Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. máj. 09, 2024 2:50



Hozzászólás a témához  [ 4538 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 ... 91  Következő
OFF topic 
Szerző Üzenet
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
McLaca: na igen, ezt már jól átbeszéltük. A magyar mentalitás. Nem gyakran járok Pestre, de a múltkor felutaztam vonattal. Az a szeméttelep Pest határában... Az is ide tartozik. Akárcsak a "két másodperccel előbb érek haza, ha passzentosan befurakszok az előttem lévő elé" vezetési stílus. És még sorolhatnám...
Zsoca: talán a Total Commander XP-ben (egy nem hivatalos bővítés) van ilyen. Megnézem otthon, most itt nincs ilyenem.


szer. ápr. 20, 2005 14:50
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 9:12
Hozzászólások: 2711
Tartózkodási hely: Budapest, Érd
Hozzászólás 
Tudtok mondani egy olyan programot, ami két szöveges alapú file-t összehasonlít és mondjuk a bal oldalon az egyik a jobb oldalon a másik és kijelöli a különbségeket?

Tudom, hogy a DOS-os FC is tud ilyet, de nagy méretnél nem igazán jól áttekinthető! (Sőt: igazán nem áttekinthető!)


szer. ápr. 20, 2005 14:13
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 9:12
Hozzászólások: 2711
Tartózkodási hely: Budapest, Érd
Hozzászólás 
Akkor most pont semmivel sem lettem oksabb :?

Az sem megoldás, ha az ember csupa freeware **** oszt meg (na meg Linux disztribúciókat), mert az ugyanúgy megöli a dc-t!
Na mind1 hagyjuk a témát elvégre van erre külön topic!

EDT: Amúgy találtam egy magyar torrent site-ot, ha még nem láttátok volna belinkelem ide:Site


szer. ápr. 20, 2005 7:33
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Zsoca: De igen, el lehet rettenteni, lásd alább!

Dester: Pont ez a baj, hogy az "illetékes elvtársak" elrettenteni akarnak. Ez teljesen rossz hozzáállás. "Tiltással nem lehet nevelni." Ilyenkor felsejlik bennem egy mondás: "Oszd meg és uralkodj!". Ezt kicsit mai nyelvezetre átformálva (nem arra gondolok, hogy DC-n oszd meg :) ) úgy kéne értelmezni, hogy talán megfizethetővé kéne tenni a szellemi termékeket, és lényegesen nagyobb hajlandóságot mutatna a nép megvenni azt, ergo lehetne rajta "uralkodni". Persze kicsiny hazánkban annyira megszokottá, természetes beidegződéssé vált a kerülőutak használata, hogy már egy pozitív árképzés sem biztos, hogy visszafordítaná a folyamatot, vagy lényegesen csökkentené a kiskapukat használók számát, aktivitását.

Üdv!


kedd ápr. 19, 2005 22:59
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Zsoca-M5 írta:
Csak azért kérdeztem, mert mikor 1más után a 3. hír jött a DC-s lefoglalásokról, meg hogy stb-stb, már-már kezdtem visszafogni magam, de mondom felnézek azért ;)
Erre látom, hogy a lefoglalt mátrix szerver helyén van egy nem lefoglalt mátrix szerver és annyira visszafogták magukat a júzerek hogy 7500-an vannak :D

Hát a magyar népet semmivel sem lehet elrettenteni a warezolástól? :shock:


Ez olyan, mint Amerikában. Elkapnak néhány tucat embert, de attól még a többi millió ugyanúgy nyomni fogja. Csak karcolgatják a felszínt, és ez nem eléggé elrettentő az emberek számára. Magyarországon hasonló a helyzet. Válaszolva a kérdésedre: nem, nem vagyunk nyugodtak. Többek között emiatt is nullázta ki az összes op a megosztását azon a hubon, ahol op vagyok (hadd ne reklámozzak, sokan úgyis tudják melyikre gondolok) és talán nem árulok el nagy titkot, ha azt mondom, hogy minden szempontból egyre jobban kell vigyázni. Mi is gondolkodunk erősen és még jobban megfontoljuk a lépéseinket. De muszáj is.

Érdemes megnézni ezt az oldalt ezzel kapcsolatban: http://maci.org.hu/


kedd ápr. 19, 2005 22:10
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
Zsoca-M5 írta:
Csak azért kérdeztem, mert mikor 1más után a 3. hír jött a DC-s lefoglalásokról, meg hogy stb-stb, már-már kezdtem visszafogni magam, de mondom felnézek azért ;)
Erre látom, hogy a lefoglalt mátrix szerver helyén van egy nem lefoglalt mátrix szerver és annyira visszafogták magukat a júzerek hogy 7500-an vannak :D

Hát a magyar népet semmivel sem lehet elrettenteni a warezolástól? :shock:


a mátrix üggyel együtt 3 vagy magán emberkéket usereket cseszegetnek???


kedd ápr. 19, 2005 21:34
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 9:12
Hozzászólások: 2711
Tartózkodási hely: Budapest, Érd
Hozzászólás 
Csak azért kérdeztem, mert mikor 1más után a 3. hír jött a DC-s lefoglalásokról, meg hogy stb-stb, már-már kezdtem visszafogni magam, de mondom felnézek azért ;)
Erre látom, hogy a lefoglalt mátrix szerver helyén van egy nem lefoglalt mátrix szerver és annyira visszafogták magukat a júzerek hogy 7500-an vannak :D

Hát a magyar népet semmivel sem lehet elrettenteni a warezolástól? :shock:


kedd ápr. 19, 2005 21:12
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Kis változás a SEX-ben, minket nem érint különösebben:

http://www.hwsw.hu/hir.php3?id=28755&count14=1

DC témához? Én? Ugyan, dehogyis.... Áááá, dehogy... neeeeem... Dehogynem :!: :lol:

Üdv!


kedd ápr. 19, 2005 15:14
Profil Privát üzenet küldése
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Zsoca-M5 írta:
Sorry többre nem volt időm ;)

Amúgy ti DC-ztek tovább nyugodt lélekkel?


Erre komolyan valós választ vársz? :D Neeem, dehogy! ;)


kedd ápr. 19, 2005 12:22
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 9:12
Hozzászólások: 2711
Tartózkodási hely: Budapest, Érd
Hozzászólás 
Sorry többre nem volt időm ;)

Amúgy ti DC-ztek tovább nyugodt lélekkel?


kedd ápr. 19, 2005 9:44
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Így szokta... :D


hétf. ápr. 18, 2005 16:44
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. márc. 29, 2004 14:10
Hozzászólások: 1689
Hozzászólás 
Zsoca: ez velős volt... :D


hétf. ápr. 18, 2005 13:10
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 9:12
Hozzászólások: 2711
Tartózkodási hely: Budapest, Érd
Hozzászólás 
Archon: :cry:
Lossfer: :lol:


hétf. ápr. 18, 2005 12:18
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3127
Tartózkodási hely: A véka segge alatt.
Hozzászólás 
Pasas bemegy a kocsmába, a pultos kérdezi:
- Jó napot! Mit szeretne?
- Egy nagyobb házat, jobb autót, több fizetést.
- Nem úgy értem. Mit kíván?
- Világbékét, magamnak egy szebb feleséget, milliókat.
- Félreértett, mit szeretne inni?
- Miért nem ezzel kezdte? Mi van?
- Semmi különös, itt állok a pult mögött. :roll:


hétf. ápr. 18, 2005 8:41
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Archon: bár abszolút előítéletektől mentes vagyok, azonban egyet kell értsek Veled, a dolog erkölcsi vonatkozását illetően.
Az, hogy egy csapat már csak nevében magyar, az már nem az országot képviseli. Nem a nemzet sporoló kiválóságai bizonyítanak, hanem összevásárolt nemzetközi saláta. Ez persze amiatt van, mert már a sport is egy bazinagy üzlet, és csak a pénz körül forog. Régen azért a sport még valóban a nemeztek sportbéli képességeinek összeméréséről szólt...

Üdv!


szer. ápr. 13, 2005 18:56
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás 
Leginkább azokra levelekre emékeztet a cikk hogy "szegény kezetlen,lábatlan,beszédképtelen szemműtétjére legalább egy 20$ hivást ejtsél a mobilodon és küld tovább a levetet"-mert,szamár maradsz :lol:


szer. ápr. 13, 2005 16:41
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3127
Tartózkodási hely: A véka segge alatt.
Hozzászólás 
Egy erdekes projekt:
http://www.terminal.hu/newsread.php?id=13202404055514


szer. ápr. 13, 2005 14:51
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. márc. 29, 2004 14:10
Hozzászólások: 1689
Hozzászólás 
Ezt el kell sírjam. Tegnap meló után hazaértem, kaja tálcára, fater épp tévézik, hát beültem mellé. Egyébként már évek
óta nem nézek TV-t, csak Forma1-et. :)
Szal leülök, kosárlabda meccs megy éppen, először azt hittem, vmi külföldi adás, ugyanis csak angol, francia, stb
nevek hangzottak el, a pálya meg tele volt benga nagy négerekkel. Mondom kúl, mi ez, NBA? Á, dehogy, Debrecen - Paks
játszik. :shock:
He? És magyar miért nincs a pályán? És hogy kerül egy rakat külföldi a helyükre? Ja, hogy mindehol ez van már?
Szép. Fater csitítgatott, én dühöngtem, aztán időkérés volt. Vazze, az edző is néger, és egy k*rva szót nem tud
magyarul!!! Az a néhány magyar játékos, aki tévedésből bekerült a csapatba, veszettül fülel, hogy a nagy hangzavarban
megértse a kib*szott New York-i akcentusát az edzőnek. Hát ilyen nincs!
Mielőtt vki megvádolna, NEM VAGYOK RASSZISTA, nem viselek bomber dzsekit, nincs kopaszra borotválva a fejem,
de az biztos, hogy hólapáttal csapkodnám meg az arcát annak, aki engedi, hogy magyar együttes címén egy komplett
nemzetközi parádé legyen a pályán. :evil: :evil: :evil:
Elnézést a stílusért.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Archon hétf. ápr. 18, 2005 12:55-kor.



szer. ápr. 13, 2005 9:13
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Hát, nekem "szigorúan halálpontosan szemből" is fakó...
Esetleg megpróbálom a monitordrivert frissíteni, mert a gyári CD-s verziótól van újabb, de még nem töltöttem le.

Üdv!


kedd ápr. 12, 2005 17:08
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Az enyémet se lehet nagyon máshonnan nézni, csak szemből. Ha más a dőlésszög, akkor átmegy inverzbe. Nem tudom mi az oka, talán az, hogy csak alul és felül van megvilágítás (a tisztességesebb asztali TFT-kben azért több lámpa van), vagy nem tudom. Ráadásul az enyémben egy jó kontrasztarányú Samsung kijelző van. A színekkel nincs is semmi baj, gyönyörű képe van, de szigorúan csak halálpontosan szemből.


hétf. ápr. 11, 2005 21:22
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Fene sem akar megint szombat délelőtt pesten bumlizni, ráadásul szerintem a kijelzőt instant nem is cserélik, csak ha ott hagyom 1-2 hétre, ami megint egy út Pestre...

Üdv!


hétf. ápr. 11, 2005 20:26
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
McLaca írta:
Árpy írta:
McLaca: Kössz a közlekedési infót. Gagyi a kijelzője a notebooknak?
Fakó, a piros az narancssárga, a zöld kifakult. A kék az OK, de az egész kép kék irányba van eltolódva, nem lehet rendesen kikorrigálni a videokártya beállításainál. Ráadásul a függőleges láthatósági szöge nagyon rossz... Ha a kijelző tetején jó a kép, középen már világos, alul tiszta fehér fátyol. Ha alul jó, fent már besötétedett, és lassan fordul is át inverzbe... Ha egy teljesen fekete képet nézek, a kijelző középső vékony sávjában fekete csak, alatta és felette is már tolódik el. Olyan érzésem van, mintha TFT helyett STN kijelzőt néznék, viszont az utánfényléséből ítélve mégis csak TFT - még jó :)
Szóval az igazság az, hogy eddig ilyen kijelző tulajdonságokat még nem láttam notebookon, főnököm gagyi Gericomjának kijelzője is szebb színben is és függőleges láthatósági szögben is, szóval ezért marha nagyot cslaódtam, 330.000-ért nem ezt vártam volna... Most jobban megnézve azért a kék is fakó. Az egész kép élettelen, színtelen, fakó, fakó, fakó...
Már konzultálok az egyik szervizessel, aki írogat a HWSW fórumba is, lehet, hogy kifogtam egy egyedi hibás kijelzőt?

Üdv!
Csak kicserélik! :?


hétf. ápr. 11, 2005 19:59
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Árpy írta:
McLaca: Kössz a közlekedési infót. Gagyi a kijelzője a notebooknak?
Fakó, a piros az narancssárga, a zöld kifakult. A kék az OK, de az egész kép kék irányba van eltolódva, nem lehet rendesen kikorrigálni a videokártya beállításainál. Ráadásul a függőleges láthatósági szöge nagyon rossz... Ha a kijelző tetején jó a kép, középen már világos, alul tiszta fehér fátyol. Ha alul jó, fent már besötétedett, és lassan fordul is át inverzbe... Ha egy teljesen fekete képet nézek, a kijelző középső vékony sávjában fekete csak, alatta és felette is már tolódik el. Olyan érzésem van, mintha TFT helyett STN kijelzőt néznék, viszont az utánfényléséből ítélve mégis csak TFT - még jó :)
Szóval az igazság az, hogy eddig ilyen kijelző tulajdonságokat még nem láttam notebookon, főnököm gagyi Gericomjának kijelzője is szebb színben is és függőleges láthatósági szögben is, szóval ezért marha nagyot cslaódtam, 330.000-ért nem ezt vártam volna... Most jobban megnézve azért a kék is fakó. Az egész kép élettelen, színtelen, fakó, fakó, fakó...
Már konzultálok az egyik szervizessel, aki írogat a HWSW fórumba is, lehet, hogy kifogtam egy egyedi hibás kijelzőt?

Üdv!


hétf. ápr. 11, 2005 19:54
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
grimi írta:
Ha egy hibás hardvert, mondjuk vinyót visszaviszel boltba mit néznek, hogy azonosítsák. Sorozatszámot vagy mit?
Arra gondoltam, ha meghal a vinyó és már nem garis elmész oda, ahol vetted és veszel egy ugyanolyat. Majd pár nap múlva fogod a régit és beviszed, hogy "ez meghalt, kérem cserélni".
Gondolom értitek mire akarok kilyukadni.
A serial numbert biztos nézik.


hétf. ápr. 11, 2005 16:48
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 419
Hozzászólás 
Ha egy hibás hardvert, mondjuk vinyót visszaviszel boltba mit néznek, hogy azonosítsák. Sorozatszámot vagy mit?
Arra gondoltam, ha meghal a vinyó és már nem garis elmész oda, ahol vetted és veszel egy ugyanolyat. Majd pár nap múlva fogod a régit és beviszed, hogy "ez meghalt, kérem cserélni".
Gondolom értitek mire akarok kilyukadni.


hétf. ápr. 11, 2005 16:29
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
McLaca: Kössz a közlekedési infót. Gagyi a kijelzője a notebooknak?


hétf. ápr. 11, 2005 16:14
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Dester írta:
Hol találtál?
Hihetetlen, de a MediaMarktban, és mivel a Mitsubishi gyártotta, valószínűleg nem hamisítvány. A hamisítványokon általában "unknow" gyártó van.

Egyébként szombaton átvettem a notebookomat Pesten, és nagyon bejön. Leszámítva, hogy a kijelzője csalódás.

Edl:
szerintem az érintett alaplap leírása nélkül reménytelen a dolog. A 486-os korszakban a jumperelés volt a divat, minden beállításra szinte.

Üdv!


vas. ápr. 10, 2005 22:41
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2573
Hozzászólás 
nem akartam a kérdésemnek új topikot nyitni, azért írom ide.

kérdés:
hol találok a neten - nyilván angol nyelven (persze ha lenne magyarul, még jobb...) - forrást/leírást/infókat régi gépek (pl. 486) építéséhez, konfigolásához, "működtetéséhez", stb...
a mai, felhasználóbarát PC-korban elég nehéz összaállítani és beállítani pl egy 486-ost.

köszi!

(google-ell keresem, de nam találtam megfelelő oldalakat. talán nem jól kerestem?!)


vas. ápr. 10, 2005 18:37
Profil Privát üzenet küldése
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Sanya :)


szomb. ápr. 09, 2005 13:04
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Hol találtál?


szomb. ápr. 09, 2005 10:39
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Apropó: ma (1,5 év után) kaptam végre 24×-esen írható CD-RW-t. Meg is írtam max. sebességgel, az író 40× olvasta, az olvasóm 32×. (RW-re talán ennyi is a max, amit mindkettő bír). Mitshubishi féle eredetileg, a Verbatim neve alatt. Ez jó minőségűnek számít?

Üdv!


pén. ápr. 08, 2005 22:19
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Volánnal kényelmetlen, értelmetlen és drága.
Vonattal egyszerűbb és gyorsabb, főleg IC-vel. Tiszai PU-n felszállsz az 1-es vilingerre, a végállomásáig mész, és menetirány szerint bal oldalon átmész az úton (azért menetirány szerint balra, mert nem feltétlenül a jobb oldalra visz be a vágány, egy keresztváltó van a Diósgyőr VÁ-n, így nem mondhatom, hogy ahogy leszállsz, átmész, mert így hol egyik, hol másik oldalra küldenélek :) ) Ha átmentél a zebrán, elindulsz jobbra és a sarkon befordulsz, ott van az 5-ös és 15-ös megállója, mindkettő letesz Lillafüreden és nem jár túl gyakran. A megállójuk amúgy jól el van dugva.
Alternatíva: Tiszai PU-ról 1-es busz, amiről a Majális park VÁ előtt egy megállóval leszállsz, és ott bevárod az 5-ös vagy 15-ös buszokat.
Amikor Lillafüred következik, előtte közvetlenül egy rövid alagúton megy át a busz.

Üdv!


pén. ápr. 08, 2005 22:00
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
Ha csak busz, akkor Bp-Lillafüred útra rámegy a fél nap :evil:
Ezért kéne vonattal Miskolc, onnan busz.


pén. ápr. 08, 2005 16:52
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
Úgy gondoltam, h. Miskolcra vonat, onnan busz. Igy a legolcsóbb.


pén. ápr. 08, 2005 16:37
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 561
Hozzászólás 
Sy írta:
A Volán menetrend .......


_________________

További kellemes utazást kívánva:

Sy





:lol:


pén. ápr. 08, 2005 16:23
Profil Privát üzenet küldése
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
A Volán menetrend (http://www.menetrendek.hu/cgi-bin/menetrend/html.cgi) nem segít?


pén. ápr. 08, 2005 16:13
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
Lillafüredre hogy lehet eljutni? Miskolctól busszal? Mennyi idő?


pén. ápr. 08, 2005 15:14
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Tegnap megrendeltem, ma visszaigaziolták leendő notebookom rendelését. (Ma az egyik ügyfelünk nem tudta, mi az a notebook... :lol: )
Ha minden jól megy, jővő hét végén mehetek is érte. 8)

Üdv!


pén. ápr. 01, 2005 22:36
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
Úriember az, aki nem beszél a Windows-ról, pedig tudna.

Az emberi megbízhatóságra alapozott rendszerek megbízhatatlanok..


csüt. márc. 31, 2005 13:20
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Lecsaptak a Mátrix HUB-ra. Ezt talán érdemes megnézni:

http://forum.terminal.hu/viewtopic.php?t=25384


csüt. márc. 24, 2005 16:44
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 9:12
Hozzászólások: 2711
Tartózkodási hely: Budapest, Érd
Hozzászólás 
McLaca írta:
...Viszont amennyi pénz bemegy a pénztárba havonta, az ha belegondolunk, öreg koromra 1 évre sem lesz elég. Ezért sem látom sok értelmét nagyon válogatni. Ne sikkaszzák el a lét, ennyi a lényeg.
Üdv!

Épp ez a lényeg, ha a MNYP jól kezeli a pénzed akkor minimum annyival nő mint amennyi az infláció kedvező esetben többel!
...És akkor azért nem olyan rossz, főleg hogy öreg korodra valószínűleg egész más lesz az értékrended!

Mindezek ellenére én is nagyívben xarok a jövőre, mert szüleimből kiindulva nem sok esély van rá, hogy néhány évnél tovább legyek nyugdíjas (vagy még annyi se)!

Carpe Diem :D


csüt. márc. 24, 2005 9:46
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Én az Erste-nél vagyok. Különösképpen nem jártam utána, hogy ez nekem jó-e, vagy sem, azonban az év végi eredményértesítőben mindig az van, hogy igen szép hozammal zárta az évet a pénztár, tehát ügyesen hazárdírozott a pénzemmel. Azért náluk, mert amikor az egyetemhez számlát kellett csinálni, már-már dacból az Erste-t választottam, mert mindenki az OTP-nél volt, én meg nem vagyok a csordaösztön híve :wink: Illetve azért is, mert akkor még saját (és Postabankos tagbanki) ATM-ből a kp. felvét korlátlanul ingyenes volt, meg idegen ATM-ből is az első kettő, + a szlavezetés is díjmentes vol. Akkor ezt az OTP nem kínálta. Azóta persze semmi sem így van, mint régen. Na ezért jött MNYP-ben is az Erste. Viszont amennyi pénz bemegy a pénztárba havonta, az ha belegondolunk, öreg koromra 1 évre sem lesz elég. Ezért sem látom sok értelmét nagyon válogatni. Ne sikkaszzák el a lét, ennyi a lényeg.

Üdv!


szer. márc. 23, 2005 23:19
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
PÜ ment Salvatore ;)


szer. márc. 23, 2005 19:34
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 561
Hozzászólás 
Sy írta:
Én nem gondolok a jövőre, most verem el a pé'zt. Majd csak eltart valaki, ha öreg leszek :)



Ha megéred a nyugdíjt... :twisted:


szer. márc. 23, 2005 18:09
Profil Privát üzenet küldése
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Én nem gondolok a jövőre, most verem el a pé'zt. Majd csak eltart valaki, ha öreg leszek :)


szer. márc. 23, 2005 15:39
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
senki nem tudja hol van nyugdíjpénztára és azt sem hogy miért!:) Na de én már tudom!:)


szer. márc. 23, 2005 9:36
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. márc. 29, 2004 14:10
Hozzászólások: 1689
Hozzászólás 
Miért kérded? :)


szer. márc. 23, 2005 9:11
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
Na Skacok mindenki munkanélküli?:)


szer. márc. 23, 2005 9:10
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
még az Allianz Hungaria es MKB-t ajánlották be.
nem a hozam az elsődleges, mert ha kettő közt van fél százalék és a fél százalékért szét kell magam idegeskedni, akkor inkább legyen kevesebb, mert úgy járok ahogy Archon mondja!:)


kedd márc. 22, 2005 9:21
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
Dester írta:
Apám egy többes biztosítási cégnél dolgozik, majd rákérdek holnap. :)


kösz! várom!:) én az OTP-n és az AB-EGONon gondolkodtam.


kedd márc. 22, 2005 9:09
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 4538 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 ... 91  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 29 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség