Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. máj. 04, 2024 6:49



Hozzászólás a témához  [ 6 hozzászólás ] 
DAEWOO DHR7105 dvd felvevő 
Szerző Üzenet
vas-tag

Csatlakozott: szomb. máj. 12, 2007 8:36
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Sziasztok! Egy elég érdekes problémával fordulnék hozzátok segítségért!Én kb. 4 hónapja vettem meg ezt a DHR-7105-ös játékost.Semmi bajom nem is volt vele,felvett rendesen vinyóra.Az első gondom akkor keletkezett,amikor lemezere akartam kiírni vele,ugyanis 2x nem volt hajlandó újraírni ugyanarra az RW-s lemezre.Hiába töröltem rendesen a lemezt,akkor sem. :( Ez még a kisebbik bajom lenne,bár elég zavaró.A nagyobb problémám az,hogykb 2 napja nem hajlandó beadni a menüt...egyszerűn beköszön,hogy "HI" aztán kitolja a tálcát és úgy marad...! Én próbáltam hívni a szervízt,de nem dolgozzák agyon magukat bent.Ezért kérlek benneteket,hogy ha bármiféle segítséget tudnátok nekem adni ezzel kapcsolatban,azt nagyon megköszönném!!!!Várom válaszaitokat,köszönöm előre is!!!


szomb. máj. 12, 2007 8:52
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. júl. 28, 2006 16:32
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Daewoo DHR 7105
Sziasztok!

Az általam vásárolt Daewoo 7105 felvevővel lehet időzített felvételt készíteni. Azonban a felvett anyagoból nem tudom hogyan lehet törölni (pl. reklámot), vagy ahhoz hozzáadni. A kézikönyv nem sokat ír róla, azt sem egyértelműen (már persze ha van ilyen lehetőség a felvevőnél).
Ha valaki tud akkor segítsen.

Előre is köszönöm


pén. júl. 28, 2006 17:16
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1029
Hozzászólás Re: DAEWOO DHR7105 dvd felvevő
tolif írta:
Köszi a választ!
Milyen rendellenességekre kell számítanom? És egyébként van olyan csatorna, ahol sugároznak másolásvédelmet? És azt nem venné fel ekkor a felvevő? Szerinted melyek a komolyabb készülékek, mit (lett volna) érdemes venni?

Fagyások, bug, stb.
Magyarországon nincs másolásvédelemmel ellátott adás. Jelenleg a műholdas vételnél szokott másolásvédelem előfordulni. A másolásvédelemnek is több formája van mivel itt van olyan is, hogy nem rögzítheted és van olyan is, hogy csak egy magadott számú másolatot készíthetsz a felvételből azaz pld. rögzítheted a felvevő merevlemezére de onnan már nem másolhatod le vagy éppenséggel 1 példányban másolhatod, stb.

Komolyabb készülékek: pld. Panasonic, Pioneer, Philips, Sony, JVC


pén. júl. 21, 2006 6:45
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11
Hozzászólás Re: DAEWOO DHR7105 dvd felvevő
Pepi írta:
Az RTL-en nem sugároznak másolásvédelemmel. Esetleg lefagyott a felvevő vagy bugos. A DAEWOO nem tartozik a komolyabb készülékek közé ezért lehetséges, hogy ott is jelentkeznek a noname ketyerékre jellemző működésbeni rendellenességek.


Köszi a választ!
Milyen rendellenességekre kell számítanom? És egyébként van olyan csatorna, ahol sugároznak másolásvédelmet? És azt nem venné fel ekkor a felvevő? Szerinted melyek a komolyabb készülékek, mit (lett volna) érdemes venni?


pén. júl. 21, 2006 6:23
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1029
Hozzászólás Re: DAEWOO DHR7105 dvd felvevő
tolif írta:
Sziasztok!

Most vettem egy DAEWOO DHR7105 merevlemezes dvd írót. Eddig minden jó volt, de a héten mivel nem voltam otthon fel akartam venni az rtlklub-ról a Dolment időzítve, és nem vette fel. Lehetséges, hogy másolásvédetten sugározzanak valamit és ezért nem vette fel?? Ez elég gáz, mert honnan tudja az ember, hogy most fel fogja-e venni a műsort a szerkezet előre??? Itt az új technika, de vissza kell menni a vhs-hez?

Tolif

Az RTL-en nem sugároznak másolásvédelemmel. Esetleg lefagyott a felvevő vagy bugos. A DAEWOO nem tartozik a komolyabb készülékek közé ezért lehetséges, hogy ott is jelentkeznek a noname ketyerékre jellemző működésbeni rendellenességek.


csüt. júl. 20, 2006 14:11
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11
Hozzászólás DAEWOO DHR7105 dvd felvevő
Sziasztok!

Most vettem egy DAEWOO DHR7105 merevlemezes dvd írót. Eddig minden jó volt, de a héten mivel nem voltam otthon fel akartam venni az rtlklub-ról a Dolment időzítve, és nem vette fel. Lehetséges, hogy másolásvédetten sugározzanak valamit és ezért nem vette fel?? Ez elég gáz, mert honnan tudja az ember, hogy most fel fogja-e venni a műsort a szerkezet előre??? Itt az új technika, de vissza kell menni a vhs-hez?

Tolif


csüt. júl. 20, 2006 7:05
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 6 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség