Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. márc. 28, 2024 22:24



Hozzászólás a témához  [ 5 hozzászólás ] 
Xbox Live 
Szerző Üzenet
arany tag

Csatlakozott: pén. nov. 07, 2008 10:56
Hozzászólások: 103
Hozzászólás Re: Xbox Live
Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni. Karácsonyra vettünk egy XBOX 360 Kinect-et. Letöltöttünk hozzá játékokat (nem feltétlenül csak kinect-eset), és kettőt már ki is írtunk. A jelenség az, hogy betesszük a lemezt, a képernyőn a fehér háttérrel megjelenik az XBOX felirat és logo, aztán ennyi, nem csinál semmit. Mi lehet a gond? Mit csinálunk rosszul???
Remélem, valaki tud segíteni.
Előre is köszönöm a válaszokat!


kedd dec. 27, 2011 19:05
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. dec. 22, 2011 9:19
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Re: Xbox Live
sziasztok!
Vettem a fiamnak egy xbox 360-at,előtte xbox classic volt neki az lenne a kérdésem a classic játékjait viszi a 360?
köszönöm.


csüt. dec. 22, 2011 9:25
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd feb. 22, 2011 20:17
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Re: Xbox Live
nekem is van oxom 2hete de sehogy nemakar csatlakoznia livére a játék füzetének hátulján volt egy kód hogy regisztráljak és akor bla bala bla :) deamikor regisztráltam nemleht sehova kódott irni valaki segit mert nem csatlakozik és van goldom?????? :o :wink:


kedd feb. 22, 2011 20:25
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. nov. 22, 2010 8:46
Hozzászólások: 21
Hozzászólás Re: Xbox Live
Sokmindent szerintem nem tudsz csinálni, ha mér egyszer meg van csippelve akkor tuti le fognak **** Xbox liveról, ha jól értettem, nagyon meglepődnék ha nem az történne :hm:


hétf. nov. 22, 2010 8:50
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. nov. 14, 2010 18:44
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Xbox Live
Sziasztok!
Bocsi az új topic ért,de úgy gondoltam,megér egy újat,az xbox osba ugysem írnak sűrűn.
Szóval sztem mindenki tudja már ,hogy immár Magyarországon is elérhető az Xbox live ingyenesen,ráfizetések nélkül,nyilván vannak olyan tartalmak ,amikhez szükséges a Gold előfizetés(pl.: multi).
Először is egy olyan kérdés ,ha az én boxom csippelve van,akkor mit kell tennem,hogy ne bannoljanak live ről örökre?
Van aki azt tanácsolta,hogy valami file-t pendrive on vigyek átt az xbox 360 ra és tegyem rá,más azt ,hogy a lemezt úgy írjam ki ,hogy patchelem(?? kicsit fura számomra).
Szóval ez lenne az 1. kérdés.
2. az,hogy nekem az xbox 360 hátuljára az van írva,magyarul ,hogy ezüst tagságot kapok,de a multihoz arany kell,de mindenki azt mondta ,hogy neki Gold van,meg van a dobozban is egy papír ,amire angolul rá van írva ,hogy 1 hó ingyen Gold tagság.
De ezzel ellentétbe ,a használati útmutatót kinyitva a Live témánál,az volt oda írva ,hogy ezüst tagságot kapok o.O.
Kicsit zavaros :D
Aki tud pls válaszoljon.
Msn en lehet könnyebben is beszélni,aki tudna segíteni,annak az msn címem: szoftver6@citromail.hu


hétf. nov. 15, 2010 15:29
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 5 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség