Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. máj. 18, 2024 3:24



Hozzászólás a témához  [ 2309 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 47  Következő
DVD írás, másolás 
Szerző Üzenet
ezüst tag

Csatlakozott: pén. jún. 23, 2006 16:43
Hozzászólások: 14
Hozzászólás DVD film lejátszása
Daewoo asztali lejátszóval felvett DVD+R/RW lemezeimet általában nem ismeri fel más lejátszó. Lehetségés-e más fomátumban elmenteni, vagy lejátszani? Pl a számítógépem olvasója felismeri, hogy a lemezen van valami, azonban nem tudja lejátszani. Amikor pedig megpróbáltam átmenteni DVD-R lemezre, kiírta, hogy a layout nem megfelelő. Mi is ez a layout tulajdonképpen? Valamint hogyan tudom lejátszani a lemezeket (mivel most más lejátszót használok, nem a Daewoo-t).
Minden választ köszönök!


csüt. márc. 15, 2007 11:06
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd okt. 19, 2004 11:37
Hozzászólások: 44
Hozzászólás 
Szabolcs76 írta:
Légyszi-légyszi-légyszi! Vissza kell vinnem e filmet...


Én dvd decripterel szedem le a filmet alatta fut a region free ezzel eddig minden jött de próbálhatod a dvdfab platinummal is az is nagyon jó de esetleg aneronak van egy dvd lemez szkenje a cd-dvd speed nevü progibanm azzal egyszer megnézhetnéd mert lehet hogy tényleg bad szektoros a lemez veléem már előfordul 1 szer gyárinál


pén. feb. 23, 2007 13:20
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2584
Tartózkodási hely: miskolc
Hozzászólás 
keress uj any-t
a frissebb verzió hátha segit


pén. feb. 23, 2007 10:25
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 248
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Légyszi-légyszi-légyszi! Vissza kell vinnem e filmet...


pén. feb. 23, 2007 9:48
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 248
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
The Hades Factor a film címe, s mint írtam az Any DVD nem képes megoldanik a problémát...


csüt. feb. 22, 2007 20:10
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag

Csatlakozott: kedd okt. 19, 2004 11:37
Hozzászólások: 44
Hozzászólás Re: SONY másolásvédelmet mivel???
Szabolcs76 írta:
Sziasztok!

AnyDVD-t használok, de az újabb sony-s lemezeket (The Hades Factor) nem viszi, CRC hibát jelez. (DVD Shrink-kel). Kérhetek segítséget, hogy mivel oldhatnám fel?:) Esetleg PÜ-ben?



Milyen film ez mi a címe?
DVD Region+CSS Free ezt kell futtatni a grebbelő alatt és símán lejön


csüt. feb. 22, 2007 20:01
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 248
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás SONY másolásvédelmet mivel???
Sziasztok!

AnyDVD-t használok, de az újabb sony-s lemezeket (The Hades Factor) nem viszi, CRC hibát jelez. (DVD Shrink-kel). Kérhetek segítséget, hogy mivel oldhatnám fel?:) Esetleg PÜ-ben?


csüt. feb. 22, 2007 18:01
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag

Csatlakozott: kedd okt. 19, 2004 11:37
Hozzászólások: 44
Hozzászólás 
gris írta:
dvdshrink
még oktatófilm is van hozzá valahol (magyarul)


:oops: Nem javaslom mert úgy tömörít .hogy frameket szed ki a filmből inkább valami komolyabbat pl: clonedvd vagy ha nagyon jöt akarsz dvdrebuilder 6 pass


szomb. feb. 10, 2007 19:02
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. feb. 10, 2007 13:00
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Sziasztok!

Akinek megvan a Rém Rom c. rajzfilm, kérem másolja át nekem egy lemezre!
denis1@citromail.hu
Ezen az emailon utolértek.

Köszike

Dénes


szomb. feb. 10, 2007 15:55
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 683
Tartózkodási hely: lehetőleg üvegközelben
Hozzászólás 
dvdshrink
még oktatófilm is van hozzá valahol (magyarul)


szomb. feb. 10, 2007 8:45
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd okt. 19, 2004 11:37
Hozzászólások: 44
Hozzászólás 
_szabi_ írta:
Sziasztok!

Visszaolvasgattam jócskán, de nem találtam (lehet nem voltam elég mélyen a hsz-k között) olyat, mint ami az én problémám. Van egy 5.1G méretü DVD, ami éppen most folyik le, a kérdés az, hogy mivel lehet ezt egy normál méretü DVD-re kiirni? Vagy valami(ke)t le kell csippenteni mindenképpen belőle?

Előre is köszi a válaszokat:

sz



Valami progival át kell tömöríteni 4,7 Gb re


csüt. feb. 08, 2007 18:50
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. máj. 01, 2004 9:48
Hozzászólások: 141
Hozzászólás 
Sziasztok!

Visszaolvasgattam jócskán, de nem találtam (lehet nem voltam elég mélyen a hsz-k között) olyat, mint ami az én problémám. Van egy 5.1G méretü DVD, ami éppen most folyik le, a kérdés az, hogy mivel lehet ezt egy normál méretü DVD-re kiirni? Vagy valami(ke)t le kell csippenteni mindenképpen belőle?

Előre is köszi a válaszokat:

sz


szer. feb. 07, 2007 8:33
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd okt. 19, 2004 11:37
Hozzászólások: 44
Hozzászólás 
dzsony írta:
mjames írta:
Igen ezek nagyon jól működnek együtt nálam is, de a sony már megint beújított másolásvédelem terén és ez megfogja az anydvd-t :( (pl. az UltraViola és a Rém Rom már ezzel van ellátva). Nincs valakinek a tarsolyában egy megfelelő újabb szoft :?: :twisted:
Odo írta:
Ajánlom a CloneDVD+AnyDVD párost hozzá.




MINDENKINEK


Nekem az Ultra Violet csont nélkül jött le De kipróbálom a Rém Romnál is a dolgot DVD decrypter 3.5.4.0 ,előtte elindítva és háttérben futtatva DVDRegion+CCSFree program ez kiszed minden védelmet ami csak létezik (nagyonjó) Dvd rebuilder betömizve CloneDVD kiirva minden asztali is viszi
A dvd fabdecrypterrel az a bajom hogy rippelésnél nem ugyanolyan hosszúságban szedi le a vobokat mint ahogy a lemezen vannak és sokíró progi meg is áll vele vagy ha felirja akkor a menünél megakad a lemez,
Viszon felhivom a figyelmet hogy a NERO ban pozitívan csalódtam mert volt egy filmem Végső állomás 3 amit semmi sem akart betömöríteni a sok ILVU miatt de a nero csont nélkül megcsinálta csodálatomra érdemes próbálkozn


:D Na Hali nagyon örülök Nekem a rém rom is lejött simán a fenti progikkal és csak 6 db dummy szektor volt benne találkoztam ojannal is amiben 161 db volt az is lejött csak lassabban 1x-2x sebbel de általában 7x ha nem duplaréteges akkor 11 x egyébbként a kódolást a DVDAfter edit készítette. nem a SONY.

Egyébbként tudja valaki hogy lehet a szöveghez képet is felrakni a vinyórol ide?? :oops: De ha ez a legjobb kódolásuk akkor örülök hogy ilyen jót fejlesztettek


szer. jan. 17, 2007 19:09
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd júl. 27, 2004 2:03
Hozzászólások: 22
Hozzászólás 
Elindult egy új DVD borítós oldal, nézzétek meg:

http://www.coversclub.cc


szer. jan. 17, 2007 0:37
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd okt. 19, 2004 11:37
Hozzászólások: 44
Hozzászólás Re: AnyDvd+DVD shrink
Szabolcs76 írta:
Sziasztok!

A The Fast and The Furious kiírását próbálgatom, az anyDvd segítségével a DVDdecrypter sikeresen feltette a vinyóra (egy db VIDEO TS-t csinált 8 giga terjedelemben) azonban nem sikerül elindítanom a Shrink-et, mert hibát jelez.
Mi lehet a megoldás?

Köszi: Sz.

próbáld úlra leszedni File modban akkor látod az összes ifot bupot vobot könyebben lehet kezelni mindennel


kedd jan. 16, 2007 22:06
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd okt. 19, 2004 11:37
Hozzászólások: 44
Hozzászólás Re: vágás
szabopali írta:
Sziasztok!

Szét szeretnék vágni két egyforma részre(nagyjából) egy hosszabb dvd filmet h a biztonági másolat is jó minőségű maradjon, képes valamelyik program erre könyedén nem túl tudományosan?

Segítséget előre is köszike!



DVD Fab Platinum tudja Magyarul is tud tök egyszerű


kedd jan. 16, 2007 22:01
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd okt. 19, 2004 11:37
Hozzászólások: 44
Hozzászólás 
mjames írta:
Igen ezek nagyon jól működnek együtt nálam is, de a sony már megint beújított másolásvédelem terén és ez megfogja az anydvd-t :( (pl. az UltraViola és a Rém Rom már ezzel van ellátva). Nincs valakinek a tarsolyában egy megfelelő újabb szoft :?: :twisted:
Odo írta:
Ajánlom a CloneDVD+AnyDVD párost hozzá.




MINDENKINEK


Nekem az Ultra Violet csont nélkül jött le De kipróbálom a Rém Romnál is a dolgot DVD decrypter 3.5.4.0 ,előtte elindítva és háttérben futtatva DVDRegion+CCSFree program ez kiszed minden védelmet ami csak létezik (nagyonjó) Dvd rebuilder betömizve CloneDVD kiirva minden asztali is viszi
A dvd fabdecrypterrel az a bajom hogy rippelésnél nem ugyanolyan hosszúságban szedi le a vobokat mint ahogy a lemezen vannak és sokíró progi meg is áll vele vagy ha felirja akkor a menünél megakad a lemez,
Viszon felhivom a figyelmet hogy a NERO ban pozitívan csalódtam mert volt egy filmem Végső állomás 3 amit semmi sem akart betömöríteni a sok ILVU miatt de a nero csont nélkül megcsinálta csodálatomra érdemes próbálkozn


kedd jan. 16, 2007 21:59
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1
Hozzászólás nam jatsza az asztali lejatszo
Sziasztok!
Letoltottem torrent oldakrol par DVD filmet. A rarokat kitomoritettem, az iso-kat nero 7 ultra editonnl kiirtam. 4x-es sebesseggel irtam, DVD-R-es lemezekre (Philips, Verbatim, Ridisc). A szamitogep jatsza (mplayer, WinMediaPlayer, PowerDVD), de egyik asztali lejatszo sem viszi oket.
Mi lehet a problema?


szomb. jan. 13, 2007 14:48
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. jan. 13, 2007 13:48
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Sziasztok!

Szeretnék egy kis segítséget, tippet!
Eredeti, másolásvédett VHS kazettákat szeretnék LG DVD rekorderrel DVD-re másolni, azonban az nem engedi. Van valami tippetek, hogyan lehetne megoldani a problémát? Előre is köszönöm!!!


szomb. jan. 13, 2007 13:54
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 64
Tartózkodási hely: Mo
Hozzászólás vágás
Sziasztok!

Szét szeretnék vágni két egyforma részre(nagyjából) egy hosszabb dvd filmet h a biztonági másolat is jó minőségű maradjon, képes valamelyik program erre könyedén nem túl tudományosan?

Segítséget előre is köszike!


szer. jan. 10, 2007 18:01
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 248
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás AnyDvd+DVD shrink
Sziasztok!

A The Fast and The Furious kiírását próbálgatom, az anyDvd segítségével a DVDdecrypter sikeresen feltette a vinyóra (egy db VIDEO TS-t csinált 8 giga terjedelemben) azonban nem sikerül elindítanom a Shrink-et, mert hibát jelez.
Mi lehet a megoldás?

Köszi: Sz.


vas. jan. 07, 2007 13:38
Profil Privát üzenet küldése ICQ
vas-tag

Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 13:06
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Re: Köszönet
Playerka írta:
Judith1985 írta:
Sziasztok!

Előszöris szeretném megköszönni annak a segítséget, aki ezt írta: "Keressél a warez oldalakon crack-et path-et serial numbert.
Biztos fogsz találni...". Nagyon kedves volt a válaszolótól, hogy írt, csak ebben az a bibi, hogy baromira nem értem azokat a szavakat, amiket írtál (warez oldalakon crack-et path-et serial numbert). Ez nekem tök latin. Szóval, ha egy nő nyelvén elmagyaráznád, hogy mit is kéne keresni és hol, akkor azt nagyon megköszönném.

Millió hála mindenért!
:P :D :o :lol:

Judith

Küldtem mail-t.




Playerka! Ha szépen megkérlek elküldöd nekem is azt az e-mailt?

Előre is köszönöm. :lol:


vas. jan. 07, 2007 13:13
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. ápr. 07, 2006 21:23
Hozzászólások: 25
Hozzászólás 
Hello,

Nem tudja valaki hogy mivel lehet *.mkv formátumú videófájlra egy plusz hangsávot rárakni? mert a Virtualdubmod nem kezeli a feliratát ezért nem nyitja meg.. Köszi a választ.


pén. jan. 05, 2007 15:19
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 15
Hozzászólás 
Sziasztok!

LG GSA-H22L DVD íróhoz keresek DVD-RAM drivert amivel közvetlenül lehet másolni illetve törölni a DVD-RAM lemezről. Esetleg tud valaki ilyen programról. Sajnos én nem találtam

A válaszokat előre is köszönöm.


csüt. jan. 04, 2007 11:54
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás 
Volt már ilyen:http://forum.terminal.hu/viewtopic.php?t=31372&highlight=
A lényeg,hogy valamilyen UDF legygen a lemez,mert ilyenkor teljesen úgy fog viselkedni mint egy flash memória,erre visszafelé is tudsz irni az aztaliból.


szomb. dec. 30, 2006 16:50
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 196
Hozzászólás 
Sziasztok!Egy asztala Pana DMR-EH65-öm van. Elvileg van rajta olyan funkció, hogy DVD-RAM lemezre írt videókat és KÉPEKET be lehet másolni a HDD-jére. Tud-e segíteni nekem valaki abban, hogy hogyan írjak a PC-mel (van benne RAM-ot írni tudó író) olyan RAM lemezt, amin képek vannak, s be tudom másolni a Pana Hdd-jébe. Eddig a néró összes formátumát végigpróbálva mindig UNFORMAT-ot írt ki. Normál DVD-re írt képeket nézegetni lehet, de bemásolni nem.


szomb. dec. 30, 2006 13:37
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. szept. 18, 2005 15:03
Hozzászólások: 62
Hozzászólás Re: Köszönet
Judith1985 írta:
Sziasztok!

Előszöris szeretném megköszönni annak a segítséget, aki ezt írta: "Keressél a warez oldalakon crack-et path-et serial numbert.
Biztos fogsz találni...". Nagyon kedves volt a válaszolótól, hogy írt, csak ebben az a bibi, hogy baromira nem értem azokat a szavakat, amiket írtál (warez oldalakon crack-et path-et serial numbert). Ez nekem tök latin. Szóval, ha egy nő nyelvén elmagyaráznád, hogy mit is kéne keresni és hol, akkor azt nagyon megköszönném.

Millió hála mindenért!
:P :D :o :lol:

Judith

Küldtem mail-t.


csüt. dec. 28, 2006 8:50
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. dec. 27, 2006 12:58
Hozzászólások: 5
Tartózkodási hely: Szentes
Hozzászólás Köszönet
Sziasztok!

Előszöris szeretném megköszönni annak a segítséget, aki ezt írta: "Keressél a warez oldalakon crack-et path-et serial numbert.
Biztos fogsz találni...". Nagyon kedves volt a válaszolótól, hogy írt, csak ebben az a bibi, hogy baromira nem értem azokat a szavakat, amiket írtál (warez oldalakon crack-et path-et serial numbert). Ez nekem tök latin. Szóval, ha egy nő nyelvén elmagyaráznád, hogy mit is kéne keresni és hol, akkor azt nagyon megköszönném.

Millió hála mindenért!
:P :D :o :lol:

Judith


csüt. dec. 28, 2006 0:24
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Playerka írta:
Régen csináltam már, de aszem, hogy az IfoEdit progi kell neked.
Innen le is töltheted:
http://eternityhub.uw.hu/download.php?view.5

Köszönöm!


szer. dec. 27, 2006 23:52
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. szept. 18, 2005 15:03
Hozzászólások: 62
Hozzászólás Re: Help!
Judith1985 írta:
Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy ha már lejárt az Any DVD-n a "próbaidőm", akkor hogy lehet azt megoldani, hogy ne kelljen megvennem az eredetit? Vagy van valami hasonló magyar nyelvű progi?
Előre is köszönöm annak, aki válaszol! :lol: :lol: :lol:

Judith

Keressél a warez oldalakon crack-et path-et serial numbert.
Biztos fogsz találni...


szer. dec. 27, 2006 21:20
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. dec. 27, 2006 12:58
Hozzászólások: 5
Tartózkodási hely: Szentes
Hozzászólás Help!
Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy ha már lejárt az Any DVD-n a "próbaidőm", akkor hogy lehet azt megoldani, hogy ne kelljen megvennem az eredetit? Vagy van valami hasonló magyar nyelvű progi?
Előre is köszönöm annak, aki válaszol! :lol: :lol: :lol:

Judith


szer. dec. 27, 2006 13:06
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. szept. 18, 2005 15:03
Hozzászólások: 62
Hozzászólás 
Al Bundy írta:
Segítsen valaki!

Vannak (megvágott) VOB fájlaim. Ezeket szeretném kiírni szabványos DVD-re kiírni (ÚJRATÖMÖRÍTÉS NÉLKÜL!), csakhogy nincs meg hozzá a "keret", vagyis szükséges BUP és IFO fájlok. Ezt melyik progi tudja hozzá generálni, menü és egyéb vackok nélkül? Előre is köszönöm a válaszokat!

Régen csináltam már, de aszem, hogy az IfoEdit progi kell neked.
Innen le is töltheted:
http://eternityhub.uw.hu/download.php?view.5


szer. dec. 27, 2006 10:12
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Segítsen valaki!

Vannak (megvágott) VOB fájlaim. Ezeket szeretném kiírni szabványos DVD-re kiírni (ÚJRATÖMÖRÍTÉS NÉLKÜL!), csakhogy nincs meg hozzá a "keret", vagyis szükséges BUP és IFO fájlok. Ezt melyik progi tudja hozzá generálni, menü és egyéb vackok nélkül? Előre is köszönöm a válaszokat!


kedd dec. 26, 2006 15:38
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 17, 2004 18:34
Hozzászólások: 811
Hozzászólás 
Az ImageRecorderrel nem fogsz lemezt írni, azzal csak egy ISO vagy NRG fájlba lehet elmenteni a lemezre írandó tartalmat.
Próbáld meg eltávolítani/újratelepíteni az írót. A sajátgépben megjelenik a meghajtó? Ha igen, töltsd le a legújabb Nerot, hátha azzal van gond.

-----
Üdv!
CyberDragon


csüt. dec. 14, 2006 15:42
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. dec. 13, 2006 16:40
Hozzászólások: 6
Hozzászólás 
CyberD !

Nem volt a gépemen dvd író.
csak ez a külső van.
mikor feltelepítettem,valamit át kellett volna állítanom,mert most,ha dvd-t szeretnék írni,nem jelzi ki a másik (cd )írómat. Nem tudom választani,csak az image recordert. :(
Úgyhogy helyet kell csinálnom,ugye?
vagy távolítsam el a külső írót,telepítsem újra?
Azóta még cdt sem próbáltam írni,de biztos "megvan" még az íróm :D

tehát ha így hagyok mindent,akkor egy lemeznyi helyem kell,hogy legyen,mert csak úgy tudok írni :?:


csüt. dec. 14, 2006 14:59
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 17, 2004 18:34
Hozzászólások: 811
Hozzászólás 
Akkor ment ISO fájlt, ha az írók közül az Image Recorder van kiválasztva, ezzel lehet lemezképfájlokat létrehozni. Ezért kell kiválasztani a rendes íródat ahogy mondtam!

-----
Üdv!
CyberDragon


csüt. dec. 14, 2006 11:40
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. dec. 13, 2006 16:40
Hozzászólások: 6
Hozzászólás 
Köszi CyberDragon !
közben elgondolkodtam rajta,aztán megpróbáltam mégegyszer.
Nem lehet,hogy nincs a merevlemezemen elég hely?
Mert menteni akar a Nero vision mappába nero iso fájlt.
Kellene hogy legyen 4,5 gigám szabadon,nem???? -mert az nincs
:?


csüt. dec. 14, 2006 8:02
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 17, 2004 18:34
Hozzászólások: 811
Hozzászólás 
Neroban fent az ikonok között van egy olyan, hogy Image Recorder. Na arra kattints rá és válaszd ki az íródat.

És tölts le egy magyar Nerót! :D

-----
Üdv!
CyberDragon


szer. dec. 13, 2006 21:27
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. dec. 13, 2006 16:40
Hozzászólások: 6
Hozzászólás 
Helló !
Jó lenne nekem egy gyors válasz :D
vettem egy külső írót :samsung super write master.
a gépemről írnék ki avikat,mpegeket..
a néró viszont csak englandul jelez,az én tudásom pedig szegényes.
kiválasztom a filéket
beilleszti
menteni akar vmi nrg,iso imázsokat
és nem kezd el írni
MICSINÁJJAK ???


szer. dec. 13, 2006 16:48
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. dec. 13, 2006 1:30
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Odo írta:
A DVDFabPlatinum csodákra képes ott is, ahol az AnyDVD már nem segít.

@skillet: A Kölykök című opusz kapható az Media Marktokban, ill. itt is:

http://www.divido.hu/index.phtml?op=pro ... 10566&p=pd


Csak annyit szeretnék hozászólni, hogy nekem kicsit sokat hibázik!!! filmenkét kb 5-6 szétesés jelentkezik.
Te milyen beállítással használod itt a read write gondolok: 10/64?
Mert ugye a DVD decrypter az 20/20
+még ami hiányossága a proginak, nem lehet olvasási sebességet állítani és a fene tudja milyen gyorsan olvassa be a DVDt.
Ennyi lenne érdekelne a válaszod!


szer. dec. 13, 2006 1:39
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. szept. 18, 2005 15:03
Hozzászólások: 62
Hozzászólás 
Sziasztok!

Keresek jó minőségben olyan poénos video összeállítást DVD-n, amely asztali játékoson lejátszható. Első sorban olyan örökzöldekre gondolok, mint Szalacsi Sanyi, Polgár Jenő, Gátvéder stb.


kedd dec. 12, 2006 19:38
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
A DVDFabPlatinum csodákra képes ott is, ahol az AnyDVD már nem segít.

@skillet: A Kölykök című opusz kapható az Media Marktokban, ill. itt is:

http://www.divido.hu/index.phtml?op=pro ... 10566&p=pd


kedd dec. 12, 2006 12:00
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Bittorrent, bittorrent, bittorrent. Ha már lopjátok a filmet (ami nem szép dolog ]:-<), kényelmesebb is, gyorsabb is, mint a téka, és nem kell másolásvédelemmel szórakozni.

Az AnyDVD-nek egyébként a minap jött ki új változata (és szinte 3 naponta jön új), érdemes ezt a topikot figyelemmel kísérni: http://forum.terminal.hu/viewtopic.php?p=739472#739472


kedd dec. 12, 2006 11:07
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 17, 2004 18:34
Hozzászólások: 811
Hozzászólás 
Azt nem tudom, csak annyit, hogy Nandub 1310-el szerkesztették. :D

-----
Üdv!
CyberDragon


kedd dec. 12, 2006 1:02
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. júl. 10, 2004 20:05
Hozzászólások: 9
Tartózkodási hely: pest megye
Hozzászólás Re: dvd másolás
Így könnyű... :wink:
De mivel sikerült a rippet csinálni :?: 8)
CyberDragon írta:
mjames írta:
A Rém Rom már kölcsönözhető az új másolásvédelemmel :( együtt :o

Brutális másolásvédelem lehet, mert nekem már 4.-e óta megvan a magyar DVDRip AVI DC-ről :twisted:


hétf. dec. 11, 2006 20:56
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 17, 2004 18:34
Hozzászólások: 811
Hozzászólás Re: dvd másolás
mjames írta:
A Rém Rom már kölcsönözhető az új másolásvédelemmel :( együtt :o

Brutális másolásvédelem lehet, mert nekem már 4.-e óta megvan a magyar DVDRip AVI DC-ről :twisted:


vas. dec. 10, 2006 23:51
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. júl. 10, 2004 20:05
Hozzászólások: 9
Tartózkodási hely: pest megye
Hozzászólás Re: dvd másolás
A Rém Rom már kölcsönözhető az új másolásvédelemmel :( együtt :o
skillet írta:
Köszönöm, a segítségetekkel +oldottam a problémát.
De ezek szerint nincs lazsálás, jön a sony új másolásvédelme?
Honnan az infó a rém romról?
Az majd csak dec 12-én jelenik meg, nem?
Már lehet tudni, hogy friss rajta a védelem?
De ha van rá okosság akkor azt bizony én is szívesen venném!!!
Akkor ezek szerint amig nincs 5let, ne is menjek a téka közelébe sem?
SKI


vas. dec. 10, 2006 6:33
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. dec. 04, 2006 14:41
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Ja, és keresek néhány régebbi filmet, amit sehol sem találok.
Ha valakinek +van, szívesen +veszem vagy csere vagy valami.
Csak dvd érdekel, és csak szinkronosan.
Vagy az is jó ha vki esetleg vágj, h honnan tudnám őket beszerezni.
Őrült1 filmek, de nekem sok közülük gyerekkori kedvencem.
Előre is köszönöm.

PÉNTEK 13. 9. RÉSZ
KEDVENCEK TEMETŐJE 1.
VISSZA A SULIBA
ÁLOMCSAPAT
A JÓFIU : MACAULAY CULKIN
BULLET -ÖNPUSZTÍTÓK- . MICKEY ROURKE
KÖLYKÖK
ROBOTZSARU 2 - 3 - 4
A TÖRPE BOSSZÚJA 1 - 2 - 3
SZÖRNYECSKÉK 2
MEGLÓGTAM A FERRARIVAL
RÉMÁLOMAZ ELM UTCÁBAN 2 - 7

ski


szomb. dec. 09, 2006 20:53
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. dec. 04, 2006 14:41
Hozzászólások: 3
Hozzászólás dvd másolás
Köszönöm, a segítségetekkel +oldottam a problémát.
De ezek szerint nincs lazsálás, jön a sony új másolásvédelme?
Honnan az infó a rém romról?
Az majd csak dec 12-én jelenik meg, nem?
Már lehet tudni, hogy friss rajta a védelem?
De ha van rá okosság akkor azt bizony én is szívesen venném!!!
Akkor ezek szerint amig nincs 5let, ne is menjek a téka közelébe sem?
SKI


szomb. dec. 09, 2006 20:32
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. júl. 10, 2004 20:05
Hozzászólások: 9
Tartózkodási hely: pest megye
Hozzászólás 
Igen ezek nagyon jól működnek együtt nálam is, de a sony már megint beújított másolásvédelem terén és ez megfogja az anydvd-t :( (pl. az UltraViola és a Rém Rom már ezzel van ellátva). Nincs valakinek a tarsolyában egy megfelelő újabb szoft :?: :twisted:
Odo írta:
Ajánlom a CloneDVD+AnyDVD párost hozzá.


szomb. dec. 09, 2006 1:41
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 2309 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 47  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség