Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. máj. 09, 2024 22:53



Hozzászólás a témához  [ 3 hozzászólás ] 
THOMSON asztali DVD írók 
Szerző Üzenet
vas-tag

Csatlakozott: szer. dec. 06, 2006 19:08
Hozzászólások: 2
Hozzászólás kivágás
te hogyan vágsz ki a felvett anyagból? nekem idáig nem sikerült.
köszi előre is


szer. dec. 06, 2006 19:19
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
A noname szutykok nem működnek jobban, mint márkás társaik. A Thomson egyébként szintén noname szutyok kategória. Mivel nem tudják megcsinálni, ezért kérhetsz cserét.


szer. okt. 25, 2006 13:00
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: csüt. okt. 05, 2006 20:38
Hozzászólások: 1
Hozzászólás THOMSON asztali DVD írók
hello mindenkinek. Eddig nem sokat fórumoztam ,de talán valaki tud mondani valami okosságot A gondom a fent nevezett THOMSON DTH8045e asztali felvevővel van.A nyár elején vettem A gond vele hogy kikapcsolás után egy idő után kiirja hogy hello /az idő helyett/ és nem hajlandó semmit csinálni csak ha áramtalanitom. Olyat is szokott hogy amikor be akarom kapcsolni akkor fagy le. Már kétszer is voltam vele szervizbe szinte többet volt ott mint nálam Cseréltek benne digit panelt most pedig valami kontakt hibát magyarázott a figura Ma hoztam haza azóta 3szor fagyott le. Sok értelmét ennek a szerviznek nem nagyon látom egyszerüen nem birom megértetni velük mi a gond .Beraknak egy filmet és viszi. A szervizes gyerek meg akarta magyarázni hogy idő kell hogy feláljon a rendszer azért hellozik azt hittem leütöm. Lassan többe van a benzin amennyit mászkálok mintha vennék valami noname szutykot és állitólag jobban müködnek mint a márkás társai ha valaki tud valami okosat mondani azt előre is köszönöm!!!!


csüt. okt. 05, 2006 21:06
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 3 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség