Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. márc. 28, 2024 19:46



Hozzászólás a témához  [ 113 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3  Következő
Battlefield 2142 
Szerző Üzenet
vas-tag

Csatlakozott: hétf. okt. 22, 2012 14:00
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Re: Battlefield 2142
Sziasztok én kiprobáltam amit küldtetek profilt de az se jó van valami msá megoldás?


hétf. okt. 22, 2012 14:04
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. aug. 07, 2011 20:19
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Re: Battlefield 2142
Sziasztok

Hogy lehet Accountot csinálni? ott akattam meg és a game meg van eredetibe
:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:


vas. aug. 07, 2011 20:26
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. jún. 24, 2011 23:28
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Re: Battlefield 2142
Sziasztok!

Megvettem a Battlefield 2142 Deluxe Edition-t. Az elején még nagyon **** ment a játék még onlinen-is. Most az a gond, hogy amikor felmegyek 1 szerverre, lekickel. a hiba száma [131133]. Ha valaki tudna egy kis segítséget adni, akkor léci vegyetek fel:

Azt írta a kézikönyv, hogy Northern strike-t is tartalmaz a játék, nos azt hogy kell aktiválni?

A választ erre,msn: dnci9@freemail.hu

Skype-re: takacs.balazs44

E-mail: takacsb8103@gmail.com


kedd júl. 12, 2011 22:16
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd jún. 28, 2011 8:24
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Re: Battlefield 2142
Sziasztok!

Nekem az lenne a gondom hogy mikor bemásolom a Dokumentumok/BF2142 mappába a Profile mappát és átjavítom benne a neveket Razor 1911-re nem engedi elmenteni a változtatásokat:S


kedd jún. 28, 2011 8:30
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. jún. 24, 2011 23:28
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Re: Battlefield 2142
Hello mindenki!

Azt szeretném megkérdezni, hogyha megveszem a Battlefield 2142-őt, akkor kell e hozzá valami + ot venni-e?

Amikor megveszem, és feltelepítem a játékot, akkor a kézikönyv hátúlján lévő telepítőkódot beírom az aktiválási weboldalra, vagyis ide: https://profile.ea.com/gamereg.do?locale=en_IE , regisztrálok itt :http://account.ea.com/oreg/selectgameplatform.jsp?ipath=12&locale=hu&sls=2&site=eaeu&prodid=OREG&skin=oreg&app=oreg&country=HU , és akkor az elöző regisztrálási oldalon általam megadott adatokat használhatom a Battlefield 2142 ben e, amikor kéri az accountot, és a passwordot-ot?

Én azt hallottam, hogy meg kell vennem a Battlefield 2142-őt, és még a Battlefield 2142 Northon Strike-t, vagy mi a neve.



A választ erre az msn: dnci9@freemail.hu

Skype-re: takacs.balazs44

E-mail: takacsb8103@gmail.com


pén. jún. 24, 2011 23:41
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. dec. 09, 2010 15:44
Hozzászólások: 78
Hozzászólás Re: Battlefield 2142
Mivel észrevettem hogy többeknek problémája van az account-okkal és a fegyverek feloldásával megpróbálok segíteni:
ACCOUNT
az account készítés elkerülése végett legegyszerűbb ha már egy kész profile-t használunk fel
itt vannak a letöltési linkek
http://www.mediafire.com/?iavrhtp8p2culmp
http://www.mediafire.com/?413zkkgqii9v4r6

Ezeket a fájlokat másoljuk be a Dokumentumok/Battlefield 2142 mappába és írjuk felül az ott lévő fájlokat
Multiplayer-ben ezt nem próbáltam de ha offline játékban szeretnénk játszani annak tökéletesen megteszi.

Fegyverek és kiegészítők:
Új fegyvereket csak multiplayerben tudunk szerezni ahogy emelkedünk a ranglistán
aki csak singleplayer-ben tud játszani az csak az alapfegyvereket kapja meg, nem lehet szintet lépni mert minden csata után lenullázza a szerzett xp-pontot
de ez kikerülhető, töltsük le ezt:

http://games.softpedia.com/get/Mods-Add ... -Mod.shtml

csomagoljuk ki és telepítsük fel (a telepítő automatikusan megtalálja a játék főkönyvtárát nem kell keresgélni)
Telepítés után készítsünk egy parancsikont a játék exe-jéről vagy az asztalon lévő parancsikont is használhatjuk, kattintsunk a jobb egér gomb tulajdonságok menüre és a cél címsor végere másoljuk be ezt:

+modPath mods/Unlocks_v1.01

teljességibe így kell kinéznie:(természetesen ha nem a C-re raktad akkor a te általad megadott cél van odaírva
Fontos az "exe" után a szóköz!!

C:\Program files\Electronic Arts\Battlefield 2142\BF2142.exe +modPath mods/Unlocks_v1.01

ha bejön az FFolkes intro akkor jól csináltuk. Elkezdhetünk egy singleplayer map-ot kiválasztjuk a csapatot és vagy az F-fel vagy a számokkal tudjuk váltogatni a nálunk lévő fegyvereket, tárgyakat.
Figylem! ehhez a modhoz a mod mapokat letöltött map-okat a saját könyvtárába kell bemásolni vagyis:

\battlefield 2142\mods\Unlocks_v1.01\Levels\

Ide másoljuk be őket: (akinek fenn van a singlepayer mod annak is át kell másolnia ide, ezek a mapok a mods mappa singleplayer mod vagy sp2142 levels könyvtárában van)

Fegyver mod-ok
Lehet valós (a korhoz illő) technológiájú fegyvereket is felrakni:
Link
http://www.strategyinformer.com/pc/batt ... 35711.html
(lejjeb görgetve válasszuk ki a szervert - új ablak megjelenik - katt a sárga címre)

Kicsomagolhatjuk, van három zip fájl ezeket másoljuk be ide:

\Battlefield 2142\mods\bf2142\Objects

ha természetesen szeretnénk visszakapni a régi fegyvereket csináljunk másolatot arról a 3 fájlról amit le szeretnénk cserélni így ha meguntad ezeket másold vissza

Remélem sokat segítettem akinek kérdése van írjon, jó szórakozást!
http://www.youtube.com/watch?v=rRD6a3ojxDY


csüt. márc. 24, 2011 14:03
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. dec. 09, 2010 15:44
Hozzászólások: 78
Hozzászólás Re: Battlefield 2142
hello
a northern strike pack-hoz hányas verziószámra kell fel patch-elni
aki már kipróbálta mondja el legyen szíves


szer. márc. 23, 2011 21:56
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd márc. 01, 2011 15:58
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Re: Battlefield 2142
Hello mindenki!
Nekem is kéne egy kis segítség!
Hasonló mint az előző. Én is regisztráltam az EA-ra még gamspy-ra is de nem enged be, a single player modot is feltelepítettem de még úgyse tok belépni.
És az a Default_profile.zip az fontos?
Valaki pls help.


kedd márc. 01, 2011 16:07
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd dec. 28, 2010 22:26
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Re: Battlefield 2142
Sziaztok abba segítsetek ,hogy kell játszani mert azt írjaki a menübe vagy hol : felhasználonevet , jelszot irjambe felregisztráltam az EA-re de ezt sem fogadja el.
mit csináljak????????????


kedd dec. 28, 2010 22:35
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. jún. 20, 2010 17:56
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Re: Battlefield 2142
Hali all!
Az lenne a kérdésem hogy a bf 2142 ben tagyük fel hogy ASSAULT LESZEK és ott lehet a fej mellé ilyen bigyulákat rakni , meg a láb mellé is olyat hogy:GRÁNÁT,AKNA,INKUBÁTOR stb. ezeket milyen gomb lenyomásával tudom betenni? pls ehhez kérnék help-ez
!-F
]THX ELŐRE IS!!!!!!!!!!


vas. jún. 20, 2010 18:03
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1662
Tartózkodási hely: Newpole
Hozzászólás 
Nagyon szépen megkérek mindenkit, hogy ne küldözgessetek PM-eket, nem vágom már a témát, 1000 éve géphez sem nyúltam játék ügyben, már PS3-at nyúzok!

Köszönöm!


csüt. márc. 04, 2010 14:02
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. márc. 04, 2010 13:49
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Üdv!

Lenne egy kérdésem. TC által is említett leírás működik 1.5-ös patch-el is? Mert megcsináltam mindent ahogy kell, ahogy le van írva, de nem jön be semmilyen offline doboz amit meg kéne nyomni és játszhatnék a singlevel. Beírom a nevem de a jelszót kéri és nem adja be a szöveget hogy offline ok.

Valaki tudna segíten plz?


csüt. márc. 04, 2010 13:53
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. júl. 04, 2009 16:48
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Szia gojkoechea!

Remélem már túl vagy rajta,ha nem arra az esetre itt egy tipp:

Ha jól emlékszem én is a játékból csináltam meg az EA fiókomat, utána a magyar EA oldalon(http://www.electronicarts.hu/) bejelentkeztem majd frissítettem a fiókot ekkor csinál a régi fiókból új típusú fiókot. Ha minden igaz innentől már nem lehet bajod, ha mégis akkor emailben tudsz segítséget kérni a magyar terméktámogatási osztálytól.

Szerencsére csak egyszer kell szívni, ha már megvan a fiók akkor bármikor müxik a gém. Nekem 1,5 év kihagyás után már minden sínen volt, a következő tanácsot követve raktam fel újra a gémet:
Alap--1.20--NS--1.40--1.50patch, újra mondom előzőleg sikerült már a fiók így most nem kellett ezzel bajlódnom az EA Download Manager a bejelentkezés után már magától ajánlotta fel a NS letöltését.

Sok sikert!


szomb. júl. 18, 2009 22:40
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. júl. 15, 2009 17:31
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: England
Hozzászólás 
Hali!

Elnézést h bővítem a "tudatlanok" táborát,de ahogy futtában átolvastam az előző 2 oldalt,nemigen derül ki, h mi a teendő ha eredetiben vettem meg a játékot...Próbáltam az EA hivatalos honlapján csinálni egy accountot,de ott még a regelés befejezése előtt kéri a reg. kódot :shock: ...érdekes...
Ugyanakkor kaptam egy levelet a freemailen is, "azonosító adatok" címmel,azonosító adatok nélkül, mivel közvetlenül a játékban is próbálkoztam...

Ezek után nincs ötletem... :roll:
Esetleg vmelyik tanultabb fórumozó tudna segíteni?
Köszönöm.


szer. júl. 15, 2009 17:54
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. júl. 04, 2009 16:48
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
valti7

Szerintem ne vacakolj a crack-eléssel, ma már amikor akciózik az EA potom 2000Ft-ért hozzá lehet jutni a játékhoz a Tescoban. Én ott vettem ennyiért már másfél éve. Miután létrehozod az EA fiókodat és letöltögeted az 1.20- 1.40- 1.50 javításokat a játékhoz már csatlakozhatsz is a hivatalos szerverekhez aztán jöhet a fejlődés néhány adok-kapok után.
Ha tetszik a játék nem érdemes bajlódni a crackeléssel mert ki tudja tudsz-e csatlakozni a normális szerverekhez a crackelt játékkal. Már pedig a multis játékoknak ez adja az ízét. A single p-t nem kivánja már az ember ha belekostól a jóba csak nagyon ritkán ha már uncsi hogy könyebben padlót fog az élő ellenfelekkel szemben.

Az EA fiók létrehozása lehet egy kicsit szívatós mert a játékból régi fiókot lehet létrehozni majd ezt be kell frissíteni és sajna már nem emlékszem én hogy csináltam csak arra hogy sokáig nem akarta nekem a NS-ot letölteni, de ezt nem muszáj megvenni enélkül is sok pályán lehet nyomulni.
Sok sikert!


szomb. júl. 04, 2009 17:08
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. máj. 30, 2009 18:38
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
én követtelek TC de most azt írja ki, hogy nem vagyok kapcsolódva az internethez. Mit csináljak?


vas. máj. 31, 2009 17:10
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. máj. 30, 2009 18:38
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Na jó most találtam crack-t de nem működik! Valaki segítene újretelepíteni és megcsinálni úgy, hogy működjön? Mert soha nem jövök rá, hogy hogy kell mindig van valami baj. Segítene PLS valaki?


vas. máj. 31, 2009 16:35
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. máj. 30, 2009 18:38
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Hello!
Nekem az a problémám, hogy letöltöttem az 1.50-es patch-et és nincs hozzá crack-em. Azt hol tudok szerezni? Valaki segítse pls! Vagy ha nem akkor, hogy tudom megoldani, hogy működjön?
köszi


szomb. máj. 30, 2009 18:43
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. ápr. 23, 2009 14:44
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
ha valakinek megvan eredetiben a bf2142 akkor megadná a promo kódot ?


csüt. ápr. 23, 2009 14:49
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. feb. 07, 2009 18:17
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Köszönöm a segitséget!Sikerült.


vas. feb. 08, 2009 15:14
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1662
Tartózkodási hely: Newpole
Hozzászólás 
Hogy mindig jön egy kis takony, aki nem képes egy oldalt visszaolvasni! :evil:
Bocs a vulgritásom miatt!

Javaslom a topic lezárását! :evil:


vas. feb. 08, 2009 13:23
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. feb. 07, 2009 18:17
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Sziasztok most tettem fel a Battlefield 2142 ( Razor1911) és olyan problémám lenne,hogy mitkell beirni az ACCOUNT NAME, és a PASSWORD hoz? légyszives segitsetek elöreis köszönöm!


vas. feb. 08, 2009 10:11
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. jan. 03, 2009 17:02
Hozzászólások: 2
Hozzászólás battlefield 2142
Köszi, ezt tudom!
Csak az a baj, hogy Magyar billentyűm van, és ha megnyomom ezt a kombinációt, akkor semilyen menüt nem add be, hanem kést ránt az emberem.
Én arra lennék kíváncsi, hogy a csalás kódját hogyan tudom beírni.
A nulla megnyomására bejön egy komunikációs vagy milyen menü, ahová tudok írni.
De ott syntax hibát ír.


vas. jan. 04, 2009 16:45
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Ilyet: ~ az Altgr+1 billentyűkombinációval tudsz előhozni.


szomb. jan. 03, 2009 22:40
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szomb. jan. 03, 2009 17:02
Hozzászólások: 2
Hozzászólás battlefield 2142
Légyszi segítsetek!

A Razor 1911 el játszom, de a letöltött csalást nem tudom be vinni a programba.
Ezzel csak a kiváncsiságom szeretném kielégíteni, de melyik a ~ billentyű?
Mert mindenhol ezt adják meg, de nekem csak kést ránt.
És még ha azt tudná valaki, hogy az eljén adok hozzá gránátot vagy bármit, akkor azt miért nem tudom használni?

A segítséget előre is köszönöm!


szomb. jan. 03, 2009 17:11
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. nov. 22, 2008 18:45
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Valaki mondja meg lécci miért nem tudok új pályákon játszani? Miért nem tudok elérhetövé tenni semmit? Mindegyik BF-ben igy vok :S


szomb. nov. 22, 2008 18:49
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. nov. 02, 2008 18:37
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Kérlek Segítsetek:D:S
Lenne egy olyan problémám h amikor elindítom játékot leviszi a videót meg minden és utána kér accont nevet v mit meg passwordot na most aszt tom h névhez nevet kell irni de passwordot mit irjak be mer nem fogad el semmit !
:S
Előre is köszi:D :idea:


hétf. nov. 03, 2008 16:53
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. okt. 29, 2008 16:15
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Szóval arra gondoltam, hogy akinek eredeti van és fegyvereket, mappokat feloldotta, azt menti valahova, gondolom profilba, vagy a dokumentumok/Battlefield 2142-be vagy a játék főkönyvtárában lévő profilba, nagyon megköszönném ha valaki, akinek eredeti game van meg elküldené nekem ezeket, hogy kipróbálhassam azok átírásával, hogy működik e offlineba az összes fegyver és mapp, emailom: pasztoremery@citromail.hu köszönöm a segitségeteket...


szer. okt. 29, 2008 16:33
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. okt. 05, 2008 19:15
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Jah és ez az info fájl, elfordítottam a webfordítás.com-on de csak sületlenség lett vki lefordítaná kérem thx!

unrar 2142.7z with latest winrar

You now will have two folders

#1 2142
#2 Battlefield 2142

Copy folder #2 (Battlefield 2142) to your my documents folder

Open folder #1 (2142) and start game with BF2142.exe

Upon load, you will be prompted with a menu window which states 'dopeman'
as the accounts holder name

click login, another window will pop up states either, you are not connected to
the internet or goes right to menu with 'pirates' at the top & dopeman listed
as a soldier, click on dopeman with your mouse, then login

you now can play single-player mode.


vas. okt. 05, 2008 19:30
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. okt. 05, 2008 19:15
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
HY! segített a topik, én úgy csináltam h ha megvan a profil mappa
azt a dokumentumok/battlefield2142/profil mappán belül kell csak átírni a 2 nevet, én egyébként vmi 2142.7z rar fájlt töltöttem le, na de most van még egy gond rámegyek a singleplay -ra kiválasztom a pályát palyer list meg ilyenek vannak mindegy vhogy bejön, betölt kiválasztom a fegyvert, h pl:eu-s vagyok és és hogy hol éledjek fel, tehát bejelölöm a térképen de utána semmi, nem látok számlálót, idő nem megy, tehát nem rak ki sehova valaki leírná hogy indította el offline a játékot pontosan?
Nem értem mit nem csinálok jól, ha vkinek van még ilyen fájl 2142.7z akkor írhatna h játszik vele előre is köszi szépen, és bocsi hogy nem vettem meg demég nem biztos h nem fogom, csak próbára kérem vki pls thx!


vas. okt. 05, 2008 19:27
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. szept. 25, 2008 8:14
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: ÚJSZENTMARGITA
Hozzászólás 
Ha valaki még van itt,akkor szeretnék csatlakozni az előttem szólókhoz.ugyanis nekem is "This EA Account cannot be found locally on this machine. please try with a different one to login offline." -van.Esetleg Tompek,vagy RockDrummer meg tudtátok oldani a dolgot?Előre is köszi!


csüt. szept. 25, 2008 8:41
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1662
Tartózkodási hely: Newpole
Hozzászólás 
Kifejtenéd kicsit pontosabban? Branyó? Több fegyver...? :)


pén. máj. 16, 2008 20:48
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. máj. 11, 2008 10:39
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: Gyula
Hozzászólás 
Hy all. Nekem nem nagyon jön be a 2142. nem tudom hogy hogyan kell branyót dobni, nemt om hogy hogy lehet az hogy az ellenségnek felveszem a fegyverét, és sok cucca van, nekem meg csk 3 meg négy

please help.

ez hiba, vagy én vok balfasz és nem jöttem rá vmire :)


vas. máj. 11, 2008 10:43
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1662
Tartózkodási hely: Newpole
Hozzászólás 
Sajnálom srácok, de csak annyit tudok, amit korábban leírtam. Nem sokat játszottam vele, maradtam inkább a BF2-nél online, de már azt is hanyagolom, mióta megvan az X360!


hétf. jan. 21, 2008 10:22
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. jan. 20, 2008 9:12
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Sziasztok!

Csatlakoznék az előttem szólóhoz, én tegnap a fél napot szenvedtem át a játékkal, megcsináltam a magyarosított fordítás szerint (Köszi TC!), meg előtte az angol szerint is, ugyanazzal az eredménnyel: This account does not exist on your computer... Vagy mi a szösz... És mát átírtam mindent, kipróbáltam minden kombinációt...Kezdve azzal, hogy nekem nem csinálja meg azt a bizonyos Profile\0001-es könyvtárat, hanem csak a Profile-ba teszi bele a con filet, de még a könyvtárat is megcsináltam ,meg már mindent kipróbáltam, de nem hagyja magát a szemét :-) Tudna valaki esetleg segíteni, ha még látogatjátok ezt a topicot? Köszönöm szépen. Csak mert nagyon szeretnék játszani ezzel a játékkal.

Üdv és köszi előre is!


vas. jan. 20, 2008 9:16
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. jan. 12, 2008 13:12
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Halika!

ha még valaki látogatja e topicot, itt főleg TC re gondolok, kérem próbáljon segíteni, hogy a másolt Battlefield 2142 menjen offline-ba.
elvégeztem az első oldalon leírt műveleteket, ami létezik minden 2142-höz tartozó profile con. fileba beírtam már a Razor1911 nevet a szükséges helyekre. mégis a játék elején a login beirása után felajálja az offline játékot majd mégis ezt az angol szöveget rittyenti ki nekem:

"This EA Account cannot be found locally on this machine. please try with a different one to login offline."

na ezt kéne nekem elmagyarázni!

előre is köszi!

Janó


szomb. jan. 12, 2008 13:22
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. nov. 01, 2007 12:53
Hozzászólások: 6
Hozzászólás 
lehet már nem eredetivel multiba játszani? 8) :twisted:


szomb. nov. 17, 2007 15:50
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd nov. 06, 2007 16:47
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
mert kerestem ahova feltelepitettem de ilyen nevü zipem nincs:P


szer. nov. 07, 2007 18:29
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd nov. 06, 2007 16:47
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Default_profile.zip hol találom ezt a fájlt?:D


szer. nov. 07, 2007 18:27
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1662
Tartózkodási hely: Newpole
Hozzászólás 
B*szki én komolyan törölném ezt a topicot! :lol:


kedd nov. 06, 2007 19:35
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd nov. 06, 2007 16:47
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
üdv mki:) hogy kell accountot csinálni a battlefieldhez??? plz help:) thx


kedd nov. 06, 2007 16:49
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1662
Tartózkodási hely: Newpole
Hozzászólás 
Nem. Ahhoz eredeti kell!


pén. nov. 02, 2007 20:44
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. nov. 01, 2007 12:53
Hozzászólások: 6
Hozzászólás battle
ja köszi de lehet-e multin nyomni?


pén. nov. 02, 2007 18:06
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1662
Tartózkodási hely: Newpole
Hozzászólás 
zelgadis: erre valóban nem tudok semmi okosat!

don44: olvasd már végig ezt a **rva topicot, nem olyan hosszú!


pén. nov. 02, 2007 15:13
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. nov. 01, 2007 12:53
Hozzászólások: 6
Hozzászólás battle
lehet multiba nyomni nem eredeteivel?


csüt. nov. 01, 2007 16:35
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. nov. 01, 2007 12:53
Hozzászólások: 6
Hozzászólás battle
és nem Razort szetemle ha valaki tud segitsen köszi


csüt. nov. 01, 2007 14:24
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. nov. 01, 2007 12:53
Hozzászólások: 6
Hozzászólás battle
Hello nekem is másoltan van meg meg crackeltem de nem tudok játszani mert valami cd kod rossz mit lehet ne vele csinálni hogy elinduljon vagy legalább single köszi


csüt. nov. 01, 2007 13:00
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. okt. 31, 2007 20:02
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Sziasztok!

Lenne nekem egy olyan kérdésem amire félek még TC sem fog tudni válaszolni, pedig felkutattam hozzá a világ hálót ( 1 napot kompletten ennek szenteltem ... ) Na mind1

Az az én gondom, hogy szeretnék játszani a BF 2142-vel ( mondjuk ez nem gond :P ), a baj az, hogy kollégiumból vagyok neten ahol proxy van és nem engedi ki és így persze nem tud csatlakozni az EA szerverhez még az MP DEMO sem. Nem tudok profilt kreálni az előzző ok miatt. Hogyan lehetne megoldani, hogy tudjak játszani egy itt ( koli hálón belül ) csinált szerveren legalább a DEMO-val?

Mondanom se kell, hogy proxy miatt torrent sincs. Ha valaki elkűldené nekem esetleg a RAZOR-os csomagból a default_profile.zip -et azzal talán tudnék valamit csinálni.

bertalanimre@gmail.com -ra is lehet írni.

Köszi szépen!!!!!


szer. okt. 31, 2007 20:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: vas. szept. 16, 2007 20:52
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Sziasztok ! Egy kis segítség kellene : Letöltöttem a Torrentboxról a Battlefield 2142 ISO -t , a Razor1911-t . Nagy nehézségek árán , az itt található hozzászólások segítsével- Amit nagyon köszönök mindenkinek-megy a játék . De lenne egy pár kérdésem , előre is megköszönném a segítséget , amit a drága időtökből rám szentelnétek .

1. Említettetek egy hozzá való packot , honnan lehet letölteni ?
2. Nem tudok multin játszani vele , csak single pályán , mit tegyek hogy mennyen a dolog ?
3. A single módban csak 5 pálya van , az is a legkisebb . Hogy juthatnék a többihez.+ a fegyverzet többi darabjához ? Nem engedi a választást a fegyverek közül , csak egyet ajánl fel .
4. ISO-s változathoz kellenek a dolgok , mert már próbálkoztam egy packal , de az tönkreverte az egészet .

Üdv. JohnyT


vas. szept. 16, 2007 21:07
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. aug. 08, 2007 14:08
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Szasztok srácok

nekem nem lehet kitömötíteni a default_Profile.zip-et : mert sérült vagy, több kötetes.... (biztos találkoztatok már hasonlóval).
nem tudja véletlenül hogy mi lehet a ****?
már 2x letöltöttem (különbözőt), hátha azzal volt gond amit elsőnek letöltöttem, de a másodiknál is ugyan olyan cinkes.
nagyon örülnék ha tudnátok segíteni.

köszi :D


szer. aug. 08, 2007 14:13
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 113 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség