Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. márc. 28, 2024 11:35



Hozzászólás a témához  [ 68 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2
Hogy lehet... 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
Sy: ebben igazad is van, de mégis ellentmondanék neked. az aláírás valóban arra hivatott, hogy az elköszönést és nevet beleírd, azonban ez egy fórum, nem egy levél. ugya a név az szerepel máshol is (usernév), az elköszönést meg én azért nem ahsználom, mert a fórumot én úgy tekintem, mint egy végtelen párbeszédet a tagok közt, ahol nem az van, hogy idejössz, köszönsz, mondassz valamit, elköszönsz, hanem idejöttél, valahogy bemutatkoztál, megismertek (és ismernek folyamatosan abból ahogy írsz), és beszélgetést folytatsz a többiekkel. csak a menete lassabb mint egy chat, és hosszabbak a hozzászólások.

ilyen formában az elköszönést én nem tartom indokoltnak, hiszen nem itthagyond a fórumot, csak nem arra figyelsz, de attól még jelenvagy rajta.

nyilván nem mindenki gondolja ezt így, én igen. így én az aláírást nem arra használom, hogy köszönjek benne (ami egyébként udvarias dolog ezt elismerem), hanem arra, hogy a saját stílusomról, hangulatomról adjak egy képet a többieknek (és itt a hangulat nem ugyanaz mint az emotikonok, mert ha lehangolt vagyok, akkor nem fogom teletűzdelni " :( "-val a hsz-t). ezért próbálok meg mindig valami aktuális világnézetemhez, lelkiállapotomhoz kapcsolódó idézetet tenni az aláírásba. csak ez nem mindig fér bele 42 karakterbe :) (főleg formázással együtt nem).

azt én sem szeretem amikor valaki képet szúr be (arra ott az avatár) vagy reklámot (nem arra való a fórum).

ezt csak azért írtam le, hogy lássad az én álláspontomat is. hallottam, hogy már sokan kérétk az aláírás méretének megnövelését, nekik nem történt meg, nem képzelem, hogy az én kedvemért megcsinálnátok. nem is baj. :) nem ez a leglényegesebb dolog a fórumon.


kedd jún. 14, 2005 23:02
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Na igen, az aláírás, mint fogalom, bár sokan talán nem hiszik, de arra való, ami. Nem reklám beírására, nem konfiguráció ismertetésére, nem Vörösmarty idézetek megjelenítésére, nem vicces képek beszurkálására.

Hanem ARRA, hogy ne kelljen mindig odaírni az elköszönést meg a nevet, hanem ezt kényelmesen, a rendszer maga szúrja be. ERRE való, és nem másra :)


kedd jún. 14, 2005 22:20
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Érdekes.

Kipróbáltam én is egy színezést, és elküldtem, mert az Előnézet-ben nem látszott. Gondoltam, ha hülyén néz ki, majd törlöm a hozzászólást.

Hát nem lehet, mert nincs ott a kis x a jobb sarokban. Lehet ez? mert a többi Fórumban van ilyen.

Amikor ezt írom, még az enyém volt az utolsó hozzászólás. Csak akkor nincs törlés, ha már valaki még hozzászólt. Akkor csak a javítás van.

Ha az aláírást szeretnéd nagy betűvel, meg színesen is írni, jó esetben 7 karakter marad a szövegnek. Maradok a normál-nál.

Utólagosan írom: most meg működik az Elönézet. Most már mindegy.


kedd jún. 14, 2005 8:56
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 01, 2004 16:04
Hozzászólások: 2259
Tartózkodási hely: A sivatagban szivárványszínű mókusokat etetek
Hozzászólás 
kerelyfe írta:
Ha a bejelentkezésnél bejelölöm az automatikus bej. gombot, nem kell tökölnöm a loginnal minden egyes alaklommal. Ez jó. De egy idő után már szeretném törölni a sütiket ill. az ideiglenesen tárolt fájlokat. Hogy tegyem? Hagyjam meg a terminál sütijét?
Előre is kösz!


Vagy kimásolod a Terminál sütijét valahova és az Autoexec.nt-be beírod, hogy rencerindításkor másolja be a többi süti közé a másolatot...


hétf. jún. 13, 2005 16:16
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
értem.

csak azért érdekelt a dolog, mert egy idézetet akartam betenni aláírásnak, de nem fért be, így gondoltam beírom egy sorát, ami egy linkkel a többire mutatna, de nem engedte az [url] parancsot...

kár, hogy nem lehet. de persze érthető, hogy másképpen ilyen nagy fórumon nem nagyon lehetne kiszűrni a reklámokat... stb


hétf. jún. 13, 2005 10:34
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Hozzászólás 
Londelmor:
Valóban, az aláírások hossza limitálva van. Ennek több oka is akad: Sokan, egy átlagos hsz-nál hosszabb, már zavaró méretű aláírást kreáltak, ezzel áttekinthetetlenné téve a hasznos információt. Gyakori probléma volt az is, hogy az aláírást és a benne használható BBCode-ot többen reklámok beszúrására használták, amit a Terminál szabályzata nem enged.


hétf. jún. 13, 2005 10:15
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
az aláírásoknál miért nem tudtam beírni linket? pedig elvileg ott is kéne működjön a BBCode, nem? azt írja mindig, hogy túl hosszú aláírás, ami igaz is az url hosszúságától... :?


vas. jún. 12, 2005 22:18
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Betükészletet hol tudok letölteni? Irfanview-letöltést?
Cserhat3 írta:
Kedves regisztráltak! Ki tudna ajánlani betükészletet a számítógéphez, mert az enyémen nagyon kevés betűforma van és szeretnék letölteni valahonnan irfanview honlapról. Kösz a segítséget!
Üdv: :D :D cserhat3


Nem írtad hogy milyen számítógéphez, de nézz körül a http://www.acidfonts.com/ oldalon, ott elég sokat találhatsz.


szer. márc. 02, 2005 8:37
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd márc. 01, 2005 17:22
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Betükészletet hol tudok letölteni? Irfanview-letöltést?
Kedves regisztráltak! Ki tudna ajánlani betükészletet a számítógéphez, mert az enyémen nagyon kevés betűforma van és szeretnék letölteni valahonnan irfanview honlapról. Kösz a segítséget!
Üdv: :D :D cserhat3


kedd márc. 01, 2005 17:36
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Egyszerűbb mindent kiatakarítani, és újra beloginolni.
Keressem ki a terminálos sütit, válasszam szét a többiektől, majd csak azokat töröljem ki? Ááááá..... nem!


vas. szept. 05, 2004 7:40
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
Ha a bejelentkezésnél bejelölöm az automatikus bej. gombot, nem kell tökölnöm a loginnal minden egyes alaklommal. Ez jó. De egy idő után már szeretném törölni a sütiket ill. az ideiglenesen tárolt fájlokat. Hogy tegyem? Hagyjam meg a terminál sütijét?
Előre is kösz!


vas. szept. 05, 2004 7:11
Profil Privát üzenet küldése
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
enzim írta:
Meg lehet azt csinálni hogy ne a régieket rakja előre?Ez nem logikus.Ha valaki rendszeresen olvassa a fórumot akkor csak az újra kíváncsi.Ha nem akkor meg majdnem mindegy.Nem?


Meg lehet, alul van egy Hozzászólások megtekintése elölről: szöveg, amellett be tudod állítani, hogy milyen sorrendben akarod megnézni. Sajnos permanensen nem állítható át.


szomb. aug. 28, 2004 11:47
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. aug. 25, 2004 9:11
Hozzászólások: 45
Hozzászólás 
Meg lehet azt csinálni hogy ne a régieket rakja előre?Ez nem logikus.Ha valaki rendszeresen olvassa a fórumot akkor csak az újra kíváncsi.Ha nem akkor meg majdnem mindegy.Nem?


pén. aug. 27, 2004 13:15
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 377
Tartózkodási hely: Apci Stunt Team HQ
Hozzászólás 
KÖSZIKE :D :D :D :D


hétf. aug. 23, 2004 17:13
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 377
Tartózkodási hely: Apci Stunt Team HQ
Hozzászólás 
Így?


hétf. aug. 23, 2004 17:12
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 377
Tartózkodási hely: Apci Stunt Team HQ
Hozzászólás 
megfogalmaznád?


hétf. aug. 23, 2004 17:08
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
Valahogy így...


vas. aug. 22, 2004 19:30
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 377
Tartózkodási hely: Apci Stunt Team HQ
Hozzászólás Hogy lehet...
Hogy lehet megcsinálni hogy nagy betű is legyen és piros is?


csüt. aug. 19, 2004 13:10
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 68 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 22 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség