Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: vas. ápr. 28, 2024 13:06



Hozzászólás a témához  [ 1824 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37  Következő
*A MAGYARÍTÁS TITKAI* - Nokia BB5 online firmware frissítés 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Telefonra antivirust NEEE!!

Persze lehet, ha szereted a megtelő memóriát, lassú működést... de tök felesleges.


vas. okt. 01, 2006 11:19
Profil ICQ
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
GELLÉRT FITNESS STÚDIÓ írta:
Egyébként sehogy sem boldogulok a frissítéssel..le van töltve a gépre,a telefonon a Nokia PC Suite..összedugtam + minden..aztán igazából nem történt semmi..


Nekem E61-gyel elsőre sikerült frissíteni, bár kicsit szórakozni kellett az usb kábellel, mert nem mindegyik porton ismerte fel a telót. Ez valszeg az én gépem baja, illetve nem jöttem még rá. Ha elindítod a programot, akkor automatikusan fel kell ismernie a telót, aztán gyakorlatilag a next gombokat nyomogatva fel is frissíti, vagy kiírja, hogy a legfrissebb van a telefonon, szeretnéd-e refreshelni (de szép magyar szó :) ) Ha már az elején elveszel, akkor alapjaiban keresd a problémát. Ha jól emlékszem valamelyik (talán ebben) topikban leírtam pontról pontra a szoftverfrissítés lépéseit. 2 telefonon teszteltem, az egyik felfrissült, a másikra kiírta, hogy a legfrissebb van rajta.

GELLÉRT FITNESS STÚDIÓ írta:
érdemes a Nokia 6680-asra antivírust telepíteni?és ha igen,milyent..tudom visszaélek a türelmetekkel.. 8) köszönöm!

Ezt inkább a teló topikjába tedd fel, mert azt azok olvassák, akiknek van/volt ilyen telefonjuk és nem biztos, hogy ebbe a topikba belenéznek. :wink:


vas. okt. 01, 2006 10:04
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. szept. 14, 2006 19:49
Hozzászólások: 39
Tartózkodási hely: EDZŐTEREM
Hozzászólás 
Sziasztok...megnyugodtam,nem csak én vagyok ilyen ügyetlen
..de hál istennek mást is hajt a kiváncsiság! :lol:
Egyébként sehogy sem boldogulok a frissítéssel..le van töltve a gépre,a telefonon a Nokia PC Suite..összedugtam + minden..aztán igazából nem történt semmi..érdemes a Nokia 6680-asra antivírust telepíteni?és ha igen,milyent..tudom visszaélek a türelmetekkel.. 8) köszönöm!


vas. okt. 01, 2006 5:55
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 20, 2006 19:58
Hozzászólások: 92
Tartózkodási hely: Győr
Hozzászólás Témák
Hi! Mit jelent az amikoe egyes témák telepítésénél azt írja ki a telefony,hogy Series60 scalableskin support szükséges :?:


hétf. szept. 25, 2006 12:24
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: vas. márc. 28, 2004 13:03
Hozzászólások: 528
Hozzászólás 
lizakd írta:
És helyileg hol tartózkodik Macika és Ákoska? És anyagilag mivel járna, hogy ha Ti segítenétek nekem ebben a dologban?


Szerintem erre való a pü.


pén. szept. 22, 2006 10:06
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 20, 2006 19:58
Hozzászólások: 92
Tartózkodási hely: Győr
Hozzászólás 
És helyileg hol tartózkodik Macika és Ákoska? És anyagilag mivel járna, hogy ha Ti segítenétek nekem ebben a dologban?


pén. szept. 22, 2006 8:25
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
skynet írta:
nem lehet, hogy a tmobile-os szoftverek között az elérhető legújabb nem 6 pont akármennyi, hanem régebbi?
De, lehet.

Akkor így marad, vagy elhozza hozzám. Vagy Ákoskához...


csüt. szept. 21, 2006 22:10
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 20, 2006 19:58
Hozzászólások: 92
Tartózkodási hely: Győr
Hozzászólás 
Hát pedig nem nagyon akar müxeni! Most rajta van az 5-ös de mikor frissíteni akarom akkor azt írja,hogy ez az elérhető legfrissebb ill azt lehet újra rátenni! :!:


csüt. szept. 21, 2006 19:17
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
lizakd írta:
Az nem volt gond nekem mikor a 3....... ról az 5....... ra frissítet maradt benne magyar nyelv! Ugyanis magyar t-mobilos habár frissítés után angolul indult a teló aztán utána kellet át állítani! Most még azzal próbálkozok, hogy sikerül-e 6... -ra frissíten!
Valószínűleg fog sikerülni.


csüt. szept. 21, 2006 17:34
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 20, 2006 19:58
Hozzászólások: 92
Tartózkodási hely: Győr
Hozzászólás 
Az nem volt gond nekem mikor a 3....... ról az 5....... ra frissítet maradt benne magyar nyelv! Ugyanis magyar t-mobilos habár frissítés után angolul indult a teló aztán utána kellet át állítani! Most még azzal próbálkozok, hogy sikerül-e 6... -ra frissíten!


csüt. szept. 21, 2006 15:13
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
lizakd írta:
És ez honnan érhető el? Vagy ezt is megtalálja a nokiás frissitő progi!
Automatikusan a beprogramozott legfrissebbet teszi fel. De vigyázni kell, mert a teló származási helye szerinti nyelvi csomaggal!


csüt. szept. 21, 2006 13:35
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 29, 2004 13:49
Hozzászólások: 342
Hozzászólás 
Nekem 6630-ra a 6-ost tette fel (külföldi import készülék).


csüt. szept. 21, 2006 13:03
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 20, 2006 19:58
Hozzászólások: 92
Tartózkodási hely: Győr
Hozzászólás 
És ez honnan érhető el? Vagy ezt is megtalálja a nokiás frissitő progi!


csüt. szept. 21, 2006 12:34
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
6630_RM-1_dp_v_11.10_MCUSW6.050308_EURO

Ez a legfrissebb...


csüt. szept. 21, 2006 12:27
Profil ICQ
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás Re: 6630 update
lizakd írta:
Hi! Köszi a seggítséget sikerült! Most a 3.45.11 ről 5.03.08 ra frissített,de van ennél újabb is nem? 6. valami


Utóbbit talán Macika vagy Akoska tudná megerősíteni/cáfolni, bár én próbáltam frissíteni az N70-em, de kiírta, hogy a legfrissebb van rajta, szóval szerintem nincs rá újabb.


csüt. szept. 21, 2006 10:50
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 20, 2006 19:58
Hozzászólások: 92
Tartózkodási hely: Győr
Hozzászólás 6630 update
Hi! Köszi a seggítséget sikerült! Most a 3.45.11 ről 5.03.08 ra frissített,de van ennél újabb is nem? 6. valami


csüt. szept. 21, 2006 10:30
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
lizakd írta:
Nem tok angolul! Ugy, hogy ha nem nagy kérés akkor lépésről lépésre valaki írja le az egész menetét! (telon be vagy kikapcsolt állapotba kell,csak adatkábelt vag ya töltőt is bele kell dugni,sim legyen benne vagy nem memokártya stb..)


1, kapcsold be a telót teljesen nomrálisan, pin kód, stb.
2, dugd rá az usb kábelt és aztán a gépre
3, mindenfélét telepítget majd az xp
4, Indítsd el az előzőleg feltelepített Nokia Updatert
5, Ha megtalálja a megfelelő készüléket, akkor feltesz egy kérdést, hogy mindent lementettél-e. Ha igen, pipáld ki a felső sort.
6, Aztán semmihez ne nyúlj!
7, kiírja, ha készen van, húzd le a kábelt a telóról és kapcsold be.

Sok sikert.


csüt. szept. 21, 2006 9:48
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 20, 2006 19:58
Hozzászólások: 92
Tartózkodási hely: Győr
Hozzászólás 
Nem tok angolul! Ugy, hogy ha nem nagy kérés akkor lépésről lépésre valaki írja le az egész menetét! (telon be vagy kikapcsolt állapotba kell,csak adatkábelt vag ya töltőt is bele kell dugni,sim legyen benne vagy nem memokártya stb..)


csüt. szept. 21, 2006 9:36
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 20, 2006 19:58
Hozzászólások: 92
Tartózkodási hely: Győr
Hozzászólás Nokia 6630 update
Hi! Hogyan sikerült nektek frissíteni? Légyszi írja le lépésről lépésre valaki mert nekem nem akar sikerülni!!


csüt. szept. 21, 2006 9:29
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
"A Nokia szeptember elején tette elérhetővé az E70 típusjelzésű okostelefon új firmware-jét. Az E70-esüket frissíteni szándékozó felhasználók közül azonban többen is arról számoltak be, hogy az új szoftver telepítését követően a készüléküket többé már nem lehet működésre bírni.

A gyártó a felmerült problémákra reagálva azonnal eltávolította szerveiről a hibásnak bizonyult firmware-t és arra kérte a pórul járt felhasználókat, hogy telefonjuk ˝feltámasztása˝ érdekében fáradjanak be egy közeli Nokia márkaszervizbe, ahol is természetesen teljesen ingyen és bérmentve orvosolják a problémát. A rossz firmware-t telepített Nokia E70 tulajok pontos száma egyelőre ismeretlen."

forrás: http://www.terminal.hu/cikk.php?article_id=100733&ac=2

Innen járt már így valaki??


szer. szept. 20, 2006 15:47
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
GELLÉRT FITNESS STÚDIÓ írta:
oké..ezt itt csak azért kérdezetem,mert itt ragadtam...de ha gond,akkor majd megprobálom ott..
Köszönettel veszem. :)


hétf. szept. 18, 2006 16:33
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. szept. 14, 2006 19:49
Hozzászólások: 39
Tartózkodási hely: EDZŐTEREM
Hozzászólás 
oké..ezt itt csak azért kérdezetem,mert itt ragadtam...de ha gond,akkor majd megprobálom ott..


hétf. szept. 18, 2006 12:16
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. szept. 14, 2006 19:49
Hozzászólások: 39
Tartózkodási hely: EDZŐTEREM
Hozzászólás 
letöltöttem..ez tehát nem kóddal működik?mert kódos automatazár van a Nokián..csak azt bonyolult..
a névjegyzéknél lehet valamit variálni,hogy a címet,számot egyszerre mutassa?
esetleg az SMS számláló??
köszönöm..


hétf. szept. 18, 2006 11:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
GELLÉRT FITNESS STÚDIÓ írta:
Billentyűzár van..tehát lezárni,kinyitni manuálisan lehet..automata zát is van..de az csak a biztonsági kódos...én arra gondoltam,ami a Nokiákon általában van,hogy automatikusan lezár,és nem a a biztonsági kóddal kell kinyitni..


Ez még a legdrágább és legújab típusokban sincs benne. Egy egyszerű, netről tölthető ingyenes progival könnyen megoldható: Autolock, ezen beállíthatod, hogy hány másodperc múlva zárjon le. Én N70-en használom, teljesen jó.

Itt a link:
http://fuse.stc.cx/autolock/


hétf. szept. 18, 2006 9:46
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. szept. 14, 2006 19:49
Hozzászólások: 39
Tartózkodási hely: EDZŐTEREM
Hozzászólás 
Billentyűzár van..tehát lezárni,kinyitni manuálisan lehet..automata zát is van..de az csak a biztonsági kódos...én arra gondoltam,ami a Nokiákon általában van,hogy automatikusan lezár,és nem a a biztonsági kóddal kell kinyitni..


hétf. szept. 18, 2006 9:42
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
GELLÉRT FITNESS STÚDIÓ írta:
ezen a tipuson nem tudok róla,hogy lenne az a fajta automata billentyűzet,ami a 2 gombbal/Bal menü,*/működne..a többi symbion telefonon sem volt,csak utólagos szoftverrel lehetett rátölteni...


Automata billentyűzet egyetlen egy Symbian-os telefonon sincs - bármit is jelent ez.
Automata billentyűzet zár sincs! Arra ott van pl. a Best Key Locker progi, ami időzíthető is akár.
DE billentyűzet zár van, bal funkciógomb + * gomb: ha ez működik pl. a 6670-en, akkor mennie kell a 6680-on is!



És nick-et cserélni ildomos lenne. Szerintem. :wink:


hétf. szept. 18, 2006 9:17
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
hanky írta:
ezt tudom, de azt is tudom, hogy nálad az 5x elrontott unlockoknál is ez a helyzet.
Jaaa, igen, félreértettem... :)


vas. szept. 17, 2006 14:02
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Dannyboy írta:
Arra gondolsz, hogy esetleg kikapcsolja a telót, vagy széthúzza a kábelt? Azért minimális angol tudás szükséges ehhez a művelethez (is).
Vannak olyanok, akiknek ennek hiányában sincsenek gátlásaik. Nekik szól a x2 árképzés. :)


vas. szept. 17, 2006 14:00
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 512
Tartózkodási hely: biztos helyen...
Hozzászólás 
ezt tudom, de azt is tudom, hogy nálad az 5x elrontott unlockoknál is ez a helyzet.


vas. szept. 17, 2006 13:59
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
hanky írta:
azt, hogyha elcseszett telefont visznek oda hozzá, akkor dupla áron van a lockolás/sw frissítés, mint alapvetően :D
BB5-nél (merthogy most arról beszélgetünk) nem igazán van szó (un)lockról, mivel eddig senki a világon nem lépett még elő azzal hogy tudná nyitni őket.

A FW-frissítés viszont talált.


vas. szept. 17, 2006 13:58
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Igen, ilyesmi. És aztán az önérzete marha nehezen nyugszik bele, hogy házilag nem fogja tudni már megoldani.


vas. szept. 17, 2006 13:53
Profil ICQ
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
Akoska írta:
Azt, hogy akad olyan is, aki az egyértelmű utasítások elenére sem képes hibátlanul végrehajtani a frissítést és a teló egyéb eszközök nélkül már nem kelhető életre...


Arra gondolsz, hogy esetleg kikapcsolja a telót, vagy széthúzza a kábelt? Azért minimális angol tudás szükséges ehhez a művelethez (is).


vas. szept. 17, 2006 13:33
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 512
Tartózkodási hely: biztos helyen...
Hozzászólás 
azt, hogyha elcseszett telefont visznek oda hozzá, akkor dupla áron van a lockolás/sw frissítés, mint alapvetően :D


vas. szept. 17, 2006 13:25
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Azt, hogy akad olyan is, aki az egyértelmű utasítások ellenére sem képes hibátlanul végrehajtani a frissítést és a teló egyéb eszközök nélkül már nem kelhető életre...


vas. szept. 17, 2006 13:25
Profil ICQ
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
Macika írta:
És hát ne feledjük a balf.sz faktort sem, pár nappal a free home flash után már hozták az első megölt telót javításra. Szerencsére rutinmunka, csakhát 2x-es szorzóval számít, mintha egyből hozta volna saját okoskodás nélkül... :)


Ezalatt mit értesz?


vas. szept. 17, 2006 13:20
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Dannyboy írta:
Kipróbáltam a nálam lévő E61-en a frissítést: jelentem, tökéletesen sikerült. Ez bizony nagyon kényelmes megoldás, remélem minél több modell bekerül a frissíthető telók listájára.
Igen, és ha ügyesen, odafigyelve csinálják az emberek, akkor felkopik az állunk... ;)

Na de azért mégsem olyan nagy a gáz, mert vannak szép számmal sufniéknál vett készülékek, amelyeket rádugva a gyári frissítésre szépen visszaflashel eredeti - mondjuk török-német - nyelvre... ;)

És hát ne feledjük a balf.sz faktort sem, pár nappal a free home flash után már hozták az első megölt telót javításra. Szerencsére rutinmunka, csakhát 2x-es szorzóval számít, mintha egyből hozta volna saját okoskodás nélkül... :)


vas. szept. 17, 2006 13:13
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
GELLÉRT FITNESS STÚDIÓ írta:
nem szádékoztam felvágni vele...de miután már írtam,hogy mihez kell,úgy gondoltam az érdekli,milyen autóba kell..ha ennek olyan felhangja van,hogy felvágtam...elnézést,nem szokásom..további szép napot!
Még egyszer .nagyon örülök,hogy sikerült a Nokiát megjavítani....Köszönöm! :evil:
Gabriel írta a vegytisztát.
Kár, hogy nem vagy őszinte, na de ebből is hasznos infókat tudunk nyerni.

Szerinted az a kérdés, hogy "Ja, és MI AZ, AMIVEL szeretnéd BT-n működtetni?" az arra vonatkozott, hogy milyen típusú és milyen felszereltségű, milyen motorú autód van??? Ki a búbánatot érdekel???

Mert igaz, hogy leírtad, hogy 'MB C 220 CDI-ben működik', na de a kérdés rohadtul nem erre irányult, hanem arra (mintha nem érteted volna) hogy GYÁRI, az autógyár által beszerelt autós kihangosító, utólag berakott valamilyen BT-kihangosító, avagy csak egy egyszerű BT-füles a társ-készülék.

Hogy írtad volna? Ezt írtad: "...nem kapcsol át a blutussal az autóban az alapértelmezett üzemmódba..."

Bevallom, először kisilabizáltam, hogy a blutus az bluetooth (ha már fonetikusan, akkor blútúsz) akar lenni, mert először butusnak olvastam. :)
Aztán merült fel bennem a kérdés, hogy 'az autóban' az mit jelenthet. Gyári beszerelésű kihangosítót, utólagos beszerelésűt vagy valami mást.
Erre irányult volna a kérdésem...

Mindegy, hagyjuk.


vas. szept. 17, 2006 12:34
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
Kipróbáltam a nálam lévő E61-en a frissítést: jelentem, tökéletesen sikerült. Ez bizony nagyon kényelmes megoldás, remélem minél több modell bekerül a frissíthető telók listájára.


vas. szept. 17, 2006 11:31
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. szept. 14, 2006 19:49
Hozzászólások: 39
Tartózkodási hely: EDZŐTEREM
Hozzászólás 
nem szádékoztam felvágni vele...de miután már írtam,hogy mihez kell,úgy gondoltam az érdekli,milyen autóba kell..ha ennek olyan felhangja van,hogy felvágtam...elnézést,nem szokásom..további szép napot!
Még egyszer .nagyon örülök,hogy sikerült a Nokiát megjavítani....Köszönöm! :evil:


vas. szept. 17, 2006 11:13
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1349
Tartózkodási hely: Univerzum, második sarkon balra
Hozzászólás 
GELLÉRT FITNESS STÚDIÓ írta:
Miután megkérdezted,hogy hol kellene működnie a BT-nek ,erre válaszoltam..nem gondoltam ,hogy ott közönségesen válaszolnak,ahol,egy semmi vulgális szöveget nem tartalmazó hozzászólásra,ilyen választ Kapok...
Tudod, elég lett volna annyi, hogy "autós kihangosító", mert így eléggé "mernekemilyenmercimvanám!" felhangja volt az egésznek.


vas. szept. 17, 2006 10:40
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. szept. 14, 2006 19:49
Hozzászólások: 39
Tartózkodási hely: EDZŐTEREM
Hozzászólás 
Miután megkérdezted,hogy hol kellene működnie a BT-nek ,erre válaszoltam..nem gondoltam ,hogy ott közönségesen válaszolnak,ahol,egy semmi vulgális szöveget nem tartalmazó hozzászólásra,ilyen választ Kapok...lapozz vissza az első hozzászólásokra..:-(
a másik,val igaz,hogy most én voltam a hunyó,de eddig ez a funkció,nem működött eddig...hiábba állítottam be....
ezen a tipuson nem tudok róla,hogy lenne az a fajta automata billentyűzet,ami a 2 gombbal/Bal menü,*/működne..a többi symbion telefonon sem volt,csak utólagos szoftverrel lehetett rátölteni...
a 6650-est meg gondoltam,hátha sikerül életre kelteni ilyen távsegítséggel..nagyon szerettem...a Nokia szervizben nem is ismerték..az Erkelben..


vas. szept. 17, 2006 10:19
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 4:34
Hozzászólások: 2329
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Hozzászólás 
GELLÉRT FITNESS STÚDIÓ írta:
Egyébként egy MB C 220 CDI-ben működik a BT...
Jó éjt Mesterek... :idea:


Az én BT-m meg csak itt működik... sajna:(


vas. szept. 17, 2006 1:16
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Teljesen beizgultam! Oldjuk meg gyorsan a 6650-est is!

Jáccunkmá-jáccunkmá!


vas. szept. 17, 2006 0:13
Profil ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
skynet írta:
Macika írta:
guni. írta:
Mercedes-Benz C220 cdi, ha jól sejtem... 8)

Guni
Tudom én, de akkor most hová ****??? ;)


a GELLÉRT FITNESS STÚDIÓ elé :wink:
LOL :gigalol:

Guni


szomb. szept. 16, 2006 23:41
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
guni. írta:
Mercedes-Benz C220 cdi, ha jól sejtem... 8)

Guni
Tudom én, de akkor most hová ****??? ;)


szomb. szept. 16, 2006 21:28
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
GELLÉRT FITNESS STÚDIÓ írta:
Nokia 6650-es..ismeritek?Ennek is gondjai vannak,ez nem volt nálunk forgalomban..Odaadtam egy ismerősömnek,ha visszakaptam,jelezném a gondjait,hátha a segítségetekkel életet lehet lehelni bele!
a 6680-asra nem lehet olyan Nokia szoftver telepíteni,ami az automata billentyűzárat működteti..de nem a kódosra gondolok,ami a gyári,hanem a a hagyományos 2 gombos..:.-)
Mndegyik Symbion telefonon így van a telefon könyv,hogy nem lehet a számot és a nevet egyszerre megjeleníteni?
Sms számláló?
sajnos az sincs rajata,pedig miután én rengeteget küldök,jó lenne..:-(
Hááát, ha most ezt elolvasod még egyszer és Te érted, hogy mit írtál le...

Csak tudnám, hogy mi köze a 6650-esnek az egészhez, meg hol jelezted a gondjait, meg hogy a 6680-as billentyűzárát miért nem találod, amikor ott van, ahol az összes Nokiánál.
Azért Symbianos a teló, hogy a gyárilag - számodra - hiányzó funkciókat alkalmazásokkal lehessen pótolni.
Mindenre van szinte sis, csakhát általában nem ingyen...


szomb. szept. 16, 2006 21:28
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Mercedes-Benz C220 cdi, ha jól sejtem... 8)

Guni


szomb. szept. 16, 2006 21:18
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
GELLÉRT FITNESS STÚDIÓ írta:
Egyébként egy MB C 220 CDI-ben működik a BT...
Ez valami betegség kódja?


szomb. szept. 16, 2006 21:14
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
GELLÉRT FITNESS STÚDIÓ írta:
Működik helyesen,csak én most véletlenül nem jó üzemmódot jelöltem be alapértelmezettnek..de észrevettem,átjavítottam...csodálatosan működik a segítségetekkel..pedig már túl akartam adni rajta!
Gratulálok... ;)

Érdekes, hogy az soha, vagy mindig csak a legvégén derül ki valakinél, hogy ő maga volt a hibás, vagy a figyelmetlen... ;)

Sebaj, örülök, hogy megoldódott...


szomb. szept. 16, 2006 21:12
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. szept. 14, 2006 19:49
Hozzászólások: 39
Tartózkodási hely: EDZŐTEREM
Hozzászólás 
Nokia szakszervíz,Westend..és egy másik mágus,Kispesten!Erről ennyit!
Működik helyesen,csak én most véletlenül nem jó üzemmódot jelöltem be alapértelmezettnek..de észrevettem,átjavítottam...csodálatosan működik a segítségetekkel..pedig már túl akartam adni rajta!
Köszönöm!
Nokia 6650-es..ismeritek?Ennek is gondjai vannak,ez nem volt nálunk forgalomban..Odaadtam egy ismerősömnek,ha visszakaptam,jelezném a gondjait,hátha a segítségetekkel életet lehet lehelni bele!
a 6680-asra nem lehet olyan Nokia szoftver telepíteni,ami az automata billentyűzárat működteti..de nem a kódosra gondolok,ami a gyári,hanem a a hagyományos 2 gombos..:.-)
Mndegyik Symbion telefonon így van a telefon könyv,hogy nem lehet a számot és a nevet egyszerre megjeleníteni?
Sms számláló?
sajnos az sincs rajata,pedig miután én rengeteget küldök,jó lenne..:-(
Egyébként egy MB C 220 CDI-ben működik a BT...
Jó éjt Mesterek... :idea:


szomb. szept. 16, 2006 20:07
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1824 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség