Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: hétf. jún. 03, 2024 2:34



Hozzászólás a témához  [ 4538 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 91  Következő
OFF topic 
Szerző Üzenet
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Amíg nem lesz tőle bajom, és finom, nem érdekel, mi van benne :P

Üdv!


csüt. szept. 22, 2005 20:18
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Ha tudnák, hogy a Saxoo, Mayo Chix és Keyo termékek Mezőcsáton, egy magyar emberke ruhagyárában készülnek és párszáz forintos áron értékesíti őket az üzletek felé, valamint, hogy Magyarországon eredeti Levi's terméket kapni szinte lehetetlen...
A Nike is csak drága, de már nem minőség...

Üdv!


csüt. szept. 22, 2005 15:38
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
Ha még csak a züllés lenne, de már általános iskolában is, ha nem Nike cipő, saxoo pulóver, levis 501 gatya van rajtad és nem legalább nokia 6230-al ugatsz órán akkor nem is vagy ember....


csüt. szept. 22, 2005 15:18
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1512
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
McLaca írta:
:pislog: :hm: :gigalol: Kép Kép Kép Kép

Mindig is irigyeltem az olyan embereket, akiknek ekkora az önbizalma...
De ha még csak hamisan énekelne... A szöveget sem tudja és még a ritmusérzéke is egy nagy 0!
:twisted: :twisted: :evil:
Hol akadtál rá???

Üdv!

Egy masik forumon. :)
Ebben a pillantaban atvaltottam aranybol platinaba. :)


csüt. szept. 22, 2005 15:05
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 9:12
Hozzászólások: 2711
Tartózkodási hely: Budapest, Érd
Hozzászólás 
Árpy írta:
Egyre nehezebb jó szülőnek lenni, ilyen "körülmények" közt :(

Ne is mond februárban születik :oops: , azért én igyekszem majd megtalálni az arany középutat .... :roll:


csüt. szept. 22, 2005 15:01
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
Egyre nehezebb jó szülőnek lenni, ilyen "körülmények" közt :(


csüt. szept. 22, 2005 13:28
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 9:12
Hozzászólások: 2711
Tartózkodási hely: Budapest, Érd
Hozzászólás 
Dester írta:
Nem baj... Van nékem egy kiskutyám. :D
Egyébként rájöttem a lényegre szerintem... Nem az a baj, ha az ember tehetségtelen valamiben és mégis csinálja, valamint szegény nem éri fel ésszel, hogy primitív, amit csinál... (Magyarul: a hülyének nem tudod megmagyarázni, hogy hülye, mert nem fogja megérteni, mert hülye. :)) Az a baj, amikor azzal a "felvilágosulással" párosul, hogy felteszi a netre! !-D

Az a gond, hogy az országban egyes médiumok divattá tették a hülyeség népszerűsítését! Konkrétumot nem mondok, de ott van például az a fickó akinek a neve "Győ"-vel kezdődik és "zike"-re végződik!
Persze mondhatnánk, hogy az emberek hülyék akik kiváncsiakrá, csak hát elég sokak kedvenc csatornája volt a .... meg a .... és hát ha beteszik főműsoridőbe lusta lesz elkapcsolni! Majd pár év múlva észreveszi, hogy az IQ szintje 20-al kisebb lett! (Ha volt annyi persze :D)


csüt. szept. 22, 2005 13:07
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
Átnevezték:
Hardverhiba miatt állt a T-Birodalom


csüt. szept. 22, 2005 11:22
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 

Az utóbbi időben sok T-online-os ismerősöm szívja a fogát, legutóbb pl. egész napos leállás volt, nem tudom, országosan-e, vagy csak lokálisan, de volt.
A Freemail napok óta vacakol, az origo "megújult" fóruma meg félnaponta leáll, mert hetek óta nem bírják rendesen megcsinálni, csak azt nem értem, minek élesítenek egy félkész motort...

Üdv!


csüt. szept. 22, 2005 10:55
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Dester írta:
a hülyének nem tudod megmagyarázni, hogy hülye, mert nem fogja megérteni, mert hülye.

Ez az én dumám :D (IS ;))
Mondjuk a borítóterv is megér egy misét... Az a rahedli szürke szív és a sárga hangjegy, meg a betűk... :gigalol:
Nekem is eszembe jutott Benedek bácsi :), de valljuk be, neki több hangja van, mint az "unokájának" :twisted:

Üdv!


csüt. szept. 22, 2005 10:50
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
Megtámadták a a T-Birodalmat?


csüt. szept. 22, 2005 10:49
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
Dester írta:
a hülyének nem tudod megmagyarázni, hogy hülye, mert nem fogja megérteni, mert hülye.
Bölcs vagy Dester :wink:


csüt. szept. 22, 2005 9:44
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Nem baj... Van nékem egy kiskutyám. :D
Egyébként rájöttem a lényegre szerintem... Nem az a baj, ha az ember tehetségtelen valamiben és mégis csinálja, valamint szegény nem éri fel ésszel, hogy primitív, amit csinál... (Magyarul: a hülyének nem tudod megmagyarázni, hogy hülye, mert nem fogja megérteni, mert hülye. :)) Az a baj, amikor azzal a "felvilágosulással" párosul, hogy felteszi a netre! !-D


csüt. szept. 22, 2005 9:40
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólás Re: :)
Árpy írta:
gdea írta:

Benedek bátsira
Gondolom nem Elekre gondoltál, hanem UHHHrinra :wink:




Eleket még meghallgatnám... sejj, de rebeka..:D:D


csüt. szept. 22, 2005 8:53
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás Re: :)
gdea írta:

Benedek bátsira
Gondolom nem Elekre gondoltál, hanem UHHHrinra :wink:


csüt. szept. 22, 2005 8:50
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás :)
sutszi írta:
Reggel mikor láttam ezt a janika oldalát hát jót nevettem, de amikor az első számot letöltöttem és belehallgattam hát azt hittem örök álomba borulok.
Nagyon brutális.
Az hogy önbizalma vagy ennyi az nem biztos, lehet hogy csak gügye szegény...
Egyáltalán ki biztatta eme cselekedetre :!: :?:
Lehet hogy elkezdett énekelni és front lett a vége..... :lol:
Gondoljatok bele milenne a koncertet ad..... :lol: :lol:




nos... azért gondoljatok Benedek bátsira.. ő sem kispályás....:)


nem lehet jancsi gyerek az unokája? :D:D


csüt. szept. 22, 2005 8:24
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
janika az új gigasztár


csüt. szept. 22, 2005 7:59
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
Dester írta:
Nem tudom hogy néznének rám a buszon, ha Janikát beraknám csengőhangnak full hangerőn... :pislog:
Nem sokáig ülnél azon a buszon!!!


csüt. szept. 22, 2005 6:06
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Kegyetlen front volt ma :(
Nem tudom hogy néznének rám a buszon, ha Janikát beraknám csengőhangnak full hangerőn... :pislog:


szer. szept. 21, 2005 22:38
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Dester írta:
De az angol kiejtése se semmi! !-D

Odáig már nem jutottam, így is nagyon érdekes hangulatban vagyok (mondjuk napok óta 80%-ban vagyok magamnál durva fejfájás kíséretében), szóval nem akartam belehalni, inkább kihagytam :D

Üdv!


szer. szept. 21, 2005 21:56
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Terjed a neten, mint a szél :)
De az angol kiejtése se semmi! !-D


szer. szept. 21, 2005 21:25
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
:pislog: :hm: :gigalol: Kép Kép Kép Kép

Mindig is irigyeltem az olyan embereket, akiknek ekkora az önbizalma...
De ha még csak hamisan énekelne... A szöveget sem tudja és még a ritmusérzéke is egy nagy 0!
:twisted: :twisted: :evil:
Hol akadtál rá???

Üdv!


szer. szept. 21, 2005 20:22
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1512
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
Uj sztar :mrgreen:

http://janikacd.uw.hu/


szer. szept. 21, 2005 18:46
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Nekem nincs túlbonyolítva a dolog... 128 bites WEP titkosítás van a cuccon, WLAN router nincs, csak a gépem üzemel Access Pointként. Bármilyen új eszközt NEKEM kell engedélyeznem, addig se kép, se hang a túlsó oldalon. Bár itt ezen a környéken (a háztömbben) az enyémen kívül csak egy számítógép van, és az is messze van a Wifitől... Szerintem nem is hallottak róla :)


kedd szept. 20, 2005 19:19
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
sutszi írta:
[...] nem vagyok tisztába a fogalmakkal WIFI,WLAN.... :(

Ugyanaz.
A WiFi elnevezés olyan jellegű, mint a FireWire, azaz a 802.11b vezetéknélküli adatátviteli protokollt keresztelték anno WiFi-nek, ez amolyan márkanév, mint az IEEE1394-nek a FireWire, a könnyebb megnevezhetőség végett kaptak ilyen keresztneveket.
A WLAN az meg magának a vezetéknélküli (wireless) hálózatnak a betűrövidítése, a routeren is WAN (internet felé), LAN (vezetékes helyi hálózat) és WLAN (rádiós helyi hálózat) elnevezések szerepelnek általában a LED-ek alatt (nálam mondjuk kapásból nem így van, a WiFi LED-je "Air" feliratú :D ).

Üdv!


kedd szept. 20, 2005 17:26
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
sutszi írta:
Kösz.
Ez nem semmi, végső soron nemsoká be kell szereznem egy routert és a biztonság miatt elvetettem a vezetéknélküli megoldást, de most mégis visszakerült a lehetséges alternatívák közé.


szerintem meg ne vesd el mert legfeljebb a WIFI-t disable-re állítod! :wink:
Most vettem 12-ért egy wifi-s routert pedig még nem kell a wifi, de majd ha kell akkor meg lesz,.


kedd szept. 20, 2005 15:09
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Be lehet állítani biztonságosra, de a technológia sajátosságai miatt ez is csak az előtt biztonságos, aki nem akarja feltörni :D
A szeptemberi PC-World DVD-mellékletén lévő számtech. TV-műsorban kb. 20 perc alatt játszik ki egy ilyen védett hálózatot egy szaki, Linux alól.
Egyébként el lehet rejteni a hálózatod nevét, így csak az tud belépni rá, aki ismeri ezt a nevet, továbbá lehet jelszóval védeni a rácsatlakozást, ekkor ha kapcsolódni próbálnak a routerhez (mert megtudták a nevét :D), akkor az jelszót kér, illetve lehet titkosítani magát az adatfolyamot, hogy az éterben ne lehessen csak úgy elkapni a jelet (128 bites titkosítás lehetséges). Ezen felül beállítható IP és MAC szűrés, tehát FIX IP-jű gépek esetén megadható, hogy mely IP-ket engedje fel a router és mely MAC című hálókártyákat, de be lehet állítani az IP tartományt is, nekem itthon pl. összesen 3 IP cím lehetséges a routerben, kettőt én használok a két gépre itthon, a harmadik meg az egyik barátnőm néha nálam megforduló notebookjának van, de biztonsági szempontból azt is érdemes lenne korlátozni, hogy csak 2 cím legyen, és akkor nem maradna szabad IP. Ezen felül ki lehet kapcsolni a routerben a DHCP-t, ilyenkor nem oszt magától IP-t, tudnia kell a csatlakozónak, milyen tartomány szabad a routerben.
Beépített tűzfal van benne, bár ez általános, és a router szoftvere egy mini Linux. URL-filter gyárilag a routerben megadható.
Kihagytam még valamit?

Az olcsóbb és drágább közt pedig minőségi különbség is lehet (bár ez annyira nem számottevő, persze vannak kirívó esetek), de sokkal inkább a szolgáltatások terén van eltérés.
Az én routerem pl. nem volt olcsó, egy Asus WL-500G Deluxe változat, és majd' 28 ezres volt. De van rajta két USB-port, az egyiken a nyomtató van, így bármelyik gépről tudok nyomtatni, a másik bekapcsolása nélkül, elvégre a routerben van a nyomi, a másik USB-re meg pl. lehet USB-s mobil rack-et tenni, és így a router egymagában képes FTP szervert üzemeltetni, vagy az USB-porton akár webkamera képét is lehet továbbítani. Szinte minden IP funkciót támogat a masina, sőt, a dinamikus DNS szolgáltatók közül 3-at alapból lekezel, tehát nem kell klienspeogramot telepítgetni a gépekre, a router elintézi az IP feloldását, egyszerűsödik tehát a router mögüli aktív DC++ mód, és amihez még kellhet a dinamikus DNS. A masinám egyébként képes egyszerre bridge és AP lenni, ami nagy szónak mondható, ez így nem túl gyakori.

Az alaplapokhoz: elvileg minden lyuk ugyanott van, vagy minden lyuknak van a házon megfelelője, az ATX szabvány szerint.

Üdv!


kedd szept. 20, 2005 10:16
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2696
Hozzászólás 
McLaca írta:
Ide is, hogy okuljatok!

Vezetéknélküli hálózat van itthon, és előfordul a környéken egy szolgáltató, akinek be lehet fogni pár állomását (persze a kiegészítő antennájuk nélkül csak gyengén), pár napja, csak kíváncsiságból rákerestem az éterre, hogy mennyit lát a szolgáltatóból a gépem és szolgáltató helyett mit látok?
Teljes jelerősségű, 54mbps-os WLAN router, valahol nagyon közel (panel révén garantáltan valamelyik szomszéd, ha ilyen a jelerősség). Természetesen nem biztonságos módban.
5 perc alatt kiderítettem, hogy 2,5mbites Chello Classic csomagja van az illetőnek, DHCP-vel fel is csatlakozott a notim szépen a routerre és stabilan teljes jelerő mellett ment a háló 54mbps-on, szóval közel van. Az alapértelmezett átjáró IP-jéből kövekezett a routerének az IP címe, amit sikerült is elérnem, a router admin kezdőlapján persze ott a pontos típusjel, kézikönyvét a netről letöltöttem, megnéztem a gyári jelszót és beengedett vele...
Gyakorlatilag ott álltam a routere beállításai közt, és az egyetlen megváltoztatott beállítás az volt, hogy a hálózati kártyájának a MAC-címe klónozva volt, hogy menjen a Chello.
Semmi egyéb! Semmi biztonsági beállítás, MAC, vagy IP filter, nyilvános az SSID, jelszó nélkül lehet csatlakozni a routerhez és még az adatátvitel sincs titkosítva. De a legelképesztőbb az, hogy még a router jelszavát is a gyárin hagyta...

El vagyok képedve... És ehhez nem kell senkinek hackernek lenni, mert amikor áprilisban megcsináltam itthon a vezetéknélküli hálót, és megvettem a routert, még halvány lila gőzöm sem volt ezekről a dolgokról, akkor olvastam/tanultam/tapasztaltam meg a dolgokat, és 2 nap múlva már le volt védve az egész mindenség.
Amit nem értek: a router kb. 25.000 Ft. De mi a pics.nak vesz az ilyen drága routert, aki semmilyen tudását nem használja ki? Még az USB port is ott csücsül rajta, de nincs nyomtató beledugva... Nem lett volna elég egy 10-12 ezresért kapható akármilyen masina?

Üdv!

A felhasználók igen nagy része azt sem tudja mi az a wifi, vagy ha mégis nincs otthon wifis laptopja/kártyája.
A felhasználók igen nagy része nem tárol titkos adatokat a gépén, így nem is figyel oda annyira a biztonságra
A felhasználók nagy része nincs tisztában azzal, hogy a wifis hálón keresztül "feltörhető" a gépe
A felhasználók nagy része nincs tisztában azzal, hogy mivel is kellene tisztában lennie.
A felhasználók nagy része megveszi a drágább cuccot, mert a drágább jobb!
folytassam? :)


hétf. szept. 19, 2005 22:12
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Ide is, hogy okuljatok!

Vezetéknélküli hálózat van itthon, és előfordul a környéken egy szolgáltató, akinek be lehet fogni pár állomását (persze a kiegészítő antennájuk nélkül csak gyengén), pár napja, csak kíváncsiságból rákerestem az éterre, hogy mennyit lát a szolgáltatóból a gépem és szolgáltató helyett mit látok?
Teljes jelerősségű, 54mbps-os WLAN router, valahol nagyon közel (panel révén garantáltan valamelyik szomszéd, ha ilyen a jelerősség). Természetesen nem biztonságos módban.
5 perc alatt kiderítettem, hogy 2,5mbites Chello Classic csomagja van az illetőnek, DHCP-vel fel is csatlakozott a notim szépen a routerre és stabilan teljes jelerő mellett ment a háló 54mbps-on, szóval közel van. Az alapértelmezett átjáró IP-jéből kövekezett a routerének az IP címe, amit sikerült is elérnem, a router admin kezdőlapján persze ott a pontos típusjel, kézikönyvét a netről letöltöttem, megnéztem a gyári jelszót és beengedett vele...
Gyakorlatilag ott álltam a routere beállításai közt, és az egyetlen megváltoztatott beállítás az volt, hogy a hálózati kártyájának a MAC-címe klónozva volt, hogy menjen a Chello.
Semmi egyéb! Semmi biztonsági beállítás, MAC, vagy IP filter, nyilvános az SSID, jelszó nélkül lehet csatlakozni a routerhez és még az adatátvitel sincs titkosítva. De a legelképesztőbb az, hogy még a router jelszavát is a gyárin hagyta...

El vagyok képedve... És ehhez nem kell senkinek hackernek lenni, mert amikor áprilisban megcsináltam itthon a vezetéknélküli hálót, és megvettem a routert, még halvány lila gőzöm sem volt ezekről a dolgokról, akkor olvastam/tanultam/tapasztaltam meg a dolgokat, és 2 nap múlva már le volt védve az egész mindenség.
Amit nem értek: a router kb. 25.000 Ft. De mi a pics.nak vesz az ilyen drága routert, aki semmilyen tudását nem használja ki? Még az USB port is ott csücsül rajta, de nincs nyomtató beledugva... Nem lett volna elég egy 10-12 ezresért kapható akármilyen masina?

Üdv!


hétf. szept. 19, 2005 22:00
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás kanalasgém
Kép






beteg emberek...


ugye ez egy kanalasgém[/img]


szer. szept. 14, 2005 8:01
Hozzászólás :)
McLaca írta:



boci napolenje, orosz tsokolade... amég írsz, nyalhatsz is..:):) :lol: :lol:


kedd szept. 13, 2005 7:09
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Dester írta:
... Aro cukorkát ...

Főőőőleg :gigalol:

Üdv!


hétf. szept. 12, 2005 20:47
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Ezt már csak azzal lehetne tetézni, ha egy szaloncukrot vagy Aro cukorkát adnának mellé. :D


hétf. szept. 12, 2005 20:29
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Ez milyen mááár... !-]

http://www.chipland.hu/chipland.php?f=&cikk=236

Üdv!


hétf. szept. 12, 2005 19:32
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
Sy írta:
Dester írta:
OFF: És miért kellett ezt a vicccsomagot két helyre is elküldeni? :?:

Három, mert a mobilban is benne van ;)
Három off topik van a fórumon és ezek annyira ütős viccek voltak, hogy (életemben először és utoljára (talán :roll: ) beraktam mind3 helyre, hogy aki csak az egyiket olvassa, az is viduljon egyet :D


hétf. szept. 12, 2005 9:44
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
Budapesti Erotika Kiállítás:
Időpont: 2005. szept. 30 - okt. 2. Helyszin: Hungexpo "B" csarnok


hétf. szept. 12, 2005 9:39
Profil Privát üzenet küldése
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
sutszi írta:
Más:
Most volt Pécsen az Erotika Expo....
Volt egy olyan rész ahol betekintés nyertek a látogatók a kulisszatitkokba...
Lehet hogy csak én néztem el, de az ilyen rendezvényeket hol "haranhozzák" be :?:

2001-ben vagy 2002-ben voltam egy ilyenen Budapesten; ott sajnos élőben nem ment a dolog (legalábbis amikor ott voltunk az akkori kedvesemmel), viszont töménytelen mennyiségben lehetett kapni mindenféle kütyüt, meg rohangáltak a (majdnem) meztelen lányok mindenfelé :) Azt hiszem, egy weboldalon levő reklám hívta fel rá a figyelmem...


hétf. szept. 12, 2005 9:07
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Tényleg nem akarlak idegesíteni, de láttam képeket egy szétszedett APC szünetmentesről az olcsóbb kategóriából (a nem sinusosok közül), aminek a "védett" csatlakozója egyszerűen át volt kötve a hálózatira odabent...
Általános megoldás más gyártóknál is az olcsóbb típusoknál. :roll:

Üdv!


vas. szept. 11, 2005 23:39
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
McLaca írta:
Vagy csak így mindenki őket fogja venni, az a pár káreset meg, amikor egy PC tönkremegy villám miatt, bőven belefér :D

Üdv!


Ez is benne van, igen... De azért remélem, hogy nem egy üres dobozt kaptam aksival, hanem tényleg van benne valami védelem :D (Meg azért sima elosztónak drága lenne 9e Ft-ért, amikor még anno vettem... Egy biztosíték meg 5 aljzat önmagában nem kerül ennyibe :D)


vas. szept. 11, 2005 21:19
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Vagy csak így mindenki őket fogja venni, az a pár káreset meg, amikor egy PC tönkremegy villám miatt, bőven belefér :D

Üdv!


vas. szept. 11, 2005 21:03
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
sutszi írta:
Ha megtéríti a károdat akkor az nagyon tuti.


Lehet, hogy bíznak a hardvereik minőségében. ;) Bár az APC-ről én sem hallottam rosszat és a személyes tapasztalataim alapján is csak a legjobbakat tudom elmondani a cégről (beleértve az ügyfélszolgálatot is).


vas. szept. 11, 2005 20:25
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
sutszi írta:
Dester írta:
Itthon addig semmi gáz nem volt, a gép is ment folyamatosan. Bár azért remélem adott esetben vagy az elosztó, vagy az UPS megmentette volna a gépet. :)

Szerencséd volt.
Azért én is kiváncsi lettem volna hogy ellenkező esetben mi történt volna


Elmondom én Neked. Ha ezen a kettős védelmen átmegy a villám (úgy, hogy bizonyítottan működtek, amikor a villám becsapott), akkor az APC megtéríti a káromat, mivel az UPS árában biztosítás is van. Mondjuk ehhez persze nem kell kettős védelem, az UPS is elég, de nekem először volt túlfeszvédős elosztóm, aztán vettem hozzá a szünetmentest. Ettől függetlenül megtartottam persze az elosztót is. Lehet, hogy paranoiás vagyok, de nyugodtabban alszom így.


vas. szept. 11, 2005 19:01
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Sy írta:
Dester írta:
OFF: És miért kellett ezt a vicccsomagot két helyre is elküldeni? :?:

Három, mert a mobilban is benne van ;)


Ennyit Árpy hozzászólásainak a számáról. :)

Más: tegnap iszonyatos vihar volt a környéken. Én épp barátnőmnél aludtam Mindszenten, de nagyon durva tombolás volt. Az egyik villám 1-2 házzal arrébb csapott le. Nem vagyok félős, de akkor azért hirtelen majd berosáltam, akkorát csattant... Vásárhelyen is volt persze vihar. A mérleg mostanáig:
1. barátnőm gépében a valószínűleg a hálókártya adta meg magát. Ki volt húzva minden a hálózatról, csak épp az UTP kábelről feledkeztünk el. Az a kábel pedig a tetőn lévő mikrós adó-vevőbe fut be. Tegnap még ment minden, ma már a LED-ek se működnek a kártyán, és habár a Win szerint rendben van minden, még a kábelt se érzékeli.
2. A barátnőmék háza körül 4 házban okozott károkat a villámok. (Szerintem leginkább az az egy.) Csak az egyik házban három TV és egy videó ment gallyra. (Amiről tudunk.)
3. Ismerősnél Vásárhelyen az alaplapon halt meg a PS/2 egérport. Javasoltam nekik egy USB-s rágcsáló megvételét... (Miután minden más működik, csak az az egy port halt be.)

Itthon addig semmi gáz nem volt, a gép is ment folyamatosan. Bár azért remélem adott esetben vagy az elosztó, vagy az UPS megmentette volna a gépet. :)


vas. szept. 11, 2005 18:22
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1512
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
Fény derült a Coca-Cola titkos receptjére:
Kép
:D


vas. szept. 11, 2005 16:17
Profil Privát üzenet küldése
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Dester írta:
OFF: És miért kellett ezt a vicccsomagot két helyre is elküldeni? :?:

Három, mert a mobilban is benne van ;)


szomb. szept. 10, 2005 22:31
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
OFF: És miért kellett ezt a vicccsomagot két helyre is elküldeni? :?:


szomb. szept. 10, 2005 18:14
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
- Jössz gruppenszexelni?
- Megyek! Ki lesz ott?
- Én, te, meg a feleséged...

Egy középvezető hajótörést szenved egy lakatlan szigeten. Fél évet eléldegél kókuszon és kókusztejen, és egész nap a tengert kémleli. Egyszer csak egy
csónakban kiköt egy gyönyörű nő. A pasi megörül:
- Remek, végre valaki megmentett!!!
- Sajnos én is csak egy hajótörött vagyok, a sziget túlsó felén lakom.
- Milyen szerencsés, hogy a csónakkal jutott el a szigetre, talán megpróbálhatnánk eljutni innen.
- Nos a csónakot én építettem, bambuszból, háncsból és levelekből. Ahogy a nap járásából és a csillagokból kiszámítottam, legalább 2 hétre vagyunk a
legközelebbi lakott szárazföldtől, és ennyi ivóvíz nem fér a csónakba. Nincs kedve átjönni hozzám? Biztos régen volt már társasága. Át is eveznek a sziget másik felére. A tag teljesen le van nyűgözve, kikövezett út vezet egy csodalatos bungalóhoz.
- Iszik valamit? - kerdezi a nő.
- Köszönöm nem, elegem van a kókusztejből.
- Ugyan! Van egy saját lepárlóm. Egy Martinit?
A férfi teljesen döbbenten ül és kortyolgatja a Martinit.
- Gondolom szívesen megborotválkozna, amíg én átöltözöm. A középvezető szó nélkül átmegy a fürdőszobába, ahol két kiélezett kagylót talál. Mire
megborotválkozik, a nő mindössze néhány liánba öltözötten fogadja:
- Gondolom, régóta egyedül van... - simítja hátra hosszú haját a nő.
- Igen. - feleli bizonytalanul a férfi.
- És biztosan szeretne olyasmit csinálni, amit már régen nem tehetett.....
- NEM mondja komolyan!!! Megnézhetem az e-mailjeimet ?!!!

A kutya eltéved a szafarin. bóklászik, nem találja a gazdáját, egyszer csak látja, hogy közeledik felé egy leopárd. para 1000-rel, hogy most tuti felfalja a leopárd, mikor meglát maga mellett egy rakás csontot. elkezdi az egyiket rágcsálni, közben titkon figyeli a leopárdot és mikor az már közel van, jó hangosan megszólal:
- De finom volt ez a leopárd, szívesen megennék még egyet, ha lenne itt!
A leopárdon meg para indul, ilyedtében felmászik a legközelebbi fára. leül a majom mellé, aki végig nézte az egész szitut. Gondolja magában a majom, hogy most bevágódik a leopárdnál, és elmeséli hogy mekkorát linkelt a kutya. Na OK, mondja a leopárd, gyere elkapjuk ezt a szemét dögöt.
Lemásznak a fáról, a majom felül a leopárd hátára, elindulnak a kutya felé, aki ezt észre veszi és irgalmatlanul elkezd agytornázni, hogy mit tegyen. Szeme sarkából észreveszi, hogy már jó közel van a leopárd a majommal a hátán, ekkor megint elkiáltja magát:
- Azt a k***a majmot már vagy fél órája elküldtem leopárdért, igazán megjöhetne már.


szomb. szept. 10, 2005 10:49
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Zsivaagoo írta:
Sy írta:
Zsivaagoo :D Éppen az adminban irogattam a cenzúrarészt, hogy ne legyen több két R-es terázás, azért írtam be, hihetetlen, hogy ezalatt a másfél perc alatt le tudtál csapni rá :lol:


Sikerült kihasználni azt a statisztikailag elenyésző esélyt. :wink:


Viszont statisztikailag igen nagy volt az esély, hogyha valaki ki tudja használni ezt a statisztikai elenyésző esélyt, akkor az TE leszel !-D


csüt. szept. 08, 2005 8:47
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 779
Tartózkodási hely: Még mindig a bőrömben.
Hozzászólás 
Sy írta:
Zsivaagoo :D Éppen az adminban irogattam a cenzúrarészt, hogy ne legyen több két R-es terázás, azért írtam be, hihetetlen, hogy ezalatt a másfél perc alatt le tudtál csapni rá :lol:


Sikerült kihasználni azt a statisztikailag elenyésző esélyt. :wink:


csüt. szept. 08, 2005 8:23
Profil Privát üzenet küldése
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Zsivaagoo írta:
Sy írta:
terabyte


Igen. A Terézia női név becézett formája. Példamondat:

"Ma este ne feküdj te rám, Terám." :lol:

Zsivaagoo :D Éppen az adminban irogattam a cenzúrarészt, hogy ne legyen több két R-es terázás, azért írtam be, hihetetlen, hogy ezalatt a másfél perc alatt le tudtál csapni rá :lol:

Sajnos egyébként unintelligens az admin, nem lehet vele szótöredékeket cserélgetni (tehát például nem tudom megcsinálni, hogy ahol terra van, ott tera legyen, csak úgy, hogy a terraflopból tera-t csinál ]:-< )


csüt. szept. 08, 2005 8:06
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 4538 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 91  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 33 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség