Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. ápr. 27, 2024 2:26



Hozzászólás a témához  [ 1 hozzászólás ] 
Opel vectra autorádio bekötése! 
Szerző Üzenet
vas-tag

Csatlakozott: csüt. júl. 30, 2009 22:24
Hozzászólások: 3
Hozzászólás Opel vectra autorádio bekötése!
Sziasztok!

Jó lenne ha tudna valaki ebben nekem segiteni!
Vettem ugy pár napja egy opel vectra b-és autot de rádio az semmi se volt benne!

Igy hát neki láttunk kibogozni mi mi lehet a sok vezeték közül de még igy sem gyözöm idegekkel!
A rádio szól az összes hangszoro vezetéket rákötötem de mégsem tuti a dolog!

van itt egy csatlakozo ami rejta volt de elég sok vezetéket feltételezhetöen az elözö tulajdonos megvagdosott mivel az autot egy kereskedésböl vásároltam!

A gondom hogy miota bent van a cd-és autorádio azota a kijelzo amin a höfok az évszám dátum meg idö megjelenik automatán lenullázodik alapba!

nem tudom mit kéne hova kötni mivel sok olyan vezeték maradt szabadon ami valoszinüleg a gyári rádionak a sok lim lomja!

a kis dugaj amiröl a vezetékek le letek vágva 3 szor 2étsoros kis dolog a középsö sorban 4x2 vezeték van ezek a hangszoroké!

jobb oldalt 5x 2 es de abbol csak igy a felso 2 ben van meg az alata levö kettöben de abbol is ugy hogy csak a bal felén összesen 4 vezeték azoknak a zsine barna-fehér szal kétszinüek a vezetékek de szinre mind egyforma ez ugy tudom a rádio a gyári rádionak valami kis **** ami abba a kijelzöbe menek ami ha nincs bent gyári rádio akkor csak a dátumot idöt meg höfokot mutatja!

és van a bal oldal ott 4x2 sor van abba igy helyezkednek el a vezetékek

piros és melette barna
egyszürke és egy pros-fehér kétszinü vezeték egyben és melette egy szürke-sárga kétszinü vezeték
majd alatta az egyikben semmi vezeték és melette piros
a két also pedig egyforma kétszinü kékpiros vagy kékbarna nem tudom pontosan milyen szint is mondjak rá.

nah ezek közül mi mi lehet?
Piros az tuti hogy a nafta
de melyik lehet az ami gyujtás nélkül is add naftát hogy a kijelzö se menjen el?


csüt. júl. 30, 2009 22:39
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 94 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség