Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. máj. 09, 2024 4:49



Hozzászólás a témához  [ 4538 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 ... 91  Következő
OFF topic 
Szerző Üzenet
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2573
Hozzászólás 
Volvo S40 (régi) rulez! Nálunk van egy 6 éves példány. "Szeressük" :)


pén. máj. 27, 2005 13:33
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Zsoca-M5 írta:
McLaca írta:
...ehhez képest kívül-belül jól kidolgozott...

Ez elég relatív dolog! Nekem nagyon nem jönnek be! Kívülről nem csúnyák (főleg XC90), de belülről már csak az überluxus néz ki jól! Igaz túlnyomó többségben ez a többi autónál is így van :(
Hát, a Volvo alapból fél-luxus kategóriában indul... Náluk nincs alsó, meg középkategóriás autó, az S40 is egy "alsó luxus" :lol: kategóriának felelhetne meg. Nekem a "lebegő" központi vezérlőpanel nagyon bejön, a műszerfal is, és az ülések is.

Üdv!


pén. máj. 27, 2005 12:58
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 9:12
Hozzászólások: 2711
Tartózkodási hely: Budapest, Érd
Hozzászólás 
McLaca írta:
...ehhez képest kívül-belül jól kidolgozott...

Ez elég relatív dolog! Nekem nagyon nem jönnek be! Kívülről nem csúnyák (főleg XC90), de belülről már csak az überluxus néz ki jól! Igaz túlnyomó többségben ez a többi autónál is így van :(

MansonBoy írta:
...jah és nem 13"os babakocsikerék van rajt mint a suzukin hanem rendes 15"os...

Talán ezért fogyaszt olyan sokat, nemde?


pén. máj. 27, 2005 12:43
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1340
Hozzászólás 
nekem semmi bajom az opellal,már a másodikat fogyasztjuk:D

ez első 9éves volt mikor eladtuk,és egyszer sem volt szervizben mert megadtavolna magát.Az egy fehér csepp astra volt, 1.4 16szelepes,
jólment meg minden...

utána jött a G astra ami most van,ezmár metálfekete =)

kicsit sokat eszik,baromira nem annyit mint ami a papíron van...ezenkívül semmi baj nincs vele.

persze ez benzintől is függ..TESCO benzin nem benzin...

szvsz szeretem mert k***a az úttartása és nagyon jó vezetni.Aláírom ,hogy egy focus kényelmesebb (utas szempontjából) de a G Astra sportosabb,alacsonyabb a felfüggesztése...jah és nem 13"os babakocsikerék van rajt mint a suzukin hanem rendes 15"os most épp Continental, de egyébként Michelin gumikkal...tapad az útra mint állat:D


pén. máj. 27, 2005 12:17
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Hát, biztos nem fogtok szeretni, de én autóvásárlásban is a célszerűséget követem (sőt úgy általában mindenben).
Fent belinkelt autó meg sokkal inkább hobbi, vagy presztízsautó...
Nem azt mondom, nekem is fájdítja a szívem egy új Volvo S40, de az is csak azért, mert k. biztonságos és ehhez képest kívül-belül jól kidolgozott. De arra most nincsen 5,6 millám (meg valószínű nem is lesz :lol: egyhamar), és akkor még egy-két hasznos kiegészítőt nem is számoltam.
Egyébként elég jól elvagyok a némettel. 8)

Üdv!


pén. máj. 27, 2005 11:44
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
De ha nem is tudsz németül vannak olyan website-ok amelyek angol nyelvre megpróbálják lefordítani.

Évente magyarul is megjelenik katalógus formájában, újságárusnál meglehet venni, de megnézem megkeresem a linket.


pén. máj. 27, 2005 11:30
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Nagyon köszi a linkeket! Megnézem! Németül kicsit tudok, remélem eligazodok :)

UPDATE

A véleményeket elolvastam, egy lehúzó vélemény volt, egy semleges, mindenki más meg volt vele elégedve. A futóműre és a fékre panaszkodtak, de amit én kinéztem, ott már mindkettő le van cserélve sportcuccokra (sportfutómű és hűtött Brembo fékek). Kezd egyre jobban fájni a szívem, ez az autó már régóta az álmom... Ez az autó azért 1 millió (gondolom én), mert teljesen fel van újítva. Még ha le is tudnék alkudni belőle, szerintem az is max annyit sikerülne, hogy 1090000-ből lesz kerek egymillió. Amúgy többen is mondták már, hogy nem ér ennyit és ennyiért nem fogja tudni eladni (bár volt ott szűk másfélmillióért is Calibra). Előszöris meg kéne nézni és nézetni egy hozzáértő szakértővel.
Nincs valakinek egy millája elfekvőben kölcsönbe? :D

Salvatore: közvetlen linket tudsz adni magához a katalógushoz? Megnéztem az oldalt, de ennyire azért nem vagyok perfekt :)


pén. máj. 27, 2005 10:14
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
Nem tudom menniyre beszéltek németül, de a www.adac.de (német autó klub) minden évben kiadja a használt autó katalógust. NAGYON NAGYON jó. Ott van feketén fehéren hogy melyik miért jó és miért nem. Pontosan megadjék a km költséget(fogyasztás+meghibásodás+adó+szerzizelés....) és van meghibásodási ranglista, na ez az amit érdemes böngészéni!!!


pén. máj. 27, 2005 8:52
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 9:12
Hozzászólások: 2711
Tartózkodási hely: Budapest, Érd
Hozzászólás 
Ez csak magánvélemény, de vélemény:
Én ugyan nem tudom, hogy megér-e annyit amennyibe kerül, de én semmilyen 91-es kocsiért nem adnék félmillánál többet! :? (Elvégre az már 15 éves mindjárt)
Ráadásul elég sok ismimnek van opelja és 80%-uk nincs vele megelégedve :( ...igaz azok alapjárgányok (Astra, Corsa)...nem pedig sportkupék :D

Minden esetre, ha olyan véleménye érdekel akinek van ilyen, nézd meg itt:
http://totalcar.hu/nepitelet/?op=modell&cat_id=23266


pén. máj. 27, 2005 7:14
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Csak szeretnék... Egy Rover van itthon, de az nem csak az enyém és utálom, hogy mindig egyeztetni kell, meg néha nem ér rá az autó, de nekem nagyon kéne, stb stb... A Rover is megy mint állat, szóval csak a száguldozás miatt nem kéne saját autó :)


csüt. máj. 26, 2005 21:41
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
száguldozunk, száguldozunk?:)


csüt. máj. 26, 2005 21:35
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Most nekem sincs titkosítva a WLAN-om, de a környéken itt nincs is mozgás. Számítógép is csak egy van az enyémen kívül az egész tömbben. Nyomtam rá WPA hitelesítést, egy ideig működött is, aztán egy idő után nem tudtam rá még én se csatlakozni, pedig minden beállítás jó volt... :shock:

Na akkor most egy gigamega offtopic...

Kinéztem magamnak egy autót. Szerintetek reális ez az ár ezért az autóért? Olvassátok el a szöveget is! Teljesen felújítva. Esetleg ha valaki Pécs környékén lakik, és ért is az autókhoz (nem úgy, mint én), megkérném, hogy nézze meg, ha van rá kis ideje... Nagyon tetszik ez az autó, és nagyon szeretném megvenni, de nem akarok vele befürödni. Bár ez csak a kisebbik baj. Az a nagyobbik, hogy hitelt ilyen évjáratra már nem adnak, egyben meg nincs ennyim. Van tippetek, hogy lehetne az ilyet lehető legkisebb kamatos részletre megboltolni? Előre is köszi a tippet mindenkitől... Ha netalántán valakinek még pluszban Calibrája is van, leírhatná ŐSZINTÉN, hogy mik a tapasztalatai vele!
Köszi!


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dester csüt. máj. 26, 2005 21:39-kor.



csüt. máj. 26, 2005 21:34
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
mondjuik a MAC törés megdobná az időt!:)


csüt. máj. 26, 2005 20:50
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Salvatore Salvataggio írta:
Laca az a 10 karakter se akkora biztonság. egy p4 3ghz-el kb 6-7 óra megtörni(már ha wint használsz).
Nahát, akinek van kedve 6-7 órán át gyökereztetni a s...ggét (tudom, beavatkozás nélkül is műxik) azon, hogy kitalálja a kulcsomat, hát tegye... A környékemen egyébként az enyém az egyetlen látszó router, ráadásul a teljesítménye is úgy vissza van véve, hogy csak lakáson belül igazán használható. De ezen ne múljon, begépelek egy kis versikét :D
Persze előbb az SSID-t kell megfejtenie (tudtommal az sem művészet), illetve MAC és IP szűrésem van, szóval az admin jelszómat is meg kell tudnia ahhoz, hogy rám csatlakozzon. De akkor is ráfázhat, mert ha nem gépezek, a routert könyörtelenül megfosztom az áramtól :twisted:
Egyébként szerintem a kisbetű-nagybetű-szám párosítás több, mint 6 óra lenne.

Üdv!


csüt. máj. 26, 2005 20:43
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
Laca az a 10 karakter se akkora biztonság. egy p4 3ghz-el kb 6-7 óra megtörni(már ha wint használsz).


csüt. máj. 26, 2005 20:27
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
"Wardrivingoltál" Laca? :)

Tényleg elképesztő, mennyire nincsenek tisztában az emberek a veszélynek, ha nem lóg ki a kábel a router végén, hihetetlen...


csüt. máj. 26, 2005 19:39
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Érdekes (?) történt ma velem.
Egy közeli középsuli mellett írtam CD-t notebookkal a szabadban :D (szívességből), és kíváncsiságból ránéztem az "éterre".
A szokásos mikrós-WiFi-s (egyébként gagyi és csaló) Intelnet nevű szolgáltató csatornáin kívül a tízemeletes panelek között fogtam 4 privát WLAN-routert is. Ebből kettő volt hitelesítést kérő (de azok se WPA-sak), kettő meg szabadon lógott. SSID mindnél publikus.
Minden további nélkül tudtam rájuk csatlakozni. Mondjuk az átjáró be volt drótozva a gépembe és idő hiányában már nem próbáltam ki DHCP-vel (emiatt nem is tudtam forgalmazni semmit), de szerintem nyugodtan netezhettem volna utóbbi beállításokkal...

Ennyire felelőtlenek az emberek?
Nekem WPA-PSK/TKIP van beállítva, 10 karakteres (kisbetű, nagybetű, szám, és elég random az egész) kulccsal, az SSID-m meg rejtett, és nem is a gyári. Az admin jelszó is megváltoztatva. Igaz, a router IP-je maradt a gyári, de azt amúgy sem művészet kideríteni...

Üdv!


csüt. máj. 26, 2005 18:25
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 9:12
Hozzászólások: 2711
Tartózkodási hely: Budapest, Érd
Hozzászólás 
Köszi nézem!

Képek: Majd bescannelek párat, és felnyomom!


csüt. máj. 26, 2005 14:41
Profil Privát üzenet küldése
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Megnyugtatok mindenkit, hogy ahol a haverom volt, ott azért nem fehércápákat lehetett fényképezni, "csak" kisebbeket. És az való igaz, hogy messzire elég nehéz jól fényképezni (legalábbis azok közül, amiket mutogatott, nem túl sok jó messzi kép sikerült), de ez gondolom a közeg miatt van. Bennem mondjuk nem lenne ennyi mersz, a fix :)

Állítólag egy jó vízálló tok százezer forint körül is lehet, persze típusa válogatja, szóval nem olcsó. Azért ha valakit mégis rávisz a sors, és tud szép képeket csinálni, párat dobhat ide, én nem ellenkeznék :)

De hogy a témánál is maradjunk, Zsoca, konkrét tippet nem tudok írni (nem vagyok az a nyaralós típus, pláne nem a földközin), de itt egy link, Magyarország első diszkont utazási irodájáról, hátha innen tudsz "ihletet" meríteni:
http://www.terminal.hu/newsread.php?id=27202804052917


csüt. máj. 26, 2005 12:17
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Köszönöm, mindent kipróbálunk, amint találkozom a szomszéddal :D
Legvégső esetben megnézzük, visszapattan-e a gép, ha "kiejtjük" az erkélyről...

Üdv!


csüt. máj. 26, 2005 8:51
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 561
Hozzászólás 
McLaca írta:
Nem az én gépemmel van baj, de sejtem, melyik hibára gondolsz, az viszont XP-nél tudtommal nem az indulási logo alatt jellemző, hanem SP2-es betegség és már a rendszer elindulása után fogja meg a gépet...
Egyébként nincs a gépen szélessáv, csak modem, de hálókártya tudtommal van.
(Kérdésedre is válaszolva, ADSL+WLAN Router van itthon :wink: )

Üdv!


Próbából tiltsd le a hálókártyát... Vagy a Hálózati kapcsolatok -> Helyi kapcsolatra jobb klikk, Tulajdonságok, s vedd ki a pipát minden elöl, esetleg csak a QoS előtt maradjon...

Otthonihoz meg gratula! :lol: :wink:


csüt. máj. 26, 2005 6:38
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Nem az én gépemmel van baj, de sejtem, melyik hibára gondolsz, az viszont XP-nél tudtommal nem az indulási logo alatt jellemző, hanem SP2-es betegség és már a rendszer elindulása után fogja meg a gépet...
Egyébként nincs a gépen szélessáv, csak modem, de hálókártya tudtommal van.
(Kérdésedre is válaszolva, ADSL+WLAN Router van itthon :wink: )

Üdv!


szer. máj. 25, 2005 21:15
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 561
Hozzászólás 
McLaca írta:

A kettő között :D
Lemegy a BIOS összes indulási procedúrája, a PCI eszközök listája, maj ahogy ez a lista eltűnik és jelenne meg az XP logo, helyette 20-25mp-ig villog a kurzor a bal felső sarokban, üres képernyővel. Ezután megy minden rendben tovább, XP logo, boot, satöbbi.

Üdv!


Szélessávú ADSL-ed van, router, switch stb. nélkül :?:


szer. máj. 25, 2005 20:42
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Zsoca-M5 írta:
Figyi srácok, lassan itt a nyár és menni kéne valahova nyaralni! Aki járt már a földközi tengeren az javasoljon valami szépet, jót!
Én inkább punnyadós típus vagyok...
Azt lehet itthon is, ezért felesleges a Földközi-tengerig utazni. :wink:

Üdv!


szer. máj. 25, 2005 19:49
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
StSanya írta:
McLaca írta:
És ez hathat ki közvetlenül az op'rendszer indulása előtt?
Mindegy (illetve nem az :) ), megnézem majd, ha odakerülök.
Az eddigieket is köszi!

Üdv!


Akkor lehet, hogy félreértettelek: Nem a BIOS a lassú, hanem már azután, hogy bejön az XP logo, az állapotjelző csikkal?
A kettő között :D
Lemegy a BIOS összes indulási procedúrája, a PCI eszközök listája, maj ahogy ez a lista eltűnik és jelenne meg az XP logo, helyette 20-25mp-ig villog a kurzor a bal felső sarokban, üres képernyővel. Ezután megy minden rendben tovább, XP logo, boot, satöbbi.

Üdv!


szer. máj. 25, 2005 19:47
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 561
Hozzászólás 
McLaca írta:
És ez hathat ki közvetlenül az op'rendszer indulása előtt?
Mindegy (illetve nem az :) ), megnézem majd, ha odakerülök.
Az eddigieket is köszi!

Üdv!


Akkor lehet, hogy félreértettelek: Nem a BIOS a lassú, hanem már azután, hogy bejön az XP logo, az állapotjelző csikkal?


szer. máj. 25, 2005 18:53
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
Laci_L írta:
A fekete sört (tulajdonképpen barna sör) az U Tomasu -ban (a Hrad tövében van) lehet kapni. Nem palackozzák, csak ott lehet berúgni, esetleg elvinni, ha van miben. Bár lehet, hogy manapság megoldották az elvitelt, mivel régebben voltam ott.


húúú de kár hogy nem előbb beszéltünk erről.... áhhhhh :cry:


szer. máj. 25, 2005 18:37
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11885
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
A fekete sört (tulajdonképpen barna sör) az U Tomasu -ban (a Hrad tövében van) lehet kapni. Nem palackozzák, csak ott lehet berúgni, esetleg elvinni, ha van miben. Bár lehet, hogy manapság megoldották az elvitelt, mivel régebben voltam ott.


szer. máj. 25, 2005 18:17
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
nekem a barna kozel és a pilsner(persze csak csapolva) jön be nagyon.
Melyik a fekete sör?


szer. máj. 25, 2005 16:02
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11885
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Azért van ott más szép ís (A Hrad például). Na meg az U Fleku, és az U Tomasu (itt van nagyon jó fekete sör, ott főzik, nincs habja, és rettenetesen be lehet nyomni tőle, mert nem érzed hogy milyen erős)


szer. máj. 25, 2005 15:49
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
Laci_L írta:
Sokat jártam ott, többek között emiatt. De ott csak a sör örömeiben tudsz alámerülni. Ami azért nem baj.

az óváros azért szép, és pont a hoki vb alatt voltunk kint, nagy buli volt!:)


szer. máj. 25, 2005 15:43
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11885
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Sokat jártam ott, többek között emiatt. De ott csak a sör örömeiben tudsz alámerülni. Ami azért nem baj.


szer. máj. 25, 2005 15:35
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
aki sörös annak Prága!:)


szer. máj. 25, 2005 15:31
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 9:12
Hozzászólások: 2711
Tartózkodási hely: Budapest, Érd
Hozzászólás 
...és valami utitipp valakitől?


szer. máj. 25, 2005 15:25
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11885
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Én 2 éve voltam olyan helyen (nagyon messze, inkább nem írom, merre), ahol tudtam búvárkodni a szálloda általal adott cuccal, beéelértve a fényképezőgépet is (még filmes volt). A lényeg az, hogy nem lettek jók a képek. Kicsit homályos, kontraszt nélküliek lettek, pedig a gép valamilyen Nikon volt, ha jól emlékszem, de a tokja lehetett a bajos, ott ahol kinéz az optika. Mert az nem üveg volt, hanem valamilyen műanyag. A film az enyém volt, egy másik ugyanolyan, kint a szárazon, tök jó lett.


szer. máj. 25, 2005 15:19
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 9:12
Hozzászólások: 2711
Tartózkodási hely: Budapest, Érd
Hozzászólás 
Sy írta:
...fényképezni nem "szoktál" a víz alatt? Van egy haverom, aki igen, egyszer még egy cápát is lekapott merülés közben, igaz, jó messze volt tőle, nem sok minden látszott belőle...

Mint említettem, erre 1x volt lehetőségem tavaly!
De akkora élményt hagyott bennem, hogy ismét szeretnék!
Egyik fickó hozott magával víz alatti gépet! Elkértem a negatívot, de annyira nem lettek jók! :( Nem rosszak, de közel sem az a látvány amit ott láttam!


szer. máj. 25, 2005 14:36
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. márc. 29, 2004 14:10
Hozzászólások: 1689
Hozzászólás 
Sy írta:
Van egy haverom, aki igen, egyszer még egy cápát is lekapott merülés közben, igaz, jó messze volt tőle, nem sok minden látszott belőle...


Valószínűleg ezért tarthattad a kezedben a fotót... :lol:


szer. máj. 25, 2005 13:05
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Én örülök, ha eljutok 40 km-re Csongrádra, 3 napra. :)


szer. máj. 25, 2005 12:32
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Zsoca-M5 írta:
...Én inkább punnyadós típus vagyok... az egyetlen fontos szempont, hogy lehessen búvárkodni...


És akkor a víz alatt punnyadsz? :D Bocs, ezt nem bírtam kihagyni ;)

Jó neked, hogy mész idén is nyaralni, fényképezni nem "szoktál" a víz alatt? Van egy haverom, aki igen, egyszer még egy cápát is lekapott merülés közben, igaz, jó messze volt tőle, nem sok minden látszott belőle...


szer. máj. 25, 2005 12:17
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 9:12
Hozzászólások: 2711
Tartózkodási hely: Budapest, Érd
Hozzászólás 
:D Ez jó, bár én feljelentettem volna, senki ne lopja el a xaromat :D

Figyi srácok, lassan itt a nyár és menni kéne valahova nyaralni! Aki járt már a földközi tengeren az javasoljon valami szépet, jót!
Én inkább punnyadós típus vagyok, vagyis a nagy túrázgatásokat nem kedvelem!
Tavaly a nászutamon volt szerncsém egyiptomban a vörös tengernél 1x búvárkodni, úgyhogy az egyetlen fontos szempont, hogy lehessen búvárkodni! (Vagyis legyen mit nézni a vízben, mert az akkora élmény volt, hogy már alig várom, hogy ismét élvezhessem)!

Bárki bármerre járt már a földközi tengeren osszátok meg véleményeteket!


szer. máj. 25, 2005 9:50
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3127
Tartózkodási hely: A véka segge alatt.
Hozzászólás 
Benzintolvaj
--------------------------------------------------------------------------------

Valamikor egy Seattle-i férfinek benzinre volt szüksége, ráadásul nagyon gyorsan.

Pénze nem lévén, szerzett egy gumicsövet, ami igen alkalmasnak tűnt arra, hogy egy autó benzintartályából szerezze be a szükséges üzemanyagot. A fickó nem lévén különösebben rutinos benzintolvaj, úgy gondolta, hogy egy lakókocsi inkább megfelel a céljának, hiszen elég nagy ahhoz, hogy a cselekményt álcázza.

Ez így rendjén is lett volna, ha az úriember össze nem téveszti a benzintank sapkáját a... lakókocsikba széria-felszereltségként beépített WC-tartály kivezetőcsövével. A folytatás az előzményeknek megfelelően alakult: a rendőrök a rosszullét miatt a helyszínen találtak a tolvajra. A jármű tulajdonosa jót nevetett a dolgon, s nem tett feljelentést. Ha jól meggondoljuk, feljelentésének nem is lett volna tárgya.

..tragya... Jo lesz vigyazni a lakokocsikkal. :lol:


szer. máj. 25, 2005 9:26
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2696
Hozzászólás 
ilyen gondom nekem is volt. Nálam az egy kábelre tett vinyó és dvd író nem komálta egymást! (más alaplappal sem)


hétf. máj. 16, 2005 0:02
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
És ez hathat ki közvetlenül az op'rendszer indulása előtt?
Mindegy (illetve nem az :) ), megnézem majd, ha odakerülök.
Az eddigieket is köszi!

Üdv!


vas. máj. 15, 2005 23:45
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 561
Hozzászólás 
McLaca írta:
Én a merevlemezre és -vezérlőre gyanakszom, de nem tudom, hogy induljak el...

Üdv!



Ha a vezérlő lenne, akkor CD-ről bootolás se menne...

Viszont a BIOS-ban van egy olyan az IDE Configuration-on belül, hogy IDE Detect Time Out (Sec), illetve az újabb BIOS-okban van még valami ezzel kapcsolatban, hogy ez gyors, vagy lassu legyen (mármint az IDE felismerés).

Itt vedd le tehát az időértéket, illetve ha van, tedd át gyorsra...

Bocsi, de nem tudom most újraindítani a gépet... :wink:


vas. máj. 15, 2005 19:11
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Én a merevlemezre és -vezérlőre gyanakszom, de nem tudom, hogy induljak el...

Üdv!


vas. máj. 15, 2005 14:46
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
McLaca írta:
Dester!

Mint nagy ASUS-párti, kérdem tőled, hogy véletlenül nem egy P4c800-e deszkád van? Mert szomszédomnak ilyen van, és problémája van vele.


Nem, nekem P4P8X alaplapom van és kifogástalanul működik. Bocs, de ötletem sincs. :(


vas. máj. 15, 2005 13:46
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Huhh, BIOS verziót most nem tudok mondani, de az ASUS logo jól van. Érdekes különben, hogy ha CD-ről bootol, akkor nincs ez a várakozás, csak ha vinyóról. Közvetlenül XP indulás előtt 20mp várakozás... Setup Defaultsot majd kipróbáljuk.

Üdv!


vas. máj. 15, 2005 12:44
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 561
Hozzászólás 
McLaca írta:
Dester!

Mint nagy ASUS-párti, kérdem tőled, hogy véletlenül nem egy P4c800-e deszkád van? Mert szomszédomnak ilyen van, és problémája van vele.
Egész pontosan az, hogy bootoláskor, amikor a PCI eszközök listája eltűnik, és jönne az XP bootolási logo, neki vár 20-25 másodpercet üres képernyővel, illetve azt hiszem, a kurzor villog a bal felső sarokban. Ez mitől lehet?

Bárki más, akinek ötlete van, várom! :)

Üdv!


Nekem az van... Mi a BIOS verzió? Nekem egy ASUS logo jelenik meg induláskor, nem az lehet megsérülve? Setup Default volt?


vas. máj. 15, 2005 8:21
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Dester!

Mint nagy ASUS-párti, kérdem tőled, hogy véletlenül nem egy P4c800-e deszkád van? Mert szomszédomnak ilyen van, és problémája van vele.
Egész pontosan az, hogy bootoláskor, amikor a PCI eszközök listája eltűnik, és jönne az XP bootolási logo, neki vár 20-25 másodpercet üres képernyővel, illetve azt hiszem, a kurzor villog a bal felső sarokban. Ez mitől lehet?

Bárki más, akinek ötlete van, várom! :)

Üdv!


szomb. máj. 14, 2005 21:16
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 561
Hozzászólás 
"Kaptam egy kissé sértődött felszólítólevelet a szolgáltatómtól, így

végződött:

"Tisztelt uram, ez a számla már egy éves!"

Én egy udvarias ember vagyok, azonnal válaszoltam:

"Boldog születésnapot, számla!""


szomb. máj. 14, 2005 11:44
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 4538 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 ... 91  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 31 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség