Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. máj. 23, 2024 4:01



Hozzászólás a témához  [ 1623 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33  Következő
Pannon dícsérő 
Szerző Üzenet
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
bluestar írta:
scrollingrock írta:
Én tegnap küldtem életem elsõ MMS-ét a kártyámról. Elõfizus vagyok és érdekelne hogy akkor most tényleg ingyen van egy hónapig? Vagy tényleg honnan lehet tudni hogy most mit is értettek ezen?

Legalább egy SMS-t küldhetett volna ha tényleg ingyenes most egy hónapig.


"Azok a pannonos ügyfelek, akik augusztus 10. és 16. között elõször küldenek mobiltelefonjukról MMS-t, egy havi korlátlan MMS-küldési lehetõséget nyernek szeptemberre."

Ez van a honlapon, szerintem egyértelmû. Persze marketingesen van megfogalmazva, hogy az utca embere is értse, de a lényeg, hogy az adott SIM kártyáról ez legyen az elsõ MMS. Az is lehet, hogy szeptemberig még kapsz tájékoztató SMS-t.


Hol egyértelmű? Illetve egyértelmű, de pont nem azt jelenti amit te írtál. Úgyhogy elhúzhat a pannon a jó sunyi anyjába!


kedd aug. 16, 2005 10:12
Profil Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 199
Hozzászólás 
scrollingrock írta:
Én tegnap küldtem életem első MMS-ét a kártyámról. Előfizus vagyok és érdekelne hogy akkor most tényleg ingyen van egy hónapig? Vagy tényleg honnan lehet tudni hogy most mit is értettek ezen?

Legalább egy SMS-t küldhetett volna ha tényleg ingyenes most egy hónapig.


"Azok a pannonos ügyfelek, akik augusztus 10. és 16. között először küldenek mobiltelefonjukról MMS-t, egy havi korlátlan MMS-küldési lehetőséget nyernek szeptemberre."

Ez van a honlapon, szerintem egyértelmű. Persze marketingesen van megfogalmazva, hogy az utca embere is értse, de a lényeg, hogy az adott SIM kártyáról ez legyen az első MMS. Az is lehet, hogy szeptemberig még kapsz tájékoztató SMS-t.


kedd aug. 16, 2005 9:22
Profil
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás 
scrollingrock írta:
Én tegnap küldtem életem első MMS-ét a kártyámról. Előfizus vagyok és érdekelne hogy akkor most tényleg ingyen van egy hónapig? Vagy tényleg honnan lehet tudni hogy most mit is értettek ezen?

Legalább egy SMS-t küldhetett volna ha tényleg ingyenes most egy hónapig.


A szigetről küldted? Mintha tavaly ugyanezen akció miatt lett volna kis zúgolódás, mert a pannon utólag kitalálta, hogy csak a szigetről küldött mms ér... ha jól emlékszem.


kedd aug. 16, 2005 8:57
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. júl. 10, 2005 12:53
Hozzászólások: 34
Hozzászólás 
Én tegnap küldtem életem első MMS-ét a kártyámról. Előfizus vagyok és érdekelne hogy akkor most tényleg ingyen van egy hónapig? Vagy tényleg honnan lehet tudni hogy most mit is értettek ezen?

Legalább egy SMS-t küldhetett volna ha tényleg ingyenes most egy hónapig.


hétf. aug. 15, 2005 20:54
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 196
Tartózkodási hely: Szombathely
Hozzászólás 
Szerintetek, ha társkártyával van 4 előfizetéses szám,
és 11 hónapja lett véve tel részletre 1éves futamidőre,
akkor most köthetünk még1 részletfizetési szerződést??
Természetesen nem ugyan arra a számra írnánk alá 2 évet,
hanem másikra. Csak azért kérdem itt, mert nincs most
lehetőségem bemenni képviseletbe..

Előre is kösz, ÜDV!! :oops:


csüt. aug. 11, 2005 14:10
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
reklamhang írta:
MMS-akció....


ezt már tavaly eljátszották. Olyan is volt, ígértek, aztán betartottak. (mármint nem az ígéretet)

"aki a Sziget ideje alatt küldi el elsõ mobil képüzenetét, egész szeptemberben ingyen MMS-ezhet. "

Elárulna a Pannon, hogy honnan tudja ki mikor küldi el első mobil képüzenetét? Mert amíg erre konkrét választ nem ad (már egy éve), addig ezzel is tovább bizonyítja, hogy milyen egy csaló, szemfényvesztő, hiszékenységre építő, lehúzós banda.

Nem, nem a SIM-ről küldött első MMS-ről van szó, hanem "aki a Sziget ideje alatt küldi el elsõ mobil képüzenetét,"


kedd aug. 09, 2005 11:44
Profil Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 28, 2004 9:35
Hozzászólások: 1266
Hozzászólás 
MMS-akció a Szigeten
Egy hónapig ingyen MMS kezdőknek

A Sziget főtámogatója, a Pannon GSM a nyár nagy eseményére nem csak programokkal, játékokkal, szórakoztató tartalmakkal készül. A pannonos ügyfelek most akár egy hónapig ingyen küldhetnek képes üzeneteket.



Az idei év meglepetése a Pannon GSM MMS-akciója is: aki a Sziget ideje alatt küldi el első mobil képüzenetét, egész szeptemberben ingyen MMS-ezhet. Azok a pannonos ügyfelek, akik augusztus 10. és 16. között először küldenek mobiltelefonjukról MMS-t, egy havi korlátlan MMS-küldési lehetőséget nyernek szeptemberre.

Az MMS Képeslap szolgáltatás segítségével elküldhetjük a Sziget hangulatát az otthon maradtaknak vagy a fiatalok megnyugtathatják vele szüleiket, hogy minden rendben. A djuice Siestában ötletes háttereket találhatunk a kép elkészítéséhez, az így készült fotót a 1771-es számra küldve postázhatjuk.

Aki viszont magának szeretné megőrizni papír alapú fotó formájában a legjobb pillanatokat, annak a djuice Siestában található MMS nyomtatási lehetőség nyújt segítséget.

A Szigeten kihelyezett több MMS-falon a szigetlakók egymással is megoszthatják élményeiket.

Érdemes részt venni az MMS fotópályázaton is, a 1777-es számra küldött MMS-ek djuice-os nyereményre váltható pontot érnek a Szigeten, a legjobb képek ráadásul másnap a wapon is láthatóak.

A Pannon GSM a Sziget időtartama alatt mindhárom magyar mobilszolgáltató ügyfelei részére elérhetővé teszi a wapsziget.pgsm.hu színes böngészhető oldalt ahol számos érdekes és hasznos információt találunk a Szigetről, ingyenesen tölthetünk le háttérképeket és pontok gyűjtésével djuice-os ajándékokat is nyerhetünk.


hétf. aug. 08, 2005 14:56
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 199
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Crick írta:
Elárulnád ez melyik határozata az NHH-nak? :)

Üdv,
C.

Itt írta be valaki anno, hogy volt akinek nem tetszett a pannon értékesítési módja, s ezért kellett kivonnia a forgalomból. Tehát az info innen van, aki beírta, nem adott forrást. Ezalapján tippeltem, hogy NHH, esetleg GVH határozat lehet, de egyik oldalon sincs semmi ezügyben. Akkor mégis miért kerültek le a polcokról, s melyik cégnek szúrta a szemét, s milyen szervnek jelentette?


Szerintem nem az NHH problémázott, inkább az NBH (Nemzetbiztonsági Hivatal). Gondolom ugyanúgy ahogyan a bankszámlákat és betéteket is nevesíteni kell mindenféle nemzetközi előírások miatt, biztosan cél ez a mobil-előfizetéseknél is. Akkor legalább el tudnak indulni valamerre a nyomozásoknál.


hétf. aug. 08, 2005 8:37
Profil
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Crick írta:
Elárulnád ez melyik határozata az NHH-nak? :)

Üdv,
C.

Itt írta be valaki anno, hogy volt akinek nem tetszett a pannon értékesítési módja, s ezért kellett kivonnia a forgalomból. Tehát az info innen van, aki beírta, nem adott forrást. Ezalapján tippeltem, hogy NHH, esetleg GVH határozat lehet, de egyik oldalon sincs semmi ezügyben. Akkor mégis miért kerültek le a polcokról, s melyik cégnek szúrta a szemét, s milyen szervnek jelentette?


vas. aug. 07, 2005 14:02
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás 
T68m írta:
inkább shell dícsérő:

100 smartpont jár, ha ott veszed meg új, kukába való sim-edet.


Király. Ha teletankolom a kocsit, akkor se kapok ennyit, pedig mintha picivel többe kerülne a móka... :roll:


vas. aug. 07, 2005 8:57
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
inkább shell dícsérő:

100 smartpont jár, ha ott veszed meg új, kukába való sim-edet.


szomb. aug. 06, 2005 16:37
Profil Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 148
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Crick: koszi az infot. Akkor tavaly miert vonta ki az NHH a Happyket?
Elárulnád ez melyik határozata az NHH-nak? :)

Üdv,
C.


pén. aug. 05, 2005 22:42
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 411
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Crick: koszi az infot. Akkor tavaly miert vonta ki az NHH a Happyket? Djuicerol a Pannon honlapja sem ir. Vagy a www.djuice.hu-t kellett volna felkeresnem :)?


Azt én is észleltem tavaly, hogy eltűntek a kártyák plakátjai az üzletekből, de pl. a shell-nél lazán lehetett kapni tovább... legalábbis én még hónapokkal később vettem egy Happy-t ajándékba.


pén. aug. 05, 2005 7:13
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Crick: koszi az infot. Akkor tavaly miert vonta ki az NHH a Happyket? Djuicerol a Pannon honlapja sem ir. Vagy a www.djuice.hu-t kellett volna felkeresnem :)?


pén. aug. 05, 2005 4:20
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 148
Hozzászólás 
EHT 129. § (1): "A felek az előfizetői szerződést írásban, szóban vagy ráutaló magatartással - így különösen az előfizetői szolgáltatás igénybevételével - köthetik meg."

És djuice-t is vehetsz, szintén 2900Ft, ebből 1500 lebeszélhető.

Üdv,
C.


pén. aug. 05, 2005 2:50
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
CineDOG írta:
Egyszerű mobil előfizetés a Pannontól
augusztus 4. 12:22
[Index]
Egyszerűsítené a mobiltelefonhoz jutást a Pannon GSM. A cég csütörtöktől számos alternatív elárusítóhelyeken forgalmazza Pannon Praktikum és Pannon Happy kártyás előfizetéseit.

A SIM-kártyát és a hozzá tartozó hívószámot tartalmazó Pannon Praktikum kártyás csomagok a Shell, a MOL és az OMV üzemanyagtöltő-állomásain; a Pannon Happy a Lapker Rt. Relay és In Medio hálózatában vásárolhatóak meg, illetve mindkét csomag elérhető az ország öt Electro World áruházában.

A SIM-kártyát egy GSM készülékbe helyezve, a díjmentesen hívható 171-es telefonszám tárcsázása után azonnal - szóbeli előfizetői szerződés megkötésével - aktiválható az előfizetés.

Nocsak, továbbra is ki szeretnék játszani a hírközlési törvényt? Tudtommal M.o.-on közcélú mobil rádiótelefon szolgáltatást csak Előfizetői Szerződés kötésével lehet igénybe venni. S ez írásban lehetséges. Ezért is vonták vissza a Happy SIM-eket.

A djuice miért maradt ki a szórásból?


csüt. aug. 04, 2005 13:40
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Egyszerű mobil előfizetés a Pannontól
augusztus 4. 12:22
[Index]
Egyszerűsítené a mobiltelefonhoz jutást a Pannon GSM. A cég csütörtöktől számos alternatív elárusítóhelyeken forgalmazza Pannon Praktikum és Pannon Happy kártyás előfizetéseit.

A SIM-kártyát és a hozzá tartozó hívószámot tartalmazó Pannon Praktikum kártyás csomagok a Shell, a MOL és az OMV üzemanyagtöltő-állomásain; a Pannon Happy a Lapker Rt. Relay és In Medio hálózatában vásárolhatóak meg, illetve mindkét csomag elérhető az ország öt Electro World áruházában.

A SIM-kártyát egy GSM készülékbe helyezve, a díjmentesen hívható 171-es telefonszám tárcsázása után azonnal - szóbeli előfizetői szerződés megkötésével - aktiválható az előfizetés.


csüt. aug. 04, 2005 12:51
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 139
Hozzászólás 
Ha a jelenlegi csomagot át lehetne váltani erre a 6000ft-osra akkor megrendelném. Így viszont marad a djuice számlás+mobile data 30, ami 7350 ft-ba kerül havonta:( És még a 6230i-t is 55e-ért kapom partneprogramban:(((
Pannonwap mindenképp kell, így vodával is csak egy százast nyerek havonta, megy egy harmadik telefont is cipelhetek:)
Havi forgalmam 20-25mb wappal együtt.


hétf. aug. 01, 2005 21:06
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Ez bizony NEM a dícsérőbe való!
IDIÓTÁK VEZETIK A PANNONT!
Biztos a gazdag Norvég diákok zsebpénzéből indultak ki, mikor ezt a kakát létrehozták. :evil:


hétf. aug. 01, 2005 16:36
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Rozso írta:
Mostmár van saját topicja. Ott fojtassuk!
(Nem is igazána a dícsérõbe való)


kit akarsz fojtani? Ennyire felhúzott az "ajánlat"? :D

A folytatás pedig a saját topicjában történjen!


hétf. aug. 01, 2005 16:34
Profil Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
Mostmár van saját topicja. Ott fojtassuk!
(Nem is igazána a dícsérőbe való)


hétf. aug. 01, 2005 16:17
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 11:12
Hozzászólások: 220
Hozzászólás 
a honlap szerint a második csomaghoz hozzáadják a két választható mobil közül az egyiket, az elsőhöz pedig a kártyát. nagyjából a havidíjat a hozzáadott érték teljes egészében kiteszi.(akció?!)
a 3 éves elkötelezettség viszont jelentős visszatartó erő.
a percdíjak 49 és 25ft/perc


hétf. aug. 01, 2005 16:03
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
Micsoda???
Mikor arról beszéltünk, hogy kellene vmi jó csomag diákoknak, akkor nem 4 meg 6000 Ft havidíjú csomagokra gondoltunk!!!
Hihetetlen.


hétf. aug. 01, 2005 15:47
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 11:12
Hozzászólások: 220
Hozzászólás 
nehéz eldönteni, hogy kinek jó, de azért íme:

2005. augusztus 1.


Kedvezményes djuice csomag diákoknak
A Pannon GSM rendkívüli ajánlatot dolgozott ki a felsőoktatásban tanulók számára


Student Pack néven kedvezményes tarifacsomagokat kínál a Pannon GSM a felsőoktatásban tanuló diákok részére augusztus 1-jétől. A kifejezetten a főiskolások és egyetemisták igényei alapján összeállított két csomag megkönnyíti a vezeték nélküli kommunikációt.

A felsőoktatásban tanuló diákok két ajánlat közül választhatnak. Az első csomaghoz Pannon MobiCard Plusz, SIM-kártya, és havi 100Mb díjmentes GPRS forgalom tartozik, mely a wap és az internet használatára egyaránt felhasználható. A csomag egyszeri csatlakozási díja bruttó 5000 Ft, havidíja bruttó 4000 Ft. Elsősorban a hordozható számítógéppel rendelkező diákok számára ajánlott, még gyorsabbá és egyszerűbbé téve számukra a vezeték nélküli adatkommunikációt. A mobil szélessáv használatára is alkalmas Pannon MobiCard Plusz teljes körű adatátviteli kiszolgálást biztosít, a hálózati hozzáféréstől kezdve a fax és sms küldésén át az e-mailezésig. A Pannon GSM folyamatosan bővülő mobil szélessávú hálózata által biztosított nagy adatátviteli sebesség az ország sűrűbben lakott területein, így Budapesten, a Balaton környékén és a nagyobb vidéki városokban is igénybe vehető.

A második csomag egy mobiltelefont (Nokia 6230i vagy Nokia 3230), egy SIM kártyát djuice számlás tarifacsomaggal, és havi 30Mb díjmentes GPRS forgalmat tartalmaz. A csomag egyszeri csatlakozási díja bruttó 10000 Ft, havidíja bruttó 6000 Ft, amelyből havi bruttó 3600 Ft felhasználható belföldi beszélgetésre, sms és mms küldésre.

A csomagok kizárólag felsőoktatásban tanuló diákok számára új előfizetéssel vásárolhatóak meg. Meglévő ügyfelek is részt vehetnek az ajánlatban, de ebben az esetben is új előfizetés vásárlása szükséges; minkét csomag esetén három éves hűségnyilatkozatot kell aláírni. A két csomag együttesen nem igényelhető.

A felsőoktatásban tanuló diákoknak szóló ajánlat további részleteiről a 1220-as számon kaphatnak az érdeklődők felvilágosítást.


hétf. aug. 01, 2005 15:35
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. máj. 28, 2004 15:19
Hozzászólások: 36
Hozzászólás 
Bocs, ez még RAVEN_-nek szólt csak lusta volta beidézni a hozzászolását


szer. júl. 20, 2005 14:27
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
Trufa írta:
Az Üzleti Standard Plusz-nál, valamint a csoporthívásnál.


http://www.pgsm.hu/uzleti/tarifacsomago ... dplusz.php
Mivan vele?


szer. júl. 20, 2005 10:28
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: pén. máj. 28, 2004 15:19
Hozzászólások: 36
Hozzászólás 
Az Üzleti Standard Plusz-nál, valamint a csoporthívásnál.


http://www.pgsm.hu/uzleti/tarifacsomago ... dplusz.php


szer. júl. 20, 2005 10:17
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 526
Tartózkodási hely: Itt-ott,amott
Hozzászólás 
Heh.Nem pont idevaló a téma,de jobbat nem találtam.Szóval.Gondolom sokan tudjátok,most kezdődik az efott,itt a Velencei-tónál.Én Velencén dolgozom,ésmeglepődve látom,hogy cellainfonak kirakták az EFOTT-tot.Egyébként itt nem megy ez a szolgáltatás,valszeg csak a fesztivál idejére üzemelték be,nehogy eltévedjen a jónép :D


kedd júl. 19, 2005 12:03
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1149
Hozzászólás 
Trufa írta:
Ezeknél az ingyen dumás csomagoknál, ált. csak az első 50 perc hálón belüli átirányítás dijmentes (pont emiatt) utána 12,50 Ft/p. Persze az se rossz, csak akkor is már két kártya kell hozzá, macerás.

Ez tuti? 50 perc, utána 12,50/p? Minden ilyen csominál? Mondjuk ez még így se rossz :)))


pén. júl. 15, 2005 20:10
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag

Csatlakozott: pén. máj. 28, 2004 15:19
Hozzászólások: 36
Hozzászólás 
Ezeknél az ingyen dumás csomagoknál, ált. csak az első 50 perc hálón belüli átirányítás dijmentes (pont emiatt) utána 12,50 Ft/p. Persze az se rossz, csak akkor is már két kártya kell hozzá, macerás.


pén. júl. 15, 2005 15:10
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Raven_ írta:
Macika írta:
Tom-y írta:
Nálunk 500 ft/hó díjért mûködik a Pannonteam szolgáltatás.Az egy ügyfélszámhoz tartozó elõfizetések között a havi díj ellenében ingyen lehet telefonálni,napszaktól függetlenül.
Igen, ez a mi csoportos elõfizetésünkben is így mûködik.
A másik 500 Ft-ért pedig választható egy vezetékes körzetszám, amire éjjel-nappal br. 8,25 Ft-ért tudunk mp alapon hívást kezdeményezni.
Az elõbbi kötelezõ, az utóbbi választható.

Nekem is ez a csomi van :wink: . A következõre gondoltam: Ugye a panni hálón belül a hívásátirányítás ingyenes? Mert ha igen, akkor két (egymás közt ingyendumás) ilyen kártyával, meg egy átirányítással minden pannonos szám.... :D
Vagy rosszul gondolom?


rosszul, ez ellen mindig is felléptek, pl. úgy, hogy az ingyendumás kártyáknál fizetős az átirányítás, illetve, hogy a díjcsökkentő szolgáltatást (top3) saját kártyára nem érvényesíthető.


pén. júl. 15, 2005 14:43
Profil Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1149
Hozzászólás 
Macika írta:
Tom-y írta:
Nálunk 500 ft/hó díjért működik a Pannonteam szolgáltatás.Az egy ügyfélszámhoz tartozó előfizetések között a havi díj ellenében ingyen lehet telefonálni,napszaktól függetlenül.
Igen, ez a mi csoportos előfizetésünkben is így működik.
A másik 500 Ft-ért pedig választható egy vezetékes körzetszám, amire éjjel-nappal br. 8,25 Ft-ért tudunk mp alapon hívást kezdeményezni.
Az előbbi kötelező, az utóbbi választható.

Nekem is ez a csomi van :wink: . A következőre gondoltam: Ugye a panni hálón belül a hívásátirányítás ingyenes? Mert ha igen, akkor két (egymás közt ingyendumás) ilyen kártyával, meg egy átirányítással minden pannonos szám.... :D
Vagy rosszul gondolom?


pén. júl. 15, 2005 13:21
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Hozzászólás 
A többi is bevet minden trükköt hogy minél kevesebb kártya járjon le.


pén. júl. 15, 2005 12:49
írásjog megvonva
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 06, 2005 8:06
Hozzászólások: 2248
Tartózkodási hely: Medve, Mákoska és Sy mentes övezet
Hozzászólás 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mz csüt. dec. 24, 2009 18:57-kor.



pén. júl. 15, 2005 12:24
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
Hozzászólás 
Megköszönve a hűségemet, 500 Ft-al töltik fel az egyenlegemet ha hívom a 1741-et és a 9-es menűpontot nyomom meg. Ilyen tartalmú SMS-t kaptam. Éltem a lehetőséggel. 72 órán belül kerül föl az egyenleg. Volt már ilyen egy másik kártyámmal, csak akkor személyesen hívtak fel. :)


pén. júl. 15, 2005 11:55
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 199
Hozzászólás 
T68m írta:
Én - mindenesetre -, meg se próbálnám megkockáztatni venni egy 0Ft-os kártyát és azt visszaadni. Mert az ászf szerint az előfizetés a fenti összegbe, 25e-be kerül, ami kétév vállalása esetén, "kedvezményesen", 0Ft. És a pannont nem úgy ismerem, mint aki az ilyentől eltekint. (különös figyelemmel arra, hogy még a NEMLÉTEZŐ hűséget is be akarja hajtani cégünkön)


Ez a 25 ezer forint csak a régi tarifáknál volt érvényes, illetve valamiért a djuice-nál is így írják, de ténylegesen ott sem számlázzák ki. Az új P50-1000-nél ez már nincs, a díjszabás szerint sem.
A honlapon is kint van, hogy csak SIM kártya esetén 0 Ft a csatlakozási díj.

Veszek valamit 0 Ft-ért, nem vállalok hűséget, tehát bármikor felmondhatom a szerződést következmények nélkül.


kedd júl. 05, 2005 15:41
Profil
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
T68m írta:
az is élmény, hogy az MTV-t a plazma helyett egy mobil kijelzőn nézzem meg! Még a végén ezalatt az egy hét alatt teljesen megszokom.

nem egészen értem (én sem) a felháborodásodat. szerintem is alapvetően haszontalan funkció a videózás mobilon. még pda-n is, pedig az már értelmesebb képernyővel rendelkezik.

de ha már van, akkor az kifejezetten szerintem értelmes lépés, hogy normális tartalmakat tesznek elérhetővé. lehet hogy csak én érzem rosszul, de valahol nagyságrendbeli különbség van aközt, hogy egy videóklippet, vagy netán szappanoperát bámulsz a telefonodon, vagy vonatozás közben menézed az esti híradót.
nem azt mondtam, hogy ez világmegváltó lépés volt tőlük, de azért mindenesetre (ha már amúgy is eléhető maga a szolgáltatás) értelmes dolog.

ha meg nem akarod használni nem használod. senki sem kényszerít ugyebár rá :)
na erről ennyit...


kedd júl. 05, 2005 14:57
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 28, 2004 9:35
Hozzászólások: 1266
Hozzászólás 
Ez is csak a Pannonnál van!

A T már rég megszüntette a roaming korlátozást!


kedd júl. 05, 2005 14:16
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
A brutto 25e-et akkor fizeted, ha nem akarod, hogy aktiv legyen a 3 honapos nemzetkozi- es roaming-hivastiltas. Reg kotottel maganelofizut, csak SIM-mel :).


erre gondolsz:
"A kedvezményes árú, korlátozással értékesített El ő fizetéseken, minden tarifacsomag esetén (kivéve a
Partnerkártya tarifacsomagot) nemzetközi hívástiltás és teljes kör ű roaming hívástiltás van, mely
magába foglalja a m ű holdas irányok hívástiltását is. A tiltás a vásárlás napjától számított 3 hónapig él.
Amennyiben az El ő fizet ő a korlátozást ezen 3 hónapon belül meg kívánja szüntetni, úgy azt a Pannon
GSM nettó 30.000 (bruttó 37.500) Ft összeg ű díjel ő leg befizetése ellenében bemutatótermeiben vagy
ügyfélszolgálatain elvégzi. A befizetett összeg teljes egészében lebeszélhet ő ."

mert ez egy MÁSik tétel, ne keverd a kettőt!

Én - mindenesetre -, meg se próbálnám megkockáztatni venni egy 0Ft-os kártyát és azt visszaadni. Mert az ászf szerint az előfizetés a fenti összegbe, 25e-be kerül, ami kétév vállalása esetén, "kedvezményesen", 0Ft. És a pannont nem úgy ismerem, mint aki az ilyentől eltekint. (különös figyelemmel arra, hogy még a NEMLÉTEZŐ hűséget is be akarja hajtani cégünkön)


kedd júl. 05, 2005 14:09
Profil Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
A brutto 25e-et akkor fizeted, ha nem akarod, hogy aktiv legyen a 3 honapos nemzetkozi- es roaming-hivastiltas. Reg kotottel maganelofizut, csak SIM-mel :).


kedd júl. 05, 2005 6:04
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
integral írta:
Nem értem a felháborodásodat. Mert ha ez a nézeted, akkor mi van azokkal az ágazatokkal, ahol nyíltan hülyének nézik a fogyasztót, pl leginkább MOL, áramszolgáltatók, internetszolgáltatók, gázszolgáltatók stb.


a többi szolgáltató pedig (szintén) azt csinálja velünk, amit megérdemlünk!

mi (jóváhagyásunkkal) készültek olyan törvények, amik monopol helyzetbe hozták őket, amik kiszolgáltatottá tesznek minket, akkor mégis mit akarunk?

(én csak szimplán megjegyzetem, hogy ez (mármint a 2x-es lebeszélhetőség) egy nagy PV)


kedd júl. 05, 2005 0:20
Profil Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Panninál nincs hûség csak SIM-esetén. Lejár a 3 hónap, utána fel lehet mondani. Most kell, meg szeptember 2-án kötni egyet, aztán fél éven át az elsõ 100 perc hívásnál csak 18 Ft a percdíj.


azért erre ne vegyél mérget!

"Egyszeri csatlakozási díj: 20 000 Ft 25 000 Ft"

De mindettől függetlenül utálom az olyan beetető akciókat, amik a normál használati időtartamhoz képest egy elenyésző részre adnak "kedvezményt".

Van normális akció is, kétségtelen, pl. djuice nonstop sms.


kedd júl. 05, 2005 0:15
Profil Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Panninál nincs hűség csak SIM-esetén. Lejár a 3 hónap, utána fel lehet mondani. Most kell, meg szeptember 2-án kötni egyet, aztán fél éven át az első 100 perc hívásnál csak 18 Ft a percdíj.


hétf. júl. 04, 2005 22:24
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1520
Hozzászólás 
T68m írta:
hát tényleg! Ezek már ANNYIRA hiányoztak!

igaz, hogy az első három hónap mellett még 21 hónapig tart a hűség, de mit számít?! Lényeg, hogy az első háromban kapok nem egész kétezer forint kedvezményt....

az is élmény, hogy az MTV-t a plazma helyett egy mobil kijelzőn nézzem meg! Még a végén ezalatt az egy hét alatt teljesen megszokom.


Nem értem a felháborodásodat. Mert ha ez a nézeted, akkor mi van azokkal az ágazatokkal, ahol nyíltan hülyének nézik a fogyasztót, pl leginkább MOL, áramszolgáltatók, internetszolgáltatók, gázszolgáltatók stb.
Itt legalább van ilyen akció, ami biztos sok embernek kedvezőbb, mint eddig. Én ezt jó akciónak tartom. És azt se értem, mi a baj(od) a hűséggel?! Nem kényszerít hűségre egyik szolgáltató se.


hétf. júl. 04, 2005 18:48
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
hát tényleg! Ezek már ANNYIRA hiányoztak!

igaz, hogy az első három hónap mellett még 21 hónapig tart a hűség, de mit számít?! Lényeg, hogy az első háromban kapok nem egész kétezer forint kedvezményt....

az is élmény, hogy az MTV-t a plazma helyett egy mobil kijelzőn nézzem meg! Még a végén ezalatt az egy hét alatt teljesen megszokom.


hétf. júl. 04, 2005 15:25
Profil Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
két újdonság:

Dupla Percek
"A havidíjat DUPLÁN beszélheti le az első 3 hónapban a 2005. szeptember 2-ig megkötött új Pannon 50 számlás előfizetéssel."

és

MTV élő adás w@p-on
"2005. július 4-től az MTV csatorna műsorai élőben tekinthetők meg a PannonW@P-on. A szolgáltatás a megújult MobilVideo menüponton belül a már megszokott RTL Klub, Cool TV műsorok és zenei klipek mellett található. Az MTV élő adás egy héten át valamennyi előfizetőnk részére ingyenes. "


ez utóbbit már próbáltam egy K500i-vel de nagyon szaggatott a kép, gondolom EDGE hálózaton, vagy UMTS-en jobb a helyzet. de azért nem rossz dolog, főleg hogy így már egész értelmes műsorok is elérhetőek, nem csak barátokközt


hétf. júl. 04, 2005 14:58
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 19:04
Hozzászólások: 476
Hozzászólás 
A Pannon GSM-é a legjobb ügyfélszolgálat
A Pannon GSM nyerte el a Legjobb ügyfélszolgálat 2004 címet a Connect-olvasók szavazatai alapján.

A 1220-as számon elérhető, a Pannon GSM hálózatából ingyenesen hívható ügyfélszolgálat teljes körű szolgáltatást nyújt az ügyfeleknek. ˝Rendkívül büszkék vagyunk az elismerésre, hiszen a Pannon GSM tizenegy éves története során mindig kiemelten kezelte az ügyfélszolgálati tevékenységet, folyamatos fejlesztéssel törekedett arra, hogy ügyfelei ezen a téren is a legmagasabb minőségű szolgáltatásban részesüljenek. Külön öröm, hogy a díjat az olvasók szavazati alapján kaptuk˝ - mondta Somlyai Dóra, a Pannon GSM kommunikációs igazgatója.

A fejlesztések természetesen 2005-ben is folytatódnak: Pannon GSM ügyfélszolgálata idén videó call-centerét is elindította. A 1745-ös számon június 16-tól hívható videóügyfélszolgálaton regisztráló első 1.500 számlás előfizető az ingyenes videótelefonáláson felül - melyet minden pannonos igénybe vehet az év végéig - kedvezményes multimédiás csomagot is kap, mellyel díjmentesen küldhet MMS üzeneteket, díjmentesen internetezhet, WAP-ozhat is a Pannon GSM hálózatán december 31-éig.

A Pannon GSM videótelefonálást is lehetővé tévő mobil szélessávú hálózata jelenleg Budapest belső kerületeiben elérhető, a lefedettség gyors ütemben bővül.

Terminál


csüt. jún. 30, 2005 21:10
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Macika írta:
Cska az a dilemmám, hogy mibe rakjam át a Vodás R&R ingyendumás csomagot.


add el!


hétf. jún. 06, 2005 15:46
Profil Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Tom-y írta:
Macika írta:
Tom-y írta:
Nálunk 500 ft/hó díjért működik a Pannonteam szolgáltatás.Az egy ügyfélszámhoz tartozó előfizetések között a havi díj ellenében ingyen lehet telefonálni,napszaktól függetlenül.
Igen, ez a mi csoportos előfizetésünkben is így működik.
A másik 500 Ft-ért pedig választható egy vezetékes körzetszám, amire éjjel-nappal br. 8,25 Ft-ért tudunk mp alapon hívást kezdeményezni.
Az előbbi kötelező, az utóbbi választható.

Pontosan.Én ezt nem kértem.Egyébiránt amióta céges előfizum van,a legbrutálisabb hónapban is csak 5500 ft-ot fizettem.Pedig volt rengeteg csúcsidős hívásom. :D
Igen, hihetetlenül jó dolog ez. Most ott tartok, hogy a Vodás ingyendumás kártyámat kéne valami költségkímélőbbe áttenni, mert akik miatt kellett az ingyenduma, azok már bent vannak a csoportos Pannonban, használni meg k. drága lett a Voda, a Pannon hálón kívül olcsób,b mint a Voda hálón belül ezzel a csomaggal.
Cska az a dilemmám, hogy mibe rakjam át a Vodás R&R ingyendumás csomagot.


hétf. jún. 06, 2005 15:37
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 526
Tartózkodási hely: Itt-ott,amott
Hozzászólás 
Macika írta:
Tom-y írta:
Nálunk 500 ft/hó díjért működik a Pannonteam szolgáltatás.Az egy ügyfélszámhoz tartozó előfizetések között a havi díj ellenében ingyen lehet telefonálni,napszaktól függetlenül.
Igen, ez a mi csoportos előfizetésünkben is így működik.
A másik 500 Ft-ért pedig választható egy vezetékes körzetszám, amire éjjel-nappal br. 8,25 Ft-ért tudunk mp alapon hívást kezdeményezni.
Az előbbi kötelező, az utóbbi választható.

Pontosan.Én ezt nem kértem.Egyébiránt amióta céges előfizum van,a legbrutálisabb hónapban is csak 5500 ft-ot fizettem.Pedig volt rengeteg csúcsidős hívásom. :D


hétf. jún. 06, 2005 15:21
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1623 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség