Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. márc. 28, 2024 21:14



Hozzászólás a témához  [ 3 hozzászólás ] 
Pinnacle Studio HD14 
Szerző Üzenet
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás Re: Pinnacle Studio HD14
Well!-erre mondtdtam-írtam meg más fórumokon is,nemzetközileg is,hogy egy általános harddal megvalósidthatod,de kínlódsz... hardver nélkül,a soft sem ér semmit és viszontag!,főknét abból a megközelítésből:1.nem értem,de csinálom,mert tudom.2.Vagy még ennyire sem értem,de csinálom mert kell!Az első aki már látott ilyent,a második a home user...oprendszer-függetlenül.Ha sajátodnak akarod,és van rá idő akár a Mirage megoldás is jó lehet..ha,megvan
De ha megvanhozzá a vas akkor csakis a független platformot ajánlom..ottan minden file-szinten magy és működik alapból és méretekben kisebb.. lockolatlanul: mégha egy kicsit más is a Sony pl erre ír mindent-itt nem a PS3-ra gondolok-bár állítólag az is van :roll:


csüt. jan. 27, 2011 19:15
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 289
Tartózkodási hely: Moson megye
Hozzászólás Re: Pinnacle Studio HD14
zoli12megint írta:
Üdvözletem!

Melyik az a Pinnacle videoszerkesztő amit zökkenőmentesen lehet használni, mert ahogy olvasom a Pinnacle hozzászólásokat, szinte mindegyik programmal van valami gond. Én a régebbi verziókat nem próbáltam , én a HD14 Pinnacleval kezdtem egyből. Ment is a program semmi baj nem volt vele , csak kihagytam egy pár hónapot és minap készíteni akartam egy kis videót


Véleményem szerint újra kell rakni a Pina14-et, az elmúlt néhány hónap alatt szerintem más telepítések vagy unistallok belekavartak a Pina14-be. Akár a file szinten, akár registry szinten

A másik, hogy a Pina (most már AVID is) szoftverei nagyon megbízhatóak és legelterjedtebbek közé tartoznak. Így a velük való problémák számossága az elterjedésből fakad. Hasonlóan a MS szoftvereinél. Egy kisebb stúdióban dolgozom és ezért 10 éve használom a Pina-t. Pina 8-at még a tavalyi évben is használnom kellett. De persze közben sokat használtam a Pina 9-et is. Az AVCHD-val való munkák miatt most már otthon is a Pina12-t használom, a stúdióban pedig a Pina14 Ultimate-t kell. Fontos: Ha valaki betartja a munkaállomásokra vonatkozó alapvető szabályokat (stabil, az adott célra készült és telepített, 100%-ban internet mentes gép, tűzfal és vírusvédelem ill. pendrive nélkül), akkor csak a lemezekkel és az írókkal gyűlhet meg az ember baja :)

Egyéb esetben: Tapasztalatból mondom, hogy a videós utómunka még a mai gépeket is maximálisan igénybe veszi, így a többcélú otthoni hobbi gépeken való héba-hoba barkácsolások, szerkesztgetések az ilyen körülmények között gyakran borulnak. Ilyen esetben csak egy újratelepítés (előbb csak Pina, ha az sem segít, akkor windows) a menekülő út.


csüt. jan. 27, 2011 11:47
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. szept. 05, 2010 10:50
Hozzászólások: 17
Hozzászólás Pinnacle Studio HD14
Üdvözletem!

Annyi lenne a kérdésem, miért jelenik meg indításkor az az üzenet, hogy az "Importer hibát észlelt és ezért leáll a kellemetlenségért elnézést kérünk". Mi ez az importer, mit jelent ez az üzenet mert mert én idáig semmit nem találtam a neten róla . Melyik az a Pinnacle videoszerkesztő amit zökkenőmentesen lehet használni, mert ahogy olvasom a Pinnacle hozzászólásokat, szinte mindegyik programmal van valami gond.Én a régebbi verziókat nem próbáltam , én a HD14 Pinnacleval kezdtem egyből.Ment is a program semmi baj nem volt vele , csak kihagytam egy pár hónapot és minap készíteni akartam egy kis videót és meglepetésemre az importer hibaüzenet fogadott. Nem tudom mi ez, de a program miatta nem megy..

Előreis köszönöm a válaszokat.


szomb. jan. 15, 2011 9:43
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 3 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség