Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: vas. máj. 12, 2024 0:29



Hozzászólás a témához  [ 1 hozzászólás ] 
5.1 probléma! Kérlek segítsetek! 
Szerző Üzenet
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. máj. 08, 2004 19:01
Hozzászólások: 48
Hozzászólás 5.1 probléma! Kérlek segítsetek!
Sziasztok!
Ezt már a "Windows" és a "Hang" kategóriába is írtam, de sajnos eddig még nem érkezett válasz.Kérlek benneteket, ha bármilyen ötletetek van, osszátok meg!
Szóval a probléma a következő: kaptam egy 5.1-es hangfalrendszert, és emiatt feltelepítettem egy újabb hangkártyadrivert (Via AC97-esem van) és ehhez a driver-hez jár egy vinyldeck nevű progi, amivel szépen tudom konfigurálni, hogy 2, 4 vagy 6-csatornán szóljon a hang, és minden hangszórót szépen meg is tudok szólaltatni, viszont dvd-film nézésekor (powerd dvd-vel nézem) amikor az audio beállításoknál vagyok, és 6 csatornára állítom, akkor csak az alapzene, illetve vízcsobbanások, stb hallatszik, viszont semmilyen beszédhang. Ha 2 vagy 4 csatornára állítom akkor minden jó, de a hátsó két hangszóró ilyenkor nem szól. Továbbá zene hallgatásnál is kimarad a hátsó két hangszóró. A Front-left, Front-right, a Center és a Subwoofer az megy rendesen de a hátsók már nem. Viszont megszólaltathatók. Mi lehet a probléma? Bármilyen ötletet szívesen veszek!
Segítségeteket előre is köszönöm!!!


szer. júl. 25, 2007 9:51
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség