Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: kedd ápr. 16, 2024 22:20



Hozzászólás a témához  [ 2 hozzászólás ] 
Hq Divx & Xvid 
Szerző Üzenet
ezüst tag

Csatlakozott: vas. nov. 13, 2005 19:16
Hozzászólások: 53
Hozzászólás 
Ebben a kérdésben én korántsem vagyok profi, csak azt szeretném megosztani veled, hogy én mit használok.
A Nero Recode 2-öt használom tömörítésre. Nero Digital (mp4) formátumba tömörít. Nagyon egyszerű a kezelése és a média lejátszóm is kezeli (DSM-520). Kiváló minőségben, viszonylag gyorsan végez. Sajnos a hátránya az, hogy ha CD-re, vagy DVD-re kiírod az anyagot, akkor nem mindegyik asztali lejátszó kezeli. Viszont ha van egy média lejátszód, illetve a PC a TV-vel össze van kötve, akkor mindenképpen ez a legjobb tömörítési eljárás szerintem.


vas. márc. 23, 2008 6:59
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jan. 18, 2005 21:00
Hozzászólások: 139
Tartózkodási hely: xxx
Hozzászólás Hq Divx & Xvid
Udv minden mozimaniasnak!

AZ lenne a kerdesem, hogy nektek melyik Encoder jott be a legjobban.
En mar joparat probaltam, de szamuk vegtelen.Eddig a DrDivx1.04 az Imtoompeg de foleg a 1Clic dvd to divx avi progi jott be.Sok codec van benn, de egyik sem tamogatja a 6ch dolby hangot.Pedig mar volt olyan filmmel dolgom ami Xvid-el volt suritve es ATSC/a-52 Dolby Ac5 codec-el volt kodolva a hangja.Ez VideoInspectorral neztem meg, zsir progi, asszem magyar fejlesztes csak ker hogy nem ismer minden formatumot.
Nem tudjatok mivel lehet jo minosegu Ac3 hangot Divx-be vagy Xvid -be konvertalni!Ha lehet tamogassa az Amd 64bitjet ha mar megvan.Lehet akar linuxos feluletre is.Mondjuk Fedora 64bit.


kedd jan. 24, 2006 18:50
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 2 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség