Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. máj. 11, 2024 8:28



Hozzászólás a témához  [ 1623 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33  Következő
Pannon dícsérő 
Szerző Üzenet
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Tom-y írta:
Nálunk 500 ft/hó díjért működik a Pannonteam szolgáltatás.Az egy ügyfélszámhoz tartozó előfizetések között a havi díj ellenében ingyen lehet telefonálni,napszaktól függetlenül.
Igen, ez a mi csoportos előfizetésünkben is így működik.
A másik 500 Ft-ért pedig választható egy vezetékes körzetszám, amire éjjel-nappal br. 8,25 Ft-ért tudunk mp alapon hívást kezdeményezni.
Az előbbi kötelező, az utóbbi választható.


hétf. jún. 06, 2005 15:07
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 526
Tartózkodási hely: Itt-ott,amott
Hozzászólás 
Nálunk 500 ft/hó díjért működik a Pannonteam szolgáltatás.Az egy ügyfélszámhoz tartozó előfizetések között a havi díj ellenében ingyen lehet telefonálni,napszaktól függetlenül.


hétf. jún. 06, 2005 14:36
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 199
Hozzászólás 
TPinter írta:
Köszönöm! Végre valaki aki tudja is miről beszél és nem csak lehurrogja az embert. Ezek szerint mégsem én voltam a ludas, csak spontan vki anélkül, h biztosra tudna vmit azt mondja nem úgy van.
Ezek szerint akkor megnyugodhatok.
Mégegyszer nagyon szépen köszönöm!

üdv


nem hiszem, hogy le lettél hurrogva, mindenki a legjobb tudása szerint próbált segíteni


hétf. jún. 06, 2005 10:43
Profil
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Macika írta:
T68m írta:
igen, bár rendre találok hibát a számlájukban (pgsm). A vodáé pedig az utolsó három hónapban MIND rossz volt!
Érdekes. 1995 óta vagyok Westeles, 1996 óta Pannonos és 2002 óta Vodafonos elõfizetõ. Az eddigi 266 kézhez kapott havi számlából talán ha összesen 5-6-ban volt hiba. És ebbõl 2 esetben (1-1 W-P) a külföldi szolgáltató tolta el a dolgot Roaming során, õk csak továbbszámlázták a hülyeséget.
Biztosan burokban születtem.

Ha legközelebb felém jársz, hozzál már párat a Pannon hibás számláiból légy szíves, hadd lássak már olyat. De érdekelne a Vodáé is!
rendben, utána pedig beírod, hogy így volt!


szomb. jún. 04, 2005 15:11
Profil Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 212
Hozzászólás 
Steve írta:
TPinter írta:
Nem tudom, de akkor is ez van a számlán:

Megnevezés Időszak Hívások Számlázott Számlázott Nettó ÁFA % Nettó ÁFA Összesen Ft
száma(db) mennyiség egység egységár összeg Ft összege Ft


PannonTeam mobilhívás xx.xx. - xx.xx.
Csúcsidőben 15 01:19:58 perc 0.00 25 0.00 0.00 0.00


Igaz kicsit elcsúszik a szöveg de szerintem be lehet azonosítani, hogy PannonTeamről van szó és az egységár vmit a fizetendő is 0Ft.
Átirányítás nem érdekel igazán... Csak mennyiségi korlát ne legyen.

Tudom, hogy mi a Team lényege amúgy, és megnéztem honlapon is... Éppen ezért érdeklődöm tőletek is, hogy ti mit gondoltok ebben az esetben...


Hali!

Kiemelt ügyfeleknél a PannonTeam azt jelenti, hogy az egy előfizetői szerződéshez tartozó SIM kártyák között teljesen ingyen lehet beszélgetni, egyetlen megkötés, hogy a saját hívószámodat nem hívhatod a kártyádról ingyenesen, gondolom sokan visszaéltek az átirányítással :)
Tetszett, hogy rögtön megpróbálták olyanok megmagyarázni a PannonTeam lényegét, akik nem is használnak ilyen előfizetést.
Megnyugodhatsz, hogy a fentin kívül teljesen korlátlanul tudsz ingyen telefonálni Magyaro-on használva. Én is ilyet használok és mindegy, hogy több órát vagy csak pár percet beszélek a többiekkel, egyformán ingyenes.

Üdv:
Steve


Hallló!

Köszönöm! Végre valaki aki tudja is miről beszél és nem csak lehurrogja az embert. Ezek szerint mégsem én voltam a ludas, csak spontan vki anélkül, h biztosra tudna vmit azt mondja nem úgy van.
Ezek szerint akkor megnyugodhatok.
Mégegyszer nagyon szépen köszönöm!

üdv


szomb. jún. 04, 2005 8:24
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
T68m írta:
igen, bár rendre találok hibát a számlájukban (pgsm). A vodáé pedig az utolsó három hónapban MIND rossz volt!
Érdekes. 1995 óta vagyok Westeles, 1996 óta Pannonos és 2002 óta Vodafonos előfizető. Az eddigi 266 kézhez kapott havi számlából talán ha összesen 5-6-ban volt hiba. És ebből 2 esetben (1-1 W-P) a külföldi szolgáltató tolta el a dolgot Roaming során, ők csak továbbszámlázták a hülyeséget.
Biztosan burokban születtem.

Ha legközelebb felém jársz, hozzál már párat a Pannon hibás számláiból légy szíves, hadd lássak már olyat. De érdekelne a Vodáé is!


szomb. jún. 04, 2005 3:07
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. jún. 03, 2005 19:54
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
TPinter írta:
Nem tudom, de akkor is ez van a számlán:

Megnevezés Időszak Hívások Számlázott Számlázott Nettó ÁFA % Nettó ÁFA Összesen Ft
száma(db) mennyiség egység egységár összeg Ft összege Ft


PannonTeam mobilhívás xx.xx. - xx.xx.
Csúcsidőben 15 01:19:58 perc 0.00 25 0.00 0.00 0.00


Igaz kicsit elcsúszik a szöveg de szerintem be lehet azonosítani, hogy PannonTeamről van szó és az egységár vmit a fizetendő is 0Ft.
Átirányítás nem érdekel igazán... Csak mennyiségi korlát ne legyen.

Tudom, hogy mi a Team lényege amúgy, és megnéztem honlapon is... Éppen ezért érdeklődöm tőletek is, hogy ti mit gondoltok ebben az esetben...


Hali!

Kiemelt ügyfeleknél a PannonTeam azt jelenti, hogy az egy előfizetői szerződéshez tartozó SIM kártyák között teljesen ingyen lehet beszélgetni, egyetlen megkötés, hogy a saját hívószámodat nem hívhatod a kártyádról ingyenesen, gondolom sokan visszaéltek az átirányítással :)
Tetszett, hogy rögtön megpróbálták olyanok megmagyarázni a PannonTeam lényegét, akik nem is használnak ilyen előfizetést.
Megnyugodhatsz, hogy a fentin kívül teljesen korlátlanul tudsz ingyen telefonálni Magyaro-on használva. Én is ilyet használok és mindegy, hogy több órát vagy csak pár percet beszélek a többiekkel, egyformán ingyenes.

Üdv:
Steve


pén. jún. 03, 2005 20:09
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. máj. 08, 2004 13:29
Hozzászólások: 425
Tartózkodási hely: Tolna megye
Hozzászólás 
T68m írta:
vizsla1 írta:
Azért ez egy kicsit erős megfogalmazás a január 3-ától érvényes ÁSZF-ben:

Idézet:
A fizetendő számla összege a Szolgáltató által rögzített adatok alapján kerül megállapításra, amelyet az Előfizető saját maga által rögzített adatai, számításai még akkor sem befolyásolnak, ha azok a Szolgálató egyéb adatközlésén alapulnak. A Szolgáltató számlázási rendszerének zártságát és helyességét a Mátrix Kft., a Miniszterelnöki Hivatalt vezető miniszter által kijelölt tanusító szervezet igazolta.

Ergo: ők tévedhetetlenek.


igen, bár rendre találok hibát a számlájukban (pgsm). A vodáé pedig az utolsó három hónapban MIND rossz volt!



Csak tudnám, ha így bizonyítom, hogy nem helyes a számlázási rendszer, akkor ezzel az a **** Mátrixot, ami úgy veri magát, hogy lehetne megszívatni?


Szerintem elvileg meg lehet tenni. Akkor, ha a számlázási hiba reprodukálható bármikor, mert akkor elmész egy közjegyzőhöz, ő hivtalosan tanusítja, hogy mit csináltál (pl. milyen hívást kezdeményeztél, stb.) és utána megvárod a számlát. Utána a közjegyzői okirattal be tudsz tartani.


pén. jún. 03, 2005 17:34
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 212
Hozzászólás 
Nem tudom, de akkor is ez van a számlán:

Megnevezés Időszak Hívások Számlázott Számlázott Nettó ÁFA % Nettó ÁFA Összesen Ft
száma(db) mennyiség egység egységár összeg Ft összege Ft


PannonTeam mobilhívás xx.xx. - xx.xx.
Csúcsidőben 15 01:19:58 perc 0.00 25 0.00 0.00 0.00


Igaz kicsit elcsúszik a szöveg de szerintem be lehet azonosítani, hogy PannonTeamről van szó és az egységár vmit a fizetendő is 0Ft.
Átirányítás nem érdekel igazán... Csak mennyiségi korlát ne legyen.

Tudom, hogy mi a Team lényege amúgy, és megnéztem honlapon is... Éppen ezért érdeklődöm tőletek is, hogy ti mit gondoltok ebben az esetben...


pén. jún. 03, 2005 15:26
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
TPinter írta:
Sziasztok!
Eddig nem nagyon használtam ki a PannonTeam elõnyét nevezetesen, hogy 0Ft/perc a ceges elõfizuk között. De mostantól többet lesz rá szükségem. Ugye itt nincs semmilyen megkötés, hogy mennyit, meg ilyenek?
Ha nincs nagyon jó. :) Ha van... Remélem, hogy nincs, mert mostanság nagyon sokat lenne rá szükségem...


ahogy mások is írták a pannonteam <> ingyenduma.

Pannonteam az az, hogy csúcsidőben csúidőn kívüli percdíjakkal beszélhetsz. Persze, ha neked a csúcson kívüli percdíjad 0, az más.

Egyébként megkötés nincs, legfeljebb anny HOGY NEM LEHET ÁTIRÁNYÍTGATÁSSAL játszani, mert azt kiszámlázzák!


csüt. jún. 02, 2005 13:36
Profil Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 199
Hozzászólás 
TPinter írta:
skynet írta:
TPinter írta:
Sziasztok!
Eddig nem nagyon használtam ki a PannonTeam előnyét nevezetesen, hogy 0Ft/perc a ceges előfizuk között. De mostantól többet lesz rá szükségem. Ugye itt nincs semmilyen megkötés, hogy mennyit, meg ilyenek?
Ha nincs nagyon jó. :) Ha van... Remélem, hogy nincs, mert mostanság nagyon sokat lenne rá szükségem...


a pannonteammel nem 0 ft a percdíj! nézz utána egy kicsit!


Kiemelt céges előfizunk van, így annyi... De is az összeg a fontos, hanem, hogy ne legyen időkorlátozás. Ti mit tudtok róla? PannonTeam-nál nincs korlátozás időt tekintve, ugye?


Ez inkább a csoporthívás szolgáltatás, tehát a 0 Ft cégen belül, nem? Ott nincs időbeni megkötés.
PannonTeam lényege kicsit más, ott csúcsidőben is csúcsidőn kívüli díjakért beszélsz saját előfizetések között.


csüt. jún. 02, 2005 11:31
Profil
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 212
Hozzászólás 
skynet írta:
TPinter írta:
Sziasztok!
Eddig nem nagyon használtam ki a PannonTeam előnyét nevezetesen, hogy 0Ft/perc a ceges előfizuk között. De mostantól többet lesz rá szükségem. Ugye itt nincs semmilyen megkötés, hogy mennyit, meg ilyenek?
Ha nincs nagyon jó. :) Ha van... Remélem, hogy nincs, mert mostanság nagyon sokat lenne rá szükségem...


a pannonteammel nem 0 ft a percdíj! nézz utána egy kicsit!


Kiemelt céges előfizunk van, így annyi... De is az összeg a fontos, hanem, hogy ne legyen időkorlátozás. Ti mit tudtok róla? PannonTeam-nál nincs korlátozás időt tekintve, ugye?


csüt. jún. 02, 2005 8:47
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 212
Hozzászólás 
Sziasztok!
Eddig nem nagyon használtam ki a PannonTeam előnyét nevezetesen, hogy 0Ft/perc a ceges előfizuk között. De mostantól többet lesz rá szükségem. Ugye itt nincs semmilyen megkötés, hogy mennyit, meg ilyenek?
Ha nincs nagyon jó. :) Ha van... Remélem, hogy nincs, mert mostanság nagyon sokat lenne rá szükségem...


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára TPinter csüt. jún. 02, 2005 8:50-kor.



csüt. jún. 02, 2005 8:42
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 253
Hozzászólás 
Pl. mert a Perfectben még van régi rendszerű páratlanszám. (600 Ft/év és 18 Ft egy szám napközben)


pén. máj. 27, 2005 15:32
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 199
Hozzászólás 
kapasz írta:
Szerintetek akkor ezt egy perfect csomaggal nem is lehet igénybevenni? Az is belefér a régi praktikum kategóriába!


Pannon Praktikum a tarifacsomag neve. Ez csak egy bizonyos tarifacsomag, nem a régi Classic, Privát, Pro gyűjtőneve.

De nehezen tudom elképzelni, miért akarna még valaki ebben a három lezárt csomagban lenni. :o
Perfect sem nyerő itt sajna.


pén. máj. 27, 2005 15:17
Profil
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 253
Hozzászólás 
Szerintetek akkor ezt egy perfect csomaggal nem is lehet igénybevenni? Az is belefér a régi praktikum kategóriába!


pén. máj. 27, 2005 14:26
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 23, 2004 1:37
Hozzászólások: 481
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás 
Rozso írta:
Nem értem miért kell ennyire... nem is tudom, hogy mondjam.
Djuiceosoknak miért nem lehetett megadni??? :evil:

Az tényleg jó lenne. Asszonynak is van prepaid-verzában.


pén. máj. 27, 2005 13:26
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
Nem értem miért kell ennyire... nem is tudom, hogy mondjam.
Djuiceosoknak miért nem lehetett megadni??? :evil:


pén. máj. 27, 2005 13:01
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
Idézet:
A Pannon GSM új szolgáltatás csomagjával hétvégente negyvennyolc órán át bruttó 18 forintért beszélgethet minden Pannon Praktikum kártyás előfizető. A Praktikum Hétvége csomag az új és régi Pannon Praktikum ügyfelek számára egyaránt elérhető, és mindössze havi 250 forintért rendelhető meg.

A Pannon GSM 2005. május 30-án vezeti be a Pannon Praktikum előfizetőknek kidolgozott új csomagot, a Praktikum Hétvégét. A Praktikum Hétvége nevéhez méltóan minden szombaton 0:00 órától vasárnap éjfélig és munkaszüneti napokon bruttó 18 forintos percdíjat kínál minden magyarországi, nem emeltdíjas mobil és vezetékes telefonszám hívásakor.

A hívószámukat más szolgáltatótól a Pannon GSM-hez áthordozó előfizetők, a vadonatúj ügyfelek és a régi Praktikumosok számára egyaránt elérhető Pannon Praktikum Hétvége csomag havidíja bruttó 250 forint – azaz ha hétvégenként átlagosan legalább 3,5 percet beszélünk, már megéri igénybe venni a kiegészítő csomagot.


pén. máj. 27, 2005 12:54
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
18 forintos Praktikum Hétvége!
Kedvező percdíj a Pannon GSM-től

http://www.pgsm.hu/sajtoszoba/sajto/200 ... 8593cefb5d


pén. máj. 27, 2005 12:52
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 23, 2004 1:37
Hozzászólások: 481
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás 
Rozso írta:
Wagner ur írta:
Személy szerint én nem örülnék ilyen szolgáltatásnak. Vagy ha mégis lesz, legyen kikapcsolható. Ha nem akarok valakivel dumálni, akkor ne tudja már, hogy épp lekakkantom és hívásszürésen pihen a telóm. A magam részéröl ez egy zavaró szolgáltatás lenne, mint a jelenlét-dolog. ;)
Az asszony is útálja a még meglevö trés elöfizuján ezt az sms-értesítös dolgot. "Azért vagyok kikapcsolva/hívásszürésen, mert nem akarok senkivel/csak a listában levökkel beszélni. Hívjon, ha elér."

A hívásértesítőt ki lehet kapcsolni a T-nél és a Vodánál is. P-nél isbiztos ki lehtne kapcsolni, ha lenne. Nem értem miért ellenzed, ha nem kell, ne használd.
A hívásszűrésnek meg semmi köze ehhez. Éppen nem "lekakkantás", ha érdekel, hogy ki keresett mikor ki voltam kapcsolva.

Nem ismerTem konkrétan, hogy kikapcsolható-e, de így már más. Felölem mehet. (bár nem hiszem, hogy agyon izgulja magát a panni ezen)


kedd máj. 24, 2005 9:11
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
Wagner ur írta:
Személy szerint én nem örülnék ilyen szolgáltatásnak. Vagy ha mégis lesz, legyen kikapcsolható. Ha nem akarok valakivel dumálni, akkor ne tudja már, hogy épp lekakkantom és hívásszürésen pihen a telóm. A magam részéröl ez egy zavaró szolgáltatás lenne, mint a jelenlét-dolog. ;)
Az asszony is útálja a még meglevö trés elöfizuján ezt az sms-értesítös dolgot. "Azért vagyok kikapcsolva/hívásszürésen, mert nem akarok senkivel/csak a listában levökkel beszélni. Hívjon, ha elér."

A hívásértesítőt ki lehet kapcsolni a T-nél és a Vodánál is. P-nél isbiztos ki lehtne kapcsolni, ha lenne. Nem értem miért ellenzed, ha nem kell, ne használd.
A hívásszűrésnek meg semmi köze ehhez. Éppen nem "lekakkantás", ha érdekel, hogy ki keresett mikor ki voltam kapcsolva.


kedd máj. 24, 2005 9:07
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
BrOnZ írta:
kerelyfe írta:
BrOnZ írta:
Rozso írta:
A régi pannonosoknak is adhatnának már valamit. Pl. free hívásértesítő.
Azmiazpedig?

Szerintem ami a Vodának és a Té-nek van. Amikor smst kapsz, hogy éppen vki keresett, de ki volt kapcsolva a telefonod, pl.
Nos, ez nem buta dolog... Kijöhetne vele a panni is...


A Pannon nem jön ki semmivel, csak elvesz.
Most például a normális roaming tarifákat. Lett helyette Nektek egységes sz*r. Mint a pre-paid-eseknek. :)


kedd máj. 24, 2005 9:04
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 23, 2004 1:37
Hozzászólások: 481
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás 
Rozso írta:
A régi pannonosoknak is adhatnának már valamit. Pl. free hívásértesítő.

Személy szerint én nem örülnék ilyen szolgáltatásnak. Vagy ha mégis lesz, legyen kikapcsolható. Ha nem akarok valakivel dumálni, akkor ne tudja már, hogy épp lekakkantom és hívásszürésen pihen a telóm. A magam részéröl ez egy zavaró szolgáltatás lenne, mint a jelenlét-dolog. ;)
Az asszony is útálja a még meglevö trés elöfizuján ezt az sms-értesítös dolgot. "Azért vagyok kikapcsolva/hívásszürésen, mert nem akarok senkivel/csak a listában levökkel beszélni. Hívjon, ha elér."


Hiába na, ember-barát pár vagyunk. :D


Más.
Nemrég felmértek pannonék(?).
Föleg a wap-használat, a mobilvideó, ilyenek érdekelték.
Kérdés: Mennyit használja a wapot?
Válasz: Ossza el a 2000 órát 6-al, megkapja a havi használatot.
Kérdés: Használta már a mobilvideót?
Válasz: Egyszer, asszem véletlenül rányomtam valami pannon-reklámra. A telefonom nem kezeli. (Ericsson R520m)
Kérdés: Hasznos, jó dolognak tartja a mobilvideót?
Válasz: Most viccel? Az elöbb mit mondtam? :D

Kész lettem. Ilyen kérdések sorozatban 30 percen keresztül. Mondjuk a kérdezö is kész lett. A 20. kérdés körül már nem is olvasott fel minden kérdést, hanem párat csak kihúzott. Elsöre nem értette, milyen telefon az, amelyik nem képes MMS-t küldeni, nem poly/mp3 csengése van. Maradi vagyok asszem. De legalább nem izgat az a mobilvideó meg ilyen extra-levevös (nagy pénzért kevés tartalom) téma.


kedd máj. 24, 2005 8:47
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
BrOnZ írta:
kerelyfe írta:
BrOnZ írta:
Rozso írta:
A régi pannonosoknak is adhatnának már valamit. Pl. free hívásértesítő.
Azmiazpedig?

Szerintem ami a Vodának és a Té-nek van. Amikor smst kapsz, hogy éppen vki keresett, de ki volt kapcsolva a telefonod, pl.
Nos, ez nem buta dolog... Kijöhetne vele a panni is...

Ja, meg a *102# -tel is.


csüt. máj. 19, 2005 17:27
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
kerelyfe írta:
BrOnZ írta:
Rozso írta:
A régi pannonosoknak is adhatnának már valamit. Pl. free hívásértesítő.
Azmiazpedig?

Szerintem ami a Vodának és a Té-nek van. Amikor smst kapsz, hogy éppen vki keresett, de ki volt kapcsolva a telefonod, pl.
Nos, ez nem buta dolog... Kijöhetne vele a panni is...


csüt. máj. 19, 2005 11:57
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
Pannon e-Phone

Új szolgáltatásunk igénybevételével Ön mobilon egyszerűen és online módon érheti el e-mailjet és naptárát. A szolgáltatás lehetővé teszi a Microsoft Exchange és Lotus Notes levelezőrendszerek vezeték nélküli kapcsolatát kéziszámítógéppel (PDA) vagy Microsoft, illetve Symbian operációs rendszerű mobiltelefonnal.


csüt. máj. 19, 2005 10:16
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
BrOnZ írta:
Rozso írta:
A régi pannonosoknak is adhatnának már valamit. Pl. free hívásértesítő.
Azmiazpedig?

Szerintem ami a Vodának és a Té-nek van. Amikor smst kapsz, hogy éppen vki keresett, de ki volt kapcsolva a telefonod, pl.


hétf. máj. 16, 2005 17:27
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
Rozso írta:
A régi pannonosoknak is adhatnának már valamit. Pl. free hívásértesítő.
Azmiazpedig?


hétf. máj. 16, 2005 12:27
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
Húúú, de le volt csúszva Pannon dícsérő.
Itt van valami az újaknak:
Idézet:
Meghosszabbított SMS 80 akciónk keretében a 2005. május 16. és június 5. között vásárolt Pannon 50-1000 tarifacsomagokhoz 80 ingyen SMS-t adunk az előfizetést követő három hónapon keresztül.


A régi pannonosoknak is adhatnának már valamit. Pl. free hívásértesítő.


hétf. máj. 16, 2005 11:06
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 411
Hozzászólás 
Sverige írta:
T68m írta:
igen, de az évi 600Ft is nemrégi emelés következménye, úgyhogy az összáremelés nem 5x, hanem 12x-es!

Így van... Én most csak a jelenlegi lehetőségeket hasonlítottam össze.
Mennyibe is került kezdetben a Páratlan szám? Évi 250Ft? Szép kis áremelés valóban! :shock:


Annyit tegyünk azért hozzá, hogy ezért a havi 250Ft-ért viszont este és hétvégén is megy, ami az éves díjasról nem mondható el...


szer. ápr. 20, 2005 17:10
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 616
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
T68m írta:
igen, de az évi 600Ft is nemrégi emelés következménye, úgyhogy az összáremelés nem 5x, hanem 12x-es!

Így van... Én most csak a jelenlegi lehetőségeket hasonlítottam össze.
Mennyibe is került kezdetben a Páratlan szám? Évi 250Ft? Szép kis áremelés valóban! :shock:


szer. ápr. 20, 2005 13:00
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Azért ez egy kicsit erõs megfogalmazás a január 3-ától érvényes ÁSZF-ben:

Idézet:
A fizetendõ számla összege a Szolgáltató által rögzített adatok alapján kerül megállapításra, amelyet az Elõfizetõ saját maga által rögzített adatai, számításai még akkor sem befolyásolnak, ha azok a Szolgálató egyéb adatközlésén alapulnak. A Szolgáltató számlázási rendszerének zártságát és helyességét a Mátrix Kft., a Miniszterelnöki Hivatalt vezetõ miniszter által kijelölt tanusító szervezet igazolta.

Ergo: õk tévedhetetlenek.


igen, bár rendre találok hibát a számlájukban (pgsm). A vodáé pedig az utolsó három hónapban MIND rossz volt!

Csak tudnám, ha így bizonyítom, hogy nem helyes a számlázási rendszer, akkor ezzel az a **** Mátrixot, ami úgy veri magát, hogy lehetne megszívatni?


szer. ápr. 20, 2005 12:58
Profil Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Sverige írta:
Tom-y írta:
Sziasztok!Korábban már volt téma a fórumon,hogy a PGSM galád módon fokozatosan megszünteti a Páratlanszám szolgáltatást.És mégsem!Április 18-tól már praktikumosoknak is rendelhetõ ez a szolgáltatás.Egy piros pont a Panninak!

Na igen, legalább már Praktikusomoknak is rendelhetõ. Csak picit drágábban, mint a többi pre-paidesnek. Évi 600Ft helyett havi 250 (vagyis évi 3000) Ft-ba kerül... :?


igen, de az évi 600Ft is nemrégi emelés következménye, úgyhogy az összáremelés nem 5x, hanem 12x-es!


szer. ápr. 20, 2005 12:55
Profil Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Tom-y írta:
Sziasztok!Korábban már volt téma a fórumon,hogy a PGSM galád módon fokozatosan megszünteti a Páratlanszám szolgáltatást.És mégsem!Április 18-tól már praktikumosoknak is rendelhetõ ez a szolgáltatás.Egy piros pont a Panninak!


na igen, 12x-es díjért?


szer. ápr. 20, 2005 12:51
Profil Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 616
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Tom-y írta:
Sziasztok!Korábban már volt téma a fórumon,hogy a PGSM galád módon fokozatosan megszünteti a Páratlanszám szolgáltatást.És mégsem!Április 18-tól már praktikumosoknak is rendelhető ez a szolgáltatás.Egy piros pont a Panninak!

Na igen, legalább már Praktikusomoknak is rendelhető. Csak picit drágábban, mint a többi pre-paidesnek. Évi 600Ft helyett havi 250 (vagyis évi 3000) Ft-ba kerül... :?


szer. ápr. 20, 2005 12:46
Profil Privát üzenet küldése ICQ
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 526
Tartózkodási hely: Itt-ott,amott
Hozzászólás 
Sziasztok!Korábban már volt téma a fórumon,hogy a PGSM galád módon fokozatosan megszünteti a Páratlanszám szolgáltatást.És mégsem!Április 18-tól már praktikumosoknak is rendelhető ez a szolgáltatás.Egy piros pont a Panninak!


szer. ápr. 20, 2005 12:37
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Azért ez egy kicsit erős megfogalmazás a január 3-ától érvényes ÁSZF-ben:

Idézet:
A fizetendő számla összege a Szolgáltató által rögzített adatok alapján kerül megállapításra, amelyet az Előfizető saját maga által rögzített adatai, számításai még akkor sem befolyásolnak, ha azok a Szolgálató egyéb adatközlésén alapulnak. A Szolgáltató számlázási rendszerének zártságát és helyességét a Mátrix Kft., a Miniszterelnöki Hivatalt vezető miniszter által kijelölt tanusító szervezet igazolta.

Ergo: ők tévedhetetlenek.

Azt még nem sikerült megtalálnom eme apróbetűs kiadványban, hogy a Pannon GSM garantál-e ilyesmit:

Vodafone ÁSZF, 2005.04.02-től írta:
2.4.3. A Szolgáltató vállalja, hogy a díjazás alapját képező idő a kapcsolat létrejötte és bontása között nem haladja meg két (2) másodperccel a beszéd- vagy adatkapcsolat tényleges idejét.


szer. ápr. 13, 2005 22:14
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Egyébként tapasztalataim szerint a számlareklamáció intézése nagyon korrekt.
Néhány alkalommal előfordult hogy reklamáltam. Ponosan elmagyarázták hogy miért úgy van ahogy van és megértettem, valóban jól számláztak. Tulajdonképpen nem is reklamálás volt az, csak nem voltam benne biztos hogy jól számláztak. Egy jogos számlapanaszom volt, amit rendben le is rendeztek. Igazából még bizonyítani sem tudtam hogy nekem van igazam, mégis jóváírták.
MMS képeslapot küldtem, de a rendszerben akkor volt egy kis hiba. Mégpedig az, hogy mikor a telefon kiírta hogy Fizetés folyamatban, kérem várjon, utána jött a Címzett 2 munkanapon belül kapja meg a képeslapot felirat. Na én ekkor a telefonon nyomtam egy vissza gombot, erre megint a fizetős oldal jött elő. Le is vonta az összeget. Már csak arra voltam kíváncsi, 1, vagy 2 képeslapot kap a címzett. Mivel a kettőből csak 1-et kapott meg, számlazárás után reklamáltam. Elmondtam a dolgokat elejétől a végéig, valamint az is, hogy 27 másodperc alatt nem lehet feltölteni, megírni megcímezni egy másik képeslapot az előző után (ennyi idő telt el a két képeslap leszámlázása között, PannOnline rulez!) Így jóvá is írták az összeget.
Egyébként mikor ez a kettős fizetés megtörtént, azonnal jeleztem nekik ezt a problémát, hogy emiatt esetleg számlareklamációkra számíthatnak, változtassanak a rendszeren, de nem gondoltam volna hogy esetleg pont én leszek az első aki emiatt reklamál.


szer. ápr. 13, 2005 21:52
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Voltam már pannonos, csak rég. Íme egy-két jó pont Nekik (gondolom ez sokaknak nem újdonság, de Nekem az, ezért kapnak jó pontot :-)).
Ma délután kötöttem egy Pannon 50-et egy viszonteladónál.
Lehet Nála kártyával fizetni.
Számlát is!
Azzal kezdtem, hogy "Negyed óra alatt végzünk?". És igen, végeztünk, s közben még mással is foglalkozott.
10 szám közül válogathattam :-).
Elég volt a szerződéskötéshez a személyin+lakcímkártyán kívül a bankkártya, nincs 60 perc hitelbírálat, és porig alázás a kérdésekkel, mint vodánál :-).
Próbálva a SIM-et, hálót: kb. olyan gyorsan kapcsolta a tárcsázott vodás számot, mintha vodáról hívtam volna egy vezetékest. Baromi gyors tehát a hívásfelépítés.
Baromi jó érzés végigmenni úgy a szobában, hogy semmi bugyborékolás full térerő mellett. Nem kell amiatt bosszankodni, hogy 1 helyben tartom a telefont, mégis 5 másodpercenként egy buggyanás, egy ferkiváltás, meg hangelmenés, továbbá gyakori híváseldobások kezdeményezésnél.
Cellainfo :-).
22% késedelmi kamatot fizetnek jogos számlapanasz esetén (január 3-ai ÁSZF-kiadvány alapján) 8) .


szer. ápr. 13, 2005 19:37
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 527
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Mostmár nekem is ezt mondja, szóval nem lehet többször eljátszani. (Ezt gondoltam is.) De mikor az SM-et küldték akkor csak annyi volt, hogy a 9-es után elkezdte előről, hogy "To reach an English-speaking operator...."
...ennyi!
Ezért én köszönöm a Pannonnak... :D


szomb. ápr. 09, 2005 13:10
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
Én kipróbáltam. A válasz:
"Ön rossz menüpontot adott meg."

Azért köszi! :wink:


szomb. ápr. 09, 2005 12:33
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 527
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Tegnap kaptam egy SM-et a Pannon djuice feltöltőkaris SIM-emre, melyben arról tájékoztattak, hogy hüségemet megköszönve 500Ft-ot töltenek az egyenlegemre (és +1 évvel meghosszabítják az egyenleg felhasználhatósági időt). Csupán az 1741 számot kell hívnom és ott a 9-es menüpontot választani. Ilyen menüpont nincs is, mivel ez egy rejtett menüpont és csak azok tudják akiket értesítettek. Miután felhívtam, kaptam is egy SM-et a 172-ről, hogy 500Ft feltöltve....
Nem tudom megy e másnak, aki nem kapott SM-et de édremes kipróbálni. 1741 majd 9-es menü .
Nem nagy összeg, de ennyit megért és az egyenleg felhasználhatósági idő +hosszabítása sem jött rosszul! :D


szomb. ápr. 09, 2005 10:53
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Május 15-ig hosszabbították meg a 240 ingyen SMS-t, viszont nem adnak már Happy SIM-et ajándékba. Legalábbis ezek az infok vannak a Pannon honlapján.


pén. ápr. 08, 2005 19:50
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
A Pannon honlapjáról letölthető egy program, a Click & Connect, amivel egyszerűen konfigurálható a GPRS internetkapcsolat. Nem kell kézzel bíbelődni, egyszerűen csak el kell indítani a programot. Főleg azoknak jöhet jól, akik nincsenek annyira benne a telefonos hálózatok létrehozásában, valamint nem ismeri a Pannonos GPRS internetkapcsolat beállításait.


szer. márc. 23, 2005 22:16
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 139
Hozzászólás 
partycsoka írta:
Nem rossz...
A korabbi evek nem eppen ugyfelbarat hozzaallasa utan vhogy kezd ujra szimpi lenni nekem az elvonal,a Vodafone pedig csak zuhan es zuhan...
Valtoznak az idok. ;-)


Már csak a készülékkínálaton (vagy áron) kellene javítani:)


hétf. márc. 14, 2005 15:40
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
partycsoka írta:
Nem rossz...
A korabbi evek nem eppen ugyfelbarat hozzaallasa utan vhogy kezd ujra szimpi lenni nekem az elvonal,a Vodafone pedig csak zuhan es zuhan...
Valtoznak az idok. ;-)

Pont ugyanezt érzem én is :lol: :lol:


hétf. márc. 14, 2005 14:22
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Nem rossz...
A korabbi evek nem eppen ugyfelbarat hozzaallasa utan vhogy kezd ujra szimpi lenni nekem az elvonal,a Vodafone pedig csak zuhan es zuhan...
Valtoznak az idok. ;-)


hétf. márc. 14, 2005 12:43
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 11:12
Hozzászólások: 220
Hozzászólás 
szerdától a Pannon 50-1000 számlás díjcsomagoknál az első 3 hónapban 80 sms ingyenes.


hétf. márc. 14, 2005 11:09
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
csab2 írta:
EZ TETSZIK!!!

További részletek a PANNONGYALÁZÓ-ban :twisted:


szer. márc. 09, 2005 21:43
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1623 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 40 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség