Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. ápr. 18, 2024 18:15



Hozzászólás a témához  [ 1 hozzászólás ] 
Q3 "Engine" akadás, de miért? :( 
Szerző Üzenet
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 93
Hozzászólás Q3 "Engine" akadás, de miért? :(
Halihó skacok!

Olyan tapasztalatom van, hogy úgy tűnik mintha a játékban maga a Q3 motor akadozna! Ez abban nyilvánul meg, hogy akadozik a kép, akadozik az egér és billentyű által vezérelt mozgás, néha egyes hangok nem játszódnak le (pl amikor felveszek egy fegyvert, vagy ha eltalálok valakit). Kipróbáltam már mindent, de arra rájöttem, hogy nem FPS beállításokkal van baj, nem a hardverem gyenge (intel core2 quad 4 maggal egy erős GeForce-al :)) ), ugyanis lejátszok 1 játékot és amikor újra lejátszom ugyanazt a pályát, akkor akadozik. Aztán megint újra lejátszom és akkor nem, majd megint lejátszom és újra akadozik. Kb. minden második játék akad és minden második nem! Itt nem túlmelegedésről van szó, hanem valami a Q3 motorban nem jó.
Nem tudom van-e valakinek ötlete, hogy ez mi lehet? com_maxfps 125-n, cl_maxpacket 125-n van, szerintem minden érték rendben van, pont azért mondom ezt, mert az egyik játéknál semmi gondom, a következőnél meg akadok, kimaradnak lövések, beragad az egér gombja és lő folyamatosan stb.
Kipróbáltam XP-n, Vistán, Windows 7-en semmi különbség. Kipróbáltam standard beállításokkal ott is ez van.
Kérlek segítsetek, mert nem tudom mi lehet a baj, hiszen korábban nem volt ilyen gondom, tudtam játszani probléma nélkül évekig!


csüt. jún. 10, 2010 15:37
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség