Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. ápr. 27, 2024 19:14



Hozzászólás a témához  [ 2 hozzászólás ] 
Avermedia tv box 9 
Szerző Üzenet
arany tag

Csatlakozott: pén. júl. 06, 2007 8:45
Hozzászólások: 138
Hozzászólás avermedia tvbox9
Kérem a moderátort, törölje az oldalt.
Megtaláltam azt a topikot, ahova való a hozzászólásom.

Köszönöm


hétf. jún. 08, 2009 17:10
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. júl. 06, 2007 8:45
Hozzászólások: 138
Hozzászólás Avermedia tv box 9
Sziasztok! A segítségeteket kérem. Adott egy avermedia tv box, (számítógép bekapcsolása nélkül lehetőség nyílik tévét nézni), ami tegnap este úgy tűnt megadta magát. Egyik pillanatról a másikra, el kezdett pattogni a hang. Átváltottam (távir.) egy másik csatornára, ott is ugyanez történt. Pár perc múlva már át sem tudtam váltani másik csatornára, mivel nem reagált. Azt gondoltam a távirányító megadta magát (először a távir.-ban elem csere, majd a készüléken próbáltam váltani csatornát, de nem reagált.). Sajnos nem ez volt a hiba.
Tovább kínlódtam.

A készüléket kihúztam a hálózatból, majd újból visszadugtam. Bekapcsolt a készülék, de egyetlenegy gombra sem reagált. Se távra, se a készüléken lévő gombokra. Szétszedtem, de sajnos nem találtam, sem megpúposodott kondit, sem leégésre mutató jeleket.
Túlfeszültségvédőről üzemelt, vigyáztam rá, mégis a made in China- nak köszönhetően elromlott! Érdemes vele küszködni, vagy mehet a kukába.

Mi lehet a hiba? Minden hozzászólásnak örülök. kÖszönöm
Még annyi szeretnék mondani, hogy bekapcsolás után hang nem volt, a gombokkal a fent leírtak szerint semmit sem lehet kezdeni, de tuner-ja valószínüleg jó, mivel azon az egy csatornán, ahol előzőleg megadta magát, képet ad.(tv2)


Sajnos csak 2 éves a készülék,(gari lejárt) és anno 25000 Ft-ba került. (Most is ennyiért lehet venni egy ilyen tv box 9 tunert.)


kedd jún. 02, 2009 11:05
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 2 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 14 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség