Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: vas. máj. 05, 2024 18:20



Hozzászólás a témához  [ 5 hozzászólás ] 
nagyfelbontású wmw és szaggat mindenen 
Szerző Üzenet
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 550
Hozzászólás 
Nem tudom, én meg a 10-est nem próbáltam még. :)
Nem tudom mennyire vagy jártas a témában, tudod húzni a procidat? Lehet, hogy +10% is elég lenne. De ha még nem csináltad, akkor inkább ne kísérletezz vele.

Nézted a cpu terheltségét? 99% körül jár a lejátszó program processzor-használata? Ha a cpu oszlopra kattintasz, akkor aszerint rakja sorba. Ha véletlenül valami még használ cpu-erőt, akkor esetleg lehet szoftveres megoldása is a dolognak.

Nomeg lehet próbálkozni olyasmivel, hogy 800x600-ra visszaveszed a felbontást, így full képernyőben nem kell annyit képpontot megjelenítenie. Ha még ez sem segít, akkor megnézheted 16 bites színmélységnél. Próbálkozz, hátha valami célra vezet.


hétf. ápr. 24, 2006 21:24
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 39
Hozzászólás 
igen az Mplayert már próbáltam írtam is, és a 10-es WinMplayer van fent...a régi(9) az jobb?


hétf. ápr. 24, 2006 16:25
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
próbáld ezzel:
http://mpf.dzm.hu/getfile.php?file=mpla ... 0_full.exe


vas. ápr. 23, 2006 14:50
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 550
Hozzászólás 
Windows Media Player 9 van fent? Azt hiszem az ajánlott hozzá.

Még anno amikor behozták ezt a minőséget (úgy rémlik a 9-es WinMediaPlayerre váltáskor), 2GHz-es gépet írtak minimumnak, de az 1600+-os AthlonXP-n alig 1-2 helyen akadt meg a pár perces demo.

Ha kevés neki a procid, akkor azt a proci terheltségéből láthatod (pl. a feladatkezelőből alt+ctrl+del után). Ha fullon megy, akkor több kell neki. A többi alkatrésszel biztos nincs gond.


vas. ápr. 23, 2006 14:04
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 39
Hozzászólás nagyfelbontású wmw és szaggat mindenen
Üdv!


Letöltöttem egy "természetfilmet" ami 4.5 Gb -nyi wmw formátumban van, a felbontás valami 1270x 800akármennyi, ami annyit jelent,hogy a lányok popsiján minden pihe látszik...viszont a felbontás miatt szaggat a film. Megpróbáltam lejátszani a winmplayerrel, bsplayerrel, egy Mplayer nevű és egy VLC Player nevű saját codeces lejátszóval és a Power dvd-vel is persze, de talán ebből még a Power volt a jegjobb, de az sem az igazi.

Egy Intel P4 2Ghz -es proci, HP alaplap, ATI Radeon 9500/9700 PRO 128 Mb RAM a videokari, és van a gépben 1024 Mb RAM ígyhát arra gondoltam elég kéne legyen...vagy mégsem?? és akkor elég lenne egy gyorsabb gép?

Tudtok ajánlani valamilyen kevéssé ismert de tuti playert?,

Előre is köszi...


szomb. ápr. 22, 2006 17:54
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 5 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség