Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. márc. 28, 2024 11:00



Hozzászólás a témához  [ 112 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3  Következő
Bittorrent problémám van. HELP 
Szerző Üzenet
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3531
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás Re: Bittorrent problémám van. HELP
Laci_L írta:
nbela írta:
... (a felhasználók ip címei) le vannak titkosítva.,.

Na persze. Ezért láttam a letöltéseimet. Pedig az zárt oldal.

Az a baj, hogy megoldás nem nagyon van. A Proxy az lenne, de ha nem fizetek, egy életmű a letöltés a sebesség miatt. Ha egyáltalán sikerül.

Méztétek magatokat? Vagy csak én vagyok látható?
Azért láttad a letöltéseidet, mert bekapcsoltad a DHT szolgáltatást.
Hiába zárt az oldal, de ha kikiabálsz az ablakon hogy ezt és ezt töltögeted, akkor ne csodálkozz ha meghallják :D
Nálam semmit nem jelzett az oldal, mert nekem ki van kapcsolva.
A titkosítást én is úgy értettem, hogy a hatóság szakértője semmi adatot nem tud visszafejteni a lefoglalt hdd-k tartalmából.


hétf. jan. 09, 2017 13:08
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Bittorrent problémám van. HELP
Laci_L írta:
nbela írta:
... (a felhasználók ip címei) le vannak titkosítva.,.

Na persze. Ezért láttam a letöltéseimet. Pedig az zárt oldal.

Gondolom ez csak a szerveren tárolt adatokra vonatkozik.


hétf. jan. 09, 2017 10:55
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Bittorrent problémám van. HELP
nbela írta:
... (a felhasználók ip címei) le vannak titkosítva.,.

Na persze. Ezért láttam a letöltéseimet. Pedig az zárt oldal.

Az a baj, hogy megoldás nem nagyon van. A Proxy az lenne, de ha nem fizetek, egy életmű a letöltés a sebesség miatt. Ha egyáltalán sikerül.

Méztétek magatokat? Vagy csak én vagyok látható?


vas. jan. 08, 2017 21:21
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3531
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás Re: Bittorrent problémám van. HELP
"DHT OFF: ilyenkor csak a trackeren beregisztrált le és feltöltőkhöz tudsz kapcsolódni."

Szerver lefoglaláskor az üzemeltető meg szokott nyugtatni, hogy a hdd-n az adatok (a felhasználók ip címei) le vannak titkosítva. De az ellen semmi nem véd, ha valakinek sikerül beregisztrálni egy zárt oldalra, és elkezdi naplózni, hogy az általa is töltött torrenteket milyen ip címekről töltik. Ezt a Peerek fülön bármelyik regisztrált felhasználó láthatja.


vas. jan. 08, 2017 20:22
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Bittorrent problémám van. HELP
nbela írta:
...

Köszi. Most már mindent tudok. :wink:


szomb. jan. 07, 2017 16:31
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3531
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás Re: Bittorrent problémám van. HELP
Mit szóltok ehhez?
Így jár aki bekapcsolja a DHT-t.

Ha a DHT-t letiltom, talán nem tudja logolni ez a kémoldal.
Nem írtad, honnan a sejtésed, de igaz.

De így fog működni a torrent letöltés? Ha igen hogy?
DHT OFF: ilyenkor csak a trackeren beregisztrált le és feltöltőkhöz tudsz kapcsolódni.
DHT ON: ilyenkor világgá kürtölöd, hogy mit szeretnél tölteni és tracker nélkül a DHT hálózat segít neked összekapcsolódni a kliensekkel.

Lásd: gugli keres torrent dht. Például az egyik találat szerint:

Mikor kell kikapcsolni?
Ha privát, regisztrálós oldalról töltesz (mint pl. a Cinemastore). Bekapcsolt DHT mellett eredménytelen arányjavítás szempontjából a seed - így aztán tök fölöslegesen csinálod amit csinálsz, mert az arányod nem változik tőle.

Mikor érdemes bekapcsolni?
Persze a bekapcsolt DHT jól jöhet, ha regisztráció nélküli, nyitott, nem privát oldalakról töltene az ember - nagyobb külföldiekről, mint pl. Demonoid, Isohunt, Torrentportal, MyBittorent, PirateBay. Így lehet jónéhány kapcsolatot létesíteni olyan emberekkel, akiknek totál más trackercímek vannak a torrentjeikben, és/vagy más torrentkeresővel szedték le azt a torrentet valahonnan, de a torrent maga ugyanaz.


szomb. jan. 07, 2017 13:20
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Bittorrent problémám van. HELP
Láttam egy nagyon érdekes oldalt: http://iknowwhatyoudownload.com/en/contacts/

Az IP címet megadva, mutatja miket töltöttek le torrenttel arra a címre. Kipróbáltam, tényleg úgy van (ráadásul egy zárt, nem nyilvános oldalról töltöttem le). Ez gyönyörű. A hatóság az Artisjus-sal kézen fogva belenéz, és már jöhet is a bírság, vagy akármi. Hallottam, hogy Németországban hatalmas számlákat küldtek ki a gyanútlan letöltőknek.

Mit szóltok ehhez? Ha a DHT-t letiltom, talán nem tudja logolni ez a kémoldal. De így fog működni a torrent letöltés? Ha igen hogy?


pén. jan. 06, 2017 9:59
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Bittorrent problémám van. HELP
nbela írta:
... 89. oldal: Rendszerkezelés, Kezelés, lap alja...

Tényleg ott van. Addig molyoltam, amíg átslisszoltam felette. :)
Köszi.

Azért érdekes, hogy ebben a leírásban levő kép (a nyelven kívül) teljesen más, mint amit az én eszközöm mutat. Rá sem lehet ismerni:
Kép


kedd dec. 09, 2014 19:11
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3531
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás Re: Bittorrent problémám van. HELP
Laci_L írta:
Ps: a modem/router (Cisco EPC3925) beállításokban UPnP-re utalást sehol sem találtam.
http://www.cisco.com/en/US/docs/video/at_home/Cable_Modems/3900_Series/4026460_C.pdf
89. oldal: Rendszerkezelés, Kezelés, lap alja.
Idézet:
Mindegy, így is működik a uTorrent.
Természetesen működik, mivel kézzel bekonfiguráltad. Az UPnP arra jó, hogy ne kelljen kézzel konfigurálni. Ilyenkor a program magának nyit portot az oprendszer és a router tűzfalán és a port átirányítást is aktiválja a program futtatásának idejére. Ugyanakkor biztonsági szempontból ugyanez a hátránya, hogy egy program lyukat üt a rendszeren.


kedd dec. 09, 2014 17:45
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Bittorrent problémám van. HELP
nbela írta:
... Csak tippjeim vannak ...

Így már gyakorlatilag érthető minden. Miért nem lehetett ezt leírni a uTorrent oldalon, nem értem.

Én olyan vagyok, ha valamit nem értek, az bosszant. Így voltam annakidején a Laplace transzformációval, vagy egyes mikrohullámú dolgokkal. De az régen volt.

Köszi mégegyszer.

Ps: a modem/router (Cisco EPC3925) beállításokban UPnP-re utalást sehol sem találtam. Mindegy, így is működik a uTorrent.


kedd dec. 09, 2014 15:40
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3531
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás Re: Bittorrent problémám van. HELP
Laci_L írta:
Ha van "rejtett" seeder, én miért nem tudok kapcsolódni hozzájuk (más meg igen?)? A uTorrent látja, jelzi, csak nem kapcsolódik. Miért?
Ennek sok féle oka lehet, nem olvastam utána mik a jellemző esetek. Csak tippjeim vannak:

Gyengus ADSL kapcsolata van a seedernek, és elég alaposan bekorlátozza a feltöltési sebességet és a lehetséges kapcsolatok számát. Így mások töltenek, de neked nem jut szabad kapcsolat. Sokáig rajtahagyod, aztán egyszer vagy elkapja, vagy nem.

Ha elég szemét beállításai vannak a seeder csávónak, akkor csak a trackernek jelzi, hogy seedre kész, valóságban senki nem tud (vagy alig valaki) tőle tölteni. Ez olyan trackereknél jön be, amelyik nem a visszatöltött adatmennyiséget (BitHuMen) hanem a seedelési időt határozza meg a szabályokban (ncore).

2006 környékén a UPC-nél volt egy 30 GB forgalmi korlát. De ez csak a külső kapcsolatokra vonatkozott, az ügyfelek egymás közötti forgalmára nem. Ezért IP alapján úgy volt konfigurálva a kliensem, hogy csak UPC felhasználókhoz engedjen kapcsolódni. Tehát lehet a seedernek IP korlátozása is.

Ha passzív a seeder, akkor nem tudsz hozzá kapcsolódni, csak majd ő kapcsolódik hozzád. (Azt már kitárgyaltuk a router beállításaidnál, hogy aktív vagy.)

Lehet olyan fizetős seed szerver, amelyik régió specifikusan engedélyezi a kapcsolatokat.

... Szóval mindegy... Legyen a kapcsolatod aktívra konfigurálva és vagy sikerül tölteni, vagy nem. Például a fent említett nagyobb trackerekre nem jelemző, hogy nem jön le az anyag, inkább a kisebb, Pistike által üzemeltetett torrent közösségek a problémásabbak.


kedd dec. 09, 2014 12:33
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Bittorrent problémám van. HELP
nbela írta:
Laci_L írta:
Seed oszlop 0(28)
Ez azt jelentené, hogy 0 seeder van, de van 28 olyan seeder, aki nincs kapcsolatban. Vagy nem?
A Tracker szerint 28 seeder van, melyek közül Te egyikhez sem vagy kapcsolódva...

Köszi, így már érthető (a peer része), kivéve egyet:

Ha van "rejtett" seeder, én miért nem tudok kapcsolódni hozzájuk (más meg igen?)? A uTorrent látja, jelzi, csak nem kapcsolódik. Miért?
Sokszor ezért nem jön le valami, mer állandóan csak a zárójelben ül a seeder. Akkor meg nem seeder. Persze, lehet, hogy nem jól gondolom.


kedd dec. 09, 2014 10:22
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3531
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás Re: Bittorrent problémám van. HELP
Laci_L írta:
Seed oszlop 0(28)
Ez azt jelentené, hogy 0 seeder van, de van 28 olyan seeder, aki nincs kapcsolatban. Vagy nem?
A Tracker szerint 28 seeder van, melyek közül Te egyikhez sem vagy kapcsolódva.
Idézet:
Peer oszlop 70(471)
Ez azt jelentené, hogy 70 letöltő van, de akkor mi az a 471 ?
471 letöltő van, melyek közül Te 70-hez vagy kapcsolódva és töltögettek egymástól - amitek van.
Idézet:
És a 0(19) esetén nincs letöltő, de 19 mit csinál?
19 letöltő van, de egyikhez sem vagy kapcsolódva. Például azért, mert mindegyikőtöknek ugyan az a 16% van meg, tehát nincs mit töltögetni egymástól.


kedd dec. 09, 2014 0:46
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Bittorrent problémám van. HELP
nacorvus írta:
Mit modnják egy kép száz szónál is többet...
By deluge:
http://kepfeltoltes.hu/141208/K_perny_k ... es.hu_.png
...

Hol van ebben a magyarázat? Tényleg hülyülök?


hétf. dec. 08, 2014 21:13
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás Re: Bittorrent problémám van. HELP
Mit modnják egy kép száz szónál is többet...
By deluge:
http://kepfeltoltes.hu/141208/K_perny_k ... es.hu_.png

Ps: negyedszer rugaszkodom neki..nem csoda 48 h után az ember agya csak úgy szárnyal mint az öreg vak indián szíve a fia láttán(az övé még+ örül isÍ! :lol: )
Az enyém nem mert a bal betűváltó továbbra is bevisz..ezért kisbalta..és törzúzripity :evil:


hétf. dec. 08, 2014 20:32
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Bittorrent problémám van. HELP
nacorvus írta:
Neem..15-n várnak arra (mint Te is),hogy legyen egy seeder akinek megvan az egész-mert a többieknek is csak az van meg ami neked, így nincs mit megosztani...

Na, akkor itt van példaképpen egy uTorrent fotó.
Kép
Itt mindenféle szám van. Mondjátok el, hátha más sem tudja, melyik mit jelent:

Seed oszlop 0(28)
Ez azt jelentené, hogy 0 seeder van, de van 28 olyan seeder, aki nincs kapcsolatban. Vagy nem?

Peer oszlop 70(471)
Ez azt jelentené, hogy 70 letöltő van, de akkor mi az a 471 ?
És a 0(19) esetén nincs letöltő, de 19 mit csinál?

Könyörgöm, érthetően írja már le valaki, melyik micsoda. Konkrétan a négy szám mit jelent. :shock:
Mellesleg a uTorrent oldalon rákérdeztem, de csak zavaros válaszokat láttam. Vagy én hülyültem meg. :)


hétf. dec. 08, 2014 17:37
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Bittorrent problémám van. HELP
nbela írta:
...
1.kép: UPnP, NAT-PMP kikapcsolva.
2.kép: Ha bepipálod az Automatikus port felderítést, akkor a Mentés és bezárás gomb megnyomásakor a pipa beíródik az 1.képen jelzett helyekre.

Úgy tűnik ezek bejöttek. Van zöld pipa, és kapcsolat is.
Ja: azt nem mondtam, magántorrent a kapcsolat (Libranet).

Köszi. :)


vas. dec. 07, 2014 17:49
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3531
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás Re: Bittorrent problémám van. HELP
Laci_L írta:
nbela írta:
... És én az automatikus port felderítést mind szoftver oldalon, mind a routerben (UPnP) ki szoktam kapcsolni.
Hát, akkor ez van. Melyik pipákra gondoltál?
Az UPnP kikapcsolás inkább a biztonságot növeli. A működés nálam attól lett stabilabb, hogy vagy 2 éve visszaálltam a 2.2.1 kliensre. A jelenlegi klienseket már nem is próbáltam, annyira stabil a 2.2.1. Pedig én még a BIOS-t is frissítem ha kell, ha nem, de az uTorrentnél leragadtam az említett verziónál.

1.kép: UPnP, NAT-PMP kikapcsolva.
2.kép: Ha bepipálod az Automatikus port felderítést, akkor a Mentés és bezárás gomb megnyomásakor a pipa beíródik az 1.képen jelzett helyekre.


szomb. dec. 06, 2014 17:31
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Bittorrent problémám van. HELP
nbela írta:
... És én az automatikus port felderítést mind szoftver oldalon, mind a routerben (UPnP) ki szoktam kapcsolni.

Hát, akkor ez van. Melyik pipákra gondoltál?

Erre:
Kép

Vagy erre (szerintem ez csak az aktuális vizsgálatra vonatkozik):
Kép

Vagy mind a kettőre?


szomb. dec. 06, 2014 16:02
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3531
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás Re: Bittorrent problémám van. HELP
Laci_L írta:
uTorrenttel (3.4.2) töltök fel/le. Egyszer megy, egyszer nem.
Pár éve nekem is ugyanígy: hol ment, hol nem... Valamelyik GYIK-ban olvastam, hogy a legjobb, lagstabilabb uTorrent kliens a 2.2.1. Azóta nincs gondom.

A becsatolt képernyőképek rendben vannak. Az uTorrent saját port teszt nekem sem zöldül be, de indítás után nem sokkal a jobb alsó sarokban mindig megjelenik a külső kapcsolatok fogadását jelző zöld pipa.

És én az automatikus port felderítést mind szoftver oldalon, mind a routerben (UPnP) ki szoktam kapcsolni.


szomb. dec. 06, 2014 12:36
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Bittorrent problémám van. HELP
Most nekem lenne egy kérdésem:
uTorrenttel (3.4.2) töltök fel/le. Egyszer megy, egyszer nem. Napokig jó, ma meg nem. Semmit sem változtattam (hardver, szoftver, beállítás). Csak a feltöltés irány rossz.
Két gép van hálózatban a routeren, amik egymást látják (Nektek köszönhetően :) ), az IP címek látszanak, a Portok is a képeken.

Itt van három kép (router beállítás, uTorrent teszt, hálózati adatok, Port teszt). Egy időben készültek.

Mi lehet a gond?

Kép

Kép

Kép

UPDATE: egyszer csak látom, hogy megy a feltöltés (több anyag is), de a uTorrentben a jobb alsó sarokban továbbra is ott a piros X. Nem értem. :jaj:
Azon az oldalon, ahova töltök (a kapcsolat van) az látszik, hogy nem vagyok kapcsolatban. Közben pedig van feltöltés. :shock:


csüt. dec. 04, 2014 20:01
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás Re: Bittorrent problémám van. HELP
Neem..15-n várnak arra (mint Te is),hogy legyen egy seeder akinek megvan az egész-mert a többieknek is csak az van meg ami neked, így nincs mit megosztani.
AZ meg nincs a placcon akinek a teljes állomány a gépén van.. :cry:


szer. dec. 28, 2011 23:02
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Bittorrent problémám van. HELP
Meg tudja valaki mondani, mit jelent a uTorrent-nél a Peer mellett levő adat: 0(15). Én úgy értem, hogy vannak 15-en akiknek van olyan fájljuk, ami kellene, csak éppen nem adják. A 0 meg a valós kapcsolat.
Akkor meg minek vannak a Neten?

Van egy program, amit sehonnan sem tudok megszerezni már hetek óta. A kijelzés (változó numerikus értékkel) meg mindig ott van. Csak nekem nem jut belőle. :(


hétf. dec. 26, 2011 9:57
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás Re: Bittorrent problémám van. HELP
Idézet:
miközben feltölteni meg maximummal?

A diginél ilyen biztosan nincs(csak seedszervert nem üzemeltethetsz,de ez a másik szolgáltatóknál is kitétel),meg eleve kilóg a lóláb,hiszen a letöltés mindig gyorsabb mint a a seed.
Próbálkozz egy másik op-al akár egy pen-puppi-linuxal,igaz ott nem lesz egy nagy élmény látványilag,mert csak konzolos torrentje van de,az korrekt.


szer. márc. 09, 2011 22:25
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 238
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás Re: Bittorrent problémám van. HELP
Digi-m van.


szomb. márc. 05, 2011 16:48
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Bittorrent problémám van. HELP
Ha UPC-d van, ne csodálkozz. Már volt arról szó, hogy korlátoznak.


szomb. márc. 05, 2011 16:24
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 238
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás Re: Bittorrent problémám van. HELP
Sziasztok!

Nekem az lenne a kérdésem, hogy mi az oka annak, ha egy konkrét oldalról töltve anyagokat, hiába kapcsolódok több seeder-hez is, mégsem tudok csak tizenegynéhány kb/s-al tölteni, miközben feltölteni meg maximummal? Pár héttel ezelőtt pedig még full sebességgel jött le minden onnan is. Ugyanakkor bármilyen más nyilvános vagy zárt oldalról meg maximummal jön a cucc. Próbáltam más klienssel, úgy sem jó. Viszont egy másik gépről, más szolgáltatós netnél, ugyanarról az oldalról jött olyan sebességgel minden, mint az én gépemen régen. Mi lehet a gond?


szomb. márc. 05, 2011 11:37
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Bittorrent problémám van. HELP
gytomi írta:
... Pl. az UTorrent beállításait hogy tudom elmenteni?

Olvasod a topikot? Mert nyolc hsz-el feljebb leírtam. A W7-re meg lejjebb TargeT is. :shock:

De itt van mégegyszer: c:\Documents and Settings\-User-\Application Data\uTorrent\


pén. jan. 28, 2011 20:27
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1041
Hozzászólás Re: Bittorrent problémám van. HELP
Amit fentebb írtak, hogy törölj, nos az a mappa tartalmát kimásolod valahova, vagy akár a mappát magát és ha gond van, csak visszamásolással felülírod vele a régit.


pén. jan. 28, 2011 18:44
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd szept. 14, 2010 15:41
Hozzászólások: 10
Hozzászólás Re: Bittorrent problémám van. HELP
Idézet:
De nem is ér semmit az ilyen beállításokra.



Bevallom, nem vagyok egy nagy gépzsonglőr. Mit javasolsz? Pl. az UTorrent beállításait hogy tudom elmenteni?


pén. jan. 28, 2011 15:02
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Bittorrent problémám van. HELP
gytomi írta:
... Egy visszaállítási pontot biztosan csinálok.

Ez kényelmes, és egyszerű is neked. De nem is ér semmit az ilyen beállításokra.
Te tudod, mit csinálsz.


csüt. jan. 27, 2011 19:19
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd szept. 14, 2010 15:41
Hozzászólások: 10
Hozzászólás Re: Bittorrent problémám van. HELP
Laci_L írta:
gytomi írta:
Kipróbáltam, működik. :)
Köszönöm a válaszokat.

Mellesleg javaslom, hogy néha csinálj mentéseket a különböző programjaid beállításairól, ha már nincs partíció mentésed. Sok bosszúságtól mented mag magad. :o



Egy visszaállítási pontot biztosan csinálok.


csüt. jan. 27, 2011 16:21
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Bittorrent problémám van. HELP
gytomi írta:
Kipróbáltam, működik. :)
Köszönöm a válaszokat.

Mellesleg javaslom, hogy néha csinálj mentéseket a különböző programjaid beállításairól, ha már nincs partíció mentésed. Sok bosszúságtól mented mag magad. :o


szer. jan. 26, 2011 16:24
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd szept. 14, 2010 15:41
Hozzászólások: 10
Hozzászólás Re: Bittorrent problémám van. HELP
Kipróbáltam, működik. :)
Köszönöm a válaszokat.


szer. jan. 26, 2011 14:57
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás Re: Bittorrent problémám van. HELP
Természetesen nem ugyanott van. Meg lehet keresni is a Felhasználók mappából kiindulva.
C:\Users\-Usernév-\AppData\Roaming\uTorrent


kedd jan. 25, 2011 18:48
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Bittorrent problémám van. HELP
gytomi írta:
... mi lehet a megoldás ...

WinXP esetén Uninstall után töröld a teljes C:\Documents and Settings\-User-\Application Data\uTorrent\ mappát is.

W7-nél meg kell ugyanezt keresni, ha nem ugyanott lenne.


kedd jan. 25, 2011 18:27
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd szept. 14, 2010 15:41
Hozzászólások: 10
Hozzászólás Re: Bittorrent problémám van. HELP
Üdv!
Remélem jó helyre kérdezek, de én ezt a témát találtam a legalkalmasabbnak.
Az van, hogy UTorrentet használok. Ment is szépen egy jó darabig (magasabb seed számnál átlag 2-5 megabittel tudtam leszedni UPC 60 megabites nettel). Aztán - fogalmam sincs milyen indíttatásból - elpiszkáltam a beállításokat és minden lelassult.
Az UTorrent újratelepítése sem oldotta meg a gondomat. Ha valaki hasonlóképp járt, vagy csak tudja, mi lehet a megoldás légyszives segítsen.
Előre is köszönöm.


vas. jan. 23, 2011 16:58
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 18:30
Hozzászólások: 696
Hozzászólás 
Eddig tökéletesen ment a torrentem, de kedd óta 0 a feltöltésem sebessége. Letöltés jön max-on. Nem változtattam semmilyen beállításon. Ez mitől lehet?


csüt. jan. 15, 2009 16:00
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 683
Tartózkodási hely: lehetőleg üvegközelben
Hozzászólás 
köszönöm!

egy másik gépen megy több mint egy éve.
mindenképpen felteszek egy másikat.


kedd okt. 14, 2008 16:27
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
Bitcomet egy nagy kaki :) és több oldalon (hazai) tiltva is van,szerintem próbáld meg más klienssel.


vas. okt. 12, 2008 20:15
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás 
Próbálkozz meg egy másik klienssel is, vagy más oprendszer alól.


vas. okt. 12, 2008 17:27
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 683
Tartózkodási hely: lehetőleg üvegközelben
Hozzászólás 
azonos helyről egyik lejön, másik nem.
most egy olyat csinál, hogy 99,9%-nál 50k-val letölt. a hátralévő idő 1 perc de egy hete megy így.


vas. okt. 12, 2008 8:43
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás 
Lehet olyan is,hogy olyan site-ról akarsz letölteni ami reg-hez kötött-ezek között,van egy csomó ami reg.nékül enged letölteni,ha mellette seedelsz is felfelé legalább annyit, amennyit lefelé..de ez csak röpke gondolat..azoknál előfordul hasonló üzenet.


szomb. okt. 11, 2008 12:54
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 683
Tartózkodási hely: lehetőleg üvegközelben
Hozzászólás 
tisztelt sporttársak!
bitcomet 1.02-vel töltök. több esetben 100%-nál leáll, befejezte. ennek ellenére még nincs letöltve teljesen.
mi lehet a gond?


szomb. okt. 11, 2008 9:39
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. szept. 24, 2008 17:27
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Magyarország
Hozzászólás Re: Bittorrent problémám van. HELP

Mellőzd a csupa nagybetűt, akkor nem moderálom ki a hozzászólásod!

Moderálva: Hannibal


szer. szept. 24, 2008 17:41
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Nekem szerintem egy régebbi verziószámú bitcomet volt, abba nem emlékszem ilyenre, meg én is csak a torrentekkel kapcsolatos dolgokat hagytam bennt a nézetnél az ilyen letöltve bla bla bla ablakokat kivettem. A lényeg hogy tölt, a tracker gondolom számolja a forgalmat, a többi nem érdekes. Ha nagyon zavar, válts utorrentre, abba nincs ilyen :D


hétf. jan. 22, 2007 15:23
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3531
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Én már nem tudom megnézni mert uTorrentet használok, de ezt írtam is. A belinkelt képedet megnéztem. Én soha nem használtam a Kedvencek nyomógombot, meg talán az osztóvonalat is elhúztam balra ütközésig, ezért azt a bal oldali ablakot soha nem láttam. A http://passport.bitcomet.com/client/help/ lap szerint az egy BitComet információs támogatás. Semmi köze a tracker működéséhez illetve a le és feltöltéseidhez. És akkor meg lehet nyugodni. Neked is megy a progid és egyikünk sem "VAK" :lol:


vas. jan. 21, 2007 21:44
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. jan. 21, 2007 0:45
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
nekem is ki van kapcsolva a DHT hálózat lehet hogy nem én vagyok a LAMA hanem neked más a programod vagy ha LAMA is vagyok BitComet-hez azért VAK nem!! szerintem nézétek meg ti is ITT amiről beszéltem!!


http://www.virus69.tvn.hu/


vas. jan. 21, 2007 21:02
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3531
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Biztosan úgy van ahogy írod. De nekem éveken át nem jelentkezett be sehova. Talán azért mert a DHT-t kikapcsoltam? Majd egy hozzáértő megmondja...


vas. jan. 21, 2007 16:56
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. jan. 21, 2007 0:45
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
lehet hogy LAMA vagyok a témához de nekem mindig bejelentkezik magátol a BitComet ide http://passport.bitcomet.com/client/log ... detail.php


vas. jan. 21, 2007 14:43
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 112 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség