Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. máj. 09, 2024 4:45



Hozzászólás a témához  [ 361 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Következő
The Elder Scrolls IV.: Oblivion 

Szuper játék?
Igen 61%  61%  [ 17 ]
Nem 18%  18%  [ 5 ]
Nem szeretem a RPG-t 21%  21%  [ 6 ]
Szavazatok száma : 28

The Elder Scrolls IV.: Oblivion 
Szerző Üzenet
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. jún. 09, 2007 20:12
Hozzászólások: 14
Hozzászólás 
Köszönöm Lajbi! Nekem nincs a Programok telepítése és törlésében viszont a mod-manager-ben ott volt és hogy deaktiváltam gond nélkül ment, mivel a modot nem telepíteni hanem másolni. Még az a szerencsém hogy nem irta felül az eredeti cuccost. Én biztos nem kerestem volna a ott, de amugy a játék kezdése elött van egy rész ahol a modokat lehet ki és be nyomni. Na ott automatán visszanyomta. :oops: Tehát mégegyszer köszönöm. :)


kedd jún. 19, 2007 21:38
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 206
Tartózkodási hely: Keleti blokk
Hozzászólás 
'ttól függ! Ha "öntelepítős" volt a mod (asszem én a KotN kieg mellé töltöttem ilyeneket), akkor meg lehetne próbálni a vezérlőpult - Programok telepítése/eltávolításán keresztül letakarítni ezeket a telepítésket. Lehet, hogy hülyeség, még én sem próbáltam, de pont tegnap jártam arra, és láttam, hogy a mod-ok cuccai benne vannak a listában.
Amúgy meg a játék mod-manager-jében ki lehet kapcsolni az aktív mod-okat, érdemes ott próbálkozni elsőként. Szerintem!
Azt azért érdemes észben tartani, hogy ha van olyan cuccod, amit valamelyik mod-nak köszönhetően szereztél, akkor asszem a mod eltakarítása után a cucc is megszűnik létezni.


hétf. jún. 18, 2007 12:40
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. jún. 09, 2007 20:12
Hozzászólások: 14
Hozzászólás 
Lovakat nem lehet sajnos. De nem is lett akkora a sziget hogy baj legyen a kóborlás (Cyrodiil negyede) viszont sokkal több érdekességet talál benne az ember, főleg ha nem keresi. Például amikor jöttek azok a kisseb mob-ok (tudjátok akik dobálnak, sajna nem jut eszembe a nevük) és az egyiket egy jólirányzott tűzgolyóval elkültem a virtuális odaátba, a barátai nyüszítve elrohantak. :lol: Így lehet hogy nemtünik olyan viccesnek viszont látni humoros volt. Amugy a head shott-on azt értem hogy egy szép kis nyilat átoperálok a fején kb 0.5 msp. alatt. :P
viszont nekem is van egy kis bajom: Mikor felraktam a progira a bjuti/beuti/Byuti(leírással bajban vok.) tudjátok azt a mod-ot amivel az élet, a mana, a szufla, a víz, az felhők meg minden sokkal "szebb" lesz. Hát nekem full grafon rohangál, viszont az összes víz, legyenaz pocsoja vagy tenger valamiért villódzik. A lényeg hogy nemtudjátok hogy miveltom visszaálítani, mert ujrarakni most nem toom. :cry: Pls HELP!
kösz.


pén. jún. 15, 2007 22:46
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 206
Tartózkodási hely: Keleti blokk
Hozzászólás 
Carp írta:
A daedrás szöveget nem a küldetésekre értem hanem a játékban élõ daedrákra akik élõszeretettel irtják a jónépet. Én dumálás helyett inkább head shott -al jutalmazom õket :D ...


Ja, így már más! Én meg sem próbáltam beszélgetni velük, bár nehéz is lett volna, mert ezek 1ből támadnak, amikor a közelükbe ér az ember/elf/khajit/argonian/stb. És a fejlövést hogyan csinálod, találtál valami ősi Ayleid-shotgunt, vagy mi? :lol:

A SI-csomag tényleg király, bár még nem értem a főszál végére (de már nem sok van hátra), viszont egy csomó mellékest megcsináltam. Teccik, hogy ilyen sok dilis lakik egy helyen. Az egyik személyes kedvencem a hülye kis koldus elf volt, aki egy sütiért odaadta a gatyáját is, a másik meg a kapuőrt "gyártó" varázslónő, aki a kedélyes hangon cseverészik a fogjaival, miközben szadizza őket. Teljesen lököttek...
A másik kieg sem volt rossz, csak az zavart (nem'tom miért), hogy a különféle cuccok megjelenítése az inventoryban szörnyű gagyira sikerült, de ez inkább csak kötözködés részemről.
Ha már itt tartunk, lovat lehet átvinni a Shivering szigetekre? Amikor elkezdtem, gyalog jöttem át, és eddig még nem is mentem vissza. Csak azért kérdezem, mert már egy kicsit unom a gyaloglást, viszont szeretek kóborolni a szabadban.


szer. jún. 13, 2007 6:23
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Én még fel sem tettem. :) Franc, hogy semmire sincs időm. Persze ha nem rendszabályoznám annyira a Terminal fórumozók közösségét... !-P


kedd jún. 12, 2007 10:49
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1662
Tartózkodási hely: Newpole
Hozzászólás 
Shivering Isles-t már végigtoltam (talán még 1-2 mellékküldetés van), jó volt, kis színt hozott a játékba.


kedd jún. 12, 2007 7:09
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. jún. 09, 2007 20:12
Hozzászólások: 14
Hozzászólás 
A daedrás szöveget nem a küldetésekre értem hanem a játékban élő daedrákra akik élőszeretettel irtják a jónépet. Én dumálás helyett inkább head shott -al jutalmazom őket :D Persze énmagam egy teljesen össze vissza csavart figurával tolom aki a máguscéhtől a Dark brotherhood ban is bennevan, úgyhogy nem egy rosszfiú de szivesen lövök hecből pixel-palikra :twisted: Amugy nem tippnek akaram őked de így jött ki. Lényegében annyit akartam leírni hogy nagyon ajánkom a Shivering Isles meg a Kings Of Nine -kiegeket. Ténylegjók. Érdemes megvenni.


hétf. jún. 11, 2007 15:30
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 206
Tartózkodási hely: Keleti blokk
Hozzászólás 
Hát Carp, én elolvastam. Szerintem Shivering Isles, vagy valami ilyesmi. Amúgy a "trükkök", amiket írtál, jók, de ezekre elég gyorsan rá lehet jönni.
A daedra-küldiket meg szerintem külön érdemes végigtolni. Én az alapjáték főküldetése után toltam végig az összeset, és azért van egy két cucc, amiért érdemes belefogni. Például a Goldbrand bicska (Boethia), vagy a Skeleton Key (Nocturnal), ezeket még most is használom. Arról nem is beszélve, hogy az alapjátékban szerintem ezek voltak a legviccesebb küldik.


hétf. jún. 11, 2007 8:22
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. jún. 09, 2007 20:12
Hozzászólások: 14
Hozzászólás 
AH a jó öreg oblivion... jó is az! Bár jobb a kings of nine kieggel. nomeg a summerset isles -el(bocs ha rosszul irom) de ha a Vile lair -be egy kis + aranyhoz akarsz jutmi löjj ijjal a kút aljába, és akkor esik a lé. ezt ha jólemlékszem hetente meglehetett csinni. :)
Ha meg átugrasz az Isles -re akkor mindent, is,étlem minden kis bogyót vegyél fel mert cyrodill-ban többet ér. Ha a kapuőrrel bajod van akkor csald el távolabra majd egy magasabb helyről lődd addig a fejét amég meg nem murdel. :wink:
Ha egy kicsit a célzásodon akarsz fejleszteni akkor keress egy quesztes fickót (akinél korona jel van)és egy erős nyillal és/vagy vesszővel végezd ki úgy hogy csak kevesen lássák. nem lesz semmi baj ha egyből feldobja a bakancsot, és nő az ijjászságod is. Ha a kitartásod akarod növelni akkor keress egy olyan sziklát ahol ha a karid távolabról nézed látod hogy ha nekifutsz nem áll meg a szikla oldanlán hanem még mindig fut, akkor save-elj és rakj valami nehéz tárgyat az előre/W gombra majd megy el enni és a fontosabb helyekre, ha sokat vársz akár a képességed 5-öt is fejlődik! Oblivionban (mikor átmész a kapun) ott minden kis baromságot vegyél föl, mer az is sokat ér. Vagyis ha a szigetekre vagy oblivionba indulsz akkor pakold le a cuccaid a házadba, és üres zsákkal indulj szüretelni. Amugy ezeket azért irtam mer a game megjelenése óta nyomom. ha kell tipp vagy trükk akkór szólj! 8) szivesen segítek. ja még egy jó tanács: Ne álj szóba deadrákkal. higyétek el nem éri meg. Vajon ezt valaki el is olvassa vagy csak az utolsó mondatot nézi meg?


vas. jún. 10, 2007 9:15
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1662
Tartózkodási hely: Newpole
Hozzászólás 
Ja, régen én is "ökörködtem" vele, pl milyen messzire tudok így eldobni tárgyakat...
...jah, legnagyobb az volt, mikor egy hullát húzgáltam az utcán (megjegyzem csak próbálgattam a motor tudását, nincs bennem semmilyen hajlam :lol:), rámszólt egy őr, hogy "talán nem kéne, a nekróság amúgy is bűntetendő!" !-]


kedd ápr. 24, 2007 18:10
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 206
Tartózkodási hely: Keleti blokk
Hozzászólás 
Bizony-bizony! Én nem emlékszem, hogy valahol használtam volna korábban ezt a funkciót! Talán csak a legelején, valamikor réges-régen, egy messzi-messzi galaxisban....


kedd ápr. 24, 2007 10:46
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1662
Tartózkodási hely: Newpole
Hozzászólás 
Aha, szóval "grab"-olni kell majd... :D


kedd ápr. 24, 2007 7:09
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 206
Tartózkodási hely: Keleti blokk
Hozzászólás 
Csak azért írtam, hogy "még", mert nagyon csendes ez a topik.....

Amúgy közben rájöttem (vagyis egy másik fórumon segítettek 8) ), ha majd valaki egyszer odaér, akkor értelmezze az angol szöveget, és nézze át az Options-ben a billentyűkiosztást.... :lol:


kedd ápr. 24, 2007 5:52
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
"még"? Nem volt időm még elkezdeni se. :(


hétf. ápr. 23, 2007 15:10
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 206
Tartózkodási hely: Keleti blokk
Hozzászólás 
Hy everybodri!

Nem tudom, hogy valaki tolja-e még a Shivering szigeteket, mert kérdésem volna. A nagyvárosban adott egy küldetést egy jólöltözött macskanő, akik borzasztóan fél valaminek az eljövetelétől. Asszonta, gyűjtsek össze három cuccot, egy gyűrűt a múzeumból (elloptam), egy éhenkórász koldus gatyáját (mekkora hülyeség, de megszereztem), és egy amulettet egy romos várból. Bejutottam a romos várba, megtaláltam a szobát, ahol az amulett van, de itt kész. Az amulett egy urnában van, amit valami jeges varázslat zár le, és nem tudom kinyitni. A megoldás kulcsa valószínűleg egy rituális fáklya lenne, ami ott van egy oltáron, de ezzel meg nem tudok mit kezdeni. Nem tudom felvenni, mert olyankor azt írja, hogy ezt a fáklyát bárki tarthatja (viheti), de senki sem birtokolhatja, done, és nem veszi fel! Már mindent kipróbáltam, tűzzel pörköltem az urnát, körberugdostam a fáklyát a helységben, semmi. Valaki megcsinálta már ezt a küldetést?


hétf. ápr. 23, 2007 8:28
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1662
Tartózkodási hely: Newpole
Hozzászólás 
Találtam egy nagyon jó kis modot. A mostanában divatos "Depth of field" effektet teszi be a játékba, röviden elmossa a távolabbi textúrákat.
Érdemes feltenni, sztem javít a játékélményen, és további erőforrásokat sem igényel... :)
Nézzétek meg a 2 képet!

http://tessource.net/files/file.php?id=8771


hétf. ápr. 09, 2007 19:14
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 17, 2007 16:44
Hozzászólások: 34
Hozzászólás 
nekem az a poen hogy 1.75 GHz van es viszi a 3GHz set mitol van ez?


hétf. ápr. 09, 2007 13:43
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1662
Tartózkodási hely: Newpole
Hozzászólás 
Nem, majd este. Reggel "rendeltem" meg, estére meglesz! !-D


szer. márc. 28, 2007 11:39
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
TC írta:
Elérhető az első (és egyben utolsó is) rendes, teljes kiegészítő, a Shivering Isles! :D


Próbáltad már?


szer. márc. 28, 2007 11:28
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1662
Tartózkodási hely: Newpole
Hozzászólás 
Elérhető az első (és egyben utolsó is) rendes, teljes kiegészítő, a Shivering Isles! :D


szer. feb. 28, 2007 20:09
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Én még a normál játékot se toltam végig, mert egyszerűen nincs időm játszani. :(


kedd feb. 27, 2007 9:24
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 206
Tartózkodási hely: Keleti blokk
Hozzászólás 
Hali!

Csak szólni akarok, hogy aki még nem próbálta ki a Knights of the Nine "kiegészítőt", de Oblivion-fan, az tegye meg. Szerintem kimondottan jól sikerült, jók a küldetések, van benne fejtörős rész is, szal kimondottan élvezhető. Negatívuma annyi, hogy rövid, és hát a cuccok egy része viszonylag gyengén van kidolgozva, de annyi baj legyen!
Javaslom a Reloaded-féle BIZTONSÁGI MÁSOLAT használatát. Benne van a szükséges peccs, meg vagy 7-8 öntelepítős exében az összes vackera. Így a mezei gémer megszabadul a modok installálásának összes nyűgjétől. Ebben a csomagban van még néhány szépen kidolgozott új bázis (az elementálgyártól kezdve a csillagvizsgálón át a kalóztanyáig), meg lúpáncél, meg persze a teljes KotN küldetés.


csüt. feb. 01, 2007 9:09
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1662
Tartózkodási hely: Newpole
Hozzászólás 
Jön az első "igazi" nagy kiegészítő:

http://www.gamekapocs.hu/hir/6377/Bejel ... iegeszitot


pén. jan. 19, 2007 9:12
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Akkor jól gondoltam. Nem baj, előtte akkor még gyakok kicsit. :)


szer. nov. 29, 2006 8:16
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1662
Tartózkodási hely: Newpole
Hozzászólás 
Nem, pont ez az egyik lényege a főszálnak, hogy Oblivion lényei kitakarodjanak Tamrielből.


szomb. nov. 25, 2006 8:46
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Csak leszedtem, de még nem próbáltam ki. :) Egyelőre még a küldetésekből is sok van hátra.

Kérdés: ha végignyomom a főszálat, utána még tudok Oblivion kapukat zárogatni?


pén. nov. 24, 2006 18:45
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. júl. 14, 2004 9:26
Hozzászólások: 391
Tartózkodási hely: TiszaNewCity
Hozzászólás 
Kipróbálta már valaki a kiegészítőt ?
"Knights of the Nine"


pén. nov. 24, 2006 9:06
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. júl. 30, 2006 16:11
Hozzászólások: 67
Tartózkodási hely: Black Marsh
Hozzászólás 
Én sem vittem még végig. Én az utolsó küldetésnél tartok elvileg mert a királyt kell elkísérnem Imperial City-be.
De én is minden céhes küldetést és minden nekem tetsző feladatot meg akarok csinálni, és az összes Oblivion kaput bezárni (már 34-nél tartok).
A hírnevem 100, büntetésem nulla, 40-es szinten vagyok és jól érzem magam!
:D :D :D :D :D :D :D


szer. szept. 20, 2006 12:54
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 206
Tartózkodási hely: Keleti blokk
Hozzászólás 
Még én sem! Minden céhes küldetésem megvan, mindenhol én vagyok a góré, csak a főküldit nem fejeztem még be. Igazság szerint egy kicsit már sok volt, ezért pihentettem néhány hétig. A brumai nagy kapu bezárása előtt álltam meg, de hamarosan folytatom.


szer. szept. 20, 2006 12:43
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Én még mindig nem vittem végig :)


kedd szept. 19, 2006 17:40
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. júl. 30, 2006 16:11
Hozzászólások: 67
Tartózkodási hely: Black Marsh
Hozzászólás 
Nem, hanem már mindenki kifilézte az Obliviont, és mivel eléggé végigvihető játék ezért szerintem nincs sok segítségkérés a magyar közönségtől (magyarán mindenki érti).

Majd ha remélem jön ki hozzá kiegészítő akkor talán lesz.

És nagyon szuper a multiplayer módja az Oblivion-nak, nem is értem, hogy miért nem csináltak egy ilyen menüt bele, persze azért eléggé lehetetlen lett volna az eredeti Morrowind stílusát fojtatni egy multiplayer-ben, de csinálhattak volna azt, hogy a városokon belül egy fogadóházat mely az Internet segítségével összeköthetné a karaktereket kereskedésre, kihívásra, egy party mód létrehozásához, vagy csak duncsi vagy csetezésre egymás között (persze a karakter teljes terjedelmében és arcfelépítésével).

Szerintem nagyon szuper lenne! :idea: :wink: :)


kedd szept. 19, 2006 16:08
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. júl. 14, 2004 9:26
Hozzászólások: 391
Tartózkodási hely: TiszaNewCity
Hozzászólás 
Na mi az, mindenkia Gothic 3-at várja ? :D


kedd szept. 19, 2006 14:59
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 206
Tartózkodási hely: Keleti blokk
Hozzászólás 
És mégsem!!!
Tegnap egy másik fórumon is feldobtam a labdát, és már az első hsz megoldást hozott. Mod!!!
Minden Oblivion-rajongónak ajánlom a www.tessource.com -ot (moderátorok, ez itt nem a másik fórum, és nem is reklám, bár nyilván tudjátok)
Tele van mod-okkal, amit a világ minden tájáról pakolnak fel az emberkék, jó a részletes keresés az oldalon, és a játékban szinte mindent meg lehet bütykölni az itt található dolgokkal.
Így az én bajomat is megoldotta egy néhány kilós kis állomány, ami "fixálta" Mannimarco-t, és én hangosan kacagva küldtem a túlvilágra.
Helyreállt a lelki egyensúlyom


csüt. aug. 17, 2006 6:15
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 206
Tartózkodási hely: Keleti blokk
Hozzászólás 
Szomorú vagyok. A tegnapi délutánomat elb*sztam azzal, hogy egy korábbi állást visszatöltve újrajátszottam a küldit (meg a kapcsolódó 3 másikat), de a vége ua. Reinstall, próba peccs nélkül, vége ua. Próba peccsel, vége ua. Még azt is kipróbáltam, hogy magammal vittem az egyik vidám fickót a DB-ból, de ő sem tudta sebezni (vicces volt, a nyilak simán átröppentek a fickón, és a háta mögötti falról pattantak le).

Feladtam. Más küldik után nézek....


szer. aug. 16, 2006 6:09
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. júl. 30, 2006 16:11
Hozzászólások: 67
Tartózkodási hely: Black Marsh
Hozzászólás 
Hát nem tudom, én az eredetiről játszom és fent van az 1.1.511-es európai kiadáshoz a javítás. Én még nem találkoztam bug-al a játékban az biztos, hogy komplex egy játék lehet, hogy a küldetések típusa karakterfüggő, nincs jobb ötletem. :?

:(


kedd aug. 15, 2006 14:09
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 206
Tartózkodási hely: Keleti blokk
Hozzászólás 
Hát akkor lehet, hogy bug... :(
Pedig reméltem, hogy nem az. Még megpróbálom egy korábbi mentéstől újrajátszani, és ha akkor sem megy, akkor hagyom a p*csába, és lesz egy befejezetlen küldetésem.
De ez a bug dolog is érdekes, mert az öcsém ugyanarról a "biztonsági másolatról" telepített, mint én, de ő simán lekaszabolta. Vagy a bug a telepítés során keletkezhetett? Vagy "bizt. más." másolása közben sérült? Nem értem én ezt...


kedd aug. 15, 2006 14:00
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. júl. 30, 2006 16:11
Hozzászólások: 67
Tartózkodási hely: Black Marsh
Hozzászólás 
Én is legyőztem (harcos karakter), azzal a kardal amit a Cehydinal Oblivion kapu bezárásáért kaptam, hogy a király fiát és a haverját épségben élve kihoztam (elégé különös artifact kard).
De még fel vagyok szervelve varázslat elnyeléssel 21%, varázslat tükrözésével 33%, sebzés tükrözése 33% lehet, hogy ezek is közrejácotak.


kedd aug. 15, 2006 12:18
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1662
Tartózkodási hely: Newpole
Hozzászólás 
Én passzolok, simán legyaktam a fószert varázslatokkal! :?


kedd aug. 15, 2006 9:52
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 206
Tartózkodási hely: Keleti blokk
Hozzászólás 
Na most már teljesen idegtotyi vagyok! A mágus klub (gyanúm szerint) utolsó küldetése, a necromaták főnökének, bizonyos Mannimarco-nak a kipusztítása. Az egyetem főnöke a megszerett kolosszálblekkszólgemet hatástalanítja, bár ez egy kicsit káros az egészségére. Elmegyek a megadott helyre a kővel, végigpucolom a barlangot, megtalálom a nevezett úriembert. Kedélyesen elcseverészünk, de közben egy büdős szó sem esik a hatástalanított kavicsokról, majd a kis Manni támad, egy ezüst szalonnázóbicskával. Én egy nyugodt mozdulattal megsuhintom a kardommal...
ÉS NEM TÖRTÉNIK SEMMI!!!!!! Ezt a görényt nem tudom megsebezni!!! Természetesen végigpróbálgattam az összes fegyvert, botot, varázslatot, tekercseket, pósönöket, és SEMMI!!! Még a területre ható varázslatokkal sem tudtam neki ártani. A kardcsapás ugyanúgy áthatol rajta, mint a 80-as sebzésű tűzgolyóbisom.
Mondja meg nekem valaki, hogy ilyenkor mi van? Mindent úgy csináltam, ahogy a küldetés írja (nem is lehetne másképpen), a zöld nyíl is oda mutat, ahová kell (a görényre).
Lehet, hogy valami speckó fegyver kell ide? Vagy nincs elég valamelyik tulajdonságomból? Jelzem, 29. szintű harcos-mágus vagyok, elég magas paraméterekkel. Találkozot már ezzel problémával valaki?
Várom a tanácsokat, ötleteket, mert szeretném ezt a küldit is letudni. Nem szeretem a félmunkát...


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Lajbi kedd aug. 15, 2006 6:34-kor.



kedd aug. 15, 2006 6:19
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Nem DB-s küldetés volt, mert én is csináltam ezt (de a DB-t nem). De nekem is ilyesmi rémlik. Kaptam egy követ, amit át kellett adnom valakinek.


hétf. aug. 14, 2006 11:25
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 206
Tartózkodási hely: Keleti blokk
Hozzászólás 
Ugye! Akkor nem én vagyok teljesen zizi (vagy nem csak én), mert nekem is derengett, hogy valamikor nagyon az elején, asszem egy DB-küldetés (a DB-vel kezdtem klubokat) során volt vmi ezekkel a schwarzstein-nekkel. Szerintem még találtam is egyet, csak nem tudtam, hogy mi a bánatra jó, és jól lepasszoltam, vagy mittomén...


hétf. aug. 14, 2006 10:46
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Ez a gondolat már nekem is megfordult a fejemben... Nem tudom honnan jöttek rá. Próbáltam visszaemlékezni, mikor és hol volt erre utalás, de csak egyetlen hely v. küldetés rémlik ködösen, ahol fekete lélekkövekről volt szó.


hétf. aug. 14, 2006 9:29
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 206
Tartózkodási hely: Keleti blokk
Hozzászólás 
Hm. Izé. Hát igen... Ez gáz, lehet, hogy egy kicsit figyelmesebben kellene a hsz-okat olvasgatnom.

De azért köszönet a segítségért.

Már csak azt nem tudom, hogy ha az ember játékleírások, vagy fórumok nélkül akar erre rájönni, akkor mit csinál. Végigolvas minden könyvet, amit csak talál (mert gondolom, hogy valahol csak le van ez írva a játékban)


hétf. aug. 14, 2006 9:09
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Lajbi írta:
Dester írta:
...
A Vaerminás küldetést megcsináltam :) De mire a fekete lélekkövet sikerült összehoznom... Aki akar csinálni, fogadja meg a tanácsomat: ne közvetlen az oltár előtt álljon, mert akkor nagyon nehéz észrevenni a lila fényt, hanem jóval messzebb...


Én is most fognék a Vaerminás-küldihez, csinálnám a fekete Soul Gem-et....

De hogyan kell??? Dester fenti leírásából sajnos nem derül ki számomra. Le lehetne írni egy kicsit pontosabban?


Fent a link...


hétf. aug. 14, 2006 8:54
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 206
Tartózkodási hely: Keleti blokk
Hozzászólás 
Dester írta:
...
A Vaerminás küldetést megcsináltam :) De mire a fekete lélekkövet sikerült összehoznom... Aki akar csinálni, fogadja meg a tanácsomat: ne közvetlen az oltár elõtt álljon, mert akkor nagyon nehéz észrevenni a lila fényt, hanem jóval messzebb...


Én is most fognék a Vaerminás-küldihez, csinálnám a fekete Soul Gem-et....

De hogyan kell??? Dester fenti leírásából sajnos nem derül ki számomra. Le lehetne írni egy kicsit pontosabban?


hétf. aug. 14, 2006 6:10
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. júl. 30, 2006 16:11
Hozzászólások: 67
Tartózkodási hely: Black Marsh
Hozzászólás 
Látom nem igazán van senki a témában, lehet, hogy nem mindenki tudja, hogy már van Béta verziós magyarosítás az Oblivion-hoz?

Itt a Linkje aki gondolja nézze meg és ha valamire rájött az előző kérdésemre kérem válaszoljon!

Köszönöm! :)

http://tes4-obli-hun.uw.hu/


szomb. aug. 12, 2006 11:08
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. júl. 30, 2006 16:11
Hozzászólások: 67
Tartózkodási hely: Black Marsh
Hozzászólás 
Próbáltátok már hozzá a magyarosítást?
Ez is elrontja a mentést mint a Morrowind-ben? (Pl.: magyarítás nélkül betölteni egy olyan állást amit még anno magyarítás alatt mentettünk el akkor egy hibaüzenetre kérdez rá, hogy folytassa e és van, hogy kifagy akkor tőle!)

És bocsánat Lajbi! :oops:


csüt. aug. 10, 2006 18:35
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 206
Tartózkodási hely: Keleti blokk
Hozzászólás 
atlaimond írta:
Dester:
Miért a vámpírság fertõzésnek számit?

Lajdi:
Tökéletesen érthetõ!


Bizony fertőzés, mégpedig a rusnyábbik fajtából, bár egyesek szerint (főleg vámpírok) nagyon sok jó tulajdonság is együtt jár a vámpír-léttel.

(amúgy LajBi, bé-vel, ha kérhetném, köszönöm, már elnézést, nem is szóltam... :wink: )


csüt. aug. 10, 2006 12:52
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. júl. 30, 2006 16:11
Hozzászólások: 67
Tartózkodási hely: Black Marsh
Hozzászólás 
Dester:
Miért a vámpírság fertőzésnek számit?

Lajdi:
Tökéletesen érthető!


csüt. aug. 10, 2006 11:31
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Nálam van millió Cure Disease. 100-as Alchemyvel nem nehéz. :)


csüt. aug. 10, 2006 11:15
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 361 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség