Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. márc. 28, 2024 11:24



Hozzászólás a témához  [ 77 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2
Duke Nukem Forever topic 
Szerző Üzenet
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 36
Hozzászólás 
Sziasztok!

Leszedtem a duke3dhez az opengl patchet. Mûködik rendesen, de a szörnyek új modeljeit hogy kell betenni? Ír róla a readme valamit, de nekem nem tiszta. Ha valaki segítene, nagyon megköszönném.

Üdv: Uglúk


hétf. nov. 01, 2004 10:41
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4154
Tartózkodási hely: Baranya
Hozzászólás 
Erre a játékra valóban illik a Forever cím.....


hétf. nov. 01, 2004 1:59
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 24, 2004 18:17
Hozzászólások: 3571
Hozzászólás 
2022-re biztos kijön :lol: :lol: :lol:
Épen most a készítők grafikusokat keresnek.
:cry:


pén. okt. 29, 2004 20:36
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1202
Hozzászólás 
Öregem, és van pofájuk... tényleg van. Itt van ni:

If you are interested in reading on Duke Nukem Forever, make sure to visit our Web Forums. Several Duke Nukem Forever team members drop in from time to time and say things. You can also join in and add your own thoughts about the game. Visit our Web Forums here.

No, you cannot pre-order the game. If you see some online store saying "We are taking pre-orders", they're just trying to get your money (they usually also make up their own supposed "insider release date info", too). There is no release date set, we are not taking pre-orders for the game. End of story.

Once we begin taking pre-orders, believe us, you'll know about it. :)

The release date of this game is "When it's done". Anything else, and we mean anything else is someone's speculation. There is no date. We don't know any date. If you have a friend who claims they have "inside info", or there's some game news site, or some computer store at the mall who claims they know - they do not. They are making it up. There is no date. Period.

And yes, we know the game has taken a long time. There's no possible joke you could make about the game's development time that we haven't already heard. :)


A lényeget lefordítom:
[.......] Nem, a játék nem előrendelhető. Ha találsz egy online boltot, ahol azt írják, hogy "előrendelhető", csak a pénzed akarják kicsalni (és valószínűleg a "belső információikra" fognak hivatkozni). Nincs még megjelenési dátum, nem veszünk fel előrendeléseket a játékra. Pont.

Ha elkezdjük felvenni az előrendeléseket, tudni fogsz róla, bízz bennünk!

A játék megjelenési dátuma: "amikor kész lesz". Bármi egyéb hír mások kitalációja. Nincs dátum. Nem tudunk dátumot. [.....]

Tudjuk, hogy a játék már régóta készül. Nem tudsz új viccet csinálni a játékfejlesztés idejéről... már mindet hallottuk.


Forrás: http://www.3drealms.com/duke4/ (Duke NÉGY!)

A hivatalos álláspontot ismerve érdekes, hogy már lehet "kapni" a játékot, és kiegészítőket hozzá: http://froogle.google.com/froogle?q=Duk ... i=froogler

Valamint levették a képeket és videókat is a weblapról, mert már nem tükrözik a játék jelenlegi kinézetét és játékélményét. Röhej!


pén. okt. 29, 2004 10:04
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4154
Tartózkodási hely: Baranya
Hozzászólás 
:lol: :lol:

Jópofa cikk.


vas. okt. 10, 2004 23:46
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1202
Hozzászólás 
Új hír: A 3D Realms fórumán feltettek egy kérdést: a Duke Nukem Forever futni fog-e majd egy GeForce 3-as kártyán? A választ maga George Broussard adta: "I don't think the game is going to run on a GF3.", azaz "Nem hiszem, hogy a játék futni fog egy GF3-on." Nos, kedves George, mire kijön a DNF, egyáltalán lesznek-e még a világon GeForce kártyák? :D

Forrás: http://www.playware.hu/index.php?page=hir&id=1953


pén. okt. 08, 2004 12:44
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4154
Tartózkodási hely: Baranya
Hozzászólás 
Utini, mellékeltem a linket itt a topicban! Olvass pár hsz.-el feljebb. Fél mega az egész.


szomb. okt. 02, 2004 22:59
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Thomas írta:
Nincs mit. Akkor ezek szerint müxik a dolog.
Kellemes szórakozást!!

Ja, próbálni még nem próbáltam :) Nem volt rá sajnos időm :( De majd a hétvégén :) A linkelést köszöntem!


pén. okt. 01, 2004 16:39
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2462
Tartózkodási hely: gyökér könyvtár
Hozzászólás 
Thomas írta:
Utini: ha érdekel elküldöm a Duke3D Opengl patch-t! Ezzel megy XP alatt is a game. Szebb grafika, akár 1600-as felbontás, 85-100 Hz! Mi kell még??
Fél mega az egész progi!

Dester: ha érdekel neked is elküldhetem.


Szia ! Akkor most nem küldöd ?


pén. okt. 01, 2004 13:33
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4154
Tartózkodási hely: Baranya
Hozzászólás 
Nincs mit. Akkor ezek szerint müxik a dolog.
Kellemes szórakozást!!


pén. okt. 01, 2004 10:38
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Köszi, örök hálám :)


pén. okt. 01, 2004 8:49
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4154
Tartózkodási hely: Baranya
Hozzászólás 
Elnézést kérek mindenkitől, hogy csak most írok, de sajna csak modemem van, és kicsit túlfutottam a szokásos előre tervezett összegen, ezért napközben nem igazán vagyok. :twisted:

Tehát ezt kell letölteni valamelyik szerverről a felsoroltak közül, és azzal megy!

Még1X bocsánat a késői reagálásomért. :wink:


csüt. szept. 30, 2004 23:03
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Thomas írta:
Na, azt hiszem így lesz a legegyszerűbb a dolog!

Tehát, aki Duke3D-hez akar Opengl kiegészítőt, az látogasson el ide!

Manuális eligazítást plíz, mint a hülyegyereknek :) Késő van már, mit töltsek onnan le? :) A következőkből:
. Source patch 20040605 -> 20040629 - 30.16 kB
. Setup Program Source 20040629 - 32.76 kB
. JFDuke3D Source 20040629 - 449.43 kB
. JFDuke3D Binaries 20040629 - 586.8 kB


csüt. szept. 30, 2004 21:58
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2462
Tartózkodási hely: gyökér könyvtár
Hozzászólás 
Szia Thomas!
Légyszíves küldd el a javítást !
Előre is köszönöm !


csüt. szept. 30, 2004 16:59
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4154
Tartózkodási hely: Baranya
Hozzászólás 
Na, azt hiszem így lesz a legegyszerűbb a dolog!

Tehát, aki Duke3D-hez akar Opengl kiegészítőt, az látogasson el ide!


szer. szept. 29, 2004 23:30
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4154
Tartózkodási hely: Baranya
Hozzászólás 
Vagy itt van egy másik nagyon jó megoldás, nem csak Duke-hoz, hanem szinte minden dos alapú játékhoz/progihoz.

Ezt töltsd le!

Van benne SB emulátor is, ugyhogy még hang is lesz!
Szuper progi!


szer. szept. 29, 2004 23:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1341
Tartózkodási hely: Inzell
Hozzászólás 
Ha nem gond, akkor en is kernem a patch-t. A profilomban az msn-es cimemre kuldheted (hiaba irtam melle, hogy ne :) )!


szer. szept. 29, 2004 23:15
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4154
Tartózkodási hely: Baranya
Hozzászólás 
Utini: ha érdekel elküldöm a Duke3D Opengl patch-t! Ezzel megy XP alatt is a game. Szebb grafika, akár 1600-as felbontás, 85-100 Hz! Mi kell még??
Fél mega az egész progi!

Dester: ha érdekel neked is elküldhetem.


szer. szept. 29, 2004 23:14
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2462
Tartózkodási hely: gyökér könyvtár
Hozzászólás 
Nos, mivel már régóta tervezem kipróbálni a Vmware-t, talán ennyit megér a kísérlet ! Csak jót hallottam róla, a grafika nálam huszadrangú, a játékélmény többet jelent !


szer. szept. 29, 2004 20:37
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Talán közületek is sokan ismeritek a Wired magazint, ez egy neves külföldi angolszász portál meg újság is egyben. Nálunk minden évben rendeznek egy szavazást, melyben a top 10 vaporware-re lehet szavazni. A vaporware az a termék, amit ugyan bejelentettek, de soha a büdös életben nem jelent meg.

No, én amióta itt vagyok a Híreknél (ez már több mint három éve), nyomonkövetem ezt a listát, minden év elején meg is szoktam írni, hogy mi lett a szavazás eredménye. Gondolom, mostanra mindenki kitalálta, hogy a Gyúk 4ever ott van rajta :D Néha a lista élén, néha különdíjasként, de szerintem amíg valaki emlékszik a 3D-re, addig ez be lesz oda betonozódva :)

Utini: A megoldás a Vmware. Feltelepíted, azzal tudsz virtuális számítógépet létrehozni; allokálsz mondjuk 128 mega memóriát meg 1 GB-nyi tárterületet egy virtuális gépnek, feltelepíted oda a Win98-at, és máris lehet élvezni :D Persze csak akkor, ha vannak Win98 alá drivereid a jelenlegi hardveredhez. Én így szoktam néha-néha nyomni, iszonyat szutyok a grafikája, de verhetetlen az az érzés, hogy a Duke-kal játszhatom :) Ez volt az a program, ami miatt végigszenvedtem a Vmware-es Win98 telepítést :)


szer. szept. 29, 2004 20:17
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2462
Tartózkodási hely: gyökér könyvtár
Hozzászólás 
Ooooppsssz... Tényleg ! Ezt elméláztam ! :wink:

Valóban, a Duke Nukem Forever még nem jelent meg !!! :lol: :lol: :lol:


hétf. szept. 27, 2004 13:17
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1202
Hozzászólás 
Nem próbáltam, de rákeresek! (Nem is tudtam, hogy van ilyen...)


hétf. szept. 27, 2004 6:56
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4154
Tartózkodási hely: Baranya
Hozzászólás 
Igen, ez tipikusan olyan játék, amit sokan várnak, de szinte soha nem jelenik meg. Pár gamer oldalon már évek óta fennt van a "ez évben IS legjobban várt" játékok között! :D

Dester: próbáltad már a Duke3D-hez az OpenGL Patch-t? Nagyon komoly! Megy XP alatt, és nem esik ki a 60 Hz-től a szemed. (Ja, persze neked TFT-d van, most jut eszembe :twisted: ). És persze szebb is a game tőle.


vas. szept. 26, 2004 22:52
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1202
Hozzászólás 
Utini Koma lehet, hogy félrenézted, én a Duke Nukem Forever c. játékról vágtam be az idézetet, nem pedig a Duke Nukem 3D-ről... ez utóbbi nekem is megvan, a mai napig az egyik legjobb FPS-nek tartom minden hibájával együtt. :)
Itt most a soha ki nem adott folytatásáról lenne szó...


vas. szept. 26, 2004 21:05
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2462
Tartózkodási hely: gyökér könyvtár
Hozzászólás 
Na, elindítottam az önkicsomagoló exe fájlt, majd rákattintottam a Duke.exe fájlra, és visszadobott az asztalra, hibaüzenet nélkül. Tehát az XP-t nem csípi...


vas. szept. 26, 2004 20:29
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2462
Tartózkodási hely: gyökér könyvtár
Hozzászólás 
Nekem megvan a Duke Nukem 3D, de az istenért sem akar feltelepülni, már nagyon rég szeretném megérezni a fílingjét, de lehet, hogy rossz a telepítő exéje. Ma este újra megpróbálom feltenni, és ideírom a pontos hibaüzit !


vas. szept. 26, 2004 16:04
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1202
Hozzászólás Duke Nukem Forever topic
Ez a játék szerintem örökre rákerült a soha meg nem jelenő játékok listájára. Pedig szerintem nagyon sokan legalább annyira várták, mint én. Még mind a mai napig. Azért nyitottam ezt a topicot, hogy ami infót találunk, azért hozzuk itt össze, hogy legalább az emlékének (bár meg se jelent) ezt a sarokkövet állítsuk.
Lapozgattam egy ősrégi ZED magazint, és a következő cikk mosolygott rám (1998. 8. hó):

Forr a levegő a Duke Nukem körül! Nem sokkal azután, hogy a cég bejelentette, a játék a Quake II módosított ENGINE-jét fogja használni, George Broussard, a 3D Realms elnöke egy újabb érdekes hírrel szolgált. Úgy döntöttek, hogy az eddigi fejlesztéseket sutba dobják és az Unreal "motorját" fogják felhasználni a Duke Nukem Forever készítésénél. Broussard szerint a változtatás nem sokban fogja előretolni a játék megjelenésének idejét.
"Az adatfájlok konvertálása már megkezdődött, valószínűleg csak pár hetes csúszás lesz emiatt. Annak ellenére, hogy nehéz döntés volt, az ID Software-rel a viszonyunk továbbra is ugyanolyan jó marad, mint eddig volt. Ez teljes egészében üzleti döntés volt, és mi továbbra is azt szeretnénk elérni, hogy a Duke Nukem Forever egy remek játék legyen." - mondta Broussard.
A nyilatkozat azért is érdekes, mert nem is olyan régen maga Broussard mondta, hogy az Unreal engine-je nem szimpatikus neki, az internetes játék és az igen magas hardverkövetelmények miatt. Ha hozzávesszük azt, hogy a Duke Nukem Forever megjelenése már így is több, mint fél évett csúszott, valamint azt, hogy Steve Miller - az Apogee elnöke - tagadta azt, hogy üzleti döntés volt az áttérés az Unreal engine-re (a szerződések megszegése miatt az Apogee-nek és a 3D Realms-nak rengeteget kell majd fizetnie az id-nek), akkor a játékos igencsak törheti a fejét: vajon mi is van a háttérben?


Most, immáron 6 év elteltével mindannyian tudjuk, hogy mi igaz ebből is mi nem. A szívem hasogat... :cry:


vas. szept. 26, 2004 3:21
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 77 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség