Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: vas. ápr. 28, 2024 16:41



Hozzászólás a témához  [ 2 hozzászólás ] 
Avermedia TV Capture 98 - felvétel készítése 
Szerző Üzenet
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 117
Hozzászólás 
Ezt speciel nem ismerem. Én egy Vivo-kártyával és a VirtualDub-bal próbálkoztam. A Capture részbe belépve a menüpontok között a video-jelre vonatkozó menüben (source, format, stb) ott szerepel többek között a compression is. Itt ki tudom választani, hogy ne legyen semmiféle tömörítés, vagy ha igen, melyik (MPEG2, Divx, MJPEG, stb). Persze a lista különböző telepített kodekekkel bővíthető.

Remélem segítettem valamit.


szer. aug. 11, 2004 21:52
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 23
Hozzászólás Avermedia TV Capture 98 - felvétel készítése
Sziasztok!

Fõként azokhoz szól a kérdésem, akiknek ilyen tv kártyájuk van (Avermedia TV Capture 98)

elõször is, nehezen találtam normális drivert xp alá. ha valakinek kell ilyen, szívesen eljuttatom hozzá

KÉRDÉSEM:
ezzel a kártyával lehet felvételt készíteni. a problémám azonban az, hogy csupán nem tömörített videót tudok készíteni, ami azt jelenti, hogy pár perces felvétel is több gigát fogalal a merevlemezen (a legkisebb választható felbontásban is)
Kérdésem az, hogy létezik-e olyan program (segédprogram vagy kiegészítõ prg. plugin v. bármi) ami a felvételt egybõl tömöríti valamilyen formában (divx, xvid...) hogy ne fogaljanak a felvételek ilyen sok helyet?.


szer. júl. 28, 2004 12:23
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 2 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség