Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. márc. 28, 2024 12:22



Hozzászólás a témához  [ 4 hozzászólás ] 
Daewoo házimozi -->ugrik a kép 
Szerző Üzenet
vas-tag

Csatlakozott: pén. okt. 31, 2014 10:10
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Re: Daewoo házimozi -->ugrik a kép
A gondom a következő: lejátszáskor ugrik a kép! Olyan, mintha megakadna egy pillanatra, és utáéna tovább megy, ez pl. nagyon jól érzékelhető egy lassú mozgásnál, ahol a mozgás nem folyamatos, hanem szakaszos. Próbáltam pluszos és mínuszos lemezzel is, pluszosnál "annyira" nem ugrál.


____________________
You can try out our HP0-Y43 exam latest resource ASQ exam and high quality wikipedia Also get free demos of Stanford University certification and 220-702 practice questions Miami International University of Art & Design


pén. okt. 31, 2014 10:14
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd ápr. 13, 2004 11:55
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Daewoo házimozi -->ugrik a kép
Én is vettem egy DAEWOO DHC X-100 házimozit. Nem akarlak elkeseríteni, de a következő a történet:

Az ugrást írott lemeznél én is tapasztaltam, de ez inkább a hangnál volt zavaró. A gyári DVD lemezt nagyjából jól lejátszotta. Kb. 2-3 hét használat után először csak kerregett, majd teljesen lehalt, nem ismert fel semmilyen lemezt. Elvittem egy helyi (Bp. közeli kisváros) szerződéses javítóműhelyébe, ahol megcsinálták kb. 2 nap alatt (elmondásuk szerint a mechanikát meg kellett "zsírozni", fura nem?). szépen működött is, csak éppen a gyári és az újra írható lemezeket nem ismerte föl. Ezután bevittem a Bp-i. márkaszervizbe (Dohány u.) Ott egy hét alatt megjavították. Elmondásuk szerint meghajtót (drájvert) cseréltek.

Otthon kipróbálva működött, de az eredeti (általad is panaszolt) probléma megmaradt. Az öröm kb. 2 hétig tartott, mert most megint a kerregési fázisban vagyok, azt várom mikor hal le teljesen, hogy vihessem a szervizbe.

Nálad történt valami változás

Üdv, Boros_tyan


kedd ápr. 13, 2004 12:10
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2273
Hozzászólás 
Talán nem daewoo-t kelett volna venni, de ez most már mindegy.Eredeti lemezzel próbáltad, vagy írottal?VCD/SVCD is ugrik?És az mp3?
kispedro


hétf. márc. 29, 2004 21:58
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Sziasztok!

Vettem (viszonylag jó áron) egy DAEWOO DHC X-100 házimozi rendszert.
A gondom a következő: lejátszáskor ugrik a kép! Olyan, mintha megakadna egy pillanatra, és utáéna tovább megy, ez pl. nagyon jól érzékelhető egy lassú mozgásnál, ahol a mozgás nem folyamatos, hanem szakaszos. Próbáltam pluszos és mínuszos lemezzel is, pluszosnál "annyira" nem ugrál.
A készülék garanciális.
Szerintetek mit lehet tenni?
*pioka*


szer. márc. 17, 2004 10:47
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 4 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség