Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. máj. 04, 2024 8:10



Hozzászólás a témához  [ 10 hozzászólás ] 
Milyenek a Kenwood házimozi erõsítõk? 
Szerző Üzenet
vas-tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jún. 05, 2007 7:46
Hozzászólások: 5
Tartózkodási hely: az asztal alatt
Hozzászólás 
:cry:


kedd jún. 12, 2007 8:29
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jún. 05, 2007 7:46
Hozzászólások: 5
Tartózkodási hely: az asztal alatt
Hozzászólás 
sziasztok!
szokott még valaki erre kóbászolni, akinek van 7070-es kenwoodja?
kérdeznék tőle egy két dolgot a géppel kapcsolatban.

bulldozer


kedd jún. 05, 2007 7:50
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 57
Tartózkodási hely: Middelburg, NL
Hozzászólás 
Egyetértek, én is többet vártam tőle (de már látom hülyeség volt)... én egy Számítógépet kötöttem elé, (Xfi hangkártyával) ha nem lenne a hangkártyán EQ, gyakorlatialg használhatatlannak mondanám az erősítőt.. Iylen hangminőséget egy szokolradio is produkál.. EQ-val be lehet lőni még egész kellemesre is... de télleg nagyon szinten aluli a minősége... a mély / magas kiemelés total élettelen. a magas nem cicereg rendesen, ha kiemelem maximumra (10) akkor cicereg de a magasközép már csattog, ami megöli a (kellemes) hangzást, a mély hangokkal hasonló a szitu.. Semmi dinamika nincs benne, ha EQval kiemelem valamivel jobb...
Szvsz EQ nélkül használhatatlan. hogy hogy néz ki az EQ beállításom jelenleg? Képzeljetek magatok elé egy U betűt horitzontálisan kinyújtva.. na pont úgy...
akik kicsit értenek a hangtechnikához tudják h ez mit jelent...
szerintem jobban jár midnenki ha még sporol mellé uyganannyit és vesz 1 jobbat..
üdv: NSX


pén. dec. 22, 2006 19:00
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 130
Hozzászólás 
hazavittem én is kipróbálni a 7070eset,de visszavittem.minden úgy szólt rajta,mintha mp3at hallgatnál.ha úgyis csak ilyen lesz rajta,akkor felesleges 40nél többet kiadni.40ért akciózzák a lurdiban.
nekem az a bajom,hogy azok a finomságok,részletek nagyon hiányoztak belőle,amitől jó zenét hallgatni,és igy visszatettem helyére a sztereo denont.

nagyon okos cucc a 7070es,bántó hanghibák nincsenek benne,nem a jellegzetes kenwood hangú(telt közép,lapos mély,és bántó magas),inkább kiegyensúlyozott mindenütt.

ha házimoziznál is meg zenét is hallgatnál,akkor vagy két láncod lesz,mint nekem,vagy mocskosul mélyen zsebedbe kell nyúlni(min 150,de inkább felette)

nekem valamilyen probléma miatt amugy csak az első két hangfalat hajtotta az AU2zs,ha digit kábelen keresztül próbáltam.hozzátesztem sosem próbáltam más erősitővel,igy lehet driver probléma.ilyenkor amugy a prologicot sem tudod bekapcsolni.digit kábellel picit több részletet mutatott meg a 7070,ugyanakkor sokkal "digitálisabb" lett tőle a hangja,fémesebb magas,szögletes közép.ha érted mire gontolok,akkor ne vedd meg,te is csalódott leszel.ha nem,akkor nyugodtan,mert kevesebb az elvárásod.


pén. jún. 30, 2006 16:04
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 207
Hozzászólás 
Nekem volt egy 5.1-es Kenwoodom úgy 4-5 éve. Nem állítom, hogy nagyon rossz, de azt sem hogy szuper. Olyan átlagos volt. Aztán lecseréltem egy Yamaha 6.1-re. És és föld... (árban is... :lol: )


csüt. jan. 05, 2006 7:18
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. nov. 04, 2005 10:55
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: komárom
Hozzászólás 
Ha Kenwood, akkor a High End - et felejtsd el. A Kenwood nagyon jó mini hifiket épít az új bi ampingos nagyon szuper, viszont a Kenwood cuccok hangja nem túl zenei, hideg, túlszinezett hangzás. Erősítőben nem ajánlanám. Próbálj ki egy Denont vagy egy Marantzot. Teljesen más hangzás, de hátrányuk hogy komolyabb hangfalakat igényelnek.


pén. dec. 30, 2005 22:13
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. dec. 29, 2005 10:36
Hozzászólások: 34
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Nekem 7070D-m van
http://www.kenwood.com/i/products/audio/separates.html
minden attol fugg, okosan allitod-e fel a mozidat. vehetsz k***a draga erositot, es kozben a kisszobadban rakotod a PC-det es ugy nezel mozit. akkor semmi ertelme.
en 70 korul vettem az erositot, kb 20nm-es szobaban all, ket Jamo 170wattos frontot hajt, 100w koruli Wharfadale center es pici sony hatsok, valamint egy kis sony melynyomo van rakotve. Onkyo DVD lejatszoval hajtom. eleg sokretuen szabalyozhato, nekem megfelelo hangminoseggel. dragabb hangfalakon biztos meg szebben is szolna, mondom, nekem megfelel. Pioneer huje beszolasat felejtsd el. :)
Kenwood is gyart high end kozeli cuccokat, mint minden komoly gyarto.


csüt. dec. 29, 2005 16:01
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1795
Tartózkodási hely: Budapest, XVII.
Hozzászólás 
Pioneer: Kissé elfogult vagy szerintem. Nem lehet általánosítani. Tény, hogy a 100eFt alatti Kenwood kütyük nem túl nagy durranások. De a drágább gépek már igencsak jól megépítettek. Nekem egy KRF-X9060 6+1 csatornás gépem van. Az összes teszt nagyon jókat ír róla, és szerintem is qrva jól szól.. :))
Egy Onkyo TX-SR600 és e között kellett döntenem. 10eFt-al volt csak olcsóbb a Kenwood. De nem ezért vettem inkább ezt...

Vatom: 100eFt felett nyugodtan vegyél Kenwood-ot. Szerintem nem fogod megbánni.

Üdv: Imre


kedd máj. 27, 2003 22:12
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Pont olyan a minőségük, mint amilyen az áruk (RENDKÍVÜL ALACSONY!!!!)


hétf. márc. 24, 2003 23:23
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Mert árban igen olcsók...


kedd márc. 11, 2003 21:33
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 10 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség