Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. máj. 23, 2024 7:12



Hozzászólás a témához  [ 7 hozzászólás ] 
SOF2 elakadtam, HELP! 
Szerző Üzenet

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Hello, most neztem meg az altalad megadott oldalt, de nem
talalom a Complete Walkthrough-t. Elküldened nekem e-
mailben? Sokat segitene, en is itt szorakozok mar egy
ideje az egyik palyan....


szomb. aug. 23, 2003 22:04
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 21
Hozzászólás 
Na tessék. Megint. Elolvastam a végigjátsazás erre vonatkozó részét, és semmi! Gyanítom, hogy valami programhiba, amivel már találkoztam egy párral ebben a játékban.
Kamcsatkán vagyok. és már leállítottam a generátort. Egy teremben vagyok. ahol egy őrült tudós, egy székkel éppen kiverte a golyóálló ablakot, majd valami oknál fogva rögtön fel is robbant. Mármint a tudós. A logika szerint, éppen ezen az ablakon keresztűl kellene tovább menni, mert máshol nem lehet. Csakhogy. Nem tudom az ablakot megközelíteni, mert valami taszítómező-szerűség visszalök. Már mindent szétlőttem, megnyomtam, stb. amit csak lehetett. De lehet, hogy valami megint elkerülte a figyelmemet. Szóval hátha valamelyikőtöknek beugrik ez a rész, és tud segíteni. Már én is kezdek erőssen szemezni az egyik székemmel..Sziasztok.


vas. máj. 25, 2003 22:55
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 21
Hozzászólás 
Túljutottam a pincén. Volt egy szék, azt kellett "megnyomni", és kinyilt egy ajtó. Mindegy. Hátha beugrik valakinek, amikor felrobbantják a Sam könyvesboltját, állítólag ki kell menteni. Nos rohangálok fel, s alá, egy töltettlen pisztollyal, amit találtam. Minden tűzoltó, rendőr, mentős elött ugra-bugráltam, feltünősködtem, minden ajtó zárva, egyik kerítésen sem lehet átugrani. Szal másfél napja próbálom. De szerintem a progival is gond van. az elöbb is, egy visszatöltésnél láthatatlanná váltak a tűzoltók. Szó szerint. ki kellett kerülnöm a helyét. És sokszor hasonló eset is előfordult...


szer. máj. 21, 2003 19:28
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Most igy fejböl nem tudok nektek megoldást adni, pedig mar ketszer kiakasztottam ,de olyan rohadt hosszú az a kib.szott játék!
Amúgy én a www.cheats.de -ről szedtem le Complete Walkthrough-t (angol nyelvű) és az alapján nyomultam, ha elakadtam!


hétf. máj. 19, 2003 10:30
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 21
Hozzászólás 
Hali!
Lent vagyok a borospincében, és nem találom a főgonoszt. Már mindenkit kinyirtam, csak rohangálok össze-vissza. Van esetleg valami titkos ajtó?


vas. máj. 18, 2003 9:32
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 14
Hozzászólás 
Hi!
Én is elakadtam a felkelők bázisánál.Valami drótos kapu van előttem,mellette meg egy kör alakú barak,amimek az ajtaján dinamit van.
Üdv zso :-)


vas. dec. 29, 2002 0:19
Profil Privát üzenet küldése ICQ
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8
Hozzászólás 


szomb. dec. 28, 2002 10:38
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 7 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség