Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. ápr. 27, 2024 20:01



Hozzászólás a témához  [ 6369 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 124, 125, 126, 127, 128  Következő
Hasznos SYMBIAN programok(Nokia S603rd,S605th)&SZIGNÓZÁS 
Szerző Üzenet
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. aug. 11, 2004 6:28
Hozzászólások: 21
Tartózkodási hely: Biatorbágy
Hozzászólás 
reddoors írta:
Muky írta:
reddoors: eccerüen nemtudom leszedni a xplore_1.20active1.27.13.zip fájlt, mindig 0k-s lesz.
ha lennél olyan aranyos és elküldenéd emilben hálás lennék.
mihitibi kukac gmail pont com

Köszi

Pedig a link jó.
Innen: http://rapidshare.de/files/39322302/xpl ... 3.zip.html


Köszi innen már lejött rendesen :lol:


hétf. máj. 05, 2008 18:56
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Muky írta:
reddoors: eccerüen nemtudom leszedni a xplore_1.20active1.27.13.zip fájlt, mindig 0k-s lesz.
ha lennél olyan aranyos és elküldenéd emilben hálás lennék.
mihitibi kukac gmail pont com

Köszi

Pedig a link jó.
Innen: http://rapidshare.de/files/39322302/xpl ... 3.zip.html


hétf. máj. 05, 2008 18:52
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. aug. 11, 2004 6:28
Hozzászólások: 21
Tartózkodási hely: Biatorbágy
Hozzászólás 
reddoors: eccerüen nemtudom leszedni a xplore_1.20active1.27.13.zip fájlt, mindig 0k-s lesz.
ha lennél olyan aranyos és elküldenéd emilben hálás lennék.
mihitibi kukac gmail pont com

Köszi


hétf. máj. 05, 2008 18:45
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Helios írta:
Te Reddoors!

Most nem arról van szó, hogy szopogatni szeretném a zsírkrétádat, de mivel olyan összeszedetten írsz le dolgokat, miért nem csinálsz -mittudomén- havi egyszer valahol egy összeülős-magyarázós-telefonszopogatós party-t, ahol mind be tudnád mutatni azt a sok dolgokat, amit tudsz? És MACIKA IS! És még megannyi tag, aki tud olyan dolgokat, amit más nem... Én Angliában jártam ilyen úgynevezett klubba, de itt Hungariba is voltam már Száni partin (a la szanalmas.hu) és nagyon tutkó, mikor hasonló érdeklődésű emberek összeülnek, és jól érzik magukat. Most leülök. Köszönöm a szót.

Ilyen jellegű fórum működik más országokban is, igaz több résztvevővel de remélem itt is megjön majd a kedv és a többiek is bekapcsolódnak. Lehet, hogy félreérted a dolgot, ez nem rólam szól ” szopogatásról” hanem a symbianról és tapasztalatok megosztásáról. Az, hogy jelenleg nagyobb szerepet vállalok az minden bizonnyal csak ideiglenes állapot. Egy klubbot vagy rendezvényt összehozni nem kis feladat lenne, és elég sok időt is igényel. Klub hiányában ez a fórum is tökéletes hiszen itt is telefonnal kapcsolatos érdeklődési körű emberek vesznek részt. Az meg , hogy ki szeretne ebben a „virtuális „ klubban részt venni ,belépni ,mindenki maga dönti el. Elvégre papíron egy szabad országban élünk katasztrofális vezetéssel. Ha ismernél régebbről, más fórumról akkor ezek a leírások természetesnek tűnnének ,így viszont mivel itt nem igazán foglalkoztak a symbian témával ennyire mélyrehatóan kicsit szokatlan számodra. Én javaslom vegyél részt te is a klubban, ha úgy érzed tartalmaz számodra hasznos infókat, és a ha van kedved tegyél is hozzá annak érdekében , hogy még hasznosabban tudjon működni. :wink:


hétf. máj. 05, 2008 18:29
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 132
Tartózkodási hely: van
Hozzászólás 
Te Reddoors!

Most nem arról van szó, hogy szopogatni szeretném a zsírkrétádat, de mivel olyan összeszedetten írsz le dolgokat, miért nem csinálsz -mittudomén- havi egyszer valahol egy összeülős-magyarázós-telefonszopogatós party-t, ahol mind be tudnád mutatni azt a sok dolgokat, amit tudsz? És MACIKA IS! És még megannyi tag, aki tud olyan dolgokat, amit más nem... Én Angliában jártam ilyen úgynevezett klubba, de itt Hungariba is voltam már Száni partin (a la szanalmas.hu) és nagyon tutkó, mikor hasonló érdeklődésű emberek összeülnek, és jól érzik magukat. Most leülök. Köszönöm a szót.


hétf. máj. 05, 2008 17:35
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
A fájlkezelő programokkal talán hamarabb kellett volna foglalkozni. Nehezen lehet nélkülözni őket. Két fájlkezelőt említenék meg. Tökéletesen kiegészítik egymást. Biztos sokan ismerik már mindkettőt.

Az első az X-Plore(magyar) ami az összes közül az egyik legjobb.

Szinte mindenre alkalmas, üzenetkezelés, zip és talán egyedülállóként a .rar állományokat is kezeli(csak kibontja).
Bármilyen fájlt lehet vele küldeni , másolni, törölni. Gyorsasága ,fájlkezelése is egyedülálló.

Negatív tulajdonságnak csak azt lehet felhozni ,hogy a gyártó túlzottan ellátja védelemmel. Az eddigi verziók időkorláttal is el vannak látva, tehát hiába veszi meg a felhasználó teljesen hivatalosan ,egy idő után a program megáll és újbóli hitelesítésig nem hajlandó működni. Én sajnos így jártam ennek a gyártónak egy másik termékével, amelyik úgyszintén így működik. Ha nincs internetkapcsolat akkor sajnos hiába fizettünk érte megáll a működése. Nem hinném, hogy ez így kellene csinálni.
A linkelt a jelenleg utolsó, soha nem áll meg verzió. :D (egyes telóknál telepítéskor vissza kell állítani a dátumot egy korábbi időpontra)


A másik egy ingyenes fájlkezelő ActiveFile néven( angol).

Az előző oldalon már szó volt róla. Az esetek nagy részében több verziót is kiadnak. Szignós és szignótlan formában. A szignótlan tartalmaz olyan plusz opciókat amit a szignós társa NEM (pl. restart, screenshot). Ez a mostani egy olyan ami kivételesen szignózott és tartalmazza a plusz opciókat is. Nem sok ilyen létezik. :D Nagyon hasznos dolog még , hogy Tasks és Processes-ek (folyamat) is láthatóak benne. Tetszés szerint leállíthatunk bármilyen folyamatot és futó alkalmazást.
Mindkettő: http://data.hu/get/247269/xplore_1.20ac ... 3.zip.html

Kép


hétf. máj. 05, 2008 16:39
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
reddoors írta:
csab2 írta:
Hát ez érdekes: most azt írja az oldal, hogy a file tűl nagy. :( UGYANAZ a file!!

Hát nem nagyon tudok mit mondani ezzel kapcsolatban. Mint említettem a symbiansigned megoldás nagyon nyögvenyelős. Ezen kívül még van 3 lehetőséged, amivel meg lehet oldani a szignózást. Én inkább azokat ajánlanám. Főleg a két kínai egyikét. Az egy hosszú távú megoldás főleg ha nem cserélgeted sűrűn a telefonod. Aztán,hogy a későbbiekben mi lesz azt nem tudni. Most kell megragadni a lehetőséget. Sajna kezdetek óta végigkísértem a symbiansigned hülyeségeit. Számtalan leírást írtam a változásokról ,kicsit megelégeltem ennek az oldalnak a kitalációit. :?

Most meg sikerült. :)


hétf. máj. 05, 2008 12:25
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Csak hasonló jókat tudok mondani a topikról, még1x köszönet érte! Olvashatjuk még máshol is írásaidat, cikkek keretében?


vas. máj. 04, 2008 21:27
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 854
Tartózkodási hely: Mistral, ahol sok ember megfordul. Én már a bejáratnál! Egyébként Budapest III. ker.!
Hozzászólás 
Én is szeretném megköszönni reddoors munkáját, leírásait. És várjuk a további jó progikat (persze nem csak reddoors kollégától). :D


vas. máj. 04, 2008 21:14
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Muky írta:
Most állok telefon vásárlás elött, ezért (is) jött jól ez a topik.
Köszönöm reddoors a signes oldalt és a hasznos prg-kat. :rulez:

Üdv: Muky

Nagyon szívesen. Sok sikert a leendő telódhoz. :)


vas. máj. 04, 2008 20:27
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. aug. 11, 2004 6:28
Hozzászólások: 21
Tartózkodási hely: Biatorbágy
Hozzászólás 
Most állok telefon vásárlás elött, ezért (is) jött jól ez a topik.
Köszönöm reddoors a signes oldalt és a hasznos prg-kat. :rulez:

Üdv: Muky


vas. máj. 04, 2008 20:06
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
csab2 írta:
Hát ez érdekes: most azt írja az oldal, hogy a file tűl nagy. :( UGYANAZ a file!!

Hát nem nagyon tudok mit mondani ezzel kapcsolatban. Mint említettem a symbiansigned megoldás nagyon nyögvenyelős. Ezen kívül még van 3 lehetőséged, amivel meg lehet oldani a szignózást. Én inkább azokat ajánlanám. Főleg a két kínai egyikét. Az egy hosszú távú megoldás főleg ha nem cserélgeted sűrűn a telefonod. Aztán,hogy a későbbiekben mi lesz azt nem tudni. Most kell megragadni a lehetőséget. Sajna kezdetek óta végigkísértem a symbiansigned hülyeségeit. Számtalan leírást írtam a változásokról ,kicsit megelégeltem ennek az oldalnak a kitalációit. :?


vas. máj. 04, 2008 19:26
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Hát ez érdekes: most azt írja az oldal, hogy a file tűl nagy. :( UGYANAZ a file!!


vas. máj. 04, 2008 18:55
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
reddoors írta:
Sajnos ebben az esetben az van ,hogy minden bizonnyal hibásan adtad meg az IMEI számod . Mivel nem egyezik a programban szereplő IMEI a készülék IMEI számával ezért természetesen „megakadályozza a tanúsítvány” a telepítést. Ez a hibajelenség gyakran elő szokott fordulni. Dobd ki a kukába a progit és töltsd fel újból. Az IMEI szám beírásánál meg fokozottabban oda kell figyelni.

Én is ettől tartottam. :( Azért köszi!


vas. máj. 04, 2008 17:21
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Ez az ACTIVE FILE fájlkezelő ,szignózva egy régebbi telefonom tanúsítványával. Telepítéskor természetese jön az általad leírt hibaüzenet.
Kép
Csak a szemlélet kedvéért. :wink:


vas. máj. 04, 2008 16:52
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
csab2 írta:
reddoors írta:
csab2 írta:
csab2 írta:
Oké, megoldódott. Most kattintva a linkre azt adja be, hogy sikeres volt a szignózás és majd küldik a következő e-mailt. Várom. KÖSZI!

Megkaptam a linket. Letöltöttem a programot, de nem bírom telepíteni. A tanúsítvány beállításoknál akármit állítok be, akkor se. Szerinted?

Mi a hibaüzenet?

Ha az online tanusítványellenőrzés állapota "ki", akkor: "Nem lehet telepíteni! A tanúsítvány megakadályozza".
Ha az online tanúsítványellenőrzés állapota "be", akkor: "Nem lehet telepíteni! A tanúsítvány megakadályozza" Ilyenkor előtte még megkérdezi: "A szállító nem azonosítható. Mégis folytatja?"
Ha az online tanúsítványellenőrzés állapota "el kell fogadni", akkor: "Nem ellenőrizhető az online tanusítvány érvényessége. Ellenőrizze a beállításokat!"

Sajnos ebben az esetben az van ,hogy minden bizonnyal hibásan adtad meg az IMEI számod . Mivel nem egyezik a programban szereplő IMEI a készülék IMEI számával ezért természetesen „megakadályozza a tanúsítvány” a telepítést. Ez a hibajelenség gyakran elő szokott fordulni. Dobd ki a kukába a progit és töltsd fel újból. Az IMEI szám beírásánál meg fokozottabban oda kell figyelni.


vas. máj. 04, 2008 16:41
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
reddoors írta:
csab2 írta:
csab2 írta:
Oké, megoldódott. Most kattintva a linkre azt adja be, hogy sikeres volt a szignózás és majd küldik a következő e-mailt. Várom. KÖSZI!

Megkaptam a linket. Letöltöttem a programot, de nem bírom telepíteni. A tanúsítvány beállításoknál akármit állítok be, akkor se. Szerinted?

Mi a hibaüzenet?

Ha az online tanusítványellenőrzés állapota "ki", akkor: "Nem lehet telepíteni! A tanúsítvány megakadályozza".
Ha az online tanúsítványellenőrzés állapota "be", akkor: "Nem lehet telepíteni! A tanúsítvány megakadályozza" Ilyenkor előtte még megkérdezi: "A szállító nem azonosítható. Mégis folytatja?"
Ha az online tanúsítványellenőrzés állapota "el kell fogadni", akkor: "Nem ellenőrizhető az online tanusítvány érvényessége. Ellenőrizze a beállításokat!"


vas. máj. 04, 2008 16:12
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
csab2 írta:
csab2 írta:
Oké, megoldódott. Most kattintva a linkre azt adja be, hogy sikeres volt a szignózás és majd küldik a következő e-mailt. Várom. KÖSZI!

Megkaptam a linket. Letöltöttem a programot, de nem bírom telepíteni. A tanúsítvány beállításoknál akármit állítok be, akkor se. Szerinted?

Mi a hibaüzenet?


vas. máj. 04, 2008 15:52
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Dannyboy írta:
Macika írta:
Ez mekkora ötlet!!! :)


Nagyon jól is működik! :)

Ezúton szeretném megköszönni a topik létrejöttét és reddoors munkáját, leírásait és linkeléseit!

Nagyon szívesen. Örülök, hogy megnyerte a tetszéseteket. :wink:


vas. máj. 04, 2008 15:51
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
csab2 írta:
Oké, megoldódott. Most kattintva a linkre azt adja be, hogy sikeres volt a szignózás és majd küldik a következő e-mailt. Várom. KÖSZI!

Megkaptam a linket. Letöltöttem a programot, de nem bírom telepíteni. A tanúsítvány beállításoknál akármit állítok be, akkor se. Szerinted?


vas. máj. 04, 2008 15:44
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
Macika írta:
Ez mekkora ötlet!!! :)


Nagyon jól is működik! :)

Ezúton szeretném megköszönni a topik létrejöttét és reddoors munkáját, leírásait és linkeléseit!


vas. máj. 04, 2008 14:27
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Ez mekkora ötlet!!! :)


vas. máj. 04, 2008 14:12
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Aki szeretne naprakész lenni névnapok terén , az most egy egyszerű szinkronizálás után kiírathatja telefonja aktív kijelzőre az aktuális nap névnapját(ait). A művelet nagyon egyszerű, biztos sokan ismerik,én találkoztam vele több fórumon is (PDA fórum ,Nokiaprogramok egy régi fórumtársam személyében :arrow: NBK).

Három dolog szükséges hozzá, kettővel szerintem mindenki rendelkezik (OUTLOOK, PC Suite ).
A harmadik egy PC-s alkalmazás, ami tartalmazza a névnapokat(több nyelven is).Innen : http://data.hu/get/244110/namedays.zip.html

Ez telepítenünk kell és OUTLOOK alatt lesz elérhető a szinkronizálás során. Ha megvan mind a három programunk akkor akár kezdhetjük is.
:D
Elindítjuk a PC Suite alkalmazást…….

Kép
Kép
Kép


vas. máj. 04, 2008 10:05
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
FsCaller.
Bejövő sms és hívásnál megjeleníti a küldő vagy hívó fél arcképét. Ha 240x266-os felbontásban szerkesztjük a telefonkönyv képeit ,majdnem teljes kijelző méretben megjeleníti. A program két verzióban létezik , egy szignós és egy szignótlan . A két verzió között annyi a különbség, hogy a szignóst minden egyes telefon bekapcsolás után el kell indítani, nem indul a telefonnal. A szignótlan viszont AUTOSTART verzió, tehát automatikusan indul a telefonnal. Ez utóbbi ingyenes tesztverzióként lett kiadva, de tökéletesen működik. Nálam ez kötelező program. :)
A szignótlan értelemszerűen csak szignózás után telepíthető. Természetesen ezt is ki lehet utólagosan kapcsolni.
http://data.hu/get/240925/Best_FSCaller ... 3.rar.html
Kép


szomb. máj. 03, 2008 10:15
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 430
Hozzászólás 
Winston_Wolf írta:
Lalamper írta:
Most ha jól látom, akkor előbb be kell szerezni egy CER és KEY fájl párost? És ez egyedi a te telódhoz, azzal minden progit tudsz rá szignózni offline? De csak a te telódra? Akkor a gyári hivatalos progik hogy működnek minden telcsin?

Bocsi az amatörködésért..


Ne keverjük össze a szignózást, a regisztrálással. A szignózás egy kvázi hitelesítési eljárás mely azt biztosítja, hogy a telefonokra olyan programokat tudj csak feltelepíteni, amik valamilyen teszetelésen - elméletileg persze - átmennek, és azokon bebizonyosodik, hogy nem okoznak gondot. Vagy olyan telefon szoftver készítő cég kapja meg, akik megveszik ennek a lehetőségét. A szignózás teheát ahhoz kell, hogy a telefonod magára engedje települni - húúú de magyartalan volt ez - a programot.

Amiről Te beszélsz az a regisztrálás. Amikor egy program próbaidős, és a próbaidő letelte után IMEI-hez, vagy más egyéb egyedi azonosítóhoz kötött kóddal működik csak tovább. Ez ellen nem jó a szignózás.

Kvázi akkor ezeket a fizetős programokat feltörnéd. Amit pedig nem nézne szívesen senki...


Nem, nem kevertem össze... Csak lehet akkor rosszul fogalmaztam. Csak azt nem értettem, hogy mi a különbség egy hivatalosan kiadott
progi között, ami minden telcsire telepíthető és a között, amit te
magadnak hekkelsz.. De már vágom.. Reddors rendesen kifejtette.. :)


pén. máj. 02, 2008 21:56
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Ezeket a programokat lehet jelenleg online (symbiansigned) szignózni. A többit nem támogatott.

LandscapePro
RockNScroll
ShakeMe
Gnubox
FlipSilent
ShakeLock
LargeTime
Audio Cube
Autolock
Callfilter
Calsync
CuteKeys
EmTube
Mujmail
Themes Laucher
Ufind GPS
Ymtiny
Pythofors
Inclinometer
Handy Wifi
Activefile
cClock
PhoNetInfo
FontRouter
rotateMe v2.2 Beta 2


pén. máj. 02, 2008 19:35
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
csab2 írta:
Oké, megoldódott. Most kattintva a linkre azt adja be, hogy sikeres volt a szignózás és majd küldik a következő e-mailt. Várom. KÖSZI!

Ha megjött és telepítetted a progit mindenképpen csináld meg valamelyik kínait. Írok mindjárt egy listát azokról a progikról amelyek a hivatalos módszerrel szignózhatók. Ha esetleg valaki gyengíteni szeretné az idegrendszerét. :D :D :D


pén. máj. 02, 2008 19:08
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Oké, megoldódott. Most kattintva a linkre azt adja be, hogy sikeres volt a szignózás és majd küldik a következő e-mailt. Várom. KÖSZI!


pén. máj. 02, 2008 18:52
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Igen az első e-mail megjött, arra linkelve jött be az az oldal, amit mutattam. Ott kell valamit csinálni?


pén. máj. 02, 2008 18:47
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Ha minden jól megy olyan emailt kell kapnod amelyiken van egy visszaigazolási link, majd ezt követően kapsz egy másikat amelyiken egy letöltési link. Valahogy így kell kinézzen.
Kép
De én ajánlanám valamelyik kínai módszert mert az minden programra jó, és lehetőség van offline szignózásra is. Ez a hivatalos dolog nagyon szőrözős, csak pár programot lehet így szignóztatni és még az sem mindegy milyen névvel töltöd fel az adott programot. Szóval ha most nekiugrassz valamelyik kínai megoldásnak holnap már telepítheted is és le van a gond a symbiansigned körülményes korlátozott módszerével.


pén. máj. 02, 2008 18:17
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
reddoors írta:
PhoNetInfoprogram(ingyenes), amelyik segítségével szinte minden információt megtudhatunk a telefonunkról. Az akku töltöttségi szinttől a wlan Mac címéig. Tartalmaz egy reboot funkciót is ami sokszor jól jöhet memóriagondok , rendszerfrissítés esetén. A programot szignózni kell , nélküle nem telepíthető. A symbian signed megbízható programnak minősítette ,ezért lehetőség van az online szignózásra is. Innen letölthető a program: http://www.patrickfrei.ch/phonetinfo/index.html
(direkt link: http://www.patrickfrei.ch/phonetinfo/rb ... .1_OSO.zip )
Szignózás itt elvégezhető: https://www.symbiansigned.com/app/page/ ... dOnline.do
A letöltési linket email-ben küldik.

Bocs, hogy ilyen béna vagyok, de megkaptam a linket. Mit kell itt csinálni?
Kép


pén. máj. 02, 2008 17:43
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Ez korrekt volt!


pén. máj. 02, 2008 15:50
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Egy pár mondatban kiegészíteném a dolgot.

Minden programnak tartalmaznia kell tanúsítványt. Vagy a gyártó látja el , vagy te a sajátoddal ami személyre szabott.
Mégpedig IMEI szám függő (saját)amit a tanúsítványfájlok egy algoritmusban tartalmaznak is. Tehát az általad szerkesztett tanúsítványoddal ellátott program ,CSAK saját készülékedre telepíthető.
Akkor tömören összegezve a dolgot, symbian(9.x) rendszerre írt programokat két nagy csoportba lehet sorolni.

1. Az egyik a tanúsítvánnyal ellátott programok, amelyek ugye lehetnek:
- ingyenesek
- próbaverziósak (amit a későbbiekben meg is lehet vásárolni).

Ezekben az esetben a gyártó saját tanúsítványával látja el, és így is kerül majd forgalomba.

Ezért a tanúsítványokért természetesen a gyártónak fizetni kell a symbiansigned fele.

A gyártói tanúsítvány is többféle lehet, itt elsősorban az érvényességére gondolok (gondolom a hossza növeli a költségét is) . A cégek, szervezetek 1-20 év közötti időtartamra kapnak érvényes tanúsítványt(általában). Ezért fordul néha elő az, hogy telepíteni szeretnénk egy programot és „lejárt tanúsítvány” hibaüzenetet kapjuk. Ebben az esetben valóban lejárt a tanúsítvány időtartama és csak úgy tudjuk telepíteni, ha visszaállítjuk a telefon dátumát arra az időpontra, amikor még érvényes volt a tanúsítvány.

2.A másik nagy csoport a szignótlan programok, tehát nincsenek ellátva semmilyen tanúsítvánnyal.

Ezeket is lehet több csoportba sorolni.
-ingyenes
-próbaverziós.
-tesztprogramok

Mint említettem a gyártónak fizetnie kell a symbiansigned oldalnak a tanúsítvány megvásárlásáért ezért a kisebb forgalmazók ezt a lehetőséget mellőzik.
Vagy nem is akarják ellátni az esetleges hibák miatt(főleg tesztverziók).

A szignótlan programok túlnyomó része rendszerrel kapcsolatos( restart, autostart, shutdown, cellainfó stb.) program ,így nem csoda az óvatosság. Senki nem akar nagy perekbe bonyolódni.

Ezért a gyártó rábízza a felhasználóra a használat jogát. Tehát ha használni akarod akkor szignózod, ellátod saját tanúsítványoddal.


pén. máj. 02, 2008 14:17
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 469
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Lalamper írta:
Most ha jól látom, akkor előbb be kell szerezni egy CER és KEY fájl párost? És ez egyedi a te telódhoz, azzal minden progit tudsz rá szignózni offline? De csak a te telódra? Akkor a gyári hivatalos progik hogy működnek minden telcsin?

Bocsi az amatörködésért..


Ne keverjük össze a szignózást, a regisztrálással. A szignózás egy kvázi hitelesítési eljárás mely azt biztosítja, hogy a telefonokra olyan programokat tudj csak feltelepíteni, amik valamilyen teszetelésen - elméletileg persze - átmennek, és azokon bebizonyosodik, hogy nem okoznak gondot. Vagy olyan telefon szoftver készítő cég kapja meg, akik megveszik ennek a lehetőségét. A szignózás teheát ahhoz kell, hogy a telefonod magára engedje települni - húúú de magyartalan volt ez - a programot.

Amiről Te beszélsz az a regisztrálás. Amikor egy program próbaidős, és a próbaidő letelte után IMEI-hez, vagy más egyéb egyedi azonosítóhoz kötött kóddal működik csak tovább. Ez ellen nem jó a szignózás.

Kvázi akkor ezeket a fizetős programokat feltörnéd. Amit pedig nem nézne szívesen senki...


pén. máj. 02, 2008 11:57
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 430
Hozzászólás 
Most ha jól látom, akkor előbb be kell szerezni egy CER és KEY fájl párost? És ez egyedi a te telódhoz, azzal minden progit tudsz rá szignózni offline? De csak a te telódra? Akkor a gyári hivatalos progik hogy működnek minden telcsin?

Bocsi az amatörködésért..


pén. máj. 02, 2008 10:26
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Aki esetleg túlélte a Kínai fórumok viszontagságait, az innentől kezdve offline szignózhatja nyugodt körülmények között a programjait. :D :D :D

Az eddigi NEM túlzottan sok visszajelzés és kérdések alapján, kicsit kételkedek a túlélésben. Remélem azért lehet értelmezi a leírásokat és nem Kínai mindenkinek. Szívesen venném a visszajelzéseket , vagy legalább jó lenne ha a szavazatokban megmutatkozna, hogy tényleg hasznos –e a topic. Eddig kb. 1500-an nyitották meg és 19-en vették a fáradságot, hogy megnyomják a szavazó gombot. :?

Visszatérve a programra.

Véleményem szerint a SignSIS-GUI by ladiko program a legalkalmasabb erre a célra. Kisebb extra beállításokat is tartalmaz , kimeneti programnevet adhatunk, profilokat szerkeszthetünk több telefon (.cer és .key) esetén, sikeres szignózás után beállíthatjuk a szignótlan fájl törlését stb.

A program letölthető innen : http://rapidshare.de/files/39283395/Sig ... 1.zip.html

Kép


pén. máj. 02, 2008 8:07
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Akkor végezetül még egy lehetőség a tanúsítvány megszerzésére. A fentiekben már említettem egy szintén kínai fórumot. Itt elkészítik számunkra ezeket a fájlokat és 5 dicsérő hozzászólás ellenében letölthetjük őket. Ezekkel a fájlokkal (.cer és .key ) offline szignózhatunk tetszőleges programot. Érdemes így is elkészíteni mert a feltöltős online megoldás nem biztos hogy örökéletű lesz. Jelenleg 1nap a várakozási idő az eddigi 7-10 nap helyett.

A link meg lemaradt ahol mindezt megtehetjük. :D :D :D

http://www.opda.net.cn/viewthread.php?t ... a=page%3D1

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kismértékben változott a kínai oldalon elkészített tanúsítvány letöltése. Pontosabban a sorrend egy plusz opcióval lett kibővítve. A tanúsítványok számát korlátozták.
Egy IP címről 5 tanúsítvány elkészítését lehet kezdeményezni és letölteni. Ez külön jegyezve van az oldalon.
Bejelentkezés után jobb felső sarokban elérhető lesz egy CERT APPLY opció, megnyitva kapunk egy táblázatot, amit értelemszerűen kitöltünk az adatainkkal. Csak ezek után tölthetjük le az elkészült tanúsítványunkat.
Kép


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára reddoors szer. okt. 08, 2008 11:28-kor.



csüt. máj. 01, 2008 11:23
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Best Profiles. Profilváltó program, rengeteg extra funkcióval.
Pár mondatban a programról.
Az alkalmazást Turn On –al tudjuk elindítani. Ha programozni kívánunk egy adott profilváltást ,ráállunk kurzorral arra a profilra amelyiket aktiválni szeretnénk , és megadjuk az aktiválás formáját ami több féle is lehet ,azonnali váltás, egyszeri időponthoz kötött, rendszeres időpont , stb. Ezenkívül még extraként, naptárhoz, GSM cellához is programozhatjuk. Ami nagyon lényeges, hogy profilokon belül különböző funkciókat is megadhatunk, amely profilváláskor végrehajtásra is kerül (Advanced settings). Például egy adott PROFILHOZ megadhatunk háttérképeket, csengőhangokat, bluetooth bekapcsolást ,program futtatást és leállítást ,témaváltást, stb.
Bizonyos időtartományon belül is lehet programozni ,majd visszaállítani alapértelmezett állapotra, pl. este 21-07 óra között napi rendszerességgel legyen NÉMA üzemmód majd térjen vissza ÁLTALÁNOS üzemmódra. Ezt a Schedule menü alatt tudjuk megtenni.
Egyszóval a szokásainkhoz szabhatjuk az egész telefont , témaváltásokkal ,csengőhangokkal, különböző programindításokkal fűszerezve. A program angol nyelvű, de egyáltalán nem nehéz kiigazodni rajta, kevés időt azért igényel az alaposabb megismerése.
http://rapidshare.de/files/39264782/Bes ... 3.rar.html
Kép
Macika ezt a profilváltó programot használod(vetted meg ) te is? Csak pusztán kíváncsiságból kérdezem mert van több ilyen jellegű program is. Talán ez a legprofibb.


kedd ápr. 29, 2008 16:55
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
thomas77 írta:
Macika írta:
Ez a kínai balhé szépen működik nekem. :)


reddoors megtatnít minket kínaiul! :lol:

Még nincs vége a kínainak. :D :D Én jelenleg hat lehetőséget ismerek a szignózásra illetve a tanúsítványfájlok megszerzésére. Ebből három már ismertetve lett a fórumon, kettő ebben a topicban, és egy, a HACK-es topicban. Amúgy a HACK is tökéletesen működik. Eddig csak a 6120 classic esetében okozott kisebb zavart de a formázás és aztán az újbóli Hack után már nem volt probléma. A többi telefonnál semmi gond nem adódott, magam is megcsináltam többször is E51-en. A szignózás kikerülésére ez is tökéletes megoldás. A további háromból még egy kínai jellegű, ha minden jól megy ismertetve lesz hamarosan. A fennmaradó kettővel egyenlőre nem érdemes foglalkozni, legalábbis én nem foglalkozok vele. Az egyik a www.symbiansigned.com FIZETŐS megoldás a másik a nemrég elterjedt ROM patch. A ROM patch symbi 9.2-es telefonokon még nem az igazi(olvasataim szerint) ,így egyenlőre nem látom értelmét ennek az erőltetésére.


kedd ápr. 29, 2008 16:52
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 129
Hozzászólás 
Én is irok ide is, hátha van valakinek ötlete.

Én VPN-t keresek Symbian alá. Konkrétan 6120-ra.


kedd ápr. 29, 2008 13:29
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 430
Hozzászólás 
Említett itt anno valaki egy letöltőprogit.. Megvan az valakinek?


kedd ápr. 29, 2008 12:22
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1598
Tartózkodási hely: Budapest City
Hozzászólás 
Macika írta:
Ez a kínai balhé szépen működik nekem. :)


reddoors megtatnít minket kínaiul! :lol:


kedd ápr. 29, 2008 11:03
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
reddoors írta:
...
Ez a kínai balhé szépen működik nekem. :)


kedd ápr. 29, 2008 3:08
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Vizsla írta:
reddoors írta:
Talán az egyetlen olyan magyar nyelvű Blacklist program ami minden típusú hívást tud szűrni.
Mit hall a hívó, és mit ír ki a telefonom, ha olyan bejövő hívásról lenne szó, ami a szűrési feltételeknek megfelel? Tud-e kezdeni valamit magán számokkal?
Eddig az LGKU250 volt a legjobb, ismert számok terén: egyszerűen csak felvillant a telefon, nem kellett később nem fogadott hívásokat nézegetni, törölgetni, nem rezgett, nem csörgött, csak felvillant, amit ha zsebben van, nem lehet észrevenni, és véletlen gombbenyomásra fel sem vevődik a hívás, hisz meg sem jelenik a kijelzőn. A hívó 1 csengést, majd elutasítást hall. De magán számra nem felelt meg, s most nekem arra kéne valami.

A hívó csak foglalt jelzést fog hallani egy pillanatig ,aztán megszakad a hívás. Minden lehetséges hívást képes szűrni, ahogy a fentiekben és a képen is látható. A rejtett számmal érkező hívásokat is!!!! A program a háttérben fut, te ezekből a „zaklató” hívásokból semmit nem veszel észre , max. ha pont akkor nézel a kijelzőre mikor a bejövő hívást szűri, mert ebben az esetben egy pillanatra bevillan a kijelzőre a hívó, és egyben bontott fél. Természetesen az összes listát megnézheted utólag ha belépsz a programba, ugyanis a program rendszerezi a tiltott hívásokat típusuk és gyakoriságuk szerint. Ennél jobb hívásszűrő programot nem igazán tudok elképzelni.


hétf. ápr. 28, 2008 17:49
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
reddoors írta:
Talán az egyetlen olyan magyar nyelvű Blacklist program ami minden típusú hívást tud szűrni.
Mit hall a hívó, és mit ír ki a telefonom, ha olyan bejövő hívásról lenne szó, ami a szűrési feltételeknek megfelel? Tud-e kezdeni valamit magán számokkal?
Eddig az LGKU250 volt a legjobb, ismert számok terén: egyszerűen csak felvillant a telefon, nem kellett később nem fogadott hívásokat nézegetni, törölgetni, nem rezgett, nem csörgött, csak felvillant, amit ha zsebben van, nem lehet észrevenni, és véletlen gombbenyomásra fel sem vevődik a hívás, hisz meg sem jelenik a kijelzőn. A hívó 1 csengést, majd elutasítást hall. De magán számra nem felelt meg, s most nekem arra kéne valami.


hétf. ápr. 28, 2008 17:37
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
skynet írta:
a szavazásnál gondolom az akart lenni a kérdés, hogy fontosnak tartod-e ezt a topicot, és én igennel szavaztam.

egyelőre még nem sok mindent tettem fel a telefonomra (6120) - csak a google mapset meg a tomtom 6-ot meg pár java programot - de sok jó ötletet láttam már itt.

csak így tovább!

Igen, " topic " akart lenni. Köszi a biztató szavakat. :wink:


hétf. ápr. 28, 2008 16:26
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Talán az egyetlen olyan magyar nyelvű Blacklist program ami minden típusú hívást tud szűrni. Maga a program is igény szerint ki-be kapcsolható.
Link javítva

http://rapidshare.de/files/39255127/Han ... 0.zip.html

Kép


A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára reddoors hétf. ápr. 28, 2008 17:03-kor.



hétf. ápr. 28, 2008 15:10
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Mobile Task és EQShutDown. Mind a kettő nagyon hasznos alkalmazás. A Mobile Task programmal egy adott programozott időpontban indíthatunk vagy állíthatunk le alkalmazásokat a telefonunkon. Az és EQShutdown, ahogy a neve is mutatja a készülék lekapcsolására alkalmazható. Főleg az E50, E51 telóknál könnyíti meg a felhasználók feladatát. A kettő egyszerre nagyon jól kiegészíti egymást, akár programozott kikapcsolást is végezhetünk. Be lehet állítani a EQShutDown programot egy adott időpontra mikor futtatni szeretnénk, de abban a pillanatban ki is kapcsolja a telefont. Természetesen ezt a két programot külön -külön is lehet használni.
Az EQShutDown programot szignózni kell (ingyenes)
A Mobile Task program telepítése alatt vissza kell állítani a telefon dátumát 2007.05.01-re, nem kell szignózni.
Letölthető innen: http://data.hu/get/273954/Mobile_Task_v ... 1.zip.html

Kép


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára reddoors pén. máj. 16, 2008 16:55-kor.



vas. ápr. 27, 2008 9:48
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 14, 2007 18:10
Hozzászólások: 1366
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
foki írta:
reddoors írta:
foki írta:
és a legújabb hackelés eredménye... már szignózni sem kell :!:

http://www.noeman.org/gsm/symbian-os-9- ... 00000.html

a 4. hozzászólás írja le korrektul

Igen olvastam én is, igaz még nem próbáltam mert nem volt rá szükségem. Hát nem tudom itt már elég nagy a kockázat arra ha nem vagy elég felkészült elcseszel nagyon könnyen valamit. Ha már PACH-ről van szó akkor a szintén nemrég megjelent ALL FILE hozzáférés és ezáltal a szignózás végérvényesen megoldódott. Itt csak a C:-re kell egy mappát +1fájlt felmásolni és kész. És ami a legfontosabb egy formázással el is tüntethető minden a telódról ha esetleg valami zavar adódna. A Rom verziónál nem vagyok biztos benne. Kicsit várni kell míg jobban kiforrja magát. De köszi a linket.


ez is tökéletes... semmi kockázat mivel nem a ROM -ot pacheled, hanem az E:\system\data -ba átmásolt swipolicy.ini átírását erzékeli a módszer
elsőre működött

örülök, hogy végre itt is elkezdtünk foglalkozni a symbian9 sajátosságaival... ilyen szinten... amit már a 2006 június 2-án megnyitott "Symbian9" témával próbáltam előtérbe hozni

természetesen nekem is megvan a még hivatalosan készített symbiansigned-es *.key-em meg *.cer-em :D

Igen most olvasom ismét , még csak apróbb dolgokat lehet megcsinálni. A symbi9.2-es telóknál nem igazán működik még stabilan 1-2 tapasztalat alapján. De ezek után rövid időn belül kiforrja magát. Biztos hamarosan jönnek a hajmeresztő patchek, nem ragadnak le a kamerahang megszüntetésénél. A lehetőségek korlátlanok. Amúgy kockázat mindenben van , még az egyszerűbb ALL FILE patch is okozott problémákat 1-2telefontípusnál. Biztos olvastad te is h. 6120nál elkezdtek szaporodni a telepített játékok ikonjai minden egyes telefon újraindításánál.


szomb. ápr. 26, 2008 20:12
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 544
Tartózkodási hely: Csatlakozott: 2001.07.23., Hétfő, 08:27
Hozzászólás 
reddoors írta:
foki írta:
és a legújabb hackelés eredménye... már szignózni sem kell :!:

http://www.noeman.org/gsm/symbian-os-9- ... 00000.html

a 4. hozzászólás írja le korrektul

Igen olvastam én is, igaz még nem próbáltam mert nem volt rá szükségem. Hát nem tudom itt már elég nagy a kockázat arra ha nem vagy elég felkészült elcseszel nagyon könnyen valamit. Ha már PACH-ről van szó akkor a szintén nemrég megjelent ALL FILE hozzáférés és ezáltal a szignózás végérvényesen megoldódott. Itt csak a C:-re kell egy mappát +1fájlt felmásolni és kész. És ami a legfontosabb egy formázással el is tüntethető minden a telódról ha esetleg valami zavar adódna. A Rom verziónál nem vagyok biztos benne. Kicsit várni kell míg jobban kiforrja magát. De köszi a linket.


ez is tökéletes... semmi kockázat mivel nem a ROM -ot pacheled, hanem az E:\system\data -ba átmásolt swipolicy.ini átírását erzékeli a módszer
elsőre működött

örülök, hogy végre itt is elkezdtünk foglalkozni a symbian9 sajátosságaival... ilyen szinten... amit már a 2006 június 2-án megnyitott "Symbian9" témával próbáltam előtérbe hozni

természetesen nekem is megvan a még hivatalosan készített symbiansigned-es *.key-em meg *.cer-em :D


szomb. ápr. 26, 2008 19:38
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 6369 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 124, 125, 126, 127, 128  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google Adsense [Bot] valamint 18 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség