Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: vas. ápr. 28, 2024 5:46



Hozzászólás a témához  [ 95 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő
Orion HS 500 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. aug. 07, 2005 18:32
Hozzászólások: 1643
Tartózkodási hely: Mezőkövesd
Hozzászólás Re: Orion HS 500
Biztos jó hangos, de hogy már nem sok köze van az eredeti HS500-hoz, az elég valószínű...


szomb. feb. 04, 2012 0:31
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: csüt. dec. 15, 2011 19:29
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Re: Orion HS 500
Sziasztok most vásárolok egy pár Hs 700-ast igaz kipurcantották a mélyeket,de hibátlan az egész nekem tetszik sokfélén nöttem fel saját épitésüek is igen jól szóltak a 400-as alukosaras mélyektől kezdve 460-as isophone német csodákig.
vegyes a tapasztalatom van gyári 5,1 em jobb kivitelű frontokkal, de nem a világ vége.
Viszont a hanszóró mester csak is Aubeck Ferenc Budapest.
Csak jót mondhatok róla,hs500 mélyeket tekertettem 4-8 ohm ra angol membránosra brutális 8éve döngenek sharp végfokkal hajtom minden szilveszterkor kijönnek a rendőrök mert a szomszédok megbolondulnak a konyhájukba csörömpölő poharaktól,de szilveszter,az szilveszter.


csüt. dec. 15, 2011 19:47
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11873
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Tron írta:
Azzal az ominózus pálmatexel jópár mélyet visszahoztam a kokázás közeli állapotából.

Ugye. :shock: :D


pén. máj. 15, 2009 8:12
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 21, 2006 16:24
Hozzászólások: 1362
Hozzászólás 
Azzal az ominózus pálmatexel jópár mélyet visszahoztam a kokázás közeli állapotából.


csüt. máj. 14, 2009 21:10
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11873
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Rapiddani írta:
... Mennyibe fáj kb egy uj membrán?

Google a mi barátunk:

http://www.google.hu/search?hl=hu&q=hangsz%C3%B3r%C3%B3+jav%C3%ADt%C3%A1s&meta=&aq=4&oq=hangsz%C3%B3

Van választék. Én senkit sem ismerek sajnos. :shock:


csüt. máj. 14, 2009 18:47
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. máj. 14, 2009 14:14
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Értem, köszi a gyors választ, a hullámos részén nem látok semmi féle szakadást, inkább a középső kis membrán a gyanús nekem, ha zene közben megnyomom a szélén az ujjammal, abbamarad a rezgés. Mennyibe fáj kb egy uj membrán?


csüt. máj. 14, 2009 18:06
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11873
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: HS500 javítás
Rapiddani írta:
... a szélénél lazulhatott meg a ragasztás, és ahogy nyomja a mélyet, rezeg a széle...

Ha a peremen ersztett el a ragasztás, vissza kell ragasztani. De szerintem a hullámos résznél szakadt el.

Elvileg ez membráncserével javítható, ha egyáltalán akad valaki, akinek van még ilyenje.

A másik megoldás (ha néhány cm-nél nem hosszabb a szakadás), rugalamasan száradó folyékony ragasztóval (pl Palmatex) vékonyan bekenni (a környezetét is) és belenyomni pl. sebkötöző gézt. Az egész legyen kb 1 cm széles, és olyan hosszú, mint a szakadás, + 0,5cm.

Ha nagyon szakadt, csak a membráncsere segít.


csüt. máj. 14, 2009 15:38
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. máj. 14, 2009 14:14
Hozzászólások: 2
Hozzászólás HS500 javítás
Üdv!

Nekem van egy pár orion hs500-am még apumtól, jó állapotban minden eredeti bennük.
Nem vagyok otthon a témában, nem ismerem a szakszavakat annyira, próbálom leírni:
A problémám az, hogy én szeretem hallani a mélyét elég rendesen, és döngetni otthon magamnak, és azt vettem észre 1 idő után, hogy a basszus-ra vmi fura rezgést hallok a hangfalból. A mélynyomó külső membránja ilyen kartonszerű anyagból van ugye, és a közepén van 1 kisebb kör alakú rész, ami ragasztva van azt hiszem. Szerintem ennek a szélénél lazulhatott meg a ragasztás, és ahogy nyomja a mélyet, rezeg a széle. Nem tudjátok ezt hogy/hol lehetne megcsinálni, mit kell cserélni stb? Előre is köszi.


csüt. máj. 14, 2009 14:22
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11873
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
togyooo írta:
... erdemes lenne jbl vagy bose hangfalakat kiprobalni ...

Csak a buxtárcája is bírja. Mert az más árkategória. :D


csüt. ápr. 09, 2009 20:38
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 103
Tartózkodási hely: Bonyhád
Hozzászólás 
Ha neked tetszik a HS 500 akkor ne csereld le. Az hogy tisztan es szepen szol az relativ. Addig latod igy amig nem hallasz egy normalis hifi hangfalat. Azonban azis lehetseges hogy neked egy jobb hangu hangfalnak nem jonne be a hangja, mert nagyon hozzaszoktal a hs500as szinezett hangjahoz, raadasul ahogy irtad bulizni szoktal vele. Sokan szeretik a loudnesses hangot, a hs500 is ilyen. Kegyetlenul tud döngeni a melye. Normalis hangfal ilyet nem csinal. Ha megis tovabblepnel akkor erdemes lenne jbl vagy bose hangfalakat kiprobalni, azok eleg jol birjak a nyuzast.


csüt. ápr. 09, 2009 14:59
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: vas. dec. 21, 2008 8:31
Hozzászólások: 7
Hozzászólás 
nah találtam aki segít megjavítani a mély hangszórómat és mindent lecseréltetek rajta :lol:

úgy látom mindeni úgymond szidja az orion hs 500 ast hát igen kaptam én is sok jót és sok rossz infót róla szerintem nagyon tisztán és szépen szól és ezzel szerintem mindenki egyetért de sajna a legfőbb problémája hogy nem bírja a nagy terhelést illetve nyüsztetést :cry: és ez az amit nagyon sajnálok mert én azt várnám el az oriontól ha már ilyen szép nagy mélyet rakott bele meg szépen szóló magasat és közepet akkor valamilyen szintem bírhatná az én egyszemélyes partijaimat amikor nincs itthon senki és maxon van a hangfal :lol:

szerintetek érdemes lenne tőle megválni? és ha igen akkor milyen típusút vegyek a helyébe?


szer. ápr. 08, 2009 19:25
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. ápr. 14, 2007 14:03
Hozzászólások: 752
Tartózkodási hely: Paks
Hozzászólás 
Laci_L írta:
Nem magyar? Az Orion az volt. :shock:


Hello!
ORION-ban volt amerikai cég is. :D
De emlékeim szerint a mélysugárzó bolgár gyártmányú volt.
üdv! proli007


szer. ápr. 08, 2009 15:16
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11873
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
proli007 írta:
... nem sikerült ezzel a bolgár csodával épkézláb átvitelt készíteni...

Nem magyar? Az Orion az volt. :shock:


kedd ápr. 07, 2009 19:58
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. ápr. 14, 2007 14:03
Hozzászólások: 752
Tartózkodási hely: Paks
Hozzászólás 
shalafi66 írta:
Szóval membránszélt-pillét is érdemes volna cserélni.


Tíz év a HS mellett mondatja velem, hogy inkább az egész cuccot másra. Mert nekem nem sikerült ezzel a bolgár csodával épkézláb átvitelt készíteni. Ha már egyszer végre megpusztult érdemes érdemei mellett nyugdíjazni..
üdv! proli007


kedd ápr. 07, 2009 19:27
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. aug. 07, 2005 18:32
Hozzászólások: 1643
Tartózkodási hely: Mezőkövesd
Hozzászólás 
Az alapprobléma inkább az, hogy a lengőrendszerük hamar elfárad, és nem közpoontosít jól, ezért érhet hozzá a cséve a vashoz. Szóbal membránszélt-pillét is érdemes volna cserélni.


hétf. ápr. 06, 2009 18:37
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: vas. dec. 21, 2008 8:31
Hozzászólások: 7
Hozzászólás 
Hello mindenki!

Sajnos megint van egy kis probléma az Orionjaimmal. elszállt egyikben a mély hangszóró. A probléma konkrét fő oka az hogy elkopott a tekercselés és összeérnek a tekercsszálak. Sajna a végítélet az hogy újra kell tekercselni és minden **** na de egy baj hogy én nem tudom hogy kell tekercselni :cry:
Tudnátok nekem segíteni abba hogy esetleg linket adnátok hogy hogyan lehet tekercselni vagy nincs esetleg olyan ember köztetek aki elvállalna egy tekercselést?? ha valaki tudna segíteni azt megköszönném és megadom az e-mail címem arra ha küldtök levelet biztos válaszolok előre is KÖSZÖNÖM!!!!!

e-mail címem: totty9@freemail.hu


hétf. ápr. 06, 2009 18:11
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jan. 19, 2006 19:57
Hozzászólások: 144
Hozzászólás HS-500
Nekem van egy mélyem sőt még egy ládám is.

Üdv, Pogifej.


pén. jan. 30, 2009 2:23
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. aug. 07, 2005 18:32
Hozzászólások: 1643
Tartózkodási hely: Mezőkövesd
Hozzászólás 
Hát a Videoton HG2,5-es hszével nem lenne helyettesíthető, de egy most gyártott H2000-féle hsszel egész nyugodtan lehet próbálkozni, mert az érzékenysége kb. megegyezik az Orion HD25-ével, az fs vmivel alacsonyabb, és a felső oktáv átvitele is jobb, de ezek nem okoznak túlzottan nagy problémát, főleg, ha ismerjük az eredeti hangváltó gondjait. ;) A legnagyobb baj mégis az, hogy a doboz kivágása nem egyezik, és kicsit faragni kell az új hszhez. Persze javítható az eredeti dóm is, de általában nem ér annyit a gazdájának.


kedd jan. 20, 2009 0:29
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 790
Tartózkodási hely: Föld nevű sárteke egy sáros szigete
Hozzászólás 
totty56 írta:
Ilyen VIDI csipogó nem létezik. És nem is létezett....

Na akkor így írom hogy Videoton csak mindenki így becézi hogy vidi


Igy se...

Üdv: DDL


hétf. jan. 19, 2009 17:55
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. aug. 27, 2007 13:38
Hozzászólások: 227
Tartózkodási hely: Paks
Hozzászólás 
:lol:

Csak úgy megsúgom,hogy az eredeti orion magashsz. csévéje kisebb mint a videotonoké...
Tehát az valószínű,hogy nem eredeti,főleg,ha jól értettem fekete színű.Az originál átlátszó,vagy fehér volt.


hétf. jan. 19, 2009 17:47
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. dec. 21, 2008 8:31
Hozzászólások: 7
Hozzászólás 
Ilyen VIDI csipogó nem létezik. És nem is létezett....

Na akkor így írom hogy Videoton csak mindenki így becézi hogy vidi


hétf. jan. 19, 2009 15:28
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 790
Tartózkodási hely: Föld nevű sárteke egy sáros szigete
Hozzászólás 
totty56 írta:
Hello mindenki!
Nah szétkaptam a magas hangszórót és a tekercs színe egyenlő volt a membránéval :D egyszóval tiszta fekete volt. Na de megoldottam a helyzetet. mivel már nem is gyártanak kb 20 éve Orionhoz Hangszórókat :? de adok egy tippet annak akinek Orion hs 500 as ban tönkremegy a magas hangszórója akkor Vidi hangszóróval tudja helyettesíteni mert az kompatibilis az Orionnal csontra ugyan az és ugyan olyan jó bele és ugyan olyan jó szól de ez csak magas hangszórónál lehet eljátszani hogy vidivel helyettesíted. de sajna az a legrosszabb hír hogy a Közepes hangszóró ha elszáll akkor nem tudod semmivel helyettesíteni mert sajna nincs olyan közepes hangszóró ami kompatibilis lenne. a mélyet nem tudom hogy lehet e valamivel helyettesíteni de nemhiszem. De mindenkinek akinek Orion Hs 500 as hangfala van az jól becsülje meg mert ez egy igen **** hangfal és lehetőleg ne használják buliba ezeket mert ha ott elszáll valami akkor helyettesíteni azt nem lehet :lol:


Ilyen VIDI csipogó nem létezik. És nem is létezett...

Üdv: DDL


hétf. jan. 19, 2009 9:26
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. dec. 21, 2008 8:31
Hozzászólások: 7
Hozzászólás 
Hello mindenki!
Nah szétkaptam a magas hangszórót és a tekercs színe egyenlő volt a membránéval :D egyszóval tiszta fekete volt. Na de megoldottam a helyzetet. mivel már nem is gyártanak kb 20 éve Orionhoz Hangszórókat :? de adok egy tippet annak akinek Orion hs 500 as ban tönkremegy a magas hangszórója akkor Videoton vagy becenevén (VIDI) hangszóróval tudja helyettesíteni mert az kompatibilis az Orionnal csontra ugyan az és ugyan olyan jó bele és ugyan olyan jó szól de ez csak magas hangszórónál lehet eljátszani hogy Videotonnal vagy becenevén VIDI vel helyettesíted. de sajna az a legrosszabb hír hogy a Közepes hangszóró ha elszáll akkor nem tudod semmivel helyettesíteni mert sajna nincs olyan közepes hangszóró ami kompatibilis lenne. a mélyet nem tudom hogy lehet e valamivel helyettesíteni de nem hiszem. De mindenkinek akinek Orion Hs 500 as hangfala van az jól becsülje meg mert ez egy igen **** hangfal és lehetőleg ne használják buliba ezeket mert ha ott elszáll valami akkor helyettesíteni azt nem lehet :lol:


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára totty56 hétf. jan. 19, 2009 15:30-kor.



vas. jan. 18, 2009 19:45
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 21, 2006 16:24
Hozzászólások: 1362
Hozzászólás 
Hi!
Ebbe pontosan nemtudom, de hasonló ládákba 3000-5000 körül mérig a mély darabját.


szomb. jan. 17, 2009 10:00
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. jan. 16, 2009 17:33
Hozzászólások: 1
Hozzászólás HS-500
Hello! Valaki segítsen nekem! Keresek a HS-500asomba mélyet mert az enyém szétdobta magát teljesen! De nem szeretnék aranyárakat fizetni mert diák vagyok és kicsi a keretem rá, hogy pontosan mennyi azt nem tudom de ha esetleg valakinek lenne ilyen felesleges és megválna tőle szóljon vagy tud valakit, vagy valamit ami segíthet! Amúgy La-1221es típusú és 4ohm-os
Köszönöm :cry:


pén. jan. 16, 2009 17:37
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. dec. 21, 2008 8:31
Hozzászólások: 7
Hozzászólás 
hát sajna még én se jöttem rá egyszerűen nem szól még majd azért tüzetesen átnézem a dolgokat benne csak most így hirtelen jött az egész egyébként köszi az oldalt és a segítséget


vas. dec. 21, 2008 19:31
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2670
Hozzászólás 
> valami oldalt vagy valakitõl egy magas hangszórót véletlen??

En itt kezdenem (igaz Vidiben jok)
http://marion.atw.hu/

Ha ram hallgatsz akkor parban csereled (en legalabbis ugy csinalnam)...

Egyebkent mi tortent vele? Leegett?
Meg az is lehet hogy meg lehet javitani...


vas. dec. 21, 2008 11:05
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. dec. 21, 2008 8:31
Hozzászólások: 7
Hozzászólás 
Hello sziasztok
Segítséget kérnék tőletek ha lehet :lol: van egy pár Orion-500 as hangfalam és az egyikben tönkrement a magas hangszóró :cry: nem tudtok valami oldalt vagy valakitől egy magas hangszórót véletlen?? segítségeteket előre is kössz


vas. dec. 21, 2008 9:37
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 21, 2006 16:24
Hozzászólások: 1362
Hozzászólás 
Anno 2 pár ilyen 1 db Laney aktív ládával támogatva kiszolgált egy 200 (ha sokan voltak 400) férőhelyes discot.


kedd dec. 09, 2008 11:04
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. szept. 14, 2005 19:10
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Szia!
Hát igen, én is kicsit utánajártam, inkább nem használom ilyen célra őket.
Így viszont eladósorba kerülnek, a Videoton erősitő és deck összeállitással együtt.
Készitek majd fotókat is.

Esetleg érdekelne valakit?


hétf. dec. 08, 2008 11:10
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. aug. 27, 2007 13:38
Hozzászólások: 227
Tartózkodási hely: Paks
Hozzászólás 
Helló!
Hát,kompromisszumokkal lehetne használni.
Nem kell hozzá túl nagy erősítő,60W elég.Viszont tartósan már ez is sok lehet,a magas és közép sugárzók gyorsan elhaláloznának,kár lenne értük.
Magam is voltam olyan buliban,ahol ilyen falak szóltak,a hangerővel nem volt gond(csak ne kellett volna utána megjavítani a magasakat :lol: ).
Tehát szerintem ne legyen 40W-nál "nagyobb" az erőlködő,így is elég lesz a hangerő.
Ü:Fész


hétf. dec. 08, 2008 10:36
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. szept. 14, 2005 19:10
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Sziasztok!
Olyan kédésem lenne, hogy HS-500 hangfallal egy kisebb baráti társaság "discozási" igényét ki lehet elégiteni?
Hozzájutottam egy pár ilyen hagfalhoz (szegény nagymamám révén), szinte vadonatújak, sose voltak használva.
Tudnátok valami erősitőt ajánlani hozzá? Amivel valszeg nem robbantom még fel a hangfalakat? :)

Igazából arról lenne szó, hogy pl most szervezünk egy szilvezsteri bulit, és ezeken a hangfalakon szólna a zene (laptopról mp3), csak nincs hozzá erősítöm.
Köszönök minden segítséget!

Üdv.
Gábor


vas. dec. 07, 2008 22:19
Profil Privát üzenet küldése ICQ
vas-tag

Csatlakozott: kedd okt. 14, 2008 18:58
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Köszönöm a gyors választ. Akkor egyértelmű HS500


kedd okt. 14, 2008 20:01
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 29, 2005 6:03
Hozzászólások: 477
Hozzászólás 
Húúú de rég volt...
Ha jól emléxem a közép és a váltó más a kettőbben, egy viszont biztos: az 500 szebben szól.


kedd okt. 14, 2008 19:58
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd okt. 14, 2008 18:58
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Sziasztok. Hangfal vétel előtt vagyok és szeretnék érdeklődni hogy melyiket vegyem inkább HS500 vagy 511? Mi a különbség a kettő között, melyiket érdemesebb megvenni. A választ előre is köszönöm. Üdv, kicsi


kedd okt. 14, 2008 19:02
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. nov. 05, 2005 8:45
Hozzászólások: 224
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
És 4 ohmos (1 piros pötty a kivezetésnél), vagy 8 ohmos (két piros pötty a kivezetésnél)?
Mert 8 ohmosból egyet találtam a szekrényemben...


szomb. jan. 12, 2008 11:36
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 885
Hozzászólás Re: HS 500
Sylv3R írta:
Van egy Orion HS 500-as hangfal párom, és az egyikbe tönkrement a közép, szeretnék venni hozzá alkatrészt, de nem tudom hol lehetne...
Essetleg a videotonnál?
Ha valakinek lenne hozzá alkatrésze, küldjön nekem egy e-mal-t.
Igazából nagyon meg vagyok vele elégedve nekem csak 7 éve üzemel tökéletesen, de én már használtan vettem, és nem szeretném lecserlni még egy jó ideig.

szilveszter_sz@freemail.hu


Nem kell a hangszórót feltétlenül cserélni , lehet ..lehetett kapni hozzá tekercsel szerelt membránt ami könnyen cserélhető .
Megnézem hátha akad még .


szomb. jan. 12, 2008 10:05
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 103
Tartózkodási hely: Bonyhád
Hozzászólás 
Figyeld a vaterat (www.vatera.hu) szokott lenni sokszor hozza gyari kozep. Masra ne csereld ki, inkabb varj amig talalsz eredetit.


szomb. jan. 12, 2008 9:59
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: pén. jan. 11, 2008 15:55
Hozzászólások: 1
Hozzászólás HS 500
Van egy Orion HS 500-as hangfal párom, és az egyikbe tönkrement a közép, szeretnék venni hozzá alkatrészt, de nem tudom hol lehetne...
Essetleg a videotonnál?
Ha valakinek lenne hozzá alkatrésze, küldjön nekem egy e-mal-t.
Igazából nagyon meg vagyok vele elégedve nekem csak 7 éve üzemel tökéletesen, de én már használtan vettem, és nem szeretném lecserlni még egy jó ideig.

szilveszter_sz@freemail.hu


pén. jan. 11, 2008 16:00
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag
Avatar

Csatlakozott: vas. dec. 31, 2006 16:25
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
Melyik szól jobban?A Hs 500 vagy a Boleró?(szépek)


szomb. jan. 13, 2007 16:00
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 467
Hozzászólás 
Hali!
Marantz!Ez csak az egyik óldal :D !
http://kep.kepfeltolto.hu/624/1168638304.jpg


pén. jan. 12, 2007 22:46
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag
Avatar

Csatlakozott: vas. dec. 31, 2006 16:25
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
Ja tapasztaltam már,más erősítővel,más hangszóróval,de szerencsére lekapcsol az erőlködő , mielőtt tábortűzet rendezhetnék. :o


pén. jan. 12, 2007 22:07
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 232
Hozzászólás 
ha a faldöngetés a cél, vigyázz a magasaira, garantáltan füstbe mennek előbb vagy utóbb


pén. jan. 12, 2007 21:41
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag
Avatar

Csatlakozott: vas. dec. 31, 2006 16:25
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
Tudom 2 évvel később írok,de jobb későn mint soha! :lol:
Na szóval! - Orion Hs 500 - Szerintem jol sikerült!Egy Marantz
Pm 630 - assal
meghajtva döngeti a falat!
ORION HS 500
Marantz Pm 630 itt :
MARANTZ PM 630


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Marantz csüt. júl. 26, 2007 21:31-kor.



pén. jan. 12, 2007 20:24
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Mármint a HS500-ban... Reggel van még...


kedd szept. 23, 2003 7:49
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Itt is feltenném kissé már unalmas kérdésem: Mekkora a mélyhangszórók terhelhetősége?


kedd szept. 23, 2003 7:46
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1174
Hozzászólás 
Mélment!

Gilszkilabor


szomb. szept. 20, 2003 9:12
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12
Hozzászólás 
...vagyis inkább arthur kukac freemail pont hura ;-)


kedd szept. 16, 2003 7:42
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12
Hozzászólás 
Gilszkilabor, Degeczi nekem is elküldenétek az arthur kukac fremmail-re ?


kedd szept. 16, 2003 7:35
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1174
Hozzászólás 
Szívesen!

Szerintem nem lesz "reszkír". A szerzője (Piret Endre) elég jó elektroakusztikai dolgokat publikált, szerintem a SUB-ja is jó lesz!

Gilszkilabor


hétf. szept. 15, 2003 16:08
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 95 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 24 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség