Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. máj. 04, 2024 9:02



Hozzászólás a témához  [ 4 hozzászólás ] 
Crysis Warhead 
Szerző Üzenet
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Az első részével még nem volt szerencsém játszani, de ami késik nem múlik. Warhead után mindenképp kipróbálom. Videók mennyisége nekem pont elég volt. Papírról olvasás, hát igen, van benne valami.


pén. dec. 26, 2008 22:18
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 459
Tartózkodási hely: Tatabánya
Hozzászólás 
Szerintem nagyon felemás lett a játék.
A grafika néhol nagyon szép lett, néhol meg iszonyú pocsék. Az első részből átvett textúrák túl lettek tömörítve, és a szemünk előtt cserélődnek ki a távolság függvényében, de még közelről is nagyon silányak. Mindez bizonyára a gyorsítás érdekében lett így, viszont nálam az első rész mégis simábban futott ugyanolyan beállítások mellett. (Tehát a Warhead amellett hogy többnyire csúnyább, még lassabb is.)
A szinkron szövegelések eléggé kiábrándítóak voltak számomra. Ezeréves, elavult poénokat durrogtattak el, és nagyon érződött rajta hogy csak papírról olvassák fel a mondatokat. Az élethűséget nagyon nélkülözte. Továbbá feltűnően sok videóbejátszás van a játékban, több is mint kellene.
Megmondom őszintén; nekem az alapjáték jobban bejött. A játékmenet is jobban klappolt, és a történet is izgalmasabb volt.


pén. dec. 26, 2008 19:27
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 01, 2004 16:04
Hozzászólások: 2259
Tartózkodási hely: A sivatagban szivárványszínű mókusokat etetek
Hozzászólás Re: Crysis Warhead
Nekem tetszett, bejöttek a dumák. Sokkal jobb volt a hangulata, mint az elsőnek. Az olyan megyek és megtudom, hogy mi a nagy büdös helyzet gém volt. De ez... itt aztán megy a hent és azok a dumák megadják mellé a hangulatot. :D

Hannibal írta:
A játékmenet nagyon érdekes, először emberek ellen kell harcolni, majd valami repülő robotocskák ellen, majd felváltva robot és ember. Ebben az a furcsa számomra, hogy általában az ellenségem ellensége a barátom... A koreai harcosok ezt nem így gondolták és hiába lövik őket a robotkák, engem kezdenek el lőni... Érdekes.
Amolyan mindenki utál mindenkit helyzet.

Hannibal írta:
Ami viszont nem tetszett: amikor ugyanolyan nanoruhás emberkék ellen kell harcolni, srácba belelőttem 1 tár géppisztoly lőszert (folyamatosan tenyereltem a bal egérgombot és pár centire volt a muki) és még mindig simán mászkált, újratöltés, fél tár bele és úgy kívánt megpusztulni. Ez azért kicsit sok. Másik ugyanilyen emberkének meg 3 lövés kellett abból a disznólövő vadászpuskából.
Gauss puska + nano vagy EMP gránát mindent visz :P

Hannibal írta:
Távcsöveket nehéz használni, mert összevissza mocorognak (ami nem lenne baj), de nincs gomb amivel vesz egy nagy levegőt és akkor szépen pontosan lő. Erő módban kicsit pontosabb, de még az se az igazi.
Erő mód igazából arra jó, hogy nem rúg annyira a fegyver, több golyót tudsz nagyjából azonos területre ellőni, nem fog ugyanúgy emelkedni a célkereszt, mintha nem lenne bekapcsolva. Hasalásnál se igazi a célzás mondjuk, de jobb...


csüt. dec. 25, 2008 21:19
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás Crysis Warhead
Sziasztok!

Gondoltam nyitok egy topicot ennek a játéknak, mert ahogy néztem még nem esett róla szó. Most értem végig rajta, nekem összességben nagyon tetszett. Talán az első játék, aminek a videóit teljesen végignéztem (ebben sokat segített, hogy teljesen magyar az elejétől a végéig, szinkron, felirat, minden).

A játékmenet nagyon érdekes, először emberek ellen kell harcolni, majd valami repülő robotocskák ellen, majd felváltva robot és ember. Ebben az a furcsa számomra, hogy általában az ellenségem ellensége a barátom... A koreai harcosok ezt nem így gondolták és hiába lövik őket a robotkák, engem kezdenek el lőni... Érdekes.
Végén az a plazma akármi fegyver nagyon durva, az a fegyver tetszett a legjobban.

Ami viszont nem tetszett: amikor ugyanolyan nanoruhás emberkék ellen kell harcolni, srácba belelőttem 1 tár géppisztoly lőszert (folyamatosan tenyereltem a bal egérgombot és pár centire volt a muki) és még mindig simán mászkált, újratöltés, fél tár bele és úgy kívánt megpusztulni. Ez azért kicsit sok. Másik ugyanilyen emberkének meg 3 lövés kellett abból a disznólövő vadászpuskából.
Távcsöveket nehéz használni, mert összevissza mocorognak (ami nem lenne baj), de nincs gomb amivel vesz egy nagy levegőt és akkor szépen pontosan lő. Erő módban kicsit pontosabb, de még az se az igazi.
Kb. ennyi negatívumot tudok hirtelen felsorolni.


Nektek hogy tetszett?


csüt. dec. 25, 2008 17:41
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 4 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség