Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. márc. 28, 2024 22:42



Hozzászólás a témához  [ 21 hozzászólás ] 
Iwiw díjcsomag 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
Iwiw díjcsomagról bármikor vissza lehet váltani egy másikra és viszont. Ezt mondták legalábbis, amikor megkérdeztem az ügyfélszolgálaton.


szomb. nov. 08, 2008 15:03
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
http://homar.blog.hu/2008/11/04/titkos_ ... csomagosok


kedd nov. 04, 2008 12:44
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 15:50
Hozzászólások: 452
Hozzászólás 
reaxol_2 írta:
Múlt hónap 2-án átváltottam az előfizetéses telefonszámomat és a Dominós számomat az IWIW díjcsomagra. E két kártyán aktiválva van a Családbarát kedvezmény is. Ma kaptam kézhez a számlámat, melyből kiderül hogy ugyan a Családbarát havidíját azt kiszámlázták mindkét telefonszámra, azonban a kedvezményt nem adták meg, hanem a két kártya egymás közötti beszélgetését kiszámlázták IWIWes percdíjon. Ma 14:00 körül beszéltem a számlázási csoporton egy hölggyel aki kb 15 perces várakoztatás után kijelentette, hogy egy belső rendelkezés szerint ha ugyanazon a két kártyán van IWIW díjcsomag és Családbarát kedvezmény is, akkor az ingyenes beszélgetés nem érvényes. Ezzel az ügy a hölgy részéről le van zárva, fizessem be a számlát. Kérdésem, hogy ezzel kapcsolatban miért nem szerepel egy figyelmeztetés közlemény sem a weboldalon sem a díjszabásban, sem az üzletszabályzatban sem.A dokumentumokat és weboldalakat lementettem, így bizonyítani tudom, hogy ma 14:30 perckor nem volt egyik helyen sem ilyen közlemény.


ugyfelszolgalat@t-mobile.hu


kedd nov. 04, 2008 11:55
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. nov. 03, 2008 15:00
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Múlt hónap 2-án átváltottam az előfizetéses telefonszámomat és a Dominós számomat az IWIW díjcsomagra. E két kártyán aktiválva van a Családbarát kedvezmény is. Ma kaptam kézhez a számlámat, melyből kiderül hogy ugyan a Családbarát havidíját azt kiszámlázták mindkét telefonszámra, azonban a kedvezményt nem adták meg, hanem a két kártya egymás közötti beszélgetését kiszámlázták IWIWes percdíjon. Ma 14:00 körül beszéltem a számlázási csoporton egy hölggyel aki kb 15 perces várakoztatás után kijelentette, hogy egy belső rendelkezés szerint ha ugyanazon a két kártyán van IWIW díjcsomag és Családbarát kedvezmény is, akkor az ingyenes beszélgetés nem érvényes. Ezzel az ügy a hölgy részéről le van zárva, fizessem be a számlát. Kérdésem, hogy ezzel kapcsolatban miért nem szerepel egy figyelmeztetés közlemény sem a weboldalon sem a díjszabásban, sem az üzletszabályzatban sem.A dokumentumokat és weboldalakat lementettem, így bizonyítani tudom, hogy ma 14:30 perckor nem volt egyik helyen sem ilyen közlemény.


hétf. nov. 03, 2008 15:56
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 616
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
borisz03 írta:
Én beléptem a családdal mivel a beszélgetéseink 90% házon belül történik.
Nincs céges kártya.

De.....

A My-T-mobile, Dijcsomagok-Szamlazas reszen o nem 16 Ft-al, hanem 32-vel mutatja az egyenlegemet, azaz ennyivel novelte.
Akkor most, hogy is van ez?

Mrobaltam az ugyfelszolgalatnal erdeklodni, de ott emberi elo hangot talalni feler egy otos lottoval.
Vagy en vagyok bena. :-(

Szoval ennyit errol a k....... bandarol.


Szinte minden díjcsomagnál, ahol van valami hasonló kedvezmény, a My-T-mobile-on a normál tarifával számol, és majd hó végén, a számlán jelenik meg csak a kedvezmény. Például a Kaméleon 50%-os kedvezményei is csak a számlán jelennek meg először.

Úgyhogy addig nem kell aggódni, amíg nem jön meg az első számla.
Ha azon is 32 Ft-os percdíj lesz, akkor lehet hívni az ügyfélszolgálatot... :)


hétf. okt. 06, 2008 8:21
Profil Privát üzenet küldése ICQ
vas-tag

Csatlakozott: hétf. okt. 06, 2008 8:06
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Én beléptem a családdal mivel a beszélgetéseink 90% házon belül történik.
Nincs céges kártya.

De.....

A My-T-mobile, Dijcsomagok-Szamlazas reszen o nem 16 Ft-al, hanem 32-vel mutatja az egyenlegemet, azaz ennyivel novelte.
Akkor most, hogy is van ez?

Mrobaltam az ugyfelszolgalatnal erdeklodni, de ott emberi elo hangot talalni feler egy otos lottoval.
Vagy en vagyok bena. :-(

Szoval ennyit errol a k....... bandarol.


hétf. okt. 06, 2008 8:11
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 151
Hozzászólás 
phonefreak írta:
Igaz. De azért nem furcsa, hogy a Voda már 2 éve elő tudott rukkolni egy olyan PUBLIKUS promo-csomaggal, amellyel minden irányba 13,5, illetve 14 Ft a percdíj? Erre a Tré meg 2008 végén előáll ezzel a fosadék iwiw-csomaggal? Ez amúgy tipikus T-mobile. Nem állítom, hogy senki nem fog venni, de meglátod nem lesz emiatt nagy sorbanállás a T-pontokban.


Tudod ez akkor lenne szép, ha most is működne a voda, de gondolom nem semmiért zárolták ezt az opciót! De jelenleg csak a T kínál publikusan ilyen olcsó tarifákat, nem is magas havi díj mellett. Ha a fiatalokat nézem, ez akár kedvező is lehet. Nincs ezzel semmi baj, sőt vedd észre a pozitív hozzáállást (a hívószámkijelzés alap). Ilyen régen volt, igaz sem volt.

Utoljára: számtalan csoport számára eltudom képzelni a csomagot pozitív előnyökkel, tehát színesíti a választható lehetőséget, ergo üdvözöljük ezt is!


vas. okt. 05, 2008 18:55
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Az ország egyetlen, diadalíves városa
Hozzászólás 
phonefreak írta:
A Tré-mobile nagyon ért a parasztvakításhoz. Mi a f...szt érek a 10 forintos percdíjjal, ha jobbik esetben lesz 1 vagy max. 2 haverom/ismerősöm, aki szintén vesz magának iwiw-csomagot? A többi 400 ismerősömet meg hívhatom 32 forintért. Ez vicc!!!!!!!!!

Mi ebben a parasztvakítás? Teljesen publikus a díjcsomag minden eleme! Az meg már a nyolc éves lányomnak se okoz semmiféle gondot, hogy ilyen bonyolult jellegű matematikai dolgokat meg tudjon fejteni. :P
Amúgy, ha jól sejtem még senkinek se tartottak a fejéhez pisztolyt, hogy ezt a díjcsomagot válassza - ha neked nem éri meg, ne válaszd, csak van annyi eszed, hogy 1-2 iwiw-es ismerős miatt nem váltasz. ;)
De ezen fröcsögni - na az a vicc...


vas. okt. 05, 2008 15:04
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
Decemberig lesz ilyen kedvező. Hasonlóan a Kameleonhoz, ami kb. két hónapig (vagy fél évig, már nem emlékszem),promóciós időszak lezártáig volt száz százalékban lebeszélhető.
Ha a a Kameleon is lebeszélhető lenne száz százalékban, meg ez a 16 Ft-os percdíj sem csak december 31-ig lenne érvényes, akkor a T-Mobile-nak lenne két versenyképes fiatalos díjcsomagja.


vas. okt. 05, 2008 13:19
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: kedd jan. 18, 2005 16:41
Hozzászólások: 707
Hozzászólás 
Igaz. De azért nem furcsa, hogy a Voda már 2 éve elő tudott rukkolni egy olyan PUBLIKUS promo-csomaggal, amellyel minden irányba 13,5, illetve 14 Ft a percdíj? Erre a Tré meg 2008 végén előáll ezzel a fosadék iwiw-csomaggal? Ez amúgy tipikus T-mobile. Nem állítom, hogy senki nem fog venni, de meglátod nem lesz emiatt nagy sorbanállás a T-pontokban.


vas. okt. 05, 2008 12:27
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 151
Hozzászólás 
phonefreak írta:
Tehát a válaszom: igen, tudok az iwiw-esnél jobbat. Vodás csomag és abszolút publikus volt!


De csak volt, mint írod!!


vas. okt. 05, 2008 12:18
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: kedd jan. 18, 2005 16:41
Hozzászólások: 707
Hozzászólás 
mati88 írta:
Nekem is van V-s, nem publikus, tehát tudok jobbat, de ezt nem mindenki tudja megvenni!


A Vodás díjcsomag, amiről beszéltem (13,5 Ft / perc minden irányba) viszont publikus díjcsomag volt, hiszen BÁRKI vehette, aki anno 2 éve a neten regisztrált. Ez a Voda 800 csomag 30%-os kedvezménnyel. Ez a promo akció ráadásul több hónapon keresztül ment. Vehetted Voda 150, Voda 300, Voda 500 csomaggal akár. Mindenre 30% kedvezményt adtak, illetve adnak a mai napig.

Tehát a válaszom: igen, tudok az iwiw-esnél jobbat. Vodás csomag és abszolút publikus volt!


vas. okt. 05, 2008 11:38
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 151
Hozzászólás 
phonefreak írta:
Csak Te 1 dolgot elfelejtesz. A 3 tagu család ezért majd külön telefont vesz?


Ezt nem értem! Nekem nagyon sok ismerősömnek van a családban mindenkinek T. Így viszont erre áttérve nem rossz. Az hogy van akinek van céges telója, stb. az nem releváns. Szerintem a többségnek nincs. Van akinek jó ez, van akinek rossz. Nekem is van V-s, nem publikus, tehát tudok jobbat, de ezt nem mindenki tudja megvenni!


vas. okt. 05, 2008 10:31
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd dec. 25, 2007 10:50
Hozzászólások: 35
Hozzászólás 
Az egészben az a szomorú, hogy a T ezzel a szánalmas húzással akarja menteni, ami még menthető. Tagadhatatlan, hogy nap mint nap egyre többen jelentkeznek ki az iwiw-ről. Én is már lassan hetente kapok olyan üzenetet iwiw ismerőstől, hogy ezentúl már nem lesz elérhető az iwiw-en, hanem csak a facebook-on. Nem hiszem, hogy ez a díjcsomag az iwiw-et meg fogja menteni. Nálunk a cégnél is már jóformán mindenki áttért a facebook-ra, de még regisztrálva vagyunk a wiw-en is. Már arra gondoltunk, hogy céges telefonnak nem lenne rossz, egymást 10 forintért hívhatjuk. De ettől még facebook-osok maradunk. :wink:


vas. okt. 05, 2008 10:13
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: kedd jan. 18, 2005 16:41
Hozzászólások: 707
Hozzászólás 
Csak Te 1 dolgot elfelejtesz. A 3 tagu család ezért majd külön telefont vesz? Mert ha apuci meg anyuci olyan munkahelyen dolgoznak, vagy éppen váallalkozók, akkor biztos van már egy olyan kártyájuk, amellyel MINDEN irányba 32 forintnál jobb percdíjjal beszélnek. Apucinak valszeg tök mindegy lesz, hogy a lányát 10 forintért, vagy csak 15 forinért hívhatja percenként. A lányának meg szintén mindegy, mert apuci fizeti a számlát.

Összegezve: ez az iwiw díjcsomag jó lenne, ha valóban csak arra vennéd, hogy más iwiw-essel beszélj 10 forintért. De ez az, ami tömegszinten irreális, hiszen a legtöbb embernek van már egy száma/telefonja és nem fog emiatt még egy telefont venni és két telefonnal rohangálni. Tehát végeredményben az iwiw-csomag csak akkor lenne igazán jó, ha minden irányba jó percdíjja lenne, amiért érdemes lenne a másik előfizetést feladni és csak 1 telefonnal rohangálni. Én biztos nem futkosnék két telefonnal csak azért, hogy néha felhívhassak 2-3 embert 10 forintért.


vas. okt. 05, 2008 10:02
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 151
Hozzászólás 
scorpeeon írta:
szerintem ez szánalmas.


Nem tudom, de győzzetek már meg, hogy mi ebben a szánalmas. Az Eco 1690 +190 a hívószámkijelzés = ~1900 Ft, de (29, 39) percdíj. Ha 3 tagu család akarja egymást hivogatni, akkor még 3x890Ft = ~2700 Ft. Ez összesen 8400 Ft.
IwIw-el 6000 Ft-ért beszélhetnek közel 5 órát ingyen és még a maradékot is olcsóbban 39 helyett akár 32Ft-ért beszélik le.

Nem mondom, hogy nincs jobb, de ez publikus, bárki hozzájut. Ráadásul 12.31-ig verhetetlen! Lehet itt élből mindent utálni, meg büszkélkedni hogy nekünk jobb van, de ez nem olyan rossz!!!


vas. okt. 05, 2008 9:47
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: kedd jan. 18, 2005 16:41
Hozzászólások: 707
Hozzászólás 
A Tré-mobile nagyon ért a parasztvakításhoz. Mi a f...szt érek a 10 forintos percdíjjal, ha jobbik esetben lesz 1 vagy max. 2 haverom/ismerősöm, aki szintén vesz magának iwiw-csomagot? A többi 400 ismerősömet meg hívhatom 32 forintért. Ez vicc!!!!!!!!!

Ez kb. olyan parasztvakítás, mint amikor azt mondja a Tré: beszélj nulla forintos percdíjért havi 6000 forint alapdíjért. A nulla forint percdíj érvényes minden hónap első vasárnapján este 11 és negyed 12 között. Egyéb időszakban a hívás díja 60 forint percenként. :D

Nagy parasztvakító a Tré, az tény. Folyton csak saját hálózatába ad kedvezményt, de azt k...ára nem fogják fel, hogy ez nagyon sok embernek nem jó, mert a Vodás és Pannonos ismerősöket csak horibilis áron lehet hívni. Én Vodás vagyok és már 3 éve kaptam olyan kedvezményt, amellyel 13,5 Ft-ért beszélek percenként MINDEN BELFÖLDI hálózatba. És a legjobb az, hogy anno bárki részt vehetett ebben a promo akcióban, csak regisztrálni kellett a neten. Erre a **** Tré-mobile előrukkol most egy ilyen SZÁNALMAS, parasztvakító díjcsomaggal.

.... aki ennek bedöl.


vas. okt. 05, 2008 9:38
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: vas. máj. 01, 2005 17:13
Hozzászólások: 475
Hozzászólás 
szerintem ez szánalmas.


szomb. okt. 04, 2008 23:54
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. aug. 29, 2008 23:10
Hozzászólások: 43
Hozzászólás 
Vicces, de december 31-ig nem is olyan rossz ám ez a bevezető kedvezmény miatt.
http://www.t-mobile.hu/egyeni/tarifak/k ... ndex.shtml

Havidíj: 2000 Ft, lebeszélhető.
- iWiW irány: 10 Ft,
-egyéb belföldi irány 16 Ft (január 1-től 32Ft)

Domino esetén 490 Ft havidíj mellett 15 Ft és 18 (utóbbi január 1-től 35 Ft).


szomb. okt. 04, 2008 9:47
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
az az egyben mobilnet és DSL nem rossz ötlet, viszont az iwiw csomag elég vicces. látszik ebből is, hogy már nem használják annyian a közösségi portált, lecsengett, nem divatos, most meg vergődnek, hogy csábítsák az embereket...


szer. okt. 01, 2008 7:51
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás Iwiw díjcsomag
http://www.origo.hu/techbazis/mobilnet/20080930-vezetekes-es-mobilinternet-csomagok-egyben-is-tmobil-iwiw-dicsomag.html


szer. okt. 01, 2008 2:53
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 21 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség