Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: vas. ápr. 28, 2024 6:21



Hozzászólás a témához  [ 7570 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152  Következő
VODAFONEGYALÁZÓ 
Szerző Üzenet
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Tehát az van, hogy tőlem a picsa nem kérdezte meg a az ügyfélsec. kódot, amikor regeltem magam a Vitamax onlienba, pedig ez max. 1 hónapja volt. Az viszont 100, hogy az én kártyámhoz nincs ügyfsec. kód, mert amikor rendeltem a netről GPRS Wapot, akkor visszajött a message, hogy Önnek nics ügyfsec. kódja, call 1270. És ott is az mondta a bill, hogy nincs, és, hogy mi nevem, meg a címem, aztán hoppá, nem ezen a véven vAn a kártya. Hogyan lehet azt megszerzni, hogy kinek a nevén van a kártya?
Ha vakinek van a vodánál ismerőse, az írjon má nekem egy mailt, aztán lebeszéljük a dolgot, vponline@fw.hu a címem! Kösz mindenkinek az építő és pusztíó hozzászólásokat!


szomb. júl. 05, 2003 19:04
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
"Viszont ha hihetunk a vodanak akkor a gprs net
felhasznalok 90%-a 200Mbyte ill. az alatti havi
adatforgalommal redelkezik. Ezeket figyelembe veve nem
hiszem hogy akar 1.5x-os szorzo is kijonne a felhasznalok
szmaara lebontott aremelesre. "

Nekem ez így nem kerek! Kb 20.000 felhasználót feltételezve - ezek szerint - 2000-en voltak (vannak) országosan, akik akkora forgalmat tudtak (tudnak) generálni, hogy folyamatosan "megfektetik" vele a Voda hálózatát! Ők hogyan tudnak GB-kat letöltögetni, amikor a többségnél épphogy csak "döcög" a Net?


szomb. júl. 05, 2003 17:35
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Jééé.... itt egy vodás!!! :)


szomb. júl. 05, 2003 17:31
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Irt itt valaki nemreg a majus eleji Vitamax GPRS WAp havidij dupla levonasaval. Nos, ez 05.06an volt, nem irom meg miert, mert nem ez a lenyeg, hanem az, hogy 05.07en az egyik osszeget jovairtak, a masikat azert nem , mert ez volt az aprilisi levonas, aprilisban ugyanis nem tortent senkinek havidijlevonas. A majusi levonas meg mar a szokott idopontban tortent.


szomb. júl. 05, 2003 17:27
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 147
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
NOs .Macika, KeFe!

MIndkettõtöknek részben igaza van!Ugyanis ha arról a számról hivják az ügyfélszolgálatot,akkor nem kell a kod,s máris megkapja a vitamax online kodot!Ha MÁS SIM KÁRTYÁRÓL ÉRKEZIK BE HOZZÁJUK A KÉRELEM,nos akkor kérik CSAK AZ ÜGYFÉLBIZTONSÁGI KÓDOT!!!


szomb. júl. 05, 2003 17:10
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 99
Hozzászólás 
"Ügyfélbiztonsági kódot akkor lehet választani, amikor valaki megveszi a kártyát. Tehát Te már nem tudsz változtatni rajta. Az is érdekes, hogy hogyan kaphattál Vitamax online kódot, mert elvileg ahhoz is kellene az Ügyfélbiztonsági Kód."

Ha az ugyfelszolgalatos vitamax online kod igenyleskor keri az ugyfelbiztonsagi kodot akkor meg kell neki mindani hogy ehhez marpedig nem kell, kerdezzen meg valakit bent. Ugyanis nem kell az ugyfelboztonsagi.


szomb. júl. 05, 2003 16:57
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Tartózkodási hely: Itt ülök, szemben Veled!
Hozzászólás 
Ügyfélbiztonsági kódot akkor lehet választani, amikor valaki
megveszi a kártyát. Tehát Te már nem tudsz változtatni
rajta. Az is érdekes, hogy hogyan kaphattál Vitamax online
kódot, mert elvileg ahhoz is kellene az Ügyfélbiztonsági Kód.
Persze az elején még nem kérték.

Ha van Vodás ismerősöd, akkor talán ő megmondja Neked a
kódot, ha nincs, akkor így jártál.


szomb. júl. 05, 2003 16:46
Profil Privát üzenet küldése ICQ
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Nem alázni akarok...
Van egy Vitamaxos vodás kártyám, és nem tudom, hogy ki vette, és az kéne, hogy csináljak egy ügyfélbiztonsági kódot...
Ha ez segít, akkor már rewgisztráltam magamat a Vitamax onlineba.


szomb. júl. 05, 2003 16:31
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
nagyon sajnálnám ha ez a topic eltünne a sülyesztõben.... :))))))


szomb. júl. 05, 2003 0:19
Profil Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 99
Hozzászólás 
"aki év elején úgy gúnyolódik az emelésen, mint a voda, az
év közben ~3x-ost dráguljon."

3x-osan annak fog dragulni a dolog aki 1Gb-t forgalmaz egy
honapban.
Soha nem allitottam hogy ez nem igy van.
Viszont ha hihetunk a vodanak akkor a gprs net
felhasznalok 90%-a 200Mbyte ill. az alatti havi
adatforgalommal redelkezik. Ezeket figyelembe veve nem
hiszem hogy akar 1.5x-os szorzo is kijonne a felhasznalok
szmaara lebontott aremelesre.
Es akkor meg nem beszeltunk a bevezetesre kerulo gprs
plusz-rol ami remelhetoleg bevaltja a hozza fuzott
remenyeket.
Nagyon sokan csak sajat szempontbol nezik az "aremelest",
es hozongenek meg sajnalkoznak hogy nekik most milyen
rossz lett. Istenem az elet kegyetlen. Majd miutan
lenyugodtak elgondolkoznak hogy szukseguk van-e gprs
netre. Ha igen akkor rovid fejszamolas utan ra kell hogy
jojjenek hogy meg mindig boven a voda ajanlata eri meg
nekik a legjobban.


szer. júl. 02, 2003 21:22
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Kefe,

Mint már elmondtam, lehet hogy jogilag rendben, de azért mégse szép, hogy az a szolgáltató, aki év elején úgy gúnyolódik az emelésen, mint a voda, az év közben ~3x-ost dráguljon. De ez még le is lenne ****, ha nem ezt a **** sávos megoldást erõltetné. Ami rossz mindenkinek - rajtuk kívül.


szer. júl. 02, 2003 9:44
Profil Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 99
Hozzászólás 
Nos etikai kerdest is felesleges a dologbol csinalni. ELORE letett tudni hogy juli 15-ig megy ezen az aron a gprs.
Ezzel az erovel jogosan haborodhattak volna fel a felhasznalok az ingyenes 3 honap vegen is hiszen 3 honapig ingyen adta... hogy hogy utana meg penzt ker erte??? Micsoda etikatlansag ez keremszepen :)

Az emberek hozzaalasaval van a baj. Nagyon sokan egy kilo **** is sorban allnanak ha ingyen adnak, es amikor elfogy jonne a reklamacio hogy ok miert nem kaptak...

Etikatlan akkor lenne ha nem szolt volna elore es megemeli ugy az arait hogy epp hpgy csak a konkurencia arai alatt maradjon.


kedd júl. 01, 2003 18:55
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Kefe, jogszerûségre nem sokan hivatkoztak. /Legfeljebb az emelés mértéke ütközhet törvénybe, ha van ilyen szabályozva. Nem tudom./

Sokkal inkább az etikára, az üzleti tisztességre stb. Tudom, ha lenne egy céged, és belépne egy ilyen hiányos piacra, mint ami itt van nálunk ugyanezt tennéd. Én nem. Nem azért mert a pénzemnek ellensége vagyok, hanem pont azért hogy a lehetõ legtöbbet hozzam ki a helyzetbõl.

1. nem megyek ennyire durván alá a kezdetben a többinek, nehogy túlterhelõdjek, s ezzel panaszra adjak okot. azaz nyitok egy 10-20, de lehet hogy 50Ft/MB-ás árral.

2. a keletkezõ extraporfitot azonnal fejlesztésre fogom, s a kapacitásom bõvülésével együtt szorítom mind lejjebb az árakat, úgy hogy se üresjáratom, se panaszos ügyfelem ne legyen.

csak a gond, amikor idejött a vodafone kénytelen volt felvenni magyar "szakembereket", s mint a legtöbb multi, õ is elhasalt a HR-en. A "szakemberek" pedig jól megmondták neki, hogy mit csináljon.


kedd júl. 01, 2003 15:25
Profil Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 99
Hozzászólás 
"Nahát ezzel a háromnegyedévessel van a baj az ingyenes
után mert véleményem szerint adott érdekképviseleti
fellépés esetén nem tudná a Vodafone megmagyarázni 3 hónap
ingyenes beetetés után náromnegyedévig miért is érte meg
neki a szoltáltatást 3125 Ft-ért nyújtani"

Ok akkor mondjuk koveteld pl a pannontol hogy ezentul
mindig ingyen legyen hetvegen az MMS.. Hiszen most is ugy
adja nem?

Az adott erdekkepviseleti fellepes barmilyen szervnel egy
felmosolyt eredmenyezne.
A gprs net nem szabott aras termek, raadasul a
szerzodesben szerepelt hogy meddig hasznalhatod az adott
feltetelek mellett.
Ha most a voda egy olyan ajanlattal allt volna elo hogy a
minimum havidij 31.250Ft utana pedig megankent egy ezres
akkor is jogszeruen jar el. Te vagy barmilyen mas
felhasznalo annyit tehetsz hogy lemondod a szolgalatast,
es ha szukseged van gprs netre akkor elofizetsz mashol.
Ennyi

Lehet toporzekolni meg fikazni, de ez van. Ha nem tetszik
akkor lehet menni a Pannonhoz vagy a Westelhez. Jah hogy
ott meg dragabb? Istenem, semmi nem tokeletes...


kedd júl. 01, 2003 14:38
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
MacLeod: ne is mondd! És ezek miatt nyugaton már alig lehet évi 10-20%-os nyereséget elérni. Tiszta gagyi, a befeketetõk verik az asztalt stb. Most pedig eljönnek ide, nagy kegyesen, elhozzák a nyugati /levetett/ technikát és mi itt pofázni merünk? De azért nem csalódtak nagyot. Tudod itt mindig vannak megmagyarázók, akik megértetik a szegény buta néppel, hogy minden az õ érdekükben van. Ebben nagy a gyakorlatuk, ezt tanulták 40 évig az mszp-ben. Már annyira jól megy nekik, hogy gyakran kérés nélkül is teszik.... és akkor végül mégiscsak meglesz az a havi 10-20%, nem volt felesleges a séta!


kedd júl. 01, 2003 14:01
Profil Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
Lehet arról tudni valamit hogy a különböző szolgáltatók hány százalékban és kiknek a kezében van?


kedd júl. 01, 2003 1:37
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
A szolgáltatók védelmében:

Most képzeljétek el, hogy ti vagytok a bármelyik nagy európai cég. Az EU-n belül egyszerűen már nem bírtok megélni, mert iszonyatosan szemét módon, mindenféle EU-s szabványnak, meg előírásnak, meg mindenfélének kell megfelelni, meg verseny van, meg fogyasztóvédők, iszonyat. Menekülésként, hogy ne kelljen eladni azt a húszéves mercit, amivel még apu ajándékozott meg abból az alkalomból, hogy megszereztétek az első milliárdot, kelet felé kezdtek mozogni. Mit ad Isten, itt egy teljesen korrekt feltételekkel működő piacot találtok, ahol igazán megfelelő módon lehet szolgáltatni, és az ügyfelek is tisztában vannak hol a helyük, nem akarnak folyamatosan belepofázni a nagyok dolgába, hiszen nem is értenek hozzá - megszokták a diktatúra alatt (ami nektek egyébként cégvezetési szempontból igencsak nyújt egy-két kellemes támpontot). De most mi történik??? Ezek az állatok elkezdtek mozgolódni! Követelik mindazokat a jogokat, amik elől elmenekültetek! Ez nem lehet igaz! Fogyasztóvédelem, bíróság, perek? Pacta sunt servanda (kb. 500 éves alapelv, jelentése: a szerződéseket be kell tartani)? Hát ez nem lehet igaz, kezdődik itt is...
Szóval ne háborogjunk, ne tegyünk semmit, legyünk igazi jó birkák, szegény-szegény szolgáltatók!
Szegény, szegény


vas. jún. 29, 2003 23:11
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
a GPRS nekem se ment...de velem elég korrektek voltak. Azóta mikrohullámos van. Ez se működik mindig úgy ahogy kellene...


vas. jún. 29, 2003 19:42
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 374
Tartózkodási hely: Csillag-sötétzárka, irány HAWAII :)
Hozzászólás 
Uraim!
Kár itt nekünk egymást hergelni! Ezen a minden területen átalakulóban lévő piacon mint a mienk bizony itt vannak a multik, akik aláírtak bizonyos szerződéseket azért, hogy itt kisebb nagyobb befektetések révén profitot termelhessenek maguknak. A jelenlegi helyzetben a fő problémát GPRS áremelés jelenti.
Tudjuk nagyon jól, hogy minden szolgáltató egy adott szolgáltatás bevezetése előtt tart beetetést, így tett a Vodafone is. A stratégiai hibát ott követték el véleményem szerint, hogy ezt kétlépcsősre tervezték, először volt az ingyenes, majd mint most kiderült a második kb háromnegyedéves 3125 Ft-os. Nahát ezzel a háromnegyedévessel van a baj az ingyenes után mert véleményem szerint adott érdekképviseleti fellépés esetén nem tudná a Vodafone megmagyarázni 3 hónap ingyenes beetetés után náromnegyedévig miért is érte meg neki a szoltáltatást 3125 Ft-ért nyújtani


vas. jún. 29, 2003 14:37
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Tartózkodási hely: Itt ülök, szemben Veled!
Hozzászólás 
Te tévedsz. Nem a Vodafone-t védem. Megvannak a maguk
hulyeségei nekik is, megérik a pénzüket.

Én a korábbi (és a mostani) hozzászólásomban is a falkában
való k. anyázás és a tájékozatlanság/butaság miatti
szájtépés és a valótlan adatok felfújása, egymás hergelése
ellen léptem fel.

A Te ügyed más. Te eddig azt az oldalt feszegetted (bár nem
tudom, milyen feljogosítás alapján), hogy nem volt engedélye
erre-arra a Vodának. Bevallom, erről bővebben nem tudok,
csak logikával kikövetkeztethető véleményem lenne a témában,
az pedig kevés lehet.

Mivel Te más jóval előrébb vagy a HÍF-fel, GVH-val, ezért a
további véleményalkotással megvárnám, míg felteszed a
birtokodban lévő határozatok, iratok szkenneléseit a
tár.hu-ra. Az esetleges személyes adatokat satírozd ki, hogy
abból ne legyen baj.

Félreértés ne essék, ha valaki kézzelfoghatóan tud
bizonyítani valamely dolgot, az mindig komolyabb elbírálás
alá esik, mintha csak a nagy általánosságban (mint az itt
fikázók 95%-a) beszél, anyáz, atb.

Tehát megmondtam Neked hónapokkal ezelőtt, hogy mutasd meg
az igazadat bizonyító iratokat. Most is várom ezt,
megígérem, hogy figyelemmel végig fogom olvasni őket, és
pártatlan véleményt igyekszem mondani róla. Akár itt a fórum
nyilvánossága előtt is, ha kívánod.


vas. jún. 29, 2003 13:54
Profil Privát üzenet küldése ICQ

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Csá mindenkinek!

Régen írtam ide, mostmár szerencsére megtehetem, mert konkrétumokat tudok leírni. 6 hónap alatt a HIF jogerős határozatan elmarasztaltza és 6 oldalas indoklással erősítette meg panaszaimat.
- Szolgáltató több pontban és több alakalommal nem tartotta be az ÁSZF-t
- Jogtalanul korlátozta kimenő hívásaimat, jogtalanul szüntette meg előfizetői szerződésemet
- HIF számára nem szolgáltatott adatokat, indoklásban kiemelten szerepel.
- adatvédelmi törvényeket sértett meg,adatvédelmi biztos Úr vizsgálatott indított, eredménye 1-2 hét múlva várható!
stb....

Nagyon furcsa dolog, hogy a Voda leveleiben mindent tagadott, még Vitai Attila vezérigazgató Úr is aláírt egy olyan levelet (előtte aláírás nélkül küldték el, majd kérésemre aláírva is megkaptam), amely megerősíti kollégái valótlan állításait. Amit itt már valaki írt a Vodafone az ügyfeleket nem nézi semmibe. Ügyfélszolgálatot be kellene zárni, mivel semmire sem való, semmiért felelősséget nem vállalnak, beszélgetéseket nem rögzítik...stb.
A gazdasági versenyhívatal versenyfelügyeleti eljárást indított kérelmem alapján az előfizetők megtévesztése miatt, vodafone reklámjaiban a 95%-os lefedettség közlése miatt, reklámtörvény értelmében ez a vásárók és ügyfelek félrevezetését jelenti, így jogtalan gazdasági erőfölénybe került a Vodafone Rt.
Nagyon szemét húzásnak tartom a Voda elmúlt évi GPRS reklámjait is, de mivel egyszer már elutasították ezzel kapcsolatos kérelmemet, most kérem újravizsgálását, mivel a HIF tájékoztatása szerint GPRS szolgáltatásra 2002. szeptemberétől van engedáélye előtte ügyfelei részére még tesztelésre sem szolgáltathatott. Én még ilyen gusztustalan és gátlástalan céggel nem találkoztam, akik ilyen üzletpolitikát követnek, az ügyfeleket hülyének és baleknak nézik. Javaslom mindenkinek aki még nem tette meg forduljon a GVH-hoz, háthja ha több panasz érkezék még a mostaninál is, akkor rájönnek valamit lépni kell, mert kezemben van egy HIF állásfoglalás , amelyet a GVH nem cáfolhatna meg, de mivel lejárt a fellebbezési határidő ezért valami más módot kell keresnem.
Tanácsolom mindekinek, akiknek a Vodafone panaszok esetében nem 15 napon belül váléaszolt levélben , számlapanaszra nem 30 napon belül forduljon a HIF-hez. Ha az ügyfélszolgálaton tettetek panaszt, arra is vonatkozik ez a határidő. Határozatban kötelezte a HIF a Vodafone Rt-t az ÁSZF fokozott betartatásra, ha ezt nem teszi meg piacfelügyeleti bírság kiszabását kezdeményezik. Panaszlevelezés be nem tartása estén a következő estben már bírságol a HIF!!!!!
Szóval mindenkit arra biztatok akinek kellemetlenséget okozott a Voda fordulon a HIF-hez illetve a GVH-hoz.

Még annyi, gusztustalannak tartom a mostani GPRS emeléseket, ez már a ferő netovábbja!!!!
Aki azt gondolja amit leírtam csak hablaty, annak emailben elküldöm a határozatok számát, illetve ezeket a netre is felkívánom tenni, hogy lássa mindenki mi folyik ennél a "cégnél". Tudom Macika mit fog mondani, te tudod nem érdekel, mert végre félév után két hatóság is igazat adott jogerős határozatban, és a GPRS lépése a cégnek nem etikátlan akkor nem tudom szerinted mi? Egyszer már írtam erről, akkor azt montad rá mivel kiegészíti szolgáltatás, ezért nem kell az ÁSZF-nek tartalmaznia, ez tévedés a Hírközlési törvény egyértelműen kimondja engedélyhez kötött szolgáltatások közé tartozik.
Volt már itt arról is szó a díjszabás, ami alapján mi előfizetők fizetjük a lóvét a szolgáltatóknak az mely dokumentum? Én szerintem ez az ÁSZF, és ha ebben másfél évig rossz számok szerepelnek, a szolgáltató szórólapokra hívatkozik és elküldi nekem hogy a szórólapon helyesen szerepel, ez szerintetek mi?????

Várom reakcióitokat, főleg Macika neked, aki eddig mindig nagyon védted a vodafont!


vas. jún. 29, 2003 12:57
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
KeFe wrote:

> Amit irsz az igen erdekes tortenet de az a baj vele hogy
> enyhen csusztatas...

Na itt és most én részemről befejezem. Valamiért azt érzem,
hogy KeFe nem tudja, vagy nem akarja megérteni, hogy mit
akarok mondani. Biztosan bennem van a hiba... Kétségeim
vannak, mert a többiek értik. Mégsem bennem van a hiba?

Anélkül, hogy személyeskedésbe mennék, egy tanács: KeFe!
Igen rossz vitapartner az, aki azt hiszi, hogy a popsijában
is buksi van... Igyekeztem szépem kifejezni magam. Egy ideig
tolerálható az arcod mérete, de érdemi érvek, infók nélkül
pusztán csak irritáló. Ezt azért írom, mert figyeltem a
hozzászólásaidat itt a topicban és amikor kifogysz a logikus
érvekből, jön a "csúsztatás" duma, és a személyeskedés, a
mások "alázása".

Elárulom, hogy korántsem biztos, hogy a Te véleményed a
helyes :o)

> AZ allofogadasos peldadhoz visszaterve ez kb azt jelenti
> hogy az allfogadasra nem kapnad meg egy alvallalkozo altal
> keszitett es postazott meghivodat (de ettol fuggetlenul
> reszt vehetsz rajta)
Nem! Ez azt jelenti, hogy valószínűleg nem a "cég" adta és
szervezte a cateringet, nem is ők terítettek de a jelenlévők
nem a kajás cégről fognak rossz véleményt mondani, -hiszen
nem is tudják ennek az alvállakozónak a nevét,- hanem a
"cégről" akinek a buliján voltak!

Összegezve:

Qrvára nem érdekel, ha egy céggel vagyok kapcsolatban, hogy
hány és milyen alvállalkozója nem végez jó munkát. Én nem az
alvállalkozókkal vagyok kapcsolatban, hanem a "céggel". Ha ő
rossz alvállalkozókkal dolgoztat, akik esetleg rontják a
hitelét, az is a "céget" jellemzi... Ennyi...

Próbáltam lassabban írni, hogy megértsd! Ha lassabban
olvasod, talán sikerül.

Uff!
------------------------------------------------[BrOnZ]-----


szomb. jún. 28, 2003 20:03
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Naja. A 1270-nek elég sok gyenge pontja van. Ha ugyanazzal
a gonddal 2-szer egymás után telefonálsz be, könnyen lehet
hogy teljesen ellentétes választ kapsz. Na ekkor jön a
telefonos közönségszavazat, vagy 10-szer betelefonálsz, és
a többség véleménye a döntő.


szomb. jún. 28, 2003 19:20
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 266
Hozzászólás 
03.30-án újra megrendeltem 2 hét szünet után a vodanetet.
A következő számlán a netet és a wapot kiszámlázták külön-külön (+375 ft, 03.30-04.29), holott ezt csak április közepétől van így.
Ezt május elején jeleztem az üsz-nak, azt a választ kaptam, hogy a következő számlán korrigálják. A többi számlán már nincs a wap díja.
Június elején megint jeleztem, erre közölte az üsz., hogy technikai malőr miatt ez még nem történt meg, de a következő számlán már jó lesz.
Ma délben kaptam egy sms-t, hogy számlapanaszomat 30 napon belül ki fogják vizsgálni. Ez már a 3. hónap lesz.

Nem összeg, de " Egy "cég" nekem ígért valamit! Ezt nem
teljesítette. ".

Hívásátirányítás:
Ha elmegyek egy ügyvédhez, és ő jogi tanácsot ad nekem, akkor nem fogom átnézni a törvénykönyvet, mert feltételezem, hogy ő ezt már megtette.
Ha beszélek egy üsz-ossal, akkor feltételezem, hogy tudja az ászf-et, mert gondolom ez is a beletartozik a munkakörébe.
Ha nem tudja, vagy nem biztos benne, akkor mondja azt, de ne állítson valótlant.
Vagy mondja be a 1270, hogy lehet, hogy nem valós információkat is kaphatok, és inkább olvassam végig az áfsz-t, ha eddig ezt nem tettem meg.
Vagy csak annyit mondjon, hogy inkább nézzem át az ászf-et.

Dolgoztam én is telefonos üsz-on, a nem vezeték nélküli telefonokhoz van köze a cégnek, "külsős" voltam (alvállakozó fizetett), de engem ugyanúgy lecsesztek, ha elrontottam valamit, mert a hívó nem tudta (nem is érdekelte), hogy milyen cég alkalmazottjával beszél, neki csak a jó információra volt szüksége.

Ez az első számlapanaszom 3,5 év alatt, de elég macerás. :)

tonton: A nulla után rész mit jelent? Sajnos kölcsönadtam a zulu szótáram. :)


szomb. jún. 28, 2003 19:12
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
> Nos szerintem Bronz eleg nagy mar ahoz hogy megvedje a
> sajat igazat, gondolatait. Erre probaltam utalni, ugy
> latszik keves sikerrel...
Eszemben sem volt Bronzot védeni.

> Akkor eleg gyenge memoriad van :) (es ezt mindenfele
> szemlyeskedes nelkul allithatom valakire aki nem emlekszik
> az elmult 24-48 ora torteneseire...)
Akkor valószinüleg te valamit annak vettél, amit én abszolút
nem annak szántam. Néha kissé nyers a stílusom, ami tényleg
nem jó dolog a részemről.


szomb. jún. 28, 2003 18:20
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 99
Hozzászólás 
"> Miert is kell belekotnod? Ki kenyszerit ra? :)
Csak te."

Nos szerintem Bronz eleg nagy mar ahoz hogy megvedje a
sajat igazat, gondolatait. Erre probaltam utalni, ugy
latszik keves sikerrel...

"Biztos beteg is vagyok, csak utálom, ha piszkálnak, amit
emlékeim szerint nem én kezdtem"

Akkor eleg gyenge memoriad van :) (es ezt mindenfele
szemlyeskedes nelkul allithatom valakire aki nem emlekszik
az elmult 24-48 ora torteneseire...)


szomb. jún. 28, 2003 18:06
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
Hát igen,Macika jól beszél.
Nulla salus bello: pacem te poscimus omnes.


szomb. jún. 28, 2003 18:00
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Tartózkodási hely: Itt ülök, szemben Veled!
Hozzászólás 
Ha szabadna kérnem - mindegyik fél részéről - kicsit nagyobb toleranciát a másik iránt. A top-topicok hemzsegnek az éles személyeskedésektől. Nem hiszem, hogy ez az a fórum, ahol egymás torkának kell ugrani...


szomb. jún. 28, 2003 17:37
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
> Miert is kell belekotnod? Ki kenyszerit ra? :)
Csak te. Mivel ugyanarról a dologról van szó. Az, hogy
szerinted nem, az egy dolog. Bronznak nem kötelező tudnia,
hogy alvállalkozóval beszél. Tudtommal ő a Vodafone
infovonalát hívta. Megigértek neki valamit (most nem mondom,
hogy szóban szerződést kötöttek, mert ez túl hivatalos
lenne), nem teljesítették és ez a Vodafone hibája. Az, hogy
a Vodafone alvállalkozót foglalkoztat, és ő nem teljesít, az
már a Voda és az alvállalkozó közötti szerződés kérdése.

> Vazzeg te eskuszom beteg vagy :)
> De ha mar ennyire Gretsy Laszlonak kepzeled magad akkor
> nezz utana az egybe es a kulonirasaidnak :)
Biztos beteg is vagyok, csak utálom, ha piszkálnak, amit
emlékeim szerint nem én kezdtem. Egyéként jöhet bármilyen
kritika felém is ezzel kapcsolatban, bár ez nem a topichoz
tartozik, tehát ha értelmesen tudunk vitatkozni, akkor a
továbbiakban részemről befejeztem ennek a kérdésnek a
feszegetését.


szomb. jún. 28, 2003 17:37
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 99
Hozzászólás 
"Itt is bele kell kötnöm ebbe a dologba"

Miert is kell belekotnod? Ki kenyszerit ra? :)
Bronz felhozott egy peldat, ami szerintem nem ugyanaz mint amirol szo volt. Erre te jossz "belekotni". Nem erzed ezt egy kicsit furcsanak?

"A "vodafoneal" szó leírva helyesen tudtommal így néz ki:
"Vodafone-nal". A kiejtés szerinti utolsó mássalhangzó
hasonul, vagy valami ilyesmi. :-)"

Vazzeg te eskuszom beteg vagy :)
De ha mar ennyire Gretsy Laszlonak kepzeled magad akkor nezz utana az egybe es a kulonirasaidnak :)


szomb. jún. 28, 2003 17:27
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
> Ugyanis neked konkretan nem a vodefoneal (allofogadas
> keszitoje) hanem a a vodafone egyik alvallalkozojanak a
> Bell telemarketingnek a munkajaval nem vagy megelegedve.
Itt is bele kell kötnöm ebbe a dologba, javaslom olvasd el a
GPRS-es topicban a belföldi roaminggal kapcsolatban általam
leírtakat. Bronz a Vodafone infovonalát hívta és az őt nem
érdekli, hogy az ki van-e adva alvállalkozásba, vagy sem, ez
a Vodafone dolga. Az általa kérteket a Vodafone nem
teljesítette. Ennyi. Kérlek szépen, olvasd el ott a
hozzászólásaimat ott is. Köszi!

A "vodafoneal" szó leírva helyesen tudtommal így néz ki:
"Vodafone-nal". A kiejtés szerinti utolsó mássalhangzó
hasonul, vagy valami ilyesmi. :-)


szomb. jún. 28, 2003 14:12
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 99
Hozzászólás 
Amit irsz az igen erdekes tortenet de az a baj vele hogy
enyhen csusztatas...
Ugyanis neked konkretan nem a vodefoneal (allofogadas
keszitoje) hanem a a vodafone egyik alvallalkozojanak a
Bell telemarketingnek a munkajaval nem vagy megelegedve.
AZ allofogadasos peldadhoz visszaterve ez kb azt jelenti
hogy az allfogadasra nem kapnad meg egy alvallalkozo altal
keszitett es postazott meghivodat (de ettol fuggetlenul
reszt vehetsz rajta)


csüt. jún. 26, 2003 18:49
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 112
Hozzászólás 
viszont nem lett sokadik topic nyitva emiatt ;-)


csüt. jún. 26, 2003 8:43
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 984
Tartózkodási hely: Helsinki, FI
Hozzászólás 
De jó, hogy ez a topic ismét előkerült..... :((((
SZVSZ le kellene már állni a szolgáltatók "GYALÁZÁSÁVAL"!

Steve_Hun


csüt. jún. 26, 2003 7:53
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 74
Hozzászólás 
A magyar nyelvtan vajon mit vétett, hogy erre a sorsra
jutott?


csüt. jún. 26, 2003 6:14
Profil Privát üzenet küldése ICQ

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
> De ha te ilyen meggyozodeses vagy hat legyel. Te dolgod...

Igen, így van... Csak egy érdekes hasonlat: Adva van egy
nagyszerű állófogadás. Gyönyörű svédasztal, ízléses terítés,
kaja dömping, szebbnél-finomabb ételek garmadája.

Az említett asztal egyik távolabbi sarkában észreveszed,
hogy van a terítőn egy icipici darab ****... Te nekiállsz
enni itt bármit is?

--------------------------------------------------[BrOnZ]-----


csüt. jún. 26, 2003 2:49
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 99
Hozzászólás 
Nos en pl a pekben akkor nem bizom meg tobbet ha ****
kenyeret csinal, nem pedig akkor hogy az alvallalkozoja a
csavart makoskifli 0 informaciotartalmu promocios anyagat
nem kuldi meg idore...
De ha te ilyen meggyozodeses vagy hat legyel. Te dolgod...


csüt. jún. 26, 2003 0:27
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
Nem szeretek vitákba belepofázni, de most mégis, mert beleolvasgattam a topicba, és muszáj.
Meséljétek már el, hogy mondjuk tőlünk 500 km-rel nyugatabbra hány cég engedhet meg magának ilyen marketinget és hamis ígérgetést, mint itthon a Voda (és akkor még sorolhatnám a Tesco, Cora és egyéb beszabadult multikat)?
És miért van az, hogy ha valaki kicsit is kiáll azokért a jogokért, amelyeket teljesen természetesnek tart (és a már említett helyen teljesen természetesen be is tartanak és biztosítanak), akkor az kekeckedő, hőzöngő, stb.?
Nem vagyunk hangyányit megalkuvók?


csüt. jún. 26, 2003 0:22
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Na álljon meg a menet egy cseppet!

KeFe wrote:

> LOL apam .. te nem egyszeru ember vagy :)
Hála istennek. Büszke is vagyok rá! :o)

> Nalad az jelenti a komolysagot egy cegnel hogy kuld-e
> neked 2 het alatt 6 oldalas csilivili szines 1.0-as
> usereknek valo szoroanyagaot aminek az informaciotartalmat
> fel perc alatt megtalalod a neten is?
Teljesen mindegy! Egy "cég" nekem ígért valamit! Ezt nem
teljesítette. Nem arról van szó, hogy honnan szerezzek be
információkat. Ha nem vetted volna észre, nem az információn
volt a hangsúly! "LOL apam .. te nem egyszeru ember vagy"...

> Amugy amit te hivtal az nem a vodafone hanem a BELL
> telemarketing kft. De lehet hogy neked van igazad, es
> egyszerubb hozongeni mint tajekozodni...
Piszkosul nem érdekel, hogy milyen telemarketing kft volt!
Egy cég nevében tett ígéretet, amit nem teljesített.
Számomra jellemzi őket és a céget is, ha ezt hagyja.

Azért még áruld el légyszíves, hogy ki hőzöngött? Csak nem
véded a mundér becsületét? Számomra ezek után a
vodafone=megbízhatatlan. Azt sem hiszem el amit kérdeznek.
Talán ehhez jogom van nem?

Engem csak egyszer szoktak "átvágni" én még hiszek az adott
szóban. Nem tudok elmenni az üres süket dumák mellett,
bármennyire is csillognak...

Ez a véleményem nem véletlenül alakult ki... Ők hozták ki
belőlem. Sajnálom...

------------------------------------------------[BrOnZ]-----


szer. jún. 25, 2003 19:29
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Bocs Kefe, de ha azt igérték neki
"hogy küldenek 1-2 napon belül"
akkor küldjenek...

Vagy nem azt igérték neki?

Anno nekem is igértek 1 visszahivást azóta már több hónap eltelt,(vissza ne hivatak:o)) )de szerencsére itt a forumba válaszoltak rá a topictársak

Nehogy már a nyúl vigye a vadászpuskát


szer. jún. 25, 2003 19:24
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 99
Hozzászólás 
"Hát azért toll a fülükbe! Felhívtam őket azzal, hogy érdeklődjek a LIVE szolgáltatásukról, erre megígérték, hogy küldenek 1-2 napon belül tájékoztató anyagot. Sőt! Regisztráltak valami "játékban" is...

Nos ennek már két hete. Nem küldtek semmit. Ergo: _komolytalan_cég_ Nálam leszerepeltek. :o( "

LOL apam .. te nem egyszeru ember vagy :)

Nalad az jelenti a komolysagot egy cegnel hogy kuld-e neked 2 het alatt 6 oldalas csilivili szines 1.0-as usereknek valo szoroanyagaot aminek az informaciotartalmat fel perc alatt megtalalod a neten is?
Amugy amit te hivtal az nem a vodafone hanem a BELL telemarketing kft. De lehet hogy neked van igazad, es egyszerubb hozongeni mint tajekozodni...


szer. jún. 25, 2003 19:14
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
Na most már senki sem fog panaszkodni a GPRS net sebességére. Picit ezután is túlterhelt lesz a hálózat a Posták közelében, de ezzel együtt lehet majd élni. :-)


szer. jún. 25, 2003 19:02
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Hát azért toll a fülükbe! Felhívtam őket azzal, hogy érdeklődjek a LIVE szolgáltatásukról, erre megígérték, hogy küldenek 1-2 napon belül tájékoztató anyagot. Sőt! Regisztráltak valami "játékban" is...

Nos ennek már két hete. Nem küldtek semmit. Ergo: _komolytalan_cég_ Nálam leszerepeltek. :o(

Uff!
--------------------------------------------------[BrOnZ]-----


szer. jún. 25, 2003 17:57
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Mágjára a kártyákkal!!!

Lemondom a francba!


szer. jún. 25, 2003 17:49
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Ezen az oldalon található egy kis emlékeztettő képecske

http://forum.index.hu/forum.cgi?a=t&t=9072073&uq=13644

amikor még 2500 volt

Nekem akkor sem müködött, kivártam hátha...
És meg is kaptam... ennyít ért az, hogy kivártam!


És TE hogy vagy?
Nesze neked!


szer. jún. 25, 2003 17:37
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Nem hiszem, hogy nagyot tévednék, ha azt mondom ismét írnak majd ide páran!

Csak annyít mondok GPRS....

Kabbe vodafone


szer. jún. 25, 2003 17:33
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Tartózkodási hely: Itt ülök, szemben Veled!
Hozzászólás 
De jó, hogy leírtad ezeket újra meg újra.
Így most feleleveníthettem a Rólad tanultakat. :c)))


hétf. máj. 26, 2003 23:32
Profil Privát üzenet küldése ICQ
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Macika:
"Tudod varkoo, ha azok hordják le mindennek a Vodát, akiket -
szavaiddal élve - megvezet folyamatosan a cég (ami vagy
igaz, vagy nem), azt meg is tudom érteni, hiszen negatív
tapasztalataik vannak. Elképzelhető, hogy ők sem angyalok,
de tegyük fel, hogy igazuk van a céggel szemben."
Ez rám igaz,mert valamiért velem ez történik még most is,de 07.12.-én vége.
"A véleményem az, hogy akinek nem jön be a mákospite, az
egyen túrósat. Nem kell mindenkinek Vodásnak lenni."
Valamint ezt is megfogadtam,kezdek most már megállapodni,a másik két céggel megvagyok,olyan díjcsomagokban vagyok,ami nekem megfelelő,és így számomra ez a szolgáltatói kérdések is elvannak döntve.
Én ezzel a 2 céggel most a hibákat elnézve is elégedett vagyok.
Ezért nem is akarok most már vitákba belemenni,mert ez tényleg már csak fárasztás volt,mindenkinek az a jó amit használ,mert ha nem lenne jó,nem is használná azt.


hétf. máj. 26, 2003 20:40
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: Csorvás
Hozzászólás 
hyhy.. semmi bajom az autószerelőkkel.. volt oszitársamról volt szó.. elment programozónak.. sok köze van egy autószerelőnek a programozáshoz.. nemde? :-)) Kül én most is ezzel nettezek.. és semmi bajom.. tehát felesleges szidni.. ez van és kész.. és ennek is örülök.. majd ha lesz mikro 8ezerért, akkor talán átállok.. de addig tuti nem.. mert hogy itt semmi normális elérésem nem lesz az fix.. :-( Akinek volt dial-upja az nem sír.. az is tetű lassú.. szakadozik.. vacak.. és máég rohadt drága is.. ez olcsó, és kb ugyanazt kapom.. éljenek az autószerelők.. :-))


hétf. máj. 26, 2003 12:32
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Én is tapasztaltam már, hogy amikor {b}kínos{/b} kérdéseket
teszek fel, sűrűn szakad a vonal :)


hétf. máj. 26, 2003 11:30
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 7570 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google Adsense [Bot] valamint 10 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség