egy 10 éves Sony tv-nek.

Természetesen visszaviszem, ezt a DVD felvevőt is, és gondolkodom egy LG RH277 H készüléken, amit 60 000 br. HUF-ért tudnék elhozni. Arra már gondolni sem merek, hogy azzal is hasonló vételi problémák lesznek. De mi van, ha mégis? Mi okozhatja, hogy egy DVD felvevő tunere nem tud olyan vételt produkálni, mint egy mezei videó magnóé?

Vagy ebben az 50-60 000 ft.-os árfekvésben ez nem jellemző? Az még hozzátartozik, hogy kábelen jön az adás, (T-Kábel) és mint írtam, a TV-én, videón kifogástalan a vétel, a régi gépemben volt egy ATI Radeon All in Wonder kártya, azzal is tökéletes volt, úgy hogy nem hiszem, hogy a kábel szolgáltatóval lenne a gond.

Adjatok tanácsot, mitől lehet ez a vételi probléma.

Ha van tipp, előre is kösz!


hétf. jún. 02, 2008 20:25
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. márc. 03, 2008 4:10
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
HALI MINDENKINEK!

Van egy 80GB-os LG asztali felvevőm ,a zűr csak az ,hogy a dvd-rom beadta a kulcsot.A lemezeket nem hajlandó olvasni.
(Tisztító lemezt már próbáltam!!!)
Sajna a garancia már lejárt !!
Elvileg ez egy sima PC-s DVD-rom !
Ha Valaki cserélt már és van tapasztalata ilyen téren szivessen venném ha megosztaná velem!!

Kössszz!


hétf. márc. 03, 2008 4:25
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. ápr. 04, 2005 18:35
Hozzászólások: 722
Hozzászólás 
Mire jó egy asztali DVD írón az USB csatlakozás ? Pl. lehet hozzácsatolni USB merevlemezt?


szomb. feb. 16, 2008 16:25
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. feb. 15, 2008 20:03
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
Egy érdekes infó: http://www.hoc.hu/index.php?p=news&cid=1&y=15710&xref=4067


pén. feb. 15, 2008 20:10
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. feb. 08, 2008 12:19
Hozzászólások: 1
Hozzászólás hxd1070
tud-e nekem segíteni valaki a sony hxd1070-nel kapcsolatban. A legnagyobb problémám az, hogy egy csomó korábbi, általam írt dvd-t nem játszik le, és ez teljesen független a dvd típusától. A leírásban persze az szerepel, hogy mindent típust tud kezelni.
További probléma, amihez nagyon nem értek, hogy a digitális tunernél nem lehet Magyarországot beállítani. Nem is sikerült fogni vele semmit.


pén. feb. 08, 2008 12:26
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. nov. 15, 2007 17:15
Hozzászólások: 8
Hozzászólás USB-s asztali lejátszó USB-s külső vinyóval használva?
Sziasztok!
USB-s asztali DVD lejátszót akarok venni, mert az RW írogatásból elegem lett. Kérdésem az, hogy ezek a készülékek felismerik-e az USB-s külső házba tett vinyókat? Mert ha igen akkor nem vennék pendrive-ot, hiszen van egy 80 gigás noti vinyóm.
Várom a tapasztalatokat!


pén. feb. 08, 2008 11:44
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. szept. 15, 2005 22:22
Hozzászólások: 65
Hozzászólás kép+video egy dvd-n
Átolvasni nem tudtam 43oldalt, de a kereséssel nem találtam választ a problémámra.

Azt szeretném megtudni, hogy asztali dvd íróval van-e arra lehetőség, hogy kiirjak egy dvdre filmet és képeket egyszerre.
Mert egyszerre nem tudom őket írásra jelölni, ha pedig elöször a képeket írom ki, akkor a filmet már nem engedi ráírni, ha pedig a filmet írom ki először, akkor meg a képeket nem engedi már.
Ha az asztali dvd írón ezt nem lehet megoldani, akkor hogyan lehetne megoldani a számítógépen?

Köszi!


vas. feb. 03, 2008 14:44
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1029
Hozzászólás 
busazsolt írta:
Sziasztok van nekem egy LG asztali DVD-iróm és igyi nekem az a problémám nem tudom milyen sebségel irjam meg vele a DVD-ket hogy a számítógép is lejátsza XP,SP,LP,EP ezeket tudom választani valakinek ötlete ??

Javaslom az LG asztali DVD felvevőd használati kézikönyvének átolvasását azaz a felvevő használatának megtanulását és akkor rá fogsz jönni mi az XP, SP, LP, EP.
Egyébként útmutatónak csak annyit, hogy az írási sebességhez nincs köze ezeknek. Az XP, SP, LP, EP azok felvételi minőségi fokozatok ami azt jelenti, hogy az XP a legjobb képminőség, az EP a legrosszabb képminőség és az SL, LP pedig a legjobb és a legrosszabb közti minőség. XP-ben a sima 4.7-es DVD 1 órányi videót tudsz kiírni, míg SP-ben 2 órányi videót, LP-ben 4 órányit, EP-ben meg 6 órányit.
A többit lásd a kézikönyvben.


csüt. jan. 10, 2008 13:39
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. jan. 10, 2008 9:51
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Sziasztok van nekem egy LG asztali DVD-iróm és igyi nekem az a problémám nem tudom milyen sebségel irjam meg vele a DVD-ket hogy a számítógép is lejátsza XP,SP,LP,EP ezeket tudom választani valakinek ötlete ??


csüt. jan. 10, 2008 10:02
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 92
Tartózkodási hely: munkahely
Hozzászólás 
Sziasztok!

Rég jártam én is erre már. :(

Az a gondom, hogy megtelt a Samsung 720-as vinyója filmekkel és nincs annyi időm, hogy szépen kiírkáljam DVD-re. Szóval szétkaptam a felvevőt és rákötöttem a vinyót a computerre. Csakhogy az XP tök üresnek/partícionálatlannak látja a vinyót. Úgy emlékszem régebben olvastam erre valami megoldást, de most nem találom sehol.

Ha valaki tud segíteni, azt előre is köszönöm! :)


szer. jan. 09, 2008 13:07
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. okt. 22, 2007 1:27
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Köszi a választ :) Egyből ráugrottam, hogy "dejóóó, megjött a megoldás!!"
Azért még várok, háha valaki erre téved.


kedd okt. 23, 2007 10:25
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 19
Hozzászólás 
macskajanchi írta:
CineDOG írta:
Nekem is Philips dvdr75 van. Csináltam rajta szoftverfissítést, azt házilag is tudod, és nekem semmi bajom vele. Nem is volt.
A hibaüzi miatt meg szerelõhöz kell vinned. Ez van.


Nekem is DVDR75 -ös felvevõm van, szóval a disc error -okon segít az új firmware? Elég sûrûn csinálja ugyanis. Már nem merem lezárni a lemezeket felvétel után, nehogy elrontsa. Még egy kérdés:
6 órás felvételeket is kompatibilissá tud tenni a DVD lejátszókkal, vagy csak a rövidebbeket? õõõ, és mégegy: némelyik DVD -nél nem ajánlja fel a "make disc compatible" vagymi opciót, azt elég lezárnom?


Bammeg, egy évvel ezelőtt írta, gondolod még foglalkozik ezzel a haldokló fórummal? Nem értem, pár éve ez egy nagyon pörgős fórum volt, és mindenre választ kaptam, kár, hogy ennyire elhalt.


kedd okt. 23, 2007 9:17
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. okt. 22, 2007 1:27
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
CineDOG írta:
Nekem is Philips dvdr75 van. Csináltam rajta szoftverfissítést, azt házilag is tudod, és nekem semmi bajom vele. Nem is volt.
A hibaüzi miatt meg szerelőhöz kell vinned. Ez van.


Nekem is DVDR75 -ös felvevőm van, szóval a disc error -okon segít az új firmware? Elég sűrűn csinálja ugyanis. Már nem merem lezárni a lemezeket felvétel után, nehogy elrontsa. Még egy kérdés:
6 órás felvételeket is kompatibilissá tud tenni a DVD lejátszókkal, vagy csak a rövidebbeket? őőő, és mégegy: némelyik DVD -nél nem ajánlja fel a "make disc compatible" vagymi opciót, azt elég lezárnom?


hétf. okt. 22, 2007 1:32
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 19
Hozzászólás 
Jé, hogy pörög ez a topik! Köszönöm a sok hasznos tanácsot.


szomb. okt. 20, 2007 17:13
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 19
Hozzászólás 
Hi, szeretnék beújítani egy középszar DVD felvevőt, kettő közül kellene választanom. Samsung R129 vagy Dimarson DM-R906. Melyiket érdemesebb? Előnyök-hátrányok? A Samsungnál mi az a progresszív scan? Parasztvakítás vagy számít valamit? A Dimarson is sokat tud, a Samsungal szemben ír +/- RW-re, amaz csak -RW-re.


hétf. okt. 15, 2007 19:26
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Sziasztok!

Pioneer HDD-s DVD felvevő vásárlása előtt állok (DVR-550H vagy DVR-555H), de mielőtt veszek egyet, szeretnék véleményeket kérni más Pioneer tulajdonosoktól.

Tud valaki ebben segíteni, aki használ ilyen vagy ehhez hasonló felvevőt?

Köszi előre is!

Üdv!

TRider


pén. okt. 05, 2007 13:35
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. okt. 01, 2007 17:52
Hozzászólások: 1
Hozzászólás HELP!!!!
Segítségre lenne szükségem:
Simbio 5205 asztali DVD lejátszómhoz hol lehet szoftverfrissítést találni???
Lehet egyáltalán??? Sajnos távirányitója összeakad a tv távirányitójával...
:(((

Kérem segítsetek!!!

Előre is köszönöm!
Üdv,
sipkaaa


hétf. okt. 01, 2007 17:58
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd okt. 31, 2006 18:42
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Üdv mindenkinek!

Már 2szer előfordult a következö megírta az író a lemezt minden ok volt aztán a lezárásnál kiírta "disc error" és azóta semmi sem látja a felvételt.
Van olyan program amivel ki lehetna szedni a felvételt?
A gép philips dvdr75.


szer. szept. 19, 2007 17:35
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. júl. 25, 2007 11:15
Hozzászólások: 4
Hozzászólás köszi
Ok. Köszi a figyelmeztetést


csüt. aug. 23, 2007 7:43
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
off: De hiszen van szerkesztés gomb ne mláttad?Ja és egy jó tanács.Soha ne írj ilyen formában emailcímet fórumba mert tudod vannak azok a jópofa keresőrobotok amik az ilyenre nagyon ráizgulnak :D
helyesen így: leskop/kukac/externet/pont/hu és hidd el mindenki érteni fogja


szer. aug. 22, 2007 20:18
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. júl. 25, 2007 11:15
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Sony RDR-HX525
Sony RDR-HX525-hez keresek magyarnyelvüt. /bocsi az előbb elírtam/


szer. aug. 22, 2007 19:49
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. júl. 25, 2007 11:15
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Sony RDR-HX525
Sony RDR-HX525-hez keresek magyrnyelvüt.

leskop/kukac/externet/pont/hu


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára leskop csüt. aug. 23, 2007 15:48-kor.



szer. aug. 22, 2007 19:48
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. aug. 09, 2007 8:01
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Asztali DVD írók
Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni, mert nem igazán értem, hogy mit csinált a DVD íróm.

Sony RDR-GX210-es asztali DVD íróm van.
Tegnap fel akartam venni DVD-RW-s lemezre egy filmet (számtalanszor megtettem már). A lemezen volt már egy film és több pár perces felvétel, de még 4 órányi hely volt rajta. Beállítottam az időzítőt (90 perces felvételre), megvártam, míg elindul, minden OK volt. Reggel megnéztem: ami eddig rajta volt az eltűnt, helyette és a felvétel helyett egy 5 perces Jóbarátok részlet van rajta (amiből másfél percet hajlandó csak lejátszani, ráadásul Jóbarátok nem volt a műsorban.)

Tud nekem valaki segíteni, hogy ez hogy sikerült?
Nem az első alkalom volt, hogy így vettem fel és semmi gond nem volt eddig.

Előre is köszi.


csüt. aug. 09, 2007 12:01
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 214
Hozzászólás 
Nekem már a második RDR HX-525-ösöm jelez HDD errort, roppant dühítő. Jelentkezett valakinél efféle probléma már? Az elsőnél teljesen KO volt a készülék, a jelenleginél minden tökéletesen ment, amikor is tegnap az egyik sorozatot, amelyet rendszeresen rögzítek vele, a lejátszása közben elkezdett bekockásodni a felvétel, egyre sűrűbben, végül lefagyott a kép, és jött a HDD error üzenet. Innentől csak az áramból ki-be segített, de most már bármelyik felvételt kezdtem lejátszani a wincsiről, minden esetben 1 perc után megismételte ezt a hibajelenséget. Mit lehetne csinálnom? Van valakinek ötlete?


vas. máj. 20, 2007 11:44
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6
Hozzászólás 
Igen, a leírásban szerepel, hogy tudnia kéne. De akkor biztos elírták, vagy valami.

Köszi szépen!!!


szer. ápr. 18, 2007 14:33
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 19:04
Hozzászólások: 476
Hozzászólás Re: sony
Wanger írta:
Sziasztok!

Van egy Sony RDR-HX525-öm. A használati útmutatója szerint divx-et lejátszik.
De se dvd-n, se cd-re írva nem játssza le. Már frissítettem is. Én vagyok béna?

Biztos ez?
Az 520, és a 720 DivX-es, az 525 nem :!:


szer. ápr. 18, 2007 14:04
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6
Hozzászólás sony
Sziasztok!

Van egy Sony RDR-HX525-öm. A használati útmutatója szerint divx-et lejátszik.
De se dvd-n, se cd-re írva nem játssza le. Már frissítettem is. Én vagyok béna?


szer. ápr. 18, 2007 7:09
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. jan. 06, 2007 16:13
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Sziasztok!

Tudna segíteni valaki nekem, philips dvdr 725h-hoz magyar nyelvű leírást keresek. Előre is köszi a segítséget. E-mail:kristofjanos@freemail.hu


szomb. jan. 06, 2007 16:23
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Judy27 írta:
Sziasztok!

Most szeretnék venni SONY HX-520-as gépet, csak nem tudom, hogy kezeli-e a divx-es filmek feliratait. Tud valaki segíteni?

Előre is köszi!
Judy
Támogatja.


szomb. dec. 30, 2006 20:54
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
gris írta:
ha jól csalódom, akkor eladáskor kötelező a magyarnyelvű....
Így van, kötelező adniuk. Ha nincs benne a csomagban, akkor térités nélkül lehet kérni az eladótól, vagy ha nem hajlandók adni, akkor a gyártótól.


szomb. dec. 30, 2006 20:50
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
adriandraco írta:
Hello!

Egy kis segítség kellene. Asztali dvd lejátszót szeretnék venni, de nem igazán vagyok otthon a témában.

Szerintetek ezt érdemes megvenni? Panasonic S325E-S


Előre is köszönöm a segítséget!
A Panasonic DVD lejátszók elég jó minőségűek.


szomb. dec. 30, 2006 20:48
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
joebadma írta:
Valaki megtudná nekem mondani mennyibe kerülhet ennek az egységnek a cseréje, ill. javitása?
Eszembe jutott az is ha esetleg kicserélném valahogy az asztaliból a lézert egy pc s dvd iró egységére, lehetséges lenne ez a variáció????
De lehet az lesz a végső megoldás ha egy ujat veszek..... , viszont akkor is sajnálnám a jó kis sony mat kidobni....

Be kell vinni a garanciális szervizbe, ott megmondják mennyi lenne a javítása. Az íróegységet fogják egyébként kicserélni, amit ha nem értesz hozzá házilag nem javaslok...
Érdemes olyan gyártót választani, aki 2-3 év garit ad.


szomb. dec. 30, 2006 20:47
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 2144 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 43  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség