Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. jún. 07, 2024 0:35



Hozzászólás a témához  [ 58 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő
Prince Of Persia The Two Thrones 
Szerző Üzenet
vas-tag

Csatlakozott: szomb. ápr. 01, 2006 11:27
Hozzászólások: 5
Hozzászólás THX
Kösz a tippet gigi! Mindenképp ki fogom próbálni!
Amúgy ebben a Speed Killes dologban azt nem bírom hogy nem lehet tudni hogy mikor villan be tehát naon jó reflex kell hozzá...
Azért be lehet gyakorolni, de ha elkúrod akkor ugrik a támadás csak ezt nem bírom...
DE AZÉR IMÁDOM A POP-ot :D :wink:


szer. ápr. 05, 2006 13:10
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jan. 01, 2006 14:58
Hozzászólások: 15
Tartózkodási hely: Baranya
Hozzászólás 
Wolf a két harcost ugy kell legyözni hogy az egyiknél bárd van a másiknál kard na a lényeg csak a kardosat támad mig a fejszés nem ugrik feléd olyankor gurulj félre és a baltás baltája beleragad a földbe na ilyenkor csépeld a baltást megy le az ereje de figyelj a kardosra mert az meg akarja védeni 4-5ször ezt eljátszod akkor bedobja a speed kill-t ilyenkor tudod levini a kardos erejét akkor megint elöröl cséplés kardos fejszés ugrik megint 4-5ször eljátszod ezt megint kidobja a speed kill-t akkor már nyersz ja itt nem müködik a lassitás csak addig mig megnem ütöd az egyiket nagyábbol ennyi de ha vissza olvasol már irtam ezt meg hogy lehet máshol átjutni ennyi bye............


kedd ápr. 04, 2006 20:32
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. ápr. 01, 2006 11:27
Hozzászólások: 5
Hozzászólás köszi
Ja és köszi gigi hogy válaszoltál! A szobrosat megoldottam...


hétf. ápr. 03, 2006 19:26
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. ápr. 01, 2006 11:27
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
Hello mindenki! A szobros részt megoldottam, de utána a fogatos rész után berakott két főizé közé egy nagy körbe és körülöttem minden ég...
nem tudom őket még lesebezni sem (Asszem ezeket mondjátok ikreknek)
Na most itt mit kellene csinálnom?
PLS HELP!
Szeretnék továbbjutni...


hétf. ápr. 03, 2006 19:24
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jan. 01, 2006 14:58
Hozzászólások: 15
Tartózkodási hely: Baranya
Hozzászólás 
warewolf ami téged illet az ott egy türelmi és logikai játék ugy kell forgatnod hogy átjuson erre gondolom rájöttél van hogy csak ugy tudsz elöre meni ha vissza fele jössz és akkor is kellet egy uj irányba álitani a szobrot hogy pontossan hogy van nem tudom de probálgasd a türelem rozsát terem te meg tovább jutsz :D :D :P :twisted:


hétf. ápr. 03, 2006 18:41
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jan. 01, 2006 14:58
Hozzászólások: 15
Tartózkodási hely: Baranya
Hozzászólás 
hali neo megint gondba vagy na a lényeg mikor a kövek keringenek ki kell kerülnöd öket nem találhat el mert leveszi az eröd tehát kerüld ki öket menj a fal fele ahonnan leszakadtak a kövek ott kell felmászni rá és megközeliteni a fö gonoszt és megjelenik a speed kill onnan már tudod mit kell tened ha minden jo megy levágod a szárnyait ekkor már ugrálhatsz a köveken is és csak le kell gyöznöd majd meg kell küzdened önmagaddal is és vége a játáknak jo játékot bye


hétf. ápr. 03, 2006 18:38
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. ápr. 01, 2006 11:27
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
Van egy könnyebb módszer a Speed Killhez! Főleg a Gólemnél...
Amikor e-vel ugrasz azt nyomva tartod és lenyomod a jobb egérgombot.
Ha ezt csinálod akkor az időlassítás kihúzódik, vagyis tovább tart 1-2 mp-ig (PERSZE NEM MINDIG) és ekkor nyomod le a bal gombot.
A többi rajtatok múlik és persze így se könnyű ha nem érzel rá a ritmusra...
Sok sikert, remélem segíthettem! :roll: :wink: :cry: :P :lol: :D


vas. ápr. 02, 2006 12:12
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. ápr. 01, 2006 11:27
Hozzászólások: 5
Hozzászólás POP TTT
Pls Help ME!
Elakadtam a szobor tologatós résznél! Forgatom, tologatom de mindig elakad valahol!
Mit kell csinálni?


vas. ápr. 02, 2006 12:03
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. aug. 18, 2005 14:06
Hozzászólások: 235
Tartózkodási hely: Hááááát nem is tudom...Talán Pest, Buda-pest
Hozzászólás 
Úgy tűnik naon béna vagyok, mert megint elakadtam.Nem hiszem hogy kép kellene, biztos tudni fogjátok hol van.Na szóval a nagy Arany fickót kell ölnöm,na addig eljutok hogy elkezdenek körözni a kövek van egy csomó életem , de nem tom a köveket kiiktatni.Hogyan kell?Hogy kell ilyenkor püfölni a fickót????

Segítsetek legyetek szívesek. :( :( :(


pén. márc. 31, 2006 19:29
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 377
Tartózkodási hely: Apci Stunt Team HQ
Hozzászólás 
Van már crack hozzá? Vagy vmi egyszerűbb módja a játék elindításának?


hétf. márc. 13, 2006 19:28
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. aug. 18, 2005 14:06
Hozzászólások: 235
Tartózkodási hely: Hááááát nem is tudom...Talán Pest, Buda-pest
Hozzászólás 
Köszönöm! Meg is próbálom így!


szomb. márc. 11, 2006 17:48
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jan. 01, 2006 14:58
Hozzászólások: 15
Tartózkodási hely: Baranya
Hozzászólás 
Hali Neo01!!!

Én is elszorakoztam vele mig rájöttem mi a lényeg.
Tehát ugy tudod elérni hogy a fejszés ficko ugy üssön hogy a fejszéje beleragadjon a földbe hogy csak a másik gonoszt ütlegeled ilyenkor a fejszés ugrik feléd és nagy erövel akar lecsapni rád ilyenkor mindig gurulj el az utjábbol és mikor beleragat a fejszéje ütlegeld a fejszést de vigyázz a másik közben támad ha már lecsaptad a igy a fejszés energiáját (de ugy 4-5ször meg kell ezt tenni) utána jön a kedvenc Speedkill amikor bevilan a kés tüzgomb ekkor átugrik a másik urgéhez és megszurja igy neki si fele energiája lesz már csak ekkor megint kezdheted ütlegelni a kardost és ugye a földbe szorult fejszést 4-5ször mig megint kinem dobja a Speedkill és ekkor már legyözöd öket ennyi


szomb. márc. 11, 2006 17:42
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. aug. 18, 2005 14:06
Hozzászólások: 235
Tartózkodási hely: Hááááát nem is tudom...Talán Pest, Buda-pest
Hozzászólás 
Helló!

Lenne egy kis gondom és szerertnék tőletek segítséget kérni.
A második fogathajtás végén a fejszés fickó belök egy kis térbe, aztán megjön a haverja, felgyújtja a tüzet és kezdőthet a harc.
Na igen, itt a gond, hogy nem tudom megölni őket.Arra már rájöttem, hogy a fejszés fickó ha erősen lecsap lenn ragad a fejsze és lehet ütlegelni megállás nélkül addig míg ki nem tépi a fejszét a földből, de nem tudom hogyan lehet azt elérni hogy csapjon erősen a fejszével.De azt sem hogy a másik fickót hogy lehet elküldeni a másvilágra. :roll: :roll:
Kérlek segítsetek! :roll: :roll:


szomb. márc. 11, 2006 16:59
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jan. 01, 2006 14:58
Hozzászólások: 15
Tartózkodási hely: Baranya
Hozzászólás 
Hali aki a golemnél van elakadva folyamatosan tartsa lenyomva az e betüt és amikor megvilan a kés tüz gomb de csak egyszer nyomd meg a tüzgombot de ne enged el az e-t tarsd nyomva mert miután megvágtad automatikusan tovább megy és megint villan a kés megint tüzgomb de csak egyszer nyomd le megint tovább megy a kép és harmadszor is villan a kés akkor megint tüz gomb ekkor kiszurja az egyik szemét tehát lényeg e gomb folyamatos nyomvatartás plusz minden villanásnál egyszer nyomd meg a tüz gombot ha töbször nyomod meg ugymond elcseszed jobban nem tudom elmondani

a tüz egyáltalán nem rémlik az ugra bugrálos csaj se nagyon ha csak nem egy fö ellenségre gondolsz aki egy nagy helyen küzdesz vele és késeket dobál és ha 2szer összeakadtok hogy ki az erösebb akkor átváltozol dark-ká és akkor csak lelasitott idövel le tudod gyözni

nagyábol ennyi de játék közben nyomtok egy print screen ami a billentyüzeten van és beillesztitek egy paintba azt rakjátok fel mert be tudom határolni mert már rég játszottam vele ennyi sok sikert......


szomb. feb. 25, 2006 22:20
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd feb. 21, 2006 22:45
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Valaki mondja meg mi a fenét csináljak az ugri-bugri csajjal? A végén hiába nyomom a bal gombot mindig lerúg a tetőről vagy felszeletel.


kedd feb. 21, 2006 22:50
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. ápr. 04, 2005 18:35
Hozzászólások: 722
Hozzászólás 
Mit kell ott csinálni mikor kitör a tűz és tologatnod kell egy nagy szobrot ?


vas. feb. 19, 2006 18:36
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd feb. 14, 2006 11:53
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: BKKM
Hozzászólás aréna
Találtatok-e már megoldást erre a problémára, mert nálam is pont ezt csinálja.

Idézem:
"Nekem csak 1x villan meg a késem amikor ráugrok, mindig lenyomva tartom az E-t de csak egy szer villan és Csak Egyszer szúrja bele azt a k**va kést ..... "


kedd feb. 14, 2006 11:56
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. ápr. 04, 2005 18:35
Hozzászólások: 722
Hozzászólás 
..::Csabesz::.. írta:
gigi írta:
Speedkill az a másodlagos támadás elvileg az e betü az azt tarsd lenyomva folyamatosan ne enged el addig mig meg nem vakitod megnyomod az e gombot és tartod igy ráugrik megvilan a fegyvered tüz gomb de az e gombot ne enged el megin villan a fegyver tüz gomb e gomb még mindig nyomva tartva megint bevilan a fegyver tüz gomb ekkor megvakitja az egyik szemét utána másik helyröl ugrasz ugyan igy megvakit másik szem utána nem lát vagdosd a lábát majd ha össze esik automatikusan felfut a hátára e gomb nyomva tart ismét a fegyver bevilan tüz gomb és igy tovább mig megnem hal villany igy tudom csak elmagyarázni na jo játékot de ez még könnyü elenfél :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Nekem csak 1x villan meg a késem amikor ráugrok, mindig lenyomva tartom az E-t de csak egy szer villan és Csak Egyszer szúrja bele azt a k**va kést ..... : :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x


Nálam is ugyanez van !


hétf. feb. 06, 2006 22:02
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. feb. 02, 2006 21:17
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
gigi írta:
Speedkill az a másodlagos támadás elvileg az e betü az azt tarsd lenyomva folyamatosan ne enged el addig mig meg nem vakitod megnyomod az e gombot és tartod igy ráugrik megvilan a fegyvered tüz gomb de az e gombot ne enged el megin villan a fegyver tüz gomb e gomb még mindig nyomva tartva megint bevilan a fegyver tüz gomb ekkor megvakitja az egyik szemét utána másik helyröl ugrasz ugyan igy megvakit másik szem utána nem lát vagdosd a lábát majd ha össze esik automatikusan felfut a hátára e gomb nyomva tart ismét a fegyver bevilan tüz gomb és igy tovább mig megnem hal villany igy tudom csak elmagyarázni na jo játékot de ez még könnyü elenfél :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Nekem csak 1x villan meg a késem amikor ráugrok, mindig lenyomva tartom az E-t de csak egy szer villan és Csak Egyszer szúrja bele azt a k**va kést ..... : :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x


vas. feb. 05, 2006 19:48
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 16, 2005 14:46
Hozzászólások: 984
Hozzászólás 
Váá gyerekek !
A multkor összedobtam gyorsan egy 386Dx-40et egy ismerős segitségével, és f.szán ment rajta a Prince :lol: :lol:
De nem ez a fajta :twisted:


vas. feb. 05, 2006 17:26
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jan. 01, 2006 14:58
Hozzászólások: 15
Tartózkodási hely: Baranya
Hozzászólás 
Speedkill az a másodlagos támadás elvileg az e betü az azt tarsd lenyomva folyamatosan ne enged el addig mig meg nem vakitod megnyomod az e gombot és tartod igy ráugrik megvilan a fegyvered tüz gomb de az e gombot ne enged el megin villan a fegyver tüz gomb e gomb még mindig nyomva tartva megint bevilan a fegyver tüz gomb ekkor megvakitja az egyik szemét utána másik helyröl ugrasz ugyan igy megvakit másik szem utána nem lát vagdosd a lábát majd ha össze esik automatikusan felfut a hátára e gomb nyomva tart ismét a fegyver bevilan tüz gomb és igy tovább mig megnem hal villany igy tudom csak elmagyarázni na jo játékot de ez még könnyü elenfél :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


vas. feb. 05, 2006 17:24
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. ápr. 04, 2005 18:35
Hozzászólások: 722
Hozzászólás 
gigi írta:
Nekem már egyszer elmagyarázták feljebb de leirom neked mégegyszer.
Felmászol a két pontra ahonnan rá tudsz ugrani az oriásra megvárod mikor a másodlagos fegyvert kell használnod megnyomod ugrik majd bevilan a fegyvered olyankor tüz gomb majd a másik helyröl ugyan igy ha megvakitotad csak csépeld a lábát majd össze esik felfut a hátára és várd hogy megint vilanjon a fegyvered és tüz gomb igy legyözödd :roll: :lol: ennyi....


Ráugrok az óriásra a lécről de mindig ledob, mit csináljak?Jah és miaz a Speedkill??????????????????


vas. feb. 05, 2006 13:57
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jan. 01, 2006 14:58
Hozzászólások: 15
Tartózkodási hely: Baranya
Hozzászólás 
Nekem már egyszer elmagyarázták feljebb de leirom neked mégegyszer.
Felmászol a két pontra ahonnan rá tudsz ugrani az oriásra megvárod mikor a másodlagos fegyvert kell használnod megnyomod ugrik majd bevilan a fegyvered olyankor tüz gomb majd a másik helyröl ugyan igy ha megvakitotad csak csépeld a lábát majd össze esik felfut a hátára és várd hogy megint vilanjon a fegyvered és tüz gomb igy legyözödd :roll: :lol: ennyi....


vas. feb. 05, 2006 12:59
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. ápr. 04, 2005 18:35
Hozzászólások: 722
Hozzászólás 
Hogy lehet egyszerűen legyőzni azt a maszkos óriást az arénában ?


vas. feb. 05, 2006 9:59
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jan. 01, 2006 14:58
Hozzászólások: 15
Tartózkodási hely: Baranya
Hozzászólás 
Hali itt a végén hogy lehet kinyirni az ürgét félig levágom de sok energiám veszik utána meg köröznek a kövek az meg teljesen elintéz és még nem tudtam rá jönni hogy lehet legyözni.


kedd jan. 24, 2006 18:57
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jan. 01, 2006 14:58
Hozzászólások: 15
Tartózkodási hely: Baranya
Hozzászólás 
Egy kérdés a sand credit az mire jo fel lehet használni? :oops:


kedd jan. 17, 2006 17:09
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 377
Tartózkodási hely: Apci Stunt Team HQ
Hozzászólás 
gigi írta:
Használj demon 4-t akkor nem kell lehuznod semit nálam müködik


A legújabb Daemon 4.03-mal újra felraktam és semmi! Ua-t csinálja. De azért kössz!


vas. jan. 15, 2006 10:36
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 526
Tartózkodási hely: Itt-ott,amott
Hozzászólás 
gigi írta:
Használj demon 4-t akkor nem kell lehuznod semit nálam müködik.

Neoo1 probáld meg hogy rögtön ugrasz de ha megadod pontosan az utolso mentésed megnézem hogy is kell fel jutni.

A Daemon önmagában nem mindig jó.Erősen függ az alaplapi chipsetektől.Jelenleg még a kábelhúzogatós módszer a legbiztosabb.
Minap olvastam egy cikket a starforce védelem hibáiról.Az egyik játékkészítő cég fel is mondta a szerződést,mert nem tetszett nekik,hogy ilyen drasztikusan belenyúl a gépek hardveres/szoftveres részeibe a védelem.


vas. jan. 15, 2006 9:56
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jan. 01, 2006 14:58
Hozzászólások: 15
Tartózkodási hely: Baranya
Hozzászólás 
Használj demon 4-t akkor nem kell lehuznod semit nálam müködik.

Neoo1 probáld meg hogy rögtön ugrasz de ha megadod pontosan az utolso mentésed megnézem hogy is kell fel jutni.


szomb. jan. 14, 2006 21:49
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 377
Tartózkodási hely: Apci Stunt Team HQ
Hozzászólás 
Neo01 írta:
F12004 írta:
Neo01 írta:
Lehet hogy hülye vagyok de nekem nem indul el az istennek se. :(

Azt írja hogy tegyem be a lemezt, beteszem és nem megy.

Valami segítség?


Nekem is pont uezt csinálja. Nincs hozzá már crack?


Feljebb a válasz, de idézem

Tom-y írta:
Adok egy linket,ott megtaláljátok a pontos leírását,miként lehet indulásra bírni a játékot.http://aftershock.ultraweb.hu/index.html


De a legegyszerűbb lehúzod ha fizikai meghajtóidat. :wink:


Kösz a segítséget, én is elolvastam korábban azt, de egy játék miatt nem fogom darabokra szedni a gépem. Vagy crack vagy nem játszok vele.


szomb. jan. 14, 2006 20:21
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. aug. 18, 2005 14:06
Hozzászólások: 235
Tartózkodási hely: Hááááát nem is tudom...Talán Pest, Buda-pest
Hozzászólás 
F12004 írta:
Neo01 írta:
Lehet hogy hülye vagyok de nekem nem indul el az istennek se. :(

Azt írja hogy tegyem be a lemezt, beteszem és nem megy.

Valami segítség?


Nekem is pont uezt csinálja. Nincs hozzá már crack?


Feljebb a válasz, de idézem

Tom-y írta:
Adok egy linket,ott megtaláljátok a pontos leírását,miként lehet indulásra bírni a játékot.http://aftershock.ultraweb.hu/index.html


De a legegyszerűbb lehúzod ha fizikai meghajtóidat. :wink:


szomb. jan. 14, 2006 12:14
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 377
Tartózkodási hely: Apci Stunt Team HQ
Hozzászólás 
Neo01 írta:
Lehet hogy hülye vagyok de nekem nem indul el az istennek se. :(

Azt írja hogy tegyem be a lemezt, beteszem és nem megy.

Valami segítség?


Nekem is pont uezt csinálja. Nincs hozzá már crack?


szomb. jan. 14, 2006 9:50
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. aug. 18, 2005 14:06
Hozzászólások: 235
Tartózkodási hely: Hááááát nem is tudom...Talán Pest, Buda-pest
Hozzászólás 
Nah!
Nagy szenvedések árán sikerült képet venni!

Először beteszem, de ha gázos akkor átteszem csak linkre.

Kép

1. Odáig eljutok, de nem tudok feljutni a 2.-ra sehogysem.Lehet, hogy Én vagyok szörnyen béna, de nem megy.
:roll: :oops: :roll: :oops:


pén. jan. 13, 2006 18:20
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. jan. 05, 2006 21:14
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Üdv...

Én is eljutottam az arénába meg le is döntöttem a szörnyet a lábárol azt felfutott a hátára a Prince de nem csinált semit az oriás megfogot és eldobot mitt kell ilyenkor csinálni?


csüt. jan. 05, 2006 21:16
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4154
Tartózkodási hely: Baranya
Hozzászólás 
Fraps? :roll:


csüt. jan. 05, 2006 12:35
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. aug. 18, 2005 14:06
Hozzászólások: 235
Tartózkodási hely: Hááááát nem is tudom...Talán Pest, Buda-pest
Hozzászólás 
Lehet hogy hülyének fogtok nézni, de nem tudok belőle képet kiszedni. :oops:

A print screen gomb nem jó. :roll: :hm:


csüt. jan. 05, 2006 12:10
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jan. 01, 2006 14:58
Hozzászólások: 15
Tartózkodási hely: Baranya
Hozzászólás 
nem kösszi össze jött


vas. jan. 01, 2006 17:40
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. jan. 05, 2005 17:04
Hozzászólások: 155
Hozzászólás 
Gondolom, arra rájöttél, az aréna két pontján lehet ráugrani a gólemre. Nos mindkettőnél meg kell tenni ezt, mégpedig, ugy, hogy mikor kimentél a deszkára akkor megnyomod másodlagos támadást, ezzel aktíválod Speed Killt, ekkor Prince ráugrik gólemre, majd ha felvillan a tőr megnyomod bal klicket, ekkor beviszel egy találatot, majd Prince ismét ugrik, ujabb tőr villanás bal klick és így tovább. Ugyanezt a másik oldalról is arénában. Utána ki kell ütni mindkét lábát és vége.
Remélem nem írtam túl luzeressen. :oops:


vas. jan. 01, 2006 17:06
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jan. 01, 2006 14:58
Hozzászólások: 15
Tartózkodási hely: Baranya
Hozzászólás 
Hali mindenkinek elég jol halattam a játékkal de mikor oda értem az arénához ott nem tudom legyözni azt az izét hiába mászok fel és ugrok felé vagy le dobb vagy egyszerüen férre ál és nem tudom megvakitani hogy legyözem ha tud valaki segiteni milyen modszerrel vagy komboval lehet elérni hogy megvakitsam azt megköszönném....


vas. jan. 01, 2006 15:04
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 28, 2004 14:41
Hozzászólások: 81
Hozzászólás 
kár hogy nincs több befejezés. az lenne érdekes ha 3 befejezés lenne, az egyik ha a jó prince éli túl, a másik ha a dark prince diadalmaskodik, a harmadik meg az hogy meghal mind a kettő.
a kapott kódot én se tudtam aktiválni, de még próbálkozok vele


csüt. dec. 29, 2005 11:59
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8
Hozzászólás 
Mert nincs 2 befejezés... ezt csak vmelyik fórumon sütötték el, azóta mindenhol ez van. Meg én is kipróbáltam, ha a végén nem futsz el, akkor megmurdelsz oszt viszhallás. Viszont a végén kapott kódot sehogy sem tudtam aktiválni (pedig tudom hogy a pause menüben kell...)


csüt. dec. 29, 2005 10:04
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 28, 2004 14:41
Hozzászólások: 81
Hozzászólás 
Nah, én is végigtoltam a játékot, szerintem elég jó lett.Ennek is 2 befejezése van? mert nekem csak a jó befejezés sikerül, nem tudom előcsalni a rossz befejezést pedig püfölöm ezerrel a dark prince-t


szer. dec. 28, 2005 20:49
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8
Hozzászólás 
Hát szerintem rövidségében vetekszik a SOT-tal, és csak a vége felé kezd egy kissé húzós lenni - bár nem nagyon kottyant meg mert vagy 10x végigtoltam a SOT + WW (hardon ám). És kicsit agyalhattak volna többet a főellenségek lenyomásán, mert rögtön rájönni mi a szitu (na jó a két iker az elgondolkodtatott vagy 45 percet :D Összegezve: király, de túl rövid a WW-hez képest és az ellenségek is lehetnének erősebbek (még hardon is laposak), és az ügyességi részek is csak a megszokott szintet hozzák. 8/10


szer. dec. 28, 2005 16:20
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 133
Hozzászólás 
Neo01 írta:
Én is elakadtam.


Most képet nem tok adni(majd máskor)(eléggé az elején van)
Megtanítják hogyan kell ugrálni a falon ott végigmegyek, kinyírom a két őrt,
átmegyek a leszakadt résznél és átfutok az első deszkára, de nem tudom hogyan jussak fejjebb???


Nem igazán tudom, hogy hol tartasz, egy kép sokat segítene.

Na nagy szenvedések árán sikerül továbblépnem.
Szerintem már az utolsó főellenséggel bírkózok.
Nagyon király a game!!!


kedd dec. 13, 2005 17:04
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. aug. 18, 2005 14:06
Hozzászólások: 235
Tartózkodási hely: Hááááát nem is tudom...Talán Pest, Buda-pest
Hozzászólás 
Én is elakadtam.


Most képet nem tok adni(majd máskor)(eléggé az elején van)
Megtanítják hogyan kell ugrálni a falon ott végigmegyek, kinyírom a két őrt,
átmegyek a leszakadt résznél és átfutok az első deszkára, de nem tudom hogyan jussak fejjebb???


kedd dec. 13, 2005 16:54
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 133
Hozzászólás 
Üdv mindenkinek!
Segítsetek, mert megőrülök!!!
Már reggel óta el vagyok akadva.
A 2. fogathajtás után, amikor a 2 melákkal kell küzdenem.
A módjára már rájöttem, hogy miként kéne kinyírni (felső csíkja 1/2-ig, az alsóé az alá megy de mindig megpusztulok), de ezexerint nagyon béna vagyok, és már végső elkeseredésemben fordulok hozzátok.
Ha lenne valakinek közvetlen ezután egy mentése, az jól jönne, akár a gpi@freemail.hu címre.
Előreis köszi a segítséget!
Bye!


kedd dec. 13, 2005 16:37
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
A Playware hasábjain megjelent egy jó kis teszt a játékról.


szomb. dec. 10, 2005 18:55
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. jan. 05, 2005 17:04
Hozzászólások: 155
Hozzászólás 
Megjelent a játéknak egy *SFCloneCD* verziója, amit álítólag IDE kábel lehúzás nélkül is el lehet indítani. Ez 3CD-n van és valahogy meg kell pecselni az egyik mountot, majd Alcohollal kiírni és már megy is, persze csak állítólag, mert ez van az NFOjában. Ha valaki leszedte és nálla tutira megy ezzel a megoldással azt szivessen venném ha jelezné.


szomb. dec. 10, 2005 18:31
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 526
Tartózkodási hely: Itt-ott,amott
Hozzászólás 
Peti93 írta:
Elvileg AntiBlaxxal is megy :) De nem erősítette meg senki még!

Én azt hallottam az antiblaxx-ról.hogy gyalázatos módon bekavar a daemonba,sőt a vindózt is megfingatja,összeakad mindennel.Vigyázni kell vele.
A kábellehúzós módszer+a segédprogramok alkalmazása jó.Kipróbáltam.Viszont én a dvd írómat is akarom használni,ezért inkább hanyagoloom a starforce-os játékokat.


pén. dec. 09, 2005 18:09
Profil Privát üzenet küldése
bugvadász
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 02, 2004 13:32
Hozzászólások: 4349
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
Elvileg AntiBlaxxal is megy :) De nem erősítette meg senki még!


pén. dec. 09, 2005 16:33
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 58 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség