Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. ápr. 27, 2024 7:03



Hozzászólás a témához  [ 4538 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 91  Következő
OFF topic 
Szerző Üzenet
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 186
Hozzászólás 
Érdekelne, hogy az angoloknál 220V-t van, vagy majmolják az amcsikat, és nekik is 110 jön a konnektorból?


csüt. nov. 11, 2004 16:21
Profil Privát üzenet küldése
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Ezt talán már leírtam máshol is, de annak idején, amikor a Cyrix még alternatíva volt az AMD és az Intel mellett (nem akarok flame-et kiváltani, így inkább nem minősítem, milyen alternatíva :)), és az én zsenge kis számítógépemben egy nyári LAN-party kezdetén állandóan megfagyott egy jóbarátomnál az OS a gyengének tűnő hűtés miatt, kivettem, majd a fagyasztóba raktam 10 percre (mármint a procit). Olyan jéghideg volt utána, hogy csak na! Többet aznap már nem fagyott az oprendszer :D Igaz, ezt a módszert senkinek nem ajánlom, én magam sem merném újra megtenni... :)


szer. nov. 10, 2004 16:55
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. jún. 14, 2004 5:27
Hozzászólások: 68
Tartózkodási hely: Székefehérvár
Hozzászólás 
Uraim, +szünt a probléma... nem, nem tudom, gogy hogyan ,de megjavult. 400 p2 berak, indit, megy .. cerka megint nem majd cmos törlés - persze a vga volt az alaplapra rágugva,meg a vinyó - oszt ment minden... de tegnap behoztam a melohelyre és itt sem ment... fene se tudja, talán nem tetszett neki a nagy hideg :P

thx


szer. nov. 10, 2004 8:04
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Archon írta:
Jah, reggel a küszöbről úgy kellett lerugdalnom a pingvineket, mert jöttek volna be melegedni...


Kép


kedd nov. 09, 2004 14:25
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. jún. 14, 2004 5:27
Hozzászólások: 68
Tartózkodási hely: Székefehérvár
Hozzászólás 
nem, dehogy. Áram le, aztán kifújtam minden porcicát. majd mikor felraktam a bordát, igazitáskor mehúztam a proci felületét, de szerintem az az éppenhogy elég volt. :cry:
VAn egy hibaüzenet is: a bill 3 ledje is folyamatosan világít...
ma lehúzok róla mindent, meg kipróbálok egy 400intel procit... hátha az jó lesz ...

arra kaphatok választ esetleg, hogy mi lehet a legújabb biosa az ABIT BH6 nak és ebbe a legjobb/legolcsóbb proci melyik?

pusszantás mindenkinek a segítségért, rendesek vagytok ám... :wink:


kedd nov. 09, 2004 14:23
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. márc. 29, 2004 14:10
Hozzászólások: 1689
Hozzászólás 
Jah, reggel a küszöbről úgy kellett lerugdalnom a pingvineket, mert jöttek volna be melegedni...


kedd nov. 09, 2004 12:06
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
És ment is a gép közben?

OFF: de kegyetlen hideg van kinn... :(


kedd nov. 09, 2004 11:32
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. jún. 14, 2004 5:27
Hozzászólások: 68
Tartózkodási hely: Székefehérvár
Hozzászólás 
Kedves fórumtársak! 1 apro segítséget, ha kérhetnék :idea: .... meghalt a 2 éves 633 Celeronom :cry: és kérdésem az lenne, hogy az ABIT BH6 / SLOT 1 / -ba mi lenne a legmagasabb és/vagy legolcsobb proci, amit használhatnék.

Megj: szétszedtem, leporoltam majd a hütöborda megcsúszott a procin, hallottam egy csúnya hangot, azóta nem megy... lamer dolog volt, tudom.. :( :(

KÖSZÖNET


kedd nov. 09, 2004 10:35
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11872
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
koffi

Most megsértődtél? Tényleg körülnézhetnél a többi topicban. Tele van idevágó tanáccsal.


hétf. nov. 08, 2004 20:42
Profil Privát üzenet küldése
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
koffi írta:
Tisztelt Sy!

Kedves koffi,

Ha nem tetszenek a feltételeink (amiket egyébként az Info topikban is elolvashattál a moderálási alapelvek topikban) és ajánlásaink (ugyanitt, Hasznos tanácsok topik), nyugodtan választhatsz más, hasonló kaliberű szolgáltatást is.

Csöndben megjegyzem, bár tartok tőle, hogy hiába, hisz elsőre sem fogtad fel, hogy nem a témával van bajom, hanem azzal, hogy külön topik (körülbelül a huszonötödik) született neki.


pén. nov. 05, 2004 22:38
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Nos, itthon van a Plextor PX712-es író, teszttel jövök Nektek a hétvégén... És megdöbbentő fejleményekkel, Stephentől (előtte kikérem az engedélyét, hogy bevághassam az írásait ide).


pén. nov. 05, 2004 21:59
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 46
Hozzászólás 
Tisztelt Sy!

Lezártad a topicomat, mert unod a témát.
Megértem, hisz moderátor vagy, naponta olvasod.
Én viszont ritkábban jutok nethez és valahogy elkerülte a figyelmemet
hogy Videokari témát már megbeszélték.(?) Ráadásul az első oldalon nem
láttam a topicok közt. Ezért bocs.

DE!

-Konkrétan az én kérdésem nem vitatták meg.
-Ha mégis feltenném ott (lelakatolt) kérdésem, valószínűleg sokan nem
néznék meg olyanok, akik egyébként tudnának segíteni, de messziről
kerülik az ATI vs. NVIDIA tipusú szájtépéseket, ezért meg sem nézik a
gyanús topicokat.
-Szerintem egyértelmű topic címre szívesebben válaszolnak.
-Szerintem egy fórum nem a moderátorok szórakoztatására kell hogy szolgáljon.
-Rendet sokféle képpen lehet tartani. Ha ez így megy tovább ahogy ti csináljátok, akkor lassan az egész első oldal a tipus-topicokkal lesz tele.
Ha valakinek kérdése van, válasszon egy skatulyát, olvasson el 14 oldal fölösleges információt,
majd szóljon hozzá 650. -ként és várjon hátha lesz még aki szintén
elolvas 649 hozzászólást és ha még nem őrült bele talán válaszol is.

Szerintem ez rossz koncepció. Ha érdektelen egy téma vagy kimerült, úgy is hamar elsüllyed a topic. Ha meg csak azért nem süllyed el mert egyedül a témaindító tartja életben, arra ott vannak tényleg a moderátorok. Így frissebb, áttekinthetőbb lenne miről folynak a témák a fórumon első látásra.

Szóval ha megértettél, feloldhatnád a topicomat, hátha van rajtatad kívül más értelmes ember is a fórumon aki megosztaná velem tapasztalatait
és ellentétben veled nincsen csömörea témától. Ha nincs ilyen, úgy is eltűnik a téma.

kössz,
Koffi.


pén. nov. 05, 2004 21:36
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1340
Hozzászólás 
Sy írta:
utini írta:
P.S:

Sy ! Én a nem vékony, vörös hajú, szemüveges nőkért ugrom a Dunába, mégis szőke nő a gyermekem anyja ! :wink: :lol:


Őőőő, oké ;)


a kérdés mit jelent a szőke..?
igazi szőkét:)
vagy hidrogénbombát?


hétf. nov. 01, 2004 12:05
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
utini írta:
P.S:

Sy ! Én a nem vékony, vörös hajú, szemüveges nőkért ugrom a Dunába, mégis szőke nő a gyermekem anyja ! :wink: :lol:


Őőőő, oké ;)


szomb. okt. 30, 2004 23:17
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2462
Tartózkodási hely: gyökér könyvtár
Hozzászólás 
Húúú, mindenkitől előre elnézést kérek, de ez még az OFF topicban is off...

Talán van köztetek (főleg a 30 feletti korosztályban) aki emléxik még a 70-es, 80-as évek képregénysorozatára, a MOZAIK-ra. Ha jól emléxem, NDK-ban gyártották, de itthon is elő lehetett fizetni rá, nekem anno 2 évig hozta a postás, havonta, szép csomagolásban. Három manóról szólt, a hihetetlen kalandjaikról.

Ha valaki tudna esetleg lelőhelyet, vagy van elfekvő készlete, azt nagyon megköszönném !

P.S:

Sy ! Én a nem vékony, vörös hajú, szemüveges nőkért ugrom a Dunába, mégis szőke nő a gyermekem anyja ! :wink: :lol:


szomb. okt. 30, 2004 21:16
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1202
Hozzászólás 
Na jó, de a TFT közel sem zabál annyit, mint egy CRT. Ezért reméltem, hogy 10 percet azért bírni fog (és még a proci sem ment maxon, plusz a CD-meghajtók se működtek). Ráadásul ez nem a legkisebb UPS, volt egy 350-es is 17e körül, de engem meggyőztek, hogy nekem az 500-as kell 24-ért :) Igazuk volt.
A célnak (amiért vettem) maximálisan megfelel. Ha elmegy az áram, be tudjam fejezni a munkámat, illetve mindent le tudjak menteni (meg ha nem vagyok otthon, ki tudja kapcsolni a gépet).
Az egyetlen szépséghiba ott van, hogy a szoftver kissé "buta".
Ugyanis kétféle mód van: akkumulátor kímélő mód és a "munkaorientált" mód. Az előzőnél azt lehet megadni, hogy hány perces akkuműködés után lője le a gépet, a másodiknál pedig azt, hogy amikor még hány perc van hátra.
Ez utóbbinál 5 és 8 perc közötti időt lehet választani, viszont alapból 6 perccel indul... Magyarul 1 percig lehet áramszünet (ha 5-re állítom), utána shutdown. (Hacsak nem vagyok én itt a gépnél és bírálom felül). Mivel a gépnek azért bőven elég szokott lenni 2 perc a leálláshoz (de max 3), lehetett volna még benne ennyi opció.
Az új 1.5.0-s szoftvert meg nem lehet leszedni a netről, mert az APC weblapján regisztráció kell hozzá, ami viszont panaszkodik, hogy nem jó az e-mail címem. Hogy miért, nem tudom, ötfélét próbáltam... De küldtem nekik egy feedbacket. Remélem válaszolnak.


szomb. okt. 30, 2004 19:58
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11872
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Dester

A 6 perc normális érték. Ezek kisebb tápok arra készültek, hogy nyugodtan el tudj menteni, és kilépni.
Általában van kűlső akku csatlakozó, ha nincs lehet csinálni. Ide már combosabb akkut lehet tenni. A töltés problémásabb (de csak a lemerült). A folyamatos utántöltésre a belső is jó.


szomb. okt. 30, 2004 17:17
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1202
Hozzászólás 
Csináltam egy áramszünettesztet. Ahogy átkapcsolt akkumulátoros módba, már csak 6 percet írt a szoftver. Na majd még ki kell ezt tapasztalni :)


szomb. okt. 30, 2004 11:49
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1202
Hozzászólás 
Sy írta:
Nem kötözködni akarok, de azt, hogy a 2 vinyó haljon meg? ;)


Jeeeeez... Tényleg elírtam. Fáradt vagyok, na. :) (A lényeg, hogy értetted :)) Most meg már mindjárt bealszok, ami azon is észrevehető, hogy kb. 3. olvasatra esett le, hogy miért akarsz "kötözködni" :D

Az aksi mostanra fullon fel van töltve, a programja szerint 43 percig bírja árammal ellátni a gépet. Ez - ha csak félóra is igaz belőle - bőven sokkal több, mint ami kell. Egyébként meglepően pontosnak tűnnek a visszajelzések a gép felé, szóval nem lennék meglepve, ha ez az adat is hozzávetőlegesen pontos lenne.


pén. okt. 29, 2004 23:00
Profil Privát üzenet küldése
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Dester írta:
Egyébként ha választani kéne aközött, hogy a 2 vinyóm menjen tönkre véglegesen, vagy pedig az összes többi (!) alkatrészem, nyilván az elsőt választanám.


Nem kötözködni akarok, de azt, hogy a 2 vinyó haljon meg? ;)

Dester írta:
Nincs bombabiztos adattárolási módszer, mindenesetre én amit lehet, megteszek az adataim védelméért.


Jam, én az optikai adattárolásban egyáltalán nem bízom. Az igazán fontos adatok, bedigizett filmek fel vannak írva CD-re is, és megvannak winchesteren is. Egy fontosabb emlék megér plusz 200 forintot.


pén. okt. 29, 2004 22:15
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1202
Hozzászólás 
Hát igen... azt már úgy hívják, hogy villámhárító + generátor :D

Egyébként ha választani kéne aközött, hogy a 2 vinyóm menjen tönkre véglegesen, vagy pedig az összes többi (!) alkatrészem, nyilván az elsőt választanám. Az adatok (emlékek, munkák, fényképek, családi videók és az egész eszmei értéke) jóval nagyobb számomra annál, mintha tönkremegy a TFT, az alaplap, a processzor, a memória (csak ezeket összeadva kijönne vagy 10 vinyó az árból).
Ja és hogy miért a vinyón (is) vannak ezek? Apám volt pár éve a Legyen Ön is Milliomosban. Bedigiztük a műsort, kiírtuk akkor (2001. szeptember) egy Philips CD-re. Most a CD alig-alig olvasható. Az előtte 2 nappal írt ugyanolyan Philips CD tökéletes. Nincs bombabiztos adattárolási módszer, mindenesetre én amit lehet, megteszek az adataim védelméért.


pén. okt. 29, 2004 18:33
Profil Privát üzenet küldése
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Szerintem nem. Mármint nem paranoia. Főleg akkor nem, ha fontosabb adatokat is tárolsz a gépen, nem csak pár játék van feldobva rá és kész. Egy jóbarátomnak pár éve megcsapta a villám a házukat, és a modemen keresztül jó sok mindent tönkretett.

Nekem egyébként már az is eszembe jutott, hogy ez csak olyan fél-megoldás, mert nyilván ha a tévét, mikrosütőt, DVD-lejátszót stb. vágja gallyra a villám, annak sem örül. Nem igazán értek hozzá, de oda kéne tenni egy túlfesz-védelmet, ahol a kábel bejön a házba :) Persze a szünetmentes inkább csak a PC-nél, az talán kicsit költséges lenne, ha az egész ház arról menne :D


pén. okt. 29, 2004 16:58
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1202
Hozzászólás 
Nah, azt hiszem maximálisan bevédtem a gépem. Ma vettem egy UPS-t.
Így néz ki a dolog most:
APC túlfeszvédős elosztó, erre dugva az APC BACK-UPS 500. Ez utóbbin van a gép, a monitor és az ADSL modem. Remélem mostmár a villám nem fog megmacerálni :D A telefonvonalat is rákötöttem a cuccra (az elosztóra is rá tudnám, majd ha nagyon fáradt leszek, összekötöm a telefonvonalat is így: fal --> elosztó villámvédelme --> UPS --> ADSL modem + telefon :D)

Ez tuti, hogy egy kicsit már paranoia, de nem bánom. Az áramszünet mindig a legrosszabbkor jön, pont amikor nagyon kéne a gép, illetve pont a munka közepén. Ez most a múlté. :) Majd kipróbálom, hogy mennyit bír az aksi, csak még töltenem kell (nemrég hoztam haza). Ráadásul USB-s a cucc, így - mivel a gépem 24 órát megy egy nap - szükség esetén ki is tudja majd kapcsolni.


pén. okt. 29, 2004 14:47
Profil Privát üzenet küldése
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Laci_L írta:
Nem akartalak megbántani, jó tanulást.
Azért én nem a melegekre gondoltam. Igen távol áll tölem, még a gondolata is.

A Szoftver/Panda Anti... hozzászólás végét azért olvasd el. Érdekes.

Egyáltalán nem bántottál meg :) Köszönöm, megvolt!

Rendben, mindjárt odapillantok!


szer. okt. 27, 2004 15:54
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11872
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Nem akartalak megbántani, jó tanulást.
Azért én nem a melegekre gondoltam. Igen távol áll tölem, még a gondolata is.

A Szoftver/Panda Anti... hozzászólás végét azért olvasd el. Érdekes.


kedd okt. 26, 2004 17:12
Profil Privát üzenet küldése
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Laci_L írta:
Sy

A hasonlóak vonzzák egymást, gondolom én. A baráti körömben a testesebbnek a neje is "testes", és fordítva.

De: kivétel erősíti a szabályt.

Ha így lenne, mind homoszexuálisak lennénk :D Ez egy nagy tévedés, én például a szőke és karcsú lányokat szeretem, ehhez képest és sötétbarna és testesebb vagyok (a sok izom :)) Na mindegy, úgy látom, nem nagyon megy a nő téma, lépek el tanulni, további jókat (pár napig nem leszek, de e-mail elér).

Sy


hétf. okt. 25, 2004 20:22
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11872
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Sy

A hasonlóak vonzzák egymást, gondolom én. A baráti körömben a testesebbnek a neje is "testes", és fordítva.

De: kivétel erősíti a szabályt.


hétf. okt. 25, 2004 15:41
Profil Privát üzenet küldése
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Laci_L írta:
Sy, ennyi időd van, hogy valsót nézel? Komoly ember létedre!
Persze lehet, lazítás képpen. De az a sok idűlt baromság, feltünési viszketegség, és képmutatás ami ott van, az nekem sok.

Ja, és ahogy a képed nézem, nem vagy nádszál karcsú. Persze a csajok, az más.

Dehogy van ennyi időm :) Mostanáig dolgoztam, meg az egész hétvégémet tanulással töltöttem, viszont (hogy egy huszáros fordulattal a lényegre térjek) szeretem a szőke nőket ;)

Egyébként mindennel egyetértek, amit írsz, két dolog tetszik csak a Kísértésben, a tengerpart, amikor esténként kivilágítják lámpákkal, meg az a szőke bige (nem az esze, nem a lelke, nem a mentalitása, hanem a teste:)). Azt viszont nem értem, hogy jön ide az én testalkatom? :)

akki írta:
Az még kevés, ha neked bejön. Neki bemenne-e? :D
Ki az egyébbként?

Ja, ilyen, szinte lényegtelen dolgokra már nem adok :D Egyébként itt van róla némi infó: http://www6.online.rtlklub.hu/kisertes/csabitok/?id=0409160880 Képet most nem szúrok be, egy kattintás, és máris látni lehet (igaz, nem a legjobb nézet :))


hétf. okt. 25, 2004 0:41
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1323
Hozzászólás 
szta írta:
emberek!!!!!!!


nemrég valahol találtam egy cimet, ahol mindenféle tuninggal foglalkoznak. egy ember csinálja ezt az oldalt, sok féle dologgal foglalkozik. de nem tudom, az oldal cimét már!!!!!!!!!! segitsetek, pls!


azt tudom, a lap alján lehetett a cikkek között válogatni, mégpedig ott egy legördülö sáv segitségével..........................


légyszilégyszi :)

thx



www.tuningnet.hu :D


vas. okt. 24, 2004 18:49
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1323
Hozzászólás 
Sy írta:
Látta valaki tegnap az RTL-en a Kísértés nevű "fantasztikus" valsót? Maga a műsor csapnivaló, de van benne az újságírólány, a Gabi, vékony, szőke, na az nekem bejön :) Nektek?


Az még kevés, ha neked bejön. Neki bemenne-e? :D
Ki az egyébbként?


üdv


vas. okt. 24, 2004 18:48
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11872
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Sy, ennyi időd van, hogy valsót nézel? Komoly ember létedre!
Persze lehet, lazítás képpen. De az a sok idűlt baromság, feltünési viszketegség, és képmutatás ami ott van, az nekem sok.

Ja, és ahogy a képed nézem, nem vagy nádszál karcsú. Persze a csajok, az más.


vas. okt. 24, 2004 15:12
Profil Privát üzenet küldése
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Látta valaki tegnap az RTL-en a Kísértés nevű "fantasztikus" valsót? Maga a műsor csapnivaló, de van benne az újságírólány, a Gabi, vékony, szőke, na az nekem bejön :) Nektek?


szomb. okt. 23, 2004 21:26
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
ez mär regi !
de orat tud valaki?:)


pén. okt. 22, 2004 22:07
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 324
Hozzászólás 
látomásom volt,és beugrott a cím: tuningnet.hu


pén. okt. 22, 2004 15:02
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 324
Hozzászólás 
ja és magyar


pén. okt. 22, 2004 12:39
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 324
Hozzászólás 
emberek!!!!!!!


nemrég valahol találtam egy cimet, ahol mindenféle tuninggal foglalkoznak. egy ember csinálja ezt az oldalt, sok féle dologgal foglalkozik. de nem tudom, az oldal cimét már!!!!!!!!!! segitsetek, pls!


azt tudom, a lap alján lehetett a cikkek között válogatni, mégpedig ott egy legördülö sáv segitségével..........................


légyszilégyszi :)

thx


pén. okt. 22, 2004 12:38
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. márc. 29, 2004 14:10
Hozzászólások: 1689
Hozzászólás 
:)
Bejött a múltkor egy fickó a boltba, hogy van neki kíváló minőségű, aranyozott órája 1e HUF-ért... :D
Azt akarta, hogy ad 30 órát, és elvisz helyette egy használt PIII-at... :?
Azt mondta, hogy mekkora biznisz lenne ez nekünk, gondoljunk csak bele, mert milyen frankó, hogy pl
egy gép mellé adnánk ajándékba egy karórát, így mindenki jól járna. Mondtuk neki, hogy azért ez nekünk
mégsem akkora biznic, úgyhogy jobb, ha szépen gyorsan balra el... :D


pén. okt. 22, 2004 7:08
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 9:12
Hozzászólások: 2711
Tartózkodási hely: Budapest, Érd
Hozzászólás 
A vaterán lehet venni 25k-ért "eredeti" ROLEX-et.... :lol:
Elég akciós nem? :wink:


pén. okt. 22, 2004 7:04
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
Jó öreg casio órám megkopottan karcosan kiadta lelkét, ezért szeretnék venni egy újat kb 10-20e környékén. a pontos idő és a vízállóság(úszásra) alapkövetelmény. Ti milyet ajánlotok?


csüt. okt. 21, 2004 14:35
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Nekem ez a kedvencem :D
Idézet:
Szulimánt a szigeti ostromnál megölték, ezért egyelőre felhagyott azzal a szándékával, hogy Magyarországot meghódítsa.
Ez annyira aranyos :)


kedd okt. 19, 2004 19:52
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3127
Tartózkodási hely: A véka segge alatt.
Hozzászólás 
Iskolai dolgozatok


--------------------------------------------------------------------------------

Részletek gyerekdolgozatokból eredeti helyesírással és fogalmazással

Jellemezd a vidrát!
Teste: formás.

Melyek hazánk természetes életközösségei?
Magyar, német, finn.

Jellemezd röviden kedvenc hősödet utazókról, felfedezőkről olvasott könyv alapján!
Nekem Jean-Claude van Damme, mert bátran viselkedik és jó a mozgása.

Hogyan keletkeznek a barlangok?
A víznyelő elnyeli a vizet és ami lerakódik a víz kap okszigént és lepetyeg és pár évenként növekszik és így keletkezik a mészkő barlang.

Milyen a gyékény gyökérzete?
Csavargó.

Milyen a férgek testének alakja?
- Hengeregyenes.
- Görnyet, fére van.

Ismerd fel rajzról az állatokat!
- Pézsmapocsék
- Mocsári patkány

Írj magyarországi halakat!
- Potty, pngy, jégér, szálszalóka, légy, gólya.

Milyen betegséget lehet kapni a parlagfűtől?
- Energiát.

Az oroszlán jellemzése.
- hangja: vastag, kitörő
- látása: gonosz

A cápa jellemzése:
- Embert nem eszik, de nem lehet benne bízni.

Milyen tápanyagokat ismersz?
- Sósav, színsav.

Egy kis közlekedéstörténet:
- A gőzmozdony nem sokáig maradt ringben, mert kiütötte a dízelmozdony ami motorjában robbanás történt.
- A lóvasutat az ember is tudta húzni.
- A villamost úgy különbözetjük meg, hogy sárgára festik.
- 1970-ben feltalálták a vonatot és így már könnyű elutazni bárhová. Csak fizetni kell a jegyért.

Harmadikosak a csapadékképződésről:
- Ha a hideg levegő összeütközik a meleg levegővel abból lehelet lesz.
- Ha hajnalban kimegyünk, vizes lesz a papucsunk.
- A hódara káros, mert feldönti a kocsikat.
- Csapadékfajta: lisztharmat.

A baktériumokról:
- Van mikroszkopikus, ami kicsit nagyobb, mint ami mikroszkóppal látható.

- A középkorú lovagok a lovagi tornákon mindig egy hölgyet tűztek maguk elé.

- A nemzetiségi iskolákba több ajkú diákok járnak.

- Nyáron nő a kalapos gomba, télen a kucsmagomba.

- Villon fő műve az Ótestamentum.

- A görög ábécé kezdete: alfa, béta, céda...

- II. József, a vaskalapos király Mária és Terézia fia volt.

- A fecske egy költöző madár olyan, mint a gólya, csak sokkal kisebb és nem hasonlít rá.

- Barbarosa seregében kitört a pestis, amely elől maga a császár is csak álruhában tudott menekülni.

- Ady Boncza Bertalant vette feleségül.

- Bombay éghajlata olyan egészségtelen, hogy lakosai máshol laknak.

- A Toldi olyan mű, amelyben a főhőst feldolgozzák.

- A kőolajat kövekből sajtolták.

- Eötvös József többek között Budán született.

- A XVIII. századi főurak palotakertjei tele voltak szépen nyírt szökőkutakkal.

- Anonymus III. Béla névtelen jegyese volt.

- A Bibliát Guttenberg találta fel.

- A kutatók az őshazában megtaláltak az ősmagyarok hátrahagyott részeit.

- A Magna Charta Libertatum kimondta, hogy ugyanazért a bűnért senkit nem lehet kétszer megölni.

- Egyiptom oslakói a múmiák.

- Julius Ceasart a márciusi Idusok ölték meg.

- És akkor a költő megírta Szundi két apródja címu verset.

- Lincoln anyja már csecsemő korában meghalt.

- Az éhen halt sereg kitakarodott az országból.

- A harangvirág a bimbambuszok családjába tartozik.

- A végek vitézei többnyire nem éltek haláluk napjáig, mert már korábban elestek.

- Shakespeare víg nőkkel élt Windsorban és tévedésbol vígjátékokat írt.

- Zrínyit a bécsi kamarilla által felbérelt ólmozott vadkan ölte meg.

- Az őserdő olyan terület, ahova emberi kéz meg nem tette be a lábat.

- A zsidó egyházi zene legismertebb tekintélye Palesztina volt.

- Kolombusz háromszor indult útnak, bár a második útján meghalt.

- Szulimánt a szigeti ostromnál megölték, ezért egyelőre felhagyott azzal a szándékával, hogy Magyarországot meghódítsa.


kedd okt. 19, 2004 12:18
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3127
Tartózkodási hely: A véka segge alatt.
Hozzászólás 
Tibet VS. Deutschland 33`
No ne politizaljunk, nehez kerdes. Valoszinuleg helyzet fuggo, ha nagy **** lenne az orszag(gazdasag) akkor johetne a zsebelo zseni(felteve ha egyebkent `tisztesseges`) A zsebeles alatt teljesitmeny aranyos magasabb fizetest ertek, nyilvan. De ugy latom ez inkabb filozofiai kerdes volt.


csüt. okt. 14, 2004 16:20
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jún. 15, 2004 10:44
Hozzászólások: 585
Tartózkodási hely: Miskolc, a gyönyörű acálváros
Hozzászólás 
Kérdés:

Olkyan embert válasszunk vezetőnek, aki nem annyira ügyes, de tisztességes, vagy egy jó vezetőt, aki viszont a zsebét sem kíméli?


csüt. okt. 14, 2004 15:30
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3127
Tartózkodási hely: A véka segge alatt.
Hozzászólás 
Igy igaz. :D Erdekes hasonlat, de tenyleg igaz. Raadasul ugyanolyan heves erzelmeket valt ki mind a ketto a szelsosegesekbol.


csüt. okt. 14, 2004 15:23
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jún. 15, 2004 10:44
Hozzászólások: 585
Tartózkodási hely: Miskolc, a gyönyörű acálváros
Hozzászólás 
Foci akkor lesz magyarországon, ha a játékosok megtanulnak lelkesedésből játszani, és nem csak a zsebük megtöltésével foglalkoznak. Ez igaz mondjuk a politikusokra is. :)


csüt. okt. 14, 2004 15:03
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11872
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Te vagy a filmen? Nem kár a lemezért?


kedd okt. 12, 2004 15:24
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2273
Hozzászólás 
Akit érdekel nézze meg ezt a videót: http://nagyfesz.fw.hu/egyebek/Maria.avi
Nagyon durva! Csak 18 éven felülieknek. :lol:


hétf. okt. 11, 2004 23:46
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3127
Tartózkodási hely: A véka segge alatt.
Hozzászólás 
A R.E.M. klippet azert linkeltem be mert, egyreszt nagyon szeretem oket(bar femzenet hallgatok) masreszt mindig is elgondolkodtato szovegeket irtak a szamaikhoz. Kapcsolodik valamelyest Eszterhazy Peter szemleletmodjahoz. `Dorong` szimbolum/effektus ( haboru utani nemetekrol alkotott velemeny) ujraertekelese, kommunizmus, haboru utani Europa. Realista, megbekelo. Gondolom a nemetek(Frankfurt) sem veletlenul valasztottak ot. En sem olvastam tole `sokat`. Nem hiszem hogy kulturbunkok lennenk. `Mas meg a szamitastechnikahoz az.` Persze torekedni mindig erdemes. Csak sajna nekem sincs sok kedvem ilyen terjedelmes muvek atragasahoz miutan egesz nap a monitor elott ultem.

Ujpesti leven , meg egyebkent is az Ujpest a legszimpatikusabb. :wink: De meccsukon osszesen 1x voltam, legalabbis arra emlekszem. Vmikor 96-97 kornyeken a Strassbourg-al jatszottak itt a Megyeri uton. Mar akkor is ilyen szinvonalas volt a magyar `FOCI`, 4-1re kikaptunk.
Fanatikus huliganok: kulon allatfaj, embernek nehez nevezni oket
Elnezest ha vkit megbantottam volna , de akin szaladt mar vegig xy kemenymag az tudja mirol beszelek. Raadasul ez velem nem is meccsen tortent egyszeruen csak bekesen setaltam hazafele suli utan...


hétf. okt. 11, 2004 10:33
Profil Privát üzenet küldése
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Lossfer írta:
Mit szoltok, Eszterhazy Peter ma vette at a Beke-dijat a frankfurti konyvkiallitas szervezoitol.
zene:
http://www.warnerreprise.com/asx/rem_le ... _450-v.asx

Úgy tűnik, kultúrbunkó vagyok, ez nekem semmit sem mond. Sajnos :( Ilyesmikre végképp nem marad energiám, szerintem a mai világban nagyon nehéz úgy teljes életet élni, hogy akár még csak a főbb területekkel is annyit törődhess, amennyit valóban szeretnél (és ne csak a munka-tanulás-család-munka kombó maradjon).

Foci: én pont amiatt hagytam abba a meccsrejárást, amit Dester említett. Régebben nagy UTE-fan voltam, na rendszeresen azért nem jártam ki, de hébe-hóba azért kinéztem, és amikor csak szurkoltunk, az tényleg jó volt :) De a verekedést nem szeretem, sőt. Ammeg nevetséges, hogy amikor a fél stadiont egymásra gyújtják (és itt most nem gondolok egyik csapat szurkolótáborára sem, csak általánosságban írok), utána a hírekben hallani, hogy előállítottak 3 embert. Na persze, a többi mind békés szemlélő volt csak :D

De ha kijutnánk a VB-re, persze minden meccset megnéznék :)


vas. okt. 10, 2004 22:31
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1202
Hozzászólás 
Ha már a fociról van szó... a magyar focit két okból nem nézem:
1. ha összeverekednek a szurkolók, még a végén leborítják a TV-met is :)
2. mi az a magyar foci? Hallottam valami aranycsapatról, azóta meg... valami harmatos reggeli fuvallat... :?


vas. okt. 10, 2004 21:16
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 4538 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 91  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség