Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. márc. 28, 2024 10:10



Hozzászólás a témához  [ 34 hozzászólás ] 
Erepublik 
Szerző Üzenet
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. aug. 14, 2008 23:02
Hozzászólások: 16
Hozzászólás Re: Erepublik
No azok után, hogy itt aktívkodtam végül a V1 bevezetésekor én is abbahagytam az eRepublikot. Szerencsére azóta nagyot változott a játék és megint élvezetes.

Azóta erősebbek vagyunk, mint a Románok és sokadszor foglaljuk el területeiket. Most épp már Fekete-tenger parti területekért harcolunk.

A meghívós rendszer is változott. Most bárki azonnal tud regisztrálni, de azért nem bánnám, ha ezen a linken keresztül tennétek:
http://www.erepublik.com/hu/referrer/harzol

Így én és eMagyarország is erősödik minden új játékos által.


hétf. aug. 22, 2011 13:46
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. okt. 25, 2007 20:07
Hozzászólások: 37
Hozzászólás 
Hannibal írta:
A hibaüzenet az annyit mond, hogy túl sokan kapcsolódnak az adatbázishoz és az meg már nem bírja.


Én akkor is azt mondom hogy a béta verzió 1000x jobb volt mint ez a V1.
A bétában ilyen"too many connections..." hiba üzenettel soha nem találkoztam.Persze előfordulhatott volna......

De ez akkor sincs igy jól.Amikor felmásztam az erepublik oldalára ott azt irták hogy 340 valahány felhasználó van bejelentkezve.Hát a 30 valahány ezer regisztrált tagnak ez csak a töredéke....

Úgy nézki a V1-ben versenyezhetünk ki lépp be hamarabb.Ha ügyesek vagyunk,kiszorithatjuk a Románokat (mivel ezek szerint csak 340 valahány felhasználó tud csak bejelentkezni)és simán visza foglalhatjuk az elfoglalt területeket. :D :D


pén. okt. 17, 2008 22:22
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
A hibaüzenet az annyit mond, hogy túl sokan kapcsolódnak az adatbázishoz és az meg már nem bírja.


pén. okt. 17, 2008 10:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. okt. 25, 2007 20:07
Hozzászólások: 37
Hozzászólás 
Kinek hogy tetszik az új erepublik?Egy nagy rakás ''ar lett szerintem.A V1 sokkal kevésbé átlátható mint a béta verzió.És tele van bugokkal.Már 3 napja nem tudok játszani.Amióta be inditották a V1-et.Folyton "404 error the page cannot found" "the server not respond,connenction failed" stb hibaüzenetet kapok.És ráadásul ha nagy nehezen sikerül átvergődnöm ezeken a hiba üzeneteken keresztül arra az oldalra hogy melózzak,azt az üzenetet kapom hogy a cégnek aminek dolgozok és a béta verzióban nagyon sikeres üzem volt,"nincs nyersanyaga"Tehát nem tudok dolgozni.Másik munkát viszont még nem sikerült keresnem mert az oldal ahol be állithatnám hogy munkát keresek "404 error...." hiba üzenettel 1szerüen nem jön be hiába próbálom.

És most be szeretnék lépni és a következő fogad:

"[PropelException]
[wrapped: connect failed [Native Error: Too many connections] [User Info: Array]]
stack trace

* at ()
in SF_SYMFONY_LIB_DIR/vendor/propel/Propel.php line 489 ...

486 try {
487 $con = Creole::getConnection($dsn);
488 } catch (SQLException $e) {
489 throw new PropelException($e);
490 }
491 self::$connectionMap[$name] = $con;
492 }............................................................"

Hát ez baromi jó.Jól el ''aszták.GRATULÁLOK!!

Most mégis minek kellett gyökeresen megváltoztatni az egész játékot?Miért nem lehetett 1szerüen csak ki bőviteni az extra funkciókkal és átnevezni V1-nek??

Remélem hamar megoldják ezt a problémát mert a kajám fogytán van....


csüt. okt. 16, 2008 23:25
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1662
Tartózkodási hely: Newpole
Hozzászólás 
Meg nekem is! ;)


csüt. szept. 18, 2008 7:59
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 424
Tartózkodási hely: Budapest/Tatabánya
Hozzászólás 
Ha valakinek kell meghívó, szólhat nekem is...


szer. szept. 17, 2008 16:24
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. aug. 14, 2008 23:02
Hozzászólások: 16
Hozzászólás 
Meghívót elküldtem.


kedd szept. 16, 2008 9:13
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 424
Tartózkodási hely: Budapest/Tatabánya
Hozzászólás 
Ide szeretnék meghívót:
david7777kukacfreemail.hu


kedd szept. 16, 2008 9:04
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1662
Tartózkodási hely: Newpole
Hozzászólás 
Én még nem, viszont találtam magyar munkahelyet.


pén. szept. 12, 2008 8:53
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. aug. 14, 2008 23:02
Hozzászólások: 16
Hozzászólás 
Mindenki vissza tudott térni eMagyarországra a megszállt területekről? Mindenkinek van munkája?

Ezek az ország szempontjából most fontos kérdések.


pén. szept. 12, 2008 7:21
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. aug. 14, 2008 23:02
Hozzászólások: 16
Hozzászólás 
Étel valamikor a nap elején fogy el egy darab. Mindig a legjobb minőségű, ami van nálad. Q1-es eggyel , Q2-es kettővel emeli a wellness-t és így tovább.
Ha egyáltalán nincs, akkor 10-et esik a wellness, ezért érdemes venni tartaléknak pár Q1-et. Gyere fel Erep Chat-re ( http://embed.mibbit.com/?channel=%23erep&forcePrompt=true ) és ledumáljuk, ha kell. Kicsit áron alul megkapod, hisz Liberty alkalmazott vagy.

Gift-et másnak tudod elküldeni és neki nő a wellness-e. Naponta max. 10 egységnyit. Q1-es egyet, Q2-es kettőt... növeli.


TC írta:
Az étel hogyan fogy az inventoryból? Naponta 1 "egység"?

A gift mire való?


pén. szept. 05, 2008 8:20
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1662
Tartózkodási hely: Newpole
Hozzászólás 
Az étel hogyan fogy az inventoryból? Naponta 1 "egység"?

A gift mire való?


pén. szept. 05, 2008 8:06
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. aug. 14, 2008 23:02
Hozzászólások: 16
Hozzászólás 
Írtam egy cikket a háborúról, tennivalókról.
Érdemes elolvasni: http://erepublik.blog.hu/2008/09/04/veszelyben_a_haza_budapest_mar_elesett


pén. szept. 05, 2008 7:43
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1662
Tartózkodási hely: Newpole
Hozzászólás 
Így okés! Köszi! :)


csüt. szept. 04, 2008 10:39
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. aug. 14, 2008 23:02
Hozzászólások: 16
Hozzászólás 
Éppen zajlik a Román-Magyar háború.

Világháborúnak nevezik az Erepublik-on. Románok megtámadtak minket, mi pedig igyekszünk védekezni, illetve az elfoglalt területeket visszafoglalni.
Mellettünk áll rengeteg külföldi, így 7 teljes nemzet is, de még így is sorra bukjuk el a területeinket.

A helyzet nem reménytelen, de nem is rózsás. Ha elbukunk, akkor ideiglenesen megszűnik eMagyarország és akkor várhatunk a felkelés modulra, hogy újra függetlenek lehessünk.

Egy cég nem tud költözni, így az én cégem is maradt Budapesten, ami most Románia lett. Csak Romániban élő embereket tudok alkalmazni, de az elveszített területek miatt most sok a Magyar Romániában. (pl. Budapesten, te is)
Mivel innentől fizetést RON-ban kell adni és az nincs a kasszában, forintot váltani meg a háború miatt nagyon nehezen lehet, így RON-ban kell eladni az árut. Ebből tudok majd fizetést adni.

Még nekem is új ez a helyzet.


csüt. szept. 04, 2008 10:30
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1662
Tartózkodási hely: Newpole
Hozzászólás 
Ez nekem még kicsit magas... :-/


csüt. szept. 04, 2008 10:10
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. aug. 14, 2008 23:02
Hozzászólások: 16
Hozzászólás 
Budapest elbukott, így a cég is romániába került. Most csak azokat tudom alkalmazni, akiik román megszállás alatti területen élnek.

Kérlek titeket, hogy ha Romániában éltek, akkor írjatok a Liberty usernek PM-et kaja ügyben és megalkuszunk. Tőlem vegyétek a kaját és jöjjetek hozzám dolgozni.

Támogassuk külföldről a hazát azzal, hogy összefogunk.


csüt. szept. 04, 2008 10:01
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1662
Tartózkodási hely: Newpole
Hozzászólás 
Megtettem. (TCr)


csüt. szept. 04, 2008 9:19
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. aug. 14, 2008 23:02
Hozzászólások: 16
Hozzászólás 
Igen.


csüt. szept. 04, 2008 9:14
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1662
Tartózkodási hely: Newpole
Hozzászólás 
Szeretném, ha felvennél jómunkásemberként a food szektorba! :)
Mit tegyek? Csináljam meg az álláskeresést, úgy tudsz felvenni?


csüt. szept. 04, 2008 9:06
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. aug. 14, 2008 23:02
Hozzászólások: 16
Hozzászólás 
Először is munkát kell keresned, ehhez menj az Econmy > Find a Job pontra.

Válaszd ki a szektort és a kért fizetést. Szerintem max. 3-at.
Majd jelöld be a public CV-t.

Ha esetleg a Food szektorba jönnél, azonnal fel tudlak venni, de a kezdő fizu csak 2 HUF. (ellenben utána relatív gyorsan növekszik a termelékenységeddel együtt)

Ha katonáskodni akarsz, akkor Militarí > Train here > Becoma a soilder.
Ugyanitt tudsz majd edzeni is. Minden nap kell ha katona akarsz lenni, de 4-es skillig ne menj harcolni.

Most egyébként épp a Románok ostromolják Budapestet. 37 perc és eldől megmaradunk-e egyáltalán, vagy várhatunk a lázadás funkcióra.
Háborút a Military > War List alatt nézheted. Details gombal látod a részleteket. De NE csatlakozz semelyik oldalra, mert újoncként esélytelen vagy.


csüt. szept. 04, 2008 9:01
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1662
Tartózkodási hely: Newpole
Hozzászólás 
Nagyon köszönöm! Regeltem TCr névvel...

Kicsit így elsőre elveszettnek érzem magam, tudnál adni instrukciókat?


csüt. szept. 04, 2008 8:43
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. aug. 14, 2008 23:02
Hozzászólások: 16
Hozzászólás 
Ok. Meghívó elküldve.


csüt. szept. 04, 2008 7:58
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1662
Tartózkodási hely: Newpole
Hozzászólás 
Sziasztok!

Kérhetek egy meghívót? :)


csüt. szept. 04, 2008 7:56
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. aug. 14, 2008 23:02
Hozzászólások: 16
Hozzászólás 
Ha esetleg valaki munkát keres, akkor tudok neki adni.
Most indult a Food szektorban a cégem.

Folyamatos, skill-t követő bérezés van.


csüt. szept. 04, 2008 7:51
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. aug. 14, 2008 23:02
Hozzászólások: 16
Hozzászólás 
Románia holnap megtámadja eMagyarországot. :(

Most kellene sok új munkás a hazai cégekbe.


csüt. aug. 28, 2008 21:33
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. okt. 25, 2007 20:07
Hozzászólások: 37
Hozzászólás 
Meg is kaptam.Köszönöm :D


vas. aug. 17, 2008 21:17
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. aug. 14, 2008 23:02
Hozzászólások: 16
Hozzászólás 
Nekem már elfogyott, de most megkértem valakit és küldött neked.


vas. aug. 17, 2008 19:13
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. okt. 25, 2007 20:07
Hozzászólások: 37
Hozzászólás 
Nagyon jó játéknak tünik,de még mindég nem sikerült meghivót szereznem.Más fórumok eRepublik topikjaiban próbálkoztam,de sajnos senki nem reagál a kérésemre :cry:

Gondolom te regelve vagy..Megtennéd hogy te küldesz nekem egy meghivót? :roll: Nagyon megköszönném :wink:

Az e-mail cimem:

szoszomed@freemail.hu


vas. aug. 17, 2008 14:39
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. aug. 14, 2008 23:02
Hozzászólások: 16
Hozzászólás 
Ahhoz, hogy vezető politikai pozícióba kerülj meg kell, hogy válasszanak. Ez annyira nem lehetetlen, mert van egy elnök, van 6 párt és 11 régió. Az már 18 vezető pozíció és ha jól tudom ezen felül is van még talán kongresszus.
Az igazán aktív tagok száma nem olyan rettentő magas és nem is mindegyikőjük akar politizálni. Ki kell választani egy szimpatikus pártot, esetleg publikálni az újságokban, részt venni az Országos Érdekegyeztető Tanács ülésein. Jó gondolataid vannak és a többiek bíznak benned akkor előbb utóbb szert teszel valami pozícióra.

Munka vállalásnál mindig is sima munkavállaló leszel. Van egy skill, ami fokozatosan növekszik amikor dolgozol. Ez minél magasabb annál hasznosabb vagy a céged számára és a fizetésed is alaposan emelkedik, hisz minden cég téged akar majd.
Minden szektorban (élelmiszer, közlekedés, építőipar, ajándék, fegyver, kórház) külön skill van, ezért ha váltani akarsz akkor kezdő játékos képességeitől indulsz. Nemsokára bevonják a játékba az alapanyagok előállítását is, ez új szektorokat jelent majd.
Ja és dolgozni mindenképpen érdemes. Akkor is ha saját céged van, akkor is ha katona vagy. Mivel csak plusz egy klikk naponta és mehet párhuzamosan, így kár lenne kihagyni.

Katonai karriert csak lassan lehet felépíteni. Egyrészt egy csomót kell edzened, fegyvert vásárolnod, hogy be tudj lépni a hadseregbe. Gyenge ember a háborúban semmit nem ér, ezért őket nem is nagyon hívják ilyenkor. (Persze van aki öntevékenyen bekapcsolódik és jól elvereti magát.)
Ha már a hadsereg tagja vagy, akkor elég annyi, hogy aktív, megbízható játékosnak tartanak a többiek, illetve az elnök által kinevezett hadseregparancsnok. Ekkor jó eséllyel megbíz valami katonai szerepkörrel.

A katonaság a munkavállalástól független. Simán tudsz katonának állni mellette, ehhez csak edzened kell miden nap és persze idővel fegyvert venni. Ebben különböző szervezetek (Nemzeti Gárda, Zrinyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem...) támogatnak, akár anyagilag is, de a magasabb wellness elérésében mindenképp.


vas. aug. 17, 2008 9:39
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. okt. 25, 2007 20:07
Hozzászólások: 37
Hozzászólás 
Akkor utána nézek a meghivónak...

És miilyen feltételeknek kell megfelelni ahoz hogy vezető pozicióba kerüljünk mondjuk politikában vagy a hadseregben?Gondolom szavazáson kell részt venni,de hogy lehet elérni hogy a többi polgár ránk szavazzon?Milyen lehetőségek adottak hozzá?

Ha munkát vállalunk mi a legmagasabb pozició amit el lehet érni?

A screenshot-on hadsereg és politika nem szerepelt a vállalható munkák között
csak-élelmiszer ipar
-fegyver gyártás
-ház épités
-ajándék készités
a többire nem emlékszem(ha volt)

Hogy lehet be állni katonának?Mik a feltételek?Ha baj van akkor önkéntes alapon bárki mehet?
Hogy lehet politikai úton elindulni és mik a feltételek?

Elnézést a sok kérdésért de a linkelt oldalakon nem emlékszem hogy ilyesmiről irtak volna :wink:


vas. aug. 17, 2008 1:28
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. aug. 14, 2008 23:02
Hozzászólások: 16
Hozzászólás 
Nem gond. Meghív bárki szívesen, csak egy e-mail cím kell hozzá.

Háború:
Nem csak a haderő mérete számít. Fegyverek minősége, emberek fizikai állapota (wellness), régiókban található kórház.
Ami pedig a legfontosabb, hogy jól legyen szervezve a hadsereg. Mivel a hadsereg egyének összességéből áll, ezért ha te aznap pont be sem lépsz, vagy nem tudod kit és melyik régióban kell támadnod, akkor semmit sem ér, hogy szuper katona vagy. Ezért vannak a hadosztályok és ezért van azoknak vezetője.


szomb. aug. 16, 2008 21:57
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. okt. 25, 2007 20:07
Hozzászólások: 37
Hozzászólás 
Egész jól hangzik.A gond csak az hogy senkit nem ismerek aki erepublik-on regelve lenne és megtudna hivni :(

A linkelt oldalakon olvastam hogy eMagyarország lenyomta eSzlovákiát.Szal a Szlovák terület Magyarországhoz tartozik.. :shock:

Most mégis egy ilyen háború hogy zajlik?A győzelem egyszerüen csak az ország haderejétől függ?Akinek nagyobb hadserege van az győz?
Vagy az ország elnökének esetleges támadás esetén választania kell lehetőségek közül és ha jól választ akkor GYŐZELEM?


szomb. aug. 16, 2008 20:08
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. aug. 14, 2008 23:02
Hozzászólások: 16
Hozzászólás Erepublik
Sziasztok!

Szeretném figyelmetekbe ajánlani az Erepublikot. Idemásolom a leírását:

Idézet:
Az eRepublik egy internetes stratégiai játék. A játékban a valóságnak megfelelően országokra osztották fel a virtuális világot, ezen országok polgárai lehetnek a játékosok. Az eRepublik jelenleg béta verzióban működik, 2007. november 20-a óta. Szerte a világból jelenleg több mint 30 000 regisztrált játékost számlál az oldal.
Az eRepublik polgárok különféle feladatot vállalhatnak a virtuális társadalomban: alapíthatnak céget, csatlakozhatnak vagy alapíthatnak politikai pártot, saját újságot indíthatnak, és akár háborúzhatnak is a többi virtuális országgal. A játékban kevés vizuális elem van, alapvetően szöveg központú.

A játéba csak meghívás után lehet regisztrálni. A regisztráció során kell megadni, hogy melyik országhoz szeretnénk csatlakozni. Az országokat ugyanúgy nevezik itt is, mint a való életben, és elhelyezkedésük is hasonló. A sikeres regisztráció után a játékos kap némi indulópénzt, amellyel elkezdi a játékot, és első lépésként munkát kereshet a saját országában. A munkavállalás mellett vállalhatja a katonai kiképzést is. A napi munkavégzést, és katonai edzést mindössze egy-egy gombra való kattintással lehet elvégezni.

Az országok irányítása a minden hónap elsején megválasztott elnök feladata. Minden hónap tizedikén a pártok tagsága megválsztja a saját pártelnöküket. Az országok régióinak első emberét, a polgármestereket minden hónap huszadikán választják az adott régió lakói.

A fejlesztők 2008. áprilisában építették a játékba a háború modult. A különböző országok innentől kezdve üzenhetnek hadat egy másik országnak, illetve katonai szövetségeseinek.


Aki szeretne meghívót az írjon, vagy nézzen be a következő 2 oldal valamelyikére:
http://erepublik.blog.hu/
http://erepublik.extra.hu/

A játék weboldala egyébként: http://www.erepublik.com

Ott regisztrálni viszont nem érdemes, mert meghívóval ellentétben úgy várni kell.

harzol


csüt. aug. 14, 2008 23:04
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 34 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség