Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szer. jún. 05, 2024 23:38



A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 39234 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 641, 642, 643, 644, 645, 646, 647 ... 785  Következő
OFF TOPICOK GYŰJTEMÉNYE 
Szerző Üzenet
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
Odo írta:
Árpy írta:
Ez is egy nagy bunda és csak a pénzröl szól. A gazdagokat még gazdagabbá tenni.
Na és a box tegnap? Erdei nagyon elfáradt, és érezte ö is, hogy nem fog nyerni. Hiába védik a világbajnokot, szerintem akkor sem volt meg ez meccs. A Tigrsit sajnálom, de hát ez van. A Hidvégi meg jól beleszaladt a néger öklébe.

Bunda a fenét. 6000 tag szavazata alapján kerülnek ki a jelöltek. Maga a díj nem jár sok pénzzel, csak ha utána sikerül neki a sok ajánlat közül valóban jókat kifogni. Na meg kibírja a siker által rázuhanó streszt, és nem kezdi pusztítani magát.
Boxot személy szerint nem kedvelem. Erdei távoli rokonom, ne tessék bántani! :)

6000tag...és? A mai világban minden megoldható, nincs lehetetlen csak korrupció+média.
Erdeitöl kérdezd meg miért nyilatkozik igy "Simábban nyertem, mint tavaly"+hogy "Nem fogok többet dolgozni". A box nekem sem a kedven sportágam. Inkább a K1 :twisted:


hétf. feb. 28, 2005 10:31
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
mdozsa írta:
gt911 írta:
ha ADSL kapcsolatom van akkor a betárcsázók nekem nem árthatnak ugye? vagy igen?

listát megnéztétek?
http://www.angelfire.com/zine2/szakerto90/

Tök mind1, hogy milyen kapcsolatod van, a lényeg, hogy ne legyen egy faxmodemed, amibe be van dugva a "telefonzsinór".

Ez így nem igaz. A modem/faxmodem hiába van a gépben, ha nem arról netezel akkor semmi gond.


hétf. feb. 28, 2005 10:30
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Árpy írta:
Odo írta:
Végignéztem az Oscart, örültem, mert nagyjából azok kapták a díjakat akiknek én is adtam volna. :D
Clint Eastwood meg egyre jobb. Bár az új filmjét még nem láttam, de már a Titokzatos folyó is megérdemelte volna az Oscart.

Ez is egy nagy bunda és csak a pénzröl szól. A gazdagokat még gazdagabbá tenni.
Na és a box tegnap? Erdei nagyon elfáradt, és érezte ö is, hogy nem fog nyerni. Hiába védik a világbajnokot, szerintem akkor sem volt meg ez meccs. A Tigrsit sajnálom, de hát ez van. A Hidvégi meg jól beleszaladt a néger öklébe.

Bunda a fenét. 6000 tag szavazata alapján kerülnek ki a jelöltek. Maga a díj nem jár sok pénzzel, csak ha utána sikerül neki a sok ajánlat közül valóban jókat kifogni. Na meg kibírja a siker által rázuhanó streszt, és nem kezdi pusztítani magát.
Boxot személy szerint nem kedvelem. Erdei távoli rokonom, ne tessék bántani! :)


hétf. feb. 28, 2005 10:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
Odo írta:
Végignéztem az Oscart, örültem, mert nagyjából azok kapták a díjakat akiknek én is adtam volna. :D
Clint Eastwood meg egyre jobb. Bár az új filmjét még nem láttam, de már a Titokzatos folyó is megérdemelte volna az Oscart.

Ez is egy nagy bunda és csak a pénzröl szól. A gazdagokat még gazdagabbá tenni.
Na és a box tegnap? Erdei nagyon elfáradt, és érezte ö is, hogy nem fog nyerni. Hiába védik a világbajnokot, szerintem akkor sem volt meg ez meccs. A Tigrsit sajnálom, de hát ez van. A Hidvégi meg jól beleszaladt a néger öklébe.


hétf. feb. 28, 2005 10:17
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Végignéztem az Oscart, örültem, mert nagyjából azok kapták a díjakat akiknek én is adtam volna. :D
Clint Eastwood meg egyre jobb. Bár az új filmjét még nem láttam, de már a Titokzatos folyó is megérdemelte volna az Oscart.


hétf. feb. 28, 2005 9:10
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
Cycy írta:
az adslhez nem is modem van, ha jól tudom (mármint a szó eredeti jelentésében nem MODulator DEModulator az az eszköz, amit agéphez kötsz, nem?)
Így van! Nem is modemnek hívják, hanem ADSL NT-nek. (Network Terminal)


hétf. feb. 28, 2005 5:50
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
nutellamoly írta:
Tőlünk nyugatra valaki megkapja a lakhatásit, másnap ott az APEH, hogy gratulálunk, de miből van? Nálunk???
Nálunk ebben az esetben már menne is a qncsaft az ombucmanushoz, hogy miért zaklatját őt a demokráciában...

nutellamoly írta:
Majd ha az óraadó tanárok összefognak, vagy kiderül róluk, hogy sokan vannak, és sokakat befolyásolnak (lásd: színházak állami támogatása), akkor lesz haladás.
IMHO nem nyert... Ha többen vannak, akkor lehet, hogy lesz "szövetségük" csak melójuk nem... Tipikus eszkimó vs. fóka effektus...


hétf. feb. 28, 2005 5:49
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 387
Tartózkodási hely: Sopron
Hozzászólás 
NOD32

Hogy úgy általában spyware ellen milyen, nem tudom, nekem néhány popupból kiszedett már Java Downloadert meg hasonlókat, gondolom bizonyos mértékig jó azok ellen is.

Nortont Mo-n tudtátok hosszabítani?


hétf. feb. 28, 2005 1:44
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 387
Tartózkodási hely: Sopron
Hozzászólás 
Miért a megapixel-verseny?

Idézet:
Results/Conclusions:

From these tests, it is my opinion that digital cameras will match Fujichrome Velvi 35mm film when they reach more than about 10 megapixels. Somewhere in the 12-16 megapixels will produce color image quality comparable to 35 mm film (this is a compromise of more intensity detail and less color detail than film). Somewhat fewer megapixels, approximately 8-10 Mpixels will match 35mm film intensity detail but at below 35mm film color detail.

Medium format film: about 50 digital camera megapixels are need to match Fujichrome Velvia in 6 x 4.5 cm.

Large format: more than 200 digital camera megapixels are need to match 4x5 Fujichrome Velvia film. How much more needs futher testing.


Van valakinek gyakorlati tapasztalata a választásról? Gondolok arra, hogy egy képet inkább klasszikus úton készített el, mint (számára) megfizethető digitális géppel?


hétf. feb. 28, 2005 0:44
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
nutellamoly írta:
Egy igen érdekes lap az emberi szem képességeiről, főbb adatok:

Felbontás
Nem állóképszerű, az agy mozgóképből rakja ki, 120 fokos látószöget feltételezve 576 megapixel.

Érzékenység
ISO 800 - ISO 1 tartományban, a referencia Canon 10D ISO 800 érzékenységnél 2,7 elektron/pixel érzékenységgel dolgozik...

Dinamikatartomány
Nem hasonlítható közvetlenül a kamerához, mert a szem a kontrasztokra érzékeny, nem az abszolút fényességkülönbségre. A kisérletben telehold/mellette látható legfényesebb csillag fényességarány 1/1 000 000.

Fókusz
Kb. 22 mm.

És a kialakításához nem kell se villany, se labor, se nehézfémek :lol:

Ez érdekes, ugyanis egy távoli szöveg szabad szemmel elmosódik, míg egy 10MPX-es kameránál nem...bár ezt azért még kipróbálom, de nekem így tűnik :)


hétf. feb. 28, 2005 0:25
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 387
Tartózkodási hely: Sopron
Hozzászólás 
Egy igen érdekes lap az emberi szem képességeiről, főbb adatok:

Felbontás
Nem állóképszerű, az agy mozgóképből rakja ki, 120 fokos látószöget feltételezve 576 megapixel.

Érzékenység
ISO 800 - ISO 1 tartományban, a referencia Canon 10D ISO 800 érzékenységnél 2,7 elektron/pixel érzékenységgel dolgozik...

Dinamikatartomány
Nem hasonlítható közvetlenül a kamerához, mert a szem a kontrasztokra érzékeny, nem az abszolút fényességkülönbségre. A kisérletben telehold/mellette látható legfényesebb csillag fényességarány 1/1 000 000.

Fókusz
Kb. 22 mm.

És a kialakításához nem kell se villany, se labor, se nehézfémek :lol:


hétf. feb. 28, 2005 0:09
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
vally írta:

Ki beszélt bankkártyáról?

Spamet küld valaki a gépedről, nyomozás, megtalálnak, elviszik (/nek), ennyi.

Csak egy példa.

Nem tudom, vki beszélt. De azért ez az elvisznek duma..hogyne...


hétf. feb. 28, 2005 0:05
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 983
Tartózkodási hely: Pest
Hozzászólás 
mdozsa írta:
azért ne essünk túlzásokba...
1: a bankkártyámmal senki sem fog semmit fizetni, ugyanis:
a) nincs bankkártyám
b) ha lesz, akkor sem fogok vele neten operálni
2: dialerek kizárva, ugyanis a modembe nincs bedugva a telefonkábel
3: az általam használ OS-en annyira kicsi a valószínűsége a trójainak, hogy az számomra elhanyagolható.
4: annak, h valaki más gépéről spameket küldjön a világon semmi értelme...max ha az illetőnek akar esetleges kellemetlenséget okozni.


Ki beszélt bankkártyáról?

Spamet küld valaki a gépedről, nyomozás, megtalálnak, elviszik (/nek), ennyi.

Csak egy példa.


hétf. feb. 28, 2005 0:03
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Mi a francért írja mindneki, hogy faxmodem? Van olyan modem is, ami nem tud faxolni. Az sima modem. A Chello-s és ADLS-es "fordítók" meg nem modemek, sokkal inkább egyportos routerek, ami így értelmetlen kifejezés, de közelebb áll az igazsághoz, mint a "modem" kifejezés.
Nekem egyébként amikor bekötötték az ADSL-t, egyszerűen a régi kábelt átrakták a modemből az ADSL "modemébe". Betárcsázás esélytelen így.

Üdv!


vas. feb. 27, 2005 23:41
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
skynet írta:
mdozsa írta:
Áhh, gyerekek...tök mind1, hogy min kapcsolódsz a netre...a lényeg az, hogy van-e bekötött faxmodemed.
De hogy mindenki felfogja: van egy 3 éves géped. Van 1 éves ADSL-ed, addig dial-uppal nyomtad. Akkor van faxmodem a gépedben, és hiába netezel ADSL-en, ha az a faxmodem be van kötve, akkor ugyan úgy veszélyt jelent a dialer. Nem tudom ezen mit nem lehet érteni...


köszi, mester :)

végre megértettem, a műszaki informatikus mérnök diploma nem volt elég hozzá :)

nem neked magyaráztam....de azért a hangnem tetszett.


vas. feb. 27, 2005 23:37
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
Áhh, gyerekek...tök mind1, hogy min kapcsolódsz a netre...a lényeg az, hogy van-e bekötött faxmodemed.
De hogy mindenki felfogja: van egy 3 éves géped. Van 1 éves ADSL-ed, addig dial-uppal nyomtad. Akkor van faxmodem a gépedben, és hiába netezel ADSL-en, ha az a faxmodem be van kötve, akkor ugyan úgy veszélyt jelent a dialer. Nem tudom ezen mit nem lehet érteni...


vas. feb. 27, 2005 23:03
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Székesfehérvár - Budapest
Hozzászólás 
gt911 írta:
mi a f...m az a faxmodem???

faxmodem = adsl modem ?????


bazzeg, hallottál te már dialupos/betárcsázós netől? :D
valaki még mindig azzal nyomja, de az csak a vonalkapcsolt megoldáshoz kell, az adsl tök más...

az adslhez nem is modem van, ha jól tudom (mármint a szó eredeti jelentésében nem MODulator DEModulator az az eszköz, amit agéphez kötsz, nem?)


vas. feb. 27, 2005 22:50
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
CineDOG írta:
Az ADSL nem betárcsázós.


mi a f...m az a faxmodem???

faxmodem = adsl modem ?????


vas. feb. 27, 2005 22:30
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
CineDOG írta:
Az ADSL nem betárcsázós.

nem, de ha van mellette egy bekötött faxmodemed, akkor sokra mész vele, h az ADSL nem betárcsázós


vas. feb. 27, 2005 22:29
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 108
Hozzászólás 
Nem ástam bele magam nagyon a hirekbe, de én is valami olyasmit vettem ki a dologból, hogy a gazdák nem kaptak meg valami EU-s pénzt, amit a minisztérium azért tart vissza, mert nem megfelelően adminisztrálták a dolgot a gazdák, értsd: a kitöltendő papirokat nem megfelelően töltötték ki.

Ezekkel az EU-s pénzekkel az a nagy rákfene, hogy ha adnak, akkor ugyan van elég, de az adminisztrációja elég gyilkos dolog. Egy alapitványnál dolgozom és most fut ki egy EU-s pályázatunk, most csináljuk a szakmai/pénzügyi beszámolót - az biztos, hogy 4 évvel kevesebbet fogok élni az utóbbi pár hét miatt. Egy időközi beszámolóról van szó egy közepes méretű szervezetnél, a leadott papirmennyiség pedig közeliti az 1000 (ezer!!!) A4-es oldalt. Ráadásul amig rájöttünk, hogy a mellékelt táblázatokat hogy kell kitölteni, nem volt két perc - főleg mivel a minisztériummal (akik mellesleg 8 hónap alatt 3 pénzügyest nyűttek el csak erre a projektre) folytatott 8-10 telefonos egyeztetés után derült ki, hogy a pályázatkezelő által mellékelt excel táblák képletei hibásak, ezenkivül a mellékelt pályázati útmutató is tévesen ad meg egy-két kitöltendő sort.

Ugyanakkor őket is megértem abban, hogy nekik elő van irva, hogy minden papir legyen szépen lepecsételve elöl-hátul, legyen két másolat, mindez táblázatokba összefogalva, sorba rendezve - és persze minden mellé külön igazolás. És ezek EU-s előirások, de nincs mit tenni, onnan jön a pénz, oda kell leigazolni a dolgot.

A gazdákkal kapcsolatban a szomorú az a dologban, hogy soktizmilliós pénzkeretek maradtak meg (illetve lettek gusztustalan módon elpocsékolva), amelyek pont azt a célt szolgálták volna, hogy pl. a gazdáknak megtanitsák helyesen kitölteni a papirokat, pályázni pénzekre stb.
Remélhetőleg ezek gyermekbetegségek lesznek és néhány év múlva beletanul mindenki.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gaborb vas. feb. 27, 2005 22:31-kor.



vas. feb. 27, 2005 22:27
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Az ADSL nem betárcsázós.


vas. feb. 27, 2005 22:24
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólás 
mdozsa írta:
Tök mind1, hogy milyen kapcsolatod van, a lényeg, hogy ne legyen egy faxmodemed, amibe be van dugva a "telefonzsinór".


na kösz ezt most nem értem
van egy pc aztán egy adsl modem aztán egy kis fehér dobozka aztán telefonzsinór...
most akkor veszélyben vagyok vagy nem? :shock:


vas. feb. 27, 2005 22:21
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
CineDOG írta:
Nem akar írni valamelyikőtök egy komplett profi póker progit?
Után már csak szerver kell neki, reklám, és dől a pénz.

"Poker Room, on the other hand, was set up by two Swedish students. Oskar Hörnell and Claes Lidell were classmates at university when they decided to investigate playing poker on the internet. Poker Room is now one of the top five sites in the world and is growing in popularity in the UK.
"



http://www.timesonline.co.uk/printFrien ... 14,00.html


vas. feb. 27, 2005 22:02
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 387
Tartózkodási hely: Sopron
Hozzászólás 
BrOnZ írta:
Jóságos kormány bácsit nem érdekli, hogy nincs egy vállalkozónak bevétele: a fentebb felsorolt tételeket kötelezően be kell fizetnem.


Na itt jön képbe az elcsépelt kifejezés: el vagyunk maradva a fejlett Nyugattól.
Jóságos kormány bácsi prés alatt van: csökkentenie kell az adókat, hogy versenyképesek legyünk és növelnie kell az adókat, hogy (komcsi múlt) minden magáról gondoskodni képtelent meg a tényleg rászorulókat etesse.
Jóságos kormány bácsi ezért a kisebb ellenállás irányába mozdul: érdekes jogrendünknek és a biróságok kapkodó idegbeteg tempója miatt nem X.Y. egyéni/társas, minimálbérből tengődő, 10+ éve veszteséges, ámde jó kapcsolatokkal, ügyvédekkel stb. felszerelt vállalkozót inzultálja, hanem azt, aki biztos, hogy nem üt vissza.

Tőlünk nyugatra valaki megkapja a lakhatásit, másnap ott az APEH, hogy gratulálunk, de miből van? Nálunk???

Ha azt mondod, hogy a minimálbérnek van köze a realitáshoz (szerintem nincs, alacsony), akkor pl. minden személygépkocsi-vásárlást APEH ellenőrzésnek kéne követnie.

BrOnZ írta:
Az én "melómat" mikor vásárolja fel garantáltan a kormány??? Nekem, mint óraadó tanárnak kicsoda és milyen EU-s támogatást fizet majd, hogy "felemelkedjek"?

Majd ha az óraadó tanárok összefognak, vagy kiderül róluk, hogy sokan vannak, és sokakat befolyásolnak (lásd: színházak állami támogatása), akkor lesz haladás. Tőlünk nyugatabbra az óraadó tanárok... Sok vér folyt a Lajtán túl is, míg az emberek érdekcsoportjai kivívták jogaikat... A politika a gazdagok játszótere, kis ember nehezen jut el oda, hogy figyelembe vegyék. ("Tetszettek volna forradalmat csinálni"...)


vas. feb. 27, 2005 21:27
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
gt911 írta:
ha ADSL kapcsolatom van akkor a betárcsázók nekem nem árthatnak ugye? vagy igen?

listát megnéztétek?
http://www.angelfire.com/zine2/szakerto90/

Tök mind1, hogy milyen kapcsolatod van, a lényeg, hogy ne legyen egy faxmodemed, amibe be van dugva a "telefonzsinór".


vas. feb. 27, 2005 20:59
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
Hozzászólás 
ha ADSL kapcsolatom van akkor a betárcsázók nekem nem árthatnak ugye? vagy igen?

listát megnéztétek?
http://www.angelfire.com/zine2/szakerto90/


vas. feb. 27, 2005 20:48
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
[quote="nutellamoly"][quote="mdozsa"]4: annak, h valaki más gépéről spameket küldjön a világon semmi értelme...max ha az illetőnek akar esetleges kellemetlenséget okozni.[/quote]

Sajnos ez nem igaz. A legtöbb levelezőszerver nem engedi a levelek más nevében történő küldését, tehát terhelésmegosztási/célközönség-elérési okokból is célszerű létező email címeket használni, arról nem is beszélve, hogy nagyobb a levél elolvasásának esélye, ha a saját országból érkezik.

A hotmail-t már mindenki kukázza, nem :?: :lol:[/quote]
Hát, én amiket próbáltam, oda a From mezőbe azt írtam, ami jól esett. Amúgy ha találsz megfelelő szervert, akkor PHP-ből egészen kivállóan lehet akármilyen fejléccel küldözgetni, és gyakorlatilag lenyomozhatatlan...


vas. feb. 27, 2005 19:37
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 387
Tartózkodási hely: Sopron
Hozzászólás 
mdozsa írta:
4: annak, h valaki más gépéről spameket küldjön a világon semmi értelme...max ha az illetőnek akar esetleges kellemetlenséget okozni.


Sajnos ez nem igaz. A legtöbb levelezőszerver nem engedi a levelek más nevében történő küldését, tehát terhelésmegosztási/célközönség-elérési okokból is célszerű létező email címeket használni, arról nem is beszélve, hogy nagyobb a levél elolvasásának esélye, ha a saját országból érkezik.

A hotmail-t már mindenki kukázza, nem :?: :lol:


vas. feb. 27, 2005 19:06
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 387
Tartózkodási hely: Sopron
Hozzászólás 
Nekem volt szerencsém használni NT4/200 Mhz alatt - én használom az eszköztárt a Total Commanderben, az a sok hivatkozás exe/dll fájlokra, na az megviselte, ráadásul annyiszor, ahányszor frissítésre került. Szóval térden kúszott néha.

Amúgy szerintem a pedigréje sem túl jó, bár kétségkívül javuló...


vas. feb. 27, 2005 18:49
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólás 
Személy szerint úgy vélem, hogy a Kaspersky húzza le leginkább a gépet

Én Kasperskyt használok, 700 MHz-es gépen. Annyira minimális a géplassulás miatta, hogy észre sem veszem. Mármint a lassulást. Én megbízok benne, nem is kell más vírusirtó. Gyakran frissítik és minimális adatforgalommal ját egy-egy frissítés.


vas. feb. 27, 2005 18:32
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
vally írta:
mdozsa írta:
McLaca írta:
Engem zavarna, ha valaki a gépemen turkálna az adataim között...
Pedig nem feltétlenül tudok róla...

Üdv!

ha nem tudsz rólla, akkor nem zavar...


De az azért fog zavarni, mikor a rendőrség elviszi a gépedet, mert valaki, egy ügyes trójaival spamek millióit küldi róla?

azért ne essünk túlzásokba...
1: a bankkártyámmal senki sem fog semmit fizetni, ugyanis:
a) nincs bankkártyám
b) ha lesz, akkor sem fogok vele neten operálni
2: dialerek kizárva, ugyanis a modembe nincs bedugva a telefonkábel
3: az általam használ OS-en annyira kicsi a valószínűsége a trójainak, hogy az számomra elhanyagolható.
4: annak, h valaki más gépéről spameket küldjön a világon semmi értelme...max ha az illetőnek akar esetleges kellemetlenséget okozni.


vas. feb. 27, 2005 18:30
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 387
Tartózkodási hely: Sopron
Hozzászólás 
Gazdatüntetés:
Két probléma jelentkezik egyidejűleg:
1) Állam bátyánk megígérte, hogy az EU támogatást (melyre tavaly előleget adott), annak áprilisi határideje előtt kifizeti. Ez nem jött össze. Sokan vettek fel hiteleket, sokan szeretnék elkezdeni a felkészülést a tavaszra, de a megígért pénz sehol.
2) Senki nem vette a fáradtságot, hogy az EU-s változásokat megértesse azokkal, akiknek annak ismerete létkérdés. Magyarországon az Állam ilyesmivel nem törődik, BÜNTET, illetve KUSSOL. Ez a két problémamegoldó séma létezik, most az utóbbi fut. Az EU nagy pénzekkel támogatja a mezőgazdaságot, de:
- nem az antik, lóval szántok verziót
- utólag fizet, ha a feltételek megvoltak
Itt estek sokan csapdába, azt hitték, úgy van minden, mint régen, ellenőrizni a kutya sem fog. A Népszabi szerint az esetek 25%-ában "felfele kerekítették" a gazdák a bevetett területet - műholdas ellenőrzés - akár kizárás a jövőbeli támogatásokból.

Traktorok:
A traktorok, ha hitelből vannak, addig vannak a gazdáknál, amíg rendben fizetik a részleteket. Meg amúgy is tél van, nem igazán hiányoznak most a földekről.

Mezőgazdaság állami támogatása:
Ez minden országban így megy - bezony még Mo-n is. Senki sem szeretné kifizetni a boltban azt az akár minimál-órabérből képződött árat, amibe piaci körülmények között (élőmunka-igény) a mezőgazdaság kerülne.

Antivírus:
A NAV sem olyan rossz, rég botrány lenne belőle, az biztos.
Itt találhatók a Virus Bulletin teszteredményei
Személy szerint úgy vélem, hogy a Kaspersky húzza le leginkább a gépet, a NAV legalább nem, de a tuti a NOD32 :-)
A vírusírtóknál is mérce az, hogy adnak-e hamis riasztást, tehát a tény, hogy talál vírust, ahol a másik nem, még nem ok az örömre/aggodalomra.


vas. feb. 27, 2005 18:28
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 983
Tartózkodási hely: Pest
Hozzászólás 
mdozsa írta:
McLaca írta:
Engem zavarna, ha valaki a gépemen turkálna az adataim között...
Pedig nem feltétlenül tudok róla...

Üdv!

ha nem tudsz rólla, akkor nem zavar...


De az azért fog zavarni, mikor a rendőrség elviszi a gépedet, mert valaki, egy ügyes trójaival spamek millióit küldi róla?


vas. feb. 27, 2005 17:50
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Ez kicsit struccpolitika nem? Ha nem tudom, nem fáj... Akkor viszont már későn fogom megtudni, amikor a bankkártyaszámommal fizetnek a neten...

Üdv!


vas. feb. 27, 2005 17:49
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
McLaca írta:
Engem zavarna, ha valaki a gépemen turkálna az adataim között...
Pedig nem feltétlenül tudok róla...

Üdv!

ha nem tudsz rólla, akkor nem zavar...


vas. feb. 27, 2005 17:41
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Engem zavarna, ha valaki a gépemen turkálna az adataim között...
Pedig nem feltétlenül tudok róla...

Üdv!


vas. feb. 27, 2005 17:37
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
T68m írta:
miért kéne olyat csinálnia, ami neked feltünne????

Mellesleg pc-n, ugyanúgy, mint mások - én is a meglévők közül választhatok.

(De ugyanakkor tudom, hogy milyen veszélynek vagyok kitéve, nem ringatom magam álbiztonságba. )


Nos, ha semmi olyat nem csinál, ami nekem feltűnik, akkor nem zavar, mivel nem tudok róla. Az persze más tészta, hogy csak 1 idő után tűnik fel, és akkor elborulok...de mivel már több hónapja használom, így ha esetleg az elején beszedek vmit, az mostanra feltűnne.


vas. feb. 27, 2005 17:00
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
mdozsa írta:
Ja, amúgy van 1 számológépem vagy 4 éve. Az sem szedett be semmit...sõt, ha veszel 1 db téglát, az jó eséllyel nem fog elromlani, amíg össze nem töröd...


nagyon jók a példáid, köszönöm! Azok a tárgyak sokkal jobban ellátják funkcióikat, mint egy (windows/linux)-os pc.

"És most milyen OS-t használsz? És tökéletes sajnos, vagy szerencsére nincs, és nem csak OS/program terén. És h nincs pl vírus, azt meg onnan tudom, h a vírus azért csinál valamit...és azért az idõvel feltûnne."

miért kéne olyat csinálnia, ami neked feltünne????

Mellesleg pc-n, ugyanúgy, mint mások - én is a meglévők közül választhatok.

(De ugyanakkor tudom, hogy milyen veszélynek vagyok kitéve, nem ringatom magam álbiztonságba. )


vas. feb. 27, 2005 16:56
Profil Honlap
Hozzászólás 
gt911 írta:
BrOnZ írta:
Amúgy ha egy gazda elmegy napokig felvonulni és tüntetni akkor ki eteti otthon a röfit? :shock:


Ez az ágazat is olyan veszteséges, a gazdág már régen nem tartanak disznókat. Legfeljebb 1-2 darabot, ami saját maguknak elég. A városi népség meg had zabálja azt a sok taknyos dán disznóhúst aminek rég lejárt a szavatossága. :twisted: :evil:


vas. feb. 27, 2005 16:46
Hozzászólás 
BrOnZ írta:
Ezek miatt valahogy baromira hidegen hagy, hogy szerencsétlen magyar mezőgazdászok nem kapják meg az EU-s milliárdokat, és felháborítónak tartom azt is, hogy az állam bácsi garantáltan felvásárolja amit termelnek. Az én "melómat" mikor vásárolja fel garantáltan a kormány??? Nekem, mint óraadó tanárnak kicsoda és milyen EU-s támogatást fizet majd, hogy "felemelkedjek"?


100% igazság. GAZDÁK HAZA! Amúgy ha egy gazda elmegy napokig felvonulni és tüntetni akkor ki eteti otthon a röfit?
Ha mondjuk a gyerekek suliban vannak és anyuci is dolgozik valahun? :shock:

Már írtam de leírom mégegyszer. FEJLETT államokban az emberek 2-3 százaléka él közvetlenül a mezőgazdaságból a többiek ipari vagy szolgáltatói szektor. Nem lehet hogy nálunk túl sok a gazda?

Ma este RAMMSTEIN koncert Budapesten! Aki megy az vigyen tűzoltókészüléket is! :shock:


vas. feb. 27, 2005 16:42
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
T68m írta:
Mellesleg én vagy 5 évig használtam C64-et, "ez idő alatt beszedett 0 db spywaret, 0 db vírust, 0 db trójait, nem lassult be egyáltalán. És nincs se külön telepített tűzfal, se vírusirtó, és a gép napi 20 órát van a neten átlagban..", akkor ez tökéletes? :)

Ja, amúgy van 1 számológépem vagy 4 éve. Az sem szedett be semmit...sőt, ha veszel 1 db téglát, az jó eséllyel nem fog elromlani, amíg össze nem töröd...


vas. feb. 27, 2005 16:31
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
T68m írta:
Mellesleg én vagy 5 évig használtam C64-et, "ez idő alatt beszedett 0 db spywaret, 0 db vírust, 0 db trójait, nem lassult be egyáltalán. És nincs se külön telepített tűzfal, se vírusirtó, és a gép napi 20 órát van a neten átlagban..", akkor ez tökéletes? :)
Na ez speciel poénnak jó volt, de példának nagyon rossz! :lol:


vas. feb. 27, 2005 16:27
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
T68m írta:
mdozsa írta:
Aha...igen. És elárulnád nekem, hogy te eddig a felsoroltak közül melyiket használtad mondjuk 2 hétnél tovább?
Kicsit érdekes ez a vélemény. Nekem úgy tűnik, h na most akkor eljátszod az okosat, leírsz 3 olyan OS-t, amit valószínűleg nem ismer senki, azt mennyire tájékozott vagy...VMS-t tudtommal kb. 20 ember képes kezelni az országban...ja, és csak emulátorral fut a mai gépeken...meg nincsenek rá esetleg olyan programok, amiket valaki használni akar.
Amúgy én háromnegyed éve használok egy UHU Linuxot, az ez idő alatt beszedett 0 db spywaret, 0 db vírust, 0 db trójait, nem lassult be egyáltalán. És nincs se külön telepített tűzfal, se vírusirtó, és a gép napi 20 órát van a neten átlagban..


kérdésre válaszolva, gcos-t kb 6 évig használtam, vms-t két évig, os/400-at 4-5 évig. (os/400-on qsecofr jogokkal rendelkeztem, de sosem szerettem. )

Mellesleg én vagy 5 évig használtam C64-et, "ez idő alatt beszedett 0 db spywaret, 0 db vírust, 0 db trójait, nem lassult be egyáltalán. És nincs se külön telepített tűzfal, se vírusirtó, és a gép napi 20 órát van a neten átlagban..", akkor ez tökéletes? :)

Ja, és honnan tudod, hogy nincs se spyware-d, se virusod, se trójaid, ha nem használsz virusító/keresőt??? :lol: :lol: :lol: :lol:

De ha használnál, akkor is csak reménykedhetnél benne! Tudod, pl. a trójai nem fogja neked elmondani, hogy "trójai vagyok"!

És most milyen OS-t használsz? És tökéletes sajnos, vagy szerencsére nincs, és nem csak OS/program terén. És h nincs pl vírus, azt meg onnan tudom, h a vírus azért csinál valamit...és azért az idővel feltűnne.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mdozsa vas. feb. 27, 2005 16:28-kor.



vas. feb. 27, 2005 16:27
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
mdozsa írta:
Aha...igen. És elárulnád nekem, hogy te eddig a felsoroltak közül melyiket használtad mondjuk 2 hétnél tovább?
Kicsit érdekes ez a vélemény. Nekem úgy tûnik, h na most akkor eljátszod az okosat, leírsz 3 olyan OS-t, amit valószínûleg nem ismer senki, azt mennyire tájékozott vagy...VMS-t tudtommal kb. 20 ember képes kezelni az országban...ja, és csak emulátorral fut a mai gépeken...meg nincsenek rá esetleg olyan programok, amiket valaki használni akar.
Amúgy én háromnegyed éve használok egy UHU Linuxot, az ez idõ alatt beszedett 0 db spywaret, 0 db vírust, 0 db trójait, nem lassult be egyáltalán. És nincs se külön telepített tûzfal, se vírusirtó, és a gép napi 20 órát van a neten átlagban..


kérdésre válaszolva, gcos-t kb 6 évig használtam, vms-t két évig, os/400-at 4-5 évig. (os/400-on qsecofr jogokkal rendelkeztem, de sosem szerettem. )

Mellesleg én vagy 5 évig használtam C64-et, "ez idõ alatt beszedett 0 db spywaret, 0 db vírust, 0 db trójait, nem lassult be egyáltalán. És nincs se külön telepített tûzfal, se vírusirtó, és a gép napi 20 órát van a neten átlagban..", akkor ez tökéletes? :)

Ja, és honnan tudod, hogy nincs se spyware-d, se virusod, se trójaid, ha nem használsz virusító/keresőt??? :lol: :lol: :lol: :lol:

De ha használnál, akkor is csak reménykedhetnél benne! Tudod, pl. a trójai nem fogja neked elmondani, hogy "trójai vagyok"!


vas. feb. 27, 2005 16:22
Profil Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
T68m írta:
BrOnZ írta:
Bocs, de butaság... Több mint két éve van a gépemen WinXP. Egyszer sem kellett újrainstallálnom. Vírusom sem volt még. A nap 24 órájában az Interneten lóg a gépem. A megoldás igen egyszerű: tudni kell használni, és ismerni kell a csapdákat, amibe nem szabad beleesni... Ha ismered a Linuxot, akkor azt is tudod, hogy az alá -root jog nélkül- semmivéle vírus és spy program nem települhet. Segédprogram sem kell hozzá. Tudni kell használni. Ennyi.


bocs, de pl. os/400-at qsecofr jogokkal se vághatod haza. Mert az OPERÁCIÓS RENDSZER.

de ez megint szemlélet módebli különbség, hogy "hülye a júzer, használni tudni kell" vagy "megfelelő rendszereket kell tervezni/készíteni"

De most itt hiába magyarázol...mennyit használtál os/400-at? És most mit használsz?


vas. feb. 27, 2005 16:09
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
skynet írta:
BrOnZ írta:
Na azért álljunk már meg egy cseppet...


te miért nem vagy EVÁs? nem lenne az jobb neked?

(ezt nem kötekedésből kérdem!!!)
Nem is veszem annak! :) Természetesen EVA-s vagyok amióta csak lehet. De nézzük csak: Ha semmilyen bevételem nincs, az alábbiakat akkor is ki kell fizetnem minden áldott hónapban: (valamennyi összeg a minibálbérhez igazodik)

EÜ hozzájárulás: 3.450,- HUF (ez tavaly is ennyi volt)
Egészségbiztosítás: 8.550,- HUF (ez tavaly 7.950,- HUF volt)
Nyugdíjjárulék: 15.105,- HUF (ez tavaly 14.045,- HUF volt)
Vállalkozói járulék: 2.280,- HUF (ez tavaly 0 HUF volt)

Ha -hálistennek!- van bevételem, akkor annak 15 %-a megy adóba. Így adott esetben nyári hónapok után, -amikor nincs iskola, tehát tanítani sem tudok,- 0 Ft. bevétel mellett is havonta ki kell kötelezően fizetnem: 29.385,- HUF-ot. Ez -csak azért mert egy hülye barom egyetlen tollvonással "megemelte" a minimálbér összegét, hogy jót tegyen velem/velünk: 3.940,- HUF-al több kiadás havonta mint tavaly! És akkor ilyen prézlisnudlikkal nem foglalkozom, mint iparűzési adó, stb... Amit azért fizetek, mert lakóhelyemen van "telephelyem"... Tudniillik a saját lakásom... Hát csókoltatom az összes okostojást...

Jóságos kormány bácsit nem érdekli, hogy nincs egy vállalkozónak bevétele: a fentebb felsorolt tételeket kötelezően be kell fizetnem. Ezek után elhiszitek, hogy qrvára nem érdekel a traktoros gazdák nyomora? Sőt leszarom, hogy "mérgezett" a paprika, de OLCSÓ!!! Azt talán még meg tudom fizetni. Nem érdekel a biozöldség, és az egészséges életmód, mert az -jelen állapotomban és két gyermekem egyetemre járatása és albérleteik fizetése mellett- számomra megfizethetetlen!

Ezek miatt valahogy baromira hidegen hagy, hogy szerencsétlen magyar mezőgazdászok nem kapják meg az EU-s milliárdokat, és felháborítónak tartom azt is, hogy az állam bácsi garantáltan felvásárolja amit termelnek. Az én "melómat" mikor vásárolja fel garantáltan a kormány??? Nekem, mint óraadó tanárnak kicsoda és milyen EU-s támogatást fizet majd, hogy "felemelkedjek"?

Fenti kérdés pozitív elbírálása után, ha lesz egy szabad félórám, akkor majd magamba roskadok és sajnálom szegény, szegény gazdákat... is... :( Ehhh! :(


A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára BrOnZ vas. feb. 27, 2005 16:13-kor.



vas. feb. 27, 2005 16:07
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
skynet írta:
okos javaslat... sõt, laptop helyett használjon mainframe-t, mert azt nem tudják ellopni tõle, ugye?


ja, mert én tehetek róla hogy pc-re nincsen megbízható oprendszer? Együtt kell élni ezzel, ha biztonságra vágysz, akkor pc kizárva. Ezt tény, tudomásul kell venni, hiába hisznek egyesek mindenféle "csodaprogramokban".


vas. feb. 27, 2005 16:05
Profil Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
BrOnZ írta:
Bocs, de butaság... Több mint két éve van a gépemen WinXP. Egyszer sem kellett újrainstallálnom. Vírusom sem volt még. A nap 24 órájában az Interneten lóg a gépem. A megoldás igen egyszerû: tudni kell használni, és ismerni kell a csapdákat, amibe nem szabad beleesni... Ha ismered a Linuxot, akkor azt is tudod, hogy az alá -root jog nélkül- semmivéle vírus és spy program nem települhet. Segédprogram sem kell hozzá. Tudni kell használni. Ennyi.


bocs, de pl. os/400-at qsecofr jogokkal se vághatod haza. Mert az OPERÁCIÓS RENDSZER.

de ez megint szemlélet módebli különbség, hogy "hülye a júzer, használni tudni kell" vagy "megfelelő rendszereket kell tervezni/készíteni"


vas. feb. 27, 2005 16:00
Profil Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
A NOD32 nem ingyenes, de NAV árban van kb., viszont annál lényegesen gyorsabb, és a gépet sem fogja meg annyira, mint a NAV.

http://www.nod32.hu/

Diákoknak 50% kedvezmény, így egy 7200-es feltöltő árában (ill. alatta) megkaphatod.

A CWSherdder egy kicsi trójai kereső, a "search" és hasonló jellegű vackokat (amik beböknek mindenféle keresőoldalt) tudja kiszedni a rendszerből, és a keresés végén helyre tudja állítani az IE kezdőlapot is.

Üdv!


vas. feb. 27, 2005 15:32
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Gépemen NAV és NIS 2003; Ad-Aware SE Professional, Spybot-SD, Tweak XP Pro Pop-up-blocker (utóbbi CineDOG holapját kilőtte :-)) van. Most kerestem frissítést Ad-Aware-hez, és Spybothoz, 11 napja frissítettem őket. Nincs semmi új. Tegnap tekeregetem a világhálón. Ad-Aware-t most futtatom, már 8 finomságot talált. NAV persze nem ugatott tegnap semmit.

Ez a NOD32 ingyenes? Régen használtam. Akkor azért hagytam fel vele, mert megtalált valamit, majd ha lefuttattam mégegyszer, megint megtalálta, vagyis nem törölte ki.

A CWShredder az egy sima exe fájl, ami helyrehozza az IE-beállításait?

Szerintem az eddig elhangzzottak, és az Általam tapasztaltak alapján a legjobb megoldás: állandóan frissített op.rendszer + NOD32 + ZoneAlarm + Ad-Aware SE Professional + Spybot-SD. És kész.


vas. feb. 27, 2005 14:59
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.   [ 39234 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 641, 642, 643, 644, 645, 646, 647 ... 785  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség