Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. márc. 28, 2024 21:39



Hozzászólás a témához  [ 3 hozzászólás ] 
Gembird KBS-61502 egér probléma 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Gembird KBS-61502 egér probléma
Én meg válaszolok az elejére. Az mindenképpen érdekes, hogy fél év után rendetlenkedik. Nekem is volt szerencsém hasonló vezeték nélküli pároshoz, de az már gyárilag a fenti jelenséget produkálta, vagyis rövid ideig ment, aztán valahol megakadt a dolog. Ha megvan a leírása, utána kéne nézni, hogy milyen frekvencián üzemel. Lehet, hogy csak az a gond, hogy valami zavarja.


kedd szept. 06, 2011 23:17
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 21, 2006 16:24
Hozzászólások: 1362
Hozzászólás Re: Gembird KBS-61502 egér probléma
Üdv!
Csak a végére válaszolnék:
Az eddigi összes görgős egér ami a kezemben volt, a görgőnél optós volt. Nincs semmi értelme a kontaktsprének.


kedd szept. 06, 2011 15:03
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. szept. 05, 2011 19:36
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Gembird KBS-61502 egér probléma
Tisztelt segítőkész fórumozók!

Ahogy néztem, ezt a fórumot hozzáértő emberek használják így hát ide írom meg elsőnek a problémám. :)

Kaptam egy, a témában megnevezett wireless egér+billentyű kombót, amit nem ajánlok senkinek... :)
Jó, végül is az egér megtenné, de pont az az ami nem akar rendesen működni. Kb. fél évig használtam win7-en és xp-n gondtalanul. De most olyat csinál, hogy csatlakoztatom, hangolom ahogy az elő van írva, aztán pár perc eltelik és nem megy az egér. Ami a jelet kapja jelez, mintha működne csak a kurzor nem mozdul... Kihúzom USB-ből, újracsatlakoztatom és ismét megy egy darabig. Driver-eket próbáltam, nem esett le sokszor meg magasról, de gondolom akkor ennyire se működne ha ez lenne a baja...

Hamár itt vagyok...
Van egy A4tech X7 XL-747H típusú egerem, ami viszont nem esett egyszer sem, de olyat csinál, hogy mikor görgetek egy irányba akkor néha, vagy van, hogy bevadul és szinte csak az ellenkező irányba görget. Compressor terápiát kapott, de nem segített. Kontakt hiba? Merjek belefújni kontaktsprayt? Mert szétszedni nem lehet...

Előre is köszönöm a segítséget!


hétf. szept. 05, 2011 20:00
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 3 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 15 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség