Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. márc. 28, 2024 23:15



Hozzászólás a témához  [ 8 hozzászólás ] 
Terminál pc(Thin Client) telepítése 
Szerző Üzenet
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás Re: Terminál pc(Thin Client) telepítése
Komolyan mondom lehidalok! :evil:
Mi a... :hm: kell olyan oldalakról bármilyen linket beollózni bármilyen fórumba ami elvisz(nem Presly-mert az még rácsos linzerként értékelhető=jailhaus rock)-TŐCCSÉMÁRLE MEG MEGÉRI FŐLEG NEKEM! :evil: -Ha még egyszer valaki ilyent linkel azt töröltessék rovatban fogom javasolni... :evil:
Elárulom neked hogy mindegyik Live-cd jellegű linux botol bármilyen ősrégi géprőll amelyik képes a BIOS-ban arról botolni.
Az EX-PYÁJ-az nem egy nyerő számodra,hiszen 'szegény'-mindenki ezt lájkolja, nem ismeri alapból az usb-bootot nem ismeri...'magyarul többször többen hogyan lehet mégis"-leírtuk :arrow: ott..,de minek

PS: Kidühöngtem magam..most,hogy hardver rovatban kérdeztél milyen a gép ?(A "Vas") :?: :jajne:
Thincient,Minix,Mwlan,Ubi-server client,Debian miniszerver-ez nem jó neked,mert konzolos,Slax,Ach..etc and itd...
...hol és mi lesz a szerver ami magát a "vékonyklienset' felébreszti-kell hozzá hiszen a gép béna kacsa,mint mobiltelefon szolgáltató nélkül!


csüt. dec. 18, 2014 18:21
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szer. dec. 17, 2014 2:54
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Re: Terminál pc(Thin Client) telepítése
És amit el szeretnék érni, hogy egy xp-t vagy valami kis linuxot aminek kisebb a gépigénye az usb-s vinyóról bebootoltatni vele és az fosson rajta.????
640-722 dump - testking.net


szer. dec. 17, 2014 5:11
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás Re: Terminál pc(Thin Client) telepítése
Hurrá! ezek szerint már van grafikus felületed is..most kezdődnek csak az izgalmak! :D


szer. dec. 28, 2011 19:31
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
vas-tag

Csatlakozott: csüt. dec. 01, 2011 22:58
Hozzászólások: 3
Hozzászólás Re: Terminál pc(Thin Client) telepítése
Köszönöm már sikeresen elkészült a terminal. Valójában egy Net-install Debian kellett!:)


szer. dec. 28, 2011 7:21
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás Re: Terminál pc(Thin Client) telepítése
Írd be a terminal-ba (írok hülyeségeket..hiszen neked csak az van..)
Kód:
uname -a

Itt kiírja a Debi verziószámát,aminek a minimális rendszerigényét a Debi-weboldalán ellenőrizheted..(GUI-tekintetben mindenképp--felhasználói felület)lehet hogy nem is volt elvetemült az illető aki telepítette,csak nem arra használta amire Te szeretnéd 'now'


szer. dec. 28, 2011 0:28
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
vas-tag

Csatlakozott: csüt. dec. 01, 2011 22:58
Hozzászólások: 3
Hozzászólás Re: Terminál pc(Thin Client) telepítése
Akitől kaptam ő Debiant rakott rá de csak console és semmi más tehát nem grafikus felületű, nézelődtem neten de nem találtam azt a verziószámot ami olyan lenne Debianból te esetleg tudod melyik az?


pén. dec. 02, 2011 21:30
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás Re: Terminál pc(Thin Client) telepítése
Röviden velősen Puppy vagy Tiny..vagy -de nincs avagy mert nem tapis a képernyő- ha xp jellegűt akarsz rátenni akkor Bart


pén. dec. 02, 2011 19:32
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
vas-tag

Csatlakozott: csüt. dec. 01, 2011 22:58
Hozzászólások: 3
Hozzászólás Terminál pc(Thin Client) telepítése
Hi all!

Olyan kéréssel fordulnék hozzátok, hogy van egy wyse v10l típusú terminál pc-m amire usb-n keresztül akarok rákötni egy vinyót, a pc adatairól annyit kell tudni, hogy egy 800 MHZ proci és 256 ddr2-es ram van. És amit el szeretnék érni, hogy egy xp-t vagy valami kis linuxot aminek kisebb a gépigénye az usb-s vinyóról bebootoltatni vele és az fosson rajta. Vagy pedig van benne egy 128Mb flash memória és arra esetleg egy lebutított debian-t rakni nem tudom, hogy lenne célszerű, de kb addig jutottam el, hogy pen drivról akarok bootolni vele de még egyenlőre nem ment:) Tehát aki jártas egy ilyen pc telepítésében az írjon!:) Köszönöm


pén. dec. 02, 2011 18:04
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 8 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség