Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: vas. ápr. 28, 2024 9:22



Hozzászólás a témához  [ 6 hozzászólás ] 
nyomtatas 100% a4 meretben 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 21, 2006 16:24
Hozzászólások: 1362
Hozzászólás 
Igen sajna, el lehet mozdulva.
A lézerek 4 nekifutásra rakják össze a 4 színt egy közvetítő lemezre, közben a színeket tartalmazó dobot általában forgatják.
Nem pontosan illeszkedő alkatrészeknél (utángyártott toner?) ill. kopásnál símán előfordulhat színeltolódás.
Nincs a gépnek szín illesztési tesztoldala?


szer. okt. 28, 2009 12:57
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. szept. 16, 2009 9:18
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
aztan van meg mas is, ugyan ez a nyomtato lexmark c912 es nyomtatom ami megorit... amikor nyomtat a szinek el vannak kb. 1- 1.5 tolodva a cian vagy magenta meg nem tudom pontosan,hogy melyik, mert mindig mashogy alakul. Szerintem valami oknal fogav a nyomtatohenger nem parhuzamos vagy valamitol el van egy kicsit mozdulva. mi erre a megoldas? miert csinalja? segitsetek legyszi!


vas. okt. 25, 2009 9:42
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. szept. 16, 2009 9:18
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
Koszonom az eszreveteleket de sikerult ugy megoldanom, hogy letoltottem az universal driver-t es abbol teljes szeleben megy a nyomtatas


vas. okt. 25, 2009 9:36
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 21, 2006 16:24
Hozzászólások: 1362
Hozzászólás 
Hi!
Jóllátom, hogy ez egy lézeres masina?
Ebben az esetben azt tudom mondani, hogy még soha nem láttam, de még nem is olvastam olyan lézeresről, ami szegély nélkül tudott nyomtatni a névleges papírméretére.


csüt. szept. 17, 2009 7:58
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11874
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Szvsz a nyomtató szoftverétől függ, amin nem lehet állítani. Lehetséges a Default felelületen kívüli nyomtatás is (ilyenkor figyelmeztet a program), de ez nyomtatófüggő.
És hát a lap alján mindenképpen kell lenni egy darabnak, amit a tológörgő még fog nyomtatásnál. Ez a rész üres marad mindenképpen, ami kb 1-2 cm.
A jobb, bal, és felső oldalon kevés marad le. Ez is talán azért van, mert összefújná a továbbítő görgőt vagy felületet. Azt nagyon nehéz megcsinálni emiatt, hogy pontosan a papír szélén induljon a festék fújása.


szer. szept. 16, 2009 18:45
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. szept. 16, 2009 9:18
Hozzászólások: 4
Hozzászólás nyomtatas 100% a4 meretben
Sziasztok, van egy Lexmark c912 nyomtato ami A3 meret nyomtatasara alkalmas, viszont en szeretnek a4-es meretben nyomtatni megpedig a teljes oldalt feher csik (szele) nekul azaz 100% A4 meretet. Hogyan tudom ezt kinyimni A4 oldalra. Azt tudom, hogy kinyomtatni A3 es levagni aszelet de az nem jo mert sokat akarok igy nyomtatni. A nyomtato tud ekkorat nyomtatni csak a nyomtato program miatt korlatolt, van valakine otlete?


szer. szept. 16, 2009 9:31
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 6 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség