Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. márc. 28, 2024 19:24



Hozzászólás a témához  [ 20 hozzászólás ] 
Counter 1.6 hoz magyar szerverek! 
Szerző Üzenet
vas-tag

Csatlakozott: pén. jún. 29, 2012 14:07
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Re: Counter 1.6 hoz magyar szerverek!
Gyertek az ....::::-[ExpendDables]-::::.... Counter-Strike 1.6 os szervere!!
A szervert a babfold hostingtól rendeljük
ip: 91.227.139.83:27021
Garantált lag mentes!!
32 slotos
Szerveröl amit tudnikell:Publikus szerver
32 slotos
bunyhopp
multi jump
ejtőernyő

Ha valami kérdésed van a szerveröl gyertek TeamSpeak3 szerverünkre!!
ip: 91.227.139.83:2245
A [R-S]-sok segítenek majd!!!

MINDENKINEK NAGYON JÓ SZORAKOZÁST KÍVÁN AZ ....::::-[ExpendDables]-::::....!!!!


pén. jún. 29, 2012 14:11
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. jún. 03, 2012 22:08
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Re: Counter 1.6 hoz magyar szerverek!
Gyertek fel a(-=old~adr=-) [Public] # 1 [1000FPS] NonSteam Counter Strike 1.6 szerver
(-=old~adr=-) [Public] # 1 [1000FPS] NonSteam JATSZOTER
ip:88.151.101.57:27057
GYERTEK SOKAN MEGÉRI 1 JÓT JÁTSZANI Slot : 20


vas. jún. 03, 2012 22:10
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. máj. 30, 2012 6:50
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Re: Counter 1.6 hoz magyar szerverek!
.::Kyra::.

(Counter Strike 1.6 Server)

NON Hosting!
Saját szervergépről
1 Gigabites Internet sebeséggel!
Eddigi legjobb ping : 6
32 Férőhelyes

0-24 üzemelés
0-24 Admin felügyelet!
Minőségi Szerver Minőségi Játékosoknak!



IP : 217.13.107.87:27015
Ts3: 217.13.107.84:9987


Weboldal: www.kyra-server.hu

e-mail: counter@kyra-server.hu

e-mail 2: staff@kyra-server.hu

msn: msn@kyra-server.hu

Facebook: http://www.facebook.com/kyra.szerver



Legjobbak a legjobb helyen csak is itt a .::Kyra::. Szerveren!


szer. máj. 30, 2012 6:55
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 26, 2006 11:21
Hozzászólások: 2544
Hozzászólás 
Köszönöm, Hannibal, most már értem. Legalábbis asszem :)
A probléma igazából az, hogy nincs rá időm, különben kitapaszgatnám magamtól is :(
A múltkor feltettem egyetlen gépre, kipróbáltam, de egy csomó dolog nem volt világos. Tehát akkor ahányan játszanak egy gépen, mindenkinek külön steam account-ja kell legyen (vagy legalábbis érdemes, ha van), de játékból elég egy.

Még egy kérdésem volna: arra is tudok szűrni valahogy, hogy csak magyar szervereket mutasson? (Amit találtam beállítást, ott csak Európát (vagy Central Europa-t?) lehetett választani, de országot nem) Ez utóbbi kérdésemnek lehet, nincs értelme, a CoD-ban volt értelme, mert ott lehettt üzengetni egymásnak, és jó ha a többi játékos is magyar. Gondolom a CS-ben is lehet üzenni a többi játékosnak.


szer. jan. 24, 2007 9:58
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Sztem még nem érted rendesen ezt a rendszert.
A steam olyan mint mondjuk egy vállalti rendszerben egy windows. Bármelyik gépen leülhetsz, bejelentkezhetsz és dolgozhatsz. Lejönnek a saját beállításaid stb.

A steambe csináltál egy accountot. Így abba be tudsz jelentkezni. Bármilyen gépre felteszed a steamet, bejelentkezel, az letölti a játékot és tudsz játszani.

Akinek megadod a steam accountod felhnevét és jelszavát az fog tudni vele játszani. Természetesen ha mondjuk van egy testvéred, az nyugodtan játszhat vele akár másik gépről is, nem kell venni neki külön HL1-t. Más a kérdés ha egy időbe akartok játszani ugyanazon a serveren. Azt NEM LEHET. Viszont ha jól tudom akkor különböző serveren fentlehettek ugyanazzal az accounttal.

Ha valami nem világos, nyugodtan kérdezz.


kedd jan. 23, 2007 11:56
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 26, 2006 11:21
Hozzászólások: 2544
Hozzászólás 
TC írta:
A Steam a Valve saját "online-rendszere", amiről játékokat lehet megvásárolni (többek között az általuk készítetteket is), játszani lehet rajta keresztül, stb...
Kicsit más, mint az ASE...

Ma már jobban tetszik, mint tegnap. Pedig azóta nem használtam, csak aludtam rá egyet.

TC írta:
Máshol is tudsz a megvásárolt játékoddal játszani, csak ne legyen egyszerre belogolva 2 helyen 1 kulcs! :wink:

Na, ennek örülök!
Még egy kérdés: ha más is játszik ugyanazon a gépen, akkor neki külön név-jelszó kell a Steam-hez? Mert úgy vettem észre, hogy a CS-ben a nevem az volt, amit a Steam-ben állítottam be. Ilyenkor is tud egy másik játékos játszani ugyanazzal a kulccsal, ami az enyém? (Ebben az esetben egyetlen gépen csak egy példányban van fent ugyanaz a játék, csak más is játszik vele néha -- gondolom ehhez nem kell még egyet venni, külön serial-lal)


kedd jan. 23, 2007 10:54
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1662
Tartózkodási hely: Newpole
Hozzászólás 
A Steam a Valve saját "online-rendszere", amiről játékokat lehet megvásárolni (többek között az általuk készítetteket is), játszani lehet rajta keresztül, stb...
Kicsit más, mint az ASE...

Máshol is tudsz a megvásárolt játékoddal játszani, csak ne legyen egyszerre belogolva 2 helyen 1 kulcs! :wink:


kedd jan. 23, 2007 8:48
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 26, 2006 11:21
Hozzászólások: 2544
Hozzászólás 
OKsa, úgy néz ki, rendben megy.
Regisztráltam a Steam-ben a HL 1 serialját, aztán választhattam, mit akarok letölteni. Most jön le a CS.
Még egy kérdésem volna: ha több gépen szeretnénk játszani, akkor mindhez külön Steam név és jelszó kell? Mi a túró ez a Steam, ez azonosít, hogy ki vagyok, mikor játszom? Vagy ez csak egy The All Seeign Eye-szerűség, csak sokkal több funkcióval (mint pl. a játékletöltés)?
Sajna baromi kevés időm van rá (látható is, hogy legutóbb jan. 12.-én szóltam ehhez a témához, most meg már jan. 22. van :( ), és nekem kell kitapasztalnom, mi hogy működik ...

Szerk: na, kipróbáltam ... hát mit mondjak, nem nyűgözött le. A The All Seeing Eye-ban csak simán bepipáltam, hogy mivel akarok játszani, meg hogy magyar szervereket mutasson, és kész, kijött a szerverek listája ... ez nehézkesebb, és ráadásul nem tudok csak magyar szervereket beállítani, csak európaiakat. Plusz néha feljönnek valami reklámok.

Kérdés: ha egy gépen regisztrálok egy játékot, azt később tudom otthon is regisztrálni (persze egyszerre csak az egyik gépen játszom vele, vagy itt, vagy ott), vagy azt már nem?


hétf. jan. 22, 2007 21:49
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 26, 2006 11:21
Hozzászólások: 2544
Hozzászólás 
Nutella írta:
Naa nagyon ráértem.. Meg érdekelt is h mi a szitu ezzel mostanság

Szóval azóta van Steames verze

http://www.soft32.com/download_2541.html

meg nemsztímes

http://cs.rin.ru/download-cs16-non-steam-eng.html

bár kissé meghiztak az installok, sztem a steam miatt, nekem meg a vadhajtásos hl103243424.exe meg a csé telepítő van meg ami soványabb.

Ti meg hasznájjátok a guglit mielőtt "nemtaláltok" vmit :D


Köszönöm, hogy utánanéztél, Nutella!
Én is ezt töltöttem le, épp innét a www.soft32-ről (találtam még máshol is, asszem www.softopedia, vagy valami hasonló helyen), csak aztán azt nem tudtam, hogy a HL1 kell hozzá (legalábbis most úgy gondolom, hogy kellett volna hozzá)
Meg az zavart, hogy miért nem official oldalon találom meg. De közben leírták, hogy miért.
Még egy kérdés: a Steam nélkül nem is lehet vele a neten játszani, csak LAN-on, vagy attól még lehet?


pén. jan. 12, 2007 9:16
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 26, 2006 11:21
Hozzászólások: 2544
Hozzászólás 
Hannibal írta:
Sparow2 írta:
A CS 1.6 az nem külön játék, csak egy patch a CS-hez?
Ha igen, akkor honnét lehet letölteni? Mert hivatalos oldalon nem találtam.

Bocs a hülye kérdésért, de nem vok otthon a témában :oops:


Nem egy patch, hanem egy külön verzió, ugyanúgy mint a CS:Source.
Hivatalos oldalon azért nem látod, mert elvileg kell venni hozzá egy half life 1-et, stembe azt regisztrálni, majd le tudod tölteni az 1.6-t. Természetesen hozzá lehet jutni máshogy is :D

Na végre valaki, aki elmondta :)
Nem máshogy kéne, hanem legálisan. Ez fontos.
Half-Life 1 van, CS 1.0 van, így mit kell tennem?
A neten olvasgatva találtam mindenféle CS1.6-steam nevű dolgokat, de egyik sem jött be, hiába telepítettem fel, a steam-hoz valami regisztráció kellett, név-jelszó, azt is megcsináltam, de aztán nem tudtam beállítani sehogy, hogy CS1.6 szervereket mutasson, hanem CS:Source, meg mindenféle más is kijött. Valahogy be lehetett volna állítani, hogy milyen szervereket mutasson, de nem tudtam hozzáadni játékot ... aztán meguntam az egészet a p*csába :cry: ... Lehet azért volt, mert amelyik gépen próbáltam, azon nem volt Half Life, csak CS 1.0? Az igazság az, hogy a Steam-et egyáltalán nem ismerem, ezért nem tudtam, hogy én bénáztam-e valamit, vagy valami rosszul van beállítva, vagy mi van. Egyáltalán nem találtam semmi leírást a CS1.6-ról (valszeg én voltam a béna ... lassan ott tartok, hogy még nem is sikerült kipróbálnom, de már utálom :) )
Hétvégén megpróbálom úgy, hogy felteszem a Half Life-ot is ... ugye az hiányzott akkor?


pén. jan. 12, 2007 9:09
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. jún. 12, 2004 14:30
Hozzászólások: 129
Tartózkodási hely: 193.225.220.130
Hozzászólás 
Naa nagyon ráértem.. Meg érdekelt is h mi a szitu ezzel mostanság

Szóval azóta van Steames verze

http://www.soft32.com/download_2541.html

meg nemsztímes

http://cs.rin.ru/download-cs16-non-steam-eng.html

bár kissé meghiztak az installok, sztem a steam miatt, nekem meg a vadhajtásos hl103243424.exe meg a csé telepítő van meg ami soványabb.

Ti meg hasznájjátok a guglit mielőtt "nemtaláltok" vmit :D


csüt. jan. 11, 2007 21:10
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. jún. 12, 2004 14:30
Hozzászólások: 129
Tartózkodási hely: 193.225.220.130
Hozzászólás 
A Yahoo cuccosa sajnos már nem működik, legalább is Mo.n tuti nem. Én is használtam őszig COD2höz, gamespy meg ilyen vackokat simán lőtte, a legtöbb szervereket találta és okosan volt megírva. Azóta marad az Xfire, a csomó új játék dvdjén is rajta van, egész felkarolták, szal lehet átszokni rá. Mondjuk azt nem tudom h vágja-e a CS 1.6-ot, próba cseresznye. Szerverlistát sztem inkább nagyobb klánok oldalairől próbáljatok leszedni, én régen úgy nyomtam.

Egyébként az 1.6os CS NEM különálló progi, hanem patch, mint ahogy a fentebbi kollega írta. A különálló rész az ezt követő CS: Condition Zero, majd a CS: Source volt. Origi HL 1-re kell ráinstallni a HL 1 legújabb peccsével együtt, a kettő együtt kb 150-200Mb. Mondjuk az origi HL cd kikerülésére asszem azóta már kitaláltak valamit, de ha nem, akkor lehet h a osanban már lehet kapni 999Ftéér :)
Hivatalos oldalon meg azé nincs fenn, mert sztem nem is volt soha hivatalos, de lehet h azóta már beházasodott a steambe, én 2002 körül jöttem le róla :|. Meg mióta kijött a CZ kb. 3-4 éve, nem is fejlesztik, mer minek.

Ha vkinek esetleg kéne, sztem még nekem meg van vhol. De előbb azért torrent v. dc.


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Nutella csüt. jan. 11, 2007 21:19-kor.



csüt. jan. 11, 2007 21:01
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Sparow2 írta:
A CS 1.6 az nem külön játék, csak egy patch a CS-hez?
Ha igen, akkor honnét lehet letölteni? Mert hivatalos oldalon nem találtam.

Bocs a hülye kérdésért, de nem vok otthon a témában :oops:


Nem egy patch, hanem egy külön verzió, ugyanúgy mint a CS:Source.
Hivatalos oldalon azért nem látod, mert elvileg kell venni hozzá egy half life 1-et, stembe azt regisztrálni, majd le tudod tölteni az 1.6-t. Természetesen hozzá lehet jutni máshogy is :D


csüt. jan. 11, 2007 13:19
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. dec. 17, 2006 16:29
Hozzászólások: 10
Hozzászólás 
Ha vkinek csézni támadna kedve és ugy gondolja írjon a cseles00@citromail.hu ra...és mondjuk nyomhatnánk 1-2 roundot!:D


csüt. jan. 11, 2007 12:52
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 26, 2006 11:21
Hozzászólások: 2544
Hozzászólás 
TC írta:
Passz! Utoljára (jópár hónapja) COD2-ztem vele, kifogástalanul működött.

Amik fel vannak telepítve, azok működnek (bár némelyik nem hajlandó országra szűrni - pontosabban bármely országot, vagy kontinenst bejelöltem, minden szervert kiszűrt, még ha az összes kontinens is be volt jelölve, akkor is kiszűrt mindent), hanem az új telepítés nem sikerül. Nem csak most, 1-2 hónapja ismerősnél is akartam feltenni, ott is ugyanez volt, pedig akkor letöltöttük több helyről is.


csüt. jan. 11, 2007 11:47
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1662
Tartózkodási hely: Newpole
Hozzászólás 
Passz! Utoljára (jópár hónapja) COD2-ztem vele, kifogástalanul működött.


csüt. jan. 11, 2007 8:13
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 26, 2006 11:21
Hozzászólások: 2544
Hozzászólás 
TC írta:
"The All Seeing Eye"-al lehet szűrni sokféleképp, akár országot is!

http://videogames.yahoo.com/multiplayer ;)

Próbáltam feltelepíteni (egyszer régen hozta valaki, akkor nem láttam, hogy honnét töltötte le, és hogyan telepítette, de most egy másik gépre is fel kellene tenni), és letöltöttem, elindítottam, töltött a netről, majd egy olyan folyamat végén, hogy "Succesfully downloaded eye.exe - verifying digital signature" feljött egy kis ablak, miszerint: "Unable to verify file authenticity. You can still press Install if you're feeling crazy." ... eddig bárhonnét töltöttem le, mindig ezt az üzenetet adta ... ez miért van?
:cry:


szer. jan. 10, 2007 18:12
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 26, 2006 11:21
Hozzászólások: 2544
Hozzászólás 
A CS 1.6 az nem külön játék, csak egy patch a CS-hez?
Ha igen, akkor honnét lehet letölteni? Mert hivatalos oldalon nem találtam.

Bocs a hülye kérdésért, de nem vok otthon a témában :oops:


szer. jan. 10, 2007 15:02
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1662
Tartózkodási hely: Newpole
Hozzászólás 
"The All Seeing Eye"-al lehet szűrni sokféleképp, akár országot is!

http://videogames.yahoo.com/multiplayer ;)


szer. jan. 10, 2007 8:31
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. dec. 17, 2006 16:29
Hozzászólások: 10
Hozzászólás Counter 1.6 hoz magyar szerverek!
Magyar szerverlistában tudna nekem vki segíteni?! Jöhet külföldi is:D előre is thx


kedd jan. 09, 2007 18:51
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 20 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség