Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: hétf. máj. 13, 2024 18:20



A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 39234 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 687, 688, 689, 690, 691, 692, 693 ... 785  Következő
OFF TOPICOK GYŰJTEMÉNYE 
Szerző Üzenet
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 241
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
McLaca írta:
...
Üdv!

Az első kérdés tény, hogy rosszul van megfogalmazva. Azt kellett volna kérdezni, hogy akarja-e, hogy az egészségügy finanszírozsába további magántőke legyen bevonva, arra egyértelmű iGEN-t adtam volna, hisz a jelenlegi állapot tarthatatlan. Viszont nagyon nem tudom megérteni, hogy lehet a 2. kérdésre NEM-et x-elni. Valaki, aki a NEM mellett adta el/adta volna el a voksát, tegye már meg, hogy leírja. Mert a NEM képviselői oldaláról csak alaptalan riogatásokat lehetett hallani.


Szerintem olvasd el még egyszer mi volt a kérdés, mert k***a nagy tévedésben vagy.. Az volt a kérdés, hogy semmisítsék-e meg azt a törvényt (amit az Alkotmánybíróság már megtett) ami lehetővé teszi az egészségügybe a magántőke bevonását. Tehát ha azt szeretted volna, hogy esetleg az egészségügybe a magántőke bevonása lehetséges legyen akkor a nem lett volna a helyes. Ellenkező esetben volt az kellett volna az igen.


kedd dec. 07, 2004 16:28
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 241
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Soma01 írta:
Aki a 2. kérdésben NEMmel szavazott az enyhén szólva tájékozatlan és nem tudja, hogy az a szerződés igen hamar érvényét veszti (amúgy azt a szerződést több mint 40 ÉVE kötötték), már régen tárgyalnak a szerződés felbontásáról, még az unio is kötelez minket és őket is erre! Ez, ill. az a Szórólap igazi csúsztatásokkal teli paraszt vakítás! Sajnos sok ember el is hitte! Amúgy meg ha valaki 1X elolvasta volna a KÉRDÉST ( és sikerül is felfognia) biztosan nem szavaz a Nemre! Mert nem arról szól a kérdés ugye, hogy adjunk e állampolgárságot + útlevelet.... Hanem arról, hogy HOZZON E A PARLAMENT TÖRVÉNYT a feltett kérdésről! Népszavazáson nem dönthetünk egy törvény tartalmáról! Csak kötelezhetjük a kormányt, hogy ugyan foglalkozzon már vele, erről lett volna szó CSUPÁN! De mindenki belemagyarázott mindent, hogy mi lesz ha.... Annyire senki sem hülye, hogy saját magának rosszat akar! Aki Igent mondott az sincs maga ellen! (de ezt még oldalakon keresztül tudnám írni :twisted: nagyon haragszom a "nem-esekre" és azokra akik direkt nem mentek el ill. más fontosabb volt.)


Megható ez a lelkesedés :lol: :lol:


kedd dec. 07, 2004 16:23
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 04, 2004 10:17
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: A bőrömben vagyok állandó jelleggel.
Hozzászólás 
CineDOG írta:
1Mindegyik párt, és mindegyik politikus, képviselő hibás abban, hogy az emberek már nem hisznek nekik, csak azt látják, hogy ezek ott fönt állandóan civakodnak, és nyelik a pénzt mint kacsa a nokedlit.
Ebből soha nem lesz országépítés.


Itt a lényeg. :(

De hamarosan megalapítjuk az MPx200-pártot, s akkor majd mindent rendbe hozunk, mit szóltok? :wink: :lol:


kedd dec. 07, 2004 15:44
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 527
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Aki a 2. kérdésben NEMmel szavazott az enyhén szólva tájékozatlan és nem tudja, hogy az a szerződés igen hamar érvényét veszti (amúgy azt a szerződést több mint 40 ÉVE kötötték), már régen tárgyalnak a szerződés felbontásáról, még az unio is kötelez minket és őket is erre! Ez, ill. az a Szórólap igazi csúsztatásokkal teli paraszt vakítás! Sajnos sok ember el is hitte! Amúgy meg ha valaki 1X elolvasta volna a KÉRDÉST ( és sikerül is felfognia) biztosan nem szavaz a Nemre! Mert nem arról szól a kérdés ugye, hogy adjunk e állampolgárságot + útlevelet.... Hanem arról, hogy HOZZON E A PARLAMENT TÖRVÉNYT a feltett kérdésről! Népszavazáson nem dönthetünk egy törvény tartalmáról! Csak kötelezhetjük a kormányt, hogy ugyan foglalkozzon már vele, erről lett volna szó CSUPÁN! De mindenki belemagyarázott mindent, hogy mi lesz ha.... Annyire senki sem hülye, hogy saját magának rosszat akar! Aki Igent mondott az sincs maga ellen! (de ezt még oldalakon keresztül tudnám írni :twisted: nagyon haragszom a "nem-esekre" és azokra akik direkt nem mentek el ill. más fontosabb volt.)


kedd dec. 07, 2004 15:34
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Viszont nagyon nem tudom megérteni, hogy lehet a 2. kérdésre NEM-et x-elni.


Nagyon egyszerűen. Egyébként meg én inkább az érintetteket kérdezném meg, hogy mire is lenne szükségük, nem pedig az állítólag a nevükben fellépő f.szkalapokat.


kedd dec. 07, 2004 11:23
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Teljesen mindegy, mit hazudoznak a politikusok. Tegnap az M2 parlamenti közvetítésében szépen egymásnak estek a drágaságaink.

Mindegyik párt, és mindegyik politikus, képviselő hibás abban, hogy az emberek már nem hisznek nekik, csak azt látják, hogy ezek ott fönt állandóan civakodnak, és nyelik a pénzt mint kacsa a nokedlit.
Ebből soha nem lesz országépítés.


kedd dec. 07, 2004 9:50
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
es ha nem lett volna trianon mi is lenne?


kedd dec. 07, 2004 9:45
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1304
Tartózkodási hely: Buda-neha Gyorskocsis utca
Hozzászólás 
hogy is van az avatar?
ezust tag, arany tag, platina tag, gyemant tag, kocka tag? utana meg 10000 hsz utan: `Gratulalunk nyert egy ingyenes szemeszetei vizsgalatot a terminaltol` udv: Sy


kedd dec. 07, 2004 9:44
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
McLaca írta:
...
Üdv!

Az első kérdés tény, hogy rosszul van megfogalmazva. Azt kellett volna kérdezni, hogy akarja-e, hogy az egészségügy finanszírozsába további magántőke legyen bevonva, arra egyértelmű iGEN-t adtam volna, hisz a jelenlegi állapot tarthatatlan. Viszont nagyon nem tudom megérteni, hogy lehet a 2. kérdésre NEM-et x-elni. Valaki, aki a NEM mellett adta el/adta volna el a voksát, tegye már meg, hogy leírja. Mert a NEM képviselői oldaláról csak alaptalan riogatásokat lehetett hallani.


kedd dec. 07, 2004 8:16
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 266
Hozzászólás 
Raven_ írta:
... mert már láttam 380megásat, de szerintem az kamu...

http://www.rockstargames.com/classics/gta.htm
Ha jól tudom akkor ingyenesen letölthető a teljes játék, legalábbis itt ezt írják.


kedd dec. 07, 2004 6:35
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Igen, épp ezért írtam, hogy a lehetőség - bár adott - de nagy macerával jár...

Üdv!


kedd dec. 07, 2004 0:10
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Legjobb esetben is csak 7végén voltam Fehérváron...
Meg amúgy is, ez a beugrom a jegyzőhöz dolog... Ha választhatsz hogy beugrasz a jegyzőhöz igazolásért meg mindenféle macerát elintézni, vagy mész a haverokhoz sörözni dumálni, akkor Te melyiket választod? Nos engem nem érdekel ennyire a dolog...


hétf. dec. 06, 2004 23:37
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
@ írta:
... én Pesten élek, de még a bejelentett lakcímem Sz.Fehérváron van, így hát szavazáshoz le kellett volna mennem Sz.fehérvárra...
Dehogy kellett volna! Leadhatod a szavazatodat az ideiglenes címeden is minden további nélkül, igaz, rendelkezned kell az állandó lakcímeden illetékes jegyzőtől igazolással arról, hogy ott szerepelsz a névjegyzékben. Ez macera, de ha épp szavazás előtt áll az ország, és otthon jársz, beugrasz, kérsz igazolást, hogy élhess eme állampolgári jogoddal.
A kérdések egyébként így hangzottak:
A szavazócédula írta:
1. "Egyetért-e Ön azzal, hogy az egészségügyi közszolgáltató intézmények, kórházak maradjanak állami, önkormányzati tulajdonban, ezért az Országgyűlés semmisítse meg az ezzel ellentétes törvényt?"

2. "Akarja-e, hogy az Országgyűlés törvényt alkosson arról, hogy kedvezményes honosítással - kérelmére - magyar állampolgárságot kapjon az a magát magyar nemzetiségűnek valló, nem Magyarországon lakó, nem magyar állampolgár, aki magyar nemzetiségét a 2001. évi LXII. törvény 19. §-a szerinti 'Magyar igazolvánnyal' vagy a megalkotandó törvényben meghatározott egyéb módon igazolja?"

Elég kacifántosak lettek, nyilván szándékosan, Ha elutasítod mindkettőt, az egy IGEN-t és egy NEM-et jelent. Sokan félre is értelmezték a két igenes és két nemes szavazást a két nagy párt részéről.

Üdv!


hétf. dec. 06, 2004 23:18
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
Raven_ írta:
Megláttam a suliban egy gépen a régi szerelmem: GTA I.
Onnan sajnos nem tudom elhozni, emrt azon a gépen csak floppy van...
Valaki nem tud linket? (a 40megás változat kellene (nekem az volt meg régen), mert már láttam 380megásat, de szerintem az kamu)
Köszönöm


Szerencséd van! :D

Ez a kedvenc játékom így megvan a full változat 64Mb nagyságban. Betömörítettem és felraktam egy tárhelyre. Összesen 32Mb lett.
Kellemes időtöltést! :D

Link: https://www.dunakanyar.net/~daniceg/gta/GTA.ZIP


hétf. dec. 06, 2004 23:17
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Székesfehérvár - Budapest
Hozzászólás 
Raven_ írta:
Megláttam a suliban egy gépen a régi szerelmem: GTA I.
Onnan sajnos nem tudom elhozni, emrt azon a gépen csak floppy van...
Valaki nem tud linket? (a 40megás változat kellene (nekem az volt meg régen), mert már láttam 380megásat, de szerintem az kamu)
Köszönöm


nekem megvan, meg a london is (ugyanaz, csak más a skin)
de nemtom megígérni, hogy hamar megkapod :)


hétf. dec. 06, 2004 23:04
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
Szerintetek mennyit ér most egy T610 1 hónaposan és egy Bluemate 630 bluetooth headset ugyanennyi idősen?


hétf. dec. 06, 2004 22:14
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Nekem megvan a 40 megás változat CD-n, majd felteszem egy serverre, csak rugdoss majd pü-n!!!!

Egyébként ez a változat a demo, tehát időben számol, asszem 400 időegység van! És csak egy pálya. Van ennél nagyobb változat, ahol több város és több városrész van és több fegyver, meg talán több autó! Hogy ez hány mega, azt passzolom :D

Nah, majd írj (szerda este már esélyes hogy fel tudom tenni)


hétf. dec. 06, 2004 22:06
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 04, 2004 10:17
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: A bőrömben vagyok állandó jelleggel.
Hozzászólás 
partycsoka: ismereteim szerint olyankor is fizetni kell, ha utólag bemutatsz valamit, azt hiszem kb. 600Ft-ot. :)

Ha már a programoknál tartunk: valakinek nincsen meg véletlenül a Tycoon2 című játék? :)


hétf. dec. 06, 2004 19:52
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Reggel majdnem elkapott ketszer a BKV mikulas. ;-) Meg jo,hogy idoben eszembe jutott,hogy lejart a berletem,igy gyors vettem 3 jegyet. A 3 jaratbol ketton osztogattak a csekkcsomagot a krampuszokkal.
Meg olyan ember is kapott,akinek volt berlete,de a fenykepes igazolvanyt otthon hagyta. Ez mellesleg bunkosag a BKV reszerol. En nem buntetnek ilyen esetben,ha bemutatna utolag az igazolvanyt.


hétf. dec. 06, 2004 19:49
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1149
Hozzászólás 
Megláttam a suliban egy gépen a régi szerelmem: GTA I.
Onnan sajnos nem tudom elhozni, emrt azon a gépen csak floppy van...
Valaki nem tud linket? (a 40megás változat kellene (nekem az volt meg régen), mert már láttam 380megásat, de szerintem az kamu)
Köszönöm


hétf. dec. 06, 2004 19:49
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
skynet írta:
ettől függetlenül ott rohadjon meg a Magyar ÁlomVasutak, ahol van :D


Hát, ahogy kinéz némelyik vagon, már elkezdődött a folyamat. 8)


hétf. dec. 06, 2004 16:55
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 04, 2004 10:17
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: A bőrömben vagyok állandó jelleggel.
Hozzászólás 
A MÁVTrans egy jól menő cég, ennek ellenére ismereteim szerint fontolgatják eladását.
Teljesen logikus lépés eladni az aranytojást tojó tyúkot, nem? :lol:
A MÁV adósságállományának törlesztésében szerintem ez csak csepp lenne a tengerben...


hétf. dec. 06, 2004 16:45
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Pedig jó lenne, ha bejöhetne más is.
Inkább fizetek 100Ft-tal többet, de ne egy mocskos, szutykos vagonban kelljen utaznom, ahol vésővel kell levakarni a retket. :twisted:

Pedig többszáz aláírás gyűlt össze, de úgy látszik, ez sem hatotta meg őket. Legalább hétvégén mennének azok a vonatok, volt már ilyen megoldás korábban is. Még anno az aláíráskor az aláírást gyűjtő kalauz mondta a vonaton, hogy a főnöke kiröhögte amiatt, hogy aláírást gyűjt, totál hülyének nézte és már előre közölte, hogy kár a gőzért.
A vonat megszűnik, a kalauz "tök véletlenül" eltűnt arról a vonalról. Ha mázlija van, csak áthelyezték.


hétf. dec. 06, 2004 16:41
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 04, 2004 10:17
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: A bőrömben vagyok állandó jelleggel.
Hozzászólás 
partycsoka írta:
Megnéztem az új MÁV menetrendet.
Nahát, bekaphatják! :twisted:


Én sem értettem soha, hogy pénteken, vasárnap miért nem lehet több vagont hozzákapcsolni a szerelvényekhez, illetve több járatot indítani, a fogyasztói igényekre tekintettel.

Kapitalizmus van, vagy mi a szösz. :?

(S persze közben hevesen ellenzik, hogy más cégek is bejöjjenek a piacukra, nehogy rontsák (?) azt.)


hétf. dec. 06, 2004 16:31
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 04, 2004 10:17
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: A bőrömben vagyok állandó jelleggel.
Hozzászólás 
CineDOG: "Habár felül a gálya, s alul a víznek árja, azért a víz az úr..." :wink:


hétf. dec. 06, 2004 12:21
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Nekem is ez a véleményem:
"Azért nem halad ez az ország, mert a két nagy párt két részre osztotta, és bármit is akar csinálni az egyik, a másiknak azonnal fikáznia kell!!!

Szerintem már most mi vagyunk a legelmaradottabb új UNIÓS tag. Mert egyszerűen nem lehet előre haladni, a két nagy ló, ahelyett hogy a szekeret húzná előre, harcikutyásat akar játszani, és a szekér elején állandóan egymást marják. Kéne egy kocsis, akik amúgy istenesen odacsap közéjük, csak hogy tudják ki az úr, és mi a dolguk."


hétf. dec. 06, 2004 12:15
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Rozso írta:
Felültetnék egyszer egy ilyen döntéshozót arra a vonatra egy egész napra... :evil: :evil: :evil:


Az a baj, hogy akik ezeket a döntéseket hozzák, fogalmuk sincs az egészről.
Egyik haverom a MÁV-nál melózik és ő valamiért nem csodálkozik, miért megy el sok lóvé. Van "némi" pazarlás.


hétf. dec. 06, 2004 11:49
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Nagy szemét ez a Demszky, de ha a sok barom újra megválasztja, hát egyék is meg.

MÁV: a 30% alatti kihasználtság alatti járatokat ritkítják.
Igen, biztos kihasználatlan volt, ezért álltak rajta hétről-hétre... :twisted:
Még aláírásgyűjtés is volt (kb. 2 hónappal ezelőtt), amit az egyik kalauz kezdeményezett, őt azóta sem láttam azon a vonalon.
Szegényt szerintem megszívatták.


hétf. dec. 06, 2004 11:39
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Na ez az a hír, amitől még a talpam is ökölbe rándult:
http://hirtv.hu/modules.php?op=modload& ... &sid=35312

Demszky Gábor, Budapest fõpolgármesterének lánya szociális alapon lakásigényt nyújtott be a XI. kerületi önkormányzathoz. Demszky Alma Mira kérelmében leírta: „kinõtte” a gellérthegyi 80 négyzetméteres lakását, ott már nem fér el édesanyjával, három fiútestvérével és két gyermekével együtt. Az illetékes bizottság támogatja a kérelmet – írja a mai számában a Blikk.
A lakásbizottság egyik tagja, Fenyvesi Zoltán értetlenül áll a kérelem elõtt, mert úgy tudja: a Demszky lány férjezett, és párjával Németországban él. Demszky Alma németországi felsõfokú tanulmányai befejezését követõen két gyermekével végleg hazaköltözne. Ám bejelentett magyarországi jelenlegi lakhelye csak kettõ és fél szobás, így a visszatérés ilyen körülmények közt megoldhatatlan számára – szerepel az önkormányzati jegyzõkönyvben.

A kerületi szociális és lakásügyi bizottság egyes tagjai felháborodtak Veresné Krajcár Izabella alpolgármester elõterjesztésén. Fenyvesi Zoltán egyenesen arcátlanságnak nevezte, hogy a fõpolgármester lánya ilyen kérelmet terjesztett be hozzájuk, hiszen elmondása szerint nem támogathat olyan elképzelést, amelyben egy jelenleg is külföldön tartózkodó, férjezett, családi körülményeit tekintve nem rászoruló nõnek adnának szociális lakást.

– Ezzel olyan, többgyermekes, vizes, penészes lakásban nyomorgó szegényeket szorítanak ki a rendszerbõl, akiknek valóban szükségük lenne az önkormányzati segítségre – magyarázta a lapnak a felháborodott képviselõ.

A bizottság november 30-án 4:2 arányban támogatta Demszky Alma Mira méltányossági lakáskérelmét, és felszólította a lakásgazdálkodási osztályt, hogy keressen számára megfelelõ lakást a környéken. Fenyvesi kérvényezte, hogy a végleges döntés elõtt még vizsgálják meg a hölgy rászorultságát. Ez csak azután lehetséges, miután Alma megtekintette és elfogadta az önkormányzat által felajánlott lakást. Ekkor ül össze újból a lakásbizottság, és hoz végleges döntést. Ezt erõsítette meg Domonkos Csaba, a XI. kerületi önkormányzat sajtófõnöke is.

Demszky Gábor lapzártáig nem válaszolt a Blikk kérdéseire.



Hát már a gazdagék is ugyanúgy segélyeket meg támogatásokat kérnek, mint a legszegényebbek? Pláne ha van politikai/hatalmi befolyásolás a döntés pozitív elbírásásában? Én az egész Dermszky családot átküldeném Romániába élni, az ottani fizetésekkel! Aztán akkor tényleg jogosan nyavajoghatnak! Rühes banda!


hétf. dec. 06, 2004 10:48
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
Sajnos így van.
A Bp-Szeged járat eddig 2 óránként járt. Mostantól csak 3 óránként fog :( ráadásul megszüntetik rajta az 1. osztályú kocsikat, ahol esetleg eddig lehett helyet találni.

Azt írják a honlapjukon, hogy a 30% alatti kihasználtság alatti járatokat ritkítják. Hát ez a járat kb 130%os kihasználtsággal ment. Hétvégén mindig tömve volt.

Felültetnék egyszer egy ilyen döntéshozót arra a vonatra egy egész napra... :evil: :evil: :evil:


hétf. dec. 06, 2004 10:27
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Megnéztem az új MÁV menetrendet.
Nahát, bekaphatják! :twisted:

Olyan járatokat töröltek, amik hétvégén tömve voltak! Utána pedig már nem megy semmi, így most sok emberrel kibsztak.
Gratulálok a sok nagyokosnak, akik ezt az ésszerű menetrendet összehozták! :twisted: :twisted:


hétf. dec. 06, 2004 9:55
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 28, 2004 9:35
Hozzászólások: 1266
Hozzászólás 
A vodafone messenger-rol tud v.ki v.mit? Elvileg ma indul, es jan.31-ig ingyenes! Ezt hozza a voda miki? :)


hétf. dec. 06, 2004 5:01
Profil Privát üzenet küldése
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
partycsoka írta:
Meg 3/4 ora es itt a MIKULAS! :-D


Akkor tessék lefeküdni, mert nem szabad megzavarni "munka közben" az öreget!! :D

Egyébként a dohányfűst tényleg bántó még a köztéren is, de ugyanígy zavaró, ha a földre köpnek, hangosan ordítoznak, káromkodnak, vizelnek, kisállatot rugdosnak és sajnos a sor még sokáig folytatható... Na de majd a távmunka megoldja ezt a gondot, 30 év múlva kihaltak lesznek az utcák :)


hétf. dec. 06, 2004 0:05
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Meg 3/4 ora es itt a MIKULAS! :-D


vas. dec. 05, 2004 23:14
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Úgy látom MCLaca nem jól fejeztem ki magamat.
Tehát én Pesten élek, de még a bejelentett lakcímem Sz.Fehérváron van, így hát szavazáshoz le kellett volna mennem Sz.fehérvárra... Nos, mivel időm ezt nem igazán engedte meg, így nem érzem magam hibásnak, hogy nem utaztam ma csak emiatt szűk 3 órát, hogy bedobjak két nem szavazatot, hiszen azzal hogy nem mentem el, technikailag ugyanazt értem el!
Remélem így másképp látod a helyzetemet, de ettől függetlenűl elhiszem hogy neked többet jelent ez a szavazás dolog mint nekem... Más esetben én is elmentem szavazni, de most ez nem érintett annyira, és mint írtam, technikailag ugyanaz lett az eredménye!


vas. dec. 05, 2004 23:04
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
skynet: totál egyetértek Veled! A bagósok nem bírják megérteni, hogy nekem létszükségletem a lélegzés, neki a cigi nem. De ezentúl én viszek magammal egy buborékfújót (mint Larry Hagman alias Jockey a Dallasból :D, ős is ezt csinálja), és ha valaki rágyújt mellettem, elkezdek rá buborékokat fújni. Fel lesz háborodva, mire én közlöm vele, engem a bagója bűze ugyanúgy zavar. Hátha megérti... de nem hiszem...

A szavazáshoz: @! Teljesen rossz felfogás! Ha már az én pénzemből csinálják, legalább részt veszek rajta, hogy eredményes legyen. Nem azt kell mondani, hogy nem megyek le, mert úgysem lesz eredményes, mert ez marhaság! Azért nem lesz eredményes, mert sok lusta disznó buta ember ezt mondja, és nem vonszolja el a hátsóját szavazni. Ha már az én pénzemet költik, akárhogy is, de részese akarok lenni az okozatának.
A Te cigis HSZ-eddel is szintén egyetértek.

Üdv!


vas. dec. 05, 2004 22:41
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
igazad van sky!
csak ugye ez egyre kevesebb embert érdekel. És talán ott kéne megfogni a dohányosokat, hogy fiatal korban se gyújtsanak rá. Jó volt amikor a ciki a cigi duma ment, kár hogy nem elég sokáig...


vas. dec. 05, 2004 22:36
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Felertem Pestre! :-D

Mar du. latszodott,hogy keves ember hozott lazba a kerdes.
Ismet ki lett dobva az ablakon jo par milliard Ft.
Valami azt sugja,lesz ennek meg folytatasa. Pl. egy ujabb alairasgyujtes es ezt kovetoen egy ujabb fordulo.
Az a baj,hogy nem lettek megfeleloen tajekoztatva az emberek. Mindket oldal fujta a baromsagait a hatalmi erdekeinek figyelembe vetelevel.


vas. dec. 05, 2004 22:35
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Még jó, hogy csak ezért nem mentem le...


vas. dec. 05, 2004 22:25
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Rozso írta:
Eredménytelen a szavazás. Mindkét kérdésben.

Sok értelme volt, hogy elmentem. 37,46%-os részvétel - nevetséges, szánalmas.


vas. dec. 05, 2004 22:16
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Hat,most mar tuti lemaradok rola. :-(
Majd vhogy megszerzem. Szerencsere a mozdonyvezeto nem kimeli a jarganyt,nyomja neki rendesen :-D max. 5 percen belul Ferencvarosba erunk.
Nem tudom,hogy a fazon ongyilkos lett-e vagy sem,de ha igen,akkor megoldhatta volna egyszerubben is,hogy ne szivjon 1-2 ezer ember. Multkor a munkahelyemrol kestem el,mert egy fsztarisznya felmaszott a Szabadsag hidra.


vas. dec. 05, 2004 21:55
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
Eredménytelen a szavazás. Mindkét kérdésben.


vas. dec. 05, 2004 21:51
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Ugyan... Ha lemaradsz róla, majd letöltöd a netről, vagy letölteted vkivel :D pl. Ezt a filmet is mozipremier előtt 2-3 héttel már lehetett feliratosan tölteni a netről.

Üdv!


vas. dec. 05, 2004 21:40
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Van Isten!
ELINDULTUNK! :-D:-D:-D

A 140 perc varakozasnak meglett a gyumolcse.


vas. dec. 05, 2004 21:29
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
pedig nagyon zsír a film!!! most van épp szünet!


vas. dec. 05, 2004 20:38
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Hat,nem. Hogy r*hadjon meg,meg mindig varunk,mikozben Arnold mar nyomul. Most mondta a kalauz,hogy meg ok sem tudjak,mikor indulhatunk.
Hogy rohadna meg az osszes vonat ele kiugro barom. 11-ig mennek a BKV jaratok. Ha nem indulunk el 10-ig,szivok,mint a torkos borz.


vas. dec. 05, 2004 20:23
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Terminátor 3-ban bezzeg oda tudtak figyelni a kommunikátor rendes használatára...


vas. dec. 05, 2004 20:07
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
partycsoka adatlapja írta:
partycsoka
platina tag


Csatlakozott: 2004.03.24., Szerda, 13:43
Hozzászólások: 718
Tartózkodási hely: Jó helyen, jó időben. :)

Akkor ez most nem egészen biztos, ugye... :D

Üdv!


vas. dec. 05, 2004 19:57
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Embert gazolt egy vonat Kiskunlachaza es Bp. kozt. Most Kiskunlachazan vesztegel a vonatom es en is,meg min. 1 orat varnunk kell jo esetben arra,hogy tovabb mehessunk.
Ki az a barom,aki sotetben a sineken gyalogol? Konkretat nem tudok,de ugy nez ki,ongyilkost kapott el a vonat,a kalauz ennyit mondott.
Lemaradok a Terminatorrol. :-(


vas. dec. 05, 2004 19:41
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
5000. hsz!!!

Nem semmi kis topic ez kérem :D Még sok-sok ezer hsz-t kívánok neki!


vas. dec. 05, 2004 19:25
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.   [ 39234 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 687, 688, 689, 690, 691, 692, 693 ... 785  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 41 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség