Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. ápr. 19, 2024 12:57



Hozzászólás a témához  [ 371 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő
KAPCSOLÁSI RAJZOK mindenről, mindenkinek, mindenkitől 
Szerző Üzenet

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Nemtudom, én még nem láttam Ákos G, de gondolom egy nagyon jóminőségű mikrofn meg egy precíz előerősítő kell hozzá vagy kitudja.


hétf. júl. 23, 2001 23:15
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Sziasztok!Nekem egy más fajta kapcs.rajz kellene.Sok hifi-t építünk autókba,és szeretnék már egy saját hangnyomásmérőt építeni.Nehéz lenne?Ehhez kellene nekem kapcsolási rajz.Köszönöm!


hétf. júl. 23, 2001 23:09
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
akki: Outlook Express-ből mindig be tudok jutni a Chellos boxomba, sőt a Neoplanetos levelezőm meg folyamatosan figyeli is és rögtön szól (és letölti) ha új levelem jön. Ezek tehát jól vannak beállítva. A gondom az, hogy a Chellos kezdőlap levelező ikonjára kattintva, a megjelenő uj lapon hiába ütöm be pontosan, hogy Vlezli@chello.hu meg a jelszavam, ahelyett hogy megnyitná a fiókot, 1-2 mp múlva ismét ez a lap jelenik meg újból kérve nevet és jelszót. Ezt néhányszor megismételve egyszer-egyszer valami német felirat jelenik meg, ha jól értelmezem, hibás nevet vagy jelszót reklamálva. Régebben mindig elsőre bejutottam ugyanezzel a névvel és jelszóval, vagy ha elírtam, magyar felirattal figyelmeztetett. Próbáltam reklamálni az ügyfélszolgálatnál többször is: elismerték a hibát, megigérték hogy a végére járnak, de ennek több hónapja és semmi változás. Azt javasolták, hogy addig is használjam az Outluk Expresszen keresztül. Végül is ezt teszem mind a mai napig, de mégiscsak bosszant a dolog.

FUNKYBEAT: már többféle tüzfalat kipróbáltam a kábelen. Tapasztalatom szerint többet akadályoz, mint segit. Ha normál , pláne magas biztonsági fokra állítom, lépten-nyomon letilt, alig van olyan oldal, amit átenged zokszó nélkül. A programok letöltéséről meg szó se lehet, ezért azokhoz ki kellett kapcsolnom s majd a lemezre mentés után megnyitás előtt vizsgáltattam át egy virusfelismerővel.


hétf. júl. 23, 2001 22:38
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
ja egyébként kipróbáltam az új oldalt és ment ftp-vel.


vas. júl. 22, 2001 21:56
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Tényleg látom itt sokunknak van kábel, használtok firewall-t?
Nekem van egy program és mindig atakkolnak, titeket is?


vas. júl. 22, 2001 21:55
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1323
Hozzászólás 
Lezli!
Jól van a fiokod outlook alatt beállitva?
Először nekem sem ment, mert a chello beüzemelésnél nem voltam itthon, de a helpdesk segitett. Mostmár szándékossan nem telepitettem a lemezüket, mert a 25 -ös és a 80 port állandoan ki van téve még ZA val is támadásoknak. Senkinek nem ajánlom az MS progikat.
Egybként pl igy kell beállitani. A fiok név=
szerzödésben megadott név.@chello.hu


vas. júl. 22, 2001 21:38
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Esetleg nincs valakinek kovetkezo monitorokhoz kapcs. rajza?
IBM 6317 Value Point
Daewoo CMC-1701
Elore is koszi!


vas. júl. 22, 2001 21:28
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Az egy ****, mármint a chello-s jelszó, én alig tudtam használni, nem tudok belépni... A tar.hu-val semmi bajom. Én úgy szoktam feltölteni, hogy beírom simán az Internet Explorerbe, hogy ftp.tar.hu, ekkore megjelenik az az ablak, amiben a felhasználói nevet és jelszót kéri, belépek és már töltöm is fel mindenféle **** program nélkül.

{b}Így csináljátok!{/b}


vas. júl. 22, 2001 21:28
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Nekem a Win Commander "kapcsolathívási hibát" szokott bizonyos időszakokban kiírni, máskor meg működik. Közben nálam minden változatlan, úgyhogy a Chello-nál lehet valami gond olyankor, egyszerűen nem lehet FTP-zni.

A Chello WEB-mail ma is nagyon felbosszantott, nem tudok belépni. Időnként beenged, de később váratlanul megint jelszót kér és már be se enged. A hiba nem nálunk van szerintem.

De a POP3 megy, a signal@chello.hu címre lehet írni, ha esetleg akarsz a gépemre tölteni. Mármint Forgács Sándor.


vas. júl. 22, 2001 20:02
Profil

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
> A Win.commanderrel nekem is gondjaim voltak. Én helyette a Crystal FTP programot használom, egyszerűbb is a kezelése és még
sohasem rakoncátlankodott. Az Origo szoftverbázisból lehet letölteni és ingyenes.

Most próbáltam, a fiókom működik, még Win Commanderrel is.

Üdv.: János Tolnáról


vas. júl. 22, 2001 19:45
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
A Win.commanderrel nekem is gondjaim voltak. Én helyette a Crystal FTP programot használom, egyszerűbb is a kezelése és még sohasem rakoncátlankodott. Az Origo szoftverbázisból lehet letölteni és ingyenes.

Más: Signál-tól kérdezem. ha Te is Chello-s vagy mint én, bizonyára Te is küszködsz a levelező programjával. Engem hónapok óta nem enged bejutni, hiába hsználom a korábban bevált nevet és jelszót. Jó, tudom, más levelező programból is hozzá lehet férni, én is ezt teszem, de néha mégis szükségem lenne az eredeti Chello-s levelezőre. Ha tapasztaltál ilyet, megoldást nem találtál rá véletlenül?


vas. júl. 22, 2001 19:34
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Hello....

Miért is lenne egyből jó?
Én Win.commanderrel próbáltam áthúzni a cuccot, de nem sikerült,
aszongya: "átviteli hiba, folytatod?"
Mi lehet a gond? Szóljatok vissza légyszi..........


Bundzsy


vas. júl. 22, 2001 19:14
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Nem tudom, a tar.hu-ra hogyan megy fel 500MB és mennyi idő alatt, de ha van kedved, az én gépemre is feltöltheted, fut nálam FTP server progi. Chello-s vagyok, forgalmi korlát nincs, a sebesség is adott. Innen meg bármikor oda töltöm fel nektek, ahova akarjátok.

Ha megfelel, tudok adni egy a címet, jelszót, felhasználónevet. Ha van Windows Commander-ed egyszerűen idetöltheted vagy amilyen FTP progit szoktál használni azzal, esetleg Explorer-rel is lehet "drag & drop".

Primax-hoz erről tudok:

http://www.primaxamerica.com/index.html

http://www.primaxamerica.com/support/drivers.html

címem: signal@chello.hu


vas. júl. 22, 2001 15:44
Profil

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Volt egy ilyen ftp oldal, csak valaki el..., az eredeti oldalhoz nem adom oda a jelszót, mert a másikat is sikerült valakinek megváltoztatni és, szóval ahoz nem, de nyitok egy új oldalt a táron és akkor oda mehet OK? Aztán legfeljebb átrakom az eredetire (kábelem van, gyorsan megy kb. 70-nel) vagy simán hivatkozok rá.

Ez jó lesz, kössz!


vas. júl. 22, 2001 14:48
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
hello.......

Funkybeat kellene valami FTP cím, szeretnék feltölteni kapcsrajzokat......
Már nem emlékszem a menetére, segíts légyszives, hogy hogyan tegyem fel.
azért nem az E-mail-edre küldöm mert elég sok és fölösleges lenne nekem hozzád küldeni, neked leszedni és ujra feltölteni.
Van még kb: 500 MB forgalmam ebben a hónapban, és kb ennyi cuccom van PDF-ben, TV-ről.........
Viszont amit kérnék tönkre ment a levilágítóm, de sikerült
szereznem egy (PRIMAX Colorado Direkt FB308C.....)
valami kínai szerkezet. Driver kellene hozzá de nem találok, segítsetek mert a VIDEO rajzaim plusz egy pár TV cucc még nincs levilágítva. Akkor azok is mehetnének fel.
Köszi, ide írjatok: bundzsy@broadband.hu ma nyitva hagyom a gépet........

Ui: jövő hét közepétől nem leszek nyitva (mármint a bolt)
jó lenne előtte megoldani, ne vesszen el az az 500......

Írjatok Bundzsy


vas. júl. 22, 2001 8:19
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Szivesen.


pén. júl. 20, 2001 23:21
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Kedves FUNKYBEAT!
Letöltöttem, pompásan működik! Rögtön meg tudtam nézni vele a délután megnyithatatlannak talált SAMSUNG tv kapcs.rajzot, pontosan erre van szükségem egy javításhoz. Nagyon köszönöm a segítségedet!!


pén. júl. 20, 2001 22:25
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Acrobat Reader kell hozzá, ami letölthető a www.adobe.com oldalról. Ez free, ami komolyabb az nem. Ha valami nem megy, akkor felrakom az enyémet a kapcsrajzos oldalra, ha kell.


pén. júl. 20, 2001 19:52
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Kedves Mindannyian!
Nagyon "király" ez az egész lx.hu! Én még csak pár napja akadtam rá és regisztráltattam magam. Azóta is az előzményeiteket böngészem. Sok számomra hasznos és érdekes dologra bukkantam, ilyenek a kapcsolási rajzok is. Csak sajna hiába próbáltam megnézni néhányat, nincs a gépemen olyan program, amivel megnyithatnám. Mi kell a .pdf kiterjesztésű fájlokhoz? Talán megmosolyogtok e kérdés miatt, de én még nem találkoztam ilyennel. (Igaz számítástechnikával csak pár hónapja foglalkozom, korábban nem érdekelt, mert hiányoztak a körülmények - gép, internethozzáférés, stb.)Valaki kérem tájékoztasson! Köszönöm.


pén. júl. 20, 2001 17:48
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Ez jó. A linket feltettem.


pén. júl. 20, 2001 11:49
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 5
Tartózkodási hely: Szék vagy fotel, esetleg sámli
Hozzászólás 
Üdv!
Készen lettem az oldalammal amely Hifi végerősítők építésével foglalkozik döntő mértékben, de van rajta egy csöves MC előerősítő +RIAA fokozat tápegységrajza is. A végerősítők építéséről egy nagyon klassz cikksorozat van rajzokkal együtt. A cikksorozat tömörítve letölthető innen:
http://tar.hu/indexolvaso/Pdf/cikksorozat.zip


pén. júl. 20, 2001 4:07
Profil Privát üzenet küldése Honlap

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Valaki írta (boccs, most nem emlékszem ki), hogy az a free.enveco.hu-s fórum a kapcsrajz oldalon nem megy, pedig be regisztrálta magát. Utána néztem és azért nem ment, mert én rámentem arra a kis lakatjelre (a téma nyitója le tudja zárni a témáját). Most már menni fog ott is, ha valaki esetleg ott akarna valami hozzászólást intézni, bár itt van az lx.hu, de nem árt, ha az oldalon van egy saját is - talán. Új témát egyébként tudtatok volna nyitni.

Jó ez az lx.hu is, úgyhogy nagyon nem erőltetem, de az se lenne rossz.


kedd júl. 10, 2001 0:21
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Raktam fel egy KERESTETIK!!! oldalat, mert már érkezett pár kérés.

Ma is jött:

BLAUPUNKT RTV 720 Digital típusú videóról kéne rajz valakinek.

Ha találtok küldjétek el! kapcsrajzok@tar.hu

Ha van kérés akkor is írjatok, hátha lesz rajz (de egyáltalán nem biztos).


kedd júl. 03, 2001 11:36
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Az király! Elvileg volt egy ftp külön erre, de valaki el......, úgyhogy inkább küldd el nekem és én felnyomom.
Ez a levélláda elvileg korlátlan, meg az egész tar.hu:

kapcsrajzok@tar.hu

Az oldal meg www.tar.hu/kapcsrajzok címen van.

Akkor várom majd, csáo!


csüt. jún. 28, 2001 23:54
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Hello!

Elég sok rajzom és komplett szervizkönyvem van.Hogyan tudnám itt közkicsé tenni?

üdv


csüt. jún. 28, 2001 18:00
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Szóval Üdvözlök mindenkit.
Egy nagy problémám lenne. Egy Vezeték nélküli rendszerre lenne szükségem sűrgősen. TV Broadcast célokra. Azaz kellenek nekem olyan video jel adó-k és vevők, amelyek kb. 3-400 métert tudnak. Kellenek ugyan ilyen távolságba működő audio adók. És persze minezekhez vevők is szükségeltetnek. Ehhez keresek kapcsolási rajzot, vagy egy olyan személyt, aki meg tudná építeni ezeket nekem.
SŰRGŐS!!!!
N A G Y O N M E G F I Z E T E M ! ! ! ! !


kedd jún. 26, 2001 22:17
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Nem rossz, majd felnyomatom a linket az oldalra (mármint a linket a www.tar.hu/kapcsrajzok - ról a www.tar.hu/indexolvaso - ra).


kedd jún. 26, 2001 12:32
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 5
Tartózkodási hely: Szék vagy fotel, esetleg sámli
Hozzászólás 
Tiszteletem a fórumnak
Nem tudom, hogy mekkora érdeklődésre van a audio tranzisztorok adatai iránt PDF formátumban és magyar szerveren de itt az oldalam:
http://tar.hu/indexolvaso
1-2 héten belül lesz rajta érdekes cikksorozat egy kisérletező kedvű szakembertől aki végerősítőket építgetett és a Hifi Piacban leközölte a cikksorozatot a rajzokkal együtt természetesen.


kedd jún. 26, 2001 4:31
Profil Privát üzenet küldése Honlap

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Hát igen, azután, hogy felraktuk barátságosan a linket egymás oldalára gondoltam, reméltem, hogy nem te, de akkor gondolom valamelyik másik kapcsolási rajzos oldal készítő, aki nem akaraja, hogy az övén kívül legyen még. Ha meg valaki csak játszik, szórakozik, akkor nem sok értelme van a mulatságának.

Ha akarjátok és visszajeleztek, beküldők, hogy jobb lenne ftp-vel, akkor nyitok másikat, de a jelszót csak úgy adom meg, ha rámírtok és elkéritek tőlem.

Csáo!


hétf. jún. 25, 2001 14:29
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
> Lehet hogy csak a másik kapcsrajzos oldal nem akarja, hogy ez is beinduljon? Vagy ki lehetett? Azt nemhinném hogy valamelyik
beküldő, mert mint írtam az oldalon: bármikor nyithatok én is egy másikat és bármikor nyithat bárki egy másikat.

Ha ram gondolsz, akkor tevedsz, a heten a mienkre sem volt idom,
nemhogy a masera. Kulonben sem jellemzo ram a rongalas!

Egy masik listan is eltuntek nagymeretu feltoltesek a szerverrol.
Ugy latszik, valakinek ez a legjobb jateka :(

Udv.: Janos Tolnarol


hétf. jún. 25, 2001 6:02
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
{b}Valamelyik k....g el....ta a kapcsrajztar jelszavát. Nekem mindegy, ti nemtudtok ftp-vel feltölteni akkor. Még jó, hogy nem a másikét tettem közzé, a kapcsrajzok oldalét. Ha csak kipróbálta valaki, akkor jóvan, de állítsa vissza! Ha meg nagyon akarnék nyitnék egy másik oldalt, de nagyon nem akarok.
Lehet hogy csak a másik kapcsrajzos oldal nem akarja, hogy ez is beinduljon? Vagy ki lehetett? Azt nemhinném hogy valamelyik beküldő, mert mint írtam az oldalon: bármikor nyithatok én is egy másikat és bármikor nyithat bárki egy másikat.

Na mindegy a legjobb, ha a levélcímre külditek:

kapcsrajzok@tar.hu


vas. jún. 24, 2001 23:53
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Ja az is jó lenne, ha itt sok jó link lenne.


szomb. jún. 23, 2001 22:43
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
hi !
Itt egy jó kis link Sony & Philips TV rajzokkal : http://members.nbci.com/telwis
jó lenne ha más is irna linkeket !
na itt van még 1 : http://www.apatity.mels.ru/~house/index.html


szomb. jún. 23, 2001 20:14
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Khirály kedvéért átkonvertáltam azokat a VIDEOTON TS 4235 SP rajzokat tif formátumba (mert zip-pel lett betömörítve) - így lett a legkisebb.


kedd jún. 19, 2001 14:57
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
A fenébe én ftp://-t írtam és http://-t rakott. Ezt ne vegyétek figyelembe amik itt vannak címek, mert nem jók a linkek, csak HA BEÍRJÁTOK, de ez a legutóbbi úgy sem jó!
Gondolom úgyis tudjátok és boccs, hogy teleírkáltam itt ezekkel a linkekkel, de azthittem menni fog (elvileg menne, csak itt nem).


kedd jún. 19, 2001 14:11
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Egy ilyen hozzászólás érkezett:

{i}Tisztelt Cím !

Videoton TC1622OC Kapcsolási rajzára lenne szükségem kérem ha td segíteni küldje el nekem!{/i}

Köszönettel...

Ha valakinek van...
{b}Ja és azt a @-os dolgot felejtsétek el, illetve ha beírjátok a browser-etekbe menni fog, de innen a linket nem jól érzékeli. Használjátok az ftp://ftp.tar.hu -t, de a legjobb ha beírjátok, mert a KAPCSRAJZTÁR főoldalárol sem megy, de ott meg a tár miatt.

SZÓVAL ÍRJÁTOK BE!:

http://ftp.tar.hu

...ÉS AKKOR TUTIRA MEGY.


kedd jún. 19, 2001 14:06
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Nemsokára megy egy kisebb adag magyar cucc. Kb. holnap v. után.


kedd jún. 19, 2001 8:35
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
JA TÉNYLEG, HA FELTESZTEK VALAMIT ODA, AZÉRT NEM LENNE ROSSZ, HA ITT BESZÓLNÁTOK, HOGY TUDJAM, HOGY VAN MIT FELTENNI A MÁSIKRA IS.


vas. jún. 17, 2001 2:03
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Már megint vannak hiányosságok:

ftp://kapcsrajztar@ftp.tar.hu

Az ftp:// lemaradt.


vas. jún. 17, 2001 2:01
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
A NAGYBETŰK miatt nem mennek a címek, amiket megadtam. HELYESEN:

www.tar.hu/kapcsrajzok - a normál kapcsolási rajzos oldal

www.tar.hu/kapcsrajztar - ahova felnyomhatjátok a rajzokat az ftp.tar.hu igénybevételével vagy akinek van más közzétevő programa, az azzal. A kapcsrajztar@ftp.tar.hu -val is ugyan ezt éritek el.

Az e-mail cím, ahova jöhetnek a rajzok - aki inkább így akarja - maradt és él továbbra is: kapcsrajzok@tar.hu


vas. jún. 17, 2001 1:36
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
REGISZTRÁLTAM EGY ÚJ OLDALT, A NAGY RAJZKÜLDÉSEK KÖNNYÍTÉSE VÉGETT:

WWW.TAR.HU/KAPCSRAJZTAR - A FŐOLDALT OLVASSÁTOK EL!

ÍGY TALÁN MEGJÖN A KEDVETEK TÖBB ÉS NAGYOBB RAJZOK KÜLDÉSÉRE, MERT TÉNY, HOGY TÚL NAGY FÁJLT NEM ENGEDNEK A LEVELEZŐ KISZOLGÁLÓK.
TÖLTSÉTEK FEL A RAJZAITOKAT IDE ÉS MAJD ÁTTESZEM A WWW.TAR.HU/KAPCSRAJZOK OLDALRA IS.

FTP.TAR.HU VAGY KAPCSRAJZTAR@FTP.TAR.HU SEGÍTSÉGÉVEL.

AZ EREDETI KAPCSRAJZOK OLDALHOZ INKÁBB NEM ADTAM MEG A JELSZÓT, HÁTHA VALAKI MEGVÁLTOZTATJA ÉS AKKOR...

VÁROM A VÉLEMÉNYEKET, ÉSZREVÉTELEKET ÉS A RAJZOKAT IS.

EBBE SZERINTEM AZ A JÓ, HOGY TÖK FREE!


vas. jún. 17, 2001 1:30
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Hello!

Hová gyüjtitek azt a sok írkát vagy 40-50-el (TV, VIDEO, HIFI stb.....) hozzájárulnék én is! Írjon valaki minden megoldás érdekel........tube@wap.hu


pén. jún. 15, 2001 10:14
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Csáo!

Feltettem két előerősítő rajzot (az egyik az a surroundos) és az index.html-nél beírkáltam mindenféle kulcsszavakat (jó sokat), ahogy írtad, de csak a magyar kulcsszavakat adtam meg bizonyos megfontolásból (nehogymár valami külföldi cégek kitalálják, hogy ez törvénytelen).

Azt a másikat majd elolvasom az index fórumon.

Csináltam egy linkes oldalt is.

Szereztem egy nagyon jó rajzot: egy SANYO TV-ről, ami egyébként nagymamámé és adtak hozzá tök korrekt rajzot, mág NYÁK rajz is van rajta asszem. Majd bemegyek egyik haveromhoz, aztán bszkenneljük valamikor. (Jó nagy a rajz.) A régebbi ORION Vénusz TV-ről sajnos nem találtuk meg a rajzot, pedig ahoz is volt jó, azt is el akartam hozni.


pén. jún. 15, 2001 2:44
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Nem biztos, hogy ilyen gyorsan megy az, de itt is olvashatsz a dologról:

http://forum.index.hu/forum.cgi?a=t&t=9021439&uq=16

http://forum.index.hu/forum.cgi?a=t&t=9034911&uq=11


csüt. jún. 14, 2001 16:34
Profil

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Kössz, majd ma kipróbálom, amikor felrakok egy surround rajzot. Tényleg és ezalapján megtalálja majd a GOOGLE is, ahova beregisztráltam, meg az index is? - Kipróbálom.


csüt. jún. 14, 2001 12:37
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
A honlapod "head" részébe valami ilyesmit kell beírni, hogy a keresők megtalálják:

<meta name="keywords" LANG="hu" content="rajzok, kapcsolási rajzok, stb">
<meta name="keywords" LANG="en" content="schematics diagram, schematics diagrams, stb">

A magyar résznél lehetnek ékezetek és persze a "stb" helyére akár tucatnyi kulcsszót is lehet/kell írni.


csüt. jún. 14, 2001 10:52
Profil

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Khirály az e-mail címem: (csak így egyszerűen) funkybeat@freemail.hu és a kapcsrajzok@tar.hu v. kapcsrajzok@level.tar.hu (ua.) címeket is én ellenőrzöm.


csüt. jún. 14, 2001 2:21
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
{b}Hello Khirály!{/b}
Örülök, hogy tetszik ez a dolog, de én jelenleg még nem látom értelmét arra a másik francia nyelvű szerverre felnyomatni, ha te látod értelmét, tedd föl oda, másold fel. Nekem a tar.hu szimpatikus, mert korlátlan és legalább magyar, meg jól is megy itt nekem aránylag. Kitudja, ha meg azon lenne, akkor az meg nekünk nem menne annyira, ahoz meg nem sok kedvem van, hogy mindkettőre, mert nem látom még értelmét, ha látnám megcsinálnám, meg ha többen kérnék, de még elég kicsi az oldal.
Elküldjem levélbe a tartalmat, hogy felrakd? - Én még nem nagyon akarom, majd te.

A ZIP-es tömörítéssel kapcsolatban (asszem arj vel lett az egyik: a VIDEOTON TV rajz), ezt így kaptam és jobbnak láttam, ha így is rakom fel, mert azt a képformátumot nagyon eredményesen tömörítette (tényleg nagyon 1,5MB-ból 500kB). Egyébként sokat gondolkoztam rajta, hogy képként rakjam-e fel, de úgy sok lenne letölteni. Egyébként nem nagyon fogok majd ilyet, csak ha tényleg érdemes, de majd megnézem ezt is hogy hátha át lehet konvertálni mégkisebb képbe (már néztem, de majd mégyegyszer).

{u}Tudod miben segíts/segítsetek? Abban hogy regisztráljátok be a Google, meg a magyar Index keresőbe rendesen (vagy mitomén hova, de azért mondjátok meg, hogy hova), mert én beregisztráltam, de nem találja meg egyik sem.{/u}

Üdv. és kössz!


szer. jún. 13, 2001 23:06
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10
Hozzászólás 
Masik: En is keresek pl Yamaha erosito kapcs rajzokat.
A pontos tipusszamtot nem tudok de kb 10 eves amit lattam, es nagyon baba. Csak regi tipusu ellenallas van benne, tehat nem SMD. Tehat jo lenne osszerakni, egy eleg komoly. Majd a tipusszamot is megkerdem.
Tehat ha valaki tud irjon. Kosz.


szer. jún. 13, 2001 21:29
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10
Hozzászólás 
Funkybeat:
Nagyon tetszikk a honlapkeszitos otleted. de van egy kis problema, espedig kulfoldrol nem "gyors"(rohadt lassu, magyaran nem jon be) az oldalad. Szeretnem hogyha egy az egybe foltenned a honlapodat a www.multimania.com szerverre, ami nagyon gyors, foleg kulfoldon(nalam 400 kbyte/sec-kel jon, Frorszag). A szepseghibaja, hogy nem lehet php-t futtatni. Ha nehezsegekbe utkozol, akkor elkuldheted nekem levelben az egeszet ha < mint 6 mega, es szivesen folrakom. Ha regisztracios nehezsegekbe utkoznel(francia) akkor szivesen leregisztrallak(emilben add meg a nevet). Remelem hogy beindul ez a kapcsolasi rajz oldal! Sok sikert!(en spec nem tudok kuldeni rajzot, mert kulfoldon es vizsga elott vagyok)
A regisztralt webcimed az www.multimania com/valami lesz(annyit erdemes tudni hogyha tul nagy fajlt raksz fel tehat nagyobb mint tiz mega, akkor a szerver automatikusan torol, mert nem lehet szoftert tiltott mp3-at stb feltenni marcius ota aszem.)
Amugy 100 mega helyed van, a php nem mukodik(nem is valoszinu hogy fog)
A weblapodhoz annyit, hogyha majd progikat raksz fol, akkor NE TOMORISD ZIP-pel es hasonokkal, mert en pl macintosht es Unix-et hasznalok(egyetem), es vannak meg linuxosok is szep szammal.Es nem mindig sikerul kitomoriteni, meg maceras.

Tehat en ezt a szervert ajanlom figyelmedbe, hogy oda is masold fol, van ftp. es gyors.

Masik hozzaszolonak, aki a pc-jehez akar taviranyito-fogado kapcs.rajzot. A kollegimba van egy gyerek, aki megcsinalta meg nyaron, es azota is remekul hasznalja. Elkerem tole a kapcs rajzot, vagy a webcimet(aszem intenetrol nyomult) De pl a chhipet nem o programozta.

Az emilcimem, ha erdekel a szerver: khiraly@cia.hu


szer. jún. 13, 2001 21:24
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 371 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 63 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség