Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: kedd jún. 04, 2024 12:06



Hozzászólás a témához  [ 86 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2
Switch & Router 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1778
Tartózkodási hely: Kaposvár / Tab
Hozzászólás 
Hali!

Egy Micronet SP888-as routerem van. 3 ip-re különböző portok vannak nyitva. Úgy hetente gondol egyet a router, és elfelejti a portokat. A configjában ott vannak, be vannak állítva, de nem műxenek. Ilyenkor resetelni kell a routert, és mindent újraconfigolni. Próbáltam firmware-t frissíteni, de nem segített. Mi lehet a gond?

______________________

Üdv: tAB


kedd nov. 22, 2005 17:34
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2696
Hozzászólás 
CyberDragon írta:
Jó régi topic, megérdemel egy up-ot :D

Helyszín: Kollégium

Eddig a gépem a hálózatra közvetlenül kapcsolódott egy hálókártyán. A szobatársam gépe az én gépemben lévő másik hálókártyáról kapta a netet. A koleszban MAC-szűrés van, a net Proxy-ról megy.

Mivel ez a megoldás eléggé leterhelte a gépemet, és az újraindítás is elég problémás lett, beszereztem egy routert. Az internet most simán megy mindkét gépen, viszont a munkacsoportban lévő többi gépet nem lehet elérni, a két gép csak egymást látja. A szobatársam gépe eddig sem látott az én gépemen kívül mást.

Meg lehet-e oldani valahogy ezt a problémát, vagy együtt kell élni vele?
Várom az ötleteket.

kompromisszumokkal, de megoldható. A többi gép ip címe alapján el tudod őket érni, de tallózni sajnos nem fogsz tudni.
a mac szűrés milyen szinten van?


kedd nov. 22, 2005 1:00
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 17, 2004 18:34
Hozzászólások: 811
Hozzászólás 
Jó régi topic, megérdemel egy up-ot :D

Helyszín: Kollégium

Eddig a gépem a hálózatra közvetlenül kapcsolódott egy hálókártyán. A szobatársam gépe az én gépemben lévő másik hálókártyáról kapta a netet. A koleszban MAC-szűrés van, a net Proxy-ról megy.

Mivel ez a megoldás eléggé leterhelte a gépemet, és az újraindítás is elég problémás lett, beszereztem egy routert. Az internet most simán megy mindkét gépen, viszont a munkacsoportban lévő többi gépet nem lehet elérni, a két gép csak egymást látja. A szobatársam gépe eddig sem látott az én gépemen kívül mást.

Meg lehet-e oldani valahogy ezt a problémát, vagy együtt kell élni vele?
Várom az ötleteket.


hétf. nov. 21, 2005 23:57
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Tehát akkor nem tudnak a lakásomba még egy ADSL-vonalat és ezzel újabb előfizetést bekötni a meglévő telefonvonalra. Mivel ezt nem tudják teljesíteni, ezért én megosztom a netet.
Talán ezért sem tiltja a legtöbb ISP az ADSL háztartáson beüli megosztását.

Üdv!


vas. jún. 12, 2005 16:36
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: hétf. márc. 29, 2004 21:31
Hozzászólások: 756
Hozzászólás 
McLaca írta:
Na igen, de én ezt úgy gondoltam, hogy legyen két előfizetésem (gépenként egy), de mindkettő teljes sávszélességgel!
Egyébként szerintem a sávszél felhasználónévhez van igazítva, mert egy proxyval korlátozzák, abban meg egyszerűbb így.

Üdv!

Egyszerubb, de az ISP-nel tobb eroforrast igenyelne. A savszelesseget amugy is az LTO (meg a fizikai korlatok) allitja be, az ISP csak megmondja nekik, hogy mennyi legyen.

A 'mindketto teljes savszelesseggel' temakorrel kapcsolatban csak egy kerdesem lenne: mennyi is a garantalt savszelesseg? 64k? 128k? Megvan a a ket accra a 256k (2x128k)? Megvan. Es ezen a ponton az ISP elhajt a rakba, esetleg javasolni fogja egy ujabb fovonal kiepiteset. Vagy bereltvonalat. Vagy azt, hogy lehet vegbellel a kocsogfara kapaszkodni (C).
Amugy gyanitom, hogy mar ott elbukna a dolog, hogy az LTO visszadobja a megrendelest, mondvan, hogy a megadott szamon mar van adsl.


vas. jún. 12, 2005 16:06
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Na igen, de én ezt úgy gondoltam, hogy legyen két előfizetésem (gépenként egy), de mindkettő teljes sávszélességgel!
Egyébként szerintem a sávszél felhasználónévhez van igazítva, mert egy proxyval korlátozzák, abban meg egyszerűbb így.

Üdv!


vas. jún. 12, 2005 15:01
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: hétf. márc. 29, 2004 21:31
Hozzászólások: 756
Hozzászólás 
McLaca írta:
Egyébként meg is van osztva házon belül, és ha pattognának miatta, akkor közölném velük, hogy OK, ott a telefonvonal, rakjanak rá nekem még egy ADSL előfizetést és akkor a két gépre külön net lesz. Ja, hogy nem tudják megcsinálni? Hát akkor így jártak :!:

Ne aggodj, meg tudjak csinalni. Egy modem (helyesebben bridge) kell csak, nyilvan kell valami aktiv eszkoz (swith, hub, akarmi), ratolod a ket gepet es mindkettorol szepen bejelentkezel. A savszelesseg termeszetesen marad amennyi volt, mert az mintha modemhez lenne rendelve. (Amugy LAN-on nyugodtan kiprobalhatod, hogy ugyanazzal az acc-cal ket kulon geprol is belepsz, siman mukodni fog (mindket gep kap sajat IP-t, stb, elofordulhat, hogy bizonyos szolgaltatok nem engedelyezik a tobbszoros logint, de enternetnel pl. mukodik), de a ket kapcsolat savszelessege marad osszesen annyi, amennyire elofizettel)


vas. jún. 12, 2005 14:23
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Csak érdekességképpen megjegyezném, hogy új ADSL előfizetéshez szinte mindegyik szolgáltató kedvezményes áron tolja a júzer orra alá a Routert, vagy WLAN routert (a WLAN meg már ugye sok mindenre jó, pl. szomszédhoz kábel nélkül :D ), az én szerződésemben meg ha jól emlékszem az van, hogy háztartáson belüli megosztás engedélyezett! Egyébként meg is van osztva házon belül, és ha pattognának miatta, akkor közölném velük, hogy OK, ott a telefonvonal, rakjanak rá nekem még egy ADSL előfizetést és akkor a két gépre külön net lesz. Ja, hogy nem tudják megcsinálni? Hát akkor így jártak :!:
De ez sem lenne megoldás, mert a notebookkal jövök-megyek a lakásban, szóval ha ez lenne az egyetlen gép itthon, akkor is rá lenne dugva az ADSL modemre a router :D Azért meg nem is szólhatnának, mert nem lenne megosztva, csak routeren lenne a net. Egyébként az én routeremben is Linux fut (Asus WL-500g Deluxe).

Üdv!


vas. jún. 12, 2005 10:31
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: hétf. márc. 29, 2004 21:31
Hozzászólások: 756
Hozzászólás 
Baley írta:
És akkor mi van, ha képesek ellenőrizni? (Bár nem igazán látom be, hogy hogyan. Max úgy tudom elképzelni, hogy megpróbálnak benézni a gépedre. Az pedig ugyebár...)

Nem teccik eleg kreativnak lenni:) A gepedet nem buzeraljak, nincs is ra szukseg, lasd lejjebb.

Idézet:
Nem mintha érdekelné bármelyik szolgáltatót is. Nagyívben tesznek rá, amíg nem dörgölöd az orruk alá.

Vagy nem csinalsz tul nagy forgalmat. Igaz, hogy a legtobb hozzaferes forgalmi korlat nelkuli, de 100G nagysagrendu forgalomnal mar lehet, hogy elkezdenek erdeklodni:> (fair use policy ugyebar...)

Idézet:
Az hogy ha sime ADSL-ed van ott van a szerződésben hogy nem oszthatod meg!(szinte kivétel nélkül.)

Sok esetben inkabb az, hogy haztartason _kivul_ nem oszthatod meg.

Idézet:
Ez a simán mit jelent??? Pontosabban?

Pontosabban?
Egy ideje nem nagyon foglalkozok a dologgal ugyhogy nem vagyok kepben, de azert egy keveset tudok meselni:>

Tobb modszer is letezik. Pl. anno vala az IP masquerading, ami kb. ugy nezett ki, hogy volt egy gep, ami gatewaykedett, LAN-on toltak neki a csomagokat az intranetes hostok (internet, ill. masik halozat fele) a masq-ot vegzo gep szepen 'megjegyezte', hogy az adott csomagot melyik gep kuldte, a csomagban a kuldo IP-jet kicserelte a sajat publikus IP-jere, es kikuldte az ISP fele. Aztan amikor megerkezett a valasz csomag elgondolkodott, hogy melyik gepnek is kellene tovabbpassozlnia (intranet fele), dst cimet atirta es kitolta a csomagot a helyi halora, igy aztan az eredeti kuldo megkapta a valaszcsomagot.
Az IP masq-bol kivulrol leginkabb az latszik, hogy tipikusan (ill. 2.2.x linux kernel eseten) 'nagy' portokat hasznal (60000 felett, ezt persze az adminisztrator atirhatja amire jol esik:), amit mas szolgaltatas nem nagyon vesz igenybe, tehat ha ranez az operator az adott juzer forgalmara, akkor nem kell sok esz ahhoz, hogy gyanakodjon a megosztasra. Az IP masqerading-et mar nem nagyon hasznaljak, ellenben a NAT-tal (network address translator).

A NAT alapvetoen ugyanazt csinalja, mint az IP masq, csak kicsit maskepp, de a vegeredmeny hasonlo, leszamitva, hogy nem 'nagy' portokat hasznal. A pontos mukodeset nem igazan tudom leirni, de nem is szamit kulonosebben. NAT-nal nincs ilyen 'nyilvanvalo nyom', mint a masq-nal a 60000 feletti portok, ellenben az IP csomag fejleceben van egy sorszam (IP id-nek hivjak asszem, mellesleg ez a masquerading-re is igaz), amit a kuldo host allit elo (altalaban linearisan). A NAT az IP id-vel nem foglalkozik, valtozatlanul hagyja.
Mondjuk van ket gep intraneten, mindket gep forgalmaz az internet fele, NAT-olva. A ket host nyilvan kulonbozo id-t ad a csomagjainak, szoval ha az ISP-nel elkezdik nezegetni a csomagok fejleceit, akkor egesz jol meg tudjak mondani, hogy hany gep van az intraneteden (hiaba van a NAT, hiaba a tuzfal meg hasonlok). Na persze nehany operencias rendszer (OpenBSD, Linux+nemtommelyik patch) megoldottak mar az IP id randomizalasat (az id-nek igazabol nincs jelentosege, olyan szamot adsz meg, ami jol esik), igy az ISP fele (pseudo)random id-vel mennek a csomagok, igy aztan nem nagyon tudnak 'belatni' a NAT moge (ez persze nem igaz, mert volt vmi bug ezzel kapcsolatban).
Meg aztan van passive TCP OS fingerprinting (vagy hasonlo) nevezetu eljaras is, amibol megallapithato, hogy a csomagot milyen operencias rendszer kuldte (persze megfelelo operencias rendszer alatt ezt is kellokeppen meg lehet bolonditani;>), a legtobb juzer nyilvan 'dozert hasznal, ellenben az atlagos, 'router'-nek nevezett muanyag szappantartokon Linux/ARM vagy Linux/MIPS futik mindenfele varialas (random IP id meg hasonlok nelkul, ezekhez keves a beepitett processzor szamitasi kapacitasa (vagy egyszeruen csak lustak voltak beepiteni), bar sok routerben 150MHz-es ARM7 magos cucc figyel eDRAM-mal...), ilyen esetekben (ha a megosztas nem engedelyezett, es az ISP figyeli), akkor a kedves juzer bebukta.

Egyik modszerhez sem szukseges, hogy a juzer gepet buzeraljak, a dolog passziv, teljesen transzparens, a juzer eszre sem veszi.


pén. jún. 10, 2005 21:29
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
Idézet:
És akkor mi van, ha képesek ellenőrizni?


Az hogy ha sime ADSL-ed van ott van a szerződésben hogy nem oszthatod meg!(szinte kivétel nélkül.)

Azért kérdeztem, mert ma a kollegámat felhívták, hogy szerinte ezt lehet e ellenőrizni, mert aki hívta náluk nincs net és az ügyfélszolgálatban azt mondták, hogy" húzza le a routert és lesz".


csüt. jún. 09, 2005 20:34
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
arany tag

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 8:11
Hozzászólások: 141
Hozzászólás 
És akkor mi van, ha képesek ellenőrizni? (Bár nem igazán látom be, hogy hogyan. Max úgy tudom elképzelni, hogy megpróbálnak benézni a gépedre. Az pedig ugyebár...) Mindenkinek joga van olyan tűzfalat használni ami nem terheli a gépe erőforrásait. Én spec egy gépet használok otthon routerrel. Teljesen megfelel a szerződésben foglaltaknak. Egy router nem jelenti azt, hogy osztod a netet. Nem mintha érdekelné bármelyik szolgáltatót is. Nagyívben tesznek rá, amíg nem dörgölöd az orruk alá.


csüt. jún. 09, 2005 20:00
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
NEUROFiRE írta:
Igen, siman.

Mondjuk altalaban lesz*rjak.


Ez a simán mit jelent??? Pontosabban?


csüt. jún. 09, 2005 18:24
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
platina tag

Csatlakozott: hétf. márc. 29, 2004 21:31
Hozzászólások: 756
Hozzászólás 
Igen, siman.

Mondjuk altalaban lesz*rjak.


csüt. jún. 09, 2005 18:18
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
Az elképzelhető, hogy egy ADSL vagy egy kábel szolgáltató kívűlről tudja ellenőrizni, hogy te használsz e routert ?


csüt. jún. 09, 2005 17:47
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
szabopeter írta:
CISCO

Szerintem a favorit...


És pénzt is adsz hozzá :?: :?: :?: :?: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


szer. jún. 01, 2005 12:55
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. feb. 05, 2005 22:47
Hozzászólások: 47
Hozzászólás 
CISCO

Szerintem a favorit...


kedd máj. 31, 2005 22:39
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 683
Tartózkodási hely: lehetőleg üvegközelben
Hozzászólás 
http://www.vcomp.hu/
di-604 8100 br.


kedd máj. 31, 2005 20:20
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2696
Hozzászólás 
Salvatore Salvataggio írta:
djsms írta:
ár/érték arányban e-tech cuccot ajánanék, bár erre nem emlékszem a listádon ;)
A d-kinknél az élettartam 3 vagy 5 évet jelent? ;)


mert azt nem tudom hol kapni!:)

hu ez jó kérdés
compdepoban biztos
amúgy hardvercompban is, ha viszonteladó vagy :)


kedd máj. 31, 2005 9:01
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
djsms írta:
ár/érték arányban e-tech cuccot ajánanék, bár erre nem emlékszem a listádon ;)
A d-kinknél az élettartam 3 vagy 5 évet jelent? ;)


mert azt nem tudom hol kapni!:)


kedd máj. 31, 2005 8:47
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2696
Hozzászólás 
ár/érték arányban e-tech cuccot ajánanék, bár erre nem emlékszem a listádon ;)
A d-kinknél az élettartam 3 vagy 5 évet jelent? ;)


kedd máj. 31, 2005 5:46
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. márc. 28, 2004 16:28
Hozzászólások: 88
Hozzászólás 
Sziasztok...

Ismet egy szavazat a LinkSys Routerekre... Nekem is egy BEFSX41 van es azt is hozzatennem, hogy szerintem minden letezo markat volt alkalmam kozelebbrol megismerni, de meg is ezt ajanlom mindenkinek es en is e melle tettem le a voksomat...

Aki jo minoseget, atlathato es konnyen kezelheto menuvel ellatott igenyesen kialakitott routert szeretne az nyugodtan veheti meg. Ket ismerosom hasznal ilyet es ok is igazoljak ezeket...

Tisztelettel

Marci


kedd máj. 31, 2005 3:52
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
3com, u.s. robitics, netgear routerjeiről mit tudtok???


szer. máj. 25, 2005 21:29
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Sziasztok!
Bocsánat, ha "buta" a kérdésem. Én is szeretém az ADSL kapcsolatot otthonomban megosztani. Switch, vagy router-rel megoldható úgy a megosztás, hogy a megosztásokat olymódon korlátozzam, hogy egyiken x kbit/s, másikon pedig y kbit/s legyen az "áteresztőképessége"? :oops: :wink:

Köszi!


csüt. szept. 09, 2004 15:31
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
Megvettem. SMC Barricade 7004VBR v2.-t vettem és élettartam garanciát adtak rá. Idáig minden OK. Könnyű beállítani, minden frappánsan van megoldva. SZóval megvagyok vele elégedve. 11900 volt bruttó.


csüt. szept. 09, 2004 9:40
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
vas-tag

Csatlakozott: csüt. szept. 09, 2004 9:25
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Linksys
Helló!

Én mindenképpen Linksys ajánlok, én egy BEFSR41-es használok és tökéletes...., leirást és egyéb infókat ill. megis lehet vásárolni az olexdigital.hu - nál, bárhová szállitják.
Üdv: Karesz


csüt. szept. 09, 2004 9:32
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11
Hozzászólás 
Draco írta:
Linksys cuccal foglalkozik valaki Szegeden? Nem tudtok ilyen boltot?


http://www.google.com/search?sourceid=n ... sys+szeged

„linksys szeged”: összesen: kb. 85 találat.


kedd szept. 07, 2004 11:42
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. ápr. 18, 2004 13:32
Hozzászólások: 346
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
Linksys cuccal foglalkozik valaki Szegeden? Nem tudtok ilyen boltot?


hétf. szept. 06, 2004 20:03
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Salvatore Salvataggio írta:
D-Link DI-604 szerintetek DHCP-s(kliensek felé)? 8700 bruttó. Olcsó húsnak itt is híg a leve???


Nekem ilyen van már 1,5 év. Szuper jó semmi gondom nem volt vele. Gyors, webes felületen menedzselhetõ, DDNS támogatás,stb...
Szóval megéri.


hétf. szept. 06, 2004 9:58
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
D-Link DI-604 szerintetek DHCP-s(kliensek felé)? 8700 bruttó. Olcsó húsnak itt is híg a leve???


vas. szept. 05, 2004 10:06
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. márc. 28, 2004 16:28
Hozzászólások: 88
Hozzászólás 
Meg egy szavazat a linksys-re. Eleg jo cucc, bar ez attol is fugg, hogy neked mire kell (wireless, port-ok, vedelem, stb). Nekem egy BEFW11S4-es van. Tobb, mint valoszinu, hogy ezt a tipust lehet wireless nelkul is kapni, akkor szerintem idealis valasztas lehet. Sok funkcio, egyszeru kezelhetoseg.

Udv

Marci


pén. szept. 03, 2004 12:55
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
Szevasztok Skacok!
Ez a téma engem is erőteljesen érdekel mostanság. Két routert néztem ki magamnak egyik az Edimax BR-6104P a másik az SMC Barricade 7004VBR v2.
Elsődleges a megbízhatóság a többi csak ezután jön. Nem feltétlenül csak ez a kettő érdekel, minden ami bruttó ~15000 alatt van. Vélemények a fentiekről vagy esetleg más ajánlat(árral véleménnyel) felettébb érdekel.
Az LPT van rajta nem nagyon tud lázba hozni.

UI: Rég nem jártam erre fele ha voltak izgalmas topikok küldjétek már át!:) köszi!


pén. szept. 03, 2004 10:04
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. ápr. 18, 2004 13:32
Hozzászólások: 346
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
Szegeden foglalkozik valaki Linksys cuccokkal?


szer. szept. 01, 2004 12:42
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1340
Hozzászólás 
Linksys BEFSX41

ilyenem van,marhajó


kedd aug. 31, 2004 21:39
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. ápr. 18, 2004 13:32
Hozzászólások: 346
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
Thanx!

Azé, ha vki tud még vmit, szóljon!


hétf. aug. 30, 2004 11:48
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 55
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Vigor 2104p: profi cucc, eddig mindent tudott, amit elvártam tőle (bár lehet, hogy ennyit a többi is tud). Aminek nagyon örültem, hogy kezeli az ingyenes dinamikus dns szolgáltatókat is. Átlátható a webes adminisztrációja, könnyen lehet firmware-t frissíteni rajta. Ha jól emlékszem, olyan nettó 15ért vettem nagykerben cirka egy éve.


vas. aug. 29, 2004 19:58
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. ápr. 18, 2004 13:32
Hozzászólások: 346
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás Switch & Router
Hali!

Akarok Rutert, meg Switchet venni.

Ezeknek érdekelne az ára:
Edimax 8 Port 10/100
Edimax 16 Port 10/100
Linksys EZXS55W - 5 port 10/100
Linksys EZXS88W - 8 port 10/100
Linksys EZXS16W - 16 port 10/100
Repotec RP-1708K 10/100 8 Port
Ruby 10/100 16 Port
Linksys EG0801W - 1 port Gbit + 8 port 10/100
Edimax Gigabit Switch - 8 port 10/100/1000
Linksys EG005W - 5 port 10/100/1000
Linksys EG008W - 8 port 10/100/1000

Drytek Vigor (pontos típust sajnos nem tudom)
Edimax Cable/xDSL Router 4 Port
Linksys BEFSX41

Tudtok segíteni?

Az sem baj, ha különböző cégek árairól van szó. Nem érdekel, csak az, hogy hozzávetőlegesen legyen képem róla. Abból már meg tudom saccolni, mennyibe kerül, mire Szegedre ér.

Amúgy melyik márka/típusról mi a véleményetek/tapasztalatotok?


vas. aug. 29, 2004 16:08
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 86 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség