Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. ápr. 27, 2024 20:17



Hozzászólás a témához  [ 3 hozzászólás ] 
Pioneer szett? 
Szerző Üzenet
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. júl. 14, 2005 15:32
Hozzászólások: 311
Tartózkodási hely: Itten vagyok
Hozzászólás Re: Pioneer szett?
Hodlin írta:
Légyszíves segítsetek!

Napokban vettem egy Pioneer VSX-AX5Ai A/V erősítőt. Régebbről maradt hozzá egy Philips 963-as DVD/SACD lejátszóm (állítólag egy igen jól sikerült készülék), amit ki szeretnék cserélni egy, az erősítőhöz passzoló Pioneer DV-668AV-S DVD lejátszóra. A Philipset (bár csak pár hónapos) igen kevés pénzért tudom eladni, viszont a Pio DVD meglehtősen drága. Megéri a váltás vagy nincs igazán különbség a 2 készülék között?!

Illetve milyen aktív mélyládát ajánlanátok egy kb. 40 m2-es szobába?

THX

Kép
Kép


A Pioneer DVD lejátszóra való csere megéri, mert a Pio DVD lejátszók majdnem minden márka felett vannak. A legjobbak között vannak a piacon, és mindig számíthacc rá, ha egyszer beolvas valamit, vagyis ha tudja az adott formátumot, akkor máskor tudni fogja. A Pioneer-ban nem csalódsz, meglátod. Mélynyomónak pedig vagy Yamaha YST-SW215 körülit, vagy Heco Vitas Sub 25 A-t ajánlok, az utóbbi 180W-os max teljesítménnyel rendelkezik, szépen is szól, és nagyot is, elhiheted, tapasztalatból beszélek. 40 m2 nem kevés, de megbírkózik vele, nekem rombolja a 20 m2-es szobát, csak ajánlani tudom. 25 cm-es mély hangszóró. Nekem 63.000 volt 3 hete.


vas. aug. 14, 2005 10:43
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 588
Tartózkodási hely: New World Disorder
Hozzászólás 
A lejátszókhoz nem tudok hozzászólni, azt látom, hogy a Pio 2004/2005 legjobb lejátszója lett európában. Ha egységességet akarsz, és megengedheted magadnak, cseréld le, bár szerintem annyival nem jobb. Ami a fontosabb: zenehallgatáshoz az VSX-AX5Ai mellé vennék egy rendes (nem házimozi) erősítőt (Pl. Rotel). Hiába 400.000 Ft-os kategória, a "házimozi rádióerősítő" és a zenehallgatás, mint olyan nem jönnek össze sajnos. :cry:

A subok közül sasold meg a REL Acoustic Quake család nagyobb tagjait, az egyéb (Klipsch, B&W) lehetőségek mellett.


vas. dec. 26, 2004 15:28
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 14:06
Hozzászólások: 97
Tartózkodási hely: Bp.
Hozzászólás Pioneer szett?
Légyszíves segítsetek!

Napokban vettem egy Pioneer VSX-AX5Ai A/V erősítőt. Régebbről maradt hozzá egy Philips 963-as DVD/SACD lejátszóm (állítólag egy igen jól sikerült készülék), amit ki szeretnék cserélni egy, az erősítőhöz passzoló Pioneer DV-668AV-S DVD lejátszóra. A Philipset (bár csak pár hónapos) igen kevés pénzért tudom eladni, viszont a Pio DVD meglehtősen drága. Megéri a váltás vagy nincs igazán különbség a 2 készülék között?!

Illetve milyen aktív mélyládát ajánlanátok egy kb. 40 m2-es szobába?

THX

Kép
Kép


csüt. dec. 02, 2004 13:08
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 3 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség