Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. márc. 28, 2024 10:28



Hozzászólás a témához  [ 282 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6
--== Moderálás - önkény vagy szükséges rossz? ==-- 
Szerző Üzenet
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 278
Hozzászólás 
tim: Minden azonosító kártya ami tagságot igazol magánokirat, aki ilyet jogosulatlanul, mások megtévesztées céljából elõállít, azt mondjuk magánokirat hamisítás miatt veszi õrizetbe a rendõrség. A fórumot pedig bûncselekmény szervezésére tilos használni, így az összes ban és moderálás jogos, bár a korábbi üzenetek törlésével nem értek egyet az IP ban pedig egy axelero dinamikus IP vagy hasonló esetében...

Bemész fényképezni ott valakit megtévesztesz ezekkel a kártyákkal, ha a lányopk barátja nálad talál pár fényképet és ebbõl van egy komolyabb gond, akkor igenis ártottál másnak, ha akkor nem vernek el de rendesen csak simán feljelentenek akkor durvák lehetnek a jogi következmények. Sokkal jobban jársz ha inkább megköszönöd a moderátoroknak, hogy ettõl megóvtak.


vas. júl. 18, 2004 1:21
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 7:18
Hozzászólások: 1591
Hozzászólás 
T68m: A moderalast ket reszre kell venni. Az egyik, amit Sy kepvisel. O a Terminal alkalmazottja, ertheto modon a Terminal erdekeit vedi. Nekunk, onkentes moderatoroknak csupan annyi a feladatok, hogy a beszelgeteseket kulturalt korulmenyek kozott tartsuk. Az igazan regi emberek meg emlekeznek, hogy mi ment itt a moderalas bevezetese elott :)


szomb. júl. 10, 2004 9:01
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
T68m írta:
(megjegyzem, a voda előbb fog kirúgni egy ügyfélszolgálatost, panasz hatására, mint bármely helyen leváltanának egy moderátort. De lehet próbálkozni)

Nana! Erre ne igyál meg egy liter arzént!!! :) Megy az panasz nélkül is :lol:


pén. júl. 09, 2004 13:35
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
tényleg nem értem itt egyeseket. Miért nem rtlklub-os vagy danubios rádiós igazolványokat gyártotok???? Esetleg rendõr flepnit!

Ugye, mennyire egyértelmû, hogy vannak bizonyos dolgok, amit azért nem tehetünk meg, mert ezzel mások szabadságát, jogait sértenénk.

Ja, most jut eszembe, mit szólnátok hozzá, ha vki a TI nevetekre kiállított személyi igazolvánnyal kötne szerzõdéseket?????

A másik, a moderálás:

a teminál fórum tulajdonosainak van/lehetnek/ elképzelési arról, hogy mit szeretnének látni itt. Ennek két oka van: egyik, hogy õk úgy gondolják, hogy az általuk meghatározott téma látogatottságot eredményez, mig az off topic nem. A másik, hogy bizonyos off topicok harmadik személy érdekeit is sérthetik, s szeretnék elkerülni a harmadik személlyel való konfrontációt. (Aminek anyagi és jogi következményei lehetnek)
Az elképzelést megvalósítását - hogy mirõl is folyjon itt a szó - moderátorokon keresztül végzik. (mint ahogy a voda sem személyesen, hanem eladó kisasszonyokon, ügyfélszolgálatosokon keresztül tartja a kapcsolatot a jónéppel) Ha valakinek nem tetszik a voda ügyfélszolgálata, tehet panaszt vagy átmehet a t-mobilhoz. Ti is ezek közül választhattok!

(megjegyzem, a voda elõbb fog kirúgni egy ügyfélszolgálatost, panasz hatására, mint bármely helyen leváltanának egy moderátort. De lehet próbálkozni)


pén. júl. 09, 2004 12:42
Profil Honlap
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Rozso2 írta:
Miről van itt egyáltalán szó???
Hiányzik a topic eleje.
Leírná vki?


Az egyik fórumozó egy terminalos kártyát akart létrehozni, hogy annak meglengetése után lefényképezhesse a mobilszolgáltatók értékesítési pontjaiban üldögélő csinos lányokat. El is készített egy mintát, amit én kimoderáltam - ennek kapcsán lángolt fel a vita.


pén. júl. 09, 2004 11:59
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
Miről van itt egyáltalán szó???
Hiányzik a topic eleje.
Leírná vki?


pén. júl. 09, 2004 11:41
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Tim_ írta:
Nemtom ezekutan van-e meg kedve valakinek kepeket beraknia ide....
Huzzatok meg magatokat inkabb mert ertetek is jon a fekete auto :lol:


Téged elvitt?

Egyébként pedig valóban a mi bűnünk (az, hogy a cégen belül kié, mindegy, án blokk engem lehet hibáztatni, ezért ülök itt), hogy nincs kint a moderálási alapelv. Ettől függetlenül nem hiszem, hogy egy felnőtt embernek el kellene magyarázni, hogy egy jogi személy nevével való visszaélés büntetendő cselekmény (próbálj csak meg BKV-jegyet hamisítani, ha rajtakapnak, akkor is megbüntetnek - a példa persze nem tökéletes, de azért érzékeltet valamit). Ha még nem vagy felnőtt, elnézést, sajnos a korodról nincs információm, de ez esetben is érdemes előbb tájékozódni, mint hőzöngeni.

További kérdésekben is állok mindenki szíves rendelkezésére, maximum várni kell kicsit a válasszal.


pén. júl. 09, 2004 11:30
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 579
Hozzászólás 
nyuszy:Ezt ertem, de ez sem igazi magyarazat a tortentekre.
Persze ertem en, hogy csak akkor roppant fontos a forum, ha jogvedeni kell komoly ugyekben, kulonben magas ivben....
Orulok, hogy az alkalmazottaknak erre van ideje, es ezert is fizetnek.
En is szeretnek ilyen helyen dolgozni :lol:
A szabalyokat elszoktak fogadtatni am a szolgaltatast igenybevevojevel, nem ugy kene mennie, hogy xy kitalalja es aki nem tudt rola az igy jart. Mert ez baromi egyoldalu es inkorrekt.
A tartalmat meg most hagyjuk.
Sokkal jobb lett volna meg a regi forum idejen megcsinalni 1 fuggetlen ujat amikor szo volt rola.

Nemtom ezekutan van-e meg kedve valakinek kepeket beraknia ide....
Huzzatok meg magatokat inkabb mert ertetek is jon a fekete auto :lol:


csüt. júl. 08, 2004 22:12
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 7:18
Hozzászólások: 1591
Hozzászólás 
Termeszetesen \"szabalyok NEM ismerete\"-t akartam irni, holnap kijavitom :mrgreen:


csüt. júl. 08, 2004 21:10
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 7:18
Hozzászólások: 1591
Hozzászólás 
Tim: Az is sokszor ki lett ma targyalva, hogy miert van ez igy. A rovid lenyeg, hogy a Terminal nem tartja annyira jovedelmezonek a Forumot, hogy egy kicsit is foglalkozzon vele. Mar a phpBB-sites is kesz csoda volt. Igaz, kabe ket evet vartunk ra... Szoval ez van, igazad lenne, ha nem lennenek ezek az elozmenyek, de ha mar jogaszkodunk, a szabalyok ismerete nem mentesit azok hatalya alol :) Na legyen bek, aztan nezegessuk a dealerlanyokat inkabb ;)


csüt. júl. 08, 2004 21:05
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
KaRFiol írta:
Csak annyit jegyeznék meg, hogy a Bronz kontra Sy ügyről nekem például nem volt tudomásom; és vélhetően még többeknek sem, úgyhogy erre hivatkozni nem kifejezetten ildomos. :roll:

Igazságod vagyon! Legalább annyira nem ildomos, mint előzetes információk nélkül valakit seggnyalással vádolni... :)

Egyébként a Sy kontra BrOnZ "ügy" már csak következménye volt a történetnek. Szóval igen "fiatal" vagy, ha arra sem emlékszel, hogy 2 óra alatt a fórum összes regisztrált látogatója moderátorrá vált... Ez pedig hagyhatott volna "mély" nyomot, ha itt lettél volna :) De spongyát rá, nem ez volt a téma. :)


csüt. júl. 08, 2004 19:35
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 579
Hozzászólás 
nyuszy: neharagudj ez nem csak neked szolt, hanem ennek az egesz vihar a biliben sztorinak es akik ezt kivaltottak.
Valoszinuleg a hsz-edben szereplo "akarmilyen kicsit is" jelzo maradt meg bennem....
Moderalasi elvekre meg nem ildomos ugy hivatkozni (ezt viszont te is felhoztad) mintha az mindenki altal elfogadtatott es koztudott dolog lenne, de ez csak az en velemenyem.
Ha itt ennyire verre meno dolgot csinalnak ilyen komolytalan es jelentoseg nelkuli dologbol, de lelenne irva es ellene fogadtatva mindenkivel akkor azt mondom, hogy akkor is igazam van, de nemtok micsinalni mert en is elfogadtam. Ezt mar igy viszont eleg necces dolognak tartom ahogy itt most megy ez...
Bocs, de en nem tartottam magam Ujoncnak, igy en nem latogattam ezt az altalad felhozott topicot, de mondanom se kell, hogy ez meg nem potol semmit....


csüt. júl. 08, 2004 18:49
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 717
Tartózkodási hely: Hemma igen!
Hozzászólás 
nyuszy írta:
KaRFioL: Pedig nyilvanosan is eleg durvan zajlottak a vitak, nem csak ICQ-n, szoval aki itt volt akkoriban (asszem ugy 2-3 eve lehetett), az kovethette a temat, ha akarta.


Akkor már rég itt voltam, mégsem emlékszem rá. Nem hagyott mély nyomott bennem, talán azért...


csüt. júl. 08, 2004 18:46
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 7:18
Hozzászólások: 1591
Hozzászólás 
KaRFioL: Pedig nyilvanosan is eleg durvan zajlottak a vitak, nem csak ICQ-n, szoval aki itt volt akkoriban (asszem ugy 2-3 eve lehetett), az kovethette a temat, ha akarta.


csüt. júl. 08, 2004 18:42
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 7:18
Hozzászólások: 1591
Hozzászólás 
Tim_: Nem olvasol eleg figyelmesen! Pont azt irtam, hogy EN poenra vettem, ezert en nem keitettem volna ennek ekkora feneket. A Terminal komolyan vette, de hat joga van hozza... Annak idejen rengeteget csataztunk Macikaval az elen, hogy legyenek konkretan lefektetett moderalasi alapelvek, mint mondjuk az Indexen. Mivel az eziranyu probalkozasaink nem ertek el a kivant hatast, marad a szokasjog... :( Egyebirant mintha az \"Ujoncok...\" temaban errol is szo lenne... Es meg valami: en nem ellened, nem az otlet ellen szoltam, csupan a flame ellen!


csüt. júl. 08, 2004 18:40
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 717
Tartózkodási hely: Hemma igen!
Hozzászólás 
Csak annyit jegyeznék meg, hogy a Bronz kontra Sy ügyről nekem például nem volt tudomásom; és vélhetően még többeknek sem, úgyhogy erre hivatkozni nem kifejezetten ildomos. :roll:


csüt. júl. 08, 2004 18:33
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 579
Hozzászólás 
nyuszy:
Eleg szomoru, ha 1 nyilvanos forumon azt csinalnak az emberrel es a hsz-eivel amit akarnak. Mert azt mar nem egeszseges demokratikus dolognak hivjak....
Nem hasznaltam fel semmilyen jogvedett anyagot, ilyen alapon barki kiadhatja magat terminal.hu forum fotosnak, ha leirja 1 papirra ezt a szoveget.
De ugy latszik ilyet nem lehet, mert miaz, hogy az egyszeru halando leirja a neve melle azt, hogy terminal.hu forum fotos!
Hat ez torvenyszeges amivel visszalehet elni! LOL!
Kesz rohej ez az egesz komolyan mondom!
Valami belso problemai lehetnek annak aki 1 ilyen volumenu dolgot abbol az iranybol kozelit meg ahogy azt itt lattuk!

Csak zarojelben jegyeznem meg, hogy en nem emlekszem, hogy elfogadtam volna barmifele moderalasi elveket meg a regi forumba valo regisztraciokor, es itt sem hivta fel senki sem erre a figyelmet.
Ja, hogy ez csak olyan, az uzemelteto barmit megcsinalhat sajat elbiralas alapjan dologkent mukodik a jatekszabalyok lefektetese nelkul....
Mindenesetre ahhoz is gratulalnek, ha az lelenne fektetve, hogy nem irhatom sehova irasban, hogy terminal.hu forum tag vagyok, csak mert az onkent jogvedest felvallalo uzemelteto ezt megtiltja minden eszkozzel.
Bronz erzelmi szalait illetoen meg lehet, hogy tevedtem, de ezekutan ez abszolut nem izgat.


csüt. júl. 08, 2004 18:30
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 7:18
Hozzászólások: 1591
Hozzászólás 
Tim_:

Nem akarok belemenni a vitába, de azért pár gondolat:

A fórum tulajdonosának alkalmazottjaként azt hiszem Sy azt csinál, amit akar, még akkor is, ha ez senkinek nem tetszik.

Ha egy kicsit is ismernéd Bronzot, akkor tudnád, hogy Sy-nek ő biztosan nem fog "nyalni". Mellékesen nem alaptalanul nyilatkozik jogi kérdésekben, de ez most mindegy.

Ha a moderálási feltételeket nem tudod/akarod elfogadni, akkor javaslom, hogy keress egy olyan fórumot, ahová akármit leírhatsz, és éld ki ott magad. Van ilyen hely bőven.

Megjegyezném még, hogy én részemről poénra vettem ezt az egészet, de a Terminalnak jogában áll nem poénra venni, amit alapvetően meg tudok érteni.
Ha egy kicsit belegondolsz abba a helyzetbe, hogy mondjuk a tiéd a Hírek Média, és a te tulajdonodban lévő oldalakkal próbálna meg valaki akármilyen kicsit is visszaélni, akkor ezt neked is be kell látnod.

Kösz, hogy elolvastál.


Ui.: Ha a flame folytatódik, előbb-utóbb valamelyikünk le fogja zárni vagy ki fogja törölni a topicot.


csüt. júl. 08, 2004 9:22
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
Tim_ írta:
Hat a jogvedesen kivul tul sok ontopic hsz-ed nem volt itt
Nos igen. Erre büszke is vagyok. Általában értelmes dolgokhoz szoktam hozzászólni. Most az egyszer tévedtem. Szórom is a hamut a fejemre...

Konklúzió: Tim_ = ignored. Ennyit elértél. Ígérem nem szólok hozzá(d) többet. Meghagyom neked ezt az igen magvas és tartalmas topicot, hogy "magasan szántó és mélyröptű" elméd csiszolásának szikráit megoszthasd a közzel csak Te egyedül. :)

Uff!


csüt. júl. 08, 2004 5:58
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 579
Hozzászólás 
BrOnZ írta:
Tim_ írta:
Vagy most a "bevagodunk a gorenal, jol johet az meg" dolog megy?

Bocsáss meg, de ez a sorod volt tájékozatlanságod legdöntőbb bizonyítéka... Hogy finoman fogalmazzak: "...Sy-al nem sok szerelmet pazaroltunk el egymásra..." Ezt Ő is meg tudja erősíteni. Ha pedig a többiek mesélni tudnának... :) Ettől függetlenül Sy-nak ebben a dologban tökéletesen igaza volt, és nem fenyegetett, csak felhívta a figyelmet néhány dologra amire a "szuper ötlet" feletti eufóriában nem gondoltatok.

Hat a jogvedesen kivul tul sok ontopic hsz-ed nem volt itt Kép
Mintha kulon penzt kapnal ezert :shock:
Majdnem ugyanazt leirtad mint Sy csak kicsit csak mas szavakkal.
Ezt nehezen tudom maskent ertekelni.
Persze az csak 1 egyszeru figyelem felhivas, ha valaki azt irja kezed-labad eltorom, ha ezt meg azt csinalod....
Ja es azt a hsz-emet is letorolte, persze csak figyelem felhivasbol.
Legkozelebb, ha csak nekem szolo hsz-ed van akár kuldheted privatba is, majd huzok 1 strigulat a nevednel a Sy tamogatok listajan.
Komolyan nemtudom miert jo az egyeseknek, hogy nincs annal jobb dolguk, hogy a hirekmedia neveben eljarva itt itelkezzen, ilyen komolytalan dolog vegett, ezzel keltve a feszultseget foloslegesen :evil:
Eleg jol mehet a cegnek, hogyha ilyen uggyel foglalkozna, mert ennek aztan mindenkeppen van ertelme.
Ha valaki felvilagositana, hogy milyen elonyokkel jar szamomra 1 ilyen hazi keszitesu kartya hasznalata, az irjon PÜ-t mert nagyon kivancsi vagyok! :lol:
Ezutan lehet penzert fogom arulni 8)
Valamibol nekem is megkell elnem :lol:

Akiknek szuksege van altalam keszitett kartya kepre, kuldjon PÜ-t!


szer. júl. 07, 2004 18:39
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 115
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott... Sokszor net, még többször GSM közelben... :)
Hozzászólás 
BrOnZ írta:
(...) Hogy finoman fogalmazzak: "...Sy-al nem sok szerelmet pazaroltunk el egymásra..." Ezt Ő is meg tudja erősíteni. Ha pedig a többiek mesélni tudnának... :) (...)

Rákerestem a "hattyúdal" különböző wildcardos vairációira, de a motor nem talált semmit... :)
Valahol megvan lementve, legalábbis egy része biztos...
... de ez már NAGYON régen volt :D


asp


szer. júl. 07, 2004 7:43
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
Tim_!

Amit leírtam, fenntartom, mindazonáltal inkább ne offoljunk, mert kezd anyázás felé menni a topik. Azt pedig nem kéne, van anyázós topik elég.

Szerintem inkább térjünk vissza a lányokra. :D


szer. júl. 07, 2004 7:02
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1828
Hozzászólás 
BrOnZ írta:
Tim_ írta:
Vagy most a "bevagodunk a gorenal, jol johet az meg" dolog megy?

Bocsáss meg, de ez a sorod volt tájékozatlanságod legdöntőbb bizonyítéka... Hogy finoman fogalmazzak: "...Sy-al nem sok szerelmet pazaroltunk el egymásra..." Ezt Ő is meg tudja erősíteni. Ha pedig a többiek mesélni tudnának... :) Ettől függetlenül Sy-nak ebben a dologban tökéletesen igaza volt, és nem fenyegetett, csak felhívta a figyelmet néhány dologra amire a "szuper ötlet" feletti eufóriában nem gondoltatok.

Valakinek az igaza nem függvénye az érzelmi hovatartozásnak.

Aki egy cseppet ismer engem, az tudja rólam, hogy ez a Tim_ féle "jól jöhet még" dolog mennyire távol áll tőlem. Lehet, hogy magadból indultál ki, de most tévedtél.


Tudnánk mesélni, de nem is kell, vissza lehet keresni. Elég csak Sy hozzászólásaira, ő nem írt túl sokszor, de azok nagy viták voltak!


szer. júl. 07, 2004 7:00
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
Tim_ írta:
Vagy most a "bevagodunk a gorenal, jol johet az meg" dolog megy?

Bocsáss meg, de ez a sorod volt tájékozatlanságod legdöntőbb bizonyítéka... Hogy finoman fogalmazzak: "...Sy-al nem sok szerelmet pazaroltunk el egymásra..." Ezt Ő is meg tudja erősíteni. Ha pedig a többiek mesélni tudnának... :) Ettől függetlenül Sy-nak ebben a dologban tökéletesen igaza volt, és nem fenyegetett, csak felhívta a figyelmet néhány dologra amire a "szuper ötlet" feletti eufóriában nem gondoltatok.

Valakinek az igaza nem függvénye az érzelmi hovatartozásnak.

Aki egy cseppet ismer engem, az tudja rólam, hogy ez a Tim_ féle "jól jöhet még" dolog mennyire távol áll tőlem. Lehet, hogy magadból indultál ki, de most tévedtél.


szer. júl. 07, 2004 6:49
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 579
Hozzászólás 
Kedves Dannyboy!

Csak azert mert mindezt tudattad, meg nem fogom maskepp gondolni azt amit mar en is leirtam.
En elszoktam am olvasni es ertelmezni is azt amit a masik ir, bar tudom ez nem mindenkinek az erossege...
Azert mert valaki regota forumozik meg nem biztos, hogy mindig igaza van.
Eloszor is, ha en valamire ra akarok vilagitani akkor azt olyan hangnemben teszem ami nem banto, plane, ha 1 epkezlab dolog sincsen ami miatt jogos lett volna a hsz-em torlese.
Csak azert mert te tiszteled, teljesen folosleges ugyanazt leirni meg1X.

Dannyboy írta:

Kedves Tim_!

Bronz a fórum legnagyobb tapasztalatával rendelkező tagja, akinek szavait illik (legalább) megfontolni, elgondolkodni rajta. Nem a levegőbe beszél, van némi tapasztalat mögötte.
Nem, nem a BSA tagja, mindössze arra hívta fel a figyelmünket (Sy-jal együtt), hogy amit tenni készülünk, az nem szabályos, szerzői és egyéb jogokat sért/sérthet. Mindössze erre kívánt rávilágítani (szvsz) és nem mindenkit lehurrogni.

Pont.


kedd júl. 06, 2004 23:43
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 717
Tartózkodási hely: Hemma igen!
Hozzászólás 
Dannyboy írta:
Kedves Tim_!

Bronz a fórum legnagyobb tapasztalatával rendelkező tagja, akinek szavait illik (legalább) megfontolni, elgondolkodni rajta. Nem a levegőbe beszél, van némi tapasztalat mögötte.
Nem, nem a BSA tagja, mindössze arra hívta fel a figyelmünket (Sy-jal együtt), hogy amit tenni készülünk, az nem szabályos, szerzői és egyéb jogokat sért/sérthet. Mindössze erre kívánt rávilágítani (szvsz) és nem mindenkit lehurrogni.


Csak azért, mert XY írja, még nem esnék hanyatt tőle. Amit ír, az viszont teljes mértékben megfontolandó. :roll:


kedd júl. 06, 2004 22:31
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
Tim_ írta:
...


Kedves Tim_!

Bronz a fórum legnagyobb tapasztalatával rendelkező tagja, akinek szavait illik (legalább) megfontolni, elgondolkodni rajta. Nem a levegőbe beszél, van némi tapasztalat mögötte.
Nem, nem a BSA tagja, mindössze arra hívta fel a figyelmünket (Sy-jal együtt), hogy amit tenni készülünk, az nem szabályos, szerzői és egyéb jogokat sért/sérthet. Mindössze erre kívánt rávilágítani (szvsz) és nem mindenkit lehurrogni.

Pont.


kedd júl. 06, 2004 21:26
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 579
Hozzászólás 
BrOnZ írta:
Ki fenyegetőzött??? Vagy mégis gondolkodtál? :) Amúgy vedd úgy, hogy nem szóltam. Semmi energiám vitatkozni olyan emberekkel, akik nem akarják a lényeget észrevenni. Ezért természetesen: IGAZAD VAN! Hajrá, fogjatok bele. Teljesen etikus, törvényes, és jogszerű amit akartok csinálni. Csak gratulálni tudok hozzá. Most jobb?

Különben is: Magyarországon a törvények csak tájékoztató jellegűek.

Sy helyezett kilatasba megtorlasokat mint te is olvastad. Vagy ez csak koltoi kerdes akart lenni? :evil:
Igazad van en nem veszem eszre a lenyeget, vagyis:
Sy írta:
Egyébként a Hírek Kft. logói (ide értve a futó emberkétől kezdve a Terminal kék-sárga azonosítójáig mindent) nem használhatók fel a kiadó engedélye nélkül - ahogyan az itt közölt anyagok sem

1 terminalos logot, es 1 hirekmedias anyagot sem hasznaltam fel akkor mirol is beszelunk BrOnZ?
Vagy most a "bevagodunk a gorenal, jol johet az meg" dolog megy?
Persze teljesen etikus es korrekt, hogyha en nem tudom azt irni sehova, hogy a terminal forum tagja vagyok mert rogton jonnek az unatkozo jogvedok akiknek kulonben szavat nem latni es verik az asztalt meg fenyegetnek mintha lenne igazi alapjuk ra.
Esetleg egesz veletlenul nem a mahasznal vagy a bsa-nal dolgozol? A stilus rajuk hajaz.
Csak igy tovabb!


kedd júl. 06, 2004 20:37
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
Tim_ írta:
Csak par kerdes:
...
...
...
Ennyire unatkoztok?
Közel sincs olyan dolgokrol szo, hogy fenyegetoznie kene itt barkinek is,

Ki fenyegetőzött??? Vagy mégis gondolkodtál? :) Amúgy vedd úgy, hogy nem szóltam. Semmi energiám vitatkozni olyan emberekkel, akik nem akarják a lényeget észrevenni. Ezért természetesen: IGAZAD VAN! Hajrá, fogjatok bele. Teljesen etikus, törvényes, és jogszerű amit akartok csinálni. Csak gratulálni tudok hozzá. Most jobb?

Különben is: Magyarországon a törvények csak tájékoztató jellegűek.


kedd júl. 06, 2004 14:11
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 579
Hozzászólás 
BrOnZ írta:
Márpedig van... És nincs túldramatizálva. Mit szólnál, ha a Te nevedben, céged nevével visszaélve csinálnának ilyen "sajtókártyákat"?

A "hivatalos terminal" sajtós igazolvány keményen karcolja a fórum tulajdonosának érdekeit. Találjatok ki egy kamu, vagy egyedi nevet... (pl.: Mocsáry Nyehőce Press, vagy Hambajgós Prüntyögő Sajtóiroda, stb.) Még úgy is csücskösnek tartom a dolgot, de az a ti bajotok. Emiatt a terminálos kártya miatt egy félrészeg ügyvédbojtár is úgy megszorongatná a mogyoróitokat, hogy mondhatnátok a fütyülőnek: "...gyere elő már, csak pisilni kell..." :)

Szóval előbb gondolkodni, aztán cselekedni...

Csak par kerdes:
Van olyan ceg, hogy terminal.hu?
Forum kozossegnek lehet tulajdonosa?
Meg sem probaltam hivatalos sajtoigazolvanyt utanozni, azt sem tudom, hogy nez ki.
En nem tudom hol csorbultak volna a tulajdonos erdekei, de majd leveszem a .hu-t es akkor nem lehet belekotni.
Ennyire unatkoztok?
Közel sincs olyan dolgokrol szo, hogy fenyegetoznie kene itt barkinek is, egyáltalán nem ártó szándékkal jött létre és nem is akartam bárkit sem félrevezetni. A terminal.hu mint közösség fogalma szerepelt benne....


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tim_ kedd júl. 06, 2004 10:55-kor.



kedd júl. 06, 2004 10:31
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
Tim_ írta:
Ebben semmi megtamadhato nincsen.
Folosleges tuldramatizalni a dolgot.

Márpedig van... És nincs túldramatizálva. Mit szólnál, ha a Te nevedben, céged nevével visszaélve csinálnának ilyen "sajtókártyákat"?

A "hivatalos terminal" sajtós igazolvány keményen karcolja a fórum tulajdonosának érdekeit. Találjatok ki egy kamu, vagy egyedi nevet... (pl.: Mocsáry Nyehőce Press, vagy Hambajgós Prüntyögő Sajtóiroda, stb.) Még úgy is csücskösnek tartom a dolgot, de az a ti bajotok. Emiatt a terminálos kártya miatt egy félrészeg ügyvédbojtár is úgy megszorongatná a mogyoróitokat, hogy mondhatnátok a fütyülőnek: "...gyere elő már, csak pisilni kell..." :)

Szóval előbb gondolkodni, aztán cselekedni...


kedd júl. 06, 2004 9:47
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás --== Moderálás - önkény vagy szükséges rossz? ==--
-vadaszg- írta:
vally írta:
Köszönjük Tim_!

Lehet, hogy már holnap neki is látok!


Köszi Tim_!

Ez jó lett tényleg, remélem azért a terminálos kollégák nem veszik le a fejünket:))
már csak ki kell majd printelni és be kell laminálni:lol:


De pedig de...
Akarja valaki véglegesen elveszteni a fórum tagságát, a hozzászólásaival együtt (és egyben egy IP-ban boldog tulajdonosának is tudni magát)? Ha igen, gyártson csak nyugodtan ilyen "kártyát" (a korábban említett jogi következményekről már nem is beszélve...).


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Wiki csüt. júl. 29, 2004 9:56-kor.



kedd júl. 06, 2004 9:06
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 282 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 19 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség