Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. márc. 28, 2024 11:39



Hozzászólás a témához  [ 214 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
Adat visszaállítás! 
Szerző Üzenet
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Azért lassabb, mert az USB 2.0 átviteli sebessége elvi 480Mbit/s, az ATA133 pedig 133MB/s.


A gyakorlat: vinyók kb 60MB/s-t tudnak. USB pedig olyan 200Mbit/s (25MB/s) a gyakorlatban. A 25MB az már nagyon jónak számít, én a külső vinyón olyan 15-20MB/s-t szoktam elérni.


szer. jan. 07, 2009 15:18
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. dec. 28, 2008 22:16
Hozzászólások: 113
Hozzászólás 
Üdv!

Bocsi, de ezt tényleg nem tudom, hogy hová kell írni, ha megmondjátok akkor átírom oda ahová kell!

Szóval van egy külső usb-s rack-em, amiben egy 200gb-s vinyó dolgozik. Másolni akarok mondjuk dvd-ről a külső vinyóra, de lassabb a másolása mintha ide kábelen csatlakozna, gondolom alapból lassabb. Nem lehetne valahogy felgyorsítani a másolási sebességet mondjuk a reg editben átírni valamit, hogy gyorsabb legyen a folyamat? Ha meg akarnád kérdezni, hogy miért nem kötöm rá ide kábelre akkor azért, mert bekever a 200-as vinyó a gépnek!

Ha nincs rá lehetőség akkor mind1!


szer. jan. 07, 2009 15:08
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Hik írta:
... Ajánlom neked is meg mindenkinek ezt a fent említett programot, mert nagyon jó!

Természeresen megvan. :D

Vannak hasonlók (talán jobb is): pl. IsoBuster vagy CDRoller. :shock:

Az említett linken meg szinet minden megtalálható. :D


vas. jan. 04, 2009 17:05
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. dec. 28, 2008 22:16
Hozzászólások: 113
Hozzászólás 
Üdv Laci_L!

Köszönöm a kódot, de már megkaptam mire te írtad a válaszodat, de köszi azért. Ajánlom neked is meg mindenkinek ezt a fent említett programot, mert nagyon jó!


vas. jan. 04, 2009 13:47
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Hik írta:
Üdv!

Badcopy pro nevezetű programhoz tud valaki regisztrációs kulcsot adni?...

Itt van 24 találat:
http://katz.cd/search/Badcopy+pro


csüt. jan. 01, 2009 18:41
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. dec. 28, 2008 22:16
Hozzászólások: 113
Hozzászólás 
Üdv!

Badcopy pro nevezetű programhoz tud valaki regisztrációs kulcsot adni?
Fontos lenne!

Amúgy ezt a programot ajánlom vissza lehet állítani az adatokat a cd-ről olletve dvd-ről, amik törölve lettek róluk!

Ha gondoljátok küldhetitek mailben: harix@freemail.hu


csüt. jan. 01, 2009 1:15
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. dec. 28, 2008 22:16
Hozzászólások: 113
Hozzászólás 
Köszönöm a válaszát mindenkinek!

Én most egy CD/DVD Data Racovery programmal próbálkozom, valahol azt hisezm ebben topikban volt feltéve egy hasonló kérdés mint az enyém és ez az utolsó reményem, mert beszerezhetetlen és igen fontos képek voltak számomra ezek.


szer. dec. 31, 2008 19:10
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás 
Idézet:
... újraírható lemezről lehet adatviszaállítást csinálni ..
.
BY Laci_L
Idézet:
Az kizárt (CD, DVD)

A CD-RW ill DVD-RW formátumot pontosan ezért forszírozták annó mikor bevezették,akkor manapság miért is nem ajánlott? :roll:


szer. dec. 31, 2008 17:56
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Idézet:
... Egy olyan csomagban van benne az internet amiben ez az IPTV-s rendszer ...

Símán szét lehet osztani addig, mígy a jelszint elegendő marad (hacsak nem aktív a szétosztás), de látni csak ott fogod az IPTV-t, ahol van SetTopBox is kódkártyával. A jel szétosztás sajnos a kétirányú (interaktív) átvitelnél nem egyszerű, mert a visszirányt is biztosítani kell, így egy síma erősítő nem jó (ami a kábel tv-hez még jó).

Idézet:
... újraírható lemezről lehet adatviszaállítást csinálni ...

Az kizárt (CD, DVD). Merevlemezről esetleg, de egy vagyonba kerül.

Idézet:
...wi-fi-t vidéken lehet használni ...

Persze. Sőt, van esélyed a jobb vételre, mert nem olyan telített a tér, és foglatak a frekvenciák.


szer. dec. 31, 2008 17:22
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Amin már felül lettek írva az adatok, azt már nem tudod visszaállítani (kürt esetleg tudja, de annyit szerintem nem érnek).

Netet megosztani lehetséges lesz. Legegyszerűbb, ha arra a kanócra ami a PC-be belemegy, arra aggatsz rá egy routert. Márkára én a Linksys-t ajánlom. Viszont ez már nem az adatvisszaállításhoz tartozik, inkább az Internet részlegbe, ezért lehetőleg ott legyen a folytatás.


szer. dec. 31, 2008 15:02
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. dec. 28, 2008 22:16
Hozzászólások: 113
Hozzászólás 
Üdv!

Azt hiszem, hogy félreértés történt valószínűleg az én részemről :oops: . Nem tv csatornát akarok osztani hanem internetet. Egy olyan csomagban van benne az internet amiben ez az IPTV-s rendszer is benne van csak az én tudatlanságom miatt értettük félre egymást.

A másik kérdésem, hogy újraírható lemezről lehet adatviszaállítást csinálni ha már azóta írva volt rá vagy nem lehetséges ez a megoldás egyáltatáln?

Ha wi-fi-t akarnák vennei akkor milyen márkát javasoltok, illetve wi-fi-t vidéken lehet használni?


szer. dec. 31, 2008 14:35
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Úgy van ahogy Laci_L írta. Esetleg olyat lehet csinálni, hogy a settopbox után osztod el, úgy el lehet vinni az adást több tv-hez, viszont akkor mindegyiken ugyanaz a műsor lesz. Nálunk így volt a parabola elosztva. Bár ha nem koax jön ki a settopboxból, akkor ez is probléma lehet, ha messzire kell vinni.


kedd dec. 30, 2008 20:16
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Hik írta:
... IPTV-s rendszert lehet-e routerral osztani, úgy, hogy a szolgáltató nem veszi észre?

Az IPTV kizárólag kódolva jön, és ehhez SetTopBox kell, kódkárytával. Így meg mindegy hol van az adatláncban.
Hiába osztod szét, akkor is egy SetTopBox van, amivel csak egy műsor fogható (vagy kettő, de akkor is egy dobozban van).


kedd dec. 30, 2008 19:23
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. dec. 28, 2008 22:16
Hozzászólások: 113
Hozzászólás 
Üdv!

Hannibal köszönöm a segítségedet! Sajnos csak fél siker, a mappákat meg a bennük lévő tartalmat megtalálta, de ha megnyitom a képet akkor nagy fehérség jelenik meg vagyis semmi. Ebből még lehet vmit helyrehozni?

Esetleg létezik olyan, hogy Rw-s dvd lemezről miután töröltem az előző adatokat azokat visszahozzam vagy ez a mondatom úgy hülyeség ahogyan van?

Más: ezt viszont nem tudom meilyk topikba kell írni: IPTV-s rendszert lehet-e routerral osztani, úgy, hogy a szolgáltató nem veszi észre?


kedd dec. 30, 2008 0:11
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Hát lehetséges, hogy azok a képek ugrottak. Küld rá a vinyóra a GetDataBacket, ha megtalálja, megtalálja, ha nem nem.


vas. dec. 28, 2008 23:12
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. dec. 28, 2008 22:16
Hozzászólások: 113
Hozzászólás Help!
Üdv Emberek!

Egy olyan kérdésem lenne hozzátok, hogy a minap a gépemet többször is újra kellett telepíteni. Vezeték nélküli internetes kapcsolatot próbálgattam beállítani a d meghajtómat jelölte ki rá mivel egy usb-s rack-ban van.

A windowst a c meghajtóról törltem, de a d megható továbbra sem d megható volt hanem vezeték nélküli kapcsolat jele volt rajta, bár az adatok megvoltak benne, nem mertem kiírni, dolgokat nem tudtam, hogy sikerül-e.

Szerettem volna visszakapni a meghajtót wincsiként ezért töröltem többször is a partíciót. Ezek után jutott az eszembe, hogy fontos képek voltak rajta amiket nem írtam ki.

A kérdésem az, hogy vissza lehet-e őket hozni valahogy vagy sem?

Köszönöm a választ!


vas. dec. 28, 2008 22:26
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2584
Tartózkodási hely: miskolc
Hozzászólás 
hát szereitnem ebben a formában te nem fogod tudni vissazállitnai!
(megsugom én a paragont nagyon utálom, mert már csesztetett engem is, bár az én butaságom is közrejátszott)
0., a őarticiók egymás mögött helyezkednek el a lemezen ez nagyon fontos!
1.,Mikor törölted a particiót az nem gond. Itt lett egy üres partició
2., alapesetben művelet nélkül tudod hozzátenni a felszabadítottat az előttelevőhöz (mert fizikailag egymás melett vannak)
3.,ha egy teljesen másikat akarsz menöveszteni akkor szépen elkezd a lmeezen átmásolgatni az adatokat a lemez uj fizikai helyére.
4., Mivel te 100%osan egy ilyen folyamatot szakitottál meg és módositottál ezért elcsuszott minden!

Hát ha van rá őtlet én is kiváncsian várom!
De próbaképpen még ne kezdj neki hátha mondanak valamit, és csak rosszat tehetsz ha felelőtlenül állsz hozzá.

üdv


vas. nov. 16, 2008 19:42
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. nov. 16, 2008 16:46
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Szasztok!

Sikerult megszopatni magam...

A vinyom 4 particiora volt szetszedve, az egyiket feleslegesnek lattam, gondoltam megszuntetenem es beolvasztom a tobbibe.

Igy is tettem, a szukseges muveletekhez a Paragon Partition Manager v9.0 Pro-t hasznaltam, miniPE-s, nagyon jo cucc. A partico torlese sikeresen megtoretnet, igy felszabadult 100 GB. Fogtam, a maradek particok kozul az egyiket resize-oltam a teljes felszabadult teruletre. Elkezdotott a muvelet, viszont nem sokkal a kezdes utan rajottem hogy inkabb a masik particiot egeszitenem ki e helyet, igy hirtelen meggondolatlansagbol rakattintottam a Cancel-ra.
Ez volt a hiba. Irt is egy uzit, hogy majd az OS-el ellenroizzem le a particiot, mert hibas linkek lehetnek... Ok gondoltam. Aztan miutan ugye megszakitottam az atmeretezo folyamatot szepen elkezdtem egy masik particiot atmeretezni a teljes fennmarado helyet kihasznlava. Ez sikeresen meg is lett. Ujrainditas...
Az XP fajlrendszerellenorzessel kezdett a felbeszakitott meghajton es szerintem itt lett ****. Ugyanis o a particion levo osszes fajlt arvanak talalt es vmit machinalt az indexukkel. Ennek az lett az eredmenye, hogy a partico szepen epsegben megvan, rajta az osszes fajl, csak eppen a tartalmuk hasznalhatalan. EGYIK FAJLT SE lehet megnyitni, pl a txt fajlok tartalma zagyvasag. Szereny velemenyem szerint a fajlok indexe rossz helyre mutat, ezert **** a taralma.
Halistennek ezen a particion voltak szamomra a legfontosabb adatok es egyenlore nem tudok vele micsinalni. Sima recover progik ugye nem talalnak semmit, mert megvan minden fajl, csak eppenseggel hasznalhatatlanok...
Na erre mondjatok nekem legyszi vmi programot! :!: :jaj:


vas. nov. 16, 2008 17:04
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás 
:rulez:


vas. júl. 06, 2008 13:24
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szomb. júl. 05, 2008 8:20
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
Nagyon szépen köszönöm az infót. Tökéletesen visszajött az összes anyagom :lol: Mégegyszer köszi mindenkinek a segítségét.


vas. júl. 06, 2008 13:23
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. júl. 05, 2008 8:20
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
Köszönöm megprobálom


vas. júl. 06, 2008 8:31
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás 
Találtam neked valamit hátha segitGetData Repair My Excel v1.1.0.71


vas. júl. 06, 2008 8:22
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szomb. júl. 05, 2008 8:20
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
Általában azok az exel fájlok nem álltak vissza, melyekben képletek és hivatkozások voltak.


vas. júl. 06, 2008 7:38
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Akkor az nagyvalószínűséggel veszett fejsze :(


szomb. júl. 05, 2008 19:11
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szomb. júl. 05, 2008 8:20
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
A másodikra gondolok, miszerint sérültek a fájlok és nem képes az exel beolvasni


szomb. júl. 05, 2008 13:50
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3531
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Most arra gondolsz, hogy néhány xls kiterjesztésű fájlt nem talált meg a GetDataBack? A GetDataBack nem tesz különbséget a fájlok típusa között. Amit megtalál és visszaállítható, azt visszaállítja. Ha nem talált xls táblázatokat, akkor félő, hogy azok már felülíródtak.
Vagy arra gondolsz, hogy sikerült visszanyerni xls állományokat, de sérült a fájl és az excel nem tudja beolvasni?


szomb. júl. 05, 2008 9:05
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. júl. 05, 2008 8:20
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
Köszönet a topicnak és minden jelenlévőnek, volt jelenlévőnek. Nagyon sokat segített a forum. Az adataim 90% előkerült hála a GetDataBack proginak. Egy kérdés maradt előttem megválaszolatlanul, ha valaki tud légyszi segítsen. Hogyan tudom az exelben írodott adataimat visszaszerezni? Word és képek hál istennek megvannak.
Köszi előre is mindenkinek!


szomb. júl. 05, 2008 8:27
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. jan. 28, 2005 20:39
Hozzászólások: 3683
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
Milliókat érő adatok? Na ne vicceljünk már.. :roll:
Ha tényleg, akkor vegyél fel hitelt....

De,ha megkeresel privátban,még "gyűrhetjük" egy kicsit a kérdést, (nem milliókért. ;) )
Egyenlőre messze túl kevés az infó ami elhangzott itt a topicban,hogy biztosan tudható legyen, a kürt nélkül 0,000% az esély.

Abban igaza van teljes mértékben Laci_L-nek, hogy minden fontos adatot menteni, menteni, menteni..


szer. jún. 25, 2008 16:34
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Sajnos ez van. Legközelebb nagyon figyelj.

Ebből él a Kürt. Nagyon jól.


szer. jún. 25, 2008 14:40
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. nov. 03, 2006 17:31
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
:( -> ebből sok.
Talán ezek az adatok érnének milliókat, csak épp nincs ennyim :)

Mindegy. Köszönöm srácok azért az infót és a felhomályosítást.


szer. jún. 25, 2008 14:16
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
daveslim

Szvsz két megoldás van:

1. jó mélyen belenyúlsz a buxtárcába, és irány a Kürt :shock:
2. elfelejted a törölt adatokat :D


kedd jún. 24, 2008 20:42
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
daveslim írta:
Kürt-ön kívül valaki esetleg? :) Komolyan mondom:
- esetleg átküldöm a 3 fájlt és hátha van itt valaki, aki átlátja a káoszt és ha sikerül kinyerni valami infót belõle, akkor fizetek.
Hm? :)


lehet, nem értetted meg elsőre: a kürt sem az átküldött néhány file-ból dolgozik, hanem a vinyód apróra szereléséből. (+ abból a néhány millából, amit előre fizetsz nekik)


kedd jún. 24, 2008 13:44
Profil Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. jan. 28, 2005 20:39
Hozzászólások: 3683
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
A program csak azt tudja,jelenleg,(vagy a multban ameddig még visszakereshető a történet), mennyi adatnál volt biztos(!),hogy abba a szektorba már más került.
Ettől még akár már az egész file területére kerülhetett új adat régesrégen, majd azok az adatok és bejegyzések is törölve lettek, így mondjuk a régi file egy része most "szabad hely" vagyis a parogram úgyérzi, "nincs felülírva", ennek ellenére debizonyhogy régesrégen felül van.


kedd jún. 24, 2008 13:33
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. nov. 03, 2006 17:31
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
Köszönöm az infókat. A Kürt egyébként annak a cégnek az ügyfele, ahol dolgozom, de ez igen kevés lenne egy jelentős árengedménynek :P :)

Viszont a visszaállítás előtt - ahogy írtam is - az egyik program nekem visszajelzi, hogy hány %-ban van felülírva a visszaállítandó fájl. Nekem 3 fájl kell és az egyik 30% körül, a másik 60% körül, a harmadik pedig 80% körül van felülírva.
Nekem az is elég lenne, ha a maradék, nem felülírt %-ot valahogy ki lehetne olvasni, vissza lehetne állítani. Mert hiába vannak ép adatok, valamiért semmi értelmes nem jelenik meg a fájlban; nem látszódik a felülíratlan adat sem. Vagyis 1-nél igen, de mintha az nem is az msn előzményhez tartozna, hanem valami más fájlból nyerte volna ki.
Kürt-ön kívül valaki esetleg? :) Komolyan mondom:
- esetleg átküldöm a 3 fájlt és hátha van itt valaki, aki átlátja a káoszt és ha sikerül kinyerni valami infót belőle, akkor fizetek.
Hm? :)


kedd jún. 24, 2008 13:00
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
értem, köszi.


kedd jún. 24, 2008 10:09
Profil Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3531
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
T68m írta:
ezt már soxor hallottam, de elképzelni nem tudom, hogy a fizikailag felülírt adatokból, hogy nyerné vissza a kürt??!!?!?!?
Én meg olvastam is. Nincs időm utána keresni, csak pongyola módon idézek az emlékeimből. Nem digitálisan, hanem analóg módon olvassák a jeleket. És pédául az 1 állapotú bit analóg értékéből vagy mágnesezési irányítottságából következtetni tudnak, hogy az 1 érték beírása előtt is 1 volt, vagy 0 értékből lett átírva 1-nek.
De ahogy nézegetem a Kürt lapját, ott csak alapszintű adatmentés van beárazva pár száz rugóért. Felülírt adatok visszanyerése náluk sem hétköznapi dolog, még cégeknek is megfizethetetlen.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nbela kedd jún. 24, 2008 10:14-kor.



kedd jún. 24, 2008 9:48
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. jan. 28, 2005 20:39
Hozzászólások: 3683
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
Úgy nyerik vissza,hogy magát a mégneses tárcsát vizsgálják kiszerelve mélyanagszerkezeti vizsgálati módszerekkel, méghozzá gyakorlatilag mikroszkópikus méteretekben,többszázmillió sőt milliárd ponton.

Azt is kihazsnálják,hogy bár a lemez ahogy forog,az iróelektronika szinkronoz,de az egyes bitek nem pont egymásra kerülnek.Tehát marad az új mágneses kép "alatt" egy az új mágneses infóval takart régi "szellemkép"

Ez forint százmilliókba kerül egy közönséges ma szokásos 40-80 gigás HDD esetén is!!
Csak olyanesetben szokás ezt bevetni, ami indokol ekkora költséget, pl nemzetbiztonságra veszélyes elemek ténykedésének lefülelése, milliárdokat érő céges adatok és bizalmas infók visszanyerése,stb,stb.


kedd jún. 24, 2008 9:41
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Hannibal írta:
Kürt képes rá, de ahhoz sok pénz kell :P


ezt már soxor hallottam, de elképzelni nem tudom, hogy a fizikailag felülírt adatokból, hogy nyerné vissza a kürt??!!?!?!?


kedd jún. 24, 2008 9:22
Profil Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Ha már felül lett írva, akkor az ilyen mezei programok nem képesek visszaállítani.

Kürt képes rá, de ahhoz sok pénz kell :P


hétf. jún. 23, 2008 18:09
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3531
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
A leírtakból nekem úgy tünik, hogy az adataid már felülíródtak. Nem lehet visszaállítani.
(Esetleg a Kürt Kft képes több száz léért felülírt adatokat visszaállítani...)


hétf. jún. 23, 2008 16:59
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. nov. 03, 2006 17:31
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
Hi!

Kérlek segítsetek, Ti biztos tapasztaltabbak vagytok:
- van egy régen törölt msn előzményem. Mindenféle programot kipróbáltam és a nagy része meg is találja ezt az msn előzményt .XML és .HTML formátumban is (ugye az msn és az msn plusz is fent volt), és az egyik program még azt is írja, hogy x%-ban már felülírt. Viszont visszaállításkor semmi sem olvasható ki belőle, egy nagy krixkrax az egész :S :(

Nagyon fontos lenne visszaállítanom. Már azt is próbáltam, hogy a visszahozott fájl karakterkódolását állítom, de ez sem segít. Mindenféle karakter van egymás után, néhol 1-1 szó kivehető, de az sem az előzményhez tartozik.

Valaki ajánljon nekem egy programot. Sőt...komolyan mondom, fizetek is, ha valaki visszaállítja, vagy kinyeri nekem a krixkraxból a lényeget :)

Köszönöm.
Daveslim


hétf. jún. 23, 2008 16:09
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 25
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
Laci_L írta:
mckenny írta:
... ez a program pedig a Stellar Phoenix for FAT & NTSF 2.1...


Van újabb: v3.0.0.1. "Megoldással" együtt. :D

http://katz.cd/download/2046285/App/Stellar-Phoenix-Windows-Data-Recovery-3-0-0-1/


valoban, probáltam már ezt is , hogy mégis a másikat irtam annak annak szubjektivitas az oka.. amire szükségem volt az elözö verzio is tökéletesen tudta és gyorsabban végzett...


hétf. jún. 23, 2008 1:19
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
mckenny írta:
... ez a program pedig a Stellar Phoenix for FAT & NTSF 2.1...


Van újabb: v3.0.0.1. "Megoldással" együtt. :D

http://katz.cd/download/2046285/App/Stellar-Phoenix-Windows-Data-Recovery-3-0-0-1/


vas. jún. 22, 2008 18:35
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3127
Tartózkodási hely: A véka segge alatt.
Hozzászólás 
Igen illetve a 2 boot CD amik mindig jó jönnek, tele rengeteg hasznos progival,
köztök a visszaállítókkal, XP-hez inkább a Win MiniPE-t:
Hiren's Boot CD , Win MiniPE (from DigiWiz)
beszerzési helyük: isohunt, mininova

P2-esen legalább 60MB rammal is már működnie kell,
ghost biztonsági mentések stb...


vas. jún. 22, 2008 13:19
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 25
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
sok szó elhagzott már arrol mivel érdemes visszaállitani elveszett fájlokat, nem láttam megemlitve egy progit ,amit én a GetDataBack nél is szivesebben használok mert gyorsabb, alaposabb nincs annyi töredék olvashatatlan nevü fájl, az analizáslás után az elveszett fájlok az ismert nevükön köszönnek vissza.. jeleölve azt is hogy visszaállithatóak avagy már végérvényesen veszettek, sérültek.. ez a program pedig a Stellar Phoenix for FAT & NTSF 2.1
googleba irva ezer helyet találsz, ahonnan leszedheted, és a hozzávaló gyógyirt ugyszintén:)
de ha valaki nem találná, hát egy pü- irjon
remélem segitek ezzel is annak aki alatt nagyon ég a talaj épp:DD
üdv mc


szomb. jún. 21, 2008 11:53
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. jún. 15, 2008 17:45
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
HAnnibal kösz a segítséget már majdnem jó lett mikor ezt az üzit írta a gép :? A(z) rundll32.exe hibát észlelt, ezért leáll. A kellemetlenségekért elnézését kérjük.


kedd jún. 17, 2008 10:05
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. jún. 15, 2008 17:45
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
Hát már meguntam ezt a három alap szint ZÖLD,KÉK,SZÜRKE kellet vmi új hát nem jött össze :shock: :D


kedd jún. 17, 2008 9:48
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Amúgy minek a téma? Főleg váltogatni? Egy natúr egyszínű háttér nem elég? :D


hétf. jún. 16, 2008 20:36
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
http://swatrant.blogspot.com/2005/09/wi ... ssing.html

Angol oldal, de könnyen érthető.

A megoldást nem próbáltam, de sztem működőképes.


hétf. jún. 16, 2008 20:32
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: vas. jún. 15, 2008 17:45
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
Nah ez most tök jó mindenki arról ír hogy miért kértem e-mailban szerinetm inkább felejtsük el és a kérdésemre kérnék egy választ :D
Hogy hogy tudnám viszaállítani az xp-s témát ha a gép letörölte HELP ME!
Jah azért törölte le mert föl akartam rá rakni egy Vistás témát hát ne mvolt jó ötlet :(


hétf. jún. 16, 2008 18:55
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 214 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 14 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség