Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: kedd jún. 04, 2024 17:32



Hozzászólás a témához  [ 886 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Következő
Nokia 6120 Classic: olcsó HSDPA Symbianos mobil 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
benson írta:
Az Opera esetén én éppen az ellenkezőjét tapasztaltam ennek: a symbianos Mobile gyorsaság terén nyomába sem érhet a javas Mininek, ami villámgyorsan hozza be az oldalakat. Persze lehet, hogy ez éppen a szabályt erősítő kivétel.

Az Opera mini az más kérdés, mert itt nem magának a programnak a gyorsaságáról beszélsz (amúgy 3G-n, vagy HSDPA-n már ez a gyorsabbsága sem is érzékelhető). A mininek pont az a lényege, hogy tömörítve, mobilra optimalizálva hozza be az oldalakat, ezért gyorsabb. Viszont magának a programnak az indítása viszont kötve hiszem, hogy gyorsabb, mint a gyári böngészőé. Azért írom, hogy kötve hiszem, mert az S60 v3 óta én operát nem használtam, mert számomra nem tartalmaz többletet a gyári böngészőhöz képest.
Az eddig általam próbált (ami gyakorlatilag az összeset jelenti) mobil böngészők közül, szerintem az S60 v3 gyári böngészője a legjobb, legnagyobb tudású, legkönnyebben használható.


pén. aug. 31, 2007 8:35
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szer. aug. 15, 2007 14:01
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
KrE írta:
WD írta:
dzsoltike írta:
WD írta:
Symbian-os telefonra meg nem szívesen teszek java-t, hogy lassabb legyen.

Kérem magyarázza már el valaki, hogy ez alatt pontosan mit is kell érteni.
Java programtól az oprendszer belassul, vagy mi? :roll:


Szerintem egy jól megírt, natív Symbianos programot mindig gyorsabban lehet futtatni (közvetlenül az oprendszer futtatja) mint egy java-sat, amit ugyebár egy java futtatókörnyezetben megy, amit pedig az oprendszer szolgál ki. Hangsúlyozom, hogy szerintem. De majd lehet hogy valaki megcáfol.

Az oprendszer maga természetesen nem lassul be, de a java-s progik tetü lassan indulnak, és általában maga a működésük is lassabb. Vannak olyanok, amiknél ez nem éri el a zavaró mértéket, de találkoztam már olyanal is, ami szinte használhatatlanul lassú volt. A .sis-ekkel hasonló problémám még nem volt.


Az Opera esetén én éppen az ellenkezőjét tapasztaltam ennek: a symbianos Mobile gyorsaság terén nyomába sem érhet a javas Mininek, ami villámgyorsan hozza be az oldalakat. Persze lehet, hogy ez éppen a szabályt erősítő kivétel.


pén. aug. 31, 2007 8:08
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
WD írta:
MasThief írta:


Ez megvan, ki is próbáltam és működik is szépen. Sajnos csak messenger, és a többit nem támogatja.

Amúgy mint kiderült a beépítettet is tudnám használni ha nagyon akarnám. A www.yamigo.com oldalon lehet regisztrálni, és Yahoo, MSN, AIM és ICQ üzeneteked tud átforgatni ilyen Wireless Village formátumra, amit támogat a beépített IM kliens. Csak én nem szivesen adom ki az összes IM-es usernevem jelszavam, ezért egyelőre hanyagolom ezt a lehetőséget.


Elkészült a fring!!! :D
Nekem az a gondom vele, hogy nem tudom állítani az MSN-en az állapotomat, de akinek ez a funkció nem fontos, és netán még skypolni is akar, annak ez a tökéletes megoldás. :D


pén. aug. 31, 2007 7:46
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
WD írta:
dzsoltike írta:
WD írta:
Symbian-os telefonra meg nem szívesen teszek java-t, hogy lassabb legyen.

Kérem magyarázza már el valaki, hogy ez alatt pontosan mit is kell érteni.
Java programtól az oprendszer belassul, vagy mi? :roll:


Szerintem egy jól megírt, natív Symbianos programot mindig gyorsabban lehet futtatni (közvetlenül az oprendszer futtatja) mint egy java-sat, amit ugyebár egy java futtatókörnyezetben megy, amit pedig az oprendszer szolgál ki. Hangsúlyozom, hogy szerintem. De majd lehet hogy valaki megcáfol.

Az oprendszer maga természetesen nem lassul be, de a java-s progik tetü lassan indulnak, és általában maga a működésük is lassabb. Vannak olyanok, amiknél ez nem éri el a zavaró mértéket, de találkoztam már olyanal is, ami szinte használhatatlanul lassú volt. A .sis-ekkel hasonló problémám még nem volt.


pén. aug. 31, 2007 7:43
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szer. aug. 29, 2007 11:57
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
.Tian. írta:
egykori írta:
.Tian. írta:
Sziasztok!

Sikerült valakinek az oplogot eltávolítani, lecserélni? Kipróbáltam már egy pár dolgot, de sajnos egyikkel se jártam eredménnyel.
köszi a válaszokat!
üdv:
Tian


Hali .Tian!

Ma láttam a Nokiaprogramokban egyet. Remélem nem tilos az ajánlat.

Üdv.


Köszi! Sikerült megcsinálni, előtte a progi korábbi verziójával szenvedtem, de ezzel ment minden rendben;)


Közben nekem is sikerült. A logo nélkül is tudom, melyik szolgáltatónál vagyok, ha nem látom állandóan.

Üdv.


pén. aug. 31, 2007 7:07
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 129
Hozzászólás 
dzsoltike írta:
WD írta:
Symbian-os telefonra meg nem szívesen teszek java-t, hogy lassabb legyen.

Kérem magyarázza már el valaki, hogy ez alatt pontosan mit is kell érteni.
Java programtól az oprendszer belassul, vagy mi? :roll:


Szerintem egy jól megírt, natív Symbianos programot mindig gyorsabban lehet futtatni (közvetlenül az oprendszer futtatja) mint egy java-sat, amit ugyebár egy java futtatókörnyezetben megy, amit pedig az oprendszer szolgál ki. Hangsúlyozom, hogy szerintem. De majd lehet hogy valaki megcáfol.


pén. aug. 31, 2007 6:42
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 110
Tartózkodási hely: Magyarország
Hozzászólás 
egykori írta:
.Tian. írta:
Sziasztok!

Sikerült valakinek az oplogot eltávolítani, lecserélni? Kipróbáltam már egy pár dolgot, de sajnos egyikkel se jártam eredménnyel.
köszi a válaszokat!
üdv:
Tian


Hali .Tian!

Ma láttam a Nokiaprogramokban egyet. Remélem nem tilos az ajánlat.

Üdv.


Köszi! Sikerült megcsinálni, előtte a progi korábbi verziójával szenvedtem, de ezzel ment minden rendben;)


pén. aug. 31, 2007 6:24
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 102
Hozzászólás 
WD írta:
Symbian-os telefonra meg nem szívesen teszek java-t, hogy lassabb legyen.

Kérem magyarázza már el valaki, hogy ez alatt pontosan mit is kell érteni.
Java programtól az oprendszer belassul, vagy mi? :roll:


csüt. aug. 30, 2007 19:17
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 129
Hozzászólás 
MasThief írta:


Ez megvan, ki is próbáltam és működik is szépen. Sajnos csak messenger, és a többit nem támogatja.

Amúgy mint kiderült a beépítettet is tudnám használni ha nagyon akarnám. A www.yamigo.com oldalon lehet regisztrálni, és Yahoo, MSN, AIM és ICQ üzeneteked tud átforgatni ilyen Wireless Village formátumra, amit támogat a beépített IM kliens. Csak én nem szivesen adom ki az összes IM-es usernevem jelszavam, ezért egyelőre hanyagolom ezt a lehetőséget.


csüt. aug. 30, 2007 16:33
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. aug. 09, 2007 21:25
Hozzászólások: 30
Hozzászólás 
WD írta:
Instant Messaging-et tudott már valaki symbian alatt működésre bírni?
Például web addressnek mit kell megadni messenger-hez és icq-hoz?


A gyári kötve hiszem, hogy működésre bírható.

Erre van szükséged:
http://www.nokiaprogramok.hu/modules.php?name=Downloads&d_op=viewdownloaddetails&lid=29131&ttitle=Windows_Live_v1.1.8161.S60v3.rar


csüt. aug. 30, 2007 16:24
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. aug. 29, 2007 11:57
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
.Tian. írta:
Sziasztok!

Sikerült valakinek az oplogot eltávolítani, lecserélni? Kipróbáltam már egy pár dolgot, de sajnos egyikkel se jártam eredménnyel.
köszi a válaszokat!
üdv:
Tian


Hali .Tian!

Ma láttam a Nokiaprogramokban egyet. Remélem nem tilos az ajánlat.

Üdv.


szer. aug. 29, 2007 12:09
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 110
Tartózkodási hely: Magyarország
Hozzászólás 
Sziasztok!

Sikerült valakinek az oplogot eltávolítani, lecserélni? Kipróbáltam már egy pár dolgot, de sajnos egyikkel se jártam eredménnyel.
köszi a válaszokat!
üdv:
Tian


kedd aug. 28, 2007 6:36
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1598
Tartózkodási hely: Budapest City
Hozzászólás 
Beállítottam a levelezést a telefonon! :)
Így csak fényképezek egyet, és már küldöm is e-mailben csatolmányként. Akár több képet is egyszerre! Ráadásul nem is pannonos címről, hanem ingyenes levelezővel, pop3-al. :lol:
Persze a kamera elég hervadt, de egy mms-nél még mindig jobb egy e-mail!


kedd aug. 28, 2007 0:06
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 169
Hozzászólás 
Remek! :)

Egy hátránya van a dolognak, mégpedig az, hogy ilyenkor PC kapcsolatban nem lehet adatátvitel módot választani, mivel a teló a kártyáról szedi a fontokat, ezért nem tudja azt leválasztani. De PC Suit módban látszik a memóriakártya is, tehát az ugyanolyan jó megoldás.

Ha nincs PC Suit, akkor teló kikapcs, kártya kivesz, teló bekapcs (immár az eredeti fontokkal), kártya visszatesz, és már lehet használni az adatátvitel módot a PC kapcsolatban. Egy újraindítás után pedig ismét az új fontok lesznek használatban.

A kártyáról törölve az új fontokat, visszaáll az eredeti állapot.


vas. aug. 26, 2007 19:17
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 35
Hozzászólás 
user01 írta:
Írtam azt is, hogy a 6120-ban más a fontok neve, mint az E50-ben. Tehát meg kell nézni az eredeti fontok nevét (Z:\resource\Fonts), és átnevezni azokra a memkarin levő fontokat.


Köszi, de közben rájöttem, és kicseréltem. Így most jobb. Ha vkit érdekel, akkor szívesen elküldöm.


vas. aug. 26, 2007 19:10
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 169
Hozzászólás 
Írtam azt is, hogy a 6120-ban más a fontok neve, mint az E50-ben. Tehát meg kell nézni az eredeti fontok nevét (Z:\resource\Fonts), és átnevezni azokra a memkarin levő fontokat.


vas. aug. 26, 2007 18:37
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 35
Hozzászólás Re: tapasztalataim
user01 írta:
MasThief írta:
Ez a telefon (symbian 9.2) már alapból tud 3 betűméret. Nem kell plusz progi.


A három betűméret semmit sem ér! Leírva jól néz ki. :)
Hiába van a legnagyobb méret beállítva, az alap képernyőn a napi teendők akkor is csak egy pixel vastagságúak, és még számos helyen igen aprók a karakterek. Viszont a módosított betűkkel mindenhol tökéletesen láthatók a feliratok. Egy hátránya van; hogy a szöveg nem mindig fér ki teljesen, de hát valamit valamiért...
Mindenki eldöntheti, hogy szüksége van-e a nagyobb betűkre, avagy sem. :)


Ezt keírnád, hogy hogyan kell? Mert ha az E50-ből áttett memkarival újrainítom a telót, akkor a betűméret nem változik meg, pedig a memkari resource/font könyvárban ott vannak a megfelelő file-ok.

Vagy esetleg valamit én rontottam el?


vas. aug. 26, 2007 8:35
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 129
Hozzászólás 
KrE írta:
WD írta:
A bekapcsolásnál a kis nokiás kézfogós videó alatt a zenét ki lehet valahogy kapcsolni??? Elég idegesítő.

Ha a figyelmeztető hangokat kikapcsolod, akkor az is csendben marad.
Én kiszoktam, mert idegesít, hogy a figyelmeztető ablakoknál sipol.


Hát, ez így elég gagyi. Ha kikapcsolom a figyelmeztető hangokat, akkor bekapcsolásnál valóban nem zenél, viszont ha merül az aksi, akkor sem zizeg nekem, így meg nem veszem észre! :D


pén. aug. 24, 2007 17:36
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 129
Hozzászólás 
KrE írta:
Na kipróbáltam a Movát, tényleg elég lustán működik. :?
Amúgy létezik hozzá live messenger is, de az beteszi a névjegyzékbe a partnereket. A Hier nem rossz, de nem tud WiFi-n kapcsolódni, a QuickIM is javás, de nem lassú, és van belőle ingyenes verzió is. Van elég sok IM progi, az a nagy kérdés, hogy milyen szolgltatásokat használsz, és hogy hajlandó vagy-e fizetni érte.


Első körben azért próbáltam a beépített IM-et használni, mert ha már ennyi pénzt kiadtam egy olyan telefonra, amit úgy hirdettek, hogy van benne IM kliens, akkor nem éppen boldogan fizetnék plusz programokért.
WiFi nem érdekel, mert arra ott a pda, a céges telefonomhoz meg jár internetes csomag, tehát pl. wapot nem is nagyon használok, ha úgyis van net.


csüt. aug. 23, 2007 7:02
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
pampika írta:
Este pont kellett volna msn és le is szedtem a 6290-re ezt a mova messengert, de wap előfizuval nem működött együtt :(

Azt nem tudom, hogy wap-pal megy-e valamelyik, mert nekem van netes csomagom.


szer. aug. 22, 2007 23:34
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
WD írta:
Köszi, de ez nekem java-snak tűnik. Symbian-os telefonra meg nem szívesen teszek java-t, hogy lassabb legyen. Van a 6120-ban beépített IM csak nem tudom működésre bírni.

Mondjuk közben olvastam egy wireless village szabványról, amit ez a beépített kliens is támogat, de nem sok jóval kecsegtetnek... Tehát valószínű marad a külön letöltött/megvett alkalmazás...

Na kipróbáltam a Movát, tényleg elég lustán működik. :?
Amúgy létezik hozzá live messenger is, de az beteszi a névjegyzékbe a partnereket. A Hier nem rossz, de nem tud WiFi-n kapcsolódni, a QuickIM is javás, de nem lassú, és van belőle ingyenes verzió is. Van elég sok IM progi, az a nagy kérdés, hogy milyen szolgltatásokat használsz, és hogy hajlandó vagy-e fizetni érte.


szer. aug. 22, 2007 23:31
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Este pont kellett volna msn és le is szedtem a 6290-re ezt a mova messengert, de wap előfizuval nem működött együtt :(


szer. aug. 22, 2007 23:08
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 129
Hozzászólás 
Köszi, de ez nekem java-snak tűnik. Symbian-os telefonra meg nem szívesen teszek java-t, hogy lassabb legyen. Van a 6120-ban beépített IM csak nem tudom működésre bírni.

Mondjuk közben olvastam egy wireless village szabványról, amit ez a beépített kliens is támogat, de nem sok jóval kecsegtetnek... Tehát valószínű marad a külön letöltött/megvett alkalmazás...


szer. aug. 22, 2007 17:22
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
WD írta:
Instant Messaging-et tudott már valaki symbian alatt működésre bírni?
Például web addressnek mit kell megadni messenger-hez és icq-hoz?

Szerintem az IM+ a legjobb, de sajnos fizetős, én meg ilyesmiért nem fizetek, ha egyszer van ingyenes is :wink:
Pont ma találtam egyet, amit eddig nem ismertem:
MovaMessenger
Jónak tűnik, ingynes és szinte mindent ismer.
Még nem jutottam el odáig, hogy ki is próbálam , így részleteket nem tudok mondani.


szer. aug. 22, 2007 14:33
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 129
Hozzászólás 
Instant Messaging-et tudott már valaki symbian alatt működésre bírni?
Például web addressnek mit kell megadni messenger-hez és icq-hoz?


szer. aug. 22, 2007 13:44
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 129
Hozzászólás 
Tehát akkor olyat, hogy csak bekapcsolás a zene ne legyen, nem lehet?! Érdekes...


hétf. aug. 20, 2007 14:10
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Kivéve az N70-es telefonnál, ahol kikapcsolt figyelmeztetőhangok esetén is kukorékol bekapcsoláskor :(


hétf. aug. 20, 2007 13:03
Profil ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
WD írta:
A bekapcsolásnál a kis nokiás kézfogós videó alatt a zenét ki lehet valahogy kapcsolni??? Elég idegesítő.

Ha a figyelmeztető hangokat kikapcsolod, akkor az is csendben marad.
Én kiszoktam, mert idegesít, hogy a figyelmeztető ablakoknál sipol.


hétf. aug. 20, 2007 10:31
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 129
Hozzászólás 
A bekapcsolásnál a kis nokiás kézfogós videó alatt a zenét ki lehet valahogy kapcsolni??? Elég idegesítő.


hétf. aug. 20, 2007 8:08
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
tompyka írta:
Pont így vagyok ezzel én is.
De ha valami jó az jó!
Sajnos nem gyárt az SE kicsi, symbianos, kamerás telefont, nagy hiba.

KRe:
Úgy volt, hogy nem hozzák meg, de sikerült egy másik pályát találnom.
1hetes metróban vásárolt és 50ért megkaptam. Nem tudtam ellenálni. :)

Na majd vmikor elnézek felétek! :wink:


szomb. aug. 18, 2007 17:04
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 249
Hozzászólás 
Pont így vagyok ezzel én is.
De ha valami jó az jó!
Sajnos nem gyárt az SE kicsi, symbianos, kamerás telefont, nagy hiba.

KRe:
Úgy volt, hogy nem hozzák meg, de sikerült egy másik pályát találnom.
1hetes metróban vásárolt és 50ért megkaptam. Nem tudtam ellenálni. :)


szomb. aug. 18, 2007 11:13
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
T68m írta:
KrE írta:
Amúgy az azért elmond vamit a Symbianról, hogy az ős ericssonos sorra veszi a Nokiákat... :lol:


na, majd ha én áttérek, akkor visszatérhetünk erre! ;-)

:D
Melleseleg a Nokiát én sem szeretem, de az S60 telóik közt van pár olyan amit igen! Ismerősem sosem értik, hogy nem szeretem a Nokiát, mégis olyan telefonom van. Bár az E61-ről nem sokan hitték el, hogy tényleg Nokia! :lol:


pén. aug. 17, 2007 18:59
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
T68m írta:
KrE írta:
Amúgy az azért elmond vamit a Symbianról, hogy az ős ericssonos sorra veszi a Nokiákat... :lol:


na, majd ha én áttérek, akkor visszatérhetünk erre! ;-)

Ezt akartam írni. :D


pén. aug. 17, 2007 18:00
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
KrE írta:
Amúgy az azért elmond vamit a Symbianról, hogy az õs ericssonos sorra veszi a Nokiákat... :lol:


na, majd ha én áttérek, akkor visszatérhetünk erre! ;-)


pén. aug. 17, 2007 17:47
Profil Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
tompyka írta:
Én is le cseréltem a telefonom egy 6120-ra. Az első nap után csak egy hibát vettem észre. A csomagban lévő fülhallgató, hogyismondjam....... iszonyú ****, és akkor még finoman fogalmaztam.
Ami viszont nagyon meglepett, sokkal gyorsabb az N73nál!

Tegnap voltam felétek, de Ildokó azt mondta, hogy mégsem veszel 6120-at...
Ami a gyorsaságot illeti, mutattam neked az E90-et, meg meséltem az FP1-et. Nem hittél nekem, vagy csak ennyire rövid az emlékezeted? :wink:
Amúgy az azért elmond vamit a Symbianról, hogy az ős ericssonos sorra veszi a Nokiákat... :lol:


pén. aug. 17, 2007 17:06
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 249
Hozzászólás 
Én is le cseréltem a telefonom egy 6120-ra. Az első nap után csak egy hibát vettem észre. A csomagban lévő fülhallgató, hogyismondjam....... iszonyú ****, és akkor még finoman fogalmaztam.
Ami viszont nagyon meglepett, sokkal gyorsabb az N73nál!


pén. aug. 17, 2007 16:38
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 129
Hozzászólás 
Beszereztem egyet én is.
A problémám, hogy az outlookomat összeszinkronizáltam vele, meg is jelent az összes kapcsolat a telefonkönyvben.
Hogy tudom valahogy a PC Suite-ból csoportokba rendezni az embereket. Azt már megtaláltam, hogy a telefonon hogy lehet, de az elég kényelmetlen.


pén. aug. 17, 2007 7:56
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1598
Tartózkodási hely: Budapest City
Hozzászólás 
Csökkentett támogatás van bekapcsolva. De mind1. Nem nagyon szoktam sms-ezni. Csak hát most akciós! :lol:


vas. aug. 12, 2007 18:37
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 169
Hozzászólás 
thomas77 írta:
Lehet, hogy csak 10 sms-t tud összefűzni? Egy kicsit hosszabb szöveget kénytelen voltam kettőbe küldeni. Egyszer 10 sms, utána még 3! :lol:
De amíg küldi az smseket addig az adathívás folyamatban marad. (skype-on ment a duma) Még hanghívás esetén is! Ez elég jó!
:D


Csökkentett karaktertámogatás van beállítva? Mert, ha a teljes, akkor hamar betelhet egy sms.
Bár ettől még lehet, hogy csak 10-et tud összefűzni. :)


vas. aug. 12, 2007 15:20
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 102
Hozzászólás 
pampika írta:
...dehát különbözőek vagyunk :)


Látom, de hát ez így jó! Kép


vas. aug. 12, 2007 12:01
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1598
Tartózkodási hely: Budapest City
Hozzászólás 
Lehet, hogy csak 10 sms-t tud összefűzni? Egy kicsit hosszabb szöveget kénytelen voltam kettőbe küldeni. Egyszer 10 sms, utána még 3! :lol:
De amíg küldi az smseket addig az adathívás folyamatban marad. (skype-on ment a duma) Még hanghívás esetén is! Ez elég jó!
:D


vas. aug. 12, 2007 11:07
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 169
Hozzászólás 
Végülis az előlap hasonló a többi telefonéhoz. A fényes, fekete hátlap az, amin nagyon meglátszik a karc, tahát arra kell különösen vigyázni.


vas. aug. 12, 2007 10:53
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Én hoztam be a karcot meg az ujjlenyomatot is, de természetesen a karc, ami jobban fáj :)


vas. aug. 12, 2007 10:39
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 169
Hozzászólás 
pampika írta:
dzsoltike írta:
Már elnézést kérek, de ki nem sz.A.rja le, hogy a fényes fekete a hátlap tele lesz ujjlenyomatokkal?...

Nekem a 6290-nél úgy van megoldva, hogy a hátlap vmi gumi-műanyag-szerű, amit azért elég nehéz karcolni, és az előlap az, ami fényes, mint a 6120-é.
A karcok mennyisége meg vkit zavar, vkit nem, egyénfüggő. Én amellett, hogy aktívan használom a kütyüt, szeretek rá vigyázni és sok volt, amit úgy adtam tovább, mintha zsír új lenne fél-1 év használat után is. Szóval nekem ezért fontos a karcgyűjtése. Másnak meg ez utolsó rangú dolog, dehát különbözőek vagyunk :)


Mintha kicsit (nagyon) elvitatkoznátok egymás mellett. :D
Egyikőtök ujjlenyomatról ír, a másikotok karcról. Nem mindegy! Ujjlenyomat letörölhető, karc ellen pedig tokban tartani. Ennyi... :)


vas. aug. 12, 2007 9:57
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 671
Tartózkodási hely: M. Service
Hozzászólás 
T68m írta:
lehet, hogy már elhangzott, de nem vagyok benne biztos: ez is függetleníthetetlen, tehát várhatóan olcsó lesz a szolgáltatóknál?



Most mér mondod 6300-t is megoldom okosba :wink:


vas. aug. 12, 2007 9:55
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
dzsoltike írta:
Már elnézést kérek, de ki nem sz.A.rja le, hogy a fényes fekete a hátlap tele lesz ujjlenyomatokkal?...

Nekem a 6290-nél úgy van megoldva, hogy a hátlap vmi gumi-műanyag-szerű, amit azért elég nehéz karcolni, és az előlap az, ami fényes, mint a 6120-é.
A karcok mennyisége meg vkit zavar, vkit nem, egyénfüggő. Én amellett, hogy aktívan használom a kütyüt, szeretek rá vigyázni és sok volt, amit úgy adtam tovább, mintha zsír új lenne fél-1 év használat után is. Szóval nekem ezért fontos a karcgyűjtése. Másnak meg ez utolsó rangú dolog, dehát különbözőek vagyunk :)


szomb. aug. 11, 2007 22:21
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1598
Tartózkodási hely: Budapest City
Hozzászólás 
dzsoltike írta:
Thomas, meg a többi tulaj! Ti hogyan vagytok ezzel?


Szerintem egyáltalán nem kicsik a billentyűk, ennek ellenére valóban kicsit körülményes nyomkodni. De meg lehet szokni.
Az ujjlenyomatokat tényleg nagyon gyűjti, de a karcokat nem igazán. Azt azért hozzá kell tennem, hogy nem nagyon cipelem el itthonról, ezért nem is amortizálódiki annyira.
Az akkumulátorja viszont lehet, hogy hamar meg fog hasalni. Még nem volt olyan nap, hogy ne töltöttem volna legalább 1x. De inkább 2x, vagy órákat lóg a töltőn!
Én sosem azért vettem telefont, mert tetszett. Inkább a tudása miatt. És a 6120c most tudásban nagyon ott van.
Egy gps vevőt akarok még venni hozzá. A w-lan hiánya annyira nem gáz. Az úgyis van a notiban. :)
Érdekes, hogy a szolgátatók kínálatában még nem jelent meg! :roll:


szomb. aug. 11, 2007 21:55
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 102
Hozzászólás 
pampika írta:
...Az anyaga nem tetszik, mert egyrészt gyűjti az ujjlenyomatot, másrészt meg a karcot, így első ránézésre...

Ezt, hogy gyűjti az ujjlenyomatot, már annyi helyen olvastam, csak éppen nem értem még azután sem, hogy ma már volt a kezemben.
Már elnézést kérek, de ki nem sz.A.rja le, hogy a fényes fekete a hátlap tele lesz ujjlenyomatokkal? Azt a részt látja az ember a legkevésbé, hiszen ha letesszük az asztalra, vagy tartóba helyezzük, akkor nem hasra fektetjük, ha meg zsebben, vagy táskában van, akkor meg kit érdekel.
Vagy valami lényeges körülményt nem vettem figyelembe?


szomb. aug. 11, 2007 21:47
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 102
Hozzászólás 
T68m írta:
lehet, hogy már elhangzott, de nem vagyok benne biztos: ez is függetleníthetetlen, tehát várhatóan olcsó lesz a szolgáltatóknál?

Szerintem azt várhatjuk, hogy olcsó legyen Kép


szomb. aug. 11, 2007 21:38
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
lehet, hogy már elhangzott, de nem vagyok benne biztos: ez is függetleníthetetlen, tehát várhatóan olcsó lesz a szolgáltatóknál?


szomb. aug. 11, 2007 20:43
Profil Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 886 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség