Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. ápr. 27, 2024 8:09



A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 3774 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76  Következő
Apró kérdések topicja 
Szerző Üzenet
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Marad a 9kbps, az előny a gyors adatátvitel és az egyidejű beszéd- és adatátvitel.

Üdv!


hétf. aug. 21, 2006 22:13
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Hálózaton belüli, 3G-s hálózatra kényszerített (már amelyik tudja) telefonok között a sima hanghívás jobb minőségű, mint ha ugyanaz a GSM-hálózaton keresztül menne? Vagy marad a ~9kbps és a 3G előnyét csak a videotelefonálásban és a horror árú adatletöltésben lehetne élvezni?

Mely 3G-s telefonokat lehet úgy beállítani, hogy csak a 3G-s hálón legyen fent?


hétf. aug. 21, 2006 20:02
Profil Privát üzenet küldése
bugvadász
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 02, 2004 13:32
Hozzászólások: 4349
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
k_chris írta:
a fórum nem követi a nyari időszámítást? (DST)


Át lehet állítani (+2 legyen)


hétf. aug. 21, 2006 19:50
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 941
Hozzászólás 
a fórum nem követi a nyari időszámítást? (DST)


hétf. aug. 21, 2006 19:40
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 294
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Samsung D600-ra telepítettem Opera Mini-t és valamiért nem lehet vele böngészni (hálózati beállítás baja lehet). Egy profilbeállítást valaki tudna esetleg mondani? Voda előfizus vagyok, aktiválva minden. Wap, meg a géppel összekötve megy a net. Köszi előre is!


hétf. aug. 21, 2006 18:55
Profil Privát üzenet küldése
bugvadász
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 02, 2004 13:32
Hozzászólások: 4349
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
Néha én még ezeken kívül:
http://www.mobil.idnes.cz
http://www.mobilmania.cz

(Csak ezek csehek)


hétf. aug. 21, 2006 18:24
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
én ezeket szoktam még (meg pár másikat is még, de az nem fér bele a nyelvi kritériumaidba):

www.mobile-review.com/index-en.shtml (oroszul, és "szabad" fordításban angolul megjelenő hírek, tesztek)
www.gsmarena.com (adatlapok kereső és összehasonlító lehetőséggel, hírek és a www.mobilmania.cz tesztjeinek egy része angolul)
www.mobique.com (tesztek, hírek, adatlapok angolul, RSS)


hétf. aug. 21, 2006 16:58
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag

Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 18:07
Hozzászólások: 72
Hozzászólás Mobilos oldalak, tesztek, fórumok
Apró, csip-csup kérdésem lenne a szemfülesebb, gyakorlottabb forumozókhoz. Lentebb megadott oldalakon kivül, melyek azok amiket Ti érdekesnek találjátok, gyakran látogatjátok, netán ajánljátok a többieknek/nekem, mobilos témában. Legföképpen a tesztek miatt, függöen/függetlenül a márkától.
Elsösorban magyar, angol, német nyelveken.
(Valami ilyesmi formára gondoltam:)

1. Mobilport.hu
2. Mobilarena.hu
3. Terminal.hu
4. Nokiaprogramok.hu
5. USP-forum.de (rengeteg teszt, forum Siemensekröl, és Sony-Ericssonokról. Angolra fordítható a kezdölapon)
6. Modopo.com (csak Siemensekkel foglalkoznak. Fórum ill. Portál, német)
7. Idealo.de (német, webshopok gyüjteménye, árak miatt érdekes, ill piacon való megjelenés miatt. Nem csak telefon van)
8. areamobile.de (német, kevés teszt, viszont átfogó adatlap van minden készülékhez, képek. Legújabb 50 telefon különszedve)
9. handygemein.de (német, sok teszt, több márka)
10. telefon-treff.de (német fórum, minden márka)


hétf. aug. 21, 2006 16:43
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: vas. márc. 28, 2004 13:03
Hozzászólások: 528
Hozzászólás 
Átmenetileg kiemelem ezt a topikot, segítendő azon újoncokat, akik nem készségszinten kezelik a keresőt, valamint azok számára is, akik nem akarnak minden csip-csup ügyért új topikot nyitni.


hétf. aug. 21, 2006 8:55
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
joanadavis írta:
Köszi!

F500i-m van (hehhe : ) béke poraira), viszont nem ismeri fel a program. Vagy lehet, hogy "csak" a kábel rossz?


A telót gondolom egy SIM kártyával be is kapcsoltad, és esetleg, ha pin-t is kér, azt is beírtad ugye?
Mert SIM nélkül nem látják ezek a progik...

Ha így sem megy, akkor szervizkábellel, és szerviz progikkal még mindig van esély a dologra, és azzal még a JAVA is lementhető... 8)


szomb. máj. 13, 2006 21:45
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. dec. 29, 2004 21:01
Hozzászólások: 478
Tartózkodási hely: összeommlott világ
Hozzászólás 
Köszönöm szépen, Macika! :oops:


pén. máj. 12, 2006 20:17
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
skynet írta:
ha rákeresel arra, hogy
nokia communicator receive fax
a google-lal, látni fogod, hogy melyik communicator tud ilyet (ahogy néztem: 9300(i), 9500, 9210, 9110)
de van program pocketPC-re is, amihez csak annyi kell, hogy összekösd valamilyen telefonnal (BT-n vagy infrán).
ezekkel a telefonokkal tud faxolni:
http://www.bvrp.com/eng/products/pocket ... phones.pdf
ja, és itt a program lapja:
http://www.bvrp.com/eng/products/pocket ... ?nocount=1


Nagyon szépen köszönöm. Eddig talán nekem a Communicator felel meg a legjobban.
A Pocket PC megoldás nem olyan rossz ha van az embernek Fax száma, az a megoldás sem rossz, csak én nem szerettem cipelni mindenhova magammal a Pocket PC-t.


pén. máj. 12, 2006 20:01
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Az én FAX problémámra nincs megoldás. Abban erősítsetek meg legalábbm, hogy a Nokia 9300i és 9500 tudja ezt a dolgot illetve a korábbi communicatorok is (jól tudom?).


pén. máj. 12, 2006 16:17
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
joanadavis írta:
Köszi!

F500i-m van (hehhe : ) béke poraira), viszont nem ismeri fel a program. Vagy lehet, hogy "csak" a kábel rossz?
HA nem ismeri fel a progi, akkor 2 lehetőség van.

1. a kábel rossz.
2. nemcsak a kijelző sérült.


pén. máj. 12, 2006 15:12
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. dec. 29, 2004 21:01
Hozzászólások: 478
Tartózkodási hely: összeommlott világ
Hozzászólás 
Köszi!

F500i-m van (hehhe : ) béke poraira), viszont nem ismeri fel a program. Vagy lehet, hogy "csak" a kábel rossz?


pén. máj. 12, 2006 14:42
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
joanadavis írta:
Nekem is van kérdésem! :)

Mégpedig kettő. Az egyik egy teljes adatmentésre vonatkozik olyan telefonról (SE), aminek nem működik a kijelzője : D (ne kérdezzétek...) (tehát: jegyzetek, naptábejegyzések, telefonszámok, sms-ek, sablonok (jaja...), képek-hangok, videók, esetleg java, bár az necces, tudom. a többi is. tudom, tudom...)
Szóval hogy lehetne, van-e, aki vállalja és hogy mennyiért?
Az hogy SE, az elég tág dolog.

Mindenesetre ha elhozod én megcsinálom szívesen.
De ha van hozzá használható, netalán gyári adatkábeled, akkor Te magad is meg tudod csinálni, csak egy MyPhoneExplorer kell hozzá. Az meg letölthető elég sok helyről.


pén. máj. 12, 2006 14:17
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. dec. 29, 2004 21:01
Hozzászólások: 478
Tartózkodási hely: összeommlott világ
Hozzászólás 
Nekem is van kérdésem! :)

Mégpedig kettő. Az egyik egy teljes adatmentésre vonatkozik olyan telefonról (SE), aminek nem működik a kijelzője : D (ne kérdezzétek...) (tehát: jegyzetek, naptábejegyzések, telefonszámok, sms-ek, sablonok (jaja...), képek-hangok, videók, esetleg java, bár az necces, tudom. a többi is. tudom, tudom...)
Szóval hogy lehetne, van-e, aki vállalja és hogy mennyiért?

A másik kérdés pedig hogy szerintetek honnan/hogyan tehetnék szert Motorola A1200-ra? (nem pénzkérdés, arról mást faggatok : )) És nem ppcom : )

Köszi előre is


pén. máj. 12, 2006 13:45
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. dec. 15, 2005 19:07
Hozzászólások: 20
Hozzászólás 
Sziasztok!

Tud valaki egy olyan honlapot, amin mindent leirnak a SIM kartyak felepiteserol es mukodeserol, lehetoseg szerint magyar nyelven, vagy esetleg angolul?

Es koszi mindenkinek a korabbi kerdesemre adott valaszokat! :-)

P


pén. máj. 12, 2006 13:18
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
T68m írta:
Vizsla írta:
Vodafone Mail - e-mailben érkezik a fax. Kell ennél jobb megoldás?


egy vodagyülölőnek? :lol:


:oops:

Igaz, nem a szívem csücske a Vodafone, sokat szemvedtem mellette. Viszotn ez a fax megoldásaát azóta is visszasírom, példaértékű, valahogy így kellene működni a faxnak a XXI. században. Panaszkodtam is egy párszor már a kapcsolattartómnak, hogy csináljanak már valamit, mert ez katasztrófa nálluk.


csüt. máj. 11, 2006 17:15
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
T68m írta:
egy vodagyülölőnek? :lol:
Úgy gondoltam kegyelemdöfésnek megteszi, néhány zsák fagyott krumpli mellé 8) .


szer. máj. 10, 2006 22:23
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Soockit írta:
Londelmor írta:
Symbian S60-ra van faxprogram, bár én nem próbáltam. mindenesetre azokból a telókból nagyobb a választék, és olcsóbbak, mint a Nokia kommunikátorai.
gondolom van wm-es telefonra is, de annak most hirtelen nem tudom hol lehet utánanézni.

meg mintha kéne ehhez szolgáltatói részrõl is valami fax dolgot megrendelni.


Éppen ez a lényeg, hogy inkább veszek egy ilyen készüléket és akkor nem kell foglalkoznom a faxszámmal, olcsóbb is, és nem kell megadnom mindenkinek még egy számot. Úgy is a rendes számom könnyen megjegyezhetõ!
Köszönöm a hozzászólást amúgy.

Üdv.: Soockit


attól még ugyanúgy kell a faxszám.


szer. máj. 10, 2006 22:19
Profil Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Vizsla írta:
Vodafone Mail - e-mailben érkezik a fax. Kell ennél jobb megoldás?


egy vodagyülölőnek? :lol:


szer. máj. 10, 2006 22:17
Profil Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Vodafone Mail - e-mailben érkezik a fax. Kell ennél jobb megoldás?


szer. máj. 10, 2006 19:04
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Senki?


szer. máj. 10, 2006 17:21
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Londelmor írta:
Symbian S60-ra van faxprogram, bár én nem próbáltam. mindenesetre azokból a telókból nagyobb a választék, és olcsóbbak, mint a Nokia kommunikátorai.
gondolom van wm-es telefonra is, de annak most hirtelen nem tudom hol lehet utánanézni.

meg mintha kéne ehhez szolgáltatói részről is valami fax dolgot megrendelni.


Nah nekem éppen az a lényeg, hogy a nagy ritkán kapott faxot egyből tudja fogadni és kezelni, sőt olvasni is a készülék. T-mobile-nál sajnos a faxszám nincs olyan szépen és jól megoldva, mint a Vodafone-nál.
Ha elvileg a készülék ugyan úgy működik mint egy hagyományos telefonnál, hogy fax is akkor ha érkezik egy fax hívás akkor fogadja a hívást és lekezeli, hogy az fax.
Éppen ez a lényeg, hogy inkább veszek egy ilyen készüléket és akkor nem kell foglalkoznom a faxszámmal, olcsóbb is, és nem kell megadnom mindenkinek még egy számot. Úgy is a rendes számom könnyen megjegyezhető!
Köszönöm a hozzászólást amúgy.

Üdv.: Soockit


kedd máj. 09, 2006 20:20
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
Symbian S60-ra van faxprogram, bár én nem próbáltam. mindenesetre azokból a telókból nagyobb a választék, és olcsóbbak, mint a Nokia kommunikátorai.
gondolom van wm-es telefonra is, de annak most hirtelen nem tudom hol lehet utánanézni.

meg mintha kéne ehhez szolgáltatói részről is valami fax dolgot megrendelni.


kedd máj. 09, 2006 20:10
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás Re: Fax fogadása
Soockit írta:
Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy melyek azok a telefonok amelyekkel lehet egyszerűen faxot fogadni. Gondolok itt okos telefonokra, amikkel ez megoldható. Ha jól tudom erre képes pl. a Nokia 9300(i), 9500. Más készülékek esetleg?


Senki? Nem akarok külön topicot nyitni most erre. Elég ha itt válaszoltok nekem :)


kedd máj. 09, 2006 20:01
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás Fax fogadása
Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy melyek azok a telefonok amelyekkel lehet egyszerűen faxot fogadni. Gondolok itt okos telefonokra, amikkel ez megoldható. Ha jól tudom erre képes pl. a Nokia 9300(i), 9500. Más készülékek esetleg?


kedd máj. 09, 2006 15:17
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
nekem mindenesetre azt írták, hogy szoftver upgrade-et nem csinálnak. mondjuk nekem nem is kifejezetten újabb szoft kéne a készülére, hanem másik nyelvű, de így elég reménytelen... :(


hétf. máj. 08, 2006 7:55
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Londelmor írta:
van itt a fórumon olyan, aki képes lenne új/másik szoftvert rátölteni egy Panasonic X700-as telefonra?
próbálkoztam a Panasonic szervizben, de ott azt mondták, hogy már csak garanciális javításokkal foglalkoznak, mivel a cég kivonult az európai (GSM) mobilpiacról.


Akkor kérdezd meg tőlük, hogy a voda miért árulja még mindig a f.s telóikat... :?

Egyébként, ha jól tudom, akkor 5 évig kötelesek minden szervizelést megoldani az általuk eladott telókon, ha garis, akkor ingyen, ha nem, akkor meg pénzért...


vas. máj. 07, 2006 22:32
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
van itt a fórumon olyan, aki képes lenne új/másik szoftvert rátölteni egy Panasonic X700-as telefonra?
próbálkoztam a Panasonic szervizben, de ott azt mondták, hogy már csak garanciális javításokkal foglalkoznak, mivel a cég kivonult az európai (GSM) mobilpiacról.


vas. máj. 07, 2006 18:27
Profil Privát üzenet küldése ICQ
vas-tag

Csatlakozott: pén. máj. 05, 2006 9:34
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Sziasztok! Most kaptam egy SL75-t, de valamiért kitörlődött belőle a T9. Eredetileg alapból azt ajánlotta fel üzenetíráskor. Hiába állítom be a beviteli nyelvnél a magyar T9-et, azt írja ki, hogy a file nem található.
Tudna valaki segíteni, hogy tudnám újra rátelepíteni? Köszönöm!


pén. máj. 05, 2006 10:08
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 29, 2004 13:49
Hozzászólások: 342
Hozzászólás 
Dannyboy: köszönöm az értékelést!
Valószínűleg maradok a 6630-nál.


pén. máj. 05, 2006 9:56
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. márc. 11, 2006 17:49
Hozzászólások: 340
Hozzászólás 
guni. írta:
Hát amire jelen pillanatban esélyed van újonnan: 5140i, M65, ME75

Egyébként gyorsan összeszámoltam mindent és 13 jutott az eszembe... De ez a lehető legnagyobb jóindulattal, szóval a 11 még akár soknak is mondható.

Guni

Az az igazság, hogy nem nekem kellene, mert én nagyon tudok vigyázni a telefonomra és teljesen meg is vagyok elégedve vele(W800).
A páromnak volna jó egy ilyen készülék, én a Siemens ME75-re vagy a Nokia 5140-re gondoltam(csak telefonálna vele,SMS-t is csak minden szökőévben ír) persze ha neki is tetszik.
Egyébként a 6310i mennyire strapabíró?Az tetszene neki de nem lehet újat kapni.

Még valami.Hogy lehetne amr csengőhangot mid v. mmf kiterjesztésűre változtatni :?:


pén. máj. 05, 2006 9:14
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
Atos írta:
Szerintetek érdemes lenne lecserélni egy N6630-ast egy SE P900-asra?
Mik a fő különbségek? (azt tudom, hogy a P900-on UIQ fut, érintőképernyős, stb)
A 6630-ashoz rengeteg progi, játék van, nagyon jól ki lehet használni. Az UIQ mennyivel bonyolultabb, milyen a program ellátottsága? Mik a pozitívumai, negatívumai?
Olyanok hozzászólását (is) várom, akiknek volt dolguk mindkét platformmal, össze tudják hasonlítani!
Köszönöm!


Én 6600-át használtam 6630 helyett, de a P900 stimmel. A kijelzője hatalmas a P900-nak, ez nem is vitás. Gyönyörűen fut mindkettőn az opera mini, mondanom sem kell, hogy az SE élvezet volt netezni vele. Engem bosszantott, hogy napi használatban a P900-zal több gond volt, mint a Nokiával. Értem ezalatt azt, hogy a gyári tok, amit hozzáadtak állandóan leesett a szíjamról, ezért többször repült tokban a teló a földre. Sokszor csinált olyat, hogy sötét háttér mellett kirakta az órá középre és onnantól sehova tovább, magyarul ki-bekapcs segített csak rajta. Sokat bosszankodtam a bluetooth miatt is: amíg az "ócska" 6310i-m minden létező eszközt megtalált, az SE általában egyet sem. Mindig őrá kellett rákeresni és csak úgy lehetett kapcsolatot létesíteni. Akadt gondom a szinkronizációval is: a szoftver létrehozta azt az állapotot az outlookomban, mint ami a telefonban volt. Mondanom sem kell, hogy a telefon üres volt... néhány idegsejtem elpusztult, kb. 400 számomat törölte ki az outlookból. Elhagytam továbbá a ceruzáját is, erről persze nem a teló tehet. Lehet hozzá szerencsére kapni, tehát ez nem gond.
A 6600 akksi szempontjából gyengébb, átlagos használat mellett 1 nap volt a készenléti ideje. A szoftvere lassú volt, bár ezen egy szoft. frissítés elég sokat segített. Tökéletes nem lett, de gyorsabb lett, mint volt. Sokszor előfordult vele, hogy újraindult, miközben tárcsáztam. Ezekkel a hibáival együtt bizony jobban szerettem, mint a P900-at.

Remélem tudtam segíteni.


pén. máj. 05, 2006 8:17
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
gondolom azért ilyen kategóriából is van olyan, amit valami "noname" gyár csinál, kifejezetten céleszköz, tehát terepre szánják, csak azt nem elsődlegesen szolgáltatók kínálatába, és a tömegeknek szánják.
a Panasonicnak is van egy Toughbook sorozata, strapabíró laptop kategóriában, de alig lehet kapni valahol, és marha drága.


pén. máj. 05, 2006 8:11
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Hát amire jelen pillanatban esélyed van újonnan: 5140i, M65, ME75

Egyébként gyorsan összeszámoltam mindent és 13 jutott az eszembe... De ez a lehető legnagyobb jóindulattal, szóval a 11 még akár soknak is mondható.

Guni


pén. máj. 05, 2006 5:09
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
erz írta:
Köszi :!:
Mindössze 11 ilyen készüléket talált.
Ezekből ma kapható (újonnan) 2-3 talán...


pén. máj. 05, 2006 0:21
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 29, 2004 13:49
Hozzászólások: 342
Hozzászólás 
Szerintetek érdemes lenne lecserélni egy N6630-ast egy SE P900-asra?
Mik a fő különbségek? (azt tudom, hogy a P900-on UIQ fut, érintőképernyős, stb)
A 6630-ashoz rengeteg progi, játék van, nagyon jól ki lehet használni. Az UIQ mennyivel bonyolultabb, milyen a program ellátottsága? Mik a pozitívumai, negatívumai?
Olyanok hozzászólását (is) várom, akiknek volt dolguk mindkét platformmal, össze tudják hasonlítani!
Köszönöm!


csüt. máj. 04, 2006 22:36
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
hát igen, nem viszik túlzásba a gyártók. én úgy tudom, hogy hétköznapi eladásra csak az Ericsson gyátott ilyet, de az régen volt, az utóbbi időben pedig már csak a Siemens, és a Nokia, egy-egy modellt.


csüt. máj. 04, 2006 21:17
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: szomb. márc. 11, 2006 17:49
Hozzászólások: 340
Hozzászólás 
Köszi :!:
Mindössze 11 ilyen készüléket talált.


csüt. máj. 04, 2006 20:17
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
erz írta:
Valaki tudna-e mondani egy olyan telefonos portált ahol direkt meg lehet keresni az ütés, csepp és porálló, vagyis "outdoor" telefonokat :?:

ezen az oldalon ha minden mezőt üresen hagysz a keresésnél, csak alulra a "Free text" mezőbe írod be, hogy "water", vagy "dust", vagy "shock", vagy "durability", akkor ilyen tulajdonságokkal rendelkező telefonokat fog neked találni. de nincs olyan sok (az adatbázisukban) ezekből.


csüt. máj. 04, 2006 19:12
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: szomb. márc. 11, 2006 17:49
Hozzászólások: 340
Hozzászólás 
Valaki tudna-e mondani egy olyan telefonos portált ahol direkt meg lehet keresni az ütés, csepp és porálló, vagyis "outdoor" telefonokat :?:


csüt. máj. 04, 2006 19:06
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Hámá hogyne lenne itt mindenki telefon guru :P :D
Próbáld meg a telcsi topicjában, ott többen nézik valószínűleg olyanok, akiknek ilyen telcsijük van. Sőt lehet, másnak is volt már ilyen baja, ami talán meg is lett oldva azóta ;)


szer. máj. 03, 2006 21:21
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 11, 2004 12:07
Hozzászólások: 41
Tartózkodási hely: Kaposvár
Hozzászólás 
TZsolt írta:
A nokia6600-ra telepített profimailban beállítottam az eddigi mailom mellé a gmailt is. De a felcsatlakozáskor a következőt kérdi:

Idézet:
Az oldalról küldött tanúsítvány nem megbízható. Folytatja?


Itt természetesen a folytatást választom, és le is tölti a mailokat. De így automatikusan nem tölti le a beállított időközönként a mailt, csak ha minden egyes alkalommal manuálisan jóváhagyom.

A kérdés az lenne, hogyan kell a tanúsítványt feltelepíteni a 6600 telóra, mert a beállításokban, a tanúsítványkezelőben nincs telepítési lehetőség?!


Ennyi telefonguru, és senki sem tud segíteni?

(Lehet, hogy nem is guruk :))


szer. máj. 03, 2006 17:33
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 11, 2004 12:07
Hozzászólások: 41
Tartózkodási hely: Kaposvár
Hozzászólás 
A nokia6600-ra telepített profimailban beállítottam az eddigi mailom mellé a gmailt is. De a felcsatlakozáskor a következőt kérdi:

Idézet:
Az oldalról küldött tanúsítvány nem megbízható. Folytatja?


Itt természetesen a folytatást választom, és le is tölti a mailokat. De így automatikusan nem tölti le a beállított időközönként a mailt, csak ha minden egyes alkalommal manuálisan jóváhagyom.

A kérdés az lenne, hogyan kell a tanúsítványt feltelepíteni a 6600 telóra, mert a beállításokban, a tanúsítványkezelőben nincs telepítési lehetőség?!


hétf. máj. 01, 2006 13:45
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 158
Tartózkodási hely: fotel
Hozzászólás 
Macika írta:
Átdolgozták a polifonikus telók csengőhangjait, szinte semmit sem hagytak meg a régi, kedvelt hangokból.


Nem feltétlenül eredeti kell. Utángyártott :lol: tick-tick-el sem találkoztatok?


szomb. ápr. 29, 2006 19:02
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
ajani írta:
Nem tudjátok, hogy létezik-e a régi nokiás tick-tick csengőhang polifónikus formában?
Köszi

Fónia, de fonikus.

Ez az, amit EGYETLEN szolgáltató sem tud/használ jól, valamiért mindenki a hosszú o-s verziót erőlteti.
Mint a szerviz. Pedig helyesen szerviz.

Szóval.
Átdolgozták a polifonikus telók csengőhangjait, szinte semmit sem hagytak meg a régi, kedvelt hangokból.


szomb. ápr. 29, 2006 17:09
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 158
Tartózkodási hely: fotel
Hozzászólás 
Nem tudjátok, hogy létezik-e a régi nokiás tick-tick csengőhang polifónikus formában?
Köszi


szomb. ápr. 29, 2006 16:49
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Vizsla írta:
Az pedig hab lesz a tortán, ha a 1110-est MMS-re bírja :D.
Na hát az meg a másik...


szomb. ápr. 29, 2006 5:00
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.   [ 3774 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 29 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség