Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. márc. 29, 2024 0:17



Hozzászólás a témához  [ 3 hozzászólás ] 
Lejátszási sorrend kiderítése 
Szerző Üzenet
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
toddzsa írta:
Szia!

A WDTV nagyszerűen kezeli az iso fájlokat! Alakítsd át a DVD tartalmát, és már viszi is a kis lejátszó! :)

Az a gyanúm, ez nem megoldás. Mivel az ISO csak egy tömörítési eljárás (ami tartalmazhat pl. Boot jellemzőket is), a tartalma ugyanaz marad.
Szvsz át kell konvertálni olyan fájlformátumra, amt ez a szerkezet (nem ismerem) jól kezel. Ilyen lehet pl a DivX (avi), vagy az MPEG. De a konvertálás után megszűnik az a lehetőség, hogy lépni lehessen egy kiválasztott pontra (ezt például a DVD tudja, ez a Chapter). Az avi-ban vagy az mpg-ben csak előre-hátra "tekerni" lehet. Esetleg időpontra keresni.


szer. jan. 06, 2010 17:11
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 21, 2004 22:54
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: hol itt, hol ott!
Hozzászólás 
Szia!

A WDTV nagyszerűen kezeli az iso fájlokat! Alakítsd át a DVD tartalmát, és már viszi is a kis lejátszó! :)


vas. dec. 20, 2009 19:14
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. dec. 16, 2009 23:37
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Lejátszási sorrend kiderítése
Sziasztok!

Előre is bocs ha esetleg érthetetlen dolgokat írogatnék, de csak ma döntöttem úgy, hogy elmélyülök a témában 8) .

A problémám az lenne, hogy letöltöttem egy DVD-t a netről ami nem image fájl, hanem csak egy mappa amibe beömlesztették a .vob .bup és .ifo fájlokat.

Naggyábol értem, hogy ezek mire valók, de probléma az, hogy marha sok van belőlük és a DVD-n egy edzésprogram van, amiben többféle gyakorlat található és az edzésterv kiválasztása után ezekből a videókból válogatja ki a tervnek megfelelőt.

Egyszerű lenne kiírni DVD-re és belökni a lejátszóba, de sajnos nemrég úgy döntöttem hogy nincs többé lemezezés és vettem egy WDTV Live! feketedobozt és pendriveról meg hálózatról nyomathatom csak. Viszont nem kezeli túl jól a DVD-n lévő fájlokat mivel csak a videók elérhetők.

Ezért szeretném valahogy edzéstervenként(programonként) lerippelni a dolgot, valamilyen nem favágós módszerrel.

A segítséget előre is köszi
B


szer. dec. 16, 2009 23:51
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 3 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség